Streda, 22. november, 2017 | Meniny má Cecília
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

V 12. kole piati súťažiaci uhádli osem zápasov. Líder zvyšuje náskok. Poradie: 66 - Tibor Bene, 61 - Henrich Richter, 60 - Henrieta Popíková, Ľubomír Ballay, Štefan Hrúzik, Nikola Hladká, Peter Debnár, Pavel Mihálik, Pavel Babiak, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 11. kola Vlastimil Ábela, na snímke je so starším synom Adamom.

Správne tipy 12. kola

Dubnica - FC Nitra 1:1 X
FC ViOn - Žilina 0:4 2
Šaľa - Púchov 0:1 2
Nitra jun. - Topoľčany 2:1 1
Dubnica B - Sereď 0:2 2
Sládkovičovo - Neded 0:1 2
Lehota - Nevidzany 4:3 1
Mojmírovce - Rumanová 0:2 2
Hosťovce - Topoľčianky 1:1 X
Pusté Sady - Veľká Mača 4:0 1

Poradie po 12. kole

66 - Tibor Bene, D. Obdokovce
61 - Henrich Richter, Bratislava
60 - Henrieta Popíková, Ľubomír Ballay, Nitra, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Nikola Hladká, Rumanová, Peter Debnár, Zbehy, Pavel Mihálik, Šaľa, Pavel Babiak, Žitavany
59 - Július Petrík, Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince
58 - Michal Hunka, Patrik Palka, Nitra, Liliana Kuťková, Nevidzany, Štefan Macek, Vinodol, Miroslav Piovarči, Lužianky
57 - Miroslav Zverka, Ľubomír Turňa, Barbora Mináriková, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Peter Paulis, M. Vozokany, Viera Pavelková, Golianovo, Peter Pecho, Beladice, Milan Roman, Čab, Ľubomír Straňák, Ladislav Lovás, H. Kráľová
56 - František Imre, Nitra, Ivan Tabaček, T. Nemce, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, František Andraško, Jelenec, Ladislav Čekey, Pohranice, Jana Gálová, Jozef Gál, Žirany
55 - Peter Plandora, Erik Sovič, Nitra, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Matej Kuzmický, Imrich Guzmický, Ivanka, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jozef Brieška, Tek. Nemce, René Vincze, Milan Bekéni, Šaľa, Ján Sikoriak, T. Nemce, Marián Strečka ml., Topoľčianky
54 - Boris Grežo, Ján Hudec, Ján Hnilica, Pavol Krajčo, Vlastimil Ábela, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Vojtek, Jozef Hoppan, Vráble, Emil Dubec, Žikava, Vladimír Malý, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Peter Čepček, Zl. Moravce, Pavel Períček, Ján Jambor, Rišňovce, Milan Šlosár, Čab, Ľubomír Sako, Kolíňany, Matúš Vajzer, Báb, Peťka Račková, Ivanka, Anton Krajačič, H. Kráľová, Štefan Dubnička, Váhovce, Bohuš Baják, Lužianky, Janka Gálová, Žirany
53 - Anton Dano, Richard Magušín, Anton Lieskovský, Imrich Ručkay, Alexander Meszáros, Pius Hajdák, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Miroslav Kováč, Vráble, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Martin Tesár, D. Krškany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Stanislav Packa, Močenok, Ivan Tóth, Čakajovce, Stanislav Glofák, Šaľa, Patrik Dubnička, Váhovce, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Roman Kutak, Ladislav Janec, Tomášikovo, Alexandra Gálová, Žirany, Lukáš Valent, Hosťovce, Imrich Sklenár, H. Kráľová
52 - Ivan Leckeš, Peter Matuškovič, Štefan Matesko, Dávid Said, Peter Bezák, Mária Sýkorová, Katka Sýkorová, Štefan Bede, Nitra, Štefan Kúsek, Hostie, Miroslav Szlamka, Váhovce, Štefan Tóth, Klasov, Karol Čurgali, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Milan Minarovič, Marián Mateička, Behynce, Martin Jurík, Čakajovce, Juraj Dubeň, Ľubomír Mikula, Lehota, Martin Kornutij, Juraj Barantal, V. Zálužie, Mário Slezák, Lukáčovce, Štefan Straňák, Peter Gyarfás, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Samuel Mihálik, Štefan Žarnócay, Šaľa, Zoltán Jancsó, Vlčany, Dávid Slíž, Sereď, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Mikuláš Pintér, Branč, František Varga, Tešedíkovo, Gabriel Fazekas, Neded, Miroslav Fúska, Rišňovce
51 - Vladimír Mada, Jozef Svitač, Marián Grman, Ladislav Adame, Michal Bíro, Marián Barta, Imrich Hrdlica, Ľubica Tasáryová, Nitra, Michal Borovský, H. Saliby, Emil Šatan, Vozokany, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Štefák, Rišňovce, František Sabo, Vinodol, Marek Kováčik, Marek Kalúz, V. Zálužie, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Veronika Privalincová, Dražovce, Vojtech Szöke, V. Cetín, Ľubor Goldbecher, Ján Szöcs, Šaľa, Roman Súkeník, Zem. Sady, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Štefan Finta, Jarok, Nándor Židík, Ladice, Miloš Remenár, Sereď, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Repa, Prílepy
50 - Ladislav Nosian, Dušan Letko, Jozef Hudec ml., Silvia Poliaková, Miroslav Fábry, Ladislav Fazekaš, František Benc, Pavel König, Roman Ražný, Roman Sýkora, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Roman Rajnoha, Peter Rajnoha, Jozef Horný, Zl. Moravce, Tibor Karácsony, Váhovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Viliam Čulík, Machulince, Anton Čurgali, Mojmírovce, Július Bíro, V. Zálužie, Tibor Šmitala, Čab, Henrich Bíro, Jozef Čentéš, Čakajovce, Peter Jasenec, Zoltán Kollár, Róbert Ščepka, Peter Hipp, Šaľa, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Martin Račko, Oľga Pinterová, D. Krškany, Margita Pavelková, Golianovo, Vladimír Urban, Hájske, Viliam Kudeláš, Rumanová, Roman Bilický, Preseľany, Štefan Lipovský, P. Sady, František Kóša, Branč, Peter König, Ivanka, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Karol Blažovič, Lužianky, Boris Mesároš, Lehota
49 - Milan Ružička, Jozef Petrovič, Lukáč Karlubík, Ján Barát, Vladimír Kuchta, Juraj Náhlovský, Peter Bíro, Nitra, Jozef Roško, Dyčka, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ľubica Striešková, Nevidzany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Emília Káčerová, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Tibor Horváth, Komjatice, Viktor Balko, Štefan Hudec, Lužianky, Marek Macek, Vinodol, Mário Fábry, Šurianky, Mário Pánis, Štefan Račko, D. Krškany, Peter Matulník, N. Sady, Daniel Ballay, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Miroslav Močol, Alekšince, Ladislav Šóki, Diakovce, Jozef Sklenár, Ján Martinek, Milan Lazan, Peter Visolajský, Július Benkö st., Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Milan Javor, Šintava, Juraj Tomašových, Čeladince, Peter Ryban, Nitr. Streda, Roman Margetin, Jozef Rehuš, Rišňovce, Alica Ševčíková, Solčany, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, František Kausek, Klasov, Koloman Együd, Pohranice
48 - Vlado Lyžičiar, Milan Petráš, Marcel Pánis, Ivan Lauko, Ján Kmeťo, Juraj Lavo, Jozef Holeš, František Dedič, Karol Ryba, Ľuboš Mičík, Dianka Račková, Mária Kapustová, Jozef Kóša, Július Kolník, Michal Garay, Marián Muzika, Lukáč Tomiš, Daniel Tasáry, Jakub Laca, Jabar Said, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ladislav Nagy, Jozef Joniak, Vráble, Katarína Pálková, Jarok, Miloš Gál st., Gašpar Gál, Žirany, Andrej Švihorík, Báb, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Daniel Lörincz, Milan Fúska, Natália Kozmová, Branč, Dušan Beder, V. Lapáš, Štefan Páleník, Prílepy, Jaroslav Čerhák, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Imrich Maťo, Golianovo, Martina Hippová, Jozef Kučera, Šaľa, Jozef Horňák, Rišňovce, František Balogh, Selice, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Török, Pata, Gabriel Molnár, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Stanislav Pacher, Sľažany, Juraj Garay, M. Cetín, Matej Šimko, Močenok, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Vranský, Zbehy
47 - Ernest Szombath, Milan Nagy, Vladimír Krajčovič, Róbert Bačinský, Igor Drotár, Ľudovít Laca st., Milan Lacina, Ľudovít Konečný, Ján Doboš, Nitra, Emanuel Maňúch, Juraj Bárek, Žirany, Pavol Pagáč, Mário Guzmický, Peter Vašek, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Labuda, Solčany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Jozef Andel, Vráble, František Šabo, Obyce, Ľubomír Novota, Jozef Masár, Ivana Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Július Galo, Helena Bartošová, D. Krškany, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Jozef Watter, František Margetin, Rišňovce, Mario Geday, Golianovo, Marián Kopáčik, Štefan Mrllák, Marián Móri, Šaľa, Ján Lipovský, Báb, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Tibor Glovenský, Košúty, Juraj Sabo, Rumanová, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Štefan Pupák, Hurbanovo, Jozef Borbély, V. Cetín, Ján Ligač, Cabaj-Čápor
46 - Ivan Dominka, Peter Poljaček, Janka Tichá, Ivan Kozár, Zdenko Senneš, Jozef Senneš, Anna Gombíková, Belo Gombík, František Grom, František Trnka, Renáta Baksová, Pavel Hrnčár, Róbert Baláži, Miroslav Račko, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Viktor Németh, Vráble, Jozef Králik, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Strieška, Nevidzany, Jozef Augustín, Topoľčianky, Jozef Baťala, Žitavany, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Ivan Kupec, Štefan Karvay, Čakajovce, Ivan Mrázik, Čeľadice, Juraj Segíň, Martina Segíňová, Alojz Rajtár, Sľažany, Milan Strapko, Beladice, Rudolf Matušica, Pata, Pavel Dojčar, Báb, Peter Macháč, Rišňovce, Peter Skubeň, Nitr. Streda, Emil Remeň, Čeladince, Maroš Papp, Dušan Švehla, Igor Tkáč, Sereď, Ján Vaško, Ivanka, Ladislav Sivák, Žirany, František Finta, Jelenec
45 - Štefan Zabák, Andrej Bednárik, Milan Borovský, Michal Lichtner, Erich Schober, Jozef Árendáš, Michal Motúz, Jozef Viskup, Lenka Sýkorová, Róbert Rumančík, Ladislav Skalický, Vlado Sásik, Nitra, Leonard Bednár, Ján Antalík, Vráble, Ondrej Kozolka, Volkovce, Michal Strieška, Nevidzany, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Kutak, Patrik Finta, Jarok, Michal Čery, Jelenec, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ľudovít Szüllö, Galanta, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Ján Wesolowski, Hlohovec, Marián Račko, Ivanka, Július Benkö ml., Peter Lehocký, Juraj Csirik, Margita Kališová, Libor Vinkler, Marián Šíma, Peter Zeleňák, Martin Kormoši, Šaľa, Vincent Komačka, Topoľčany, Dušan Podhradský, D. Krškany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Marián Strečka, Topoľčianky, Renáta Gálová, Žirany
44 - Ľuboš Lacina, Ľudovít Laca ml., Vladimír Kompas, Pavel Čvirik, Jozef Paulík, Jaroslav Andrášik, Miloš Sýkora, Ján Palka, Darina Hunková, Nitra, Štefan Bako, Močenok, Tibor Lisý, H. Ohaj, Filip Vašíček, Vráble, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Šabo, Žitavany, Adrián Kupeček, Čechynce, Štefan Varga, Topoľnica, Andrej Maťo, Ivan Bakyta, Jarok, Monika Kováčová, Lovce, Pavol Sámel ml., Tatiana Mifková, Jozef Baláž, Gabriel Odráška, Timea Mészárosová, Róbert Sedlák, Pavel Sámel st., Šaľa, Ladislav Babóti, Dávid Jancsó, Vlčany, Tibor Križovič, Levice, Dušan Nagy, Jelenec, Norbert Adamča, Anna Kubalová, Sereď, Ivan Ďurický, Branč, Bianka Kokešová, H. Kráľová, Martin Bennár, Bratislava, Ján Dekan, Velčice, Jozef Kubáň, Alekšince, Ján Kóssi, Čifáre
43 - Laco Ištokovič, Milan Rákoci, Marta Hádeková, Matúš Dillhoff, Stanislav Billík, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov, Štefan Mravík, Žitavany, Martina Baková, Viliam Félis, Vráble, Július Vodný, Babindol, Július Pavlov, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Helena Augustínová, Topoľčianky, Roman Guzmický, Eliška Obložinská, Ivanka, Marián Piterka, Svätoplukovo, Marián Titka, Marek Sokol, Miroslav Machálik, Šaľa, Peter Ambrózy, Selice, Boris Boďo, Tajná, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Rudolf Lauko, Zbehy, Ján Jacsa, Žihárec, Igor Hornáčik, Cabaj-Čápor, Anna Pacherová, Sľažany
42 - Igor Galovič, Lukáš Lyžičiar, Katarína Karcolová, Zdenek Gombík, Peter Solčiansky, Milan Vöröš, Rastislav Štefánik, František Bojda, Dezider Zaujec, Vladimír Nemšovský, Nitra, Dušan Gál, Klasov, Tibor Berec, V. Lapáš, Slavko Mikula, Ján Kollár, Zbehy, Ivan Mareček, Čab, Peter Žitňanský, Topoľčany, Jozef Danada, Šaľa, Ondrej Hajdu, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Miroslav Kucharovič, Sereď, Marek Tvrdoň, Žirany, Celestín Berecz, Branč, Miriama Ďurinová, Golianovo
41 - Ladislav Pindeš, Jozef Prešinský, Ján Bulinský, Jozef Hudec st., Jarmila Saidová, Jozef Moder, Vladimír Papp, Nitra, Ján Školník, Zl. Moravce, Peter Páleník, Prílepy, Jozef Štefek, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Stanislav Németh, Čechynce, Andrej Repta, Branč, Oľga Račková, D. Krškany, Dušan Pista, Galanta, Mária Miškovičová, Jelenec
40 - Dionýz Pecháček, František Hrnčiar st., František Filo, Nitra, Ľuboš Modzga „Šuker“, Jaroslav Grman, Vráble, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Štefan Valovič, Rišňovce, Daniel Antal, Čechynce, Janka Jašíková, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Miro Senneš, Močenok, Ján Ronin, Blahová, Miroslav Javor, Sereď, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Rudolf Krajinčák, Báb, Tomáš Križovič, Levice, Milan Macho, M. Ripňany
39 - Ľudovít Desat, Ján Ehrenhold, Jozef Ehrenhold, Juraj Lacina, Adriana Šišková, Ľudovít Kováč, René Daniš, Mária Königová, Ivan Eliaš, Nitra, Michal Brédik, Tajná, Eva Súľovská, Rišňovce, Vojtech Gergel, Topoľčany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ondrej Molnár, Štitáre, Ladislav Kéry, Volkovce, Pavol Kozma, Branč, Imrich Struhár, Vráble, Jozef Chovanec, Šurianky
38 - Erik Viskup, Maroš Karas, Peter Kardoš, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Milan Gábriš, T. Mlyňany, Dezider Lenčéš, Anna Duczová, H. Kráľová, Lenka Reptová, Branč, Richard Buday, Ladice, Pavol Uher, Šaľa, Miroslav Pakši, Čeľadince
37 - Anton Lacuška, Dušan Tirol, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Ladislav Szöke, Radoslav Bajnek, Anton Ďuriš, Vráble, Roman Danáč, Zl. Moravce, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Anton Uher, Šaľa, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Marián Tkáč, Sereď
36 - Inka Reptíková, Lenka Königová, Ľuboš Baranec, Jaroslav Korytár, Nitra, Juraj Káčer, Čaradice, Florián Pénzeš, H. Ohaj, Lenka Kunkelová, Marta Kunkelová, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Alexander Repta, Branč, Slavo Kališ, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Patrik Balogh, Selice, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Michal Hitka, Martin n/Ž., Filip Guzmický, Ivanka, Imrich Drozdák, Babindol
35 - Peter Haver, Táňa Rumančíková, Nitra, Csaba Karácsony, Váhovce, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Timea Šókiová, Diakovce, Tibor Odráška, Šaľa, Rudolf Kozma, Štitáre, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Roman Gyepes, Klasov, Štefan Bystrický, Ivanka
34 - Anna Gažová, Juraj Vencel, Nitra, Tomáš Horváth, Váhovce, Peter Frajka, Zl. Moravce, Vladimír Gregor, Ľubor Kajaba, Ivanka, Róbert Furda, Topoľčianky, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce
33 - Ivan Ševčík, Nitra, Štefan Peťovský, Katarína Vlčeková, Lužianky, Vlado Jánošík, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Lukáš Takáč, Báb, Pavol Török, V. Dolina
32 - Peter Baláži, V. Zálužie, Peter Ivančík, Koniarovce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Juraj Čurgaly, Janíkovce
31 - Eugen Németh, Igor Kotora st., Nitra, René Scheer, Kolíňany, Juraj Žiačko, Šaľa, Zoltán Múčka, V. Úľany
30 - František Šutka, Č. Kľačany, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Jana Teplanská, Zbehy, Matej Antal, Saška Königová, Ivanka
29 - Marek Varga, Tomáš Drgoňa, Nitra, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Marek Greguš, Čakajovce, Marián Hörik, Štitáre, Milan Greguš, Zbehy, Vojtech Mládek, Podhorany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany
28 - Pavel Puobiš, Igor Mesko, Roman Šulek, Nitra, Filip Dobiaš, Čeľadice, Magdaléna Plevková, Čechynce, Juraj Németh, D. Lefantovce
27 - Ján Jankovič, František Jakab, Nitra
26 - Jaroslav Valo, T. Nemce, Michal Lauko, Dajana Borovská, Nitra
25 - Miloš Hrúzik, Hosťovce, Jozef Szombath, Pohranice, Juraj Chudiak, Mária Némethová, Nitra, Tomáš Ambrózy, Trnovec, Erika Rumanovská, Skýcov, Daniel Strieška, Nevidzany
24 - Jozef Malý, Vráble, Jozef Minarik, Nitra, Miroslav Bartoš, D. Krškany, Alexander Kobza, Čechynce, Július Oláh, Matúškovo, Filip Marinov, Rumanová
23 - Jozef Paukov, Zl. Moravce, Peter Pukan, Čeľadice, Roman Slezák, Dun. Streda, Jana Pavelková, Nitra
22 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ivan Magdolen, Nikoleta Bartakovičová, Nitra, Július Braun, Močenok, Ľudovít Kovács, V. Mača
21 - Ján Londák, Zl. Moravce, Anton Berecz, Branč, Dávid Hamar, Klasov, František Hrnčiar ml., Zuzana Vencelová, Nitra, Jakub Vojtek, Vráble
20 - Helena Vrtáková, Paňa, Juraj Rosinský, Choča, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, František Szolík, Šaľa, Natália Gregorová, Ivanka, Irena Peťková, Zl. Moravce, Juraj Hrnčár, Nitra
19 - Lenka Balážiová, Košolná, Juraj Tóth, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Vlado Čurgali, Janíkovce, Mariana Barátová, Nitra
18 - Katarína Malá, Vráble, Ivan Berec, Lužianky, Juraj Melišek, Vinodol, Milan Kollárik, Milan Gráf, Nitra, Miroslav Krajčík, Komjatice, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Vladimír Kupec, Zbehy, Jozef Švolík, Obyce
17 - Vladimír Romanovský, D. Krškany, Magdaléna Reptová, Branč, Ján Šiška, Nitra, Miloš Mako, Čakajovce, Jozef Kevély, Klasov, Viktória Königová, Ivanka
16 - Patrik Polonec, Martina Kucharová, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Peter Ivančík, Šaľa, Martin Kratochvíl, Žitavce
15 - Juraj Sojka, Emília Malá, Vráble, Richard Vnučko, Marek Horváth, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Imrich Valent, Hosťovce
14 - Jozef Kollár, Nitra, Salo Berecz, Branč
13 - Marián Drahoš, Vráble, Matúš Vrábel, Lužianky, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Július Czako, Jelenec, Martin Kuchar ml., Nitra, Milan Švec, Nevidzany
12 - Juraj Krčmár, Nitra, Roland Frkala, H. Kráľová, Juraj Meliška, Sľažany, Mário Kušnír, V. Zálužie
11 - Rudolf Čápek, Mário Varga, Nitra, Marek Franko, Šaľa, Štefan Benko, Močenok, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Saša Königová, Ivanka
10 - Rudolf Šimko, Babindol, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Jozef Čerhák, Jatov
9 - Daniel Mako, Ondrej Hupka, Čakajovce, Lukáš Bartakovič, Nitra, František Szombath, N. Hrnčiarovce
8 - Michal Bažik, Podhradie, Ján Slíž, Beladice, Kamil Popelka, Hájske, Karol Bujalko, Vráble, Metod Mako, Čakajovce, Darina Masárová, Zlaté Moravce, Lenka Barátová, Drážovce, Ján Jóža, Šaľa
7 - Tomáš Levčík, Juraj Klačko, Jaro Srnčík, Ľubica Ondrušková, Martin Viskup, Nitra, Adam Novák, Šaľa, Pavol Holták, Jozef Pánis, D. Krškany, Michal Bôžik, Podhradie, Jarmila Vargová, Topoľnica
6 - Martin Vajzer, Oľga Eliášová, Róbert Ivančík, Mária Kóšová, Eduard Szabo, Pavol Ďurina, Nitra, Jozef Klačko, Šaľa, Miloš Ivanička, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Peter Mateička, Behynce, Marek Balko, Klasov, Róbert Vaňo, Žirany, Vojtech Mesároš, Lehota, Jaromír Slíž, Beladice, Helenka Forgáčová, Cabaj
5 - Marek Kováč, Čifáre, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Alo Malenčík, D. Krškany, Peter Bleho, Eva Sýkorová, Šaľa, Ernest Lenický, H. Kráľová, Norbert Bordáš, Dušan Koszorín, Marcela Holtáková, Nitra, František Rajtár, Zlaté Moravce, Ivanko Vanko, Zbehy, Martina Balková, Vráble, Miška Antalová, Ivanka, Katarína Minarovičová, Behynce, Katarína Beláková, Dolné Krškany, Peter Frančík, V. Cetín
4 - Adam Bernáth, N. Ves n/Ž., Marián Moravčík, Emil Baláži, V. Zálužie, Ivan Vanko, Zbehy, Simona Bulinská, Martina Lopašková, Dajana Šillíková, Mariana Letková, Juraj Hunka, Nitra, Anton Bábik ml., Rumanová, Štefan Hipp, Šaľa, Marek Marcinkech, Vinodol, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Gajdoš, Nitr. Streda, Peter Zaťko, Zlaté Moravce, Ľudmila Striešková, Nevidzany, Vojtech Porubský, D. Krškany
3 - Jozef Kukliš, Marta Strečková, Topoľčianky, Matej Fábry, V. Cetín, Ján Laca st., D. Obdokovce, Patrik Števík, V. Zálužie, Iveta Dubeňová, Vladimír Horník, Juraj Kramár, Zuzana Sovičová, Jozef Perovič, Edita Vnuková, Nitra, Zuzana Fajdová, Pohranice, Dominika Vodná, Klasov, Juro Német, D. Lefantovce, Slavomír Fiam, Šaľa, Ladislav Meliško, Rišňovce
2 - Erika Babocká, Zl. Moravce, Martin Peniaško, Martin Krajčír, Jozef Marko, Ladislav Piška, Jakub Kadiš, Nitra
1 - Tibor Wesolowski, Hlohovec, Pavol Čepček, Zl. Moravce

V 12. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich piati súťažiaci: Marek Macek, Jozef Holeš, František Balogh, Ladislav Čekey a Róbert Baláži. Kto z nich vyhrá pivo Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Ak vám nesedia body, zavolajte na 0905 550 775 alebo napíšte na martin.kilian@petitpress.sk
.

Šport

 


  1. Ľudia sú pobúrení, so zastavaním parkoviska na nábreží nesúhlasia Foto 1 341
  2. Thomasa Kotlára zavolal Ajax Amsterdam 715
  3. Baláži verí v postup 482
  4. Krištof kraľuje celej lige 323
  5. Laboratóriá za dva milióny eur otvoria s meškaním 307
  6. Futsalisti v dohrávke dvojciferne 290
  7. Jesenný titul má Kalná n/Hr. 284
  8. Seredčania zimujú na historickom druhom mieste 270
  9. Bojovali nielen o tituly. Borovka a Zrastáková pôjdu na Európu 269
  10. Vianočné stánky: Predajcov po prvý raz vyberali v aukcii 262

Najčítanejšie správy

Nitra

Ľudia sú pobúrení, so zastavaním parkoviska na nábreží nesúhlasia

Poslanci rozhodnú o zámere vymeniť mestský pozemok na Wilsonovom nábreží za súkromnú parcelu na Podzámskej. Aj tá predtým patrila mestu.

Thomasa Kotlára zavolal Ajax Amsterdam

Talent z vidieka neušiel pozornému oku skautov z Holandska.

Baláži verí v postup

Lepšiu východiskovú pozíciu pred utorkovou odvetou majú hráči zo Soligorsku. Nitrania sa však nevzdávajú.

Krištof kraľuje celej lige

Center elitného útoku hokejovej Nitričky nazbieral v sezóne už 26 bodov.

Laboratóriá za dva milióny eur otvoria s meškaním

Neskôr, ako sa predpokladalo, otvoria aj poradenské centrum. Dôvodom je podľa rektora nezodpovedná firma.

Blízke regióny

Takto stavali atómovú elektráreň v Jaslovských Bohuniciach (+ FOTO)

Od spustenia komplexu atómových elektrární prešlo v októbri 2017 už 45 rokov. Takto sa v sedemdesiatych rokoch stavali dva bloky V-1.

Na Hlavnom námestí bude nové klzisko, príde aj Mikuláš

Vyšehradské Vianoce prinesú do Nových Zámkov od adventu až po Troch kráľov podujatia pre deti, dospelých i seniorov.

Napadnutý policajt, fajčenie na stanici či vytrhnuté sedadlá. Polícia bola v pohotovosti aj po zápase

Bratislavskí policajti zaevidovali včera viacero prípadov v súvislosti so zápasom medzi Slovanom a Spartakom Trnava.

Na Prednádraží horel balkón, muž sa nadýchal splodín

Trnavskí hasiči dnes krátko po dvanástej hodine likvidovali požiar balkóna na prízemí na Čajkovského ulici.

Parkovanie zadarmo vrátilo autá späť, nespokojní sú pacienti i lekári

Spoplatnené parkovanie v areáli nemocnice malo regulovať dopravu a v neposlednom rade priniesť aj nejaké peniaze do rozpočtu. Už niekoľko mesiacov sa za vstup neplatí, čo sa okamžite prejavilo v zhustenej premávke.

Všetky správy

Čo sa deje v Smere? Fico drží Kaliňáka aj za cenu, že stranu pochová

Premiér umlčal hlasy, ktoré volali po personálnych zmenách v jeho strane.

Záhadný rádioaktívny mrak prišiel z Uralu. Potvrdili to už aj Rusi

Úroveň rádioaktívneho znečistenia izotopom Ru-106 presiahla normu až tisícnásobne.

Štátna firma ukázala, ako by sa dalo obísť zvyšovanie príplatkov

Najväčší súkromní zamestnávatelia zhodne tvrdia, že také kroky, ako chystá železničné Cargo, neplánujú.

Súd pustil Ruska na slobodu, dostane elektronický náramok

Pavol Rusko už nie je v útekovej väzbe, ale zostane pod probačným dohľadom.

So psom sa dožijete vyššieho veku. Veda naznačuje, ktorú rasu si vybrať

Domáci miláčik môže motivovať ľudí, aby sa viac pohybovali a žili zdravšie.

Kam vyraziť