Kvalifikácia - 27. 12.
SKUPINA E
Svätoplukovo - Dyčka 3:3, Demeter, Mokráš, Jamrich - Líner, Bottka, Čikel.
Lehota - D. Krškany 4:3, Psota 3, L. Mesároš - Stojka, Kralovič, Bábik.
Svätoplukovo - D. Krškany 5:2, Prešinský 4, J. Očenáš - Ratulovský 2.
Lehota - Dyčka 2:6, Psota, Šášik - Mihálik 3, Líner 2, Polyák.
Dyčka - D. Krškany 5:5, Stano, Polyák, Pichňa, Líner, Mihálik - Stojka 2, Bošáni, E. Dobrotina, Ratulovský.
Lehota - Svätoplukovo 7:5, Antoni 2, L. Mesároš, Psota, Majerhoffer, Kutak, Šášik - Škobla 3, Demeter, Prešinský.
1. Lehota 3 2 0 1 13:14 6
2. Dyčka 3 1 2 0 14:10 5
3. Svätoplukovo 3 1 1 1 13:12 4
4. D. Krškany 3 0 1 2 10:14 1
Lehota postúpila do hlavného turnaja.
Po dramatickom priebehu v skupine E sa z postupu tešili Lehoťania.
SKUPINA F
Rumanová - Jelenec 5:2, Bábik, Bédi, M. Šindler, Patúc, Vavruš - Zeman 2.
Klasov - Dražovce 8:3, Z. Gyepes 3, R. Gyepes 3, Levický, Vaňo - Krajanec, Májik, Šmitala.
Rumanová - Dražovce 10:3, Bédi 4, M. Šindler 2, Bábik 2, Patúc, P. Šindler - J. Kocián, Krajanec, L. Martiška.
Klasov - Jelenec 5:4, Z. Gyepes 3, Vaňo, Szalai - Volentier 2, Turan 2.
Jelenec - Dražovce 8:3, Volentier 3, Borbély, J. Kubalák, Turan, Zeman, vlastný - Lajda, Krajanec, Májik.
Klasov - Rumanová 2:5, Kramár, Z. Gyepes - P. Šindler 2, Bédi 2, M. Šindler
1. Rumanová 3 3 0 0 20:7 9
2. Klasov 3 2 0 1 15:12
3. Jelenec 3 1 0 2 14:13 3
4. Dražovce 3 0 0 3 9:26 0
Rumanová postúpila do hlavného turnaja.
Postupujúci futbalisti Rumanovej.
SKUPINA G
V. Zálužie - Branč 3:4, Gála, Kečkéš, Mesároš - Tóth, Selecký, Olejka, Varga.
Golianovo - Jarok 5:3, P. Bradáč 2, Majerčík 2, Jamrich - E. Novák 2, Tököly.
V. Zálužie - Jarok 4:2, Gála 2, Ternény, Matuška - Tököly, Melo.
Golianovo - Branč 2:2, P. Bradáč, Jamrich - Tóth, Smreček.
Branč - Jarok 7:0, Olejka 4, R. Lörincz 3.
Golianovo - V. Zálužie 6:2, Jamrich 3, Zaťko 2, Maďar - J. Kečkéš, vlastný.
1. Branč 3 2 1 0 13:5 7
2. Golianovo 3 2 1 0 15:9 7
3. V. Zálužie 3 1 0 2 9:12 3
4. Jarok 3 0 0 3 5:14 0
Branč postupuje do hlavného turnaja.
Futbalisti Branču vyhrali svoju skupinu o skóre pred Golianovom.
SKUPINA H
Čakajovce - Hájske 2:0, Klačman 2.
Výčapy-Opatovce - Báb 7:3, Martonka 3, Pavlovič 2, Beňuš, Ešše - Takáč 2, Slamka.
Čakajovce - Báb 4:3, Klačman 2, Pružinec, Mládek - Slamka, Takáč, T. Ďuračka.
Výčapy-Opatovce - Hájske 5:0, Martonka, Hroššo, Beňuš, Pavlovič, Ešše.
Hájske - Báb 3:4, Chudáčik 2, Hvizd - Hozák, Mego, Raček, vlastný.
Výčapy-Opatovce - Čakajovce 5:1, Martonka 2, Beňuš, Ešše, Hroššo - Mládek.
1. V.-Opatovce 3 3 0 0 17:4 9
2. Čakajovce 3 2 0 1 7:8 6
3. Báb 3 1 0 2 10:14 3
4. Hájske 3 0 0 3 3:11 0
Výčapy-Opatovce postupujú do hlavného dňa.
Víťazom skupiny H sa stali futbalisti Výčap-Opatoviec.
SKUPINA J
Čechynce - N. Ves n/Ž. 8:4, Rus 3, Hamara, K. Šuba, Greguš, R. Šuba, Marčan - Hoppan 2, Studený, M. Kováč.
Kolíňany - Mojmírovce 9:5, Zelovič 3, Bulla 2, Vavrovič 2, Segéň, Kováč - Civáň 3, Tulipán 2.
Čechynce - Mojmírovce 8:2, Rus 3, Hamara 2, Greguš 2, Marčan - Plevka, Švelan.
Kolíňany - N. Ves n/Ž. 3:2, Augustín 2, Vavrovič - Hoppan 2.
N. Ves n/Ž. - Mojmírovce 3:5.
Kolíňany - Čechynce 10:4 (podrobnosti budú dodané v utorok).
1. Kolíňany 3 3 0 0 22:11 9
2. Čechynce 3 2 0 1 20:16 6
3. Mojmírovce 3 1 0 2 12:20 3
4. N. Ves n/Ž. 3 0 0 3 9:16 0
Kolíňany postúpili do hlavného hracieho dňa.
Kolíňany (v zelenom) vyhrali večernú kvalifikačnú skupinu J a vyradili z hry lanského finalistu Čechynce.
Ako nastúpili
LEHOTA: Čurgali, Šášik, Maťuš, Majerhoffer, Bede, Mir. Zaujec, Antoni, Psota, Kutak, L. Mesároš, B. Mesároš, R. Zaujec, Mich. Zaujec.
D. KRŠKANY: Ďurina, Ratulovský, Gregor, Letko, Kiaček, Stojka, Kompas, Marcinko, Bábik, Kralovič, E. Dobrotina, Bošáni, Paška, P. Dobrotina, Križan, Nemec, Bordáš.
DYČKA: Pichňa, Mentel, Bottka, Bujalko, Struhár, Drahoš, Polyák, Mihálik, Líner, Čikel, Stano.
SVÄTOPLUKOVO: Žáčik, Leskovský, Jamrich, Demeter, Prešinský, J. Očenáš, Mokráš, Látečka, M. Očenáš, Škobla, Varšányi.
JELENEC: Mikle, Richter, Tasáry, Tokár, P. Kubalák, Turan, Volentier, Zeman, Borbély, J. Kubalák.
RUMANOVÁ: Bagocký, P. Šindler, Vavruš, Halás, Patúc, Bábik, Novosedlík, Bédi, M. Šindler, Šramek.
KLASOV: Kelemen, Vaňo, Kramár, Šranko, Hamar, Szalai, Z. Gyepes, Paška, Levický, R. Gyepes.
DRAŽOVCE: Barát, Botka, Holbík, L. Privalinec, Karvay, L. Martiška, V. Kocian, Mar. Martiška, Májik, Šmitala, Krajanec, J. Kocián, T. Privalinec, Mat. Martiška, Lajda, Ivanič.
BRANČ: J. Németh, Vrábel, Smreček, Olejka, Tóth, R. Lörincz, Labuda, Varga, Selecký, Stojka, Čapo, A. Németh, Z. Lörincz, Šlosár.
V. ZÁLUŽIE: Vrábel, Buchlík, Šalát, Mesároš, Ternény, Matuška, Kalúz, Pogran, Mika, Andrašík, Kečkéš, Ľ. Gála, Kušnír.
GOLIANOVO: Gugh, Kostoláni, Zaťko, Maťo, Majerčík, Jamrich, Maďar, M. Bradáč, Brat, P. Bradáč, Čelinák.
JAROK: Fuglík, Vöröš, Šimko, R. Tomiš st., Hollý, M. Novák, E. Novák, Bartakovič, Hric, Tököly, Finta.
HÁJSKE: M. Lenčéš, Hvizd, Popelka, Turanec, Kiss, Bennár, K. Matušica, M. Kadúc, Urban, Karásek, A. Kadúc, F. Matušica, Chudáčik, T. Lenčéš.
ČAKAJOVCE: P. Mako, B. Mako, Klačman, M. Mako, Mládek, Gajan, T. Greguš, Bačinský, Pružinec, M. Greguš, Bača.
V.-OPATOVCE: Pintér, Hroššo, Moravčík, Beňuš, Martonka, Vrábel, Ešše, Tóth, Pavlovič.
BÁB: D. Hozák, Michalička, Takáč, T. Ďuračka, Raček, M. Hozák, Mego, M. Ďuračka, Grobarčík, Slamka, Grežo, Vaško.
ČECHYNCE: Navrátil, Turba, Vričan, Cupák, Greguš, Šuba, Hamara, Marčan, K. Šuba, Plevka, Rus, Kluka.
KOLÍŇANY: Chovanec, Dobiáš, Varga, Michalička, L. Balko, Z. Balko, Szórád, Zelovič, Vavrovič, Chrenko, Augustín, Bulla, Segéň, Kováč.
MOJMÍROVCE: Gál, Ďurický, P. Hlinka, Tulipán, Palka, Švelan, Civáň, Blunar, R. Tomiš ml., I. Hlinka.
N. VES: Cigáň, Červenka, Kostoláni, M. Kováč, Zborovan, Mikle, Porubský, Ľ. Kováč, Herda, Hoppan, Maďar, Vnad, Hrebíček, Studený.
Program hlavného dňa - 28. 12.
SKUPINA A
8.00 Nevidzany - Rumanová
8.45 Zbehy - Lehota
9.30 Nevidzany - Lehota
10.15 Zbehy - Rumanová
11.00 Rumanová - Lehota
11.45 Zbehy - Nevidzany
SKUPINA B
8.22 Ivanka - Čeľadice
9.07 Lapáš - Branč
9.52 Ivanka - Branč
10.37 Lapáš - Čeľadice
11.22 Čeľadice - Branč
12.07 Lapáš - Ivanka
SKUPINA C
12.30 Horný Ohaj - Chrenová
13.15 Alekšince - Kolíňany
14.00 Horný Ohaj - Kolíňany
14.45 Alekšince - Chrenová
15.30 Chrenová - Kolíňany
16.15 Alekšince - Horný Ohaj
SKUPINA D
12.52 Beladice - Janíkovce
13.37 ViOn B/Volkovce - V.-Opatovce
14.22 Beladice - V.-Opatovce
15.07 ViOn B/Volkovce - Janíkovce
15.52 Janíkovce - V.-Opatovce
16.37 ViOn B/Volkovce - Beladice
ŠTVRŤFINÁLE
17.00 A1 - C2
17.23 D1 - B2
17.46 C1 - A2
18.10 B1 - D2
SEMIFINÁLE
18.34 víťazi 1. a 2. štvrťfinále
18.57 víťazi 3. a 4. štvrťfinále
O 3. MIESTO: 19.20
BENEFÍCIA: 19.40
FINÁLE: 19.50
Fotogaléria Dušana Tarka
Čakajovčana Bačinského po druhom zápase odvážala sanitka, zranil si koleno.
Autor: KI