Streda, 20. september, 2017 | Meniny má Ľuboslav(a)
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

Siedmi tipéri uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 56 - Tibor Bene, D. Obdokovce; 54 - Pavel Mihálik, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava; 52 - Peter Vrabec, Čakajovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ľubomír Ballay, Nitra, atď.

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišiel víťaz 9. kola Peter Bajla z Novej Vsi nad Žitavou.

Správne tipy 10. kola:

Prešov - FC Nitra 1:2 2
Šaľa - Trenčín 0:1 2
Jasl. Bohunice - Vráble 0:2 2
Vlčany - Šintava 1:2 2
Chrenová - Horný Ohaj 2:1 1
Čakajovce - V. Zálužie 1:2 2
Lužianky - Rumanová 0:1 2
D. Krškany - Kolíňany 0:2 2
Martin n/Ž. - Velčice 2:2 X
Dolná Streda - V. Mača 2:4 2

Poradie po 10. kole:

56 - Tibor Bene, D. Obdokovce
54 - Pavel Mihálik, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava
52 - Peter Vrabec, Čakajovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ľubomír Ballay, Nitra
51 - Liliana Kuťková, Nevidzany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Miroslav Zverka, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany
50 - Henrieta Popíková, Michal Hunka, Ľubomír Turňa, Július Petrík, Barbora Mináriková, Nitra, Peter Debnár, Zbehy, Štefan Macek, Vinodol, Jana Gálová, Žirany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Repa, Prílepy
49 - Pavol Krajčo, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Peter Paulis, M. Vozokany, Nikola Hladká, Rumanová, Peter Pecho, Beladice, František Andraško, Jelenec, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Janka Gálová, Žirany
48 - František Imre, Silvia Poliaková, Patrik Palka, Nitra, Ivan Tabaček, T. Nemce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Matej Kuzmický, Ivanka, Milan Roman, Čab, René Vincze, Milan Bekéni, Šaľa, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Gál, Žirany
47 - Erik Sovič, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Vojtek, Vráble, Emil Dubec, Žikava, Peter Čepček, Zl. Moravce, Viera Pavelková, Golianovo, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Imrich Guzmický, Ivanka, Zoltán Kollár, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Ján Sikoriak, T. Nemce, Bohuš Baják, Lužianky, Marián Strečka ml., Topoľčianky
46 - Boris Grežo, Richard Magušín, Anton Lieskovský, Ján Hudec, Július Kolník, Peter Bezák, Nitra, Tibor Karácsony, Patrik Dubnička, Váhovce, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Pavel Períček, Rišňovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Milan Šlosár, Čab, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Ľubomír Sako, Kolíňany, Stanislav Packa, Močenok, Samuel Mihálik, Ján Szöcs, Šaľa, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Matúš Vajzer, Báb, Peťka Račková, Ivanka, Anton Krajačič, H. Kráľová, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Mikuláš Pintér, Branč, Alexandra Gálová, Žirany, Ladislav Janec, Tomášikovo
45 - Ján Hnilica, Imrich Ručkay, Ľudovít Laca st., Peter Plandora, Pius Hajdák, Ľubomír Bartakovič, Peter Bíro, Nitra, Miroslav Kováč, Vráble, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Milan Minarovič, Behynce, Martin Tesár, D. Krškany, František Sabo, Vinodol, Tibor Šmitala, Čab, Juraj Dubeň, Ľubomír Mikula, Lehota, Ľudovít Szüllö, Galanta, Ivan Tóth, Čakajovce, Dávid Slíž, Sereď, Ľubomír Kollár, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Štefan Lipovský, P. Sady, Lukáš Valent, Hosťovce, Miroslav Fúska, Rišňovce
44 - Anton Dano, Vladimír Mada, Ivan Leckeš, Peter Matuškovič, Jozef Svitač, Marián Grman, Andrej Bednárik, Vlastimil Ábela, Alexander Meszáros, Vladimír Kuchta, Ľubica Tasáryová, Štefan Bede, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Michal Borovský, H. Saliby, Štefan Kúsek, Hostie, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Štefan Tóth, Klasov, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Horný, Zl. Moravce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jozef Štefák, Ján Jambor, Rišňovce, Monika Kováčová, Lovce, Štefan Straňák, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Juraj Barantal, V. Zálužie, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Oľga Pinterová, D. Krškany, Stanislav Glofák, Štefan Žarnócay, Jozef Kučera, Šaľa, Roman Súkeník, Zem. Sady, Peter Ryban, Nitr. Streda, Miloš Remenár, Sereď, Ladislav Čekey, Pohranice, František Kóša, Branč, Roman Kutak, Tomášikovo, Pavol Štefek, V. Dolina, Marián Mateička, Behynce, František Varga, Tešedíkovo, Gabriel Fazekas, Neded, Peter Vranský, Zbehy
43 - Vlado Lyžičiar, Lukáč Karlubík, Dušan Letko, Jozef Hudec ml., Štefan Matesko, Dávid Said, Ladislav Fazekaš, Mária Sýkorová, František Benc, Roman Ražný, Juraj Náhlovský, Roman Sýkora, Daniel Tasáry, Nitra, Roman Rajnoha, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Norbert Zsigmond, Nový Život, Miroslav Szlamka, Váhovce, Július Vodný, Babindol, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Andrej Švihorík, Báb, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Mário Pánis, D. Krškany, Daniel Lörincz, Natália Kozmová, Branč, Martin Jurík, Čakajovce, Marián Piterka, Svätoplukovo, Jozef Watter, Roman Margetin, Rišňovce, Martin Kornutij, Marek Kováčik, Marek Kalúz, V. Zálužie, Vladimír Urban, Hájske, Peter Visolajský, Šaľa, Milan Javor, Šintava, Štefan Finta, Jarok, Alica Ševčíková, Solčany, Renáta Gálová, Žirany, Matej Šimko, Močenok
42 - Ľudovít Laca ml., Ivan Lauko, Jozef Petrovič, Ladislav Adame, František Dedič, Karol Ryba, Dianka Račková, Milan Lacina, Marián Barta, Michal Garay, Ján Barát, Imrich Hrdlica, František Bojda, Miroslav Račko, Nitra, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jozef Joniak, Jozef Hoppan, Vráble, Jozef Masár, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Viliam Čulík, Machulince, Vladimír Tasáry, Terka Tasáryová, Ivanka, Tibor Horváth, Komjatice, Dušan Beder, V. Lapáš, Peter Matulník, N. Sady, Mário Slezák, Lukáčovce, Peter Orlíček, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Štefan Račko, Helena Bartošová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Margita Pavelková, Golianovo, Milan Fúska, Branč, Vojtech Szöke, V. Cetín, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Peter Hipp, Ján Martinek, Libor Vinkler, Šaľa, Jozef Horňák, Jozef Rehuš, Rišňovce, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Viliam Kudeláš, Rumanová, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Roman Bilický, Preseľany, Gabriel Molnár, Galanta, Nándor Židík, Ladice, Juraj Tomašových, Čeladince, Štefan Hudec, Karol Blažovič, Lužianky, František Kausek, Klasov, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Alojz Jenis, Žitavany
41 - Ladislav Nosian, Milan Ružička, Marcel Pánis, Janka Tichá, Jozef Senneš, Milan Nagy, František Trnka, Michal Lichtner, Ján Doboš, Michal Bíro, Katka Sýkorová, Stanislav Billík, Jakub Laca, Nitra, Pavol Pagáč, Ivanka, Emil Šatan, Vozokany, Ferdinand Németh, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Peter Rajnoha, František Kunkel, Zl. Moravce, František Šabo, Obyce, Katarína Pálková, Jozef Kutak, Jarok, Anton Čurgali, Mojmírovce, Viktor Balko, Lužianky, Margita Pánisová, D. Krškany, Július Bíro, V. Zálužie, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Páleník, Prílepy, Juraj Segíň, Sľažany, Peter Jasenec, Jozef Sklenár, Šaľa, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Mario Geday, Golianovo, Boris Boďo, Tajná, Bianka Kokešová, H. Kráľová, Ferko Valent, T. Mlyňany, Juraj Sabo, Rumanová, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Martin Bennár, Bratislava, Koloman Együd, Pohranice, Boris Mesároš, Lehota
40 - Ernest Szombath, Štefan Zabák, Mária Kapustová, František Grom, Miroslav Fábry, Ľudovít Konečný, Jozef Kóša, Marián Muzika, Lenka Sýkorová, Pavel König, Ladislav Skalický, Nitra, Peter Strieška, Ondrej Kozolka, Volkovce, Leonard Bednár, Martina Baková, Jozef Andel, Vráble, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Roško, Dyčka, Jozef Strieška, Nevidzany, Ľubomír Novota, Ivana Kunkelová, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Augustín, Marián Strečka, Topoľčianky, Ivan Kupec, Henrich Bíro, Čakajovce, Mário Fábry, Šurianky, Ľubomír Martišovič, Martin Račko, D. Krškany, Mário Guzmický, Peter König, Ján Vaško, Ivanka, Martina Segíňová, Stanislav Pacher, Sľažany, Ľuboš Motolík, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Ladislav Šóki, Diakovce, Veronika Privalincová, Dražovce, Imrich Maťo, Golianovo, Marián Kopáčik, Štefan Mrllák, Marián Móri, Róbert Ščepka, Július Benkö st., Šaľa, Jozef Török, Pata, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Tibor Glovenský, Košúty, Peter Skubeň, Nitr. Streda, František Margetin, Rišňovce, Juraj Garay, M. Cetín, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, František Finta, Jelenec
39 - Ľuboš Lacina, Milan Petráš, Ivan Dominka, Peter Poljaček, Ivan Kozár, Zdenko Senneš, Vladimír Krajčovič, Ľuboš Mičík, Belo Gombík, Jaroslav Andrášik, Ivan Eliaš, Ján Palka, Vlado Sásik, Jabar Said, Nitra, Štefan Bako, Močenok, Jozef Labuda, Solčany, Ladislav Nagy, Viktor Németh, Ján Antalík, Vráble, Ľubica Striešková, Nevidzany, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Šabo, Žitavany, Ivan Mrázik, Čeľadice, Miloš Gál st., Gašpar Gál, Žirany, Jozef Záhorský, Peter Macháč, Rišňovce, Július Galo, D. Krškany, Stanislav Németh, Čechynce, Michal Čery, Jelenec, Štefan Karvay, Čakajovce, Milan Strapko, Beladice, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Rudolf Matušica, Pata, Peter Zubčák, Hruboňovo, Tibor Križovič, Levice, Martina Hippová, Timea Mészárosová, Marián Šíma, Miroslav Machálik, Martin Kormoši, Šaľa, Dušan Pista, Galanta, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ján Lipovský, Báb, Vincent Komačka, Topoľčany, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Dušan Švehla, Sereď, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Alojz Rajtár, Sľažany, Ján Dekan, Velčice, Pavol Kozma, Branč, Jozef Borbély, V. Cetín, Ján Kóssi, Čifáre
38 - Laco Ištokovič, Vladimír Kompas, Ján Kmeťo, Juraj Lavo, Maroš Karas, Igor Drotár, Anna Gombíková, Milan Borovský, Erich Schober, Jozef Árendáš, Matúš Dillhoff, Renáta Baksová, Nitra, Emanuel Maňúch, Žirany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Milan Gábriš, T. Mlyňany, Gustáv Molnár, P. Kesov, Štefan Varga, Topoľnica, Slavko Mikula, Zbehy, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Žitňanský, Topoľčany, Richard Buday, Ladice, Ján Wesolowski, Hlohovec, Peter Vašek, Eliška Obložinská, Ivanka, Marián Titka, Peter Zeleňák, Milan Lazan, Šaľa, Dušan Nagy, Jelenec, Ján Ronin, Blahová, Štefan Pupák, Hurbanovo, Igor Tkáč, Sereď, Celestín Berecz, Branč
37 - Igor Galovič, Pavel Čvirik, Róbert Bačinský, Jozef Viskup, Miloš Sýkora, Dušan Tirol, Lukáč Tomiš, Pavel Hrnčár, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Viliam Félis, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Michal Strieška, Nevidzany, Jozef Baťala, Žitavany, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Juraj Bárek, Ladislav Sivák, Žirany, Adrián Kupeček, Čechynce, Marek Macek, Vinodol, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Vojtech Gergel, Topoľčany, Tatiana Mifková, Július Benkö ml., Peter Lehocký, Margita Kališová, Šaľa, František Balogh, Peter Ambrózy, Selice, Norbert Adamča, Maroš Papp, Miroslav Kucharovič, Anna Kubalová, Sereď, Peter Hamerlík, Jelka, Patrik Finta, Ivan Bakyta, Jarok, Emil Remeň, Čeladince, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Kubáň, Alekšince, Anna Duczová, H. Kráľová
36 - Katarína Karcolová, Zdenek Gombík, Jozef Paulík, Milan Rákoci, Peter Solčiansky, Milan Vöröš, Jozef Holeš, Jarmila Saidová, Juraj Lacina, René Daniš, Róbert Rumančík, Róbert Baláži, Dezider Zaujec, Vladimír Nemšovský, Nitra, Juraj Káčer, Čaradice, Florián Pénzeš, H. Ohaj, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Helena Augustínová, Topoľčianky, Jozef Štefek, Čeľadice, Tibor Berec, V. Lapáš, Roman Guzmický, Ivanka, Andrej Maťo, Jarok, Andrej Repta, Branč, Ivan Mareček, Čab, Pavol Sámel ml., Janka Jašíková, Juraj Csirik, Jozef Baláž, Gabriel Odráška, Róbert Sedlák, Šaľa, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Dávid Jancsó, Vlčany, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Ján Kollár, Zbehy
35 - Dionýz Pecháček, Marta Hádeková, Jozef Hudec st., Adriana Šišková, Michal Motúz, Darina Hunková, Nitra, Csaba Karácsony, Váhovce, Štefan Mravík, Žitavany, Tibor Lisý, H. Ohaj, Filip Vašíček, Vráble, Ján Školník, Zl. Moravce, Peter Páleník, Prílepy, Eva Súľovská, Rišňovce, Marián Račko, Ivanka, Oľga Račková, D. Krškany, Ladislav Babóti, Vlčany, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ivan Ďurický, Branč, Miroslav Javor, Sereď, Marek Tvrdoň, Žirany, Rudolf Kozma, Štitáre
34 - Ján Ehrenhold, Jozef Prešinský, Jozef Ehrenhold, Ján Bulinský, Anna Gažová, František Hrnčiar st., Jozef Moder, Mária Königová, Vladimír Papp, Rastislav Štefánik, František Filo, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Tomáš Horváth, Váhovce, Peter Frajka, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Danada, Marek Sokol, Šaľa, Pavel Dojčar, Rudolf Krajinčák, Báb, Róbert Furda, Topoľčianky, Miroslav Pakši, Čeľadince, Ján Jacsa, Žihárec, Igor Hornáčik, Cabaj-Čápor, Ladislav Kéry, Volkovce, Miriama Ďurinová, Golianovo, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Chovanec, Šurianky, Mária Miškovičová, Jelenec
33 - Erik Viskup, Ivan Ševčík, Inka Reptíková, Nitra, Michal Brédik, Tajná, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Daniel Antal, Čechynce, Vlado Jánošík, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Miloš Macala, Gáň, Ondrej Molnár, Štitáre, Miro Senneš, Močenok, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Lukáš Takáč, Báb, Imrich Struhár, Vráble, Tomáš Križovič, Levice, Milan Macho, M. Ripňany
32 - Lukáš Lyžičiar, Ladislav Pindeš, Anton Lacuška, Peter Kardoš, Nitra, Ľubomír Gyepes, Dušan Gál, Klasov, Ľuboš Modzga „Šuker“, Radoslav Bajnek, Vráble, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Vladimír Gregor, Ľubor Kajaba, Ivanka, Štefan Valovič, Rišňovce, Peter Baláži, V. Zálužie, Peter Ivančík, Koniarovce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Tibor Odráška, Anton Uher, Pavol Uher, Šaľa, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Mária Kunkelová, Zl. Moravce
31 - Eugen Németh, Ľudovít Desat, Lenka Königová, Nitra, Jaroslav Grman, Anton Ďuriš, Vráble, Roman Danáč, Zl. Moravce, René Scheer, Kolíňany, Juraj Žiačko, Pavel Sámel st., Šaľa, Zoltán Múčka, V. Úľany, Marián Tkáč, Sereď, Roman Gyepes, Klasov, Štefan Bystrický, Ivanka
30 - Ľuboš Baranec, Nitra, František Šutka, Č. Kľačany, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Jana Teplanská, Zbehy, Alexander Repta, Lenka Reptová, Branč, Slavo Kališ, Šaľa, Patrik Balogh, Selice, Matej Antal, Ivanka
29 - Marek Varga, Tomáš Drgoňa, Peter Haver, Ľudovít Kováč, Nitra, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Marek Greguš, Čakajovce, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Marián Hörik, Štitáre, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Milan Greguš, Zbehy, Vojtech Mládek, Podhorany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Filip Guzmický, Ivanka
28 - Pavel Puobiš, Juraj Vencel, Táňa Rumančíková, Igor Mesko, Roman Šulek, Nitra, Ladislav Szöke, Vráble, Filip Dobiaš, Čeľadice, Magdaléna Plevková, Čechynce, Timea Šókiová, Diakovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Pavol Török, V. Dolina, Tibor Szekér, Zl. Moravce
27 - Ján Jankovič, Igor Kotora st., Jaroslav Korytár, Nitra, Štefan Peťovský, Lužianky
26 - Jaroslav Valo, T. Nemce, Michal Lauko, Nitra
25 - Mária Némethová, Nitra, Miloš Hrúzik, Hosťovce, Jozef Szombath, Pohranice, Katarína Vlčeková, Lužianky, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Tomáš Ambrózy, Trnovec, Erika Rumanovská, Skýcov
24 - Jozef Malý, Vráble, Jozef Minarik, Nitra, Alexander Kobza, Čechynce, Július Oláh, Matúškovo
23 - Jozef Paukov, Zl. Moravce, Peter Pukan, Čeľadice
22 - Ivan Magdolen, Juraj Chudiak, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ľudovít Kovács, V. Mača, Jozef Valkovič, M. Vozokany
21 - Ján Londák, Zl. Moravce, Anton Berecz, Branč, Juraj Németh, D. Lefantovce, Dávid Hamar, Klasov, František Hrnčiar ml., František Jakab, Nitra, Jakub Vojtek, Vráble
20 - Helena Vrtáková, Paňa, Juraj Rosinský, Choča, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, František Szolík, Šaľa, Saška Königová, Ivanka, Irena Peťková, Zl. Moravce
19 - Lenka Balážiová, Košolná, Juraj Tóth, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Vlado Čurgali, Janíkovce
18 - Katarína Malá, Vráble, Ivan Berec, Lužianky, Július Braun, Močenok, Juraj Melišek, Vinodol, Milan Kollárik, Milan Gráf, Nikoleta Bartakovičová, Mariana Barátová, Zuzana Vencelová, Dajana Borovská, Nitra, Miroslav Bartoš, D. Krškany, Miroslav Krajčík, Komjatice, Vladimír Kupec, Zbehy
17 - Vladimír Romanovský, D. Krškany, Roman Slezák, Dun. Streda, Jana Pavelková, Ján Šiška, Juraj Hrnčár, Nitra, Miloš Mako, Čakajovce, Jozef Kevély, Klasov, Viktória Königová, Ivanka
16 - Patrik Polonec, Martina Kucharová, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Peter Ivančík, Šaľa, Martin Kratochvíl, Žitavce, Daniel Strieška, Nevidzany, Filip Marinov, Rumanová
15 - Juraj Sojka, Emília Malá, Vráble, Richard Vnučko, Marek Horváth, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Imrich Valent, Hosťovce, Natália Gregorová, Ivanka
14 - Jozef Kollár, Nitra, Salo Berecz, Branč
13 - Marián Drahoš, Vráble, Matúš Vrábel, Lužianky, Magdaléna Reptová, Branč, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Július Czako, Jelenec, Martin Kuchar ml., Nitra, Milan Švec, Nevidzany, Jozef Švolík, Obyce
12 - Juraj Krčmár, Nitra, Roland Frkala, H. Kráľová, Juraj Meliška, Sľažany, Mário Kušnír, V. Zálužie, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce
11 - Rudolf Čápek, Mário Varga, Nitra, Marek Franko, Šaľa, Štefan Benko, Močenok, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Saša Königová, Ivanka
10 - Rudolf Šimko, Babindol, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Jozef Čerhák, Jatov
9 - Daniel Mako, Ondrej Hupka, Čakajovce, Lukáš Bartakovič, Nitra, František Szombath, N. Hrnčiarovce
8 - Michal Bažik, Podhradie, Ján Slíž, Beladice, Kamil Popelka, Hájske, Karol Bujalko, Vráble, Metod Mako, Čakajovce, Darina Masárová, Zlaté Moravce, Pavol Sámel st., Šaľa, Lenka Barátová, Drážovce
7 - Tomáš Levčík, Juraj Klačko, Jaro Srnčík, Ľubica Ondrušková, Nitra, Adam Novák, Šaľa, Pavol Holták, D. Krškany, Michal Bôžik, Podhradie
6 - Martin Vajzer, Oľga Eliášová, Róbert Ivančík, Mária Kóšová, Pavol Ďurina, Nitra, Jozef Klačko, Šaľa, Miloš Ivanička, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Peter Mateička, Behynce, Marek Balko, Klasov, Róbert Vaňo, Žirany, Vojtech Mesároš, Lehota
5 - Marek Kováč, Čifáre, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Alo Malenčík, D. Krškany, Peter Bleho, Eva Sýkorová, Šaľa, Ernest Lenický, H. Kráľová, Norbert Bordáš, Dušan Koszorín, Marcela Holtáková, Nitra, František Rajtár, Zlaté Moravce, Ivanko Vanko, Zbehy, Miška Antalová, Ivanka, Katarína Minarovičová, Behynce, Katarína Beláková, Dolné Krškany, Peter Frančík, V. Cetín, Jarmila Vargová, Topoľnica
4 - Adam Bernáth, N. Ves n/Ž., Marián Moravčík, Emil Baláži, V. Zálužie, Ivan Vanko, Zbehy, Simona Bulinská, Martina Lopašková, Dajana Šillíková, Mariana Letková, Eduard Szabo, Martin Viskup, Nitra, Anton Bábik ml., Rumanová, Štefan Hipp, Šaľa, Marek Marcinkech, Vinodol, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Gajdoš, Nitr. Streda, Peter Zaťko, Zlaté Moravce, Ľudmila Striešková, Nevidzany
3 - Jozef Kukliš, Marta Strečková, Topoľčianky, Matej Fábry, V. Cetín, Ján Laca st., D. Obdokovce, Patrik Števík, V. Zálužie, Iveta Dubeňová, Vladimír Horník, Juraj Kramár, Zuzana Sovičová, Jozef Perovič, Nitra, Zuzana Fajdová, Pohranice, Martina Balková, Vráble, Dominika Vodná, Klasov, Jaromír Slíž, Beladice, Jozef Pánis, D. Krškany, Juro Német, D. Lefantovce
2 - Erika Babocká, Zl. Moravce, Martin Peniaško, Martin Krajčír, Jozef Marko, Ladislav Piška, Nitra
1 - Ján Jóža, Šaľa, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Pavol Čepček, Zl. Moravce

V 10. kole vyšlo až osem dvojok! Maximom bolo 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali siedmi tipéri: Emil Dubec, Ľubomír Sako, Gabriel Molnár, Ľudovít Laca st., Alica Ševčíková, Ján Jambor a Ľubica Tasáryová. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail martin.kilian@petitpress.sk. Váš tiket nájdeme a sťažnosť prešetríme.

Šport

 


  1. Slovensku hrozí blamáž: Úrady 25 rokov nerozhodli o pozemkoch slávneho rodu Foto 11 056
  2. Naraz odstúpilo celé vedenie dediny. Starosta hovorí o šikanovaní podnikateľom 8 301
  3. Primátor Galanty bol opäť pred súdom ako obžalovaný. Stojí za tým Gaulieder, tvrdí 772
  4. Hrať v nitrianskom divadle je môj splnený sen, hovorí Ján Koleník 507
  5. Mladík utiekol pred policajtmi, pravdepodobne je ozbrojený 434
  6. Bilkó chytil dve penalty 333
  7. Jaguar: Mesto sa obáva aj dopravného kolapsu 270
  8. Herci Divadla Andreja Bagara majú nové profesionálne fotky 266
  9. Päť zápasov zrušil dážď 232
  10. Uzávierka križovatky Nitra - Sever skomplikovala rannú dopravu 222

Najčítanejšie správy

Nitra

Slovensku hrozí blamáž: Úrady 25 rokov nerozhodli o pozemkoch slávneho rodu

Traja súrodenci sa štvrť storočia nemôžu domôcť pozemkov po predkoch, na ktoré majú zo zákona právo. Bezradnosť v boji so slovenskými úradmi ich zrejme poženie až na medzinárodné súdy.

Naraz odstúpilo celé vedenie dediny. Starosta hovorí o šikanovaní podnikateľom

Doplňujúce voľby budú až na jar. Kto dovtedy povedie Žitavany, nie je zatiaľ jasné.

Primátor Galanty bol opäť pred súdom ako obžalovaný. Stojí za tým Gaulieder, tvrdí

Svedeckú výpoveď Františka Gauliedera spochybnil obhajca Petra Pašku. Podľa neho je procesne nepoužiteľná.

Hrať v nitrianskom divadle je môj splnený sen, hovorí Ján Koleník

Ako herec bude na javisku DAB po prvýkrát, ale ako divák v hľadisku už sedel nespočetne veľa ráz. Pozrel si všetko možné cez muzikály, drámy až po komédie.

Mladík utiekol pred policajtmi, pravdepodobne je ozbrojený

Polícia vyhlásila po obyvateľovi Váhoviec celoštátne pátranie.

Blízke regióny

Pri školskej jedálni sa zrazili dve autá

Nehoda sa stala dnes krátko pred jedenástou. Dvoch zranených previezli do nemocnice.

Pri autonehode zahynula 58-ročná žena

Tragická dopravná nehoda sa stala krátko pred 8:00 v okrese Topoľčany, zahynula pri nej 58-ročná žena.

Levickú nemocnicu už prevzala skupina AGEL. Čakajú ju viaceré zmeny

V budúcnosti sa má Nemocnica Levice združiť s ďalšími dvomi nemocnicami v regióne.

Prešiel zrazenú srnu a narazil do stromu. Spolujazdkyňa nehodu neprežila

Tragická nehoda sa stala dnes krátko pred šiestou ráno medzi Chtelnicou a Dechticami.

Policajti pátrajú po mladíkovi, môže byť ozbrojený a nebezpečný +video, foto

Iba 19 ročný Patrik Žigo z Váhoviec je podozrivý zo spoluúčasti na ozbrojenom prepade čerpacej stanice v Pustých Úľanoch.

Všetky správy

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Developer, ktorý mal vlani dokončiť rekonštrukciu hlavnej stanice, výpoveď nájmu pozemkov spochybňuje.

Poučný rok. Sagan už vie, že prvý, koho sa budú chcieť zbaviť, je on

V tomto roku sa majstrovi sveta nepodarilo priblížiť k vlaňajšej úspešnej sezóne.

Udavačská aplikácia EEI možno porušuje zákon

Či je problémová, o tom sa môže rozhodnúť iba v konaní o ochrane osobných údajov.

Pellegriniho úradníčka má blízko k IT firme spájanej s Počiatkom

Šéfka sekcie Pellegriniho úradu Denisa Žiláková má udržiavať intímny vzťah so šéfom Anextu, ktorý zarába na štátnych zákazkách.

Dlhodobé vzťahy ničia záujem o sex. U žien skôr než u mužov

Správanie v intímnej oblasti ovplyvňuje aj viera v stereotypné predstavy.

Kam vyraziť