Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

Najlepším zásahom v kole bolo iba šesť uhádnutých zápasov, trafili ich desiati súťažiaci. Poradie na čele: 60 - Tibor Bene, D. Obdokovce; 57 - Henrich Richter, Bratislava; 56 - Pavel Mihálik, Šaľa, Ľubomír Ballay, Nitra, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišla víťazka 10. kola Alica Ševčíková zo Solčian. Prišla s frajerom Daliborom Križmom, futbalovým brankárom.Pre kartón piva Corgoň si prišla víťazka 10. kola Alica Ševčíková zo Solčian. Prišla s frajerom Daliborom Križmom, futbalovým brankárom.

Správne tipy 11. kola

Arménsko - Slovensko 3:1 1
Vráble - FC Nitra jun. 2:1 1
Nové Zámky - Topoľčany 0:1 2
ČFK Nitra - P. Bystrica 3:1 1
Galanta - Bánovce 2:0 1
Horná Kráľová - Šurany 2:1 1
Kráľová n/V. - Váhovce 0:0 X
Výč.-Opatovce - Alekšince 1:1 X
Velčice - Machulince 2:3 2
Veľká Mača - D. Saliby 4:4 X

Poradie po 11. kole

60 - Tibor Bene, D. Obdokovce
57 - Henrich Richter, Bratislava
56 - Pavel Mihálik, Šaľa, Ľubomír Ballay, Nitra
55 - Henrieta Popíková, Miroslav Zverka, Nitra, Nikola Hladká, Rumanová, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Pavel Babiak, Žitavany
54 - Michal Hunka, Ľubomír Turňa, Barbora Mináriková, Nitra, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Vrabec, Čakajovce
53 - Július Petrík, Patrik Palka, Nitra, Liliana Kuťková, Nevidzany, Matej Kuzmický, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Peter Debnár, Zbehy, Štefan Macek, Vinodol, Miroslav Piovarči, Lužianky
52 - Peter Paulis, M. Vozokany, Viera Pavelková, Golianovo, Milan Roman, Čab, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Jana Gálová, Žirany
51 - Pavol Krajčo, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Ivan Tabaček, Ján Sikoriak, T. Nemce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Čepček, Zl. Moravce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, František Andraško, Jelenec, René Vincze, Milan Bekéni, Šaľa, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Jozef Gál, Janka Gálová, Žirany, Jozef Repa, Prílepy
50 - František Imre, Silvia Poliaková, Vlastimil Ábela, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Vojtek, Vráble, Emil Dubec, Žikava, Peťka Račková, Ivanka, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Dubnička, Váhovce, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Marián Strečka ml., Topoľčianky
49 - Richard Magušín, Ján Hudec, Erik Sovič, Nitra, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Miroslav Kováč, Vráble, František Sabo, Vinodol, Imrich Guzmický, Ivanka, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Milan Šlosár, Čab, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Samuel Mihálik, Štefan Žarnócay, Šaľa, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Matúš Vajzer, Báb, Anton Krajačič, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Dávid Slíž, Sereď, Patrik Dubnička, Váhovce, Bohuš Baják, Lužianky, Mikuláš Pintér, Branč, Alexandra Gálová, Žirany, Lukáš Valent, Hosťovce
48 - Boris Grežo, Anton Dano, Anton Lieskovský, Ján Hnilica, Imrich Ručkay, Peter Plandora, Július Kolník, Peter Bezák, Alexander Meszáros, Pius Hajdák, Ľubomír Bartakovič, Ľubica Tasáryová, Nitra, Tibor Karácsony, Váhovce, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Pavel Períček, Ján Jambor, Miroslav Fúska, Rišňovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota, Ľubomír Sako, Kolíňany, Stanislav Packa, Močenok, Ivan Tóth, Čakajovce, Stanislav Glofák, Šaľa, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Miloš Remenár, Sereď, Štefan Lipovský, P. Sady, Ladislav Čekey, Pohranice, Pavol Štefek, V. Dolina, Natália Kozmová, Branč, Ladislav Janec, Tomášikovo, Peter Vranský, Zbehy
47 - Vladimír Mada, Peter Matuškovič, Jozef Svitač, Marián Grman, Štefan Matesko, Marián Barta, Roman Ražný, Peter Bíro, Štefan Bede, Nitra, Michal Borovský, H. Saliby, Roman Rajnoha, Jozef Horný, Zl. Moravce, Štefan Kúsek, Hostie, Emil Šatan, Vozokany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Milan Minarovič, Marián Mateička, Behynce, Martin Tesár, Oľga Pinterová, D. Krškany, Jozef Štefák, Rišňovce, Martin Jurík, Čakajovce, Tibor Šmitala, Čab, Štefan Straňák, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Juraj Barantal, V. Zálužie, Zoltán Kollár, Ľubor Goldbecher, Ján Szöcs, Jozef Kučera, Šaľa, Roman Súkeník, Zem. Sady, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Roman Kutak, Tomášikovo, Jozef Hoppan, Vráble, František Varga, Tešedíkovo
46 - Vlado Lyžičiar, Ivan Leckeš, Lukáč Karlubík, Ladislav Adame, Jozef Hudec ml., Ľudovít Laca st., Dávid Said, Ladislav Fazekaš, Mária Sýkorová, Vladimír Kuchta, Juraj Náhlovský, Roman Sýkora, Daniel Tasáry, Miroslav Račko, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Norbert Zsigmond, Nový Život, Miroslav Szlamka, Váhovce, Štefan Tóth, Klasov, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Masár, Zl. Moravce, Viliam Čulík, Machulince, Karol Čurgali ml., Anton Čurgali, Mojmírovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Martin Kornutij, Marek Kováčik, Marek Kalúz, V. Zálužie, Mário Slezák, Lukáčovce, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Veronika Privalincová, Dražovce, Margita Pavelková, Golianovo, Vojtech Szöke, V. Cetín, Vladimír Urban, Hájske, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Peter Ryban, Nitr. Streda, Ferko Valent, T. Mlyňany, František Kóša, Branč, Jozef Rehuš, Rišňovce, Gabriel Fazekas, Neded, Karol Blažovič, Lužianky
45 - Milan Ružička, Andrej Bednárik, František Dedič, Karol Ryba, Dušan Letko, Michal Bíro, Michal Garay, Katka Sýkorová, František Benc, Ján Barát, Pavel König, Imrich Hrdlica, Nitra, Jozef Joniak, Vráble, Peter Rajnoha, Emília Káčerová, František Kunkel, Zl. Moravce, Tibor Horváth, Komjatice, Andrej Švihorík, Báb, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Margita Pánisová, Mário Pánis, Štefan Račko, D. Krškany, Július Bíro, V. Zálužie, Daniel Lörincz, Branč, Dušan Beder, V. Lapáš, Peter Matulník, N. Sady, Jozef Watter, Roman Margetin, Rišňovce, Miroslav Močol, Alekšince, Ľudovít Szüllö, Gabriel Molnár, Galanta, Peter Jasenec, Róbert Ščepka, Peter Hipp, Ján Martinek, Peter Visolajský, Šaľa, Mario Geday, Golianovo, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Viliam Kudeláš, Rumanová, Milan Javor, Šintava, Roman Bilický, Preseľany, Štefan Finta, Jarok, Štefan Hudec, Lužianky, Peter König, Ivanka, Alica Ševčíková, Solčany, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, František Kausek, Klasov, Renáta Gálová, Žirany, Boris Mesároš, Lehota, Ľubica Striešková, Nevidzany, Alojz Jenis, Žitavany
44 - Katarína Pálková, Jozef Kutak, Jarok, Milan Petráš, Ladislav Nosian, Marcel Pánis, Janka Tichá, Ivan Lauko, Jozef Petrovič, Dianka Račková, Miroslav Fábry, Milan Lacina, Marián Muzika, Jakub Laca, Jabar Said, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ivana Kunkelová, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Viktor Balko, Lužianky, Mário Fábry, Šurianky, Daniel Ballay, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Jozef Čentéš, Čakajovce, Monika Kováčová, Lovce, Ladislav Šóki, Diakovce, Martin Račko, Helena Bartošová, D. Krškany, Milan Fúska, Branč, Imrich Maťo, Golianovo, Jozef Sklenár, Július Benkö st., Šaľa, Jozef Horňák, Rišňovce, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Jozef Török, Pata, Bianka Kokešová, H. Kráľová, Nándor Židík, Ladice, Juraj Tomašových, Čeladince, Terka Tasáryová, Ivanka, Stanislav Pacher, Sľažany, Martin Bennár, Bratislava, Koloman Együd, Pohranice
43 - Ľudovít Laca ml., Ján Kmeťo, Zdenko Senneš, Igor Drotár, Mária Kapustová, František Trnka, Michal Lichtner, Ľudovít Konečný, Ján Doboš, Lenka Sýkorová, Stanislav Billík, Nitra, Emanuel Maňúch, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Labuda, Solčany, Július Vodný, Babindol, Jozef Roško, Dyčka, Jozef Andel, Vráble, František Šabo, Obyce, Ľubomír Novota, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Marián Piterka, Svätoplukovo, Henrich Bíro, Čakajovce, Štefan Páleník, Prílepy, Milan Strapko, Beladice, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Rudolf Matušica, Pata, Eliška Obložinská, Ivanka, Marián Kopáčik, Martina Hippová, Libor Vinkler, Miroslav Machálik, Milan Lazan, Šaľa, Peter Macháč, František Margetin, Rišňovce, Boris Boďo, Tajná, Tibor Glovenský, Košúty, Peter Skubeň, Nitr. Streda, Juraj Sabo, Rumanová, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Juraj Garay, M. Cetín, Matej Šimko, Močenok
42 - Ľuboš Lacina, Ivan Dominka, Ernest Szombath, Štefan Zabák, Jozef Senneš, Milan Nagy, Vladimír Krajčovič, Ľuboš Mičík, Anna Gombíková, Belo Gombík, František Grom, Jaroslav Andrášik, Jozef Kóša, Lukáč Tomiš, Ján Palka, František Bojda, Ladislav Skalický, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Pavol Pagáč, Mário Guzmický, Peter Vašek, Ján Vaško, Ivanka, Ladislav Nagy, Viktor Németh, Vráble, Ladislav Páleník, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Jozef Strieška, Nevidzany, Ivan Mrázik, Čeľadice, Juraj Bárek, Miloš Gál st., Žirany, Július Galo, Dušan Podhradský, D. Krškany, Slavko Mikula, Zbehy, Juraj Segíň, Martina Segíňová, Alojz Rajtár, Sľažany, Ľuboš Motolík, Jaroslav Čerhák, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Štefan Mrllák, Marián Móri, Margita Kališová, Marián Šíma, Martin Kormoši, Šaľa, Ján Lipovský, Báb, Maroš Papp, Dušan Švehla, Sereď, Marián Strečka, Topoľčianky, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Ján Dekan, Velčice, Štefan Pupák, Hurbanovo, Jozef Borbély, V. Cetín, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Celestín Berecz, Branč, František Finta, Jelenec
41 - Peter Poljaček, Ivan Kozár, Juraj Lavo, Róbert Bačinský, Jozef Árendáš, Jozef Viskup, Róbert Rumančík, Renáta Baksová, Vlado Sásik, Nitra, Leonard Bednár, Ján Antalík, Vráble, Štefan Bako, Močenok, Peter Páleník, Prílepy, Jozef Augustín, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Marek Macek, Vinodol, Stanislav Németh, Čechynce, Michal Čery, Dušan Nagy, Jelenec, Štefan Karvay, Čakajovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Július Benkö ml., Timea Mészárosová, Pavel Sámel st., Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Dušan Pista, Galanta, Norbert Adamča, Igor Tkáč, Sereď, Peter Hamerlík, Jelka, Vincent Komačka, Topoľčany, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Emil Remeň, Čeladince, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ján Kóssi, Čifáre, Ján Kollár, Zbehy
40 - Laco Ištokovič, Jozef Holeš, Milan Borovský, Erich Schober, Michal Motúz, Matúš Dillhoff, Miloš Sýkora, Pavel Hrnčár, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov, Martina Baková, Viliam Félis, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Michal Strieška, Nevidzany, Jozef Baťala, Žitavany, Ivan Kupec, Čakajovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Štefan Varga, Topoľnica, Andrej Maťo, Ivan Bakyta, Jarok, Ivan Mareček, Čab, Marián Račko, Ivanka, Pavol Sámel ml., Tatiana Mifková, Peter Lehocký, Juraj Csirik, Marián Titka, Peter Zeleňák, Šaľa, Pavel Dojčar, Báb, František Balogh, Selice, Ján Ronin, Blahová, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Jozef Kubáň, Alekšince
39 - Igor Galovič, Katarína Karcolová, Vladimír Kompas, Zdenek Gombík, Pavel Čvirik, Jozef Paulík, Milan Vöröš, Marta Hádeková, František Hrnčiar st., Juraj Lacina, René Daniš, Ivan Eliaš, Nitra, Tibor Lisý, H. Ohaj, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Filip Vašíček, Vráble, Adrián Kupeček, Čechynce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Eva Súľovská, Rišňovce, Roman Guzmický, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Jozef Baláž, Gabriel Odráška, Róbert Sedlák, Šaľa, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Peter Ambrózy, Selice, Ivan Ďurický, Pavol Kozma, Branč, Patrik Finta, Jarok, Miroslav Kucharovič, Anna Kubalová, Sereď, Ladislav Sivák, Žirany
38 - Milan Rákoci, Peter Solčiansky, Maroš Karas, Jarmila Saidová, Vladimír Papp, Róbert Baláži, Dezider Zaujec, Vladimír Nemšovský, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Dušan Gál, Klasov, Ján Školník, Zl. Moravce, Milan Gábriš, T. Mlyňany, Helena Augustínová, Topoľčianky, Tibor Berec, V. Lapáš, Andrej Repta, Branč, Richard Buday, Ladice, Jozef Danada, Janka Jašíková, Šaľa, Oľga Račková, D. Krškany, Ladislav Babóti, Dávid Jancsó, Vlčany, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Miro Senneš, Močenok, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Miroslav Pakši, Čeľadince, Marek Tvrdoň, Žirany, Ján Jacsa, Žihárec, Igor Hornáčik, Cabaj-Čápor, Anna Pacherová, Sľažany, Rudolf Krajinčák, Báb, Anna Duczová, H. Kráľová, Miriama Ďurinová, Golianovo
37 - Ján Ehrenhold, Jozef Prešinský, Dionýz Pecháček, Ján Bulinský, Jozef Hudec st., Adriana Šišková, Dušan Tirol, Rastislav Štefánik, Darina Hunková, Nitra, Jozef Barát, Vojtech Gergel, Topoľčany, Vlado Matušica, Hájske, Ľuboš Modzga „Šuker“, Radoslav Bajnek, Imrich Struhár, Vráble, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Jozef Štefek, Čeľadice, Marek Sokol, Šaľa, Ondrej Molnár, Štitáre, Ladislav Kéry, Volkovce, Tomáš Križovič, Levice, Mária Miškovičová, Jelenec
36 - Lukáš Lyžičiar, Ladislav Pindeš, Ľudovít Desat, Jozef Ehrenhold, Mária Königová, František Filo, Nitra, Juraj Káčer, Čaradice, Florián Pénzeš, H. Ohaj, Michal Brédik, Tajná, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Daniel Antal, Čechynce, Miloš Macala, Gáň, Anton Uher, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Miroslav Javor, Sereď, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Michal Hitka, Martin n/Ž., Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Chovanec, Šurianky
35 - Erik Viskup, Ľudovít Kováč, Jozef Moder, Nitra, Csaba Karácsony, Váhovce, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Tibor Odráška, Šaľa, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Rudolf Kozma, Štitáre, Milan Macho, M. Ripňany
34 - Anton Lacuška, Anna Gažová, Peter Kardoš, Nitra, Tomáš Horváth, Váhovce, Jaroslav Grman, Vráble, Peter Frajka, Roman Danáč, Lenka Kunkelová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Vladimír Gregor, Ľubor Kajaba, Ivanka, Štefan Valovič, Rišňovce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Pavol Uher, Šaľa, Róbert Furda, Topoľčianky, Patrik Balogh, Selice, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Imrich Drozdák, Babindol
33 - Ivan Ševčík, Inka Reptíková, Lenka Königová, Nitra, Alexander Repta, Branč, Vlado Jánošík, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Slavo Kališ, Šaľa, Lukáš Takáč, Báb, Marián Tkáč, Sereď, Štefan Bystrický, Ivanka
32 - Peter Haver, Ľuboš Baranec, Nitra, Ladislav Szöke, Anton Ďuriš, Vráble, Peter Baláži, V. Zálužie, Peter Ivančík, Koniarovce, Gabriel Lencsés, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Tibor Szekér, Zl. Moravce
31 - Eugen Németh, Táňa Rumančíková, Nitra, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Lenka Reptová, Branč, René Scheer, Kolíňany, Timea Šókiová, Diakovce, Juraj Žiačko, Šaľa, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Zoltán Múčka, V. Úľany, Roman Gyepes, Klasov, Filip Guzmický, Ivanka
30 - Juraj Vencel, Jaroslav Korytár, Nitra, František Šutka, Č. Kľačany, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Jana Teplanská, Zbehy, Matej Antal, Ivanka
29 - Marek Greguš, Čakajovce, Marek Varga, Tomáš Drgoňa, Igor Kotora st., Nitra, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Štefan Peťovský, Katarína Vlčeková, Lužianky, Marián Hörik, Štitáre, Milan Greguš, Zbehy, Vojtech Mládek, Podhorany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany
28 - Filip Dobiaš, Čeľadice, Magdaléna Plevková, Čechynce, Pavel Puobiš, Igor Mesko, Roman Šulek, Nitra, Pavol Török, V. Dolina
27 - Ján Jankovič, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce
26 - Jaroslav Valo, T. Nemce, Michal Lauko, Nitra, Jozef Valkovič, M. Vozokany
25 - Miloš Hrúzik, Hosťovce, Jozef Szombath, Pohranice, Juraj Chudiak, Mária Némethová, Nitra, Tomáš Ambrózy, Trnovec, Saška Königová, Ivanka, Erika Rumanovská, Skýcov
24 - Jozef Malý, Vráble, Jozef Minarik, Nitra, Alexander Kobza, Čechynce, Július Oláh, Matúškovo
23 - Jozef Paukov, Zl. Moravce, Peter Pukan, Čeľadice, Jana Pavelková, Nitra
22 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ivan Magdolen, Nikoleta Bartakovičová, Dajana Borovská, Nitra, Július Braun, Močenok, Ľudovít Kovács, V. Mača, Juraj Németh, D. Lefantovce
21 - Ján Londák, Zl. Moravce, Anton Berecz, Branč, Dávid Hamar, Klasov, František Hrnčiar ml., Zuzana Vencelová, František Jakab, Nitra, Jakub Vojtek, Vráble
20 - Helena Vrtáková, Paňa, Juraj Rosinský, Choča, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, František Szolík, Šaľa, Irena Peťková, Zl. Moravce, Daniel Strieška, Nevidzany
19 - Lenka Balážiová, Košolná, Juraj Tóth, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Vlado Čurgali, Janíkovce, Mariana Barátová, Nitra, Filip Marinov, Rumanová
18 - Katarína Malá, Vráble, Ivan Berec, Lužianky, Roman Slezák, Dun. Streda, Juraj Melišek, Vinodol, Milan Kollárik, Milan Gráf, Nitra, Miroslav Bartoš, D. Krškany, Miroslav Krajčík, Komjatice, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Vladimír Kupec, Zbehy, Jozef Švolík, Obyce
17 - Vladimír Romanovský, D. Krškany, Magdaléna Reptová, Branč, Ján Šiška, Juraj Hrnčár, Nitra, Miloš Mako, Čakajovce, Jozef Kevély, Klasov, Viktória Königová, Ivanka
16 - Patrik Polonec, Martina Kucharová, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Peter Ivančík, Šaľa, Martin Kratochvíl, Žitavce
15 - Juraj Sojka, Emília Malá, Vráble, Richard Vnučko, Marek Horváth, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Imrich Valent, Hosťovce, Natália Gregorová, Ivanka
14 - Jozef Kollár, Nitra, Salo Berecz, Branč
13 - Marián Drahoš, Vráble, Matúš Vrábel, Lužianky, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Július Czako, Jelenec, Martin Kuchar ml., Nitra, Milan Švec, Nevidzany
12 - Juraj Krčmár, Nitra, Roland Frkala, H. Kráľová, Juraj Meliška, Sľažany, Mário Kušnír, V. Zálužie
11 - Rudolf Čápek, Mário Varga, Nitra, Marek Franko, Šaľa, Štefan Benko, Močenok, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Saša Königová, Ivanka
10 - Rudolf Šimko, Babindol, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Jozef Čerhák, Jatov
9 - Daniel Mako, Ondrej Hupka, Čakajovce, Lukáš Bartakovič, Nitra, František Szombath, N. Hrnčiarovce
8 - Michal Bažik, Podhradie, Ján Slíž, Beladice, Kamil Popelka, Hájske, Karol Bujalko, Vráble, Metod Mako, Čakajovce, Darina Masárová, Zlaté Moravce, Lenka Barátová, Drážovce
7 - Tomáš Levčík, Juraj Klačko, Jaro Srnčík, Ľubica Ondrušková, Nitra, Adam Novák, Šaľa, Pavol Holták, Jozef Pánis, D. Krškany, Michal Bôžik, Podhradie, Jarmila Vargová, Topoľnica
6 - Martin Vajzer, Oľga Eliášová, Róbert Ivančík, Mária Kóšová, Eduard Szabo, Pavol Ďurina, Nitra, Jozef Klačko, Šaľa, Miloš Ivanička, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Peter Mateička, Behynce, Marek Balko, Klasov, Róbert Vaňo, Žirany, Vojtech Mesároš, Lehota, Jaromír Slíž, Beladice
5 - Marek Kováč, Čifáre, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Alo Malenčík, D. Krškany, Peter Bleho, Eva Sýkorová, Šaľa, Ernest Lenický, H. Kráľová, Norbert Bordáš, Dušan Koszorín, Marcela Holtáková, Nitra, František Rajtár, Zlaté Moravce, Ivanko Vanko, Zbehy, Martina Balková, Vráble, Miška Antalová, Ivanka, Katarína Minarovičová, Behynce, Katarína Beláková, Dolné Krškany, Peter Frančík, V. Cetín
4 - Adam Bernáth, N. Ves n/Ž., Marián Moravčík, Emil Baláži, V. Zálužie, Ivan Vanko, Zbehy, Simona Bulinská, Martina Lopašková, Dajana Šillíková, Mariana Letková, Martin Viskup, Nitra, Anton Bábik ml., Rumanová, Štefan Hipp, Šaľa, Marek Marcinkech, Vinodol, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Gajdoš, Nitr. Streda, Peter Zaťko, Zlaté Moravce, Ľudmila Striešková, Nevidzany, Vojtech Porubský, D. Krškany
3 - Jozef Kukliš, Marta Strečková, Topoľčianky, Matej Fábry, V. Cetín, Ján Laca st., D. Obdokovce, Patrik Števík, V. Zálužie, Iveta Dubeňová, Vladimír Horník, Juraj Kramár, Zuzana Sovičová, Jozef Perovič, Edita Vnuková, Nitra, Zuzana Fajdová, Pohranice, Dominika Vodná, Klasov, Ján Jóža, Slavomír Fiam, Šaľa, Juro Német, D. Lefantovce
2 - Erika Babocká, Zl. Moravce, Martin Peniaško, Martin Krajčír, Jozef Marko, Ladislav Piška, Jakub Kadiš, Nitra
1 - Tibor Wesolowski, Hlohovec, Pavol Čepček, Zl. Moravce

Skryť Vypnúť reklamu

Najlepším zásahom v 11. kole bolo iba šesť uhádnutých zápasov, trafili ich desiati súťažiaci: Emil Šatan, Dušan Gál, Peter Páleník, Nikola Hladká, Veronika Privalincová, Pavel Dojčar, Vlastimil Ábela, Ľudovít Kováč, Jana Pavelková a Jozef Plesnivý. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail: martin.kilian@petitpress.sk.
Zdravíme tipérov.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bývanie v meste predlžuje život
  2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Aká je chémia vôní
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  5. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  6. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  7. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  8. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  9. Aká je chémia vôní
  10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 30 255
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 16 699
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 14 748
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 9 652
  5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 717
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 256
  7. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 8 225
  8. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 8 084
  9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 971
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 724
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na šesť osôb, zadržaných počas protidrogovej akcie v Seredi a okolí, podali návrh na vzatie do väzby

Zásah mal súvisieť s pokračovaním akcie Venal zameranej proti drogovej zločineckej skupine.

Ilustračné foto

Nitra vybrala nového dopravcu, Arriva v súťaži neuspela

Dvaja neúspešní účastníci súťaže môžu podať námietky.

MHD v Nitre pred epidémiou.

Poslanci zmenili názor na zákaz hazardu. Primátor nevylúčil, že je za tým loby

Viacerí uvažujú nad tým, že by v hoteloch zostali kasína. Aktuálne mestské nariadenie, ktorého účinnosť pozastavil súd, zakazuje hazard úplne.

Poslanec NR SR Martin Čepček a aktivista Matúš Libant na mestskom zastupiteľstve.

Nemocnica v Zlatých Moravciach má niekoľko pozitívnych zamestnancov

Deficit zdravotníckeho personálu nemocnica pociťuje nielen v období pandémie.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Maľbu na trnavskom paneláku za tisíce eur autor prerobí, ľuďom sa nepáči

Mala vyžarovať pozitívnu energiu, ľudia zo sídliska ju však prijali veľmi rozpačito.

Zlatomoravský vajda zomrel. Ešte bude mela, hovoria miestni

Podľa ľudí blízkych komunite ešte nie je isté, kto ho nahradí.

Nitra vybrala nového dopravcu, Arriva v súťaži neuspela

Dvaja neúspešní účastníci súťaže môžu podať námietky.

Obnažená a dobitá žena ležala pred bytovkou v Holíči

Pred incidentom v meste popíjala s dvoma mužmi.

Už ste čítali?