Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

Víťazom kola je Ľubomír Straňák, ktorý uhádol 8 zápasov. Poradie na špici: 57 - Peter Hipp, Šaľa, Belo Gombík, Nitra, František Andraško, Jelenec; 56 - Lenka Königová, Pavol Krajčo, Vlado Lyžičiar, Nitra, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jana Gálová, Žirany,

Pre kartón piva si prišla víťazka 10. kola Eva Lahučká zo Zlatých Moraviec.Pre kartón piva si prišla víťazka 10. kola Eva Lahučká zo Zlatých Moraviec. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 11. kola

FC Nitra - Trnava 3:2 1
FC ViOn - Košice 1:0 1
Slovan jun. - Vráble 2:1 1
Topoľčany - Nitra jun. 2:0 1
Dun. Streda B - Sereď 3:1 1
Trstice - Šintava 1:2 2
Golianovo - Beladice 3:2 1
Trnovec - V. Zálužie 1:6 2
Skýcov - Velčice 1:4 2
Martin n/Ž. - Topoľčianky 3:3 X

Poradie po 11. kole

57 - Peter Hipp, Šaľa, Belo Gombík, Nitra, František Andraško, Jelenec

56 - Lenka Königová, Pavol Krajčo, Vlado Lyžičiar, Nitra, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jana Gálová, Žirany

Skryť Vypnúť reklamu

55 - Andrej Segíň, Sľažany, Peter Kluka, Lapáš, Ján Šimák, D. Krškany, Emil Dubec, Žikava

54 - Stanislav Billík, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Alexandra Gálová, Žirany, Ján Dekan, Velčice, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Debnár, Zbehy, Viliam Félis, Vráble

53 - Michal Hunka, Štefan Matesko, Nitra, Jozef Borbély, V. Cetín, Jozef Virág, Zl. Moravce, Tibor Karacsony, Váhovce, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Vanesa Pánisová, D. Krškany, Ivan Mareček, Čab, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marcel Hoppan, H. Ohaj

52 - Ján Doboš, Miroslav Račko, Ľubomír Ballay, Miroslav Zverka, Nitra, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Eva Súľovská, Rišňovce, Pavel Babiak, Žitavany, Milan Lazan, Šaľa, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Gál, Žirany, Peter Ivančík, Koniarovce, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Nikola Hladká, Rumanová, Matej Kuzmický, Ivanka, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Štefan Tóth, Klasov, Ján Antalík, Miroslav Kováč, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

51 - Lenka Sýkorová, Patrik Rumanovský, Alexander Meszáros, Jaroslav Andrášik, Milan Ružička, Roman Sýkora, Nitra, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Pavel Mihálik, Šaľa, Peter Vašek, Ivanka, Štefan Mravík, Žitavany, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ján Slíž, Beladice, Tibor Bene, D. Obdokovce, Juraj Minárik, Obyce, Henrich Richter, Bratislava, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Joniak, Vráble

50 - Anna Gombíková, Patrik Andrášik, Anton Dano, František Dedič, Mária Königová, Barbora Mináriková, Pavel König, Daruška Horváthová, Boris Grežo, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Zoltán Jancsó, Vlčany, Stanislav Pacher, Sľažany, Martina Hippová, Marián Titka, Šaľa, Margita Pavelková, Vlastimil Záhon, Viera Pavelková, Golianovo, Tibor Horváth, Komjatice, Anna Dúczová, H. Kráľová, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Pavol Pagáč, Ivanka, Martin Tesár, D. Krškany, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ivan Kupec, Čakajovce, Juraj Dubeň, Lehota, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Rudolf Lauko, Zbehy, Mária Látečková, Svätoplukovo, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ferdinand Németh, H. Ohaj

Skryť Vypnúť reklamu

49 - Ján Barát, Ľubomír Turňa, Ľubica Tasáryová, Vladimír Kompas, Nitra, Jozef Rehuš, Jozef Záhorský, Rišňovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Milan Bekéni, Juraj Žiačko, Marián Móri, Šaľa, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Pavol Kozma, Branč, Matúš Vajzer, Báb, Marek Kalúz, V. Zálužie, Dávid Slíž, Sereď, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ondrej Molnár, Štitáre, Tibor Tóth, Žihárec, Jozef Barát, Topoľčany, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Michal Čery, František Finta, Jelenec, Jozef Kutak, Jarok, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ján Kóssi, Čifáre, Filip Vašíček, Vráble, Florián Penzeš, H. Ohaj, Boris Mesároš, Lehota

48 - Vladimír Ťapušík, Karol Ryba, Ivan Lauko, Martin Peniaško, Katarína Karcolová, Martin Krajčír, Nitra, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Danada, Róbert Ščepka, Jozef Baláž, Šaľa, Judita Bužíková, Branč, Ján Ronin, Blahová, Lukáš Valent, Hosťovce, György Jakubecz, H. Saliby, Karol Blažovič, Lužianky, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Marek Fábry, Šurianky, Tibor Šmitala, Čab, Peter Matulník, Nové Sady, Anton Ďuriš, Miroslav Vajzer, Vráble, Jozef Korgo, Klasov

47 - Mária Sýkorová, Jarmila Saidová, Július Petrík, Pavel Dojčar, Marián Muzika, Daniel Tasáry, Miroslav Fábry, Juraj Urban, Vladimír Papp, Vladimír Krajčovič, Peter Kardoš, Ján Ehrenhold, Jabar Said, Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Štefan Mrllák, Ján Martinek, Jozef Sklenár, Jozef Kučera, Marek Sokol, Šaľa, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Norbert Adamča, Sereď, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Patrik Dubnička, Váhovce, Miroslav Močol, Alekšince, Andrej Švihorík, Báb, Marek Macek, Vinodol, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Tibor Lisý, H. Ohaj, Jozef Hoppan, Vráble

46 - Miroslav Mada, Juraj Hrnčár, Imrich Hrdlica, Milan Lacina, Ivan Magdolen, Jozef Prešinský, Marián Barta, Ľubomír Bartakovič, Richard Magušín, Nitra, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Anna Kubalová, Sereď, Emil Remeň, Čeľadince, Marián Mateička, Milan Minarovič, Behynce, Alojz Rajtár, Sľažany, Janka Jašiková, Ján Szöcs, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Oľga Račková, D. Krškany, Zuzana Baranová, Michalovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Török, Pata, Valer Kulich, N. Hrnčiarovce, Tibor Glovenský, Košúty, Ľubomír Sako, Kolíňany, Štefan Pupák, Hurbanovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ladislav Vašek, Branč, Peter Pecho, Beladice, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ján Jacsa, Žihárec, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Martin Pagáč, Ivanka, Ján Gálik, Žitavany

45 - Katka Kišacová, Vladimír Nemšovský, Michal Garay, Ján Hnilica, Igor Drotár, Jozef Viskup, Jozef Petrovič, Ladislav Nosian, František Bojda, Kristína Orelová, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Vladimír Urban, Hájske, Roman Bilický, Preseľany, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Július Benkö st., Gabriel Odráška, Tibor Odráška, Juraj Csirik, Šaľa, Miroslav Szlamka, Štefan Dubnička, Váhovce, Marián Račko, Mário Guzmický, Terka Tasáryová, Ján Vaško, Ivanka, Ivan Tóth, Čakajovce, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Svitač, Telince, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Mário Fábry, Šurianky, Milan Roman, Čab, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Daniel Lörincz, Branč, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Viliam Matejov, Tibor Széker, Zl. Moravce, Viliam Čulík, Machulince, Jozef Šabo, Žitavany, Juraj Segíň, Sľažany

44 - Dávid Said, Renáta Baksová, Maroš Karas, Marián Grman, Imrich Ručkay, Nitra, Tibor Rakoncza, Michal Borovský, H. Saliby, Štefan Kočiš, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Rudolf Matušica, Jaroslav Dvorský, Pata, Jana Dudonová, Sereď, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Štefan Žarnócay, René Vincze, Šaľa, Marián Strečka ml., Jozef Šebík, Topoľčianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok, František Kóša, Branč, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ján Argyusi, Neded, Margita Pánisová, Mário Pánis, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Jozef Homola, Hosťovce, Eva Lahučká, Ľubomír Novota, Zl. Moravce

43 - Miloš Sýkora, Pavel Hrnčár, Pius Hajdák, Ľudovít Konečný, Michal Motúz, Pavel Čvirik, Nitra, Vincent Komačka, Topoľčany, Gabika Fikselová, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Roman Kutak, Tomášikovo, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Juraj Garay, M. Cetín, Milan Javor, Šintava, Katarína Hudáková, Rišňovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Alojz Jenis, Žitavany, Pavol Sámel, Šaľa, Anton Čurgali, Mojmírovce, Jozef Škvaril st., Jozef Ehrenhold, D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, Roman Guzmický, Ivanka, Marián Pauk, Alekšince, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Jaroslav Grman, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Janka Gálová, Žirany

42 - Dianka Račková, Ernest Szombath, Ladislav Skalický, Ivan Kozár ml., Andrej Stoklas, Dionýz Pecháček, Ján Hudec, Peter Plandora, Martin Viskup, Nitra, Timea Aghová, Trstice, Maroš Papp, Sereď, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Štefan Bystrický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Ryban, Nitr. Streda, Imrich Valent, Hosťovce, Miroslav Borbély, Jelenec, Július Benkö ml., Peter Visolajský, Šaľa, Peter Hamerlík, Jelka, Tomáš Ševčík, T. Mlyňany, Juraj Mészáros, Selice, Milan Kukučka, Žitavany, Emil Šatan, Vozokany, Ladislav Nagy, Jozef Andel, Vráble, Imrich Maťo, Miriama Ďurinová, Golianovo, Štefan Macek, Vinodol, Štefan Valovič, Rišňovce, Štefan Varga, Topoľnica, Miro Senneš, Močenok, Milan Augustín st., Milan Augustín ml., Topoľčianky, Ivanko Vanko, Zbehy

41 - Roman Ražný, Dušan Letko, Milan Vörös, Jozef Paulík, František Filo, Ľuboš Mičík, Štefan Bede, Ľudovít Kováč, Igor Kotora st., Ján Kmeťo, Vladimír Ťapušík ml., Jana Pavelková, Nitra, Ľubomír Kollár, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Peter Lehocký, Timea Mészárosová, Tatiana Mifková, Šaľa, Martin Račko, Július Galo, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Dušan Švehla, Sereď, Daniel Mako, Čakajovce, Mária Vargová, Neded, Štefan Kúsek, Hostie, Viktor Balko, Lužianky, Kamil Gajdoš, Golianovo, Tibor Berec, Lapáš, Peter König, Ivanka, Marek Tvrdoň, Žirany, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Jozef Pecho, Žitavany, Viktor Németh, Vráble, Ivan Ďurický, Branč

40 - René Daniš, David Karas, Adriana Šišková, Jozef Hudec ml., Nitra, Roman Rajnoha, Peter Čepček, Zl. Moravce, Peter Ambrózy, Selice, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ladislav Šóki, Diakovce, Anna Pacherová, Sľažany, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Margita Kališová, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Slavko Mikula, Ján Kollár, Zbehy, Igor Tkáč, Sereď, Henrich Bíro, Martin Jurík, Čakajovce, Ladislav Sivák (Onur), Gašpar Gál, Žirany, Ján Szöke, V. Cetín, Andrej Maťo, Jarok, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Kamil Popelka, Hájske, Ľubomír Števanka, Preseľany, Celestín Berecz, Branč, Juraj Német, D. Lefantovce, Dušan Gašparík, Machulince, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Štefan Hudec, Lužianky

39 - Jozef Senneš, Michal Bíro, František Grom, František Hrnčiar ml., Lukáč Tomiš, Ladislav Fazekaš, Ivan Kozár, Nitra, Miroslav Javor, Juraj Baša, Sereď, Peter Gyarfás, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ivan Remeň, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Dušan Nagy, Jelenec, Marián Kopáčik, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Oľga Pintérová, D. Krškany, Milan Fúska, Branč, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Pavol Štefek, V. Dolina, Rudolf Krajinčák, Báb, Katarína Pálková, Jarok, Martin Rus, Lukáčovce, Ján Školník, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Fúska, Rišňovce, Tomáš Švec, Pohranice, Peter Tuhý, Machulince

38 - Juraj Kadlieček, Erich Schober, František Benc, Katarína Kuchárová, Janka Račková, Michal Lauko, Michal Lichtner, Ján Palka, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Pavol Uher, Šaľa, Filip Marinov, Rumanová, Július Bíro, V. Zálužie, Jozef Toman, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Miloš Bystrický, Ivanka, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Štefák, Rišňovce, Csaba Sándor, Peter Juhász, Kolíňany, Ivanka Kunkelová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj

37 - Laco Ištokovič, Peter Solčianský, Jozef Svitač, Nitra, Milan Strapko, Beladice, Tibor Križovič, Levice, Milan Macho, M. Ripňany, Filip Guzmický, Ivanka, Jozef Chovanec, Šurianky, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Imrich Struhár, Vráble, Rado Vágai, Čeľadice, Július Oláh, Matúškovo

36 - Zdenko Senneš, Róbert Baláži, Vlado Sásik, Lukáš Bartakovič, František Imre, Nitra, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Vranský, Zbehy, Mário Slezák, Lukáčovce, Peter Mikula, Alekšince, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Roško, Dyčka, Peter Paulis, M. Vozokany, Katarína Vlčeková, Lužianky, Peter Strieška, Volkovce

35 - František Hrnčiar st., Nitra, Ján Wesolowski, Hlohovec, Dávid Jancsó, Vlčany, Pavol Kuna, Šaľa, Miloš Gál st., Žirany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Juraj Tóth, Močenok, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Ladislav Szöke, Vráble, Emil Podhradský, Lukáčovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Imrich Drozdák, Bábindol

34 - Ľudovít Laca st., Marek Kasáš, Milan Borovský, Jaroslav Korytár, Nitra, František Kausek, Klasov, Peter Šimko, Močenok, Peťka Račková, Martina Balážová, Ivanka, Peter Trungel, Vráble, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Jozef Dubaj, Topoľčianky

33 - Milan Petráš, Ladislav Adame, Inka Reptíková, Jakub Kadiš, František Juhás, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Roman Uher, Peter Zeleňák, Šaľa, Mikuláš Pintér, Branč, Helena Bartošová, D. Krškany, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Gabriel Molnár, Galanta, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Jozef Švihorík, Báb, Ján Jambor, Jozef Žemba, Rišňovce, Rudolf Macho, Kolíňany, František Kunkel, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy

32 - Milan Nagy, Jozef Hudec st., Jozef Kóša, Dezider Zaujec, Ivan Leckeš, Nitra, Slavo Kališ, Šaľa, Vojtech Szöke, V. Cetín, Peter Ondriaš, Žitavany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jozef Malý, Karol Bujalko, Vráble

31 - Matúš Dillhoff, Dajana Borovská, Štefan Dékány, Nitra, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Andrej Kušnír, Čeľadice, Pavel Períček, Rišňovce, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Peter Modzga, Vráble

30 - Anna Gažová, Štefan Csampai, Nitra, Marián Tkáč, Sereď, Szilárd Hajdú, Tešedíkovo, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Renáta Mikulová, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Tomáš Križovič, Levice, Vojtech Porubský, D. Krškany

29 - Juraj Meliška, Sľažany, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Alexander Repta, Branč, Jozef Watter, Rišňovce, Jozef Moder, Ondrej Kišac, Nitra

28 - Peter Jasenec, Martin Kormoši, Šaľa, Milan Rákoci, Štefan Mozola, Nitra

27 - Juraj Barantal, V. Zálužie, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Erik Sovič, Rastislav Štefánik, Ľuboš Baranec, Nitra, Ladislav Gál, Žirany, Štefan Peťovský, Lužianky, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Marián Grman, Vráble, Zsolt Király, Č. Voda

26 - František Pribela, Šintava, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Lukáš Bíro, Čakajovce

25 - Peter Vrabec, Čakajovce, Katarína Škrovánková, D. Vestenice, Vladimír Krajčovič, Oponice, Katarína Malá, Vráble, Miroslav Bystrický, Ivanka

24 - Marián Herceg, Pata, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Andrej Repta, Branč, Július Vodný, Babindol, Matej Pelikán, Nitra

23 - Anton Berecz, Branč, František Čaniga, Ladislav Piška, Peter Bezák, Pavol Varga, Nitra, Lukáš Hegedüš, Ladice

22 - Krisztián Varga, Tešedíkovo, Ján Šiška, Juraj Náhlovský, Nikoleta Bartakovičová, Nitra, Ladislav Janec, Tomášikovo, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Peter Odráška, H. Kráľová

21 - Emerencia Horváthová, Komjatice, Mária Miškovičová, Jelenec, Ján Bulinský, Nitra, Lukáš Takáč, Báb

20 - Jozef Horňák, Rišňovce, Gabriel Danko, Žitavany, Juraj Káčer, Čaradice

19 - Dušan Podhradský, Róbert Jánošík, D. Krškany, Ivan Bielik, Topoľčany, Alica Ševčíková, Solčany, Branislav Kišac, Nitra

18 - Ronald Frkala, H. Kráľová, Erik Kevin Mészáros, Gáň, Štefan Török, Branč

17 - Július Braun, Močenok, Ján Lipovský, Báb, Ľudovít Laca ml., Nitra, Vojtech Gergel, Topoľčany, Július Bradáč, Golianovo, Peter Bohunický, Sereď, František Margetin, Rišňovce

16 - Janka Hrivňáková, Katarína Spišáková, Anton Lieskovský, Marika Kapustová, Jozef Nosian, Nitra

15 - Miroslav Studený, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Jozef Švolík, Obyce, Leonard Bednár, Vráble, Peter Szórád, Kolíňany

14 - Tomáš Darázs, Tešedíkovo, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Karvay, Čakajovce, Tomáš Snop, Nitra, Radoslav Bajnek, Vráble, Róbert Vaňo , Žirany

13 - Patrik Šíma, Šaľa, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Róbert Berec, Lapáš, Filip Deák, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Peter Kišac, Nitra, Gabriela Szökeová, Vráble

12 - Roman Ács, D. Obdokovce, Richard Vnučko, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lenka Reptová , Branč, Miroslav Jančovič, V. Dolina

11 - Štefan Finta, Jarok, Anna Galbavá, Mariana Letková, Nitra, Irena Peťková, Zl. Moravce

10 - Libor Vinkler, Šaľa, Juraj Chovanec, Nitra, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Lukáš Garaj, Báb

9 - Vlado Matušica, Hájske, Saška Königová, Viktória Königová, Ivanka, Šimon Šuník, Peter Krajčo, Miroslav Raček, Nitra, Jozef Pánis, D. Krškany

8 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Juraj Minár, Zl. Moravce, Peter Šabo, Ivanka, Ján Cserepes, Hlohovec

7 - Adam Novák, Šaľa, Igor Galovič, Nitra, Anton Krajačič, H. Kráľová, Dávid Hamar, Klasov, Ladislav Zuzík, Žirany

6 - Patrik Finta, Jarok, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Peter Bodi, Zbehy, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Peter Páleník, Prílepy, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Denis Marcinkech, Vinodol

5 - Vincent Gunda, Alekšince, Lubor Kajaba, Saša Königová, Ivanka, Gejza Makács, Neded, Roland Bárek, Žirany, Peter Bujalko, Vráble, Juraj Vencel, Gita Hrnčárová, Nitra

4 - Matej Meleg, Sereď, Peter Bleho, Ján Jóža, Šaľa, Mário Šándor, Naďa Zlatňanská, Ivan Eliaš, Peter Poljaček, Juraj Chudiak, Igor Dubeň, Juraj Hunka, Nitra, Peter Lenárt, H. Saliby, Martin Hraška, Nové Sady, Ján Laca st., D. Obdokovce, Otto Benc, Salo Berecz, Branč, Jaroslav Fúska, Zbehy, Ján Marták, Choča, Emil Kasáš, Lužianky, Juraj Bujko, Žihárec, Miloš Šelestiak , Nitr. Streda, Miro Sojka, Mankovce

3 - Jozef Repa, Prílepy, Roman Vrábel, Blažej Paukeje, Simona Bulinská, Nitra, Erik Fábry, V. Cetín, Adam Kováč, Babindol, Miloš Janek, Vráble, Vojtech Galaba, Zl. Moravce, Ján Petráš, Róbert Sedlák, Šaľa, Simona Szolnokiová, Dyčka

2 - Peter Žitňanský, Topoľčany, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Katarína Beláková, D. Krškany, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Erik Bulinský, Nitra

1 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Vladimír Kováč, Lovce, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Ingrid Reptíková, Nitra, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor

Víťazom 11. kola je Ľubomír Straňák z Hornej Kráľovej, ktorý uhádol 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  2. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  3. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  4. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  5. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  6. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  7. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  8. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  9. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  10. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  1. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  2. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  3. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  4. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  5. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  7. Budúcnosť M&A v Európe
  8. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  9. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  10. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 31 611
  2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 11 868
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 10 296
  4. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 055
  5. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 8 774
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 567
  7. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 519
  8. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 8 429
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 388
  10. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 8 252
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hazard nitrianskeho vedenia s verejnými financiami

Zákaz hazardu v Nitre, za ktorý od začiatku bojoval predovšetkým primátor Marek Hattas a preto podporoval kresťanských aktivistov v zbere petície počas posledných parlamentných volieb, nemal dlhú životnosť.

Odhalili machinácie, exriaditeľ Agrokomplexu obvinenia odmieta

Kontrolórom sa nepozdávajú, okrem iného, gastroprívesy ani pás zelene za desiatky tisíc eur. Problémy zistili aj v Relax parku.

Zľava Macko, Mičovský a Kanás.

Pozitívni sú seniori v zariadení na Zobore aj pracovníčka kuchyne na Baničovej

Väčšina seniorov nemala žiadne príznaky, u dvoch sa prejavila len slabá nádcha. Pozitívni sú aj zamestnanci.

Zariadenie pre seniorov Zobor.

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

Úraz sa stal pri inštalovaní vianočnej gule pod stropom.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

FOTO: Po obrovských tolstolobikoch prišli na rad skutoční králi priehrady Ružiná

Vo vodnom diele Ružiná prebieha už štvrtý deň záchranný odlov rýb.

Na rýchlostnej ceste R1 sa dnes stala ďalšia nehoda, vodič je popálený

Po prvej nehode zomrela žena, po druhej bojuje o život muž.

Dve základné školy v Nových Zámkoch hľadajú riaditeľa

Aké podmienky musia spĺňať a koľko budú zarábať?

Už ste čítali?