Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

Poradie na čele: 36 - Lenka Königová, Nitra; 33 - Vlado Lyžičiar, Nitra, Viliam Félis, Vráble; 32 - Stanislav Billík, Nitra, František Andraško, Jelenec, Peter Kluka, Lapáš. Víťazom 6. kola je Stanislav Billík, ktorý uhádol 8 zápasov.

Správne tipy 6. kola

Dolný Kubín - Šaľa 1:1 X
Šamorín - FC Nitra jun. 3:0 1
Palárikovo - P. Bystrica 3:0 1
Neded - Levice 0:0 X
Zlaté Klasy - Váhovce 3:2 1
Močenok - Trstice 2:2 X
Vinodol - Alekšince 1:1 X
Kynek - Čakajovce 3:1 1
Žirany - Čechynce 3:1 1
Pusté Sady - D. Saliby 1:7 2

Poradie po 6. kole

36 - Lenka Königová, Nitra

33 - Vlado Lyžičiar, Nitra, Viliam Félis, Vráble

32 - Stanislav Billík, Nitra, František Andraško, Jelenec, Peter Kluka, Lapáš

Skryť Vypnúť reklamu

31 - Eva Súľovská, Rišňovce, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble

30 - Michal Garay, Miroslav Račko, Anton Dano, Štefan Matesko, Boris Grežo, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Milan Greguš, Zbehy, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ján Dekan, Velčice, Emil Dubec, Žikava, Ján Antalík, Vráble

29 - Vladimír Ťapušík, Marián Muzika, Jaroslav Andrášik, Nitra, Juraj Meliška, Sľažany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Gabriel Fazekaš, Neded, Pavel Babiak, Žitavany, Peter Hipp, Šaľa, Jozef Borbély, V. Cetín, Tibor Karacsony, Váhovce, Zlatica Šimáková, D. Krškany

28 - Štefan Mrllák, Milan Lazan, Šaľa, Belo Gombík, Ľubica Tasáryová, Michal Hunka, Ľubomír Ballay, Alexander Meszáros, Mária Königová, Pavel König, Ján Ehrenhold, Nitra, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Stanislav Pacher, Sľažany, Juraj Garay, M. Cetín, Dávid Slíž, Sereď, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Peter Vašek, Ivanka, Anna Dúczová, H. Kráľová, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Alexandra Gálová, Jana Gálová, Žirany, Slavomír Bene, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jozef Kutak, Jarok, Vanesa Pánisová, Ján Šimák, D. Krškany, Celestín Berecz, Branč, Marek Macek, Vinodol, Ivan Mareček, Čab, Peter Debnár, Zbehy

Skryť Vypnúť reklamu

27 - Lenka Sýkorová, Jarmila Saidová, Katka Kišacová, Ján Barát, Maroš Karas, Karol Ryba, Martin Peniaško, Miroslav Fábry, Katarína Karcolová, Ivan Magdolen, Martin Krajčír, Vladimír Papp, Jozef Prešinský, Milan Ružička, Pavol Krajčo, Daruška Horváthová, Jabar Said, Nitra, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Pavel Mihálik, Milan Bekéni, Martina Hippová, Ján Martinek, Juraj Žiačko, Marián Titka, Šaľa, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Oľga Račková, D. Krškany, Matúš Vajzer, Báb, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Norbert Adamča, Sereď, Alojz Jenis, Štefan Mravík, Peter Ondriaš, Žitavany, Jozef Virág, Zl. Moravce, Norbert Zsigmond, Nový Život, Vlastimil Záhon, Golianovo, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Miroslav Močol, Alekšince, Pavol Macho, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Bohuš Baják, Lužianky, Nikola Hladká, Rumanová, Matej Kuzmický, Ivanka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Henrich Richter, Bratislava, Florián Penzeš, Ferdinand Németh, Marcel Hoppan, H. Ohaj, Jozef Korgo, Klasov, Peter Paulis, M. Vozokany

Skryť Vypnúť reklamu

26 - Ján Doboš, Miloš Sýkora, Pavel Dojčar, Daniel Tasáry, Juraj Urban, Roman Sýkora, Nitra, Peter Jasenec, Jozef Danada, Jozef Sklenár, Gabriel Odráška, Pavol Kuna, Štefan Žarnócay, Marek Sokol, Marián Móri, Šaľa, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Rehuš, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ľubomír Kollár, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Andrej Segíň, Sľažany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Milan Strapko, Beladice, Miloš Macala, Gáň, Margita Pavelková, Miriama Ďurinová, Golianovo, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Svitač, Telince, György Jakubecz, H. Saliby, Tibor Glovenský, Košúty, Gabriel Molnár, Galanta, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Emil Šatan, Vozokany, Pavol Pagáč, Ivanka, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Jozef Toman, Martin Tesár, D. Krškany, Michal Čery, František Finta, Jelenec, Mário Fábry, Šurianky, Andrej Švihorík, Báb, Peter Matulník, Nové Sady, Peter Ivančík, Koniarovce, Ivan Kupec, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ladislav Vašek, Branč, Miro Senneš, Močenok, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Viliam Čulík, Machulince, Ján Školník, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Jozef Joniak, Vráble

25 - Mária Sýkorová, Dušan Letko, Milan Vörös, Július Petrík, Ivan Lauko, František Filo, Juraj Hrnčár, Patrik Andrášik, František Dedič, Milan Lacina, Ľudovít Kováč, Vladimír Krajčovič, Ľudovít Konečný, Jozef Hudec ml., Miroslav Zverka, Lukáč Tomiš, Barbora Mináriková, František Bojda, Michal Motúz, Vladimír Kompas, Richard Magušín, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jaroslav Čerhák, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Gabriel Lencsés, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Alojz Rajtár, Sľažany, Jozef Baláž, Juraj Csirik, Šaľa, Judita Bužíková, Pavol Kozma, Daniel Lörincz, Branč, Marián Strečka, Jozef Šebík, Topoľčianky, Marián Račko, Vladimír Tasáry, Jozef Kuzmický, Ivanka, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Török, Pata, Ján Ronin, Blahová, Peter Bajla, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Henrich Bíro, Čakajovce, Ladislav Sivák, Žirany, Valer Kulich, N. Hrnčiarovce, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Štefan Pupák, Hurbanovo, Imrich Maťo, Golianovo, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ladislav Čekey, Pohranice, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Marek Fábry, Šurianky, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Anton Ďuriš, Jaroslav Grman, Jozef Hoppan, Vráble, Ján Slíž, Beladice, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Homola, Hosťovce, Attila Szolnoki, Dyčka, Tibor Lisý, H. Ohaj, Ján Jacsa, Žihárec, Boris Mesároš, Lehota

24 - Jozef Senneš, Pavel Hrnčár, Ľuboš Mičík, Andrej Stoklas, Patrik Rumanovský, Ladislav Adame, Ľubomír Bartakovič, Janka Račková, Nitra, Marián Herceg, Pata, Miroslav Borbély, Jelenec, Stanislav Packa, Močenok, Patrik Pacher, Vincent Káčer, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Július Benkö ml., Róbert Ščepka, Janka Jašiková, Peter Visolajský, Šaľa, Miroslav Szlamka, Patrik Dubnička, Váhovce, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Tibor Hamara, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, František Kóša, Branč, Jozef Čentéš, Daniel Mako, Čakajovce, Július Bíro, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Vojtech Szöke, V. Cetín, Milan Kukučka, Jozef Šabo, Žitavany, Tibor Tóth, Žihárec, Michal Borovský, H. Saliby, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Gál, Žirany, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Mário Guzmický, Roman Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Viera Pavelková, Golianovo, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Mikula, Alekšince, Juraj Dubeň, Lehota, Rudolf Lauko, Zbehy, Ján Kóssi, Čifáre

23 - Ľubomír Martišovič, Oľga Pintérová, Jozef Škvaril st., Margita Pánisová, D. Krškany, Dianka Račková, Anna Gombíková, Roman Ražný, Vladimír Nemšovský, Miroslav Mada, Zdenko Senneš, Renáta Baksová, Marián Grman, Ernest Szombath, Juraj Kadlieček, Imrich Hrdlica, Katarína Kuchárová, Marián Barta, Peter Kardoš, Ján Hudec, Lukáš Bartakovič, Ladislav Nosian, František Čaniga, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Ambrózy, Selice, Rudolf Matušica, Jaroslav Dvorský, Pata, Juraj Barantal, V. Zálužie, Anna Kubalová, Jana Dudonová, Sereď, Emil Remeň, Čeľadince, Dušan Nagy, Jelenec, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Peter Lehocký, Marián Kopáčik, Tibor Odráška, Šaľa, Mikuláš Pintér, Milan Fúska, Anton Berecz, Branč, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Lukáš Valent, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Katarína Hudáková, Rišňovce, Ján Szöke, V. Cetín, Ľuboš Lacina, Mária Látečková, Svätoplukovo, Gašpar Gál, Juraj Bárek, Marek Tvrdoň, Žirany, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Karol Blažovič, Lužianky, Imrich Guzmický, Miloš Bystrický, Peter König, Martin Pagáč, Ivanka, Milan Roman, Čab, Juraj Német, D. Lefantovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Ivanka Kunkelová, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Malý, Karol Bujalko, Filip Vašíček, Miroslav Vajzer, Miroslav Kováč, Vráble, Juraj Segíň, Sľažany, Ladislav Kéry, Volkovce, Rado Vágai, Čeľadice, Ján Gálik, Žitavany

22 - Pius Hajdák, Ján Hnilica, David Karas, Igor Drotár, Marek Kasáš, Jozef Viskup, Matúš Dillhoff, Jozef Petrovič, František Hrnčiar ml., Peter Plandora, Ján Kmeťo, Vladimír Ťapušík ml., Ladislav Fazekaš, Jana Pavelková, Nitra, Maroš Papp, Dušan Švehla, Sereď, Krisztián Varga, Szilárd Hajdú, Tešedíkovo, František Pribela, Šintava, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Ivan Remeň, Nit. Streda, Marián Mateička, Milan Minarovič, Behynce, Tatiana Mifková, Július Benkö st., Jozef Kučera, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Ivan Tóth, Čakajovce, Zuzana Baranová, Michalovce, Roman Kutak, Ladislav Janec, Tomášikovo, Ondrej Molnár, Štitáre, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Andrej Kušnír, Čeľadice, Ľubomír Števanka, Preseľany, Anton Čurgali, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Daniel Ballay, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Mário Pánis, D. Krškany, Kamil Gajdoš, Golianovo, Tibor Berec, Lapáš, Ján Vaško, Ivanka, Marián Pauk, Alekšince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Pecho, Beladice, Peter Čepček, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Miroslav Fúska, Rišňovce, Viktor Németh, Vráble, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Peter Odráška, H. Kráľová

21 - Ľudovít Laca st., Dávid Said, Imrich Ručkay, Róbert Baláži, František Benc, Peter Solčianský, Michal Bíro, Milan Petráš, Pavel Čvirik, Matej Pelikán, Martin Viskup, Kristína Orelová, Michal Lauko, Nitra, Timea Aghová, Trstice, Vladimír Urban, Kamil Popelka, Hájske, Miloš Remenár, Igor Tkáč, Sereď, Peter Ryban, Nitr. Streda, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Anna Pacherová, Sľažany, Timea Mészárosová, Ján Szöcs, Peter Zeleňák, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Peter Šimko, Močenok, Peter Vrabec, Martin Jurík, Čakajovce, Martin Račko, Jozef Ehrenhold, D. Krškany, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Ivan Bakyta, Jarok, Milan Javor, Šintava, Marek Kalúz, V. Zálužie, Katarína Škrovánková, D. Vestenice, Miloš Gál st., Žirany, Ján Argyusi, Neded, Ladislav Nagy, Ladislav Szöke, Jozef Andel, Vráble, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Macek, Vinodol, Filip Guzmický, Ivanka, Tibor Šmitala, Čab, Ján Kollár, Ivanko Vanko, Zbehy, Ján Jambor, Rišňovce, Mária Kunkelová, Kristián Frajka, Tibor Széker, Zl. Moravce, Dušan Gašparík, Machulince, Jozef Pecho, Žitavany, Ivan Ďurický, Branč, Lukáš Takáč, Báb

20 - Ľubomír Turňa, Adriana Šišková, Vlado Sásik, František Grom, Jozef Svitač, Igor Kotora st., Ivan Kozár, Nitra, Miroslav Javor, Juraj Baša, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, Pavol Čerenka, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ladislav Šóki, Diakovce, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Margita Kališová, René Vincze, Šaľa, Mário Slezák, Lukáčovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Rudolf Krajinčák, Báb, Jozef Horňák, Rišňovce, Katarína Pálková, Jarok, Milan Šlosár, Čab, Viktor Balko, Lužianky, Renáta Mikulová, Alekšince, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Jakub Kunkel, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Gabriel Danko, Žitavany, Jozef Roško, Dyčka, Peter Juhász, Kolíňany, Juraj Káčer, Čaradice, Peter Tuhý, Machulince

19 - Ladislav Skalický, Jozef Paulík, Anna Gažová, František Hrnčiar st., Rastislav Štefánik, Ľuboš Baranec, Nitra, Roman Rajnoha, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Ján Gajdoš, Nit. Streda, Vincent Komačka, Ivan Bielik, Topoľčany, Dušan Podhradský, Helena Bartošová, Július Galo, D. Krškany, Tibor Križovič, Levice, Pavol Uher, Pavol Sámel, Šaľa, Peťka Račková, Ivanka, Juraj Mészáros, Selice, Pavol Štefek, V. Dolina, Mária Vargová, Neded, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Štefan Valovič, Jozef Štefák, Rišňovce, Milan Augustín st., Milan Augustín ml., Topoľčianky, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Zsolt Király, Č. Voda, Alica Ševčíková, Solčany, Tomáš Švec, Pohranice, Katarína Vlčeková, Štefan Hudec, Lužianky, Július Oláh, Matúškovo, Janka Gálová, Žirany

18 - Ivan Kozár ml., René Daniš, Milan Nagy, Dionýz Pecháček, Jozef Hudec st., Nikoleta Bartakovičová, Milan Borovský, František Imre, Pavol Varga, Inka Reptíková, Nitra, František Kausek, Klasov, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Štefan Bystrický, Martina Balážová, Ivanka, Imrich Valent, Hosťovce, Slavo Kališ, Šaľa, Ronald Frkala, H. Kráľová, Emerencia Horváthová, Komjatice, Slavko Mikula, Zbehy, Erik Kevin Mészáros, Gáň, Tomáš Ševčík, T. Mlyňany, Filip Marinov, Rumanová, Štefan Török, Branč, Jozef Švihorík, Báb, Juraj Tóth, Močenok, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Csaba Sándor, Kolíňany, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Katarína Malá, Peter Trungel, Imrich Struhár, Vráble, Imrich Drozdák, Bábindol

17 - Ján Šiška, Erich Schober, Laco Ištokovič, Ľudovít Laca ml., Peter Bezák, Jakub Kadiš, Nitra, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Dávid Jancsó, Vlčany, Roman Uher, Šaľa, Marián Tkáč, Sereď, Ján Lipovský, Báb, Štefan Kúsek, Hostie, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Watter, Rišňovce, Martin Rus, Lukáčovce, Vladimír Krajčovič, Oponice, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Marián Grman, Vráble, Július Bradáč, Golianovo

16 - Juraj Náhlovský, Štefan Bede, Jozef Kóša, Dezider Zaujec, Janka Hrivňáková, Katarína Spišáková, Štefan Mozola, Jozef Moder, Marika Kapustová, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Alexander Repta, Branč, Ladislav Gál, Žirany, Štefan Peťovský, Lužianky, František Kunkel, Zl. Moravce, Július Vodný, Babindol, Lukáš Hegedüš, Ladice, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Dubaj, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce

15 - Štefan Csampai, Miroslav Studený, Michal Lichtner, Ján Palka, Nitra, Martin Kormoši, Šaľa, Peter Vranský, Zbehy, Pavel Períček, Jozef Žemba, Rišňovce, Róbert Jánošík, D. Krškany, Štefan Zeman, Jelenec, Peter Modzga, Leonard Bednár, Vráble, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Štefan Pátrovič, Jarok

14 - Milan Rákoci, Ivan Leckeš, Tomáš Snop, Nitra, Ján Wesolowski, Hlohovec, Milan Macho, M. Ripňany, Tomáš Darász, Tešedíkovo, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Karvay, Čakajovce, Radoslav Bajnek, Vráble, Vojtech Porubský, D. Krškany

13 - Dajana Borovská, Štefan Dékány, Nitra, Patrik Šíma, Šaľa, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Róbert Berec, Lapáš, Filip Deák, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Tomáš Križovič, Levice, Emil Podhradský, Lukáčovce

12 - Richard Vnučko, Ladislav Piška, Ján Bulinský, Jaroslav Korytár, František Juhás, Ondrej Kišac, Nitra, Andrej Repta, Branč, Roman Ács, D. Obdokovce, Štefan Labdík, Lužianky, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Vojtech Gergel, Topoľčany, Mária Miškovičová, Jelenec

11 - Erik Sovič, Anton Lieskovský, Anna Galbavá, Nitra, Štefan Finta, Jarok

10 - Libor Vinkler, Šaľa, Július Braun, Močenok, Juraj Chovanec, Nitra, Michal Palka, Cabaj-Čápor

9 - Vlado Matušica, Hájske, Jozef Švolík, Obyce, Šimon Šuník, Mariana Letková, Nitra, Miroslav Bystrický, Ivanka

8 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Juraj Minár, Zl. Moravce, Peter Bohunický, Sereď, Branislav Kišac, Nitra, Ján Cserepes, Hlohovec

7 - Adam Novák, Šaľa, Igor Galovič, Peter Kišac, Nitra, Anton Krajačič, H. Kráľová, Dávid Hamar, Klasov, Ladislav Zuzík, Žirany, Peter Szórád, Kolíňany, Gabriela Szökeová, Vráble

6 - Patrik Finta, Jarok, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Peter Bodi, Zbehy, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Peter Páleník, Prílepy, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Denis Marcinkech, Vinodol, Irena Peťková, Zl. Moravce

5 - Vincent Gunda, Alekšince, Lubor Kajaba, Viktória Königová, Saša Königová, Ivanka, Gejza Makács, Neded, Roland Bárek, Žirany, Peter Bujalko, Vráble, František Margetin, Rišňovce, Lenka Reptová , Branč

4 - Matej Meleg, Sereď, Peter Bleho, Ján Jóža, Šaľa, Mário Šándor, Naďa Zlatňanská, Ivan Eliaš, Peter Poljaček, Juraj Chudiak, Juraj Vencel, Nitra, Peter Lenárt, H. Saliby, Martin Hraška, Nové Sady, Ján Laca st., D. Obdokovce, Otto Benc, Salo Berecz, Branč, Ján Marták, Choča, Emil Kasáš, Lužianky, Juraj Bujko, Žihárec, Róbert Vaňo , Žirany, Miloš Šelestiak , Nitr. Streda

3 - Jozef Repa, Prílepy, Roman Vrábel, Blažej Paukeje, Jozef Nosian, Nitra, Erik Fábry, V. Cetín, Adam Kováč, Babindol, Miloš Janek, Vráble, Peter Šabo, Saška Königová, Ivanka, Vojtech Galaba, Zl. Moravce, Ján Petráš, Róbert Sedlák, Šaľa

2 - Peter Žitňanský, Topoľčany, Peter Scheer, Kolíňany, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Katarína Beľaková, D. Krškany, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Lukáš Garaj, Báb

1 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Vladimír Kováč, Lovce, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Ingrid Reptíková, Nitra, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor

Víťazom 6. kola je Stanislav Billík z Nitry, ktorý uhádol 8 zápasov, medzi nimi aj štyri remízy. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Anton Pánis st., Jozef Masár a Gabriela Szökeová si pripísali 7 bodov.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Hygge ako životný štýl
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  6. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  7. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  8. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  9. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  10. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 33 237
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 31 973
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 13 731
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 174
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 10 059
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 570
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 894
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 832
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 533
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 693
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Vakcínu dostali aj pracovníci, ktorí sa starajú o klientov zariadenia.

5 h
Ilustračné foto.

Výnimky stanovuje dekan fakulty v nadväznosti na podmienky a možnosti príslušného študijného programu.

7 h
Ilustračné foto.

Záujemcovia sa môžu stále hlásiť na mestskom úrade mailom i telefonicky.

7 h
Ilustračné foto.

Celkové náklady sa vyšplhali na sumu cez 30-tisíc eur.

7 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

10 h

Už teraz je neskoro, vie tréner Nitry po vyhorení so Šamorínom.

20. jan

Nahnevaní bežkári sa už obrátili listom aj na vedenie obce Králiky, aby začalo konať.

9 h

Prírodná pamiatka očarí v každom ročnom období.

20. jan

Už ste čítali?