Pondelok, 21. jún, 2021 | Meniny má AlojzKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

Poradie na čele: 18 - Milan Lazan, Šaľa, Peter Kluka, Lapáš, Ján Dekan, Velčice, Martin Tesár, D. Krškany, Emil Dubec, Žikava, atď. Víťazom 3. kola je Gabriel Lencsés z Hornej Kráľovej, ktorý uhádol 9 zápasov!

Správne tipy 3. kola:

Slovensko - Dánsko 1:2 2
FC Nitra jun. - Myjava 0:0 X
Nové Zámky - Vráble 1:0 1
ČFK Nitra - Palárikovo 0:3 2
Trstice - Váhovce 3:3 X
Výčapy-Opatovce - Ivanka 3:0 1
Selice - Rumanová 2:9 2
Kolíňany - Klasov 2:1 1
Č. Hrádok - Hosťovce 1:0 1
H. Saliby - Veľká Mača 4:2 1

Poradie po 3. kole

18 - Milan Lazan, Šaľa, Peter Kluka, Lapáš, Ján Dekan, Velčice, Martin Tesár, D. Krškany, Emil Dubec, Žikava

17 - Jozef Rehuš, Eva Súľovská, Rišňovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Judita Bužíková, Celestín Berecz, Branč, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., György Jakubecz, H. Saliby, Milan Greguš, Zbehy, Alexandra Gálová, Žirany, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Jozef Kutak, Jarok, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ján Šimák, D. Krškany, Lenka Königová, Nitra, Ivan Mareček, Čab, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Viliam Félis, Vráble, Marcel Hoppan, H. Ohaj

Skryť Vypnúť reklamu

16 - Ján Barát, Maroš Karas, Miroslav Fábry, Miroslav Račko, Ivan Magdolen, Ľubomír Ballay, Jaroslav Andrášik, Mária Königová, František Bojda, Pavel König, Milan Ružička, Roman Sýkora, Boris Grežo, Nitra, Maroš Papp, Sereď, Andrej Segíň, Stanislav Pacher, Sľažany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Milan Strapko, Ján Slíž, Beladice, Štefan Mrllák, Peter Hipp, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Labuda, Solčany, Peter Ondriaš, Žitavany, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ľubomír Sako, Kolíňany, František Andraško, Jelenec, Jana Gálová, Jozef Gál, Marek Tvrdoň, Žirany, Miroslav Močol, Alekšince, Ladislav Čekey, Pohranice, Andrej Švihorík, Báb, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Debnár, Zbehy, Henrich Richter, Bratislava, Ľuboš Modzga (Šuker), Jozef Joniak, Vráble, Ferdinand Németh, H. Ohaj

Skryť Vypnúť reklamu

15 - Jarmila Saidová, Zdenko Senneš, Michal Garay, Stanislav Billík, Pavel Dojčar, Martin Peniaško, Daniel Tasáry, Anton Dano, Ladislav Adame, Miroslav Zverka, Ján Ehrenhold, Nitra, František Pribela, Šintava, Juraj Meliška, Sľažany, Gabriel Fazekaš, Neded, Pavel Babiak, Žitavany, Jozef Danada, Milan Bekéni, Martina Hippová, Jozef Sklenár, Marek Sokol, Marián Titka, Šaľa, Ľubomír Straňák, Anna Dúczová, H. Kráľová, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Matúš Vajzer, Báb, Juraj Garay, M. Cetín, Jozef Borbély, V. Cetín, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Katarína Hudáková, Rišňovce, Július Bíro, V. Zálužie, Norbert Adamča, Sereď, Peter Vašek, Jozef Kuzmický, Matej Kuzmický, Ivanka, Tibor Glovenský, Košúty, Gabriel Molnár, Galanta, Jozef Virág, Viliam Matejov, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Tibor Karacsony, Váhovce, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Vlastimil Záhon, Imrich Maťo, Golianovo, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Nikola Hladká, Rumanová, Juraj Német, D. Lefantovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Viliam Čulík, Machulince, Jozef Malý, Miroslav Vajzer, Vráble, Tibor Lisý, H. Ohaj

Skryť Vypnúť reklamu

14 - Ľudovít Laca st., Katka Kišacová, Belo Gombík, Dušan Letko, Marián Grman, Karol Ryba, Michal Hunka, Ľuboš Mičík, Ján Hnilica, Milan Lacina, Jozef Prešinský, Ľudovít Konečný, Štefan Matesko, Vladimír Kompas, Vlado Lyžičiar, Nitra, Peter Jasenec, Gabriel Odráška, Tibor Odráška, Šaľa, Ľubomír Kollár, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jana Dudonová, Sereď, Dušan Nagy, Michal Čery, František Finta, Jelenec, Alojz Rajtár, Sľažany, Miloš Macala, Gáň, Ladislav Babóti, Vlčany, Mikuláš Pintér, Branč, Ľubomír Martišovič, Oľga Račková, D. Krškany, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Marián Račko, Pavol Pagáč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Tibor Hamara, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Roman Kutak, Tomášikovo, Jozef Čentéš, Ivan Kupec, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ján Szöke, V. Cetín, Alojz Jenis, Žitavany, Andrej Kušnír, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Barát, Topoľčany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Matulník, Nové Sady, Viera Pavelková, Golianovo, Marek Macek, Vinodol, Bohuš Baják, Lužianky, Juraj Bárek, Žirany, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Záhorský, Rišňovce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Homola, Hosťovce, Jaroslav Grman, Ján Antalík, Vráble, Florián Penzeš, H. Ohaj, Peter Paulis, M. Vozokany, Juraj Káčer, Čaradice

13 - Ján Doboš, Mária Sýkorová, Miloš Sýkora, Lenka Sýkorová, Dávid Said, Miroslav Mada, Pavel Hrnčár, Juraj Hrnčár, Ľubica Tasáryová, Imrich Hrdlica, Juraj Urban, Pius Hajdák, Katarína Karcolová, David Karas, Martin Krajčír, Vladimír Papp, Ľubomír Bartakovič, Ladislav Nosian, Alexander Meszáros, František Hrnčiar ml., Lukáč Tomiš, Daruška Horváthová, Janka Račková, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Peter Ambrózy, Selice, Jaroslav Čerhák, Dušan Kolenčík, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Zoltán Jancsó, Vlčany, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Miroslav Borbély, Jelenec, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Stanislav Packa, Peter Šimko, Močenok, Ján Martinek, Pavol Kuna, Juraj Csirik, Marián Móri, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Ivan Tóth, Henrich Bíro, Čakajovce, Ján Ronin, Blahová, Ladislav Sivák, Žirany, Valer Kulich, N. Hrnčiarovce, Patrik Dubnička, Váhovce, Szilárd Hajdú, Tešedíkovo, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Škvaril st., Jozef Toman, Róbert Jánošík, D. Krškany, Mário Guzmický, Terka Tasáryová, Ján Vaško, Ivanka, Marek Fábry, Jozef Chovanec, Šurianky, Peter Ivančík, Koniarovce, Tibor Berec, Lapáš, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Mikula, Marián Pauk, Alekšince, Ladislav Vašek, Branč, Miriama Ďurinová, Golianovo, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany, Gabriel Danko, Jozef Šabo, Žitavany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Radoslav Bajnek, Jozef Hoppan, Vráble, Štefan Tóth, Jozef Korgo, Klasov, Ján Kóssi, Čifáre

12 - Renáta Baksová, Milan Vörös, Július Petrík, Ernest Szombath, Vladimír Ťapušík, Ladislav Skalický, Juraj Kadlieček, Ivan Lauko, František Filo, Marián Muzika, Patrik Andrášik, Andrej Stoklas, Igor Drotár, Anna Gažová, Marek Kasáš, Jozef Viskup, Ľudovít Kováč, Katarína Kuchárová, Peter Kardoš, Patrik Rumanovský, František Grom, Richard Vnučko, Milan Petráš, František Hrnčiar st., Barbora Mináriková, Ján Kmeťo, Dezider Zaujec, František Čaniga, Pavol Krajčo, Pavel Čvirik, Vladimír Ťapušík ml., Jabar Said, Nitra, Miroslav Javor, Miloš Remenár, Dávid Slíž, Sereď, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Roman Bilický, Preseľany, Emil Remeň, Čeľadince, Marián Mateička, Behynce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ladislav Šóki, Diakovce, Pavel Mihálik, Július Benkö ml., Róbert Ščepka, Timea Mészárosová, Tatiana Mifková, Július Benkö st., Pavol Uher, Juraj Žiačko, Peter Visolajský, Šaľa, Patrik Pacher, Ivanka Kunkelová, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Pavol Kozma, Daniel Lörincz, Branč, Margita Pavelková, Kamil Gajdoš, Golianovo, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Tomáš Darász, Tešedíkovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Svitač, Telince, Ján Sikoriak, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Mário Slezák, Lukáčovce, Jaroslav Dvorský, Pata, Daniel Mako, Čakajovce, Ondrej Molnár, Štitáre, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Tibor Tóth, Ján Jacsa, Žihárec, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Mravík, Jozef Pecho, Žitavany, Michal Borovský, H. Saliby, Anton Čurgali, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Jozef Horňák, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Jozef Kubáň, Renáta Mikulová, Alekšince, Štefan Macek, Vinodol, Mário Fábry, Šurianky, Imrich Guzmický, Roman Guzmický, Peter König, Ivanka, Štefan Varga, Topoľnica, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Viktor Balko, Lužianky, Róbert Berec, Lapáš, Anton Ďuriš, Karol Bujalko, Filip Vašíček, Jozef Andel, Viktor Németh, Vráble, Ján Kollár, Rudolf Lauko, Zbehy, Peter Pecho, Beladice, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Juraj Segíň, Sľažany

11 - Ján Šiška, Dianka Račková, Vladimír Nemšovský, Jozef Senneš, Ivan Kozár ml., Erich Schober, Milan Nagy, Peter Solčianský, František Dedič, Vladimír Krajčovič, Marián Barta, Jozef Hudec ml., Jozef Hudec st., Lukáš Bartakovič, Jozef Petrovič, Rastislav Štefánik, Ľuboš Baranec, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Juraj Šranko, Babindol, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Ľuboš Motolík, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Peter Gyarfás, H. Kráľová, Juraj Barantal, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ivan Remeň, Nit. Streda, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Lehocký, Jozef Baláž, Janka Jašiková, Marián Kopáčik, Ján Szöcs, Slavo Kališ, Peter Zeleňák, René Vincze, Šaľa, Oľga Pintérová, Mário Pánis, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Peter Vrabec, Martin Jurík, Čakajovce, Štefan Finta, Ivan Bakyta, Andrej Maťo, Jarok, Peter Hamerlík, Jelka, Milan Javor, Šintava, Juraj Baša, Sereď, Ladislav Janec, Tomášikovo, Katarína Škrovánková, D. Vestenice, Miloš Gál st., Žirany, Vladimír Guláš, Daniel Ballay, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Štefan Dubnička, Váhovce, Rudolf Krajinčák, Ján Lipovský, Lukáš Takáč, Báb, Vojtech Szöke, V. Cetín, Kamil Popelka, Hájske, Alexander Repta, Anton Berecz, Branč, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Filip Guzmický, Martina Balážová, Miloš Bystrický, Ivanka, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Štefan Labdík, Lužianky, Milan Minarovič, Behynce, Miro Senneš, Močenok, Mária Kunkelová, Peter Čepček, Ján Školník, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Dušan Gašparík, Machulince, Milan Augustín st., Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Katarína Malá, Ladislav Szöke, Imrich Struhár, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Miroslav Fúska, Rišňovce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Emil Podhradský, Lukáčovce, Rado Vágai, Čeľadice

10 - Ľubomír Turňa, Imrich Ručkay, Róbert Baláži, František Benc, Jozef Paulík, Michal Bíro, Vlado Sásik, Ján Hudec, Jozef Kóša, Ľudovít Laca ml., Juraj Chovanec, Peter Plandora, Ivan Leckeš, Richard Magušín, Michal Lauko, Pavol Varga, Inka Reptíková, Nitra, Roman Rajnoha, Marta Kunkelová, Eva Lahučká, Tibor Széker, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Boris Mesároš, Lehota, Rudolf Matušica, Pata, Peter Ryban, Nitr. Streda, Štefan Straňák, H. Kráľová, Imrich Valent, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Anna Pacherová, Sľažany, Dušan Podhradský, Helena Bartošová, Jozef Ehrenhold, D. Krškany, Libor Vinkler, Jozef Kučera, Margita Kališová, Patrik Šíma, Pavol Sámel, Šaľa, Milan Fúska, František Kóša, Štefan Török, Branč, Zuzana Baranová, Michalovce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Juraj Mészáros, Selice, Dušan Švehla, Sereď, Mária Vargová, Ján Argyusi, Neded, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Štefan Lipovský, Pusté Sady, Gašpar Gál, Žirany, Karol Blažovič, Štefan Peťovský, Lužianky, Roman Ács, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Milan Roman, Čab, Jozef Švihorík, Báb, Vladimír Krajčovič, Oponice, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Peter Trungel, Vráble, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ladislav Kéry, Volkovce, Martin Pagáč, Ivanka, Alica Ševčíková, Solčany, Peter Tuhý, Machulince, Ján Gálik, Žitavany

9 - Anna Gombíková, Roman Ražný, Laco Ištokovič, Dionýz Pecháček, Adriana Šišková, Matúš Dillhoff, Michal Motúz, Janka Hrivňáková, Tomáš Snop, Matej Pelikán, Jana Pavelková, Šimon Šuník, Nitra, František Kausek, Klasov, Vladimír Urban, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Anna Kubalová, Sereď, Štefan Bystrický, Ivanka, Tibor Križovič, Levice, Štefan Žarnócay, Šaľa, Emerencia Horváthová, Komjatice, Slavko Mikula, Ivanko Vanko, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Lukáš Valent, Hosťovce, Tomáš Ševčík, T. Mlyňany, Filip Marinov, Rumanová, Pavol Štefek, V. Dolina, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Milan Kukučka, Jozef Baťala, Žitavany, Ladislav Nagy, Marián Grman, Vráble, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Katarína Pálková, Jarok, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Pavel Períček, Ján Jambor, Rišňovce, Július Galo, Margita Pánisová, D. Krškany, Štefan Karvay, Čakajovce, Jakub Kunkel, František Kunkel, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Štefan Páleník, Prílepy, Ivan Bielik, Topoľčany, Július Vodný, Babindol, Katarína Vlčeková, Lužianky, Peter Strieška, Volkovce

8 - Milan Rákoci, Igor Kotora st., Martin Viskup, Milan Borovský, Kristína Orelová, Ladislav Fazekaš, Katarína Spišáková, Jakub Kadiš, Nitra, Martin Kormoši, Roman Uher, Šaľa, Bianka Kokešová, Gabriel Lešš, Gabriel Galbavý, Ronald Frkala, Peter Odráška, H. Kráľová, Juraj Minár, Lenka Kunkelová, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Dávid Jancsó, Vlčany, Martin Račko, D. Krškany, Peter Vranský, Zbehy, Štefan Kúsek, Hostie, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Watter, Rišňovce, Ladislav Gál, Janka Gálová, Žirany, Juraj Tóth, Močenok, Jozef Roško, Dyčka, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Peter Modzga, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Tomáš Križovič, Levice, Zsolt Király, Č. Voda, Tomáš Švec, Pohranice

7 - René Daniš, Štefan Bede, Igor Galovič, Jozef Svitač, Erik Sovič, Nikoleta Bartakovičová, Ladislav Piška, František Imre, Miroslav Studený, Nitra, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Adam Novák, Šaľa, Erik Kevin Mészáros, Gáň, Karol Čurgali, Mojmírovce, Martin Rus, Lukáčovce, Csaba Sándor, Peter Juhász, Kolíňany, Dávid Hamar, Klasov, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Lukáš Hegedüš, Ladice, Ladislav Zuzík, Žirany, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Masár, Zl. Moravce, Július Oláh, Matúškovo

6 - Juraj Náhlovský, Štefan Csampai, Štefan Mozola, Štefan Dékány, Nitra, Patrik Finta, Jarok, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Peter Bodi, Zbehy, Andrej Repta, Branč, Anton Krajačič, H. Kráľová, Štefan Valovič, Jozef Žemba, Rišňovce, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Leonard Bednár, Vráble

5 - Peter Bezák, Ivan Kozár, Ján Palka, Nitra, Ján Wesolowski, Hlohovec, Július Braun, Močenok, Peťka Račková, Ivanka, Juraj Čurgali, Ivan Magdolen, Janíkovce, Igor Tkáč, Sereď, Vincent Gunda, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Július Bradáč, Golianovo, Štefan Pátrovič, Jarok, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Dubaj, Topoľčianky, Vojtech Porubský, D. Krškany, Roland Bárek, Žirany, Peter Bujalko, Vráble

4 - Mário Šándor, Naďa Zlatňanská, Ivan Eliaš, Jaroslav Korytár, František Juhás, Peter Poljaček, Nitra, Matej Meleg, Sereď, Peter Bleho, Ján Jóža, Šaľa, Peter Lenárt, H. Saliby, Martin Hraška, Nové Sady, Ján Laca st., D. Obdokovce, Otto Benc, Branč, Ján Marták, Choča, Ivan Vanko, Zbehy, Emil Kasáš, Lužianky, Lubor Kajaba, Ivanka, Juraj Bujko, Žihárec

3 - Roman Vrábel, Blažej Paukeje, Ján Bulinský, Dajana Borovská, Jozef Moder, Nitra, Jozef Repa, Peter Páleník, Prílepy, Ján Petráš, Šaľa, Marián Tkáč, Sereď, Erik Fábry, V. Cetín, Adam Kováč, Babindol, Miloš Janek, Vráble, Mária Miškovičová, Jelenec, Peter Šabo, Saška Königová, Ivanka, Vojtech Galaba, Zl. Moravce, Jozef Švolík, Obyce, Štefan Hudec, Lužianky, Imrich Drozdák, Bábindol

2 - Anton Lieskovský, Michal Lichtner, Nitra, Peter Žitňanský, Vojtech Gergel, Topoľčany, Jaroslav Fúska, Zbehy, Peter Scheer, Kolíňany, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Katarína Beľaková, D. Krškany, Gejza Makács, Neded, Peter Bohunický, Sereď

1 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Peter Kišac, Nitra

Víťazom 3. kola je Gabriel Lencsés z Hornej Kráľovej, ktorý uhádol 9 zápasov! Ušiel mu len zápas Nitra jun. - Myjava, kde tipoval dvojku. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Inzercia - Tlačové správy

  1. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  2. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  3. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  4. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  5. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  8. 15 otázok o separovaní. Minimálne na jednu nebudete vedieť odpovedať
  9. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto
  10. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  1. V BILLA pokračuje Doba slovenská
  2. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto
  3. Legislative intention - recodification of the corporate law
  4. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  5. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  6. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  7. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  8. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  9. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  10. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 19 973
  2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 12 495
  3. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 8 439
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 7 890
  5. Po Slovensku na motorke 6 783
  6. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 923
  7. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 5 291
  8. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 4 592
  9. Crème de la crème po slovensky 3 207
  10. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 3 154
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Vo firmách, ktoré mali podľa inzerátov hľadať zamestnancov, o ničom nevedeli.


13m

Jednu cenu z troch sa porota rozhodla neudeliť.


3 h
Úsek dlažby, kde sa zranila pani Beáta, zhodou okolností minulý týždeň opravili.

Sudkyňa konštatovala, že dlažobné kocky na pešej zóne sú v dosť dezolátnom stave. Pani Beáta, ktorá spadla cestou z divadla, má v ruke voperované klince.


4 h
Štadión FC Nitra.

Z jarného kádra ostal prach.


5 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?