Utorok, 16. august, 2022 | Meniny má Leonard

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

Najlepšími v kole sú Jana Gálová a Jozef Ehrenhold, ktorí uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 48 - Jana Gálová, Žirany, Peter Kluka, Lapáš, Vlado Lyžičiar, Nitra; 47 - Peter Hipp, Šaľa, Stanislav Billík, Lenka Königová, Nitra, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 8. kola Slavko Mikula zo Zbehov.Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 8. kola Slavko Mikula zo Zbehov. (Zdroj: Dušan Tarko)

Správne tipy 9. kola

Nitra - Ružomberok (11. 5.) 0:2 2
Nové Zámky - Nitra jun. 3:0 1
P. Bystrica - Sereď 2:0 1
Hurbanovo - Neded 0:3 2
Vinohrady - Šintava 2:0 1
Chrenová - Ivanka 4:2 1
Trnovec - Rumanová 1:1 X
Pohranice - Kolíňany 1:3 2
J. Kostoľany - Topoľčianky 4:3 1
Veľké Úľany - Šoporňa 2:1 1

Poradie po 9. kole

48 - Jana Gálová, Žirany, Peter Kluka, Lapáš, Vlado Lyžičiar, Nitra

47 - Peter Hipp, Šaľa, Stanislav Billík, Lenka Königová, Nitra

SkryťVypnúť reklamu

46 - Vincent Csongár, Tešedíkovo

45 - Belo Gombík, Pavol Krajčo, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Borbély, V. Cetín, Norbert Zsigmond, Nový Život, František Andraško, Jelenec, Viliam Félis, Vráble

44 - Ľubica Tasáryová, Štefan Matesko, Nitra, Tibor Karacsony, Váhovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ján Dekan, Velčice, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ivan Mareček, Čab, Peter Debnár, Zbehy, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Antalík, Vráble

43 - Miroslav Račko, Jaroslav Andrášik, Daruška Horváthová, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Vlastimil Záhon, Golianovo, Alexandra Gálová, Žirany, Bohuš Baják, Lužianky, Juraj Minárik, Obyce, Emil Dubec, Žikava, Florián Penzeš, H. Ohaj, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble

SkryťVypnúť reklamu

42 - Ján Doboš, Marián Muzika, Michal Hunka, František Dedič, Ľubomír Ballay, Miroslav Zverka, Alexander Meszáros, Mária Königová, Barbora Mináriková, Roman Sýkora, Boris Grežo, Nitra, Eva Súľovská, Rišňovce, Andrej Segíň, Sľažany, Gabriel Fazekaš, Neded, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Martina Hippová, Milan Lazan, Juraj Žiačko, Šaľa, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Milan Greguš, Zbehy, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Gál, Žirany, Ján Šimák, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Nikola Hladká, Rumanová, Juraj Dubeň, Boris Mesároš, Lehota, Matej Kuzmický, Ivanka, Mária Látečková, Svätoplukovo, Henrich Richter, Bratislava, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Tibor Bene, D. Obdokovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ferdinand Németh, H. Ohaj

41 - Maroš Karas, Ivan Lauko, Anton Dano, Ivan Magdolen, Milan Ružička, Nitra, Pavel Babiak, Štefan Mravík, Žitavany, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Pavel Mihálik, Jozef Danada, Šaľa, Stanislav Pacher, Sľažany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Vašek, Pavol Pagáč, Ivanka, Tibor Glovenský, Košúty, Anna Dúczová, H. Kráľová, Jozef Virág, Zl. Moravce, Martin Tesár, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Jozef Kutak, Jarok, Andrej Švihorík, Báb, Ján Slíž, Beladice, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Marcel Hoppan, H. Ohaj, Miroslav Kováč, Vráble

SkryťVypnúť reklamu

40 - Mária Sýkorová, Katka Kišacová, Ján Barát, Karol Ryba, Miroslav Fábry, Milan Lacina, Pavel König, Vladimír Kompas, Nitra, Alojz Rajtár, Sľažany, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Milan Bekéni, Štefan Mrllák, Róbert Ščepka, Ján Martinek, Jozef Sklenár, Gabriel Odráška, Marián Móri, Šaľa, Judita Bužíková, Celestín Berecz, Ladislav Vašek, Branč, Ivan Tóth, Ivan Kupec, Čakajovce, Margita Pavelková, Golianovo, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Török, Pata, Ján Ronin, Blahová, Dávid Slíž, Norbert Adamča, Sereď, Alojz Jenis, Žitavany, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Miroslav Močol, Alekšince, Filip Dobiaš, Čeľadice, Peter Matulník, Nové Sady, Peter Ivančík, Koniarovce, František Finta, Jelenec, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Marek Macek, Vinodol, Anton Ďuriš, Jozef Joniak, Vráble, Jozef Záhorský, Rišňovce

39 - Lenka Sýkorová, Vladimír Ťapušík, Michal Garay, Daniel Tasáry, Martin Krajčír, Vladimír Papp, Jozef Prešinský, Patrik Rumanovský, Ján Ehrenhold, Richard Magušín, Jabar Said, Nitra, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Baláž, Janka Jašiková, Marek Sokol, Marián Titka, Šaľa, Pavol Kozma, Branč, Peter Svitač, Telince, Lukáš Valent, Hosťovce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., György Jakubecz, H. Saliby, Tibor Tóth, Žihárec, Jozef Labuda, Solčany, Karol Blažovič, Lužianky, Michal Čery, Jelenec, Mário Fábry, Marek Fábry, Šurianky, Imrich Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Viera Pavelková, Golianovo, Milan Minarovič, Behynce, Ján Kóssi, Čifáre, Miroslav Vajzer, Vráble, Juraj Segíň, Sľažany

38 - Anna Gombíková, Ľubomír Turňa, Ernest Szombath, Juraj Kadlieček, Pavel Dojčar, Martin Peniaško, Patrik Andrášik, Juraj Urban, Katarína Karcolová, Jozef Viskup, Ľubomír Bartakovič, Ladislav Nosian, František Bojda, Nitra, Anna Kubalová, Sereď, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Miroslav Borbély, Jelenec, Patrik Pacher, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Tibor Odráška, Štefan Žarnócay, Šaľa, Ľubomír Martišovič, Oľga Račková, D. Krškany, Zuzana Baranová, Michalovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jaroslav Dvorský, Pata, Ondrej Molnár, Štitáre, Patrik Dubnička, Váhovce, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Daniel Lörincz, Branč, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Lisý, H. Ohaj, Jozef Hoppan, Vráble

37 - Miroslav Mada, Imrich Hrdlica, Vladimír Krajčovič, Peter Kardoš, Vladimír Ťapušík ml., Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Emil Remeň, Čeľadince, Ľubomír Antal, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Timea Mészárosová, Július Benkö st., Juraj Csirik, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Miroslav Szlamka, Štefan Dubnička, Váhovce, Miloš Macala, Gáň, Marián Račko, Ivanka, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Peter Hamerlík, Jelka, Juraj Garay, M. Cetín, Milan Javor, Šintava, Marek Kalúz, V. Zálužie, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Emil Šatan, Vozokany, Michal Borovský, H. Saliby, Ľubomír Sako, Kolíňany, Štefan Pupák, Hurbanovo, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Tibor Šmitala, Čab, Miriama Ďurinová, Golianovo, Rudolf Lauko, Zbehy, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Viliam Čulík, Machulince, Jozef Šabo, Žitavany, Štefan Tóth, Jozef Korgo, Klasov, Filip Vašíček, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka

36 - Jarmila Saidová, Vladimír Nemšovský, Július Petrík, Marián Grman, Imrich Ručkay, Juraj Hrnčár, Ľudovít Konečný, Pavel Čvirik, Kristína Orelová, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Tibor Rakoncza, H. Saliby, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Rudolf Matušica, Pata, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Vladimír Urban, Hájske, Roman Bilický, Preseľany, Marián Mateička, Behynce, Július Benkö ml., Šaľa, Katarína Hudáková, Rišňovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ladislav Sivák (Onur), Juraj Bárek, Žirany, Valer Kulich, N. Hrnčiarovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ľubor Drgoň, Jozef Ehrenhold, D. Krškany, Mário Guzmický, Vladimír Tasáry, Martin Pagáč, Ivanka, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Mikula, Marián Pauk, Alekšince, Peter Pecho, Beladice, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Tibor Széker, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ján Jacsa, Žihárec, Peter Paulis, M. Vozokany, Ján Gálik, Žitavany

35 - Renáta Baksová, Pavel Hrnčár, Andrej Stoklas, David Karas, Igor Drotár, Marián Barta, Jozef Petrovič, Michal Motúz, Martin Viskup, Ladislav Fazekaš, Jana Pavelková, Nitra, Timea Aghová, Trstice, Ľubomír Mikula, Lehota, Jana Dudonová, Sereď, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Peter Lehocký, Tatiana Mifková, Jozef Kučera, Pavol Kuna, René Vincze, Šaľa, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Martin Račko, Margita Pánisová, D. Krškany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ivan Bakyta, Jarok, František Kóša, Branč, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Miloš Gál st., Žirany, Ján Argyusi, Neded, Ľubomír Števanka, Preseľany, Anton Čurgali, Mojmírovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Roman Guzmický, Miloš Bystrický, Terka Tasáryová, Ján Vaško, Ivanka, Milan Roman, Čab, Juraj Német, D. Lefantovce, Csaba Sándor, Peter Juhász, Kolíňany, Jaroslav Grman, Vráble, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ladislav Kéry, Volkovce, Ľubomír Novota, Zl. Moravce

34 - Miloš Sýkora, Dávid Said, Dianka Račková, Dušan Letko, Jozef Paulík, Pius Hajdák, Ján Hnilica, Marek Kasáš, Ján Hudec, Igor Kotora st., Ján Kmeťo, Janka Račková, Nitra, Maroš Papp, Sereď, Peter Ambrózy, Selice, Ľuboš Motolík, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Štefan Straňák, H. Kráľová, Imrich Valent, Jozef Homola, Hosťovce, Ján Szöcs, Peter Visolajský, Pavol Sámel, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Fúska, Ivan Ďurický, Branč, Henrich Bíro, Daniel Mako, Čakajovce, Július Bíro, V. Zálužie, Milan Kukučka, Jozef Baťala, Žitavany, Ladislav Nagy, Jozef Andel, Viktor Németh, Vráble, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Imrich Maťo, Golianovo, Mário Pánis, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Štefan Macek, Vinodol, Štefan Varga, Topoľnica, Tibor Berec, Lapáš, Miro Senneš, Močenok, Marek Tvrdoň, Žirany, Dušan Gašparík, Machulince, Ján Školník, Zl. Moravce

33 - Jozef Senneš, Ivan Kozár ml., František Filo, Ľuboš Mičík, Adriana Šišková, Ľudovít Kováč, Jozef Hudec ml., Ladislav Adame, Nitra, Miloš Remenár, Dušan Švehla, Sereď, Peter Ryban, Nitr. Streda, Vincent Komačka, Topoľčany, Milan Strapko, Beladice, Anna Pacherová, Sľažany, Mikuláš Pintér, Branč, Slavko Mikula, Ján Kollár, Ivanko Vanko, Zbehy, Tomáš Ševčík, T. Mlyňany, Mária Vargová, Neded, Gašpar Gál, Žirany, Kamil Popelka, Hájske, Viktor Balko, Lužianky, Kamil Gajdoš, Golianovo, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter König, Ivanka, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Vincent Káčer, Peter Čepček, Zl. Moravce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj

32 - Zdenko Senneš, Milan Vörös, Ladislav Skalický, René Daniš, František Benc, Dionýz Pecháček, Michal Bíro, Katarína Kuchárová, Jozef Svitač, Peter Plandora, Michal Lauko, Ivan Kozár, Nitra, Ivan Remeň, Nit. Streda, Marián Kopáčik, Pavol Uher, Margita Kališová, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Oľga Pintérová, Jozef Toman, D. Krškany, Roman Kutak, Tomášikovo, Juraj Baša, Sereď, Juraj Mészáros, Selice, Rudolf Krajinčák, Báb, Peter Ondriaš, Jozef Pecho, Žitavany, Katarína Pálková, Jarok, Martin Jurík, Čakajovce, Štefan Valovič, Rišňovce, Juraj Tóth, Močenok, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jozef Malý, Vráble, Rado Vágai, Čeľadice, Janka Gálová, Žirany, Imrich Drozdák, Bábindol

31 - Štefan Bede, Vlado Sásik, František Grom, Lukáš Bartakovič, Matúš Dillhoff, František Hrnčiar ml., Nitra, Roman Rajnoha, Ivanka Kunkelová, Kristián Frajka, Eva Lahučká, Jozef Masár, Zl. Moravce, Peter Gyarfás, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Štefan Bystrický, Filip Guzmický, Ivanka, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Miroslav Javor, Igor Tkáč, Sereď, Filip Marinov, Rumanová, Ján Szöke, V. Cetín, Andrej Maťo, Jarok, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Andrej Kušnír, Čeľadice, Milan Šlosár, Čab, Milan Augustín st., Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jozef Roško, Dyčka, Tomáš Švec, Pohranice, Štefan Hudec, Lužianky

30 - Roman Ražný, Róbert Baláži, Peter Solčianský, Nitra, Dušan Nagy, Štefan Zeman, Jelenec, Ladislav Šóki, Diakovce, Tibor Križovič, Levice, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Slavo Kališ, Šaľa, Peťka Račková, Martina Balážová, Ivanka, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Vladimír Guláš, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Szilárd Hajdú, Tešedíkovo, Július Galo, D. Krškany, Renáta Mikulová, Alekšince, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Katarína Vlčeková, Lužianky, Peter Tuhý, Machulince

29 - Ľudovít Laca st., Erich Schober, František Hrnčiar st., František Imre, Nitra, Juraj Meliška, Sľažany, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Helena Bartošová, D. Krškany, Pavol Štefek, V. Dolina, Vojtech Szöke, V. Cetín, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Martin Rus, Lukáčovce, Jakub Kunkel, Marta Kunkelová, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Miroslav Fúska, Rišňovce, Imrich Struhár, Vráble, Peter Zeleňák, Šaľa

28 - Laco Ištokovič, Lukáč Tomiš, Jakub Kadiš, Štefan Mozola, Nitra, František Kausek, Klasov, Peter Jasenec, Roman Uher, Šaľa, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Šimko, Močenok, Peter Vranský, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Mário Slezák, Lukáčovce, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Švihorík, Báb, Jozef Chovanec, Šurianky, Michal Hitka, Martin n/Ž., Peter Strieška, Volkovce

27 - Milan Nagy, Anna Gažová, Milan Petráš, Rastislav Štefánik, Milan Borovský, Ľuboš Baranec, Michal Lichtner, Štefan Dékány, Ján Palka, Nitra, Juraj Barantal, V. Zálužie, Karol Čurgali, Mojmírovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ján Jambor, Rišňovce, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Trungel, Vráble, Zsolt Király, Č. Voda, Július Oláh, Matúškovo

26 - František Pribela, Šintava, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Dávid Jancsó, Vlčany, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Gabriel Molnár, Galanta, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Watter, Jozef Žemba, Rišňovce, Lukáš Bíro, Čakajovce, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Karol Bujalko, Vráble, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Tomáš Križovič, Levice, Jaroslav Korytár, Nitra

25 - Milan Rákoci, Jozef Hudec st., František Juhás, Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Katarína Škrovánková, D. Vestenice, Alexander Repta, Branč, Pavel Períček, Rišňovce, Vladimír Krajčovič, Oponice, František Kunkel, Zl. Moravce, Katarína Malá, Peter Modzga, Vráble, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

24 - Erik Sovič, Dezider Zaujec, Ivan Leckeš, Matej Pelikán, Štefan Csampai, Dajana Borovská, Nitra, Ján Wesolowski, Hlohovec, Marián Herceg, Pata, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Marián Tkáč, Sereď, Július Vodný, Babindol, Emil Podhradský, Lukáčovce

23 - František Čaniga, Peter Bezák, Inka Reptíková, Jozef Moder, Nitra, Anton Berecz, Branč, Ladislav Gál, Žirany, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Marián Grman, Vráble, Lukáš Hegedüš, Ladice

22 - Juraj Náhlovský, Jozef Kóša, Nikoleta Bartakovičová, Nitra, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Ladislav Janec, Tomášikovo, Štefan Peťovský, Lužianky, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Peter Odráška, H. Kráľová, Miroslav Bystrický, Ivanka

21 - Emerencia Horváthová, Komjatice, Andrej Repta, Branč, Lukáš Takáč, Báb, Vojtech Porubský, D. Krškany

20 - Jozef Horňák, Rišňovce, Gabriel Danko, Žitavany, Juraj Káčer, Čaradice

19 - Ladislav Piška, Ondrej Kišac, Nitra, Dušan Podhradský, Róbert Jánošík, D. Krškany, Ivan Bielik, Topoľčany, Alica Ševčíková, Solčany

18 - Ján Šiška, Pavol Varga, Nitra, Martin Kormoši, Šaľa, Ronald Frkala, H. Kráľová, Erik Kevin Mészáros, Gáň, Štefan Török, Branč

17 - Július Braun, Močenok, Ján Lipovský, Báb, Ľudovít Laca ml., Ján Bulinský, Nitra, Vojtech Gergel, Topoľčany, Mária Miškovičová, Jelenec, Július Bradáč, Golianovo, Peter Bohunický, Sereď

16 - Janka Hrivňáková, Katarína Spišáková, Anton Lieskovský, Marika Kapustová, Nitra

15 - Miroslav Studený, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Jozef Švolík, Obyce, Leonard Bednár, Vráble, Peter Szórád, Kolíňany

14 - Tomáš Darázs, Tešedíkovo, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Karvay, Čakajovce, Tomáš Snop, Nitra, Radoslav Bajnek, Vráble

13 - Patrik Šíma, Šaľa, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Róbert Berec, Lapáš, Filip Deák, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Peter Kišac, Branislav Kišac, Nitra

12 - Roman Ács, D. Obdokovce, Richard Vnučko, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lenka Reptová , Branč

11 - Štefan Finta, Jarok, Anna Galbavá, Mariana Letková, Nitra, František Margetin, Rišňovce, Irena Peťková, Zl. Moravce

10 - Libor Vinkler, Šaľa, Juraj Chovanec, Nitra, Michal Palka, Cabaj-Čápor

9 - Vlado Matušica, Hájske, Saška Königová, Viktória Königová, Ivanka, Šimon Šuník, Peter Krajčo, Nitra

8 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Juraj Minár, Zl. Moravce, Peter Šabo, Ivanka, Ján Cserepes, Hlohovec

7 - Adam Novák, Šaľa, Igor Galovič, Jozef Nosian, Nitra, Anton Krajačič, H. Kráľová, Dávid Hamar, Klasov, Ladislav Zuzík, Žirany, Lukáš Garaj, Báb, Gabriela Szökeová, Vráble

6 - Patrik Finta, Jarok, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Peter Bodi, Zbehy, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Peter Páleník, Prílepy, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Denis Marcinkech, Vinodol, Jozef Pánis, D. Krškany

5 - Vincent Gunda, Alekšince, Lubor Kajaba, Saša Königová, Ivanka, Gejza Makács, Neded, Roland Bárek, Žirany, Peter Bujalko, Vráble, Juraj Vencel, Gita Hrnčárová, Nitra

4 - Matej Meleg, Sereď, Peter Bleho, Ján Jóža, Šaľa, Mário Šándor, Naďa Zlatňanská, Ivan Eliaš, Peter Poljaček, Juraj Chudiak, Igor Dubeň, Nitra, Peter Lenárt, H. Saliby, Martin Hraška, Nové Sady, Ján Laca st., D. Obdokovce, Otto Benc, Salo Berecz, Branč, Jaroslav Fúska, Zbehy, Ján Marták, Choča, Emil Kasáš, Lužianky, Juraj Bujko, Žihárec, Róbert Vaňo , Žirany, Miloš Šelestiak , Nitr. Streda, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Miro Sojka, Mankovce

3 - Jozef Repa, Prílepy, Roman Vrábel, Blažej Paukeje, Simona Bulinská, Nitra, Erik Fábry, V. Cetín, Adam Kováč, Babindol, Miloš Janek, Vráble, Vojtech Galaba, Zl. Moravce, Ján Petráš, Róbert Sedlák, Šaľa, Simona Szolnokiová, Dyčka

2 - Peter Žitňanský, Topoľčany, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Katarína Beláková, D. Krškany, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Erik Bulinský, Nitra

1 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Vladimír Kováč, Lovce, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Ingrid Reptíková, Nitra, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor

Najviac - 8 zápasov - v 9. kole uhádli Jana Gálová a Jozef Ehrenhold. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Zdravíme tipérov

Najčítanejšie na My Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pixel Federation nikdy nezarobil ako cez pandémiu
  2. Zdravotná poisťovňa zostala prekvapená. Zaplatila už 30 mil. eur
  3. Radi si veci vyrábate sami? Tento nový časopis je pre vás
  4. Auto bez čakania? VW T-Cross môžete mať hneď a aj so zľavou
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk
  6. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane
  7. Energetici prinavrátia Pečnianskemu lesu pôvodnú biodiverzitu
  8. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku
  1. Pixel Federation nikdy nezarobil ako cez pandémiu
  2. Zdravotná poisťovňa zostala prekvapená. Zaplatila už 30 mil. eur
  3. Auto bez čakania? VW T-Cross môžete mať hneď a aj so zľavou
  4. Radi si veci vyrábate sami? Tento nový časopis je pre vás
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk
  6. Na Špitálskej ulici v Bratislave pribudnú nové byty
  7. Po rokoch cichosci richtuju v Raslavicoch slavnosci
  8. Nie som superman, ale viem, že Prešov má na to byť supermestom.
  1. Domčeky trulli mali byť dočasným bývaním v snahe neplatiť dane 21 545
  2. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky 16 373
  3. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku 15 411
  4. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur 7 836
  5. Zdravotná poisťovňa zostala prekvapená. Zaplatila už 30 mil. eur 4 139
  6. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať 2 956
  7. Nie som superman, ale viem, že Prešov má na to byť supermestom. 2 890
  8. Zdravo a chutne. Vyskúšajte recepty šéfkuchára Jara Žídeka 2 417

Blogy SME

  1. Vladimir Skala: Ako mi rusínsky jazyk pomohol naučiť sa po čínsky
  2. Marian Nanias: Jadrová energia – Neutrónmi do handry z kozmickej lode.
  3. Věra Tepličková: V Škótsku dnes porazili menštruačnú chudobu
  4. Pavol Kadlec: Rozmeňme si Matoviča na drobné.
  5. Peter Biščo: Akú odmenu dostal Sulík od Fica za ...
  6. Imunoblog: Nástup do kolektívu
  7. Unicef Slovensko: Afganistan - rok po...
  8. Martin Pekár: O novom cestovnom poriadku (grafikone)
  1. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave 16 434
  2. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 8 583
  3. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 8 068
  4. Milan Pilip: Čaká nás rozvrat spoločnosti ak nezasiahneme proti konšpirátorom 6 147
  5. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu. 5 894
  6. Peter Gregor: Cena slobody sa vždy počíta iba v stratených ľudských životoch. 4 867
  7. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 4 123
  8. Pavel Macko: Máme ľutovať podnikateľa Hambálka alebo vojnové obete jeho kumpánov? 3 763
  1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  4. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  5. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V Nitre bol v sobotu beachový turnaj v mixe.

Pieskové ihriská za halou SPU boli dejiskom ďalšej letnej akcie.


13. aug
Budúci parklet na Štefánikovej triede.

Niektorým sa parklet páči, iní nešetria kritikou.


19 h
Futbalisti Hosťovej (v oranžovom) vyhrali aj druhý zápas.

Hralo sa druhé kolo 8. ligy B, dve dohrávky pohára a niekoľko prípravných zápasov.


a 2 ďalší 14. aug
Ilustračné foto.

Prinášame výsledky MO Galanta a 8. ligy Šaľa-Galanta, k tomu aj rubriku ZOSTAVA KOLA, resp. ZAUJALI V KOLE.


Samuel Mečiar 14. aug

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Blogy SME

  1. Vladimir Skala: Ako mi rusínsky jazyk pomohol naučiť sa po čínsky
  2. Marian Nanias: Jadrová energia – Neutrónmi do handry z kozmickej lode.
  3. Věra Tepličková: V Škótsku dnes porazili menštruačnú chudobu
  4. Pavol Kadlec: Rozmeňme si Matoviča na drobné.
  5. Peter Biščo: Akú odmenu dostal Sulík od Fica za ...
  6. Imunoblog: Nástup do kolektívu
  7. Unicef Slovensko: Afganistan - rok po...
  8. Martin Pekár: O novom cestovnom poriadku (grafikone)
  1. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave 16 434
  2. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 8 583
  3. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 8 068
  4. Milan Pilip: Čaká nás rozvrat spoločnosti ak nezasiahneme proti konšpirátorom 6 147
  5. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu. 5 894
  6. Peter Gregor: Cena slobody sa vždy počíta iba v stratených ľudských životoch. 4 867
  7. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 4 123
  8. Pavel Macko: Máme ľutovať podnikateľa Hambálka alebo vojnové obete jeho kumpánov? 3 763
  1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  4. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  5. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu