Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

Najlepšími v kole sú Jana Gálová a Jozef Ehrenhold, ktorí uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 48 - Jana Gálová, Žirany, Peter Kluka, Lapáš, Vlado Lyžičiar, Nitra; 47 - Peter Hipp, Šaľa, Stanislav Billík, Lenka Königová, Nitra, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 8. kola Slavko Mikula zo Zbehov.Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 8. kola Slavko Mikula zo Zbehov. (Zdroj: Dušan Tarko)

Správne tipy 9. kola

Nitra - Ružomberok (11. 5.) 0:2 2
Nové Zámky - Nitra jun. 3:0 1
P. Bystrica - Sereď 2:0 1
Hurbanovo - Neded 0:3 2
Vinohrady - Šintava 2:0 1
Chrenová - Ivanka 4:2 1
Trnovec - Rumanová 1:1 X
Pohranice - Kolíňany 1:3 2
J. Kostoľany - Topoľčianky 4:3 1
Veľké Úľany - Šoporňa 2:1 1

Poradie po 9. kole

48 - Jana Gálová, Žirany, Peter Kluka, Lapáš, Vlado Lyžičiar, Nitra

47 - Peter Hipp, Šaľa, Stanislav Billík, Lenka Königová, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

46 - Vincent Csongár, Tešedíkovo

45 - Belo Gombík, Pavol Krajčo, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Borbély, V. Cetín, Norbert Zsigmond, Nový Život, František Andraško, Jelenec, Viliam Félis, Vráble

44 - Ľubica Tasáryová, Štefan Matesko, Nitra, Tibor Karacsony, Váhovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ján Dekan, Velčice, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ivan Mareček, Čab, Peter Debnár, Zbehy, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Antalík, Vráble

43 - Miroslav Račko, Jaroslav Andrášik, Daruška Horváthová, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Vlastimil Záhon, Golianovo, Alexandra Gálová, Žirany, Bohuš Baják, Lužianky, Juraj Minárik, Obyce, Emil Dubec, Žikava, Florián Penzeš, H. Ohaj, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

42 - Ján Doboš, Marián Muzika, Michal Hunka, František Dedič, Ľubomír Ballay, Miroslav Zverka, Alexander Meszáros, Mária Königová, Barbora Mináriková, Roman Sýkora, Boris Grežo, Nitra, Eva Súľovská, Rišňovce, Andrej Segíň, Sľažany, Gabriel Fazekaš, Neded, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Martina Hippová, Milan Lazan, Juraj Žiačko, Šaľa, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Milan Greguš, Zbehy, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Gál, Žirany, Ján Šimák, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Nikola Hladká, Rumanová, Juraj Dubeň, Boris Mesároš, Lehota, Matej Kuzmický, Ivanka, Mária Látečková, Svätoplukovo, Henrich Richter, Bratislava, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Tibor Bene, D. Obdokovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ferdinand Németh, H. Ohaj

41 - Maroš Karas, Ivan Lauko, Anton Dano, Ivan Magdolen, Milan Ružička, Nitra, Pavel Babiak, Štefan Mravík, Žitavany, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Pavel Mihálik, Jozef Danada, Šaľa, Stanislav Pacher, Sľažany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Vašek, Pavol Pagáč, Ivanka, Tibor Glovenský, Košúty, Anna Dúczová, H. Kráľová, Jozef Virág, Zl. Moravce, Martin Tesár, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Jozef Kutak, Jarok, Andrej Švihorík, Báb, Ján Slíž, Beladice, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Marcel Hoppan, H. Ohaj, Miroslav Kováč, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

40 - Mária Sýkorová, Katka Kišacová, Ján Barát, Karol Ryba, Miroslav Fábry, Milan Lacina, Pavel König, Vladimír Kompas, Nitra, Alojz Rajtár, Sľažany, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Milan Bekéni, Štefan Mrllák, Róbert Ščepka, Ján Martinek, Jozef Sklenár, Gabriel Odráška, Marián Móri, Šaľa, Judita Bužíková, Celestín Berecz, Ladislav Vašek, Branč, Ivan Tóth, Ivan Kupec, Čakajovce, Margita Pavelková, Golianovo, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Török, Pata, Ján Ronin, Blahová, Dávid Slíž, Norbert Adamča, Sereď, Alojz Jenis, Žitavany, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Miroslav Močol, Alekšince, Filip Dobiaš, Čeľadice, Peter Matulník, Nové Sady, Peter Ivančík, Koniarovce, František Finta, Jelenec, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Marek Macek, Vinodol, Anton Ďuriš, Jozef Joniak, Vráble, Jozef Záhorský, Rišňovce

39 - Lenka Sýkorová, Vladimír Ťapušík, Michal Garay, Daniel Tasáry, Martin Krajčír, Vladimír Papp, Jozef Prešinský, Patrik Rumanovský, Ján Ehrenhold, Richard Magušín, Jabar Said, Nitra, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Baláž, Janka Jašiková, Marek Sokol, Marián Titka, Šaľa, Pavol Kozma, Branč, Peter Svitač, Telince, Lukáš Valent, Hosťovce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., György Jakubecz, H. Saliby, Tibor Tóth, Žihárec, Jozef Labuda, Solčany, Karol Blažovič, Lužianky, Michal Čery, Jelenec, Mário Fábry, Marek Fábry, Šurianky, Imrich Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Viera Pavelková, Golianovo, Milan Minarovič, Behynce, Ján Kóssi, Čifáre, Miroslav Vajzer, Vráble, Juraj Segíň, Sľažany

38 - Anna Gombíková, Ľubomír Turňa, Ernest Szombath, Juraj Kadlieček, Pavel Dojčar, Martin Peniaško, Patrik Andrášik, Juraj Urban, Katarína Karcolová, Jozef Viskup, Ľubomír Bartakovič, Ladislav Nosian, František Bojda, Nitra, Anna Kubalová, Sereď, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Miroslav Borbély, Jelenec, Patrik Pacher, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Tibor Odráška, Štefan Žarnócay, Šaľa, Ľubomír Martišovič, Oľga Račková, D. Krškany, Zuzana Baranová, Michalovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jaroslav Dvorský, Pata, Ondrej Molnár, Štitáre, Patrik Dubnička, Váhovce, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Daniel Lörincz, Branč, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Lisý, H. Ohaj, Jozef Hoppan, Vráble

37 - Miroslav Mada, Imrich Hrdlica, Vladimír Krajčovič, Peter Kardoš, Vladimír Ťapušík ml., Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Emil Remeň, Čeľadince, Ľubomír Antal, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Timea Mészárosová, Július Benkö st., Juraj Csirik, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Miroslav Szlamka, Štefan Dubnička, Váhovce, Miloš Macala, Gáň, Marián Račko, Ivanka, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Peter Hamerlík, Jelka, Juraj Garay, M. Cetín, Milan Javor, Šintava, Marek Kalúz, V. Zálužie, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Emil Šatan, Vozokany, Michal Borovský, H. Saliby, Ľubomír Sako, Kolíňany, Štefan Pupák, Hurbanovo, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Tibor Šmitala, Čab, Miriama Ďurinová, Golianovo, Rudolf Lauko, Zbehy, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Viliam Čulík, Machulince, Jozef Šabo, Žitavany, Štefan Tóth, Jozef Korgo, Klasov, Filip Vašíček, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka

36 - Jarmila Saidová, Vladimír Nemšovský, Július Petrík, Marián Grman, Imrich Ručkay, Juraj Hrnčár, Ľudovít Konečný, Pavel Čvirik, Kristína Orelová, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Tibor Rakoncza, H. Saliby, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Rudolf Matušica, Pata, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Vladimír Urban, Hájske, Roman Bilický, Preseľany, Marián Mateička, Behynce, Július Benkö ml., Šaľa, Katarína Hudáková, Rišňovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ladislav Sivák (Onur), Juraj Bárek, Žirany, Valer Kulich, N. Hrnčiarovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ľubor Drgoň, Jozef Ehrenhold, D. Krškany, Mário Guzmický, Vladimír Tasáry, Martin Pagáč, Ivanka, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Mikula, Marián Pauk, Alekšince, Peter Pecho, Beladice, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Tibor Széker, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ján Jacsa, Žihárec, Peter Paulis, M. Vozokany, Ján Gálik, Žitavany

35 - Renáta Baksová, Pavel Hrnčár, Andrej Stoklas, David Karas, Igor Drotár, Marián Barta, Jozef Petrovič, Michal Motúz, Martin Viskup, Ladislav Fazekaš, Jana Pavelková, Nitra, Timea Aghová, Trstice, Ľubomír Mikula, Lehota, Jana Dudonová, Sereď, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Peter Lehocký, Tatiana Mifková, Jozef Kučera, Pavol Kuna, René Vincze, Šaľa, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Martin Račko, Margita Pánisová, D. Krškany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ivan Bakyta, Jarok, František Kóša, Branč, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Miloš Gál st., Žirany, Ján Argyusi, Neded, Ľubomír Števanka, Preseľany, Anton Čurgali, Mojmírovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Roman Guzmický, Miloš Bystrický, Terka Tasáryová, Ján Vaško, Ivanka, Milan Roman, Čab, Juraj Német, D. Lefantovce, Csaba Sándor, Peter Juhász, Kolíňany, Jaroslav Grman, Vráble, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ladislav Kéry, Volkovce, Ľubomír Novota, Zl. Moravce

34 - Miloš Sýkora, Dávid Said, Dianka Račková, Dušan Letko, Jozef Paulík, Pius Hajdák, Ján Hnilica, Marek Kasáš, Ján Hudec, Igor Kotora st., Ján Kmeťo, Janka Račková, Nitra, Maroš Papp, Sereď, Peter Ambrózy, Selice, Ľuboš Motolík, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Štefan Straňák, H. Kráľová, Imrich Valent, Jozef Homola, Hosťovce, Ján Szöcs, Peter Visolajský, Pavol Sámel, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Fúska, Ivan Ďurický, Branč, Henrich Bíro, Daniel Mako, Čakajovce, Július Bíro, V. Zálužie, Milan Kukučka, Jozef Baťala, Žitavany, Ladislav Nagy, Jozef Andel, Viktor Németh, Vráble, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Imrich Maťo, Golianovo, Mário Pánis, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Štefan Macek, Vinodol, Štefan Varga, Topoľnica, Tibor Berec, Lapáš, Miro Senneš, Močenok, Marek Tvrdoň, Žirany, Dušan Gašparík, Machulince, Ján Školník, Zl. Moravce

33 - Jozef Senneš, Ivan Kozár ml., František Filo, Ľuboš Mičík, Adriana Šišková, Ľudovít Kováč, Jozef Hudec ml., Ladislav Adame, Nitra, Miloš Remenár, Dušan Švehla, Sereď, Peter Ryban, Nitr. Streda, Vincent Komačka, Topoľčany, Milan Strapko, Beladice, Anna Pacherová, Sľažany, Mikuláš Pintér, Branč, Slavko Mikula, Ján Kollár, Ivanko Vanko, Zbehy, Tomáš Ševčík, T. Mlyňany, Mária Vargová, Neded, Gašpar Gál, Žirany, Kamil Popelka, Hájske, Viktor Balko, Lužianky, Kamil Gajdoš, Golianovo, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter König, Ivanka, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Vincent Káčer, Peter Čepček, Zl. Moravce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj

32 - Zdenko Senneš, Milan Vörös, Ladislav Skalický, René Daniš, František Benc, Dionýz Pecháček, Michal Bíro, Katarína Kuchárová, Jozef Svitač, Peter Plandora, Michal Lauko, Ivan Kozár, Nitra, Ivan Remeň, Nit. Streda, Marián Kopáčik, Pavol Uher, Margita Kališová, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Oľga Pintérová, Jozef Toman, D. Krškany, Roman Kutak, Tomášikovo, Juraj Baša, Sereď, Juraj Mészáros, Selice, Rudolf Krajinčák, Báb, Peter Ondriaš, Jozef Pecho, Žitavany, Katarína Pálková, Jarok, Martin Jurík, Čakajovce, Štefan Valovič, Rišňovce, Juraj Tóth, Močenok, Jozef Králik, T. Mlyňany, Jozef Malý, Vráble, Rado Vágai, Čeľadice, Janka Gálová, Žirany, Imrich Drozdák, Bábindol

31 - Štefan Bede, Vlado Sásik, František Grom, Lukáš Bartakovič, Matúš Dillhoff, František Hrnčiar ml., Nitra, Roman Rajnoha, Ivanka Kunkelová, Kristián Frajka, Eva Lahučká, Jozef Masár, Zl. Moravce, Peter Gyarfás, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Štefan Bystrický, Filip Guzmický, Ivanka, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Miroslav Javor, Igor Tkáč, Sereď, Filip Marinov, Rumanová, Ján Szöke, V. Cetín, Andrej Maťo, Jarok, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Andrej Kušnír, Čeľadice, Milan Šlosár, Čab, Milan Augustín st., Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jozef Roško, Dyčka, Tomáš Švec, Pohranice, Štefan Hudec, Lužianky

30 - Roman Ražný, Róbert Baláži, Peter Solčianský, Nitra, Dušan Nagy, Štefan Zeman, Jelenec, Ladislav Šóki, Diakovce, Tibor Križovič, Levice, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Slavo Kališ, Šaľa, Peťka Račková, Martina Balážová, Ivanka, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Vladimír Guláš, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Szilárd Hajdú, Tešedíkovo, Július Galo, D. Krškany, Renáta Mikulová, Alekšince, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Katarína Vlčeková, Lužianky, Peter Tuhý, Machulince

29 - Ľudovít Laca st., Erich Schober, František Hrnčiar st., František Imre, Nitra, Juraj Meliška, Sľažany, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Helena Bartošová, D. Krškany, Pavol Štefek, V. Dolina, Vojtech Szöke, V. Cetín, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Martin Rus, Lukáčovce, Jakub Kunkel, Marta Kunkelová, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Milan Augustín ml., Topoľčianky, Miroslav Fúska, Rišňovce, Imrich Struhár, Vráble, Peter Zeleňák, Šaľa

28 - Laco Ištokovič, Lukáč Tomiš, Jakub Kadiš, Štefan Mozola, Nitra, František Kausek, Klasov, Peter Jasenec, Roman Uher, Šaľa, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Šimko, Močenok, Peter Vranský, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Mário Slezák, Lukáčovce, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Švihorík, Báb, Jozef Chovanec, Šurianky, Michal Hitka, Martin n/Ž., Peter Strieška, Volkovce

27 - Milan Nagy, Anna Gažová, Milan Petráš, Rastislav Štefánik, Milan Borovský, Ľuboš Baranec, Michal Lichtner, Štefan Dékány, Ján Palka, Nitra, Juraj Barantal, V. Zálužie, Karol Čurgali, Mojmírovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ján Jambor, Rišňovce, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Trungel, Vráble, Zsolt Király, Č. Voda, Július Oláh, Matúškovo

26 - František Pribela, Šintava, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Dávid Jancsó, Vlčany, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Gabriel Molnár, Galanta, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Watter, Jozef Žemba, Rišňovce, Lukáš Bíro, Čakajovce, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Karol Bujalko, Vráble, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Tomáš Križovič, Levice, Jaroslav Korytár, Nitra

25 - Milan Rákoci, Jozef Hudec st., František Juhás, Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Katarína Škrovánková, D. Vestenice, Alexander Repta, Branč, Pavel Períček, Rišňovce, Vladimír Krajčovič, Oponice, František Kunkel, Zl. Moravce, Katarína Malá, Peter Modzga, Vráble, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

24 - Erik Sovič, Dezider Zaujec, Ivan Leckeš, Matej Pelikán, Štefan Csampai, Dajana Borovská, Nitra, Ján Wesolowski, Hlohovec, Marián Herceg, Pata, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Marián Tkáč, Sereď, Július Vodný, Babindol, Emil Podhradský, Lukáčovce

23 - František Čaniga, Peter Bezák, Inka Reptíková, Jozef Moder, Nitra, Anton Berecz, Branč, Ladislav Gál, Žirany, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Marián Grman, Vráble, Lukáš Hegedüš, Ladice

22 - Juraj Náhlovský, Jozef Kóša, Nikoleta Bartakovičová, Nitra, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Ladislav Janec, Tomášikovo, Štefan Peťovský, Lužianky, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Peter Odráška, H. Kráľová, Miroslav Bystrický, Ivanka

21 - Emerencia Horváthová, Komjatice, Andrej Repta, Branč, Lukáš Takáč, Báb, Vojtech Porubský, D. Krškany

20 - Jozef Horňák, Rišňovce, Gabriel Danko, Žitavany, Juraj Káčer, Čaradice

19 - Ladislav Piška, Ondrej Kišac, Nitra, Dušan Podhradský, Róbert Jánošík, D. Krškany, Ivan Bielik, Topoľčany, Alica Ševčíková, Solčany

18 - Ján Šiška, Pavol Varga, Nitra, Martin Kormoši, Šaľa, Ronald Frkala, H. Kráľová, Erik Kevin Mészáros, Gáň, Štefan Török, Branč

17 - Július Braun, Močenok, Ján Lipovský, Báb, Ľudovít Laca ml., Ján Bulinský, Nitra, Vojtech Gergel, Topoľčany, Mária Miškovičová, Jelenec, Július Bradáč, Golianovo, Peter Bohunický, Sereď

16 - Janka Hrivňáková, Katarína Spišáková, Anton Lieskovský, Marika Kapustová, Nitra

15 - Miroslav Studený, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Jozef Švolík, Obyce, Leonard Bednár, Vráble, Peter Szórád, Kolíňany

14 - Tomáš Darázs, Tešedíkovo, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Karvay, Čakajovce, Tomáš Snop, Nitra, Radoslav Bajnek, Vráble

13 - Patrik Šíma, Šaľa, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Róbert Berec, Lapáš, Filip Deák, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Peter Kišac, Branislav Kišac, Nitra

12 - Roman Ács, D. Obdokovce, Richard Vnučko, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lenka Reptová , Branč

11 - Štefan Finta, Jarok, Anna Galbavá, Mariana Letková, Nitra, František Margetin, Rišňovce, Irena Peťková, Zl. Moravce

10 - Libor Vinkler, Šaľa, Juraj Chovanec, Nitra, Michal Palka, Cabaj-Čápor

9 - Vlado Matušica, Hájske, Saška Königová, Viktória Königová, Ivanka, Šimon Šuník, Peter Krajčo, Nitra

8 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Juraj Minár, Zl. Moravce, Peter Šabo, Ivanka, Ján Cserepes, Hlohovec

7 - Adam Novák, Šaľa, Igor Galovič, Jozef Nosian, Nitra, Anton Krajačič, H. Kráľová, Dávid Hamar, Klasov, Ladislav Zuzík, Žirany, Lukáš Garaj, Báb, Gabriela Szökeová, Vráble

6 - Patrik Finta, Jarok, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Peter Bodi, Zbehy, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Peter Páleník, Prílepy, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Denis Marcinkech, Vinodol, Jozef Pánis, D. Krškany

5 - Vincent Gunda, Alekšince, Lubor Kajaba, Saša Königová, Ivanka, Gejza Makács, Neded, Roland Bárek, Žirany, Peter Bujalko, Vráble, Juraj Vencel, Gita Hrnčárová, Nitra

4 - Matej Meleg, Sereď, Peter Bleho, Ján Jóža, Šaľa, Mário Šándor, Naďa Zlatňanská, Ivan Eliaš, Peter Poljaček, Juraj Chudiak, Igor Dubeň, Nitra, Peter Lenárt, H. Saliby, Martin Hraška, Nové Sady, Ján Laca st., D. Obdokovce, Otto Benc, Salo Berecz, Branč, Jaroslav Fúska, Zbehy, Ján Marták, Choča, Emil Kasáš, Lužianky, Juraj Bujko, Žihárec, Róbert Vaňo , Žirany, Miloš Šelestiak , Nitr. Streda, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Miro Sojka, Mankovce

3 - Jozef Repa, Prílepy, Roman Vrábel, Blažej Paukeje, Simona Bulinská, Nitra, Erik Fábry, V. Cetín, Adam Kováč, Babindol, Miloš Janek, Vráble, Vojtech Galaba, Zl. Moravce, Ján Petráš, Róbert Sedlák, Šaľa, Simona Szolnokiová, Dyčka

2 - Peter Žitňanský, Topoľčany, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Katarína Beláková, D. Krškany, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Erik Bulinský, Nitra

1 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Vladimír Kováč, Lovce, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Ingrid Reptíková, Nitra, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor

Najviac - 8 zápasov - v 9. kole uhádli Jana Gálová a Jozef Ehrenhold. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  2. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  5. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  6. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  8. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  9. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  10. Pomáhajte čítaním
  1. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  2. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  3. Budúcnosť M&A v Európe
  4. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  5. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  6. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  7. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  10. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 31 807
  2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 11 508
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 868
  4. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 091
  5. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 9 041
  6. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 8 645
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 606
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 501
  9. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 406
  10. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 8 400
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hazard nitrianskeho vedenia s verejnými financiami

Zákaz hazardu v Nitre, za ktorý od začiatku bojoval predovšetkým primátor Marek Hattas a preto podporoval kresťanských aktivistov v zbere petície počas posledných parlamentných volieb, nemal dlhú životnosť.

Odhalili machinácie, exriaditeľ Agrokomplexu obvinenia odmieta

Kontrolórom sa nepozdávajú, okrem iného, gastroprívesy ani pás zelene za desiatky tisíc eur. Problémy zistili aj v Relax parku.

Zľava Macko, Mičovský a Kanás.

Pozitívni sú seniori v zariadení na Zobore aj pracovníčka kuchyne na Baničovej

Väčšina seniorov nemala žiadne príznaky, u dvoch sa prejavila len slabá nádcha. Pozitívni sú aj zamestnanci.

Zariadenie pre seniorov Zobor.

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

Úraz sa stal pri inštalovaní vianočnej gule pod stropom.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na rýchlostnej ceste R1 sa dnes stala ďalšia nehoda, vodič je popálený

Po prvej nehode zomrela žena, po druhej bojuje o život muž.

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

Vianočné trhy v Martine budú

Druhá vlna koronavírusu slabne, no ťažko povedať, akú silu bude mať v predvianočnom období. Mesto napriek tomu pripraví vianočné trhy. Budú mať ale svoje epidemiologické pravidlá.

Už ste čítali?