Sobota, 13. august, 2022 | Meniny má Ľubomír

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

Poradie na čele: 32 - Lenka Königová, Nitra; 29 - Peter Kluka, Lapáš, Viliam Félis, Vráble; 28 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Michal Garay, Boris Grežo, Nitra. V 5. kole 14 súťažiacich uhádlo 9 zápasov!

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišla Lenka Königová s priateľom Michalom Motúzom. Aktuálne je aj na čele súťaže s trojbodovým náskokom.Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišla Lenka Königová s priateľom Michalom Motúzom. Aktuálne je aj na čele súťaže s trojbodovým náskokom. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 5. kola

FC Nitra - Košice 1:0 1
Šaľa - Lučenec 2:1 1
ČFK Nitra - Topoľníky 0:0 X
Gabčíkovo - Sereď 2:3 2
Levice - Komárno 1:0 1
Tomášikovo - Váhovce - -
Chrenová - Zbehy 8:3 1
Rišňovce - Čakajovce 3:2 1
Dyčka - Klasov 0:1 2
Č. Hrádok - T. Mlyňany 2:3 2
Veľký Grob - Veľká Mača 1:6 2

Poradie po 5. kole

32 - Lenka Königová, Nitra
29 - Peter Kluka, Lapáš, Viliam Félis, Vráble
28 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Michal Garay, Boris Grežo, Nitra
27 - Miroslav Račko, Mária Königová, Vlado Lyžičiar, Nitra, Tibor Karacsony, Váhovce, František Andraško, Jelenec, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Ján Dekan, Velčice, Ivan Mareček, Čab, Emil Dubec, Žikava, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Antalík, Vráble
26 - Ľubica Tasáryová, Michal Hunka, Anton Dano, Ivan Magdolen, Jaroslav Andrášik, Milan Ružička, Nitra, Juraj Meliška, Stanislav Pacher, Sľažany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Eva Súľovská, Rišňovce, Peter Hipp, Milan Lazan, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Juraj Garay, M. Cetín, Alojz Jenis, Žitavany, Milan Greguš, Zbehy, Norbert Zsigmond, Nový Život, Jozef Kutak, Jarok, Marek Macek, Vinodol, Ján Šimák, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Viliam Čulík, Machulince, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble
25 - Belo Gombík, Ján Barát, Miroslav Fábry, Martin Krajčír, Ľubomír Ballay, Alexander Meszáros, Pavel König, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Pavel Babiak, Peter Ondriaš, Žitavany, Ladislav Lovás, Ľubomír Straňák, Anna Dúczová, H. Kráľová, Milan Bekéni, Martina Hippová, Šaľa, Judita Bužíková, Branč, Oľga Račková, Martin Tesár, D. Krškany, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Borbély, V. Cetín, Peter Vašek, Ivanka, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, Alexandra Gálová, Žirany, Miroslav Močol, Alekšince, Nikola Hladká, Rumanová, Peter Debnár, Zbehy, Juraj Minárik, Obyce, Henrich Richter, Bratislava, Peter Paulis, M. Vozokany
24 - Jarmila Saidová, Katka Kišacová, Dušan Letko, Vladimír Ťapušík, Stanislav Billík, Pavel Dojčar, Martin Peniaško, Marián Muzika, Daniel Tasáry, Patrik Rumanovský, Štefan Matesko, František Bojda, Ján Ehrenhold, Nitra, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Zoltán Jancsó, Vlčany, Juraj Žiačko, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska n/Ž., György Jakubecz, H. Saliby, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Jana Gálová, Žirany, Mário Fábry, Šurianky, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Peter Ivančík, Koniarovce, Celestín Berecz, Branč, Miro Senneš, Močenok, Miriama Ďurinová, Golianovo, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ferdinand Németh, Marcel Hoppan, H. Ohaj, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Joniak, Vráble
23 - Miloš Sýkora, Lenka Sýkorová, Juraj Urban, Katarína Karcolová, František Dedič, Vladimír Papp, Jozef Prešinský, Miroslav Zverka, Roman Sýkora, Pavol Krajčo, Daruška Horváthová, Jabar Said, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Rehuš, Rišňovce, Andrej Segíň, Sľažany, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Stanislav Packa, Močenok, Pavel Mihálik, Jozef Danada, Štefan Mrllák, Ján Martinek, Marek Sokol, Marián Titka, Šaľa, Marián Strečka ml., Jozef Šebík, Topoľčianky, Marián Račko, Pavol Pagáč, Vladimír Tasáry, Matej Kuzmický, Ivanka, Tibor Horváth, Komjatice, Dávid Slíž, Sereď, Ladislav Sivák, Žirany, Tibor Glovenský, Košúty, Gabriel Molnár, Galanta, Jozef Virág, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Vlastimil Záhon, Golianovo, Miroslav Piovarči, Bohuš Baják, Lužianky, Michal Čery, František Finta, Jelenec, Filip Dobiaš, Čeľadice, Andrej Švihorík, Báb, Peter Matulník, Nové Sady, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ivan Kupec, Čakajovce, Ján Slíž, Beladice, Daniel Lörincz, Ladislav Vašek, Branč, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Jozef Homola, Hosťovce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Štefan Tóth, Jozef Korgo, Klasov, Florián Penzeš, H. Ohaj
22 - Ján Doboš, Vladimír Nemšovský, Zdenko Senneš, Jozef Senneš, Renáta Baksová, Maroš Karas, Karol Ryba, Ivan Lauko, Juraj Hrnčár, Imrich Hrdlica, Patrik Andrášik, Pius Hajdák, Ján Hnilica, David Karas, Jozef Hudec ml., Ladislav Adame, Ladislav Nosian, Barbora Mináriková, Richard Magušín, Nitra, Peter Jasenec, Július Benkö ml., Jozef Sklenár, Tibor Odráška, Pavol Kuna, Marián Móri, Šaľa, Jaroslav Čerhák, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Jana Dudonová, Norbert Adamča, Sereď, Emil Remeň, Čeľadince, Miroslav Borbély, Jelenec, Alojz Rajtár, Sľažany, Pavol Kozma, František Kóša, Branč, Marián Strečka, Topoľčianky, Oľga Pintérová, Jozef Škvaril st., Jozef Toman, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Roman Kutak, Tomášikovo, Peter Hamerlík, Jelka, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Török, Jaroslav Dvorský, Pata, Ján Ronin, Blahová, Jozef Čentéš, Henrich Bíro, Čakajovce, Patrik Dubnička, Váhovce, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Tibor Tóth, Žihárec, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Mravík, Žitavany, Michal Borovský, H. Saliby, Ľubomír Sako, Kolíňany, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Imrich Maťo, Viera Pavelková, Golianovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Mário Guzmický, Roman Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Marek Fábry, Šurianky, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Anton Ďuriš, Jozef Malý, Jaroslav Grman, Vráble, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Záhorský, Rišňovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Rudolf Lauko, Zbehy
21 - Mária Sýkorová, Dianka Račková, Miroslav Mada, Milan Vörös, Ernest Szombath, Juraj Kadlieček, Andrej Stoklas, Ľudovít Kováč, Ľudovít Konečný, Peter Kardoš, Ľubomír Bartakovič, Michal Motúz, Vladimír Kompas, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Ambrózy, Selice, František Pribela, Šintava, Ľubomír Kollár, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Juraj Barantal, Július Bíro, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Anna Kubalová, Igor Tkáč, Sereď, Milan Strapko, Beladice, Peter Lehocký, Jozef Baláž, Július Benkö st., Gabriel Odráška, Štefan Žarnócay, Juraj Csirik, Peter Visolajský, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Miloš Macala, Gáň, Mikuláš Pintér, Branč, Margita Pavelková, Golianovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Katarína Hudáková, Rišňovce, Ján Szöke, Vojtech Szöke, V. Cetín, Andrej Kušnír, Čeľadice, Ľubomír Števanka, Preseľany, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Jozef Gál, Žirany, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Miloš Bystrický, Terka Tasáryová, Peter König, Martin Pagáč, Ivanka, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Vincent Káčer, Viliam Matejov, Ján Školník, Zl. Moravce, Ján Kóssi, Čifáre, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Viktor Németh, Jozef Hoppan, Vráble, Lukáš Takáč, Báb
20 - Ľudovít Laca st., Dávid Said, Anna Gombíková, Roman Ražný, Július Petrík, Marián Grman, Imrich Ručkay, František Filo, Pavel Hrnčár, Ľuboš Mičík, Milan Lacina, Marek Kasáš, Jozef Viskup, Katarína Kuchárová, Marián Barta, František Hrnčiar ml., Peter Plandora, Lukáč Tomiš, František Čaniga, Janka Račková, Matej Pelikán, Vladimír Ťapušík ml., Kristína Orelová, Nitra, Maroš Papp, Juraj Baša, Dušan Švehla, Sereď, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Marián Herceg, Pata, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ladislav Šóki, Diakovce, Patrik Pacher, Ivanka Kunkelová, Peter Čepček, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Róbert Ščepka, Janka Jašiková, Marián Kopáčik, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Šimko, Močenok, Ľubomír Martišovič, Margita Pánisová, D. Krškany, Ivan Tóth, Daniel Mako, Čakajovce, Peter Svitač, Telince, Ladislav Janec, Tomášikovo, Marek Kalúz, V. Zálužie, Valer Kulich, N. Hrnčiarovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Milan Kukučka, Gabriel Danko, Jozef Pecho, Žitavany, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Imrich Guzmický, Ján Vaško, Ivanka, Štefan Varga, Topoľnica, Kamil Gajdoš, Golianovo, Milan Minarovič, Behynce, Renáta Mikulová, Peter Mikula, Alekšince, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Juraj Bárek, Marek Tvrdoň, Žirany, Peter Pecho, Beladice, Juraj Német, D. Lefantovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Karol Bujalko, Ladislav Szöke, Miroslav Vajzer, Vráble, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Tibor Lisý, H. Ohaj, Ján Jacsa, Žihárec, Juraj Segíň, Sľažany, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Boris Mesároš, Lehota, Ivanko Vanko, Zbehy, Juraj Káčer, Čaradice
19 - Ľubomír Turňa, Róbert Baláži, Peter Solčianský, Michal Bíro, František Grom, Lukáš Bartakovič, Matúš Dillhoff, František Hrnčiar st., Martin Viskup, Jana Pavelková, Nitra, Miroslav Javor, Miloš Remenár, Sereď, Rudolf Matušica, Pata, Roman Bilický, Preseľany, Peter Ryban, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Marián Mateička, Behynce, Dušan Nagy, Jelenec, Timea Mészárosová, Tatiana Mifková, Jozef Kučera, Ján Szöcs, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Milan Fúska, Branč, Zuzana Baranová, Michalovce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ivan Bakyta, Jarok, Milan Javor, Šintava, Lukáš Valent, Hosťovce, Katarína Škrovánková, D. Vestenice, Miloš Gál st., Gašpar Gál, Žirany, Vladimír Guláš, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Szilárd Hajdú, Tešedíkovo, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ján Argyusi, Neded, Anton Čurgali, Mojmírovce, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Macek, Vinodol, Filip Guzmický, Ivanka, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Viktor Balko, Lužianky, Ján Kollár, Zbehy, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Dušan Gašparík, Machulince, Ivan Bielik, Topoľčany, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Jozef Šabo, Ján Gálik, Žitavany, Jozef Andel, Miroslav Kováč, Vráble, Miroslav Fúska, Rišňovce, Rado Vágai, Čeľadice, Alica Ševčíková, Solčany
18 - Ivan Kozár ml., František Benc, Jozef Paulík, Adriana Šišková, Igor Drotár, Vladimír Krajčovič, Ján Hudec, Milan Petráš, Jozef Petrovič, Ján Kmeťo, Pavel Čvirik, Michal Lauko, Pavol Varga, Inka Reptíková, Nitra, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Gyarfás, Peter Odráška, H. Kráľová, Vladimír Urban, Hájske, Anna Pacherová, Sľažany, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Margita Kališová, Peter Zeleňák, René Vincze, Šaľa, Peter Vrabec, Čakajovce, Emerencia Horváthová, Komjatice, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Ondrej Molnár, Štitáre, Andrej Maťo, Katarína Pálková, Jarok, Pavol Štefek, V. Dolina, Mária Vargová, Neded, Karol Blažovič, Lužianky, Anton Berecz, Branč, Mário Pánis, Jozef Ehrenhold, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Švihorík, Báb, Tibor Berec, Lapáš, Marián Pauk, Alekšince, Jozef Chovanec, Šurianky, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Filip Vašíček, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Peter Tuhý, Machulince
17 - Ladislav Skalický, Jozef Svitač, Ľudovít Laca ml., Rastislav Štefánik, Milan Borovský, Ladislav Fazekaš, Ľuboš Baranec, Ivan Kozár, Nitra, František Kausek, Klasov, Ľubomír Mikula, Lehota, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Štefan Bystrický, Martina Balážová, Ivanka, Ivan Remeň, Nit. Streda, Vincent Komačka, Topoľčany, Ľubomír Antal, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Tibor Križovič, Levice, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Helena Bartošová, Martin Račko, D. Krškany, Mário Slezák, Lukáčovce, Juraj Mészáros, Selice, Filip Marinov, Rumanová, Štefan Dubnička, Váhovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Rudolf Krajinčák, Báb, Pavol Sámel, Šaľa, Kamil Popelka, Hájske, Ladislav Nagy, Peter Trungel, Vráble, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Vladimír Krajčovič, Oponice, Ján Jambor, Rišňovce, Milan Augustín st., Topoľčianky, Emília Káčerová, Eva Lahučká, Tibor Széker, Zl. Moravce, Jozef Roško, Dyčka, Ladislav Kéry, Volkovce, Ivan Ďurický, Branč, Katarína Vlčeková, Lužianky
16 - Ján Šiška, Erich Schober, René Daniš, Milan Nagy, Anna Gažová, Jozef Hudec st., Igor Kotora st., Janka Hrivňáková, Katarína Spišáková, Jakub Kadiš, Nitra, Gabriel Lešš, Ronald Frkala, H. Kráľová, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Imrich Valent, Hosťovce, Dušan Podhradský, Július Galo, D. Krškany, Slavo Kališ, Šaľa, Erik Kevin Mészáros, Gáň, Tomáš Ševčík, T. Mlyňany, Štefan Török, Branč, Štefan Kúsek, Hostie, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Jozef Horňák, Jozef Štefák, Rišňovce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Jakub Kunkel, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Katarína Malá, Vráble, Július Vodný, Babindol, Július Oláh, Matúškovo
15 - Štefan Bede, Laco Ištokovič, Dionýz Pecháček, František Imre, Miroslav Studený, Peter Bezák, Nitra, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Pavol Uher, Šaľa, Peťka Račková, Ivanka, Slavko Mikula, Zbehy, Marián Tkáč, Sereď, Ján Lipovský, Báb, Štefan Valovič, Rišňovce, Juraj Tóth, Močenok, Štefan Peťovský, Lužianky, Róbert Jánošík, D. Krškany, Csaba Sándor, Peter Juhász, Kolíňany, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Július Bradáč, Golianovo, Tomáš Švec, Pohranice, Peter Strieška, Volkovce, Janka Gálová, Žirany, Imrich Drozdák, Bábindol
14 - Milan Rákoci, Vlado Sásik, Nikoleta Bartakovičová, Dezider Zaujec, Ivan Leckeš, Tomáš Snop, Štefan Csampai, Štefan Mozola, Jozef Moder, Nitra, Roman Uher, Šaľa, Peter Vranský, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Tomáš Darász, Tešedíkovo, Alexander Repta, Branč, Jozef Watter, Rišňovce, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Ladislav Gál, Žirany, Štefan Karvay, Čakajovce, Martin Rus, Lukáčovce, Radoslav Bajnek, Imrich Struhár, Leonard Bednár, Vráble, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Lukáš Hegedüš, Ladice, Vojtech Porubský, D. Krškany, Štefan Hudec, Lužianky
13 - Juraj Náhlovský, Jozef Kóša, Štefan Dékány, Nitra, Martin Kormoši, Patrik Šíma, Šaľa, Dávid Jancsó, Vlčany, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Róbert Berec, Lapáš, Štefan Zeman, Jelenec, Lenka Kunkelová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Filip Deák, Sľažany, Marián Grman, Vráble, Emil Podhradský, Lukáčovce, Zsolt Király, Č. Voda, Štefan Pátrovič, Jarok, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jozef Žemba, Rišňovce
12 - Richard Vnučko, Michal Lichtner, Ján Palka, Marika Kapustová, Nitra, Pavel Períček, Rišňovce, Roman Ács, D. Obdokovce, Štefan Labdík, Lužianky, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok
11 - Erik Sovič, Ladislav Piška, František Juhás, Ondrej Kišac, Nitra, Ján Wesolowski, Hlohovec, Štefan Finta, Jarok, František Kunkel, Zl. Moravce, Peter Modzga, Vráble
10 - Juraj Chovanec, Jaroslav Korytár, Nitra, Libor Vinkler, Šaľa, Andrej Repta, Branč, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Michal Hitka, Martin n/Ž.
9 - Anton Lieskovský, Dajana Borovská, Šimon Šuník, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Tomáš Križovič, Levice
8 - Ján Bulinský, Anna Galbavá, Nitra, Bianka Kokešová, H. Kráľová, Juraj Minár, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Mária Miškovičová, Jelenec, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ján Cserepes, Hlohovec
7 - Adam Novák, Šaľa, Igor Galovič, Nitra, Dávid Hamar, Klasov, Ladislav Zuzík, Žirany, Vojtech Gergel, Topoľčany, Peter Bohunický, Sereď
6 - Patrik Finta, Jarok, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Peter Bodi, Zbehy, Anton Krajačič, H. Kráľová, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Peter Páleník, Prílepy, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Denis Marcinkech, Vinodol, Miroslav Bystrický, Ivanka, Irena Peťková, Zl. Moravce
5 - Július Braun, Močenok, Vincent Gunda, Alekšince, Lubor Kajaba, Viktória Königová, Saša Königová, Ivanka, Gejza Makács, Neded, Roland Bárek, Žirany, Peter Bujalko, Vráble, Peter Szórád, Kolíňany
4 - Mário Šándor, Naďa Zlatňanská, Peter Kišac, Ivan Eliaš, Peter Poljaček, Branislav Kišac, Mariana Letková, Juraj Chudiak, Nitra, Matej Meleg, Sereď, Peter Bleho, Ján Jóža, Šaľa, Peter Lenárt, H. Saliby, Martin Hraška, Nové Sady, Ján Laca st., D. Obdokovce, Otto Benc, Branč, Ján Marták, Choča, Emil Kasáš, Lužianky, Juraj Bujko, Žihárec, Róbert Vaňo , Žirany, Miloš Šelestiak , Nitr. Streda, František Margetin, Rišňovce
3 - Roman Vrábel, Blažej Paukeje, Nitra, Jozef Repa, Prílepy, Ján Petráš, Šaľa, Erik Fábry, V. Cetín, Adam Kováč, Babindol, Miloš Janek, Vráble, Peter Šabo, Saška Königová, Ivanka, Vojtech Galaba, Zl. Moravce, Jozef Švolík, Obyce
2 - Peter Žitňanský, Topoľčany, Jaroslav Fúska, Zbehy, Peter Scheer, Kolíňany, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Katarína Beľaková, D. Krškany, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce
1 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Vladimír Kováč, Lovce, Ladislav Kuna, Topoľčianky

SkryťVypnúť reklamu

V 5. kole bolo najlepším výsledok 9 uhádnutých zápasov, čo dokázali až štrnásti z vás: Juraj Šranko, Stanislav Babocký, Gabriel Chrenko, Miroslav Borbély, Michal Garay, Juraj Urban, Jozef Svitač, Peter Kluka, Mário Fábry, Hanka Gálová, Barbora Mináriková, Gustáv Molnár, Ivan Tabaček, Peter Paulis.
Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v najbližšom vydaní MY Nitrianskych novín.

Zdravíme tipérov

Najčítanejšie na My Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane
  2. Energetici prinavrátia Pečnianskemu lesu pôvodnú biodiverzitu
  3. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky
  4. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku
  5. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur
  6. Prehľad a automatizácia
  7. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
  8. Na Oravskej priehrade s Kalim aj Spievankovom. Vidíme sa naživo
  1. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane
  2. Energetici prinavrátia Pečnianskemu lesu pôvodnú biodiverzitu
  3. Z vývoja paliva pre Formulu 1 ťažia aj bežní vodiči
  4. Trenčín potrebuje nový impulz!
  5. Shell: So znižovaním emisií to myslíme vážne
  6. Sezóna slovenského ovocia je v plnom prúde
  7. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur
  8. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku
  1. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky 14 430
  2. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku 10 952
  3. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane 10 910
  4. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur 7 618
  5. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete 6 318
  6. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať 4 751
  7. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha 3 356
  8. Kde u nás kúpite domácke potraviny 2 877

Blogy SME

  1. Štefan Vidlár: My dúchotci
  2. Miroslav Galovič: Cykloleto 2022. Časť 3 - Budatínsky hrad. Exteriér a park.
  3. Pavel Macko: Máme ľutovať podnikateľa Hambálka alebo vojnové obete jeho kumpánov?
  4. Maťo Chudík: Nedopovedané príbehy
  5. Tupou Ceruzou: Igor, poď už dole!
  6. Ján Škerko: Sulík alebo Matovič? Kto to myslí so Slovenskom dobre a kto nie
  7. Marian Nanias: Jadrová energia – Olivia Newton-John - úžasná umelkyňa – úžasná rodina.
  8. Júlia Piraňa Mikolášiková: Herečka Karin Haydu nespáchala poisťovací podvod. Prokurátorka rozhodla po viac ako deviatich rokov
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 129 599
  2. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 14 026
  3. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave 10 682
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 9 875
  5. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 8 804
  6. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 7 851
  7. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu. 5 651
  8. Ingrid Tkáčiková: Poslanec Kuriak, ďakujem, že viem to, čo na Slovensku nechcem 3 364
  1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Tréner Normunds Sejejs po prvom prípravnom zápase Nitry napriek triumfu 4:2 v Leviciach nebol úplne spokojný.

Nitra pri neúčasti Mezeia a Švarného našila „céčko“ novému mužovi.


2 h
Novinky z MY regióny.

TOP správy z regiónov: Prehľad najzaujímavejších informácií a najčítanejších správ z MY Regióny v uplynulom týždni.


12 h
Futbal v Lehote pri Nitre bojuje o prežitie.

MY už vieme, či Lehoťania pricestujú na nedeľňajší pohárový zápas do Lužianok.


5 h
Kaplnky na Kalvárii dala farnosť vynoviť.

Pútnikom odporúčajú, aby zaparkovali pod diaľničným mostom alebo v nemocničnom areáli.


7 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Jeden muž sa pobytu za mrežami vyhýba už 14 rokov.


11. aug

Väčšina hľadaných sa skrýva, pretože na nich bol vydaný príkaz na zatknutie.


11. aug

Na Horehroní ožívajú švajčiarske električky.


10. aug

Ak nosíte vodu z potoka vo vedrách, nič sa nedeje, ak využijete čerpadlo bez schválenia štátnej vodnej správy, ide o nepovolený odber, hrozí vám pokuta.


18 h

Blogy SME

  1. Štefan Vidlár: My dúchotci
  2. Miroslav Galovič: Cykloleto 2022. Časť 3 - Budatínsky hrad. Exteriér a park.
  3. Pavel Macko: Máme ľutovať podnikateľa Hambálka alebo vojnové obete jeho kumpánov?
  4. Maťo Chudík: Nedopovedané príbehy
  5. Tupou Ceruzou: Igor, poď už dole!
  6. Ján Škerko: Sulík alebo Matovič? Kto to myslí so Slovenskom dobre a kto nie
  7. Marian Nanias: Jadrová energia – Olivia Newton-John - úžasná umelkyňa – úžasná rodina.
  8. Júlia Piraňa Mikolášiková: Herečka Karin Haydu nespáchala poisťovací podvod. Prokurátorka rozhodla po viac ako deviatich rokov
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 129 599
  2. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 14 026
  3. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave 10 682
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 9 875
  5. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 8 804
  6. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 7 851
  7. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu. 5 651
  8. Ingrid Tkáčiková: Poslanec Kuriak, ďakujem, že viem to, čo na Slovensku nechcem 3 364
  1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu