Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

Víťazom kola je Janka Jašiková zo Šale s 9 bodmi. Poradie na čele: 62 - Peter Hipp, Šaľa, Belo Gombík, Nitra; 61 - František Andraško, Jelenec, Jana Gálová, Žirany, Vlado Lyžičiar, Nitra, atď.

Správne tipy 12. kola

Šaľa - Trenčín 1:1 X
ČFK Nitra - Domaniža 2:2 X
Veľké Ludince - P. Bystrica 1:0 1
Trhová Hradská - Váhovce 2:5 2
Okoč-Sokolec - Močenok 1:0 1
Žitavany - Alekšince 2:1 1
Cabaj-Čápor - Svätoplukovo 5:0 1
N. Hrnčiarovce - Jelenec 1:4 2
Topoľčianky - Machulince 2:2 X
H. Saliby - D. Saliby 1:2 2

Poradie po 12. kole

62 - Peter Hipp, Šaľa, Belo Gombík, Nitra

61 - František Andraško, Jelenec, Jana Gálová, Žirany, Vlado Lyžičiar, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

60 - Gabriel Chrenko, V. Dolina, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ivan Mareček, Čab, Pavol Krajčo, Nitra, Emil Dubec, Žikava, Viliam Félis, Vráble

59 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Borbély, V. Cetín, Tibor Karacsony, Váhovce, Peter Kluka, Lapáš, Ján Dekan, Velčice, Ján Šimák, D. Krškany, Lenka Königová, Nitra

58 - Stanislav Billík, Michal Hunka, Štefan Matesko, Nitra, Andrej Segíň, Sľažany, Marián Titka, Šaľa, Alexandra Gálová, Jozef Gál, Žirany, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Debnár, Zbehy, Marcel Hoppan, H. Ohaj

57 - Ján Doboš, František Dedič, Miroslav Zverka, Nitra, Eva Súľovská, Rišňovce, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jozef Virág, Zl. Moravce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Vanesa Pánisová, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Ivančík, Koniarovce, Nikola Hladká, Rumanová, Tibor Bene, D. Obdokovce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Antalík, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

56 - Lenka Sýkorová, Miroslav Račko, Anton Dano, Patrik Rumanovský, Alexander Meszáros, Roman Sýkora, Boris Grežo, Nitra, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Pavel Babiak, Žitavany, Milan Lazan, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Vašek, Matej Kuzmický, Ivanka, Anna Dúczová, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ján Slíž, Beladice, Juraj Dubeň, Lehota, Henrich Richter, Bratislava, Štefan Tóth, Klasov, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Jozef Joniak, Miroslav Kováč, Vráble

55 - Ján Barát, Anna Gombíková, Ľubomír Turňa, Ľubomír Ballay, Barbora Mináriková, Milan Ružička, Daruška Horváthová, Nitra, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Pavel Mihálik, Janka Jašiková, Šaľa, Stanislav Pacher, Sľažany, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Štefan Mravík, Žitavany, Michal Čery, Jelenec, Viera Pavelková, Golianovo, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Rudolf Lauko, Zbehy, Juraj Minárik, Obyce, Filip Vašíček, Miroslav Vajzer, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

54 - Ľubica Tasáryová, Jozef Prešinský, Mária Königová, Pavel König, Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Gabriel Fazekaš, Neded, Zoltán Jancsó, Vlčany, Milan Bekéni, Martina Hippová, Juraj Žiačko, Marián Móri, Šaľa, Ľubomír Martišovič, Martin Tesár, D. Krškany, Ondrej Molnár, Štitáre, Tibor Tóth, Žihárec, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Filip Dobiaš, Čeľadice, Jaroslav Polák, V. Ripňany, František Finta, Jelenec, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Ján Kóssi, Čifáre, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Boris Mesároš, Lehota

53 - Mária Sýkorová, Karol Ryba, Ivan Lauko, Juraj Hrnčár, Daniel Tasáry, Patrik Andrášik, Vladimír Papp, Jaroslav Andrášik, Vladimír Kompas, Nitra, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Danada, Gabriel Odráška, Šaľa, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Dávid Slíž, Sereď, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Jozef Kutak, Jarok, Imrich Guzmický, Ivanka, Peter Matulník, Nové Sady, Marek Macek, Vinodol, Mária Látečková, Svätoplukovo

52 - Jarmila Saidová, Július Petrík, Pavel Dojčar, Martin Peniaško, Miroslav Fábry, Juraj Urban, Katarína Karcolová, Nitra, Jozef Rehuš, Rišňovce, Anna Kubalová, Sereď, Tibor Odráška, Šaľa, Ivan Tóth, Čakajovce, Matúš Vajzer, Andrej Švihorík, Báb, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Lukáš Valent, Hosťovce, György Jakubecz, H. Saliby, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Florián Penzeš, H. Ohaj, Jozef Hoppan, Vráble

51 - Miroslav Mada, Vladimír Ťapušík, Marián Muzika, Imrich Hrdlica, Milan Lacina, Martin Krajčír, Vladimír Krajčovič, Peter Kardoš, Ladislav Nosian, Ján Ehrenhold, Jabar Said, Nitra, Emil Remeň, Čeľadince, Marián Mateička, Behynce, Jozef Baláž, Jozef Sklenár, Jozef Kučera, Marek Sokol, Šaľa, Ján Ronin, Blahová, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Ľubomír Sako, Kolíňany, Karol Blažovič, Lužianky, Slavomír Bene, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Mário Guzmický, Ivanka, Anton Ďuriš, Vráble, Jozef Záhorský, Rišňovce, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Jozef Korgo, Klasov, Ján Jacsa, Žihárec

50 - Marián Račko, Pavol Pagáč, Ján Vaško, Martin Pagáč, Ivanka, Marián Grman, František Bojda, Richard Magušín, Nitra, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Alojz Rajtár, Juraj Segíň, Sľažany, Štefan Mrllák, Róbert Ščepka, Ján Martinek, Ján Szöcs, Pavol Sámel, Šaľa, Oľga Račková, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Zuzana Baranová, Michalovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Török, Pata, Valer Kulich, N. Hrnčiarovce, Patrik Dubnička, Váhovce, Jozef Barát, Topoľčany, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Miroslav Močol, Alekšince, Marek Fábry, Šurianky, Tibor Šmitala, Čab, Milan Minarovič, Behynce, Peter Pecho, Beladice, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Tibor Lisý, H. Ohaj, Viliam Matejov, Zl. Moravce

49 - Katka Kišacová, Vladimír Nemšovský, Maroš Karas, Michal Garay, Igor Drotár, Jozef Viskup, Ľudovít Konečný, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ľuboš Motolík, Štefan Kočiš, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Rudolf Matušica, Pata, Vladimír Urban, Hájske, Roman Bilický, Preseľany, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Július Benkö st., Štefan Žarnócay, Juraj Csirik, Šaľa, Pavol Kozma, Daniel Lörincz, Ladislav Vašek, Branč, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Peter Svitač, Telince, Norbert Adamča, Sereď, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Labuda, Solčany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Terka Tasáryová, Ivanka, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Lýdia Augustínová, Jozef Šebík, Topoľčianky, Tibor Széker, Zl. Moravce, Viliam Čulík, Machulince, Jozef Šabo, Žitavany, Janka Gálová, Žirany

48 - Dávid Said, Renáta Baksová, Ján Hnilica, Jozef Petrovič, Peter Plandora, Nitra, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Miroslav Borbély, Jelenec, Miroslav Szlamka, Štefan Dubnička, Váhovce, Judita Bužíková, Branč, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Jaroslav Dvorský, Pata, Jozef Čentéš, Čakajovce, Alojz Jenis, Ján Gálik, Žitavany, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Ján Argyusi, Neded, Anton Čurgali, Mojmírovce, Margita Pánisová, Jozef Ehrenhold, D. Krškany, Štefan Macek, Vinodol, Ladislav Čekey, Pohranice, Mário Fábry, Šurianky, Milan Roman, Čab, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ľubomír Novota, Zl. Moravce

47 - Miloš Sýkora, Ernest Szombath, Imrich Ručkay, René Daniš, Pavel Hrnčár, Andrej Stoklas, Ivan Magdolen, Michal Motúz, Martin Viskup, Kristína Orelová, Jana Pavelková, Nitra, Timea Aghová, Trstice, Tibor Rakoncza, Michal Borovský, H. Saliby, Jana Dudonová, Sereď, Štefan Bystrický, Vladimír Tasáry, Peter König, Ivanka, Peter Ryban, Nitr. Streda, Imrich Valent, Hosťovce, Gabika Fikselová, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Milan Javor, Šintava, František Kóša, Branč, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Imrich Maťo, Golianovo, Jozef Škvaril st., Mário Pánis, D. Krškany, Ján Kollár, Zbehy, Miro Senneš, Močenok, Milan Augustín st., Milan Augustín ml., Topoľčianky, Jaroslav Grman, Jozef Andel, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka

46 - Ivan Kozár ml., Jozef Paulík, Pius Hajdák, Katarína Kuchárová, Marián Barta, Ľubomír Bartakovič, Pavel Čvirik, Nitra, Maroš Papp, Sereď, Vincent Komačka, Topoľčany, Ladislav Šóki, Diakovce, Peter Lehocký, René Vincze, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Marián Strečka, Topoľčianky, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Katarína Hudáková, Rišňovce, Andrej Maťo, Jarok, Mária Vargová, Neded, Milan Kukučka, Žitavany, Ladislav Nagy, Viktor Németh, Vráble, Štefan Pupák, Hurbanovo, Martin Jurík, Čakajovce, Roman Guzmický, Ivanka, Štefan Varga, Topoľnica, Viktor Balko, Lužianky, Marián Pauk, Alekšince, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Marek Tvrdoň, Žirany, Miriama Ďurinová, Golianovo, Dušan Gašparík, Machulince

45 - Dianka Račková, Dušan Letko, Erich Schober, František Benc, Štefan Bede, Dionýz Pecháček, David Karas, Adriana Šišková, Ján Hudec, Jozef Hudec ml., Ján Kmeťo, Vladimír Ťapušík ml., Nitra, Anna Pacherová, Sľažany, Timea Mészárosová, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Roman Kutak, Tomášikovo, Peter Hamerlík, Jelka, Juraj Garay, M. Cetín, Igor Tkáč, Dušan Švehla, Sereď, Juraj Mészáros, Selice, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Gašpar Gál, Žirany, Kamil Popelka, Hájske, Július Galo, D. Krškany, Štefan Valovič, Rišňovce, Kamil Gajdoš, Golianovo, Tibor Berec, Lapáš, Ivanko Vanko, Zbehy, Ivan Ďurický, Branč

44 - Roman Ražný, František Filo, Ľuboš Mičík, Ľudovít Kováč, Igor Kotora st., Ján Palka, Nitra, Ivan Remeň, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Štefan Straňák, H. Kráľová, Július Benkö ml., Tatiana Mifková, Pavol Uher, Margita Kališová, Peter Visolajský, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Oľga Pintérová, Martin Račko, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Milan Fúska, Branč, Daniel Mako, Čakajovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Kúsek, Hostie, Milan Šlosár, Čab, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Jozef Homola, Hosťovce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Tomáš Švec, Pohranice, Peter Tuhý, Machulince, Štefan Hudec, Lužianky

43 - Jozef Senneš, Milan Vörös, Michal Bíro, František Grom, Ladislav Fazekaš, Ivan Kozár, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Dušan Nagy, Jelenec, Ladislav Babóti, Vlčany, Slavko Mikula, Zbehy, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Henrich Bíro, Čakajovce, Celestín Berecz, Branč, Juraj Német, D. Lefantovce, Jakub Kunkel, Marta Kunkelová, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Jozef Pecho, Žitavany, Miroslav Fúska, Rišňovce, Katarína Vlčeková, Lužianky

42 - Miroslav Javor, Juraj Baša, Sereď, Marián Kopáčik, Šaľa, Ladislav Skalický, Nitra, Tomáš Ševčík, Jozef Králik, T. Mlyňany, Rudolf Krajinčák, Báb, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Toman, D. Krškany, Filip Guzmický, Ivanka, Csaba Sándor, Peter Juhász, Kolíňany, Ivanka Kunkelová, Peter Čepček, Ján Školník, Zl. Moravce, Jozef Roško, Dyčka, Imrich Struhár, Vráble

41 - Zdenko Senneš, Róbert Baláži, Laco Ištokovič, Michal Lichtner, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Vranský, Zbehy, Milan Macho, M. Ripňany, Július Bíro, V. Zálužie, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Július Oláh, Matúškovo, Imrich Drozdák, Bábindol

40 - Ľudovít Laca st., František Imre, Nitra, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Ambrózy, Selice, Milan Strapko, Beladice, Filip Marinov, Rumanová, Ladislav Sivák (Onur), Žirany, Ján Szöke, V. Cetín, Karol Čurgali, Mojmírovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ladislav Kéry, Peter Strieška, Volkovce

39 - Peter Solčianský, Jozef Svitač, František Hrnčiar ml., Lukáč Tomiš, Nitra, František Kausek, Klasov, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Martin Rus, Lukáčovce, Ladislav Szöke, Vráble

38 - Juraj Kadlieček, Janka Račková, Michal Lauko, Jaroslav Korytár, Nitra, Helena Bartošová, D. Krškany, Mário Slezák, Emil Podhradský, Lukáčovce, Miloš Bystrický, Ivanka, Juraj Bárek, Žirany, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Peter Trungel, Vráble

37 - Milan Nagy, Ivan Leckeš, Jakub Kadiš, František Juhás, Štefan Dékány, Nitra, Gabriel Molnár, Galanta, Ján Jambor, Rišňovce, František Kunkel, Zl. Moravce, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Rado Vágai, Čeľadice

36 - Vlado Sásik, Milan Petráš, Jozef Kóša, Lukáš Bartakovič, Milan Borovský, Dajana Borovská, Nitra, Slavo Kališ, Roman Uher, Šaľa, Peťka Račková, Ivanka, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Peter Mikula, Alekšince, Peter Paulis, M. Vozokany, Jozef Žemba, Rišňovce

35 - Jozef Hudec st., František Hrnčiar st., Dezider Zaujec, Nitra, Pavol Kuna, Peter Zeleňák, Šaľa, Miloš Gál st., Žirany, Juraj Tóth, Močenok, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Michal Hitka, Martin n/Ž., Vojtech Porubský, D. Krškany

34 - Milan Rákoci, Marek Kasáš, Štefan Csampai, Nitra, Peter Šimko, Močenok, Marián Tkáč, Sereď, Pavel Períček, Rišňovce, Martina Balážová, Ivanka, Jozef Švihorík, Báb, Jozef Dubaj, Topoľčianky

33 - Ladislav Adame, Inka Reptíková, Ondrej Kišac, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Mikuláš Pintér, Branč, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Kolíňany, Tomáš Križovič, Levice

32 - Erik Sovič, Nitra, Vojtech Szöke, V. Cetín, Peter Ondriaš, Žitavany, Alexander Repta, Branč, Jozef Malý, Karol Bujalko, Peter Modzga, Vráble, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

31 - Matúš Dillhoff, Nitra, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Andrej Kušnír, Čeľadice, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Kristián Frajka, Zl. Moravce

30 - Anna Gažová, Nitra, Szilárd Hajdú, Tešedíkovo, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Renáta Mikulová, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž.

29 - Juraj Meliška, Sľažany, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Jozef Watter, Rišňovce, Marián Grman, Vráble, Jozef Moder, Nitra

28 - Peter Jasenec, Martin Kormoši, Šaľa, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Mozola, Nitra

27 - Juraj Barantal, V. Zálužie, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ladislav Gál, Žirany, Rastislav Štefánik, Ľuboš Baranec, Nitra, Zsolt Király, Č. Voda

26 - František Pribela, Šintava, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Andrej Repta, Branč, Lukáš Bíro, Čakajovce, Július Vodný, Babindol

25 - Peter Vrabec, Čakajovce, Katarína Škrovánková, D. Vestenice, Vladimír Krajčovič, Oponice, Katarína Malá, Vráble, Ladislav Piška, Ján Bulinský, Nitra, Mária Miškovičová, Jelenec, Miroslav Bystrický, Ivanka

24 - Marián Herceg, Pata, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Matej Pelikán, Nitra

23 - Anton Berecz, Branč, František Čaniga, Peter Bezák, Pavol Varga, Nitra, Lukáš Hegedüš, Ladice

22 - Krisztián Varga, Tešedíkovo, Ján Šiška, Juraj Náhlovský, Nikoleta Bartakovičová, Branislav Kišac, Nitra, Ladislav Janec, Tomášikovo, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Peter Odráška, H. Kráľová

21 - Emerencia Horváthová, Komjatice, Lukáš Takáč, Báb, Jozef Nosian, Nitra

20 - Jozef Horňák, František Margetin, Rišňovce, Gabriel Danko, Žitavany, Juraj Káčer, Čaradice

19 - Dušan Podhradský, Róbert Jánošík, D. Krškany, Ivan Bielik, Topoľčany, Alica Ševčíková, Solčany

18 - Ronald Frkala, H. Kráľová, Erik Kevin Mészáros, Gáň, Štefan Török, Branč

17 - Július Braun, Močenok, Ján Lipovský, Báb, Ľudovít Laca ml., Peter Kišac, Nitra, Vojtech Gergel, Topoľčany, Július Bradáč, Golianovo, Peter Bohunický, Sereď, Gabriela Szökeová, Vráble

16 - Janka Hrivňáková, Katarína Spišáková, Anton Lieskovský, Marika Kapustová, Nitra

15 - Miroslav Studený, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Jozef Švolík, Obyce, Leonard Bednár, Vráble, Peter Szórád, Kolíňany, Jozef Pánis, D. Krškany

14 - Tomáš Darázs, Tešedíkovo, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Karvay, Čakajovce, Tomáš Snop, Nitra, Radoslav Bajnek, Vráble, Róbert Vaňo , Žirany

13 - Patrik Šíma, Šaľa, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Róbert Berec, Lapáš, Filip Deák, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Mariana Letková, Nitra

12 - Roman Ács, D. Obdokovce, Richard Vnučko, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lenka Reptová , Branč, Miroslav Jančovič, V. Dolina

11 - Štefan Finta, Jarok, Anna Galbavá, Nitra, Irena Peťková, Zl. Moravce

10 - Libor Vinkler, Šaľa, Juraj Chovanec, Juraj Vencel, Nitra, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Lukáš Garaj, Báb

9 - Vlado Matušica, Hájske, Saška Königová, Viktória Königová, Saša Königová, Ivanka, Šimon Šuník, Peter Krajčo, Miroslav Raček, Nitra

8 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Juraj Minár, Zl. Moravce, Peter Šabo, Ivanka, Ján Cserepes, Hlohovec

7 - Adam Novák, Šaľa, Igor Galovič, Nitra, Anton Krajačič, H. Kráľová, Dávid Hamar, Klasov, Ladislav Zuzík, Žirany

6 - Patrik Finta, Jarok, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Peter Bodi, Zbehy, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Peter Páleník, Prílepy, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Denis Marcinkech, Vinodol

5 - Vincent Gunda, Alekšince, Lubor Kajaba, Ivanka, Katarína Beláková, D. Krškany, Gejza Makács, Neded, Roland Bárek, Žirany, Peter Bujalko, Vráble, Gita Hrnčárová, Zuzana Vencelová, Nitra

4 - Matej Meleg, Sereď, Peter Bleho, Ján Jóža, Šaľa, Mário Šándor, Naďa Zlatňanská, Ivan Eliaš, Peter Poljaček, Juraj Chudiak, Igor Dubeň, Juraj Hunka, Margita Letková , Nitra, Peter Lenárt, H. Saliby, Martin Hraška, Nové Sady, Ján Laca st., D. Obdokovce, Otto Benc, Salo Berecz, Branč, Jaroslav Fúska, Zbehy, Ján Marták, Choča, Emil Kasáš, Lužianky, Juraj Bujko, Žihárec, Miloš Šelestiak , Nitr. Streda, Miro Sojka, Mankovce

3 - Jozef Repa, Prílepy, Ján Petráš, Róbert Sedlák, Šaľa, Roman Vrábel, Blažej Paukeje, Simona Bulinská, Ľudovít Desat, Nitra, Erik Fábry, V. Cetín, Adam Kováč, Babindol, Miloš Janek, Vráble, Vojtech Galaba, Zl. Moravce, Simona Szolnokiová, Dyčka

2 - Peter Žitňanský, Topoľčany, Peter Scheer, Kolíňany, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Erik Bulinský, Nitra

1 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Vladimír Kováč, Lovce, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Ingrid Reptíková, Nitra, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor

Víťazom 12. kola je Janka Jašiková zo Šale, ktorá uhádla 9 zápasov! Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  5. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  9. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  10. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  1. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 19 670
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 898
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 608
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 667
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 12 467
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 432
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 243
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 636
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 358
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 354
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Celoplošné testovanie v Nitre: Prihlásilo sa už vyše päťsto dobrovoľníkov

Krajský lekár Ľubomír Ševčík hovorí, že najťažšie zrejme bude zabezpečiť dostatok zdravotníkov. Vyzýva ich, aby sa prihlásili.

Tradičné vianočné mestečko v Nitre nebude, neurobia ani klzisko na Župnom námestí

Mesto do poslednej chvíle verilo, že vianočné trhy budú. Vybralo aj predajcov.

Vlani boli mestské vianočné trhy len na Svätoplukovom námestí. Tento rok sa malo konať na troch miestach.

Kraj renovuje ďalšiu časť šalianskej polikliniky

Bez rekonštrukcií zatiaľ zostáva nemocničná časť. Podľa Prekopovej je o tomto objekte naďalej predčasné hovoriť.

Od pondelka pokračuje proces so starostom Dolného Chotára

Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku pokračuje od pondelka (26. 10.) pojednávanie so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol.

Starosta Dolného Chotára František Dora.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?