Utorok, 9. august, 2022 | Meniny má Ľubomíra

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

V 7. kole až dvanásti tipéri uhádli 9 zápasov. Poradie po 7. kole: 42 - Lenka Königová, Nitra; 40 - Peter Kluka, Lapáš; 39 - Viliam Félis, Vráble; 38 - Stanislav Billík, Vlado Lyžičiar, Nitra, atď.

Správne tipy 7. kola

FC Nitra - Slovan 0:1 2
B. Bystrica - FC ViOn 1:1 X
Šaľa - Michalovce 0:1 2
ČFK Nitra - Gabčíkovo 1:2 2
V. Ludince - Sereď 0:1 2
H. Kráľová - Neded 0:4 2
Poľný Kesov - Rumanová 1:6 2
D. Krškany - Klasov 1:2 2
Slepčany - T. Mlyňany 1:3 2
Veľké Úľany - Veľká Mača 2:0 1

Poradie po 7. kole

42 - Lenka Königová, Nitra

40 - Peter Kluka, Lapáš

39 - Viliam Félis, Vráble

38 - Stanislav Billík, Vlado Lyžičiar, Nitra

37 - Ľubica Tasáryová, Boris Grežo, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Borbély, V. Cetín, Tibor Karacsony, Váhovce, Július Pavlov, N. Ves n/Ž.

SkryťVypnúť reklamu

36 - Marián Muzika, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Milan Greguš, Peter Debnár, Zbehy, František Andraško, Jelenec, Ján Dekan, Velčice, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble

35 - Belo Gombík, Anton Dano, Alexander Meszáros, Štefan Matesko, Mária Königová, Nitra, Eva Súľovská, Rišňovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Hipp, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Norbert Zsigmond, Nový Život, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jana Gálová, Žirany, Jozef Kutak, Jarok, Peter Matulník, Nové Sady, Emil Dubec, Žikava, Ján Antalík, Vráble

34 - Ján Barát, Maroš Karas, Miroslav Fábry, Katarína Karcolová, Miroslav Račko, Ľubomír Ballay, Jaroslav Andrášik, Pavel König, Pavol Krajčo, Nitra, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Pavel Babiak, Žitavany, Stanislav Pacher, Sľažany, Štefan Mrllák, Martina Hippová, Milan Lazan, Juraj Žiačko, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Török, Pata, Peter Vašek, Matej Kuzmický, Ivanka, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Labuda, Solčany, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Martin Tesár, Ján Šimák, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Celestín Berecz, Branč, Marek Macek, Vinodol, Bohuš Baják, Lužianky, Ivan Mareček, Čab, Juraj Minárik, Obyce, Henrich Richter, Bratislava, František Finta, Jelenec, Marcel Hoppan, H. Ohaj

SkryťVypnúť reklamu

33 - Karol Ryba, Daniel Tasáry, Michal Hunka, Ivan Magdolen, Jozef Prešinský, Milan Ružička, Daruška Horváthová, Nitra, Ľubomír Straňák, Anna Dúczová, H. Kráľová, Ján Martinek, Marián Titka, Šaľa, Judita Bužíková, Ladislav Vašek, Branč, Oľga Račková, D. Krškany, Peter Hamerlík, Jelka, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ján Ronin, Blahová, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Virág, Zl. Moravce, Miroslav Močol, Alekšince, Michal Čery, Jelenec, Filip Dobiaš, Čeľadice, Pavol Macho, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Nikola Hladká, Rumanová, Jozef Záhorský, Rišňovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Štefan Tóth, Klasov, Florián Penzeš, H. Ohaj, Peter Paulis, M. Vozokany

SkryťVypnúť reklamu

32 - Ján Doboš, Mária Sýkorová, Vladimír Ťapušík, Ivan Lauko, Martin Peniaško, Milan Lacina, Martin Krajčír, Patrik Rumanovský, Miroslav Zverka, Barbora Mináriková, Roman Sýkora, Vladimír Kompas, Ján Ehrenhold, Jabar Said, Nitra, Štefan Kočiš, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Jozef Rehuš, Rišňovce, Miroslav Borbély, Jelenec, Stanislav Packa, Močenok, Pavel Mihálik, Milan Bekéni, Róbert Ščepka, Jozef Baláž, Janka Jašiková, Jozef Sklenár, Gabriel Odráška, Marián Móri, Šaľa, Alojz Rajtár, Sľažany, Marián Račko, Imrich Guzmický, Ivanka, Peter Svitač, Telince, Dávid Slíž, Sereď, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., György Jakubecz, H. Saliby, Alojz Jenis, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Vlastimil Záhon, Miriama Ďurinová, Golianovo, Alexandra Gálová, Žirany, Jozef Škvaril st., Vanesa Pánisová, D. Krškany, Marek Fábry, Šurianky, Andrej Švihorík, Báb, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ivan Kupec, Čakajovce, Anton Ďuriš, Vráble, Jozef Kukliš, Jozef Šebík, Topoľčianky, Attila Szolnoki, Dyčka, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ferdinand Németh, Tibor Lisý, H. Ohaj, Jozef Korgo, Klasov

31 - Miloš Sýkora, Lenka Sýkorová, Katka Kišacová, Ernest Szombath, Juraj Kadlieček, Juraj Hrnčár, Patrik Andrášik, Juraj Urban, Ladislav Adame, František Bojda, Michal Motúz, Richard Magušín, Nitra, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Andrej Segíň, Sľažany, Patrik Pacher, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Pavol Kuna, Štefan Žarnócay, Marek Sokol, Šaľa, Pavol Kozma, Daniel Lörincz, Branč, Zuzana Baranová, Michalovce, Lukáš Valent, Hosťovce, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ondrej Molnár, Štitáre, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Patrik Dubnička, Váhovce, Tibor Glovenský, Košúty, Pavol Pagáč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Michal Borovský, H. Saliby, Mário Fábry, Šurianky, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ján Slíž, Beladice, Juraj Dubeň, Lehota, Rudolf Lauko, Zbehy, Ján Kóssi, Čifáre

30 - Jarmila Saidová, Anna Gombíková, Miroslav Mada, Dušan Letko, Michal Garay, Pavel Dojčar, Andrej Stoklas, David Karas, František Dedič, Vladimír Papp, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Jozef Danada, Július Benkö ml., Tibor Odráška, Juraj Csirik, Peter Visolajský, Šaľa, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Margita Pavelková, Viera Pavelková, Golianovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., František Kóša, Branč, Henrich Bíro, Čakajovce, Július Bíro, V. Zálužie, Valer Kulich, N. Hrnčiarovce, Tibor Tóth, Žihárec, Peter Ondriaš, Jozef Šabo, Ján Gálik, Žitavany, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Štefan Pupák, Hurbanovo, Karol Blažovič, Lužianky, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Jozef Gál, Žirany, Ladislav Čekey, Pohranice, Roman Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Tibor Šmitala, Milan Roman, Čab, Milan Minarovič, Behynce, Miro Senneš, Močenok, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Viliam Matejov, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Jozef Hoppan, Jozef Joniak, Miroslav Kováč, Vráble, Juraj Segíň, Sľažany

29 - Marián Grman, Ľubomír Turňa, Imrich Ručkay, František Filo, Imrich Hrdlica, Marek Kasáš, Ľudovít Konečný, Peter Kardoš, Ján Hudec, Lukáš Bartakovič, Ladislav Nosian, Janka Račková, Vladimír Ťapušík ml., Kristína Orelová, Ladislav Fazekaš, Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Juraj Meliška, Sľažany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Anna Kubalová, Norbert Adamča, Sereď, Emil Remeň, Čeľadince, Timea Mészárosová, Július Benkö st., Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Miloš Macala, Gáň, Marián Strečka, Topoľčianky, Roman Kutak, Tomášikovo, Milan Javor, Šintava, Marek Kalúz, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ladislav Sivák, Miloš Gál st., Žirany, Vojtech Szöke, V. Cetín, Emil Šatan, Vozokany, Anton Čurgali, Mojmírovce, Jozef Toman, Mário Pánis, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Kamil Gajdoš, Golianovo, Peter Mikula, Marián Pauk, Alekšince, Peter König, Jozef Kuzmický, Ivanka, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Homola, Hosťovce, Tibor Széker, Ján Školník, Zl. Moravce, Jozef Malý, Filip Vašíček, Miroslav Vajzer, Vráble, Ivanko Vanko, Zbehy

28 - Dianka Račková, Vladimír Nemšovský, Zdenko Senneš, Jozef Senneš, Pavel Hrnčár, Pius Hajdák, Igor Drotár, Jozef Viskup, Ľudovít Kováč, Katarína Kuchárová, Vladimír Krajčovič, Jozef Hudec ml., Matúš Dillhoff, Peter Plandora, Pavel Čvirik, Ivan Kozár, Nitra, Timea Aghová, Trstice, Miroslav Javor, Maroš Papp, Jana Dudonová, Juraj Baša, Sereď, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ľuboš Motolík, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Vladimír Urban, Kamil Popelka, Hájske, Roman Bilický, Ľubomír Števanka, Preseľany, Peter Ryban, Nitr. Streda, Marián Mateička, Behynce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Milan Strapko, Peter Pecho, Beladice, Marián Kopáčik, Peter Zeleňák, Šaľa, Mikuláš Pintér, Milan Fúska, Ivan Ďurický, Branč, Martin Račko, Margita Pánisová, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Ivan Tóth, Daniel Mako, Čakajovce, Juraj Garay, M. Cetín, Ivan Bakyta, Andrej Maťo, Katarína Pálková, Jarok, Jaroslav Dvorský, Pata, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Katarína Hudáková, Rišňovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Gašpar Gál, Juraj Bárek, Žirany, Andrej Kušnír, Rado Vágai, Čeľadice, Milan Kukučka, Žitavany, Ján Argyusi, Neded, Imrich Maťo, Golianovo, Mário Guzmický, Filip Guzmický, Miloš Bystrický, Ján Vaško, Ivanka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Dušan Gašparík, Viliam Čulík, Machulince, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Jaroslav Grman, Jozef Andel, Vráble, Ján Jacsa, Žihárec, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ladislav Kéry, Volkovce

27 - Renáta Baksová, Ľuboš Mičík, Ján Hnilica, Peter Solčianský, Marián Barta, Martin Viskup, Jana Pavelková, Michal Lauko, Nitra, Rudolf Matušica, Pata, Miloš Remenár, Dušan Švehla, Sereď, Peter Lehocký, René Vincze, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Peter Šimko, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Oľga Pintérová, D. Krškany, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Juraj Mészáros, Selice, Szilárd Hajdú, Tešedíkovo, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Ladislav Nagy, Vráble, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Macek, Vinodol, Štefan Varga, Topoľnica, Viktor Balko, Lužianky, Tibor Berec, Lapáš, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Ivanka Kunkelová, Peter Čepček, Zl. Moravce, Milan Augustín st., Topoľčianky, Jozef Pecho, Žitavany, Martin Pagáč, Ivanka

26 - Milan Vörös, Július Petrík, Róbert Baláži, Jozef Paulík, Dionýz Pecháček, Adriana Šišková, Michal Bíro, František Grom, Milan Petráš, Jozef Petrovič, Lukáč Tomiš, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Jasenec, Ján Szöcs, Slavo Kališ, Šaľa, Peter Ambrózy, Selice, František Pribela, Šintava, Ivan Remeň, Nit. Streda, Vincent Komačka, Topoľčany, Imrich Valent, Hosťovce, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Anna Pacherová, Sľažany, Peťka Račková, Ivanka, Igor Tkáč, Sereď, Mária Vargová, Neded, Gabriel Molnár, Galanta, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Milan Šlosár, Čab, Jozef Švihorík, Báb, Renáta Mikulová, Alekšince, Marek Tvrdoň, Žirany, Rudolf Macho, Csaba Sándor, Peter Juhász, Kolíňany, Jozef Ehrenhold, D. Krškany, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jozef Baťala, Žitavany, Kristián Frajka, Eva Lahučká, Jozef Masár, Zl. Moravce, Viktor Németh, Vráble, Peter Tuhý, Machulince, Štefan Hudec, Lužianky

25 - Ladislav Skalický, Ivan Kozár ml., René Daniš, František Benc, Jozef Svitač, Igor Kotora st., Ján Kmeťo, Nitra, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, František Kausek, Klasov, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Ladislav Šóki, Diakovce, Tibor Križovič, Levice, Jozef Kučera, Pavol Uher, Pavol Sámel, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Mário Slezák, Lukáčovce, Tomáš Ševčík, T. Mlyňany, Filip Marinov, Rumanová, Katarína Škrovánková, D. Vestenice, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ján Kollár, Zbehy, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Boris Mesároš, Lehota, Katarína Vlčeková, Lužianky

24 - Ľudovít Laca st., Dávid Said, Roman Ražný, Štefan Bede, Milan Nagy, Vlado Sásik, František Hrnčiar ml., Nitra, Gabriel Lešš, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Štefan Bystrický, Martina Balážová, Ivanka, Pavol Čerenka, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Marián Herceg, Pata, Margita Kališová, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Juraj Tóth, Močenok, Jozef Štefák, Rišňovce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Roško, Dyčka, Imrich Struhár, Vráble, Tomáš Švec, Pohranice

23 - Erich Schober, Anna Gažová, František Čaniga, Rastislav Štefánik, Milan Borovský, František Imre, Jakub Kadiš, Nitra, Juraj Barantal, V. Zálužie, Dávid Jancsó, Vlčany, Dušan Nagy, Jelenec, Slavko Mikula, Zbehy, Ján Szöke, V. Cetín, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Štefan Valovič, Rišňovce, Anton Berecz, Branč, Július Galo, D. Krškany, Ladislav Gál, Janka Gálová, Žirany, Martin Rus, Lukáčovce, Vladimír Krajčovič, Oponice, Jakub Kunkel, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Katarína Malá, Karol Bujalko, Peter Trungel, Ladislav Szöke, Vráble, Július Vodný, Babindol, Lukáš Hegedüš, Ladice, Zsolt Király, Č. Voda, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Imrich Drozdák, Bábindol

22 - Juraj Náhlovský, Nikoleta Bartakovičová, František Hrnčiar st., Ľuboš Baranec, Štefan Mozola, Nitra, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Tatiana Mifková, Šaľa, Helena Bartošová, D. Krškany, Milan Macho, M. Ripňany, Ladislav Janec, Tomášikovo, Rudolf Krajinčák, Báb, Štefan Kúsek, Hostie, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Miroslav Fúska, Rišňovce, Peter Odráška, H. Kráľová

21 - Jozef Hudec st., Dezider Zaujec, Matej Pelikán, Inka Reptíková, Jozef Moder, Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Peter Vranský, Zbehy, Marián Tkáč, Sereď, Karol Čurgali, Mojmírovce, Alexander Repta, Branč, Pavel Períček, Ján Jambor, Jozef Žemba, Rišňovce, Štefan Zeman, Jelenec, Lenka Kunkelová, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Štefan Páleník, Prílepy, Lukáš Takáč, Báb, Michal Hitka, Martin n/Ž.

20 - Milan Rákoci, Laco Ištokovič, Michal Lichtner, Jaroslav Korytár, Ján Palka, Nitra, Roman Uher, Šaľa, Jozef Horňák, Rišňovce, Štefan Peťovský, Lužianky, František Kunkel, Zl. Moravce, Gabriel Danko, Žitavany, Juraj Káčer, Čaradice

19 - František Juhás, Štefan Dékány, Nitra, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ivan Bielik, Topoľčany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Tomáš Križovič, Levice, Alica Ševčíková, Solčany, Július Oláh, Matúškovo

18 - Pavol Varga, Nitra, Ján Wesolowski, Hlohovec, Ronald Frkala, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Emerencia Horváthová, Komjatice, Erik Kevin Mészáros, Gáň, Štefan Török, Branč, Peter Modzga, Vráble, Emil Podhradský, Lukáčovce

17 - Ján Šiška, Erik Sovič, Jozef Kóša, Ľudovít Laca ml., Peter Bezák, Nitra, Július Braun, Močenok, Ján Lipovský, Báb, Marián Grman, Vráble, Július Bradáč, Golianovo

16 - Janka Hrivňáková, Ivan Leckeš, Katarína Spišáková, Anton Lieskovský, Dajana Borovská, Marika Kapustová, Nitra

15 - Štefan Csampai, Miroslav Studený, Ondrej Kišac, Nitra, Martin Kormoši, Šaľa, Andrej Repta, Branč, Róbert Jánošík, D. Krškany, Vojtech Gergel, Topoľčany, Štefan Pátrovič, Jarok, Peter Bohunický, Sereď, Leonard Bednár, Vráble, Peter Szórád, Kolíňany

14 - Tomáš Snop, Ján Bulinský, Nitra, Tomáš Darázs, Tešedíkovo, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Karvay, Čakajovce, Radoslav Bajnek, Vráble, Mária Miškovičová, Jelenec, Vojtech Porubský, D. Krškany, Miroslav Bystrický, Ivanka

13 - Branislav Kišac, Nitra, Patrik Šíma, Šaľa, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Róbert Berec, Lapáš, Filip Deák, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok

12 - Richard Vnučko, Ladislav Piška, Nitra, Roman Ács, D. Obdokovce, Štefan Labdík, Lužianky, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok

11 - Anna Galbavá, Mariana Letková, Nitra, Štefan Finta, Jarok

10 - Juraj Chovanec, Nitra, Libor Vinkler, Šaľa, Michal Palka, Cabaj-Čápor

9 - Šimon Šuník, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Švolík, Obyce, Lenka Reptová , Branč

8 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Juraj Minár, Zl. Moravce, Peter Šabo, Ivanka, Ján Cserepes, Hlohovec

7 - Igor Galovič, Peter Kišac, Nitra, Adam Novák, Šaľa, Anton Krajačič, H. Kráľová, Dávid Hamar, Klasov, Ladislav Zuzík, Žirany, Lukáš Garaj, Báb, Gabriela Szökeová, Vráble

6 - Patrik Finta, Jarok, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Peter Bodi, Zbehy, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Peter Páleník, Prílepy, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Denis Marcinkech, Vinodol, Irena Peťková, Zl. Moravce

5 - Vincent Gunda, Alekšince, Lubor Kajaba, Viktória Königová, Saša Königová, Ivanka, Gejza Makács, Neded, Roland Bárek, Žirany, Peter Bujalko, Vráble, František Margetin, Rišňovce

4 - Mário Šándor, Naďa Zlatňanská, Ivan Eliaš, Peter Poljaček, Juraj Chudiak, Juraj Vencel, Peter Krajčo, Nitra, Matej Meleg, Sereď, Peter Bleho, Ján Jóža, Šaľa, Peter Lenárt, H. Saliby, Martin Hraška, Nové Sady, Ján Laca st., D. Obdokovce, Otto Benc, Salo Berecz, Branč, Ján Marták, Choča, Emil Kasáš, Lužianky, Juraj Bujko, Žihárec, Róbert Vaňo , Žirany, Miloš Šelestiak , Nitr. Streda, Miroslav Jančovič, V. Dolina

3 - Roman Vrábel, Blažej Paukeje, Jozef Nosian, Nitra, Jozef Repa, Prílepy, Erik Fábry, V. Cetín, Adam Kováč, Babindol, Miloš Janek, Vráble, Saška Königová, Ivanka, Vojtech Galaba, Zl. Moravce, Ján Petráš, Róbert Sedlák, Šaľa, Simona Szolnokiová, Dyčka

2 - Peter Žitňanský, Topoľčany, Peter Scheer, Kolíňany, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Katarína Beľaková, D. Krškany, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce

1 - Ingrid Reptíková, Nitra, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Vladimír Kováč, Lovce, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor

V 7. kole dvanásti tipéri trafili 9 zápasov. Sú to: Ľubomír Turňa, Nitra, Jozef Török, Pata, Ľubica Tasáryová, Nitra, Ondrej Molnár, Štitáre, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Imrich Guzmický, Ivanka, Tibor Šmitala, Čab, Peter Matulník, Nové Sady, Štefan Páleník, Prílepy, Juraj Minárik, Obyce, Zuzana Baranová, Michalovce. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Zdravíme tipérov

Najčítanejšie na My Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prehľad a automatizácia
  2. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
  3. Na Oravskej priehrade s Kalim aj Spievankovom. Vidíme sa naživo
  4. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete
  5. Kde u nás kúpite domácke potraviny
  6. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať
  7. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha
  8. Pozrite si, kedy hrá futbalové zápasy vaše mesto či dedina
  1. Prehľad a automatizácia
  2. Dopyt v Bratislave mierne klesol, ceny však stále rástli
  3. Šéf PLANEO: Budúcnosť obchodu je v službách
  4. Čo robiť, aby dieťa neskončilo v nemocnici s črevnou virózou?
  5. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
  6. Goralské folklórne slávnosti po prvýkrát priamo v horách
  7. Za vysokou spotrebou sa často skrýva zlá kondícia motora
  8. Ktoré regionálne projekty podporí Nadácia COOP Jednota?
  1. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete 10 076
  2. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať 7 540
  3. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha 7 318
  4. Pozrite si, kedy hrá futbalové zápasy vaše mesto či dedina 6 292
  5. Miliónová autorka Táňa K. Vasilková: Po úspechu som netúžila 5 662
  6. Kde u nás kúpite domácke potraviny 2 938
  7. Dobrá správa pre pacientov s cukrovkou 2 457
  8. Držanie peňazí na bežnom účte robí Slovákov chudobnejšími 1 883

Blogy SME

  1. Robert Štepaník: diel 72 - rubrika: moje najhranejšie v máji 2022
  2. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - Vrchhora, priehrada Veľké Uherce
  3. Petronela Čellárová: Čo sa vlastne stalo
  4. Ján Valchár: Toto už je asi tretia svetová
  5. Vladimír Krátky: Ch o b o t i n y slovenské ( I. )
  6. Tupou Ceruzou: Pohodoví fašisti
  7. Věra Tepličková: Sestry v akcii alebo Keď už blázinec, tak ako u nás v školstve
  8. Ingrid Tkáčiková: VšZP rodičom pre dieťa ,,naškrabká“ 30 eur ročne na strojček na zuby
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 120 714
  2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 27 043
  3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 10 912
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 8 409
  5. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 7 407
  6. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 4 232
  7. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 4 024
  8. Jozef Tittel: Psychológia investovania 2 640
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  2. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  3. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  4. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  5. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  6. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  7. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 44. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 2/3 - Skaza lode Karluk, 1913 - 1914
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Poznáme výhercov veľkej záhradkárskej súťaže.


10 h
Nový ďalekohľad na Kalvárii.

Rozhľadňa stojí na šachte, cez ktorú sa kedysi vchádzalo do guľometného hniezda.


12 h
Oprava dlažby na pešej zóne. Fotka je z minulého roka. Ďalší úsek opravovali na jar tohto roka.

Mesto v odvolaní spochybnilo výpoveď svedka.


14 h

Spolupráca štátu s UNIPHARMOU sa osvedčila a počas pandémie ukázala ako spoľahlivá. Napriek tomu zákonodarcovia uvažujú o zmene, nad ktorou visí množstvo otáznikov, vládnu pochybnosti.


17 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Takmer 90 km dlhá cyklotrasa vedie horským prostredím s výhľadmi na Kráľovu hoľu.


7. aug

Mesto v odvolaní spochybnilo výpoveď svedka.


14 h

Ani v oblastných futbalových súťažiach nebola núdza o zaujímavé zápasy.


a 1 ďalší 7. aug

Náklady za múku, ryžu alebo olej súpli prevádzkam o tristo percent.


17 h

Blogy SME

  1. Robert Štepaník: diel 72 - rubrika: moje najhranejšie v máji 2022
  2. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - Vrchhora, priehrada Veľké Uherce
  3. Petronela Čellárová: Čo sa vlastne stalo
  4. Ján Valchár: Toto už je asi tretia svetová
  5. Vladimír Krátky: Ch o b o t i n y slovenské ( I. )
  6. Tupou Ceruzou: Pohodoví fašisti
  7. Věra Tepličková: Sestry v akcii alebo Keď už blázinec, tak ako u nás v školstve
  8. Ingrid Tkáčiková: VšZP rodičom pre dieťa ,,naškrabká“ 30 eur ročne na strojček na zuby
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 120 714
  2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 27 043
  3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 10 912
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 8 409
  5. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 7 407
  6. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 4 232
  7. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 4 024
  8. Jozef Tittel: Psychológia investovania 2 640
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  2. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  3. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  4. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  5. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  6. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  7. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 44. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 2/3 - Skaza lode Karluk, 1913 - 1914

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu