Nedeľa, 13. jún, 2021 | Meniny má AntonKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

Poradie na čele: 24 - Lenka Königová, Nitra, 23 - Jozef Kutak, Jarok, 22 - Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble. Vo 4. kole bolo najlepším zásahom 7 uhádnutých zápasov.

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišiel víťaz 3. kola Gabriel Lencsés. Na snímke je s krstným synom Viktorkom Újom.Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišiel víťaz 3. kola Gabriel Lencsés. Na snímke je s krstným synom Viktorkom Újom. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 4. kola

Dun. Streda - Nitra 1:2 2
FC ViOn - Trnava 1:0 1
Púchov - Šaľa 0:2 2
Pezinok - Nitra jun. 1:2 2
Bánovce - Sereď 1:0 1
Kráľová n/V. - Šintava 2:0 1
Vinodol - Lapáš 1:3 2
Rumanová - V. Zálužie 1:3 2
Branč - Kolíňany 2:2 X
Veľká Mača - Šoporňa 4:2 1

Poradie po 4. kole

24 - Lenka Königová, Nitra

23 - Jozef Kutak, Jarok

22 - Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble

21 - Boris Grežo, Nitra, Eva Súľovská, Rišňovce, František Andraško, Jelenec, Emil Dubec, Žikava, Viliam Félis, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

20 - Ľubica Tasáryová, Miroslav Račko, Mária Königová, Nitra, Stanislav Pacher, Sľažany, Milan Lazan, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Milan Greguš, Zbehy, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Peter Kluka, Lapáš, Miroslav Močol, Alekšince, Martin Tesár, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž.

19 - Jarmila Saidová, Dušan Letko, Michal Garay, Miroslav Fábry, Anton Dano, Ľubomír Ballay, Jaroslav Andrášik, František Bojda, Milan Ružička, Vlado Lyžičiar, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Andrej Segíň, Sľažany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Milan Bekéni, Martina Hippová, Šaľa, Ľubomír Straňák, Anna Dúczová, H. Kráľová, Mikuláš Pintér, Judita Bužíková, Branč, Matúš Vajzer, Andrej Švihorík, Báb, Jozef Borbély, V. Cetín, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Karacsony, Váhovce, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ján Dekan, Velčice, Ján Šimák, D. Krškany, Ivan Mareček, Čab, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Malý, Ján Antalík, Vráble, Ferdinand Németh, Marcel Hoppan, H. Ohaj

Skryť Vypnúť reklamu

18 - Belo Gombík, Zdenko Senneš, Stanislav Billík, Karol Ryba, Martin Peniaško, Marián Muzika, Daniel Tasáry, Michal Hunka, Ivan Magdolen, Martin Krajčír, Pavel König, Roman Sýkora, Ján Ehrenhold, Nitra, Maroš Papp, Sereď, Jozef Rehuš, Rišňovce, Juraj Meliška, Sľažany, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Milan Strapko, Ján Slíž, Beladice, Pavel Babiak, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Hipp, Šaľa, Pavol Kozma, Celestín Berecz, Branč, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Juraj Garay, M. Cetín, György Jakubecz, H. Saliby, Peter Vašek, Ivanka, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Barát, Topoľčany, Alexandra Gálová, Žirany, Imrich Maťo, Golianovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Matulník, Nové Sady, Vladimír Romanovský, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Marek Macek, Vinodol, Anton Bapčány, Tibor Bene, D. Obdokovce, Peter Debnár, Zbehy, Viliam Čulík, Machulince, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Henrich Richter, Bratislava

Skryť Vypnúť reklamu

17 - Mária Sýkorová, Miloš Sýkora, Lenka Sýkorová, Katka Kišacová, Ján Barát, Miroslav Mada, Maroš Karas, Milan Vörös, Vladimír Ťapušík, Pavel Dojčar, Katarína Karcolová, David Karas, Ľudovít Kováč, Vladimír Papp, Patrik Rumanovský, Ladislav Adame, Miroslav Zverka, František Hrnčiar st., Alexander Meszáros, Daruška Horváthová, Janka Račková, Jabar Said, Nitra, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Gabriel Fazekaš, Neded, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ladislav Lovás, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Jozef Danada, Štefan Mrllák, Ján Martinek, Juraj Žiačko, Marek Sokol, Marián Titka, Šaľa, Alojz Rajtár, Sľažany, Marián Strečka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Oľga Račková, D. Krškany, Marián Račko, Pavol Pagáč, Jozef Kuzmický, Matej Kuzmický, Ivanka, Roman Kutak, Tomášikovo, Jozef Török, Pata, Ján Ronin, Blahová, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Jozef Čentéš, Lukáš Bíro, Čakajovce, Július Bíro, V. Zálužie, Ján Szöke, V. Cetín, Norbert Adamča, Sereď, Tibor Glovenský, Košúty, Gabriel Molnár, Galanta, Tibor Tóth, Žihárec, Jozef Virág, Zl. Moravce, Peter Ondriaš, Žitavany, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Štefan Pupák, Hurbanovo, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Gál, Žirany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Marek Fábry, Šurianky, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Nikola Hladká, Rumanová, Miriama Ďurinová, Golianovo, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Florián Penzeš, H. Ohaj, Jozef Korgo, Klasov, František Finta, Jelenec, Jozef Joniak, Vráble

16 - Ľudovít Laca st., Dávid Said, Ivan Lauko, Patrik Andrášik, Pius Hajdák, Ján Hnilica, František Dedič, Anna Gažová, Jozef Hudec ml., Ľubomír Bartakovič, Štefan Matesko, Lukáč Tomiš, Vladimír Kompas, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Peter Ambrózy, Selice, František Pribela, Šintava, Jaroslav Čerhák, Štefan Kočiš, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jana Dudonová, Dávid Slíž, Sereď, Emil Remeň, Čeľadince, Ladislav Šóki, Diakovce, Stanislav Packa, Miro Senneš, Močenok, Jozef Sklenár, Gabriel Odráška, Pavol Kuna, Juraj Csirik, Marián Móri, Peter Visolajský, Šaľa, Margita Pavelková, Vlastimil Záhon, Viera Pavelková, Golianovo, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Tibor Horváth, Komjatice, Katarína Hudáková, Rišňovce, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Jana Gálová, Marek Tvrdoň, Žirany, Jozef Škvaril st., Ľubor Drgoň, D. Krškany, Filip Dobiaš, Čeľadice, Bohuš Baják, Lužianky, Ivan Kupec, Čakajovce, Terka Tasáryová, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota, Ladislav Vašek, Branč, Juraj Német, D. Lefantovce, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Jozef Pecho, Žitavany, Jozef Šebík, Topoľčianky, Jaroslav Grman, Miroslav Vajzer, Vráble, Tibor Lisý, H. Ohaj, Ján Jacsa, Žihárec, Peter Paulis, M. Vozokany, Juraj Segíň, Sľažany

15 - Ján Doboš, Dianka Račková, Renáta Baksová, Ernest Szombath, Juraj Kadlieček, Pavel Hrnčár, Juraj Hrnčár, Imrich Hrdlica, Ľuboš Mičík, Andrej Stoklas, Milan Lacina, Marek Kasáš, Jozef Prešinský, Ľudovít Konečný, Peter Kardoš, Ladislav Nosian, František Hrnčiar ml., František Čaniga, Pavol Krajčo, Vladimír Ťapušík ml., Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Jasenec, Pavel Mihálik, Július Benkö ml., Július Benkö st., Tibor Odráška, Šaľa, Juraj Barantal, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Marián Herceg, Pata, Patrik Pacher, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Miloš Macala, Gáň, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Šimko, Močenok, Oľga Pintérová, Jozef Toman, Róbert Jánošík, D. Krškany, Peter Hamerlík, Jelka, Milan Javor, Šintava, Henrich Bíro, Čakajovce, Ladislav Sivák, Žirany, Valer Kulich, N. Hrnčiarovce, Szilárd Hajdú, Tešedíkovo, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Andrej Kušnír, Čeľadice, Milan Kukučka, Štefan Mravík, Gabriel Danko, Žitavany, Emil Šatan, Vozokany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Michal Čery, Jelenec, Mário Guzmický, Imrich Guzmický, Roman Guzmický, Filip Guzmický, Vladimír Tasáry, Peter König, Ivanka, Mário Fábry, Šurianky, Štefan Varga, Topoľnica, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Anton Ďuriš, Vráble, Kamil Gajdoš, Golianovo, Milan Minarovič, Behynce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Daniel Lörincz, Branč, Rudolf Lauko, Ivanko Vanko, Zbehy, Jozef Homola, Hosťovce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Štefan Tóth, Klasov, Attila Szolnoki, Dyčka, Lukáš Takáč, Báb, Juraj Káčer, Čaradice

14 - Ján Šiška, Roman Ražný, Vladimír Nemšovský, Jozef Senneš, Marián Grman, František Filo, Juraj Urban, Lukáš Bartakovič, Ján Kmeťo, Dezider Zaujec, Pavel Čvirik, Tomáš Snop, Richard Magušín, Pavol Varga, Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Krisztián Varga, Tomáš Darász, Tešedíkovo, Ľuboš Motolík, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Anna Kubalová, Juraj Baša, Igor Tkáč, Dušan Švehla, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, Dušan Nagy, Jelenec, Peter Lehocký, Jozef Baláž, Timea Mészárosová, Tatiana Mifková, Marián Kopáčik, Jozef Kučera, Ján Szöcs, Slavo Kališ, Pavol Sámel, Šaľa, Miroslav Szlamka, Patrik Dubnička, Váhovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ivan Tóth, Daniel Mako, Čakajovce, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Svitač, Telince, František Kóša, Alexander Repta, Branč, Jaroslav Dvorský, Pata, Miloš Gál st., Juraj Bárek, Žirany, Ondrej Molnár, Štitáre, Vladimír Guláš, Daniel Ballay, Peter Orlíček, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Michal Borovský, H. Saliby, Anton Čurgali, Mojmírovce, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Milan Šlosár, Čab, Miloš Bystrický, Ján Vaško, Martin Pagáč, Ivanka, Jozef Švihorík, Báb, Peter Mikula, Marián Pauk, Alekšince, Peter Pecho, Beladice, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Ivanka Kunkelová, Vincent Káčer, Ján Školník, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Radoslav Bajnek, Filip Vašíček, Jozef Andel, Viktor Németh, Imrich Struhár, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Rado Vágai, Čeľadice

13 - Anna Gombíková, Július Petrík, Ľubomír Turňa, Imrich Ručkay, Ivan Kozár ml., Peter Solčianský, Michal Bíro, Igor Drotár, Jozef Viskup, Katarína Kuchárová, Marián Barta, František Grom, Jozef Hudec st., Barbora Mináriková, Michal Motúz, Rastislav Štefánik, Matej Pelikán, Martin Viskup, Kristína Orelová, Jakub Kadiš, Nitra, Timea Aghová, Trstice, Miroslav Javor, Miloš Remenár, Sereď, Marián Mateička, Behynce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Miroslav Borbély, Jelenec, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Anna Pacherová, Filip Deák, Sľažany, Dušan Podhradský, Margita Pánisová, Mário Pánis, D. Krškany, Róbert Ščepka, Janka Jašiková, Štefan Žarnócay, Patrik Šíma, Peter Zeleňák, René Vincze, Šaľa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Mário Slezák, Lukáčovce, Ladislav Janec, Tomášikovo, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Rudolf Krajinčák, Báb, Gašpar Gál, Žirany, Vojtech Szöke, V. Cetín, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Katarína Pálková, Jarok, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Kubáň, Renáta Mikulová, Alekšince, Štefan Macek, Vinodol, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Tibor Šmitala, Čab, Viktor Balko, Lužianky, Róbert Berec, Tibor Berec, Lapáš, Ján Kollár, Zbehy, Vladimír Krajčovič, Oponice, Jozef Chovanec, Šurianky, Rudolf Macho, Kolíňany, Mária Kunkelová, Emília Káčerová, Peter Čepček, Zl. Moravce, Milan Augustín st., Milan Augustín ml., Topoľčianky, Ivan Bielik, Topoľčany, Karol Bujalko, Ladislav Szöke, Jozef Hoppan, Miroslav Kováč, Vráble, Miroslav Fúska, Rišňovce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Boris Mesároš, Lehota, Alica Ševčíková, Solčany, Ján Gálik, Žitavany, Peter Odráška, H. Kráľová

12 - Ladislav Skalický, Erich Schober, Jozef Paulík, Laco Ištokovič, Adriana Šišková, Vladimír Krajčovič, Ján Hudec, Richard Vnučko, Milan Petráš, Jozef Kóša, Matúš Dillhoff, Jozef Petrovič, Peter Plandora, Ľuboš Baranec, Jana Pavelková, Michal Lauko, Inka Reptíková, Nitra, Roman Rajnoha, Kristián Frajka, Eva Lahučká, Tibor Széker, Zl. Moravce, Rudolf Matušica, Pata, Peter Gyarfás, Štefan Straňák, H. Kráľová, Vincent Komačka, Topoľčany, Imrich Valent, Hosťovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Pavol Uher, Šaľa, Peter Vrabec, Čakajovce, Milan Fúska, Štefan Török, Anton Berecz, Branč, Emerencia Horváthová, Komjatice, Ivan Bakyta, Andrej Maťo, Jarok, Marek Kalúz, V. Zálužie, Filip Marinov, Rumanová, Katarína Škrovánková, D. Vestenice, Pavol Štefek, V. Dolina, Mária Vargová, Ján Argyusi, Neded, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ján Lipovský, Báb, Kamil Popelka, Hájske, Karol Blažovič, Štefan Labdík, Katarína Vlčeková, Lužianky, Roman Ács, D. Obdokovce, Milan Roman, Čab, Martina Balážová, Ivanka, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Ehrenhold, D. Krškany, Dušan Gašparík, Peter Tuhý, Machulince, Katarína Malá, Peter Trungel, Vráble, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Mário Kramár, N. Ves n/Ž.

11 - Róbert Baláži, František Benc, Milan Nagy, Dionýz Pecháček, Erik Sovič, Ľudovít Laca ml., Igor Kotora st., Ivan Leckeš, Miroslav Studený, Ladislav Fazekaš, Nitra, František Kausek, Klasov, Ľubomír Mikula, Lehota, Vladimír Urban, Hájske, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Štefan Bystrický, Ivanka, Ivan Remeň, Nit. Streda, Peter Ryban, Nitr. Streda, Tibor Križovič, Levice, Margita Kališová, Šaľa, Ronald Frkala, H. Kráľová, Helena Bartošová, D. Krškany, Zuzana Baranová, Michalovce, Slavko Mikula, Zbehy, Štefan Finta, Jarok, Milan Macho, M. Ripňany, Lukáš Valent, Hosťovce, Tomáš Ševčík, T. Mlyňany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ladislav Nagy, Peter Modzga, Vráble, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Štefan Peťovský, Lužianky, František Kunkel, Marta Kunkelová, Jozef Masár, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Július Vodný, Babindol, Emil Podhradský, Lukáčovce, Ladislav Kéry, Peter Strieška, Volkovce

10 - René Daniš, Milan Rákoci, Štefan Bede, Vlado Sásik, Juraj Chovanec, Janka Hrivňáková, Štefan Csampai, Milan Borovský, Nitra, Martin Kormoši, Libor Vinkler, Roman Uher, Šaľa, Gabriel Lešš, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Martin Račko, Július Galo, D. Krškany, Peter Vranský, Zbehy, Marián Tkáč, Sereď, Erik Kevin Mészáros, Gáň, Juraj Mészáros, Selice, Ondrej Kozolka, Volkovce, Andrej Repta, Ivan Ďurický, Branč, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Karvay, Čakajovce, Martin Rus, Lukáčovce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Baťala, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Roško, Dyčka, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Marián Grman, Leonard Bednár, Vráble, Janka Gálová, Žirany

9 - Juraj Náhlovský, František Imre, Štefan Mozola, Ivan Kozár, Šimon Šuník, Nitra, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Dávid Jancsó, Vlčany, Juraj Čurgali, Janíkovce, Vlado Matušica, Hájske, Karol Čurgali, Mojmírovce, Jozef Watter, Pavel Períček, Ján Jambor, Rišňovce, Ladislav Gál, Žirany, Juraj Tóth, Močenok, Csaba Sándor, Kolíňany, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Tomáš Križovič, Levice, Tomáš Švec, Pohranice, Július Oláh, Matúškovo, Štefan Hudec, Lužianky, Imrich Drozdák, Bábindol

8 - Jozef Svitač, Ladislav Piška, Katarína Spišáková, Peter Bezák, Ján Palka, Nitra, Ján Wesolowski, Hlohovec, Bianka Kokešová, H. Kráľová, Juraj Minár, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Štefan Zeman, Jelenec, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lukáš Hegedüš, Ladice, Zsolt Király, Č. Voda, Július Bradáč, Golianovo, Štefan Pátrovič, Jarok, Vojtech Porubský, D. Krškany, Jozef Žemba, Rišňovce

7 - Igor Galovič, Nikoleta Bartakovičová, František Juhás, Štefan Dékány, Nitra, Adam Novák, Šaľa, Peťka Račková, Ivanka, Štefan Valovič, Rišňovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Dávid Hamar, Klasov, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ladislav Zuzík, Žirany, Peter Juhász, Kolíňany

6 - Dajana Borovská, Jozef Moder, Ondrej Kišac, Marika Kapustová, Nitra, Patrik Finta, Jarok, Rasťo Kazík, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Peter Bodi, Zbehy, Anton Krajačič, H. Kráľová, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Peter Páleník, Prílepy, Michal Hitka, Martin n/Ž., Ivan Magdolen st., Janíkovce

5 - Ján Bulinský, Michal Lichtner, Jaroslav Korytár, Nitra, Július Braun, Močenok, Vincent Gunda, Alekšince, Lubor Kajaba, Ivanka, Mária Miškovičová, Jelenec, Gejza Makács, Neded, Roland Bárek, Žirany, Peter Bujalko, Vráble

4 - Mário Šándor, Naďa Zlatňanská, Peter Kišac, Ivan Eliaš, Peter Poljaček, Branislav Kišac, Anna Galbavá, Nitra, Matej Meleg, Sereď, Peter Bleho, Ján Jóža, Šaľa, Peter Lenárt, H. Saliby, Martin Hraška, Nové Sady, Ján Laca st., D. Obdokovce, Otto Benc, Branč, Ján Marták, Choča, Emil Kasáš, Lužianky, Juraj Bujko, Žihárec

3 - Roman Vrábel, Blažej Paukeje, Anton Lieskovský, Nitra, Jozef Repa, Prílepy, Erik Fábry, V. Cetín, Adam Kováč, Babindol, Miloš Janek, Vráble, Peter Šabo, Saška Königová, Ivanka, Peter Bohunický, Sereď, Vojtech Galaba, Zl. Moravce, Jozef Švolík, Obyce, Michal Palka, Cabaj-Čápor

2 - Peter Žitňanský, Vojtech Gergel, Topoľčany, Jaroslav Fúska, Zbehy, Peter Scheer, Kolíňany, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Katarína Beľaková, D. Krškany, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce

1 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Vladimír Kováč, Lovce

Vo 4. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov. Dokázali to traja tipéri: Ľubica Tasáryová, Vladimír Romanovský a Lenka Königová. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Zdravíme tipérov

Inzercia - Tlačové správy

  1. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  2. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  3. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  4. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  7. Od zmesi plynov po sofistikovanú kvapalinu
  8. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov
  9. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát
  10. Tipy a triky na spracovanie letného ovocia
  1. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  4. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  5. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  6. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  7. Prešovský McDonald’s podržal zamestnancov počas pandémie
  8. Hrajte futbal ako Valábik! Lopty rozdáva po celom Slovensku
  9. Medzi zateplením minerálnou vlnou a PUR penou sú veľké rozdiely
  10. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 10 274
  2. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát 8 599
  3. Dnes ma živí instagram, hovorí bývalá tanečníčka Katarína Jakeš 8 532
  4. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 8 441
  5. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 8 154
  6. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 7 958
  7. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 7 746
  8. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 7 560
  9. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 006
  10. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 6 700
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Zo zápasu Nitra B - Myjava (0:4): Šimon Kováč, Denis Pánsky a Tomáš Kóňa.

III. LIGA: Prinášame komentáre zo štyroch sobotňajších zápasov.


(RED) 13 h
Odkazy detí sú vystavené v nemocnici.

Výzvu vyhlásila nitrianska univerzita. Obrázky vystavili v nemocnici.


15 h
Postriekali spoločné priestory vo dvoch vchodoch.

Postrek proti pavúkom zaplatili z fondu, prispelo aj mesto.


17 h
Ilustračné foto

Podľa štúdie by mali náklady presiahnuť 300 miilónov eur.


11. jún

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na mieste nehody zasahoval vrtuľník.


TASR 24 h

V Trenčíne vyrastá nádejná mladá umelkyňa, so svojou maľbou skončila v medzinárodnej súťaži druhá.


12. jún

Aj keď na Slovensku sú takmer všetky pavúky jedovaté, stepník patrí k tým s prudším jedom. Odborníčka však ubezpečuje, že stretnúť takéhoto pavúka je pomerne vzácne a rovnako vzácne je aj to, žeby človeka uštipol. Pri pohryznutí nedôjde k ohrozeniu života.


11. jún

Gotický kostol v Okoličnom má nesmiernu kultúrnu a duchovnú hodnotu. Farnosť sa pustila do jeho rozsiahlej obnovy, vďaka ktorej budú môcť pôsobivý kostol obdivovať a využívať ďalšie generácie. Kostol sv. Petra z Alkantary je najväčším gotickým kostolom Liptova.


9. jún

Už ste čítali?