Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 15. kole

V poslednom kole piati tipéri trafili 8 zápasov. Neoficiálne konečné poradie: 79 - (1.) Tibor Bene, D. Obdokovce; 74 - (2.) Henrieta Popíková, Nitra, (3.) Pavel Babiak, Žitavany; 73 - (4.) Nikola Hladká, Rumanová, (5.) Pavel Mihálik, Šaľa, (6.) Henrich Ri

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišiel víťaz 14. kola Roman Súkenník zo Zemianskych Sadov.Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišiel víťaz 14. kola Roman Súkenník zo Zemianskych Sadov.

Správne tipy 15. kola

FC Nitra - Žilina 0:2 2
Prešov - FC ViOn 1:0 1
Pezinok - Vráble 3:0 1
Topoľčany - Myjava 0:0 X
ČFK Nitra - Skalica 1:2 2
ViOn B/Volkovce - Levice 1:2 2
Vlčany - Trstice 3:0 1
Sľažany - Alekšince 1:2 2
Žitavany - Zbehy 2:1 1
Mostová - D. Saliby 0:4 2

Konečné poradie po 15. kole

79 - Tibor Bene, D. Obdokovce
74 - Henrieta Popíková, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany
73 - Nikola Hladká, Rumanová, Pavel Mihálik, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava
72 - Miroslav Zverka, Nitra, Peter Debnár, Zbehy, Jana Gálová, Žirany
71 - Juraj Minárik, Obyce, Barbora Mináriková, Ľubomír Ballay, Nitra
70 - Boris Grežo, Ján Hnilica, Nitra, Ivan Tabaček, T. Nemce, Liliana Kuťková, Nevidzany, Peter Pecho, Beladice, Štefan Macek, Vinodol, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Roman Súkeník, Zem. Sady
69 - Anton Dano, Michal Hunka, Július Petrík, Mária Sýkorová, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, František Andraško, Jelenec, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Vrabec, Čakajovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Gál, Žirany
68 - Vladimír Malý, Č. Kľačany, Juraj Dubeň, Lehota, Stanislav Packa, Močenok, Ján Sikoriak, T. Nemce, Jozef Hoppan, Vráble, Janka Gálová, Žirany
67 - Peter Plandora, Vlastimil Ábela, Erik Sovič, Patrik Palka, Nitra, Peter Paulis, M. Vozokany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Milan Roman, Čab, Zoltán Kollár, Šaľa, Veronika Privalincová, Dražovce, Dávid Slíž, Sereď, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Ján Jambor, Rišňovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Lukáš Valent, Hosťovce, Boris Mesároš, Lehota
66 - Anton Lieskovský, Ján Hudec, Jozef Petrovič, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Peter Čepček, Zl. Moravce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Margita Pánisová, Oľga Pinterová, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Matúš Vajzer, Báb, Ivan Tóth, Čakajovce, Roman Kutak, Tomášikovo
65 - František Imre, Ľubomír Turňa, Pavol Krajčo, Nitra, Miroslav Szlamka, Patrik Dubnička, Štefan Dubnička, Váhovce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Pavel Períček, Rišňovce, Milan Minarovič, Behynce, Matej Kuzmický, Imrich Guzmický, Ivanka, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Martin Kornutij, V. Zálužie, Samuel Mihálik, Šaľa, Vojtech Szöke, V. Cetín, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Nándor Židík, Ladice, Bohuš Baják, Lužianky, Alexandra Gálová, Žirany
64 - Marián Grman, Igor Drotár, Miroslav Fábry, Štefan Matesko, Katka Sýkorová, Pius Hajdák, Imrich Hrdlica, Nitra, Emil Dubec, Žikava, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Viera Pavelková, Golianovo, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Martin Tesár, Štefan Račko, D. Krškany, Július Bíro, V. Zálužie, Jozef Štefák, Rišňovce, Miroslav Močol, Alekšince, Henrich Bíro, Čakajovce, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Stanislav Glofák, Ján Martinek, Šaľa, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Finta, Jarok, Ferko Valent, T. Mlyňany, Imrich Sklenár, H. Kráľová
63 - Richard Magušín, Imrich Ručkay, Ľudovít Konečný, Dávid Said, Peter Bezák, Ladislav Fazekaš, Nitra, Štefan Kúsek, Hostie, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Joniak, Vráble, Ľubomír Sako, Kolíňany, Mário Slezák, Lukáčovce, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Vladimír Urban, Hájske, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Milan Bekéni, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Pavol Štefek, V. Dolina, Marián Mateička, Behynce, František Varga, Tešedíkovo, Gabriel Fazekas, Neded
62 - Ivan Leckeš, Milan Petráš, Milan Ružička, Lukáč Karlubík, Marián Barta, Ján Barát, Lukáč Tomiš, Pavel König, Juraj Náhlovský, Nitra, Michal Borovský, H. Saliby, Tibor Karácsony, Váhovce, Viktor Németh, Vráble, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Ľubica Striešková, Nevidzany, Viliam Čulík, Machulince, Marek Macek, Vinodol, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ladislav Šóki, Diakovce, Peťka Račková, Peter König, Ivanka, Margita Pavelková, Golianovo, Peter Macháč, Jozef Rehuš, Rišňovce, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Vranský, Zbehy
61 - Vladimír Mada, Ladislav Adame, František Dedič, Michal Bíro, Vladimír Kuchta, Jakub Laca, Nitra, Ľubomír Novota, Jozef Masár, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Tibor Horváth, Komjatice, Ivan Mrázik, Čeľadice, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Peter Matulník, N. Sady, Štefan Straňák, Anton Krajačič, H. Kráľová, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Mario Geday, Golianovo, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Jozef Török, Pata, Marek Kalúz, V. Zálužie, Peter Skubeň, Nitr. Streda, Miloš Remenár, Sereď, Štefan Lipovský, P. Sady, Ľubomír Mikula, Lehota, Mikuláš Pintér, Branč, František Kausek, Klasov
60 - Peter Matuškovič, Marcel Pánis, Jozef Svitač, Dianka Račková, Jozef Kóša, František Benc, Ľubomír Bartakovič, Ľubica Tasáryová, Peter Bíro, Štefan Bede, Vlado Sásik, Nitra, Leonard Bednár, Juraj Vojtek, Vráble, Jozef Labuda, Solčany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Roško, Dyčka, Peter Palka, Daniel Ballay, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Štefan Páleník, Prílepy, Ján Wesolowski, Hlohovec, Peter Vašek, Ivanka, Helena Bartošová, D. Krškany, Marián Móri, Róbert Ščepka, René Vincze, Milan Lazan, Július Benkö st., Šaľa, Viliam Kudeláš, Juraj Sabo, Rumanová, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Milan Javor, Šintava, František Margetin, Rišňovce, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Alojz Jenis, Žitavany
59 - Ľudovít Laca ml., Ladislav Nosian, Peter Poljaček, Ivan Lauko, Milan Nagy, Ľuboš Mičík, Mária Kapustová, Jozef Hudec ml., Ján Doboš, Alexander Meszáros, Jabar Said, Nitra, Roman Rajnoha, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Tóth, Klasov, Martina Baková, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Strieška, Nevidzany, Jozef Záhorský, Jozef Watter, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Kutak, Jarok, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Martin Račko, D. Krškany, Imrich Maťo, Golianovo, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Peter Hipp, Martin Kormoši, Šaľa, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
58 - Ivan Dominka, Karol Ryba, Anna Gombíková, Dušan Letko, Ľudovít Laca st., Michal Garay, Miloš Sýkora, Roman Sýkora, Ladislav Skalický, Darina Hunková, Nitra, Tibor Tóth, Žihárec, Norbert Zsigmond, Nový Život, Jozef Králik, T. Mlyňany, Emília Káčerová, Ivana Kunkelová, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Vladimír Tasáry, Ján Vaško, Ivanka, Anton Čurgali, Mojmírovce, Miloš Gál st., Žirany, František Sabo, Vinodol, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Milan Fúska, Branč, Štefan Mrllák, Štefan Žarnócay, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, František Balogh, Selice, Juraj Tomašových, Čeladince, Peter Ryban, Nitr. Streda, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Ladislav Janec, Tomášikovo, Juraj Garay, M. Cetín, Miroslav Fúska, Rišňovce
57 - Štefan Zabák, Vladimír Krajčovič, Belo Gombík, Michal Lichtner, Jozef Árendáš, Marián Muzika, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Emanuel Maňúch, Gašpar Gál, Žirany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, František Kunkel, Zl. Moravce, Viktor Balko, Lužianky, Július Galo, D. Krškany, Slavko Mikula, Zbehy, Dušan Beder, V. Lapáš, Ivan Mareček, Čab, Margita Kališová, Ján Szöcs, Peter Visolajský, Šaľa, Ján Lipovský, Báb, Peter Hamerlík, Jelka, Gabriel Molnár, Galanta, Dušan Švehla, Sereď, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Terka Tasáryová, Ivanka, Stanislav Pacher, Sľažany, Štefan Pupák, Hurbanovo
56 - Ľuboš Lacina, Jozef Holeš, Renáta Baksová, Daniel Tasáry, Nitra, Pavol Pagáč, Marián Račko, Ivanka, Ladislav Nagy, Ján Antalík, Vráble, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Augustín, Topoľčianky, Jozef Baťala, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Štefek, Čeľadice, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Martin Jurík, Čakajovce, Michal Čery, František Finta, Jelenec, Martina Segíňová, Alojz Rajtár, Sľažany, Rudolf Matušica, Pata, Marián Kopáčik, Jozef Sklenár, Marián Titka, Gabriel Odráška, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Jozef Horňák, Rišňovce, Maroš Papp, Sereď, Ladislav Sivák, Žirany, Ján Kóssi, Čifáre
55 - Vlado Lyžičiar, Juraj Lavo, Jozef Senneš, Róbert Bačinský, Milan Borovský, Milan Lacina, Jaroslav Andrášik, Róbert Rumančík, Vladimír Nemšovský, Nitra, Eva Bódorová, Vieska n/Ž., Milan Augustín, Marián Strečka, Topoľčianky, Katarína Pálková, Jarok, Juraj Bárek, Žirany, Tatiana Mifková, Peter Lehocký, Juraj Csirik, Martina Hippová, Ľubor Goldbecher, Pavel Sámel st., Šaľa, Dávid Jancsó, Vlčany, Dušan Nagy, Jelenec, Norbert Adamča, Igor Tkáč, Sereď, Ivan Ďurický, Branč, Emil Remeň, Čeladince, Ján Dekan, Velčice
54 - Erik Viskup, Zdenko Senneš, Peter Solčiansky, Milan Vöröš, Jarmila Saidová, Erich Schober, Jozef Viskup, Róbert Baláži, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Bako, Močenok, Ľuboš Modzga „Šuker“, Jozef Andel, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., František Šabo, Obyce, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Mário Fábry, Šurianky, Štefan Varga, Topoľnica, Juraj Segíň, Sľažany, Milan Strapko, Beladice, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Eliška Obložinská, Ivanka, Július Benkö ml., Šaľa, Patrik Finta, Jarok, František Kóša, Branč, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Anna Duczová, H. Kráľová
53 - Ernest Szombath, Ján Kmeťo, František Grom, Pavel Dojčar, František Trnka, Michal Motúz, Ján Palka, Pavel Hrnčár, Nitra, Ľubomír Gyepes, Dušan Gál, Klasov, Štefan Mravík, Žitavany, Jaroslav Grman, Vráble, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Gustáv Molnár, P. Kesov, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Juraj Barantal, V. Zálužie, Marek Sokol, Šaľa, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr.
52 - Ján Ehrenhold, Jozef Paulík, Milan Rákoci, Marta Hádeková, Adriana Šišková, Ľudovít Kováč, Jozef Moder, Vladimír Papp, Nitra, Jozef Horný, Zl. Moravce, Andrej Švihorík, Báb, Roman Guzmický, Ivanka, Tibor Šmitala, Čab, Marek Kováčik, V. Zálužie, Štefan Kočiš, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Pavol Sámel ml., Timea Mészárosová, Jozef Kučera, Šaľa, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Vincent Komačka, Topoľčany, Miro Senneš, Močenok, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Ivan Bakyta, Jarok, Rudolf Lauko, Zbehy, Tomáš Križovič, Levice, Miriama Ďurinová, Golianovo
51 - Katarína Karcolová, Laco Ištokovič, Ivan Kozár, František Filo, Dezider Zaujec, Nitra, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Ladislav Szöke, Vráble, Ivan Kupec, Čakajovce, Vladimír Gregor, Ivanka, Tibor Berec, V. Lapáš, Andrej Repta, Branč, Oľga Račková, Dušan Podhradský, D. Krškany, Marián Šíma, Šaľa, Ondrej Molnár, Štitáre, Miroslav Javor, Sereď, Ján Jacsa, Žihárec, Rudolf Krajinčák, Báb, Jozef Repa, Prílepy, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Macho, M. Ripňany
50 - Lukáš Lyžičiar, Janka Tichá, Jozef Prešinský, Jozef Ehrenhold, Dionýz Pecháček, Silvia Poliaková, Mária Königová, Peter Kardoš, Roman Ražný, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Viliam Félis, Filip Vašíček, Vráble, Helena Augustínová, Topoľčianky, Štefan Valovič, Rišňovce, Andrej Maťo, Jarok, Peter Jasenec, Róbert Sedlák, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Roman Bilický, Preseľany, Alica Ševčíková, Solčany, Igor Hornáčik, Cabaj-Čápor, Jozef Borbély, V. Cetín, Jozef Kubáň, Alekšince, Michal Hitka, Martin n/Ž.
49 - Jozef Hudec st., Matúš Dillhoff, Nitra, Peter Žitňanský, Topoľčany, Jozef Danada, Janka Jašíková, Libor Vinkler, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Anna Pacherová, Sľažany, Koloman Együd, Pohranice
48 - Zdenek Gombík, František Hrnčiar st., Július Kolník, Lenka Königová, Rastislav Štefánik, Nitra, Tibor Lisý, H. Ohaj, Michal Brédik, Tajná, Ján Školník, Zl. Moravce, Daniel Lörincz, Natália Kozmová, Branč, Peter Zeleňák, Šaľa, Patrik Balogh, Selice, Anna Kubalová, Sereď, Matej Šimko, Močenok, Imrich Struhár, Vráble, Jozef Chovanec, Šurianky
47 - Pavel Čvirik, Anton Lacuška, Ján Bulinský, Nitra, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Jaroslav Markovič, Eva Súľovská, Rišňovce, Mário Guzmický, Ivanka, Štefan Karvay, Čakajovce, Vojtech Gergel, Topoľčany, Ladislav Kéry, Volkovce, Mária Miškovičová, Jelenec
46 - Igor Galovič, Vladimír Kompas, Lenka Sýkorová, Miroslav Račko, Nitra, Michal Strieška, Nevidzany, Adrián Kupeček, Čechynce, Slavo Kališ, Šaľa, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ján Kollár, Zbehy
45 - Andrej Bednárik, Peter Haver, Nitra, Marta Kunkelová, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Lenka Reptová, Branč, Ľudovít Szüllö, Galanta, Anton Uher, Šaľa, Marek Tvrdoň, Renáta Gálová, Žirany, Marián Tkáč, Sereď, Štefan Bystrický, Ivanka
44 - Ľudovít Desat, Táňa Rumančíková, Nitra, Daniel Antal, Čechynce, Monika Kováčová, Lovce, Jozef Baláž, Šaľa, Bianka Kokešová, H. Kráľová, Martin Bennár, Bratislava, Filip Guzmický, Ivanka, Anton Ďuriš, Vráble
43 - Stanislav Billík, Jaroslav Korytár, Nitra, Július Vodný, Imrich Drozdák, Babindol, Alexander Repta, Branč, Marián Piterka, Svätoplukovo, Timea Šókiová, Diakovce, Miroslav Machálik, Šaľa, Peter Ambrózy, Selice, Boris Boďo, Tajná
42 - František Bojda, Juraj Vencel, Ľuboš Baranec, Nitra, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Štefan Peťovský, Lužianky, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Miroslav Kucharovič, Sereď, Celestín Berecz, Branč, Roman Gyepes, Klasov
41 - Ladislav Pindeš, Nitra, Peter Páleník, Prílepy, Stanislav Németh, Čechynce, Dušan Pista, Galanta, Juraj Németh, D. Lefantovce
40 - Pavol Uher, Šaľa, Ján Ronin, Blahová, Tomáš Ďuriška, Šurianky
39 - Juraj Lacina, René Daniš, Ivan Eliaš, Nitra, Roman Danáč, Zl. Moravce, Katarína Vlčeková, Lužianky, Peter Zubčák, Hruboňovo, Tibor Odráška, Šaľa, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Pavol Kozma, Branč, Saška Königová, Ivanka
38 - Maroš Karas, Inka Reptíková, Jana Pavelková, Nitra, Milan Gábriš, T. Mlyňany, Richard Buday, Ladice, Miroslav Pakši, Čeľadince
37 - Vlado Matušica, Hájske, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Dušan Tirol, Nitra, Radoslav Bajnek, Vráble
36 - Juraj Káčer, Čaradice, Florián Pénzeš, H. Ohaj, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Dajana Borovská, Nitra, Filip Marinov, Rumanová
35 - Csaba Karácsony, Váhovce, Rudolf Kozma, Štitáre, František Jakab, Nitra
34 - Tomáš Horváth, Váhovce, Peter Frajka, Zl. Moravce, Anna Gažová, Juraj Hrnčár, Nitra, Róbert Furda, Topoľčianky, Ľubor Kajaba, Ivanka, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce
33 - Ivan Ševčík, Nitra, Vlado Jánošík, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Lukáš Takáč, Báb, Pavol Török, V. Dolina, Jozef Valkovič, M. Vozokany
32 - Peter Baláži, V. Zálužie, Peter Ivančík, Koniarovce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Roman Šulek, Nitra
31 - Eugen Németh, Igor Kotora st., Nitra, René Scheer, Kolíňany, Juraj Žiačko, Šaľa, Zoltán Múčka, V. Úľany
30 - František Šutka, Č. Kľačany, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Jana Teplanská, Zbehy, Magdaléna Reptová, Branč, Matej Antal, Ivanka
29 - Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Marek Greguš, Čakajovce, Marek Varga, Tomáš Drgoňa, Igor Mesko, Nitra, Marián Hörik, Štitáre, Milan Greguš, Zbehy, Vojtech Mládek, Podhorany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany
28 - Filip Dobiaš, Čeľadice, Magdaléna Plevková, Čechynce, Pavel Puobiš, Nitra
27 - Ján Jankovič, Nitra, Július Braun, Močenok
26 - Jaroslav Valo, T. Nemce, Michal Lauko, Nitra
25 - Miloš Hrúzik, Hosťovce, Jozef Szombath, Pohranice, Juraj Chudiak, Mária Némethová, Nitra, Tomáš Ambrózy, Trnovec, Erika Rumanovská, Skýcov, Daniel Strieška, Nevidzany
24 - Jozef Malý, Vráble, Jozef Minarik, Nitra, Miroslav Bartoš, D. Krškany, Alexander Kobza, Čechynce, Július Oláh, Matúškovo, Jozef Švolík, Obyce
23 - Jozef Paukov, Zl. Moravce, Peter Pukan, Čeľadice, Roman Slezák, Dun. Streda
22 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ivan Magdolen, Nikoleta Bartakovičová, Mariana Barátová, Nitra, Ľudovít Kovács, V. Mača
21 - Ján Londák, Zl. Moravce, Anton Berecz, Branč, Dávid Hamar, Klasov, František Hrnčiar ml., Zuzana Vencelová, Nitra, Jakub Vojtek, Vráble
20 - Helena Vrtáková, Paňa, Juraj Rosinský, Choča, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, František Szolík, Šaľa, Natália Gregorová, Ivanka, Irena Peťková, Zl. Moravce, Martin Viskup, Nitra
19 - Lenka Balážiová, Košolná, Juraj Tóth, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Vlado Čurgali, Janíkovce
18 - Katarína Malá, Vráble, Ivan Berec, Lužianky, Juraj Melišek, Vinodol, Milan Kollárik, Milan Gráf, Nitra, Miroslav Krajčík, Komjatice, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Vladimír Kupec, Zbehy
17 - Vladimír Romanovský, D. Krškany, Ján Šiška, Nitra, Miloš Mako, Čakajovce, Jozef Kevély, Klasov, Viktória Königová, Ivanka
16 - Patrik Polonec, Martina Kucharová, Nitra, Róbert Šimák, D. Krškany, Peter Ivančík, Šaľa, Martin Kratochvíl, Žitavce
15 - Juraj Sojka, Emília Malá, Vráble, Richard Vnučko, Marek Horváth, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Imrich Valent, Hosťovce, Marián Kováč, Cabaj-Čápor
14 - Jozef Kollár, Nitra, Salo Berecz, Branč, Katarína Beláková, Dolné Krškany
13 - Marián Drahoš, Vráble, Matúš Vrábel, Lužianky, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Július Czako, Jelenec, Martin Kuchar ml., Nitra, Milan Švec, Nevidzany
12 - Juraj Krčmár, Nitra, Roland Frkala, H. Kráľová, Juraj Meliška, Sľažany, Mário Kušnír, V. Zálužie
11 - Rudolf Čápek, Mário Varga, Nitra, Marek Franko, Šaľa, Štefan Benko, Močenok, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Saša Königová, Ivanka
10 - Rudolf Šimko, Babindol, Jozef Čerhák, Jatov
9 - Daniel Mako, Ondrej Hupka, Čakajovce, Lukáš Bartakovič, Nitra, František Szombath, N. Hrnčiarovce, Peter Frančík, V. Cetín
8 - Michal Bažik, Podhradie, Ján Slíž, Beladice, Kamil Popelka, Hájske, Karol Bujalko, Vráble, Metod Mako, Čakajovce, Darina Masárová, Zlaté Moravce, Lenka Barátová, Drážovce, Ján Jóža, Šaľa
7 - Tomáš Levčík, Juraj Klačko, Jaro Srnčík, Mariana Letková, Ľubica Ondrušková, Nitra, Adam Novák, Šaľa, Pavol Holták, Jozef Pánis, D. Krškany, Michal Bôžik, Podhradie, Jarmila Vargová, Topoľnica
6 - Martin Vajzer, Oľga Eliášová, Róbert Ivančík, Mária Kóšová, Eduard Szabo, Pavol Ďurina, Nitra, Jozef Klačko, Šaľa, Miloš Ivanička, Ivan Frajka, Zl. Moravce, Peter Mateička, Behynce, Marek Balko, Klasov, Róbert Vaňo, Žirany, Vojtech Mesároš, Lehota, Jaromír Slíž, Beladice, Helenka Forgáčová, Cabaj
5 - Marek Kováč, Čifáre, Stanislav Zabák, Lukáčovce, Alo Malenčík, D. Krškany, Peter Bleho, Eva Sýkorová, Šaľa, Ernest Lenický, H. Kráľová, Norbert Bordáš, Dušan Koszorín, Marcela Holtáková, Nitra, František Rajtár, Zlaté Moravce, Ivanko Vanko, Zbehy, Martina Balková, Vráble, Miška Antalová, Ivanka, Katarína Minarovičová, Behynce, Ondrej Horváth , Trstice
4 - Adam Bernáth, N. Ves n/Ž., Marián Moravčík, Emil Baláži, V. Zálužie, Ivan Vanko, Zbehy, Simona Bulinská, Martina Lopašková, Dajana Šillíková, Juraj Hunka, Martin Hrnčár , Nitra, Anton Bábik ml., Rumanová, Štefan Hipp, Šaľa, Marek Marcinkech, Vinodol, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Gajdoš, Nitr. Streda, Peter Zaťko, Zlaté Moravce, Ľudmila Striešková, Nevidzany, Vojtech Porubský, D. Krškany
3 - Jozef Kukliš, Marta Strečková, Topoľčianky, Matej Fábry, V. Cetín, Ján Laca st., D. Obdokovce, Patrik Števík, V. Zálužie, Iveta Dubeňová, Vladimír Horník, Juraj Kramár, Zuzana Sovičová, Jozef Perovič, Edita Vnuková, Nitra, Zuzana Fajdová, Pohranice, Dominika Vodná, Klasov, Juro Német, D. Lefantovce, Slavomír Fiam, Šaľa, Ladislav Meliško, Rišňovce
2 - Erika Babocká, Zl. Moravce, Martin Peniaško, Martin Krajčír, Jozef Marko, Ladislav Piška, Jakub Kadiš, Nitra, Patrik Šebök, Nitr. Hrnčiarovce
1 - Tibor Wesolowski, Hlohovec, Pavol Čepček, Zl. Moravce

Skryť Vypnúť reklamu

V 15. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich piati z vás: Henrieta Popíková, Nitra, Jozef Kutak, Jarok, Igor Drotár, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Miloš Remenár, Sereď. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Prejdime však k umiestneniu na prvých štyroch miestach (máme pripravené 4 ceny). Pri rovnosti opäť musíme použiť pravidlo, ktoré bolo zverejnené na začiatku súťaže. Pri rovnosti bodov vždy porovnávame najlepšie výsledky tipérov v jednotlivých kolách - t.j. koľkokrát uhádol 10 bodov, koľkokrát 9 bodov, koľkokrát 8 bodov, atď.

Čo rozhodlo o 2.-3. mieste:
2. Popíková 545665535655248 – raz trafila 8
3. Babiak 646765733445356

Čo rozhodlo o 4.-6. mieste:
4. Hladká 544865723565256 – raz trafila 8
5. Mihálik 755665654524337 – dvakrát trafil 7
6. Richter 566665654534174

Skryť Vypnúť reklamu

Uvedené poradie je neoficiálne, do konca týždňa totiž prijímame prípadné podnety, ktoré prešetríme.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  2. Vitajte v postapokalyptickom svete
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  3. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  4. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  5. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  6. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  7. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. Úprava osobného motorového vozidla
  10. Important information for Brazilians living in Slovakia
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 516
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 775
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 312
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 998
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 11 947
  6. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 10 768
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 175
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje 9 742
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 547
  10. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 450
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Do základných škôl testovanie nepustíme, avizuje nitrianska radnica

Už dnes je isté, že odberné miesta v Nitre nebudú kopírovať miestnosti z volebných okrskov.

Ilustračné

Zákaz vychádzania mení v Šali posledný termín jesenného upratovania

Keď to situácia umožní, radnica plánuje dodatočný zber veľkorozmerného odpadu.

Odvoz veľkoobjemových kontajnerov je drahý. Zdražie však všetko.

Gunda schudol 20 kíl. Za milióny kopal históriu Sparty a Slovanu

Na nových majiteľov FC Nitra má jednoznačný názor.

Peter Gunda.
AKTUALIZOVANÉ 23.10.

Drogová megakauza: Holanďanov zobrala nitrianska sudkyňa do väzby

Cudzincov doviezol vrtuľník, oblečení boli v bielych ochranných overaloch.

Jeden z obvinených Holanďanov na nitrianskom súde.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Minúta po minúte: Z viacerých miest Oravy hlásia dlhé rady

Testujú zdravotníci, vojaci a dobrovoľníci.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Už ste čítali?