Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky

Šintava dostala štyri

V. LIGA JUH Orechová Potôň prehrala po 5 kolách. Zlaté Klasy natiahli neporaziteľnosť na 5 zápasov. Močenok získal tri body po štvorzápasovej odmlke.

Ondrej Raffai a Miloš Suchý zo zápasu Okoč-Sokolec - Ohrady.Ondrej Raffai a Miloš Suchý zo zápasu Okoč-Sokolec - Ohrady. (Zdroj: Zoltán Kovács)

Močenok - Kráľová n/V. 2:0 (1:0). Šláger z dna tabuľky bol vyrovnaný, domáci mali možno mierne navrch. Po krídelnej akcii strieľal Tichý a dorážal Michalík - 1:0. Pár ďalších šancí na oboch stranách zostalo nevyužitých. Po obrátke Močenok zlepšil hru a išiel za druhým poisťovacím gólom. Ten prišiel, keď Čiernik potiahol po pravej strane a Tichý trafil.
Gól: 17. J. Michalík, 78. J. Tichý. R Tokoš, 100. MOČENOK: Malík - Slíž, Packa, Andrášik, J. Tichý, Teplanský, Penzeš, J. Lenčéš, Kostoláni (85. Révay), Sýkora, Michalík (46. Čiernik). FC: Brezina - Szilágyi, Lacko (46. Očovský), Sokol, Šíma, Špendla (76. J. Kamenár), Páldy, Chrenko, R. Rehorčík (81. Ľ. Rehorčík), Hadža, Gubov.
Lehnice - Trhová Hradská 0:0. Zápas mal dobrú úroveň, obidve mužstvá chceli hrať. Domáci si do prestávke vytvorili dve-tri šance, ale brankár hostí bol pozorný. Po obrátke sa nováčik stále tlačil pred súperovu bránu, hostia však boli veľmi disciplinovaní a ubránili remízu.
R Tomka, 250. LEHNICE: Szabados - Hacaj, Jankovič, Krafčík, Marinič, Varga, Sárközi (76. Rigó), Novotný, Šnegoň, Fedor (68. Sandtner), Burda. T. HRADSKÁ: Csánó - Dórák, Boráros, Gombos (71. Tóbli), Andrejkovics, Török (90. Kertész), Tomasovics, Gútai, Remenár, Bereczky, Vados.
Váhovce - Orechová Potôň 4:0 (2:0). Šláger kola bol zbytočne nervózny, rozhodca udelil 3 červené a 8 žltých, ale napriek tomu sa zápas musel páčiť. Domáci trestali chyby v hosťujúcej obrane (2:0). Samostatný únik nevyužil Kubovič. Po obrátke sa domáci predbiehali v zahadzovaní šancí, Borš nevyužil penaltu. Hostia kontaktný gól nedali a Váhovce spečatili výhru.
Góly: 11. R. Borš, 16. P. Hodúr, 73. P. Čiernik, 85. R. Rosinský. R Máčaj, 250. ČK: 25. T. Takáč - 59. At. Balogh, 72. Mészáros. ŠK: Navrátil - Takáč, Čmarada, Búš (81. Lukács), Šmitala - Dubnička, Čiernik, Rosinský, Hodúr (76. Solárik) - Borš (84. Mikula), Sercel. O. POTÔŇ: Macko - Benci (51. Sliva), At. Balogh, Lukács (65. Tomanovics), Mészáros, Terkovič, Török, E. Nagy (81. L. Nagy), Kubovič, Janíček, Halák.
Trstice - Vinohrady n/V. 3:0 (2:0). Prvých 25 minút sa hralo bez šancí, potom sa oba tímy osmelili. Šancu mal Faktor, z domácich Ivicze. Domáca snaha priniesla úspech, keď Ivicze vybojoval loptu a Andódi dával do prázdnej. Druhý gól prišiel po peknej akcii. Po obrátke mali mierne viac z hry hostia, ale akcie nedotiahli. Domáci čakali na brejky, vyšlo im to až v závere, keď Egri trafil od brvna.
Góly: 33. a 36. M. Andódi, 90. A. Egri. R Kovačic, 280. TRSTICE: Gróf - Berényi, Oláh, Tánczos, Juhos (80. Szöcs), Varga, Farkas, Egri, Ivicze, Bozsenyik (88. Perina), Andódi. OŠK: Lakatoš - Križan, Horváth (46. D. Javor, 87. Čech), Šemelák, Kocúr, Krivosudský, Kubala, Faktor, Hrdlička, Mi. Remenár, T. Javor.
Tomášikovo - Vlčany 1:1 (1:0). Domáci začali lepšie, šance mali Rémay a Králik. Gól prišiel z penalty po faule na Králika. Potom sa hral vyrovnaný futbal, hostia však nemali do prestávky väčšiu šancu. Po obrátke Tomášikovo kontrolovalo zápas, hralo sa hlavne v strede poľa. Vlčanom sa však podarilo zrovnať z priameho kopu.
Gól: 18. Sz. Rémay (11 m) - 75. F. Mónosi. R Kolečányi, 150. ČK: 89. Brnula (V). TJ: Nagy - Zima, Schmidt, Jankovič, Lukács - Pudmerický, Rémay, Čentéš (79. Gyurcsi), Herúd, Tóth, Králik. VLČANY: Szalai - Brnula, Félis, Lontoš, Blaško, Mónosi, Nagy (58. Holbík), Udvaros, Mészáros, Šuník (32. Karvai), Cifra.
Okoč-Sokolec - Ohrady 0:1 (0:0). Súperi zo stredu tabuľky predviedli vyrovnaný zápas, obaja sa snažili hrať útočne. Ani jeden z domácich hráčov si však neobul strelecké kopačky. Ich pokusy končili buď mimo priestoru brány, alebo v náručí pozorného Fišana. Krátko po zmene strán udreli hostia, keď Fekete umiestnenou strelou zariadil tri body pre svojich. Nič na tom nezmenil ani záverečný vabank domácich.
Gól: 51. Á. Fekete. R Markech, 150. OKOČ: Koter - Tóth, Köles, Molnár, J. Bombicz (60. Lörincz), Belucz, Bajcsi, Raffai, Dohorák, Torma (46. Kovács), T. Bombicz. OHRADY: Fišan - Bors, Sárkány, Méhes, Boráros, Fekete, Erös (67. Végh), I. Bugár (88. Hegedüs), Bognár, Harsányi (75. Zsigrai), Suchý.
Zlaté Klasy - Šintava 4:0 (2:0). Od úvodu mal duel jednoznačný priebeh. Domáci hrali s veľkou chuťou, hostia nevedeli, kam skôr skočiť. V prvom polčase odskočili Zlaté Klasy v priebehu štyroch minút na rozdiel dvoch gólov, v 43. min. však mali aj šťastie, keď zvonila Jánošova žrď. Po prestávke nenechali nič na náhodu a po pár sekundách bolo zásluhou Strešňáka 3:0. Jesennú rozlúčku s fanúšikmi prikrášlil druhým gólom Illés.
Góly: 17. a 71. A. Illés, 21. P. Sakál, 46. A. Strešňák. R Jurena, 250. Z. KLASY: Jánoš - Ruman, Strešňák (79. Zsigmond), Klúcsik, Hollósi, Illés, Kučera (52. Kunyi), Lengyel (65. Mészáros), Berner, Sakál, Štrba. FK: Dorušinec (46. Baran) - Svýba, Látečka, Benkovský, Šopor (86. Lichický), Beitl, Valentovič (79. Juraško), Adamec, Adamča, Javor, T. Panyik.
15. Kráľová n/V. 13 2 3 8 14:27 9 (-9)
Čierna Voda po 8. kole odstúpila zo súťaže.
NAJLEPŠÍ STRELCI: 12 - R. Borš (Váhovce), 9 - P. Sakál (Zlaté Klasy), 8 - J. Novotný (Lehnice), M. Andódi (Trstice), J. Sercel (Váhovce).

Zostava kola

G. Csánó (T. Hradská) - J. Tomasovics (T. Hradská), Cs. Tánczos (Trstice), Ľ. Zima (Tomášikovo) - P. Hodúr (Váhovce), P. Čiernik (Váhovce), M. Suchý (Ohrady), Š. Hollósi (Z. Klasy) - M. Andódi (Trstice), J. Tichý (Močenok), L. Mészáros (Vlčany).

1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  3. Zázračná škola so zelenou strechou
  4. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  5. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  6. Crème de la crème po slovensky
  7. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?

Extáza.

Pri prehliadkach priestorov našli policajti marihuanu a extázu.

2 h
Najlepší jednotlivci v kategórii dospelí a juniori.

V siedmich kategóriách bolo ocenených 60 športovcov, kolektívov, trénerov či funkcionárov.