Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

Rátalo sa iba sedem zápasov. Najlepším výsledkom bolo 5 uhádnutých zápasov. Poradie na čele: 49 - Tibor Bene, D. Obdokovce, Pavel Mihálik, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava; 48 - Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Repa, Prílepy; atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 8. kola Milan Macho z Malých Ripnian, ktorý inak pôsobí vo futbalovom klube v Zbehoch.Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 8. kola Milan Macho z Malých Ripnian, ktorý inak pôsobí vo futbalovom klube v Zbehoch.

Správne tipy 9. kola

FC Nitra - Trnava 1:0 1
Šamorín - Topoľčany 1:1 X
J. Bohunice - FC Nitra jun. 1:0 1
ČFK Nitra - V. Ludince --
Kráľová n/V. - Trstice 2:2 X
Ivanka - Chrenová 5:1 1
Jarok - Svätoplukovo --
Pohranice - Dyčka --
T. Mlyňany - Machulince 3:1 1
Sereď B - D. Saliby 1:1 X

Poradie po 9. kole

49 - Tibor Bene, D. Obdokovce, Pavel Mihálik, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava
48 - Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Repa, Prílepy
47 - Peter Vrabec, Čakajovce, Pavel Babiak, Žitavany
46 - Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ľubomír Ballay, Nitra
45 - Richard Magušín, Miroslav Zverka, Michal Hunka, Ľubomír Turňa, Silvia Poliaková, Barbora Mináriková, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Juraj Vojtek, Vráble, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Pecho, Beladice, František Andraško, Jelenec, Peter Debnár, Zbehy, Štefan Macek, Vinodol, Liliana Kuťková, Nevidzany, Janka Gálová, Žirany
44 - Henrieta Popíková, Pavol Krajčo, Peter Bezák, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Matej Kuzmický, Ivanka, Nikola Hladká, Rumanová, Zoltán Kollár, Jozef Kučera, René Vincze, Šaľa, Ján Sikoriak, T. Nemce, Jana Gálová, Jozef Gál, Žirany, Miroslav Piovarči, Lužianky
43 - František Imre, Július Petrík, Erik Sovič, Patrik Palka, Nitra, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Paulis, M. Vozokany, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ľudovít Szüllö, Galanta, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Dávid Slíž, Sereď, Bohuš Baják, Lužianky, Mikuláš Pintér, Branč, Milan Bekéni, Šaľa, Alexandra Gálová, Žirany
42 - Vladimír Kuchta, Ľubomír Bartakovič, Peter Bíro, Nitra, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Viera Pavelková, Margita Pavelková, Golianovo, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Imrich Guzmický, Ivanka, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ľubor Goldbecher, Ján Szöcs, Šaľa, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Matej Šimko, Močenok, Marián Strečka ml., Topoľčianky
41 - Anton Dano, Anton Lieskovský, Ján Hnilica, Dušan Letko, Pius Hajdák, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Karácsony, Miroslav Szlamka, Štefan Dubnička, Váhovce, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Pavel Períček, Rišňovce, Milan Minarovič, Behynce, Martin Tesár, D. Krškany, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Štefan Straňák, Anton Krajačič, H. Kráľová, Peťka Račková, Ivanka, Ivan Tóth, Čakajovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Stanislav Glofák, Šaľa, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Jozef Hoppan, Vráble, Peter Vranský, Zbehy
40 - Boris Grežo, Vladimír Mada, Ľudovít Laca ml., Ján Hudec, Andrej Bednárik, Jozef Hudec ml., Július Kolník, Alexander Meszáros, Marián Barta, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Miroslav Kováč, Vráble, Peter Čepček, Zl. Moravce, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, František Sabo, Vinodol, Tibor Šmitala, Čab, Marián Piterka, Svätoplukovo, Juraj Dubeň, Lehota, Monika Kováčová, Lovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Peter Gyarfás, Ľubomír Kollár, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Stanislav Packa, Močenok, Samuel Mihálik, Šaľa, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Vojtech Szöke, V. Cetín, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Patrik Dubnička, Váhovce, Štefan Finta, Jarok, Štefan Lipovský, P. Sady, Roman Margetin, Miroslav Fúska, Rišňovce, Štefan Hudec, Lužianky, Roman Kutak, Ladislav Janec, Tomášikovo, František Varga, Tešedíkovo, Gabriel Fazekas, Neded, Natália Kozmová, Branč
39 - Imrich Ručkay, Ladislav Adame, Štefan Matesko, Peter Plandora, Michal Garay, Mária Sýkorová, Ivan Eliaš, Stanislav Billík, Roman Ražný, František Bojda, Miroslav Račko, Nitra, Michal Borovský, H. Saliby, Leonard Bednár, Jozef Joniak, Vráble, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ladislav Páleník, Topoľčany, Štefan Tóth, Klasov, Emil Dubec, Žikava, Ľubica Striešková, Nevidzany, Jozef Horný, Zl. Moravce, Vladimír Tasáry, Terka Tasáryová, Ivanka, Mário Pánis, D. Krškany, Daniel Lörincz, Milan Fúska, František Kóša, Branč, Daniel Ballay ml., Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Jozef Čentéš, Čakajovce, Juraj Barantal, V. Zálužie, Peter Jasenec, Peter Hipp, Ján Martinek, Štefan Žarnócay, Šaľa, Matúš Vajzer, Báb, Vladimír Urban, Hájske, Jozef Horňák, Rišňovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Roman Súkeník, Zem. Sady, Boris Boďo, Tajná, Bianka Kokešová, H. Kráľová, Juraj Tomašových, Čeladince, Peter Ryban, Nitr. Streda, Miloš Remenár, Sereď, Ľubomír Mikula, Lehota, Marián Mateička, Behynce, Renáta Gálová, Žirany, Lukáš Valent, Hosťovce, Alojz Jenis, Žitavany
38 - Ivan Leckeš, Milan Petráš, Marcel Pánis, Lukáč Karlubík, Jozef Svitač, Marián Grman, Milan Nagy, Maroš Karas, František Dedič, Dianka Račková, Mária Kapustová, Dávid Said, Vlastimil Ábela, Ladislav Fazekaš, Katka Sýkorová, Lenka Sýkorová, Ján Barát, Juraj Náhlovský, Roman Sýkora, Imrich Hrdlica, Daniel Tasáry, Jakub Laca, Štefan Bede, Nitra, Pavol Pagáč, Ivanka, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Jozef Králik, Milan Gábriš, T. Mlyňany, Ján Antalík, Vráble, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ľubomír Novota, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Viliam Čulík, Machulince, Andrej Švihorík, Báb, Ľubomír Martišovič, Dušan Podhradský, D. Krškany, Jozef Štefák, Rišňovce, Martin Jurík, Čakajovce, Martin Kornutij, V. Zálužie, Ľubomír Sako, Kolíňany, Peter Žitňanský, Topoľčany, Jozef Sklenár, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Rasťo Kazík, Marián Strečka, Topoľčianky, Viliam Kudeláš, Rumanová, Ladislav Čekey, Pohranice, Pavol Štefek, V. Dolina, František Kausek, Klasov, Karol Blažovič, Lužianky, Ján Ligač, Cabaj-Čápor
37 - Vlado Lyžičiar, Peter Matuškovič, Ladislav Nosian, Ivan Dominka, Janka Tichá, Ivan Lauko, Jozef Senneš, Ľudovít Laca st., František Trnka, Michal Lichtner, Milan Lacina, Ľudovít Konečný, Ján Doboš, Michal Bíro, Marián Muzika, František Benc, Ján Palka, Vlado Sásik, Nitra, Roman Rajnoha, Jozef Masár, Zl. Moravce, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Kúsek, Hostie, Štefan Bako, Močenok, Emil Šatan, Vozokany, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Jakub Kečkéš, Marek Kováčik, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Mário Guzmický, Peter König, Ján Vaško, Ivanka, Peter Matulník, N. Sady, Daniel Ballay, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Jozef Rehuš, Rišňovce, Miroslav Močol, Alekšince, Rudolf Matušica, Pata, Mario Geday, Imrich Maťo, Golianovo, Oľga Pinterová, D. Krškany, Róbert Ščepka, Miroslav Machálik, Peter Visolajský, Július Benkö st., Šaľa, Ján Lipovský, Báb, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Roman Bilický, Preseľany, Peter Skubeň, Nitr. Streda, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Martin Bennár, Bratislava, Štefan Pupák, Hurbanovo, Juraj Garay, M. Cetín, Jozef Borbély, V. Cetín
36 - Laco Ištokovič, Milan Ružička, Ernest Szombath, Jozef Petrovič, Vladimír Krajčovič, Karol Ryba, Ľuboš Mičík, Belo Gombík, Jozef Kóša, Miloš Sýkora, Lukáč Tomiš, Ľubica Tasáryová, Ladislav Skalický, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Juraj Káčer, Čaradice, Ladislav Nagy, Viktor Németh, Jozef Andel, Vráble, Ľubomír Števanka, Preseľany, Július Vodný, Babindol, Florián Pénzeš, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Roško, Dyčka, František Šabo, Obyce, František Kunkel, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ivan Kupec, Štefan Karvay, Čakajovce, Anton Čurgali, Mojmírovce, Tibor Horváth, Komjatice, Marek Macek, Vinodol, Margita Pánisová, Július Galo, Martin Račko, Helena Bartošová, D. Krškany, Július Bíro, Marek Kalúz, V. Zálužie, Stanislav Németh, Čechynce, Štefan Varga, Topoľnica, Slavko Mikula, Zbehy, Jozef Kutak, Jarok, Michal Čery, Jelenec, Juraj Segíň, Alojz Rajtár, Stanislav Pacher, Sľažany, Ľuboš Motolík, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Veronika Privalincová, Dražovce, Tatiana Mifková, Martina Hippová, Šaľa, Peter Macháč, Ján Jambor, Rišňovce, Norbert Adamča, Dušan Švehla, Sereď, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Milan Javor, Šintava, Jozef Török, Pata, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Tibor Glovenský, Košúty, Nándor Židík, Ladice, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ferko Valent, T. Mlyňany, Juraj Sabo, Rumanová, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Koloman Együd, Pohranice, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Ján Dekan, Velčice, Boris Mesároš, Lehota
35 - Igor Galovič, Ľuboš Lacina, Ivan Kozár, Adriana Šišková, Pavel König, Róbert Rumančík, Jabar Said, Nitra, Csaba Karácsony, Váhovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Labuda, Alica Ševčíková, Solčany, Martina Baková, Vráble, Jozef Strieška, Nevidzany, Peter Páleník, Prílepy, Milan Augustín, Topoľčianky, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ivan Mrázik, Čeľadice, Viktor Balko, Lužianky, Mário Fábry, Šurianky, Dušan Beder, V. Lapáš, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Vojtech Gergel, Topoľčany, Martina Segíňová, Sľažany, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Ladislav Šóki, Diakovce, Štefan Račko, D. Krškany, Marián Kopáčik, Libor Vinkler, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Emil Remeň, Čeladince, Rudolf Lauko, Zbehy, Rudolf Kozma, Štitáre, Pavol Kozma, Branč, František Finta, Jelenec
34 - Jozef Holeš, Róbert Bačinský, Igor Drotár, Milan Borovský, František Grom, Miroslav Fábry, Jozef Árendáš, Dušan Tirol, Renáta Baksová, Pavel Hrnčár, Vladimír Nemšovský, Nitra, Tomáš Horváth, Váhovce, Peter Frajka, Zl. Moravce, Katarína Pálková, Jarok, Juraj Bárek, Miloš Gál st., Gašpar Gál, Žirany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Tibor Berec, V. Lapáš, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Henrich Bíro, Čakajovce, Richard Buday, Ladice, Milan Strapko, Beladice, Eliška Obložinská, Ivanka, Peter Zubčák, Hruboňovo, Štefan Mrllák, Július Benkö ml., Timea Mészárosová, Peter Zeleňák, Milan Lazan, Martin Kormoši, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Dušan Pista, Gabriel Molnár, Galanta, Róbert Furda, Topoľčianky, Peter Ambrózy, Selice, Ján Ronin, Blahová, Anna Kubalová, Igor Tkáč, Sereď, Štefan Páleník, Prílepy, Celestín Berecz, Branč
33 - Vladimír Kompas, Ján Ehrenhold, Peter Poljaček, Pavel Čvirik, Štefan Zabák, Ivan Ševčík, Ján Kmeťo, Zdenko Senneš, Jozef Paulík, Anna Gombíková, Jaroslav Andrášik, Erich Schober, Matúš Dillhoff, Nitra, Jozef Barát, Vincent Komačka, Topoľčany, Štefan Mravík, Jozef Baťala, Jozef Šabo, Žitavany, Július Pavlov, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Jozef Augustín, Topoľčianky, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Štefek, Čeľadice, Jozef Záhorský, Eva Súľovská, František Margetin, Rišňovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Vlado Jánošík, D. Krškany, Marián Móri, Janka Jašíková, Peter Lehocký, Jozef Baláž, Marián Titka, Marián Šíma, Róbert Sedlák, Šaľa, Ladislav Babóti, Dávid Jancsó, Vlčany, František Balogh, Selice, Dušan Nagy, Jelenec, Miroslav Kucharovič, Sereď, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Ivan Bakyta, Jarok, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Kubáň, Alekšince, Ján Kóssi, Čifáre, Anna Duczová, H. Kráľová
32 - Zdenek Gombík, Jozef Ehrenhold, Juraj Lavo, Peter Solčiansky, Ján Bulinský, Jarmila Saidová, Juraj Lacina, Jozef Viskup, Vladimír Papp, Dezider Zaujec, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov, Emanuel Maňúch, Ladislav Sivák, Žirany, Ľuboš Modzga „Šuker“, Vráble, Michal Brédik, Tajná, Michal Strieška, Nevidzany, Vladimír Gregor, Peter Vašek, Marián Račko, Ivanka, Adrián Kupeček, Čechynce, Peter Baláži, V. Zálužie, Andrej Maťo, Patrik Finta, Jarok, Andrej Repta, Branč, Peter Ivančík, Koniarovce, Ivan Mareček, Čab, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Pavol Sámel ml., Margita Kališová, Gabriel Odráška, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Imrich Drozdák, Babindol, Ján Kollár, Zbehy, Mária Miškovičová, Jelenec
31 - Eugen Németh, Katarína Karcolová, Milan Rákoci, Dionýz Pecháček, Marta Hádeková, Anna Gažová, René Daniš, Michal Motúz, Róbert Baláži, František Filo, Nitra, Viliam Félis, Vráble, Roman Guzmický, Ivanka, René Scheer, Kolíňany, Juraj Csirik, Marek Sokol, Juraj Žiačko, Pavel Sámel st., Šaľa, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Peter Hamerlík, Jelka, Miro Senneš, Močenok, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Miroslav Javor, Sereď, Zoltán Múčka, V. Úľany, Miroslav Pakši, Čeľadince, Marek Tvrdoň, Žirany, Rudolf Krajinčák, Báb
30 - Ľudovít Desat, Jozef Prešinský, Milan Vöröš, Jozef Hudec st., Peter Kardoš, Rastislav Štefánik, Nitra, Filip Vašíček, Radoslav Bajnek, Imrich Struhár, Vráble, Eva Lahučká, Zl. Moravce, František Šutka, Č. Kľačany, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Jana Teplanská, Zbehy, Jozef Danada, Tibor Odráška, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Pavel Dojčar, Báb, Ondrej Molnár, Štitáre, Ivan Ďurický, Branč, Maroš Papp, Sereď, Ján Jacsa, Žihárec, Ľubor Kajaba, Matej Antal, Ivanka, Ladislav Kéry, Volkovce, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Tomáš Križovič, Levice, Miriama Ďurinová, Golianovo, Milan Macho, M. Ripňany
29 - Lukáš Lyžičiar, Marek Varga, Tomáš Drgoňa, Inka Reptíková, František Hrnčiar st., Jozef Moder, Mária Königová, Ľuboš Baranec, Darina Hunková, Nitra, Dušan Gál, Klasov, Tibor Lisý, H. Ohaj, Ján Školník, Zl. Moravce, Helena Augustínová, Topoľčianky, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Marek Greguš, Čakajovce, Daniel Antal, Čechynce, Marián Hörik, Štitáre, Oľga Račková, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Vojtech Mládek, Podhorany, Marián Tkáč, Sereď, Anton Ďuriš, Vráble, Jozef Chovanec, Šurianky
28 - Erik Viskup, Lenka Königová, Igor Mesko, Roman Šulek, Nitra, Jaroslav Grman, Vráble, Marta Kunkelová, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Filip Dobiaš, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Magdaléna Plevková, Čechynce, Anton Uher, Pavol Uher, Šaľa, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Lukáš Takáč, Báb, Igor Hornáčik, Cabaj-Čápor
27 - Ladislav Pindeš, Ján Jankovič, Anton Lacuška, Peter Haver, Ľudovít Kováč, Táňa Rumančíková, Nitra, Roman Danáč, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Štefan Valovič, Rišňovce, Lenka Reptová, Branč, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Michal Hitka, Martin n/Ž., Štefan Bystrický, Ivanka
26 - Milan Greguš, Zbehy, Jaroslav Valo, T. Nemce, Michal Lauko, Nitra
25 - Pavel Puobiš, Mária Némethová, Nitra, Ladislav Szöke, Vráble, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Jozef Szombath, Pohranice, Timea Šókiová, Diakovce, Slavo Kališ, Šaľa, Patrik Balogh, Selice, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Roman Gyepes, Klasov, Tomáš Ambrózy, Trnovec, Filip Guzmický, Ivanka, Erika Rumanovská, Skýcov
24 - Jozef Malý, Vráble, Jozef Minarik, Nitra, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Alexander Repta, Branč, Štefan Peťovský, Lužianky, Alexander Kobza, Čechynce, Július Oláh, Matúškovo
23 - Jozef Paukov, Zl. Moravce, Peter Pukan, Čeľadice, Pavol Török, V. Dolina, Juraj Vencel, Nitra
22 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ivan Magdolen, Juraj Chudiak, Jaroslav Korytár, Nitra, Ľudovít Kovács, V. Mača, Tibor Szekér, Zl. Moravce
21 - Ján Londák, Zl. Moravce, Anton Berecz, Branč, Katarína Vlčeková, Lužianky, Juraj Németh, D. Lefantovce, Dávid Hamar, Klasov, František Hrnčiar ml., Igor Kotora st., Nitra, Jakub Vojtek, Vráble
20 - Helena Vrtáková, Paňa, Juraj Rosinský, Choča, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Juraj Čurgaly, Janíkovce, František Szolík, Šaľa, Irena Peťková, Zl. Moravce
19 - Lenka Balážiová, Košolná, Juraj Tóth, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Vlado Čurgali, Janíkovce
18 - Katarína Malá, Vráble, Ivan Berec, Lužianky, Juraj Melišek, Vinodol, Milan Kollárik, Milan Gráf, Nikoleta Bartakovičová, Zuzana Vencelová, Dajana Borovská, Nitra, Miroslav Bartoš, D. Krškany, Miroslav Krajčík, Komjatice, Vladimír Kupec, Zbehy
17 - Vladimír Romanovský, D. Krškany, Jana Pavelková, Ján Šiška, Nitra, Miloš Mako, Čakajovce, Jozef Kevély, Klasov
16 - Patrik Polonec, Martina Kucharová, Mariana Barátová, František Jakab, Juraj Hrnčár, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Peter Ivančík, Šaľa, Daniel Strieška, Nevidzany
15 - Juraj Sojka, Emília Malá, Vráble, Richard Vnučko, Marek Horváth, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Saška Königová, Ivanka
14 - Július Braun, Močenok, Roman Slezák, Dun. Streda, Jozef Kollár, Nitra, Salo Berecz, Branč, Filip Marinov, Rumanová
13 - Marián Drahoš, Vráble, Matúš Vrábel, Lužianky, Magdaléna Reptová, Branč, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Július Czako, Jelenec, Martin Kuchar ml., Nitra, Milan Švec, Nevidzany, Jozef Švolík, Obyce
12 - Juraj Krčmár, Nitra, Roland Frkala, H. Kráľová, Juraj Meliška, Sľažany, Mário Kušnír, V. Zálužie, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Viktória Königová, Ivanka
11 - Rudolf Čápek, Mário Varga, Nitra, Marek Franko, Šaľa, Martin Kratochvíl, Žitavce, Štefan Benko, Močenok, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Saša Königová, Natália Gregorová, Ivanka
10 - Rudolf Šimko, Babindol, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Jozef Čerhák, Jatov
9 - Daniel Mako, Ondrej Hupka, Čakajovce, Lukáš Bartakovič, Nitra, František Szombath, N. Hrnčiarovce
8 - Michal Bažik, Podhradie, Ján Slíž, Beladice, Kamil Popelka, Hájske, Karol Bujalko, Vráble, Metod Mako, Čakajovce, Darina Masárová, Zlaté Moravce
7 - Tomáš Levčík, Juraj Klačko, Jaro Srnčík, Ľubica Ondrušková, Nitra, Adam Novák, Šaľa, Pavol Holták, D. Krškany, Michal Bôžik, Podhradie
6 - Martin Vajzer, Oľga Eliášová, Róbert Ivančík, Mária Kóšová, Nitra, Jozef Klačko, Šaľa, Miloš Ivanička, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Peter Mateička, Behynce, Marek Balko, Klasov, Róbert Vaňo, Žirany, Vojtech Mesároš, Lehota
5 - Marek Kováč, Čifáre, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Alo Malenčík, D. Krškany, Peter Bleho, Eva Sýkorová, Šaľa, Ernest Lenický, H. Kráľová, Norbert Bordáš, Dušan Koszorín, Marcela Holtáková, Nitra, František Rajtár, Zlaté Moravce, Ivanko Vanko, Zbehy, Miška Antalová, Ivanka, Katarína Minarovičová, Behynce, Katarína Beláková, Dolné Krškany, Peter Frančík, V. Cetín
4 - Adam Bernáth, N. Ves n/Ž., Marián Moravčík, Emil Baláži, V. Zálužie, Ivan Vanko, Zbehy, Simona Bulinská, Martina Lopašková, Dajana Šillíková, Mariana Letková, Nitra, Anton Bábik ml., Rumanová, Štefan Hipp, Pavol Sámel st., Šaľa, Marek Marcinkech, Vinodol, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Gajdoš, Nitr. Streda, Peter Zaťko, Zlaté Moravce, Ľudmila Striešková, Nevidzany, Lenka Bratová, Drážovce
3 - Jozef Kukliš, Marta Strečková, Topoľčianky, Matej Fábry, V. Cetín, Ján Laca st., D. Obdokovce, Patrik Števík, V. Zálužie, Iveta Dubeňová, Vladimír Horník, Juraj Kramár, Zuzana Sovičová, Jozef Perovič, Nitra, Zuzana Fajdová, Pohranice, Martina Balková, Vráble, Dominika Vodná, Klasov, Jaromír Slíž, Beladice, Jozef Pánis, D. Krškany
2 - Erika Babocká, Zl. Moravce, Martin Peniaško, Martin Krajčír, Jozef Marko, Nitra
1 - Ján Jóža, Šaľa

Skryť Vypnúť reklamu

V 9. kole sa rátalo iba sedem zápasov. Dva sa nehrali pre terén, jeden sa nedohral pre inzultáciu (v Pohraniciach) a ako naschvál si mužstvá z rezervného zápasu vymenili dejisko (Váhovce - Okoč-Sokolec), a tak sa nemôže rátať ani jedenásty zápas.

Najviac bolo 5 uhádnutých zápasov. Trafilo ich 26 tipérov: Ľubomír Gyepes, Stanislav Šlagor, Peter Bajla, Ivan Tabaček, Mário Pánis, Ján Hudec, Henrieta Popíková, Pavel Puobiš, Imrich Guzmický, Zdenko Senneš, Mario Geday, Margita Pavelková, Dušan Letko, Marta Hádeková, Jozef Hudec ml., Marián Titka, Ľubomír Antal, Michal Lichtner, Peter Skubeň, Jozef Kóša, Jozef Gál, Marián Muzika, Stanislav Pacher, Pavel König, Peter Bíro, Imrich Drozdák.

Kto z nich vyhrá, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail martin.kilian@petitpress.sk
.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 751
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 482
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 10 930
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 944
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 560
  6. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 737
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 504
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 486
  9. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 364
  10. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 339
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Kňaz Ľubor pomáhal covid pacientom, prihlásil sa ako dobrovoľník

Niektorí budú spomínať na pandémiu ako na dobrodružnú epizódu zo života. Iní však to šťastie mať nebudú, lebo na koronu sa zomiera. A nie ľahko, hovorí duchovný.

Na ARO so zdravotnou sestrou.

V Nitre mu vyliečili choré obličky. Odmenil sa gólmi, ktoré písali históriu (+FOTO)

Kráľ strelcov československej ligy Michal Pucher by sa pred pár dňami dožil 90 rokov.

Michal Pucher (1931 - 1999) je najlepším strelcom Nitry v čsl. lige. Na snímke vpravo preberá pohár pre najlepšieho strelca sezóny 1959/60.

Veľký záujem o Balaja. Má konkrétne zahraničné ponuky

Najlepší strelec ligy si môže vyberať z vejáru európskych záujemcov, vo Football Service Agency dokonca zdvihli telefón aj z Ázie. Ostane v Zlatých Moravciach?

Filip Balaj má (zatiaľ) najlepšiu futbalovú formu v živote. Bude súčasťou FC ViOn aj v prvom jarnom kole proti Trnave (6. 2.)?

Bezdomovec mal pozitívny test, karanténu odmietol. Polícia ho našla na ďalší deň

Muža našli večer po testovaní vo vchode. Poslali ho preč.

Pracovník vypisuje certifikát.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Už ste čítali?