Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

Rátalo sa len 9 zápasov. Víťazom kola je 7-bodový Slavko Mikula zo Zbehov. Poradie na čele: 45 - Peter Kluka, Lapáš, 44 - Lenka Königová, Nitra, 43 - Vlado Lyžičiar, Nitra, atď.

Správne tipy 8. kola

FC ViOn - Dubnica 2:1 1
B. Bystrica - FC Nitra 0:1 2
Ružomberok B - Šaľa 1:0 1
Vrbové - Vráble 1:0 1
Močenok - Váhovce 1:1 X
Ivanka - Alekšince nehrali
D. Obdokovce - Dyčka 4:3 1
N. Hrnčiarovce - N. Ves n/Ž. nehrali
ViOn C/Hostie - Machulince 1:1 X
Galanta B - D. Saliby 0:5 2
H. Kráľová - Levice 2:2 X

Poradie po 8. kole

45 - Peter Kluka, Lapáš

44 - Lenka Königová, Nitra

43 - Vlado Lyžičiar, Nitra

42 - Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ľubica Tasáryová, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

41 - Peter Hipp, Šaľa

40 - Stanislav Billík, Marián Muzika, Štefan Matesko, Boris Grežo, Nitra, Jozef Borbély, V. Cetín, Tibor Karacsony, Váhovce, Jana Gálová, Žirany, Peter Debnár, Zbehy, Viliam Félis, Vráble

39 - Belo Gombík, Maroš Karas, Miroslav Račko, Jaroslav Andrášik, Mária Königová, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Martina Hippová, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Tibor Horváth, Komjatice, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jozef Barát, Topoľčany, Norbert Zsigmond, Nový Život, František Andraško, Jelenec, Miroslav Piovarči, Bohuš Baják, Lužianky, Ján Dekan, Velčice, Ivan Mareček, Čab, Emil Dubec, Žikava, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Antalík, Vráble

38 - Katarína Karcolová, Anton Dano, Alexander Meszáros, Pavol Krajčo, Nitra, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Gabriel Fazekaš, Neded, Zoltán Jancsó, Vlčany, Milan Lazan, Juraj Žiačko, Šaľa, Milan Greguš, Zbehy, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Virág, Zl. Moravce, Miroslav Močol, Alekšince, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Peter Matulník, Nové Sady, Ján Šimák, D. Krškany, Matej Kuzmický, Ivanka, Henrich Richter, Bratislava, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

37 - Ján Barát, Ivan Magdolen, Barbora Mináriková, Vladimír Kompas, Daruška Horváthová, Nitra, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Eva Súľovská, Rišňovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Marián Titka, Šaľa, Judita Bužíková, Ladislav Vašek, Branč, Peter Vašek, Ivanka, Anna Dúczová, H. Kráľová, Jozef Labuda, Solčany, Vlastimil Záhon, Golianovo, Alexandra Gálová, Žirany, Slavomír Bene, Tibor Bene, D. Obdokovce, Martin Tesár, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Marek Macek, Vinodol, Ivan Kupec, Čakajovce, Nikola Hladká, Rumanová, Anton Ďuriš, Vráble, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Juraj Minárik, Obyce, Štefan Tóth, Klasov, Florián Penzeš, Marcel Hoppan, H. Ohaj, Boris Mesároš, Lehota

36 - Ján Doboš, Miroslav Fábry, Michal Hunka, Martin Krajčír, Jozef Prešinský, Patrik Rumanovský, Ľubomír Ballay, Miroslav Zverka, Pavel König, Milan Ružička, Roman Sýkora, Ján Ehrenhold, Nitra, Jozef Rehuš, Jozef Záhorský, Rišňovce, Andrej Segíň, Sľažany, Pavel Babiak, Alojz Jenis, Žitavany, Pavel Mihálik, Milan Bekéni, Štefan Mrllák, Róbert Ščepka, Ján Martinek, Jozef Sklenár, Gabriel Odráška, Marián Móri, Šaľa, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Oľga Račková, D. Krškany, Matúš Vajzer, Báb, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Török, Pata, Ján Ronin, Blahová, Dávid Slíž, Sereď, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Pavol Pagáč, Ivanka, Michal Čery, František Finta, Jelenec, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Kutak, Jarok, Peter Ivančík, Koniarovce, Celestín Berecz, Branč, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Peter Paulis, M. Vozokany

Skryť Vypnúť reklamu

35 - Mária Sýkorová, Lenka Sýkorová, Ernest Szombath, Vladimír Ťapušík, Michal Garay, Karol Ryba, Ivan Lauko, Martin Peniaško, Daniel Tasáry, Juraj Urban, František Dedič, Ľubomír Bartakovič, František Bojda, Jabar Said, Nitra, Jaroslav Čerhák, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Miroslav Borbély, Jelenec, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Danada, Jozef Baláž, Pavol Kuna, Marek Sokol, Šaľa, Ľubomír Martišovič, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Marián Račko, Imrich Guzmický, Ivanka, Zuzana Baranová, Michalovce, Peter Hamerlík, Jelka, Peter Svitač, Telince, Ondrej Molnár, Štitáre, Norbert Adamča, Sereď, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Gál, Žirany, Mário Fábry, Šurianky, Andrej Švihorík, Báb, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Ján Slíž, Beladice, Daniel Lörincz, Branč, Ján Kóssi, Čifáre, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Jozef Hoppan, Miroslav Kováč, Vráble

34 - Pavol Kozma, Branč, Katka Kišacová, Anna Gombíková, Juraj Kadlieček, Milan Lacina, Vladimír Papp, Richard Magušín, Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Patrik Pacher, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Janka Jašiková, Tibor Odráška, Štefan Žarnócay, Šaľa, Margita Pavelková, Miriama Ďurinová, Golianovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Lukáš Valent, Hosťovce, György Jakubecz, Michal Borovský, H. Saliby, Marián Chobot, Valer Kulich, N. Hrnčiarovce, Tibor Tóth, Žihárec, Emil Šatan, Vozokany, Ľubomír Sako, Kolíňany, Štefan Pupák, Hurbanovo, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Marek Fábry, Šurianky, Milan Roman, Čab, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Milan Minarovič, Behynce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Korgo, Klasov, Tibor Lisý, H. Ohaj, Jozef Joniak, Miroslav Vajzer, Vráble, Juraj Segíň, Sľažany, Ján Gálik, Žitavany

33 - Miloš Sýkora, Jarmila Saidová, Miroslav Mada, Dušan Letko, Marián Grman, Ľubomír Turňa, Imrich Ručkay, Juraj Hrnčár, Patrik Andrášik, David Karas, Jozef Viskup, Ľudovít Konečný, Ladislav Adame, Janka Račková, Vladimír Ťapušík ml., Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Anna Kubalová, Sereď, Alojz Rajtár, Sľažany, Július Benkö st., Juraj Csirik, Šaľa, Miroslav Szlamka, Štefan Dubnička, Patrik Dubnička, Váhovce, Juraj Garay, M. Cetín, Milan Javor, Šintava, František Kóša, Branč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Július Bíro, V. Zálužie, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Karol Blažovič, Lužianky, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Mário Guzmický, Roman Guzmický, Terka Tasáryová, Martin Pagáč, Ivanka, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Tibor Šmitala, Čab, Viera Pavelková, Golianovo, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Jozef Šabo, Žitavany, Tibor Széker, Peter Rajnoha, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Topoľčianky

32 - Vladimír Nemšovský, Renáta Baksová, Pavel Dojčar, Andrej Stoklas, Igor Drotár, Peter Kardoš, Michal Motúz, Pavel Čvirik, Kristína Orelová, Ladislav Fazekaš, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Rudolf Matušica, Jaroslav Dvorský, Pata, Ľubomír Kollár, Štefan Straňák, H. Kráľová, Vladimír Urban, Hájske, Jana Dudonová, Sereď, Peter Ryban, Nitr. Streda, Emil Remeň, Čeľadince, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Július Benkö ml., Timea Mészárosová, Peter Visolajský, Tatiana Mifková, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Miloš Macala, Gáň, Ivan Tóth, Henrich Bíro, Daniel Mako, Čakajovce, Roman Kutak, Tomášikovo, Vladimír Gombáš ml., Miro Senneš, Močenok, Marek Kalúz, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Ondriaš, Žitavany, Ladislav Čekey, Pohranice, Miloš Bystrický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Peter Mikula, Alekšince, Juraj Bárek, Žirany, Juraj Német, D. Lefantovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Vincent Káčer, Ján Školník, Zl. Moravce, Viliam Čulík, Machulince, Jozef Malý, Filip Vašíček, Jaroslav Grman, Vráble, Ladislav Kéry, Volkovce, Rado Vágai, Čeľadice

31 - Dianka Račková, František Filo, Pavel Hrnčár, Imrich Hrdlica, Pius Hajdák, Ján Hnilica, Marek Kasáš, Vladimír Krajčovič, Marián Barta, Ján Hudec, Lukáš Bartakovič, Matúš Dillhoff, Jozef Petrovič, Ladislav Nosian, Martin Viskup, Nitra, Timea Aghová, Trstice, Maroš Papp, Sereď, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Marián Mateička, Behynce, Peter Lehocký, René Vincze, Šaľa, Marián Strečka ml., Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Martin Račko, Margita Pánisová, Mário Pánis, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Milan Fúska, Ivan Ďurický, Branč, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Katarína Hudáková, Rišňovce, Ladislav Sivák (Onur), Miloš Gál st., Gašpar Gál, Žirany, Mária Vargová, Neded, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Andrej Kušnír, Čeľadice, Milan Kukučka, Žitavany, Anton Čurgali, Mojmírovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Macek, Vinodol, Ján Vaško, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Csaba Sándor, Kolíňany, Kristián Frajka, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jozef Homola, Hosťovce, Ján Jacsa, Žihárec

30 - Jozef Senneš, Ladislav Skalický, Milan Vörös, Július Petrík, Ľuboš Mičík, Michal Bíro, Ľudovít Kováč, Katarína Kuchárová, Jozef Hudec ml., Peter Plandora, Jana Pavelková, Ivan Kozár, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Roman Bilický, Ľubomír Števanka, Preseľany, Milan Strapko, Beladice, Gabika Fikselová, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Marián Kopáčik, Ján Szöcs, Pavol Sámel, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Mikuláš Pintér, Branč, Slavko Mikula, Zbehy, Juraj Baša, Sereď, Andrej Maťo, Katarína Pálková, Jarok, Szilárd Hajdú, Tešedíkovo, Kamil Popelka, Hájske, Ján Argyusi, Neded, Ladislav Nagy, Jozef Andel, Viktor Németh, Vráble, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Imrich Maťo, Golianovo, Martin Jurík, Čakajovce, Viktor Balko, Lužianky, Marián Pauk, Alekšince, Marek Tvrdoň, Žirany, Dušan Gašparík, Machulince, Milan Augustín st., Topoľčianky, Jozef Baťala, Žitavany, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž.

29 - Zdenko Senneš, Ivan Kozár ml., René Daniš, František Benc, Jozef Paulík, Dionýz Pecháček, Adriana Šišková, Vlado Sásik, František Grom, Igor Kotora st., Ján Kmeťo, Michal Lauko, Nitra, Miroslav Javor, Miloš Remenár, Igor Tkáč, Dušan Švehla, Sereď, Juraj Meliška, Anna Pacherová, Sľažany, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Ivan Remeň, Nit. Streda, Vincent Komačka, Topoľčany, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Kučera, Pavol Uher, Slavo Kališ, Peter Zeleňák, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Marián Strečka, Topoľčianky, Oľga Pintérová, Jozef Toman, D. Krškany, Tomáš Ševčík, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Juraj Mészáros, Selice, Vojtech Szöke, V. Cetín, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Filip Guzmický, Peter König, Ivanka, Milan Šlosár, Čab, Štefan Varga, Topoľnica, Kamil Gajdoš, Golianovo, Jozef Štefák, Rišňovce, Ivanka Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Králik, Tes. Mlyňany, Jozef Pecho, Žitavany, Ivanko Vanko, Zbehy, Tomáš Švec, Pohranice, Peter Juhász, Kolíňany, Štefan Hudec, Lužianky

28 - Dávid Said, Roman Ražný, Štefan Bede, Peter Solčianský, Jozef Svitač, František Hrnčiar ml., Lukáč Tomiš, Nitra, Roman Rajnoha, Eva Lahučká, Jozef Masár, Zl. Moravce, Peter Jasenec, Margita Kališová, Šaľa, Peter Ambrózy, Selice, Peter Gyarfás, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Štefan Bystrický, Ivanka, Ladislav Šóki, Diakovce, Tibor Križovič, Levice, Peter Šimko, Močenok, Mário Slezák, Lukáčovce, Filip Marinov, Rumanová, Rudolf Krajinčák, Jozef Švihorík, Báb, Ján Kollár, Zbehy, Tibor Berec, Lapáš, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Ehrenhold, D. Krškany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Jozef Roško, Dyčka, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Katarína Vlčeková, Lužianky, Peter Tuhý, Machulince

27 - Róbert Baláži, Erich Schober, Milan Petráš, Rastislav Štefánik, Nitra, Juraj Barantal, V. Zálužie, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Pavol Čerenka, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Dušan Nagy, Jelenec, Peťka Račková, Martina Balážová, Ivanka, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Vladimír Guláš, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Pavol Štefek, V. Dolina, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Július Galo, D. Krškany, Štefan Valovič, Rišňovce, Martin Rus, Lukáčovce, Juraj Tóth, Močenok, Renáta Mikulová, Alekšince, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Imrich Struhár, Vráble, Zsolt Király, Č. Voda, Janka Gálová, Žirany

26 - Ľudovít Laca st., Milan Borovský, Jakub Kadiš, Nitra, František Kausek, Klasov, František Pribela, Šintava, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Ján Szöke, V. Cetín, Gabriel Molnár, Galanta, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Chovanec, Šurianky, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jakub Kunkel, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Miroslav Fúska, Rišňovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Peter Strieška, Volkovce, Imrich Drozdák, Bábindol

25 - Milan Nagy, Anna Gažová, František Hrnčiar st., František Imre, Ľuboš Baranec, Štefan Mozola, Nitra, Dávid Jancsó, Vlčany, Roman Uher, Šaľa, Helena Bartošová, D. Krškany, Peter Vrabec, Čakajovce, Peter Vranský, Zbehy, Katarína Škrovánková, D. Vestenice, Ondrej Kozolka, Volkovce, Vladimír Krajčovič, Oponice, Štefan Zeman, Jelenec, Katarína Malá, Ladislav Szöke, Vráble

24 - Laco Ištokovič, Dezider Zaujec, Matej Pelikán, Nitra, Marián Herceg, Pata, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Milan Macho, M. Ripňany, Štefan Kúsek, Hostie, Karol Čurgali, Mojmírovce, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Tomáš Križovič, Levice

23 - Jozef Hudec st., František Čaniga, Peter Bezák, Inka Reptíková, Michal Lichtner, Jaroslav Korytár, Štefan Dékány, Ján Palka, Nitra, Alexander Repta, Anton Berecz, Branč, Jozef Watter, Pavel Períček, Ján Jambor, Rišňovce, Ladislav Gál, Žirany, Lenka Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Karol Bujalko, Peter Trungel, Vráble, Július Vodný, Babindol, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Lukáš Hegedüš, Ladice

22 - Juraj Náhlovský, Nikoleta Bartakovičová, Nitra, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Marián Tkáč, Sereď, Ladislav Janec, Tomášikovo, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Peter Odráška, H. Kráľová, Július Oláh, Matúškovo, Jozef Žemba, Rišňovce

21 - Milan Rákoci, František Juhás, Jozef Moder, Nitra, Ján Wesolowski, Hlohovec, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Emerencia Horváthová, Komjatice, Štefan Peťovský, Lužianky, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Modzga, Marián Grman, Vráble, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Emil Podhradský, Lukáčovce, Lukáš Takáč, Báb

20 - Jozef Kóša, Ivan Leckeš, Štefan Csampai, Dajana Borovská, Nitra, Jozef Horňák, Rišňovce, Gabriel Danko, Žitavany, Juraj Káčer, Čaradice

19 - Dušan Podhradský, Róbert Jánošík, D. Krškany, Andrej Repta, Branč, Erik Sovič, Nitra, Ivan Bielik, Topoľčany, Alica Ševčíková, Solčany

18 - Ján Šiška, Pavol Varga, Nitra, Martin Kormoši, Šaľa, Ronald Frkala, H. Kráľová, Erik Kevin Mészáros, Gáň, Štefan Török, Branč, Miroslav Bystrický, Ivanka

17 - Ľudovít Laca ml., Nitra, Július Braun, Močenok, Ján Lipovský, Báb, Július Bradáč, Golianovo, Peter Bohunický, Sereď

16 - Janka Hrivňáková, Ladislav Piška, Ján Bulinský, Katarína Spišáková, Anton Lieskovský, Marika Kapustová, Nitra, Mária Miškovičová, Jelenec

15 - Miroslav Studený, Ondrej Kišac, Nitra, Vojtech Gergel, Topoľčany, Štefan Pátrovič, Jarok, Vojtech Porubský, D. Krškany, Leonard Bednár, Vráble, Peter Szórád, Kolíňany

14 - Tomáš Snop, Nitra, Tomáš Darázs, Tešedíkovo, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Karvay, Čakajovce, Radoslav Bajnek, Vráble

13 - Branislav Kišac, Nitra, Patrik Šíma, Šaľa, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Róbert Berec, Lapáš, Filip Deák, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok

12 - Richard Vnučko, Nitra, Roman Ács, D. Obdokovce, Štefan Labdík, Lužianky, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lenka Reptová , Branč

11 - Anna Galbavá, Mariana Letková, Nitra, Štefan Finta, Jarok

10 - Juraj Chovanec, Nitra, Libor Vinkler, Šaľa, Michal Palka, Cabaj-Čápor

9 - Šimon Šuník, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Švolík, Obyce, František Margetin, Rišňovce

8 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Juraj Minár, Zl. Moravce, Peter Šabo, Ivanka, Ján Cserepes, Hlohovec

7 - Igor Galovič, Peter Kišac, Nitra, Adam Novák, Šaľa, Anton Krajačič, H. Kráľová, Dávid Hamar, Klasov, Ladislav Zuzík, Žirany, Lukáš Garaj, Báb, Gabriela Szökeová, Vráble

6 - Patrik Finta, Jarok, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Peter Bodi, Zbehy, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Peter Páleník, Prílepy, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Denis Marcinkech, Vinodol, Irena Peťková, Zl. Moravce

5 - Juraj Vencel, Nitra, Vincent Gunda, Alekšince, Lubor Kajaba, Saška Königová, Viktória Königová, Saša Königová, Ivanka, Gejza Makács, Neded, Roland Bárek, Žirany, Peter Bujalko, Vráble

4 - Mário Šándor, Naďa Zlatňanská, Ivan Eliaš, Peter Poljaček, Juraj Chudiak, Peter Krajčo, Nitra, Matej Meleg, Sereď, Peter Bleho, Ján Jóža, Šaľa, Peter Lenárt, H. Saliby, Martin Hraška, Nové Sady, Ján Laca st., D. Obdokovce, Otto Benc, Salo Berecz, Branč, Ján Marták, Choča, Emil Kasáš, Lužianky, Juraj Bujko, Žihárec, Róbert Vaňo , Žirany, Miloš Šelestiak , Nitr. Streda, Miroslav Jančovič, V. Dolina

3 - Roman Vrábel, Blažej Paukeje, Jozef Nosian, Gita Hrnčárová, Simona Bulinská, Nitra, Jozef Repa, Prílepy, Erik Fábry, V. Cetín, Adam Kováč, Babindol, Miloš Janek, Vráble, Vojtech Galaba, Zl. Moravce, Ján Petráš, Róbert Sedlák, Šaľa, Simona Szolnokiová, Dyčka

2 - Erik Bulinský, Nitra, Peter Žitňanský, Topoľčany, Peter Scheer, Kolíňany, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Katarína Beľaková, D. Krškany, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce

1 - Ingrid Reptíková, Nitra, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Vladimír Kováč, Lovce, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor

Víťazom 8. kola je Slavko Mikula zo Zbehov, ktorý uhádol 7 zápasov. Vyhráva teda kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Rátalo sa len 9 stretnutí, lebo dva sa nehrali pre zlý terén.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  8. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  1. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  2. Magazín SME Ženy už v predaji
  3. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  4. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  5. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  6. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  7. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  10. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 36 065
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 24 299
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 18 762
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 211
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 16 910
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 14 174
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 346
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 352
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 303
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 11 235
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ilustračná fotografia.

Štart výroby nového produktu v Zlatých Moravciach

Spoločnosť Secop s.r.o. plánuje zdvojnásobiť výrobu hermetických kompresorov v nasledujúcich 4 rokoch.

Už oficiálne: FC Nitra má nového majoritného akcionára

Karová má oddnes absolútne rozhodovacie právo.

Erika Karová je oddnes už aj na papieri šéfkou FC Nitra.

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre dostane nový vzhľad

Modernizácia čaká aj vnútorné priestory všetkých troch blokov študentského domova.

Ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Vodič autobusu náraz neprežil. Cesta je neprejazdná

Dôvody, pre ktoré vodič náhle zmenil smer jazdy, polícia preveruje.

Situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy zaznamenali rekord v počte pozitívne testovaných

Za jediný deň pribudlo na Liptove 254 ľudí, ktorým potvrdili nákazu koronavírusom.

Primátor Hattas: Situácia je v Nitre veľmi kritická, chýbajú lekári

V pätnástich dedinách budú testovať len jeden deň.

Už ste čítali?