Streda, 20. september, 2017 | Meniny má Ľuboslav(a)
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

Víťazom 7. kola je Eva Súľovská z Rišňoviec, ktorá trafila 9 zápasov. Poradie na čele: 43 - Tibor Bene, D. Obdokovce, 41 - Michal Hunka, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany...

Pre kartón piva prišiel Jozef Gál zo Žirian. Vyhral ho na meno svojej manželky Jany, na snímke je s dcérou Alexandrou.

Poradie po 7. kole:

43 - Tibor Bene, D. Obdokovce
41 - Michal Hunka, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany
40 - Silvia Poliaková, Nitra, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Pavel Mihálik, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava, Peter Vrabec, Čakajovce
39 - Richard Magušín, Miroslav Zverka, Nitra, Nikola Hladká, Rumanová, Peter Pecho, Beladice, František Andraško, Jelenec, Štefan Macek, Vinodol, René Vincze, Šaľa, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Repa, Prílepy, Janka Gálová, Žirany
38 - Július Petrík, Pavol Krajčo, Patrik Palka, Ľubomír Ballay, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Stanislav Packa, Močenok, Zoltán Kollár, Šaľa, Jana Gálová, Žirany
37 - Barbora Mináriková, Nitra, Juraj Vojtek, Vráble, Liliana Kuťková, Nevidzany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Debnár, Zbehy, Ľudovít Szüllö, Galanta, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Ján Sikoriak, T. Nemce
36 - František Imre, Henrieta Popíková, Ľubomír Turňa, Peter Bezák, Vladimír Kuchta, Nitra, Juraj Káčer, Čaradice, Emil Dubec, Žikava, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Čepček, Zl. Moravce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Matej Kuzmický, Ivanka, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Jozef Kučera, Šaľa, Štefan Dubnička, Váhovce, Alexandra Gálová, Žirany, Matej Šimko, Močenok
35 - Boris Grežo, Marián Grman, František Bojda, Nitra, Ján Árgyusi, Gabriel Fazekas, Neded, Miroslav Kováč, Jozef Joniak, Vráble, Ivan Tabaček, T. Nemce, Peter Paulis, M. Vozokany, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Milan Roman, Tibor Šmitala, Čab, Mário Slezák, Lukáčovce, Peter Jasenec, Peter Hipp, Ľubor Goldbecher, Ján Szöcs, Peter Visolajský, Šaľa, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Peťka Račková, Ivanka, Jozef Horňák, Miroslav Fúska, Rišňovce, Zoltán Jancsó, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Dávid Slíž, Sereď, Ľubomír Kollár, Bianka Kokešová, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Bohuš Baják, Lužianky, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Roman Kutak, Tomášikovo, Jozef Gál, Žirany, František Varga, Tešedíkovo
34 - Anton Dano, Ľudovít Laca ml., Marcel Pánis, Ján Hnilica, Imrich Ručkay, Ladislav Fazekaš, Alexander Meszáros, Marián Barta, Ivan Eliaš, Ján Barát, Pius Hajdák, Erik Sovič, Ľubomír Bartakovič, Stanislav Billík, Miroslav Račko, Nitra, Tibor Karácsony, Váhovce, Pavol Pagáč, Ivanka, Peter Frajka, Zl. Moravce, Milan Gábriš, T. Mlyňany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Karol Čurgali, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Viera Pavelková, Golianovo, Milan Minarovič, Behynce, František Sabo, Vinodol, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Juraj Dubeň, Lehota, Monika Kováčová, Lovce, Juraj Barantal, V. Zálužie, Peter Gyarfás, Anton Krajačič, H. Kráľová, Samuel Mihálik, Šaľa, Ivan Tóth, Čakajovce, Vladimír Urban, Hájske, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Roman Margetin, Rišňovce, Mikuláš Pintér, Branč
33 - Vlado Lyžičiar, Lukáč Karlubík, František Dedič, Karol Ryba, Igor Drotár, Milan Lacina, Katka Sýkorová, Roman Ražný, Imrich Hrdlica, Daniel Tasáry, Nitra, Michal Borovský, H. Saliby, Vlado Matušica, Hájske, Miroslav Szlamka, Patrik Dubnička, Váhovce, Emil Šatan, Vozokany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Vladimír Tasáry, Jozef Kuzmický, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Pavel Períček, Rišňovce, Daniel Lörincz, Branč, Michal Čery, Jelenec, Peter Matulník, N. Sady, Milan Šlosár, Čab, Marián Piterka, Svätoplukovo, Martin Kornutij, V. Zálužie, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Martin Račko, Oľga Pinterová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Stanislav Glofák, Martina Hippová, Štefan Žarnócay, Milan Bekéni, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Boris Boďo, Tajná, Štefan Finta, Jarok, Štefan Lipovský, P. Sady, Jozef Hoppan, Vráble, Marián Mateička, Behynce, Matúš Vajzer, Báb, Ladislav Janec, Tomášikovo
32 - Vladimír Mada, Anton Lieskovský, Janka Tichá, Jozef Petrovič, Ladislav Adame, Dianka Račková, Dušan Letko, Jozef Hudec ml., Dávid Said, Vlastimil Ábela, Mária Sýkorová, Miloš Sýkora, Juraj Náhlovský, Roman Sýkora, Ľubica Tasáryová, Andrej Bednárik, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Roman Rajnoha, Peter Rajnoha, Jozef Horný, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Csaba Karácsony, Váhovce, Leonard Bednár, Vráble, Štefan Kúsek, Hostie, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ladislav Páleník, Topoľčany, Štefan Tóth, František Kausek, Klasov, František Šabo, Obyce, Viliam Čulík, Machulince, Martin Tesár, D. Krškany, Peter Baláži, Marek Kováčik, Marek Kalúz, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Štefák, Jozef Rehuš, Rišňovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Rudolf Matušica, Pata, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Margita Pavelková, Golianovo, Peter Zubčák, Hruboňovo, Vojtech Szöke, Jozef Borbély, V. Cetín, Marián Kopáčik, Ján Martinek, Miroslav Machálik, Július Benkö st., Šaľa, Norbert Adamča, Miloš Remenár, Sereď, Viliam Kudeláš, Juraj Sabo, Rumanová, Juraj Tomašových, Čeladince, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Marián Strečka, Topoľčianky, Ladislav Čekey, Pohranice, František Kóša, Branč, Štefan Hudec, Karol Blažovič, Lužianky, Alojz Rajtár, Sľažany, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Štefan Pupák, Hurbanovo, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Renáta Gálová, Žirany, Boris Mesároš, Lehota
31 - Eugen Németh, Peter Matuškovič, Laco Ištokovič, Vladimír Kompas, Milan Ružička, Ivan Dominka, Ernest Szombath, Ján Hudec, Ivan Lauko, Jozef Árendáš, Jozef Svitač, Jozef Senneš, Milan Nagy, Vladimír Krajčovič, Mária Kapustová, Štefan Matesko, Ľudovít Konečný, Peter Plandora, Ján Doboš, Július Kolník, Lenka Sýkorová, Lukáč Tomiš, Jakub Laca, Peter Bíro, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Tomáš Horváth, Váhovce, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Viktor Németh, Vráble, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Július Vodný, Babindol, Emília Káčerová, Jozef Masár, Zl. Moravce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Tibor Horváth, Komjatice, Mário Pánis, Štefan Račko, D. Krškany, Slavko Mikula, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Kutak, Jarok, Daniel Ballay, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Peter Macháč, Rišňovce, Štefan Karvay, Martin Jurík, Čakajovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Ladislav Šóki, Diakovce, Jozef Sklenár, Tatiana Mifková, Róbert Ščepka, Šaľa, Roman Súkeník, Zem. Sady, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Jozef Török, Pata, Peter Ryban, Nitr. Streda, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ľubomír Mikula, Lehota, Peter König, Ivanka, Alica Ševčíková, Solčany, Martin Bennár, Bratislava, Rudolf Kozma, Štitáre, Pavol Kozma, Branč
30 - Igor Galovič, Ľuboš Lacina, Pavel Čvirik, Jozef Holeš, Maroš Karas, Ľudovít Laca st., František Trnka, Juraj Lacina, Michal Bíro, Michal Garay, František Benc, Štefan Bede, Ladislav Skalický, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Roško, Dyčka, Jozef Králik, Ferko Valent, T. Mlyňany, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Jozef Andel, Vráble, Jozef Strieška, Nevidzany, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Juraj Bárek, Žirany, Andrej Švihorík, Ján Lipovský, Báb, Mário Fábry, Šurianky, Ľubomír Martišovič, Helena Bartošová, D. Krškany, Eva Súľovská, Rišňovce, Mário Guzmický, Peter Vašek, Ján Vaško, Ivanka, Miroslav Močol, Alekšince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Milan Fúska, Natália Kozmová, Branč, Imrich Maťo, Golianovo, Štefan Mrllák, Martin Kormoši, Šaľa, Dušan Pista, Galanta, Roman Bilický, Preseľany, Ján Ronin, Blahová, Tibor Glovenský, Košúty, Dušan Švehla, Anna Kubalová, Igor Tkáč, Sereď, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Koloman Együd, Pohranice, Ján Dekan, Velčice, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Lukáš Valent, Hosťovce, Alojz Jenis, Žitavany
29 - Ivan Leckeš, Ladislav Nosian, Štefan Zabák, Tomáš Drgoňa, Ľuboš Mičík, Belo Gombík, František Grom, Miroslav Fábry, Michal Motúz, Pavel König, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Mravík, Jozef Šabo, Žitavany, Martina Baková, Ján Antalík, Vráble, Florián Pénzeš, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Peter Páleník, Prílepy, Jozef Augustín, Topoľčianky, František Kunkel, Zl. Moravce, Anton Čurgali, Mojmírovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Miloš Gál st., Žirany, Viktor Balko, Lužianky, Marek Macek, Vinodol, Margita Pánisová, D. Krškany, Štefan Varga, Topoľnica, Dušan Beder, V. Lapáš, Marián Hörik, Štitáre, Martina Segíňová, Stanislav Pacher, Sľažany, Štefan Kočiš, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Veronika Privalincová, Dražovce, Marián Móri, Jozef Baláž, Timea Mészárosová, Marián Šíma, Pavel Sámel st., Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Ambrózy, Selice, Milan Javor, Šintava, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Peter Skubeň, Nitr. Streda, František Margetin, Rišňovce, Ivan Bakyta, Jarok, Celestín Berecz, Branč, František Finta, Jelenec
28 - Milan Petráš, Ján Ehrenhold, Ivan Ševčík, Ivan Kozár, Jozef Paulík, Róbert Bačinský, Milan Borovský, Inka Reptíková, Jozef Kóša, Adriana Šišková, Marián Muzika, Jabar Said, Nitra, Štefan Bako, Močenok, Ladislav Nagy, Ľuboš Modzga "Šuker", Vráble, Ľubomír Števanka, Preseľany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ľubica Striešková, Nevidzany, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Filip Dobiaš, Ivan Mrázik, Čeľadice, Ivan Kupec, Čakajovce, Vladimír Gregor, Matej Antal, Ivanka, Július Galo, Vlado Jánošík, D. Krškany, Tibor Berec, V. Lapáš, Július Bíro, V. Zálužie, Stanislav Németh, Čechynce, Andrej Maťo, Patrik Finta, Jarok, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Páleník, Prílepy, Milan Strapko, Beladice, Ján Wesolowski, Hlohovec, Mario Geday, Golianovo, Ladislav Babóti, Vlčany, Július Benkö ml., Marek Sokol, Milan Lazan, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, František Balogh, Selice, Nándor Židík, Ladice, Emil Remeň, Čeladince, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Rudolf Lauko, Zbehy, Ladislav Sivák, Žirany, Ján Jambor, Rišňovce, Juraj Garay, M. Cetín, Jozef Kubáň, Alekšince
27 - Ján Kmeťo, Anna Gombíková, Anna Gažová, Michal Lichtner, Jarmila Saidová, René Daniš, Matúš Dillhoff, Jozef Viskup, Dušan Tirol, Ján Palka, Pavel Hrnčár, Vlado Sásik, Nitra, Emanuel Maňúch, Gašpar Gál, Marek Tvrdoň, Žirany, Viliam Félis, Vráble, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Juraj Segíň, Anna Pacherová, Sľažany, Richard Buday, Ladice, Eliška Obložinská, Ivanka, Pavol Sámel ml., Peter Lehocký, Juraj Csirik, Marián Titka, Libor Vinkler, Peter Zeleňák, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Igor Remenár, Vinohrady n/V., Róbert Furda, Topoľčianky, Dušan Nagy, Jelenec, Peter Hamerlík, Jelka, Gabriel Molnár, Galanta, Miroslav Kucharovič, Sereď, Zoltán Múčka, V. Úľany, Pavol Štefek, V. Dolina
26 - Erik Viskup, Zdenek Gombík, Peter Poljaček, Jozef Ehrenhold, Peter Solčiansky, František Hrnčiar st., Erich Schober, Mária Königová, Renáta Baksová, Róbert Baláži, Nitra, Ján Školník, Zl. Moravce, Milan Augustín, Topoľčianky, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Jana Teplanská, Zbehy, René Scheer, Kolíňany, Henrich Bíro, Čakajovce, Jozef Danada, Janka Jašíková, Margita Kališová, Juraj Žiačko, Šaľa, Vincent Komačka, Topoľčany, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Miroslav Javor, Sereď, Miroslav Pakši, Čeľadince, Lukáš Takáč, Báb, Ján Jacsa, Žihárec, Ľubor Kajaba, Ivanka, Jaroslav Valo, T. Nemce, Ján Kóssi, Čifáre, Tomáš Križovič, Levice, Anna Duczová, H. Kráľová, Anton Ďuriš, Vráble
25 - Ladislav Pindeš, Katarína Karcolová, Jozef Prešinský, Ján Jankovič, Zdenko Senneš, Jozef Hudec st., Ľudovít Kováč, Lenka Königová, Róbert Rumančík, Vladimír Nemšovský, Nitra, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Michal Strieška, Nevidzany, Jozef Baťala, Žitavany, František Šutka, Č. Kľačany, Jozef Szombath, Pohranice, Roman Guzmický, Marián Račko, Ivanka, Daniel Antal, Čechynce, Vojtech Gergel, Topoľčany, Gabriel Odráška, Tibor Odráška, Šaľa, Ondrej Molnár, Štitáre, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Miro Senneš, Močenok, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ladislav Kéry, Volkovce, Marián Tkáč, Sereď, Radoslav Bajnek, Imrich Struhár, Vráble, Ján Kollár, Zbehy, Erika Rumanovská, Skýcov
24 - Jozef Minarik, Marek Varga, Juraj Lavo, Milan Vöröš, Dionýz Pecháček, Marta Hádeková, Jaroslav Andrášik, Peter Kardoš, Vladimír Papp, Rastislav Štefánik, Dezider Zaujec, Nitra, Jozef Malý, Filip Vašíček, Vráble, Tibor Lisý, H. Ohaj, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Adrián Kupeček, Čechynce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Andrej Repta, Ivan Ďurický, Branč, Ivan Mareček, Čab, Oľga Račková, D. Krškany, Róbert Sedlák, Šaľa, Maroš Papp, Sereď, Rudolf Krajinčák, Báb, Tomáš Ambrózy, Trnovec, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Chovanec, Šurianky
23 - Lukáš Lyžičiar, Milan Rákoci, Ján Bulinský, Michal Lauko, Darina Hunková, František Filo, Igor Mesko, Roman Šulek, Nitra, Ľubomír Gyepes, Dušan Gál, Klasov, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Roman Danáč, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Helena Augustínová, Topoľčianky, Štefan Ivanič st., Peter Pukan, Čeľadice, Marek Greguš, Čakajovce, Magdaléna Plevková, Čechynce, Pavel Dojčar, Báb, Patrik Balogh, Selice, Tibor Šebök, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Milan Greguš, Zbehy, Vojtech Mládek, Podhorany, Pavol Török, V. Dolina, Mária Miškovičová, Jelenec
22 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Michal Brédik, Tajná, Ladislav Szöke, Vráble, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Štefan Valovič, Rišňovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Timea Šókiová, Diakovce, Ivan Magdolen, Peter Haver, Ľuboš Baranec, Táňa Rumančíková, Nitra, Anton Uher, Šaľa, Ľudovít Kovács, V. Mača, Igor Hornáčik, Cabaj-Čápor, Miriama Ďurinová, Golianovo, Filip Guzmický, Štefan Bystrický, Ivanka, Jozef Škvaril st., D. Krškany
21 - Jaroslav Grman, Jakub Vojtek, Vráble, Ján Londák, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Ľudovít Desat, Anton Lacuška, Jozef Moder, František Hrnčiar ml., Nitra, Anton Berecz, Lenka Reptová, Branč, Slavo Kališ, Pavol Uher, Šaľa, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Juraj Németh, D. Lefantovce, Dávid Hamar, Klasov, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Alexander Kobza, Čechynce, Július Oláh, Matúškovo
20 - Helena Vrtáková, Paňa, Juraj Rosinský, Choča, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Štefan Peťovský, Lužianky, Gabriel Tóth, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Tibor Szekér, Zl. Moravce, František Szolík, Šaľa, Mária Némethová, Nitra
19 - Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Lenka Balážiová, Košolná, Juraj Tóth, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Roman Gyepes, Klasov, Vlado Čurgali, Janíkovce
18 - Katarína Malá, Vráble, Ivan Berec, Lužianky, Pavel Puobiš, Milan Kollárik, Milan Gráf, Nikoleta Bartakovičová, Nitra, Alexander Repta, Branč, Juraj Melišek, Vinodol, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Milan Macho, M. Ripňany, Miroslav Krajčík, Komjatice
17 - Vladimír Romanovský, D. Krškany, Jana Pavelková, Juraj Vencel, Nitra, Irena Peťková, Zl. Moravce, Jozef Kevély, Klasov
16 - Patrik Polonec, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Peter Ivančík, Šaľa
15 - Juraj Sojka, Vráble, Richard Vnučko, Marek Horváth, Ján Šiška, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Imrich Valent, Hosťovce, Miroslav Bartoš, D. Krškany
14 - Katarína Vlčeková, Lužianky, Július Braun, Močenok, Juraj Chudiak, Igor Kotora st., Martina Kucharová, Jozef Kollár, Jaroslav Korytár, Nitra
13 - Marián Drahoš, Emília Malá, Vráble, Matúš Vrábel, Lužianky, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Július Czako, Jelenec, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Saška Königová, Ivanka, Zuzana Vencelová, Juraj Hrnčár, Nitra
12 - Juraj Krčmár, Nitra, Roland Frkala, H. Kráľová, Juraj Meliška, Sľažany, Roman Slezák, Dun. Streda, Mário Kušnír, V. Zálužie, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Daniel Strieška, Nevidzany, Vladimír Kupec, Zbehy
11 - Rudolf Čápek, Mário Varga, Dajana Borovská, František Jakab, Nitra, Marek Franko, Šaľa, Martin Kratochvíl, Žitavce, Štefan Benko, Močenok, Saša Königová, Viktória Konigová, Ivanka, Filip Marinov, Rumanová
10 - Rudolf Šimko, Babindol, Mariana Barátová, Nitra, Jozef Čerhák, Jatov
9 - Daniel Mako, Ondrej Hupka, Miloš Mako, Čakajovce, Martin Kuchar ml., Lukáš Bartakovič, Nitra, Salo Berecz, Branč, František Szombath, N. Hrnčiarovce
8 - Magdaléna Reptová, Branč, Michal Bažik, Podhradie, Ján Slíž, Beladice, Kamil Popelka, Hájske, Karol Bujalko, Vráble, Natália Gregorová, Ivanka, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Metod Mako, Čakajovce, Darina Masárová, Zlaté Moravce
7 - Tomáš Levčík, Juraj Klačko, Jaro Srnčík, Ľubica Ondrušková, Nitra, Adam Novák, Šaľa, Pavol Holták, D. Krškany, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Michal Bôžik, Podhradie
6 - Martin Vajzer, Oľga Eliášová, Róbert Ivančík, Nitra, Jozef Klačko, Šaľa, Miloš Ivanička, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Peter Mateička, Behynce, Marek Balko, Klasov, Róbert Vaňo, Žirany, Vojtech Mesároš, Lehota, Jozef Švolík, Obyce
5 - Marek Kováč, Čifáre, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Alo Malenčík, D. Krškany, Peter Bleho, Šaľa, Ernest Lenický, H. Kráľová, Norbert Bordáš, Dušan Koszorín, Marcela Holtáková, Nitra, František Rajtár, Zlaté Moravce, Ivanko Vanko, Zbehy, Miška Antalová, Ivanka, Katarína Minarovičová, Behynce, Katarína Beláková, Dolné Krškany
4 - Adam Bernáth, N. Ves n/Ž., Marián Moravčík, Emil Baláži, V. Zálužie, Ivan Vanko, Zbehy, Simona Bulinská, Martina Lopašková, Dajana Šillíková, Nitra, Anton Bábik ml., Rumanová, Štefan Hipp, Eva Sýkorová, Šaľa, Marek Marcinkech, Vinodol, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Gajdoš, Nitr. Streda, Peter Zaťko, Zlaté Moravce, Milan Švec, Ľudmila Striešková, Nevidzany
3 - Jozef Kukliš, Marta Strečková, Topoľčianky, Matej Fábry, V. Cetín, Ján Laca st., D. Obdokovce, Patrik Števík, V. Zálužie, Iveta Dubeňová, Vladimír Horník, Juraj Kramár, Zuzana Sovičová, Mariana Letková, Nitra, Zuzana Fajdová, Pohranice, Martina Balková, Vráble, Dominika Vodná, Klasov, Jaromír Slíž, Beladice, Peter Frančík, V. Cetín
2 - Milan Marko, M. Ripňany, Bohumil Cifra ml., Ludanice, Martin Peniaško, Martin Krajčír, Jozef Marko, Nitra

Víťazom 7. kola je Eva Súľovská z Rišňoviec, ktorá trafila 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Osem zápasov trafili L. Ištokovič, P. Vašek, F. Dedič a P. Pacher.
V súťaži je 813 čitateľov.
Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Šport

 


  1. Slovensku hrozí blamáž: Úrady 25 rokov nerozhodli o pozemkoch slávneho rodu Foto 11 371
  2. Naraz odstúpilo celé vedenie dediny. Starosta hovorí o šikanovaní podnikateľom 9 210
  3. Mladík utiekol pred policajtmi, pravdepodobne je ozbrojený 692
  4. Primátor Galanty bol opäť pred súdom ako obžalovaný. Stojí za tým Gaulieder, tvrdí 449
  5. Lapáš ďakuje Veľkému Zálužiu 446
  6. Gól jesene č. 4: rýchlik Matej Blaži a jeho finálna zasekávačka (+VIDEO) 346
  7. Domáce hradby odolali Foto 282
  8. Hrať v nitrianskom divadle je môj splnený sen, hovorí Ján Koleník 282
  9. Pri dopravnej nehode v Nitre zomrel 70-ročný český vodič 219
  10. Bilkó chytil dve penalty 188

Najčítanejšie správy

Nitra

Slovensku hrozí blamáž: Úrady 25 rokov nerozhodli o pozemkoch slávneho rodu

Traja súrodenci sa štvrť storočia nemôžu domôcť pozemkov po predkoch, na ktoré majú zo zákona právo. Bezradnosť v boji so slovenskými úradmi ich zrejme poženie až na medzinárodné súdy.

Naraz odstúpilo celé vedenie dediny. Starosta hovorí o šikanovaní podnikateľom

Doplňujúce voľby budú až na jar. Kto dovtedy povedie Žitavany, nie je zatiaľ jasné.

Mladík utiekol pred policajtmi, pravdepodobne je ozbrojený

Polícia vyhlásila po obyvateľovi Váhoviec celoštátne pátranie.

Primátor Galanty bol opäť pred súdom ako obžalovaný. Stojí za tým Gaulieder, tvrdí

Svedeckú výpoveď Františka Gauliedera spochybnil obhajca Petra Pašku. Podľa neho je procesne nepoužiteľná.

Lapáš ďakuje Veľkému Zálužiu

Futbalový zápas Lapáša s Veľkým Zálužím sa v nedeľu neodohral.

Blízke regióny

Nový šéf dostavby Mochoviec už neočakáva veľké zmeny v projekte

Na treťom bloku Atómovej elektrárne Mochovce sa už začal proces spúšťania, ktorý je v súčasnosti dokončený na desať percent.

Policajti pátrajú po mladíkovi, môže byť ozbrojený a nebezpečný +video, foto

Iba 19 ročný Patrik Žigo z Váhoviec je podozrivý zo spoluúčasti na ozbrojenom prepade čerpacej stanice v Pustých Úľanoch.

Pri autonehode zahynula 58-ročná žena

Tragická dopravná nehoda sa stala krátko pred 8:00 v okrese Topoľčany, zahynula pri nej 58-ročná žena.

Pri školskej jedálni sa zrazili dve autá

Nehoda sa stala dnes krátko pred jedenástou. Dvoch zranených previezli do nemocnice.

Levickú nemocnicu už prevzala skupina AGEL. Čakajú ju viaceré zmeny

V budúcnosti sa má Nemocnica Levice združiť s ďalšími dvomi nemocnicami v regióne.

Všetky správy

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Developer, ktorý mal vlani dokončiť rekonštrukciu hlavnej stanice, výpoveď nájmu pozemkov spochybňuje.

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.

Saganov debut na MS: žalúdočné problémy a hnev

Petra Sagana čakajú už ôsme majstrovstvá sveta. Pozrite, ako sa mu darilo na tých predchádzajúcich.

Minúta po minúte: Príroda opäť vyčíňa, Mexiko zasiahlo ďalšie zemetrasenie

Hurikán Maria mierne zoslabol a dorazil na pobrežie Portorika.

Návrat Ščurka z basy k hokeju: vražda, klamstvá aj podozrenie z korupcie

Pôvodne mu hrozilo až 20 rokov. Prečo dostal hokejista Ščurko za brutálnu vraždu rozhodcu Mareka Liptaja len mierny trest.

Kam vyraziť