Utorok, 9. august, 2022 | Meniny má Ľubomíra

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

Poradie na čele: 12 - J. Rehuš, S. Babocký, E. Bodorová, M. Fábry, L. Königová, P. Vašek, F. Andraško, A. Švihorík, V. Pánisová. V druhom kole traja tipéri trafili osem zápasov.

Správne tipy 2. kola:

FC Nitra - Dubnica 1:1 X
Rača - FC Nitra jun. 1:3 2
Topoľníky - Bánovce 4:1 1
Piešťany - Sereď 0:1 2
Nový Život - Levice 1:0 1
Močenok - Orech. Potôň 1:0 1
Tešedíkovo - Trstice 2:3 2
Golianovo - Čeľadice 2:0 1
Chrenová - Alekšince 1:3 2
Sereď B - Šoporňa 0:3 2

Poradie po 2. kole

12 - Jozef Rehuš, Rišňovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Miroslav Fábry, Lenka Königová, Nitra, Peter Vašek, Ivanka, František Andraško, Jelenec, Andrej Švihorík, Báb, Vanesa Pánisová, D. Krškany

SkryťVypnúť reklamu

11 - Ľudovít Laca st., Zdenko Senneš, Maroš Karas, Daniel Tasary, Miroslav Račko, Jozef Prešinský, Ján Ehrenhold, Boris Grežo, Nitra, Milan Strapko, Ján Slíž, Beladice, Stanislav Pacher, Sľažany, Milan Lazan, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Milan Greguš, Zbehy, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Pavol Pagáč, Ivanka, Peter Ondriaš, Žitavany, Imrich Maťo, Golianovo, Martin Tesár, Ján Šimák, D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Kutak, Jarok, Marek Tvrdoň, Žirany, Emil Dubec, Žikava, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Viliam Félis, Vráble

10 - Maroš Papp, Norbert Adamča, Sereď, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Eva Súľovská, Rišňovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Lovás, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Milan Bekéni, Tibor Odráška, Marián Titka, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Lenka Sýkorová, Jarmila Saidová, Ján Barát, Dušan Letko, Marián Grman, Erich Schober, Martin Peniaško, Michal Hunka, Anton Dano, Ivan Magdolen, Ľubomír Ballay, Ladislav Nosian, František Hrnčiar st., Mária Königová, Milan Ružička, Vlado Lyžičiar, Nitra, Mikuláš Pintér, Judita Bužíková, Pavol Kozma, Celestín Berecz, Branč, Oľga Račková, D. Krškany, Marián Račko, Vladimír Tasáry, Jozef Kuzmický, Matej Kuzmický, Ivanka, Jozef Török, Pata, György Jakubecz, H. Saliby, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Július Bíro, V. Zálužie, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Karacsony, Váhovce, Norbert Zsigmond, Nový Život, Alexandra Gálová, Jozef Gál, Juraj Bárek, Žirany, Slavomír Bene, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Kluka, Lapáš, Ján Dekan, Velčice, Miroslav Močol, Alekšince, Filip Dobiaš, Čeľadice, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Viera Pavelková, Golianovo, Marek Macek, Vinodol, Bohuš Baják, Lužianky, Nikola Hladká, Rumanová, Juraj Német, D. Lefantovce, Peter Debnár, Zbehy, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Juraj Minárik, Obyce, Filip Deák, Sľažany, Jozef Šabo, Žitavany, Henrich Richter, Bratislava, Štefan Tóth, Klasov, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ľuboš Modzga (Šuker), Jozef Joniak, Vráble, Marcel Hoppan, H. Ohaj

SkryťVypnúť reklamu

9 - Peter Jasenec, Štefan Mrllák, Peter Hipp, Martina Hippová, Ján Martinek, Július Benkö st., Slavo Kališ, Šaľa, František Pribela, Šintava, Jaroslav Čerhák, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Ľubomír Kollár, Anna Dúczová, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Andrej Segíň, Sľažany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Pavel Babiak, Milan Kukučka, Žitavany, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Šimko, Močenok, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Marián Strečka ml., Milan Augustín ml., Topoľčianky, Belo Gombík, Július Petrík, Michal Garay, Stanislav Billík, Karol Ryba, Pavel Dojčar, Pavel Hrnčár, Juraj Hrnčár, Juraj Urban, Ján Hnilica, David Karas, Anna Gažová, Martin Krajčír, Ľudovít Konečný, Patrik Rumanovský, Jozef Hudec st., Ladislav Adame, Miroslav Zverka, Ľubomír Bartakovič, Štefan Matesko, Jaroslav Andrášik, František Bojda, Pavel König, Roman Sýkora, Vladimír Kompas, Tomáš Snop, Nitra, Matúš Vajzer, Báb, Roman Kutak, Tomášikovo, Juraj Garay, M. Cetín, Peter Svitač, Telince, Jaroslav Dvorský, Pata, Katarína Hudáková, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jozef Čentéš, Henrich Bíro, Ivan Kupec, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ján Szöke, V. Cetín, Gabriel Molnár, Galanta, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Virág, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jana Gálová, Žirany, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Matulník, Nové Sady, Ivan Mareček, Čab, Ladislav Vašek, Branč, Tibor Bene, D. Obdokovce, Miriama Ďurinová, Golianovo, Jozef Malý, Ján Antalík, Miroslav Vajzer, Vráble, Ferdinand Németh, Tibor Lisý, H. Ohaj, Juraj Káčer, Čaradice

SkryťVypnúť reklamu

8 - Miroslav Javor, Jana Dudonová, Juraj Baša, Dávid Slíž, Dušan Švehla, Sereď, Juraj Meliška, Sľažany, Bianka Kokešová, Ronald Frkala, H. Kráľová, Roman Bilický, Preseľany, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Zoltán Jancsó, Vlčany, Marián Herceg, Pata, Dušan Nagy, Miroslav Borbély, Michal Čery, Jelenec, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Danada, Timea Mészárosová, Jozef Sklenár, Gabriel Odráška, Patrik Šíma, Marián Móri, Peter Visolajský, Šaľa, Patrik Pacher, Ivanka Kunkelová, Emília Káčerová, Peter Čepček, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Miloš Macala, Gáň, Ján Doboš, Mária Sýkorová, Ján Šiška, Miroslav Mada, Milan Vörös, Ernest Szombath, Vladimír Ťapušík, Juraj Kadlieček, Ľubica Tasáryová, Imrich Hrdlica, Patrik Andrášik, Pius Hajdák, Andrej Stoklas, Peter Solčianský, Marek Kasáš, Katarína Kuchárová, Marián Barta, František Grom, Jozef Hudec ml., Richard Vnučko, Milan Petráš, Lukáš Bartakovič, Alexander Meszáros, František Hrnčiar ml., Lukáč Tomiš, Barbora Mináriková, František Čaniga, Rastislav Štefánik, Pavel Čvirik, Nitra, Tibor Hamara, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Tomáš Darász, Tešedíkovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Hamerlík, Jelka, Mário Slezák, Lukáčovce, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Katarína Škrovánková, D. Vestenice, Ladislav Sivák, Žirany, Alojz Jenis, Jozef Pecho, Žitavany, Štefan Dubnička, Patrik Dubnička, Váhovce, Andrej Kušnír, Čeľadice, Michal Borovský, H. Saliby, Júlia Čurgaliová, Anton Čurgali, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Alexander Repta, Anton Berecz, Branč, Štefan Pupák, Hurbanovo, Vlastimil Záhon, Kamil Gajdoš, Golianovo, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Škvaril st., Vladimír Romanovský, Zlatica Šimáková, Róbert Jánošík, D. Krškany, Štefan Macek, Vinodol, Mário Fábry, Jozef Chovanec, Šurianky, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Imrich Guzmický, Terka Tasáryová, Ján Vaško, Ivanka, Róbert Berec, Tibor Berec, Lapáš, Anton Ďuriš, Jaroslav Grman, Peter Trungel, Jozef Andel, Jozef Hoppan, Vráble, Štefan Labdík, Lužianky, Ján Kollár, Zbehy, Renáta Mikulová, Peter Mikula, Alekšince, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Peter Pecho, Beladice, Dušan Gašparík, Viliam Čulík, Machulince, Jozef Homola, Hosťovce, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Korgo, Klasov

7 - Ľubomír Mikula, Lehota, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Tibor Rakoncza, H. Saliby, Juraj Šranko, Babindol, Peter Ambrózy, Selice, Štefan Kočiš, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Rudolf Matušica, Pata, Jozef Brieška, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Miloš Remenár, Sereď, Ivan Remeň, Nit. Streda, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ladislav Šóki, Diakovce, Alojz Rajtár, Juraj Segíň, Sľažany, Július Benkö ml., Jozef Baláž, Tatiana Mifková, Janka Jašiková, Libor Vinkler, Ján Szöcs, Pavol Uher, Margita Kališová, Pavol Kuna, Juraj Žiačko, Adam Novák, Marek Sokol, Juraj Csirik, Pavol Sámel, Šaľa, Marián Strečka, Milan Augustín st., Jozef Kukliš, Topoľčianky, Dávid Said, Katka Kišacová, Dianka Račková, Anna Gombíková, Vladimír Nemšovský, Jozef Senneš, Renáta Baksová, Ľubomír Turňa, Ladislav Skalický, Imrich Ručkay, Ivan Lauko, Jozef Paulík, František Filo, Marián Muzika, Ľuboš Mičík, Katarína Karcolová, Milan Nagy, Adriana Šišková, Igor Drotár, Milan Lacina, Jozef Viskup, Igor Galovič, Ľudovít Kováč, Vladimír Krajčovič, Jozef Kóša, Ľudovít Laca ml., Matúš Dillhoff, Jozef Petrovič, Dezider Zaujec, Ivan Leckeš, Daruška Horváthová, Martin Viskup, Nitra, Helena Bartošová, Jozef Toman, Lubor Drgoň, D. Krškany, Peter Vrabec, Daniel Mako, Martin Jurík, Čakajovce, Margita Pavelková, Golianovo, Slavko Mikula, Rudolf Lauko, Zbehy, Štefan Finta, Ivan Bakyta, Jarok, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Jozef Borbély, V. Cetín, Ondrej Molnár, Štitáre, Valer Kulich, N. Hrnčiarovce, Szilárd Hajdú, Tešedíkovo, Ján Lipovský, Báb, Gašpar Gál, Ladislav Zuzík, Žirany, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Kamil Popelka, Hájske, Tibor Tóth, Ján Jacsa, Žihárec, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Horňák, Rišňovce, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Daniel Ballay, Peter Orlíček, Ján Ligač, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Mário Guzmický, Roman Guzmický, Filip Guzmický, Miloš Bystrický, Ivanka, Marek Fábry, Šurianky, Peter Ivančík, Koniarovce, Štefan Varga, Topoľnica, František Finta, Jelenec, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Milan Minarovič, Behynce, Daniel Lörincz, Branč, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Csaba Sándor, Kolíňany, Jakub Kunkel, Mária Kunkelová, Viliam Matejov, Ján Školník, Zl. Moravce, Gabriel Danko, Žitavany, Radoslav Bajnek, Filip Vašíček, Viktor Németh, Marián Grman, Vráble, Dávid Hamar, Klasov, Florián Penzeš, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Emil Podhradský, Lukáčovce, Rado Vágai, Čeľadice

6 - František Kausek, Klasov, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Ľuboš Motolík, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Peter Gyarfás, Anton Krajačič, H. Kráľová, Juraj Barantal, Marek Kalúz, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Vladimír Urban, Hájske, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Emil Remeň, Čeľadince, Marián Mateička, Behynce, Vincent Komačka, Ivan Bielik, Topoľčany, Róbert Ščepka, Peter Zeleňák, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Miloš Sýkora, Juraj Náhlovský, František Benc, Štefan Bede, Laco Ištokovič, Dionýz Pecháček, Michal Bíro, František Dedič, Vlado Sásik, Peter Kardoš, Ján Hudec, Juraj Chovanec, Igor Kotora st., Ján Kmeťo, Michal Motúz, Janka Hrivňáková, Matej Pelikán, Ľuboš Baranec, Inka Reptíková, Nitra, Oľga Pintérová, Martin Račko, Július Galo, Margita Pánisová, Mário Pánis, Jozef Ehrenhold, D. Krškany, Ivan Tóth, Čakajovce, Milan Fúska, František Kóša, Štefan Török, Branč, Zuzana Baranová, Michalovce, Milan Javor, Šintava, Rasťo Kazík, Lýdia Augustínová, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ladislav Janec, Tomášikovo, Peter Bodi, Zbehy, Juraj Mészáros, Selice, Filip Marinov, Rumanová, Miloš Gál st., Žirany, Andrej Maťo, Katarína Pálková, Jarok, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Vojtech Szöke, V. Cetín, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Mravík, Žitavany, Ján Argyusi, Neded, Štefan Kúsek, Hostie, Ondrej Kozolka, Volkovce, Karol Blažovič, Viktor Balko, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Watter, Pavel Períček, Jozef Štefák, Miroslav Fúska, Rišňovce, Roman Ács, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Jozef Švihorík, Lukáš Takáč, Báb, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Juraj Tóth, Miro Senneš, Močenok, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Peter König, Ivanka, František Kunkel, Marta Kunkelová, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Katarína Malá, Karol Bujalko, Ladislav Szöke, Imrich Struhár, Vráble, Július Vodný, Babindol, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Peter Paulis, M. Vozokany, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Peter Tuhý, Machulince

5 - Roman Rajnoha, Juraj Minár, Kristián Frajka, Tibor Széker, Zl. Moravce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Anna Kubalová, Igor Tkáč, Sereď, Štefan Bystrický, Martina Balážová, Martin Pagáč, Ivanka, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Ryban, Nitr. Streda, Dávid Jancsó, Vlčany, Štefan Straňák, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Pavel Mihálik, Peter Lehocký, Marián Kopáčik, Štefan Žarnócay, René Vincze, Šaľa, Anna Pacherová, Sľažany, Emerencia Horváthová, Komjatice, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Róbert Baláži, Ivan Kozár ml., René Daniš, Milan Rákoci, J. Račková, Vladimír Papp, Peter Plandora, Pavol Krajčo, Jabar Said, Peter Bezák, Michal Lauko, Pavol Varga, Jakub Kadiš, Nitra, Erik Kevin Mészáros, Gáň, Ján Ronin, Blahová, Mária Vargová, Neded, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Rudolf Krajinčák, Báb, Ladislav Nagy, Peter Modzga, Vráble, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Vincent Gunda, Marián Pauk, Alekšince, Ján Jambor, Rišňovce, Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Roško, Dyčka, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Lukáš Hegedüš, Ladice, Vladimír Ťapušík, Tokajská, Nitra, Boris Mesároš, Lehota, Alica Ševčíková, Solčany, Ivanko Vanko, Zbehy, Ján Gálik, Žitavany

4 - Matej Meleg, Sereď, Martin Kormoši, Jozef Kučera, Peter Bleho, Šaľa, Imrich Valent, Lukáš Valent, Hosťovce, Roman Ražný, Mário Šándor, Naďa Zlatňanská, Jozef Svitač, Erik Sovič, Nikoleta Bartakovičová, Šimon Suník, Kristína Orelová, Jana Pavelková, Katarína Spišáková, Nitra, Patrik Finta, Jarok, Milan Macho, M. Ripňany, Tomáš Ševčík, T. Mlyňany, Pavol Štefek, V. Dolina, Peter Lenárt, H. Saliby, Karol Čurgali, Mojmírovce, Andrej Repta, Otto Benc, Branč, Martin Hraška, Nové Sady, Ján Laca st., D. Obdokovce, Štefan Karvay, Čakajovce, Tibor Šmitala, Čab, Martin Rus, Lukáčovce, Vladimír Krajčovič, Oponice, Rudolf Macho, Kolíňany, Lenka Kunkelová, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Ján Marták, Choča, Ivan Vanko, Zbehy, Tomáš Križovič, Levice, Emil Kasáš, Lužianky, Lubor Kajaba, Ivanka, Juraj Bujko, Žihárec, Ladislav Kéry, Volkovce, Michal Hitka, Martin n/Ž.

3 - Jozef Repa, Peter Páleník, Prílepy, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Petráš, Šaľa, Peter Vranský, Zbehy, Marián Tkáč, Sereď, Roman Vrábel, Blažej Paukeje, Janka Račková, Richard Magušín, Milan Borovský, František Imre, Miroslav Studený, Ladislav Fazekaš, Nitra, Ladislav Gál, Žirany, Štefan Valovič, Rišňovce, Erik Fábry, V. Cetín, Adam Kováč, Babindol, Miloš Janek, Vráble, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Peter Šabo, Ivanka, Štefan Pátrovič, Jarok, Ivan Ďurický, Branč, Peter Strieška, Volkovce

2 - Gabriel Lešš, H. Kráľová, Roman Uher, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Peťka Račková, Ivanka, Juraj Čurgali, Janíkovce, Peter Žitňanský, Vojtech Gergel, Topoľčany, Jaroslav Fúska, Zbehy, Peter Scheer, Peter Juhász, Kolíňany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Zsolt Király, Č. Voda, Štefan Csampai, Ladislav Piška, Anton Lieskovský, Nitra, Katarína Vlčeková, Lužianky, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky

1 - Július Braun, Močenok, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Július Bradáč, Golianovo, Tomáš Švec, Pohranice, Peter Kišac, Nitra

- Mária Miškovičová, Jelenec, Ján Bulinský, Nitra, Miroslav Kováč, Vráble

V druhom kolo bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich traja z vás: Jozef Rehuš z Rišňoviec, Július Benkö st. zo Šale a Lenka Königová z Nitry. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách. Súťaží 681 tipérov.

Najčítanejšie na My Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prehľad a automatizácia
  2. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
  3. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete
  4. Na Oravskej priehrade s Kalim aj Spievankovom. Vidíme sa naživo
  5. Kde u nás kúpite domácke potraviny
  6. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať
  7. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha
  8. Pozrite si, kedy hrá futbalové zápasy vaše mesto či dedina
  1. Prehľad a automatizácia
  2. Dopyt v Bratislave mierne klesol, ceny však stále rástli
  3. Šéf PLANEO: Budúcnosť obchodu je v službách
  4. Čo robiť, aby dieťa neskončilo v nemocnici s črevnou virózou?
  5. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
  6. Goralské folklórne slávnosti po prvýkrát priamo v horách
  7. Za vysokou spotrebou sa často skrýva zlá kondícia motora
  8. Ktoré regionálne projekty podporí Nadácia COOP Jednota?
  1. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete 10 331
  2. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať 9 581
  3. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha 7 604
  4. Miliónová autorka Táňa K. Vasilková: Po úspechu som netúžila 4 430
  5. Pozrite si, kedy hrá futbalové zápasy vaše mesto či dedina 3 514
  6. Kde u nás kúpite domácke potraviny 3 189
  7. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné 1 752
  8. Na Oravskej priehrade s Kalim aj Spievankovom. Vidíme sa naživo 1 643

Blogy SME

  1. Kristína Jakubičková: Kniha dokáže aj zachrániť život(y)
  2. Peter Fiabáne: Ak chceme mestá bez billboardov, volební kandidáti by mali ísť príkladom
  3. Štefan Vidlár: O kem to asi je?
  4. Jana Hanuliaková: Otvorený list ministerke Remišovej
  5. Rastislav Puchala: Krajina krajšia ako Xanadu
  6. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
  7. Štefan Vidlár: Potkan
  8. Robert Puk: Pozor na zavádzajúce predvolebné petície
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 126 154
  2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 27 177
  3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 11 190
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 9 358
  5. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 6 470
  6. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 3 928
  7. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 3 660
  8. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 2 955
  1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Budúci parklet.

Bariéru medzi autami a posedením na okraji cesty bude tvoriť mobilná zeleň.


32m
Tento muž vyzdvihol peniaze.

Jeden z podvodníkov je zadržaný v Čechách. Druhého zatiaľ stíhajú na slobode.


4 h

Poznáme výhercov veľkej záhradkárskej súťaže.


8. aug
Nový ďalekohľad na Kalvárii.

Rozhľadňa stojí na šachte, cez ktorú sa kedysi vchádzalo do guľometného hniezda.


8. aug

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Lukáš sa zo stanovačky nevrátil, zomrel po páde zo skaly.


8 h

O post župana zabojuje Jaroslav Baška, Peter Máťoš a Anton Kysel.


8. aug

Expres Za horami, za dolami zdolá vyše 600 kilometrov, pričom prejde 40 tunelmi.


19 h

Ani v oblastných futbalových súťažiach nebola núdza o zaujímavé zápasy.


a 1 ďalší 7. aug

Blogy SME

  1. Kristína Jakubičková: Kniha dokáže aj zachrániť život(y)
  2. Peter Fiabáne: Ak chceme mestá bez billboardov, volební kandidáti by mali ísť príkladom
  3. Štefan Vidlár: O kem to asi je?
  4. Jana Hanuliaková: Otvorený list ministerke Remišovej
  5. Rastislav Puchala: Krajina krajšia ako Xanadu
  6. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
  7. Štefan Vidlár: Potkan
  8. Robert Puk: Pozor na zavádzajúce predvolebné petície
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 126 154
  2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 27 177
  3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 11 190
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 9 358
  5. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 6 470
  6. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 3 928
  7. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 3 660
  8. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 2 955
  1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu