Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

V 13. kole štyri tipujúci uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 68 - Peter Hipp, Šaľa; 67 - Belo Gombík, Nitra, Peter Kluka, Lapáš; 66 - Vlado Lyžičiar, Nitra, Viliam Félis, Vráble, atď.

Správne tipy 13. kola

Nemšová - FC Nitra jun. 2:0 1
Rača - Vráble 1:2 2
Nové Zámky - Myjava 0:3 2
Skalica - Sereď 1:1 X
Tešedíkovo - Or. Potôň 1:3 2
Vinodol - Ivanka 1:1 X
Hájske - Rumanová 0:1 2
Hosťovce - T. Mlyňany 5:3 1
Lukáčovce - Dlhá n/V. 1:1 X
D. Saliby - Šoporňa 1:0 1

Poradie po 13. kole

68 - Peter Hipp, Šaľa

67 - Belo Gombík, Nitra, Peter Kluka, Lapáš

66 - Vlado Lyžičiar, Nitra, Viliam Félis, Vráble

65 - Gabriel Chrenko, V. Dolina, Tibor Karacsony, Váhovce, Jana Gálová, Žirany, Ivan Mareček, Čab

Skryť Vypnúť reklamu

64 - Ján Doboš, Lenka Königová, Pavol Krajčo, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Marián Titka, Šaľa, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Peter Debnár, Zbehy, Emil Dubec, Žikava

63 - Jaroslav Andrášik, Nitra, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Borbély, V. Cetín, František Andraško, Jelenec, Alexandra Gálová, Žirany, Peter Ivančík, Koniarovce

62 - Stanislav Billík, Michal Hunka, Nitra, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Miroslav Piovarči, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Gál, Žirany, Ján Dekan, Velčice, Vanesa Pánisová, Ján Šimák, D. Krškany, Nikola Hladká, Rumanová, Juraj Dubeň, Lehota, Tibor Bene, D. Obdokovce, Ján Antalík, Vráble, Ferdinand Németh, H. Ohaj

61 - František Dedič, Patrik Rumanovský, Štefan Matesko, Barbora Mináriková, Nitra, Eva Súľovská, Rišňovce, Andrej Segíň, Sľažany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Janka Jašiková, Milan Lazan, Šaľa, Pavol Pagáč, Ivanka, Norbert Zsigmond, Nový Život, Michal Čery, Jelenec, Marek Macek, Vinodol, Ján Slíž, Beladice, Juraj Minárik, Obyce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Filip Vašíček, Miroslav Kováč, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

60 - Anna Gombíková, Ľubomír Turňa, Miroslav Račko, Anton Dano, Ľubomír Ballay, Miroslav Zverka, Alexander Meszáros, Mária Königová, Pavel König, Daruška Horváthová, Boris Grežo, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Pavel Mihálik, Šaľa, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Virág, Zl. Moravce, Martin Tesár, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Filip Dobiaš, Čeľadice, František Finta, Jelenec, Ivan Kupec, Čakajovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Henrich Richter, Bratislava, Ján Kóssi, Čifáre, Marcel Hoppan, H. Ohaj, Jozef Joniak, Vráble, Štefan Tóth, Klasov

59 - Lenka Sýkorová, Ján Barát, Ľubica Tasáryová, Milan Ružička, Roman Sýkora, Nitra, Jaroslav Čerhák, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Patrik Pacher, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Martina Hippová, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Vašek, Ivanka, Anna Dúczová, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Štefan Mravík, Žitavany, Peter Matulník, Nové Sady, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Miroslav Vajzer, Vráble, Boris Mesároš, Lehota

Skryť Vypnúť reklamu

58 - Juraj Šranko, Babindol, Zoltán Jancsó, Vlčany, Milan Bekéni, Marián Móri, Šaľa, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ivan Tóth, Čakajovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ondrej Molnár, Štitáre, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Kutak, Jarok, Imrich Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble

57 - Mária Sýkorová, Vladimír Ťapušík, Karol Ryba, Pavel Dojčar, Juraj Hrnčár, Miroslav Fábry, Juraj Urban, Milan Lacina, Vladimír Krajčovič, Nitra, Jozef Rehuš, Jozef Záhorský, Rišňovce, Emil Remeň, Čeľadince, Gabriel Fazekaš, Neded, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Danada, Juraj Žiačko, Šaľa, Pavol Kozma, Branč, Oľga Račková, D. Krškany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Dávid Slíž, Sereď, György Jakubecz, H. Saliby, Tibor Glovenský, Košúty, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Vlastimil Záhon, Viera Pavelková, Golianovo, Karol Blažovič, Lužianky, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Matej Kuzmický, Ivanka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Mário Kramár, N. Ves n/Ž.

56 - Jarmila Saidová, Vladimír Nemšovský, Július Petrík, Michal Garay, Ivan Lauko, Marián Muzika, Daniel Tasáry, Imrich Hrdlica, Patrik Andrášik, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Jozef Sklenár, Tibor Odráška, Marek Sokol, Pavol Sámel, Šaľa, Marián Račko, Ivanka, Matúš Vajzer, Andrej Švihorík, Báb, Ján Ronin, Blahová, Lukáš Valent, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Tibor Tóth, Žihárec, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Anton Ďuriš, Jozef Hoppan, Vráble, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Mária Látečková, Svätoplukovo

55 - Miroslav Mada, Martin Peniaško, Vladimír Papp, Peter Kardoš, Peter Plandora, Nitra, Alojz Rajtár, Sľažany, Jozef Baláž, Gabriel Odráška, Jozef Kučera, Ján Szöcs, Šaľa, Judita Bužíková, Branč, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ivan Bakyta, Jarok, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Alojz Jenis, Žitavany, Valer Kulich, N. Hrnčiarovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Patrik Dubnička, Váhovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Tibor Bene st., Anton Bapčány, D. Obdokovce, Marek Fábry, Šurianky, Tibor Šmitala, Čab, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Tibor Széker, Zl. Moravce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Tibor Lisý, H. Ohaj

54 - Jozef Prešinský, Ľudovít Konečný, Ladislav Nosian, Ján Ehrenhold, Richard Magušín, Jabar Said, Nitra, Vladimír Urban, Hájske, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Štefan Mrllák, Róbert Ščepka, Ján Martinek, Juraj Csirik, Šaľa, Jozef Barát, Topoľčany, Ján Argyusi, Neded, Miroslav Močol, Alekšince, Margita Pánisová, Mário Pánis, D. Krškany, Mário Fábry, Šurianky, Terka Tasáryová, Ivanka, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Daniel Lörincz, Ladislav Vašek, Branč, Peter Pecho, Beladice, Viliam Matejov, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Florián Penzeš, H. Ohaj, Jozef Korgo, Klasov, Ján Jacsa, Žihárec, Juraj Segíň, Sľažany, Ján Gálik, Žitavany

53 - Dávid Said, Katka Kišacová, Imrich Ručkay, Katarína Karcolová, Andrej Stoklas, Marián Barta, František Bojda, Vladimír Kompas, Pavel Čvirik, Kristína Orelová, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Zuzana Baranová, Michalovce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Peter Svitač, Telince, Jozef Török, Pata, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Jozef Labuda, Solčany, Anton Čurgali, Mojmírovce, Imrich Maťo, Golianovo, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, Milan Roman, Čab, Milan Minarovič, Behynce, Ján Vaško, Ivanka, Milan Augustín st., Topoľčianky, Viliam Čulík, Machulince, Jozef Šabo, Žitavany, Jaroslav Grman, Jozef Andel, Vráble, Janka Gálová, Žirany

52 - Renáta Baksová, René Daniš, Pavel Hrnčár, Štefan Bede, Pius Hajdák, Ján Hnilica, Igor Drotár, Jozef Viskup, Jozef Petrovič, Michal Motúz, Jana Pavelková, Nitra, Timea Aghová, Trstice, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Anna Kubalová, Jana Dudonová, Norbert Adamča, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, Peter Ryban, Nitr. Streda, Miroslav Borbély, Jelenec, Ladislav Šóki, Diakovce, Július Benkö st., Štefan Žarnócay, Šaľa, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, František Kóša, Branč, Ján Szöke, V. Cetín, Štefan Dubnička, Váhovce, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Jozef Škvaril st., Jozef Ehrenhold, D. Krškany, Viktor Balko, Lužianky, Ján Kollár, Zbehy, Tibor Berec, Lapáš, Peter König, Martin Pagáč, Ivanka, Viktor Németh, Vráble, Soňa Valentová, T. Mlyňany

51 - Maroš Karas, Dušan Letko, Ivan Kozár ml., Martin Krajčír, Martin Viskup, Ladislav Fazekaš, Nitra, Maroš Papp, Sereď, Štefan Bystrický, Mário Guzmický, Roman Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Vincent Komačka, Topoľčany, Imrich Valent, Hosťovce, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Peter Lehocký, Šaľa, Marián Strečka, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Juraj Garay, M. Cetín, Milan Javor, Šintava, Tomáš Ševčík, T. Mlyňany, Juraj Mészáros, Selice, Andrej Maťo, Jarok, Milan Greguš, Zbehy, Milan Kukučka, Žitavany, Michal Borovský, H. Saliby, Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Kubáň, Marián Pauk, Alekšince, Štefan Varga, Topoľnica

50 - Jozef Senneš, Marián Grman, Ján Hudec, Ján Palka, Nitra, Rudolf Matušica, Pata, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Ivan Remeň, Nit. Streda, Štefan Straňák, H. Kráľová, Timea Mészárosová, Pavol Uher, René Vincze, Šaľa, Milan Fúska, Ivan Ďurický, Branč, Peter Hamerlík, Jelka, Igor Tkáč, Dušan Švehla, Sereď, Daniel Mako, Martin Jurík, Čakajovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Július Galo, D. Krškany, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Kamil Gajdoš, Golianovo, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Miro Senneš, Močenok, Marek Tvrdoň, Žirany, Dušan Gašparík, Machulince, Milan Augustín ml., Topoľčianky

49 - Miloš Sýkora, Dianka Račková, František Benc, Jozef Paulík, Dionýz Pecháček, Michal Bíro, Ivan Magdolen, Katarína Kuchárová, Ján Kmeťo, Nitra, Anna Pacherová, Sľažany, Oľga Pintérová, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Mária Vargová, Neded, Milan Šlosár, Čab, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Miriama Ďurinová, Golianovo, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Jozef Baťala, Žitavany

48 - František Filo, Ľuboš Mičík, David Karas, František Grom, Jozef Hudec ml., Ivan Kozár, Nitra, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Dušan Nagy, Jelenec, Július Benkö ml., Margita Kališová, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Martin Račko, D. Krškany, Roman Kutak, Tomášikovo, Jaroslav Dvorský, Pata, Henrich Bíro, Čakajovce, Štefan Kúsek, Hostie, Štefan Macek, Vinodol, Filip Guzmický, Ivanka, Štefan Valovič, Rišňovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Jakub Kunkel, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Jozef Pecho, Žitavany, Katarína Vlčeková, Štefan Hudec, Lužianky, Peter Tuhý, Machulince

47 - Roman Ražný, Ernest Szombath, Ľudovít Kováč, Nitra, Miroslav Javor, Sereď, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Tibor Križovič, Levice, Slavko Mikula, Ivanko Vanko, Zbehy, Peter Visolajský, Šaľa, Július Bíro, V. Zálužie, Pavol Štefek, V. Dolina, Emil Šatan, Vozokany, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Toman, D. Krškany, Jozef Chovanec, Šurianky, Marta Kunkelová, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Attila Szolnoki, Dyčka, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Tomáš Švec, Pohranice

46 - Zdenko Senneš, Róbert Baláži, Ľubomír Bartakovič, Vladimír Ťapušík ml., Nitra, Dávid Jancsó, Vlčany, Tatiana Mifková, Marián Kopáčik, Šaľa, Peter Vranský, Zbehy, Juraj Baša, Sereď, Katarína Hudáková, Rišňovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ivanka Kunkelová, Peter Čepček, Ján Školník, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Králik, T. Mlyňany

45 - Milan Vörös, Ladislav Skalický, Erich Schober, Adriana Šišková, Ivan Leckeš, Michal Lauko, Michal Lichtner, Nitra, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Ladislav Babóti, Vlčany, Kamil Popelka, Hájske, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Roško, Dyčka, Peter Juhász, Kolíňany

44 - Laco Ištokovič, Peter Solčianský, Igor Kotora st., Jaroslav Korytár, Nitra, Ján Wesolowski, Hlohovec, Milan Macho, M. Ripňany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Jozef Homola, Hosťovce, Peter Trungel, Ladislav Szöke, Vráble, Emil Podhradský, Lukáčovce, Peter Strieška, Volkovce

43 - Jozef Svitač, František Hrnčiar st., František Hrnčiar ml., František Imre, Nitra, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Lehota, Helena Bartošová, D. Krškany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Celestín Berecz, Branč, Jozef Štefák, Miroslav Fúska, Rišňovce

42 - Ľudovít Laca st., Jozef Kóša, Nitra, František Kausek, Klasov, Rudolf Krajinčák, Báb, Ľubomír Števanka, Preseľany, Csaba Sándor, Kolíňany, Imrich Struhár, Vráble

41 - Milan Nagy, František Juhás, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Marián Tkáč, Sereď, Lenka Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Ladislav Kéry, Volkovce, Július Oláh, Matúškovo, Imrich Drozdák, Bábindol

40 - Milan Petráš, Lukáč Tomiš, Dezider Zaujec, Milan Borovský, Dajana Borovská, Nitra, Peter Ambrózy, Selice, Milan Strapko, Beladice, Slavo Kališ, Roman Uher, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Filip Marinov, Rumanová, Ladislav Sivák (Onur), Žirany, Ján Jambor, Rišňovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Vojtech Porubský, D. Krškany

39 - Milan Rákoci, Jozef Hudec st., Jakub Kadiš, Nitra, Martin Rus, Lukáčovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany

38 - Juraj Kadlieček, Janka Račková, Inka Reptíková, Štefan Dékány, Nitra, Peťka Račková, Miloš Bystrický, Ivanka, Mário Slezák, Lukáčovce, Pavel Períček, Rišňovce, Juraj Bárek, Žirany, Tomáš Križovič, Levice, Michal Hitka, Martin n/Ž.

37 - Štefan Csampai, Nitra, Gabriel Molnár, Galanta, Ondrej Kozolka, Volkovce, Rado Vágai, Čeľadice

36 - Vlado Sásik, Lukáš Bartakovič, Nitra, Peter Mikula, Alekšince, Peter Paulis, M. Vozokany, Jozef Žemba, Rišňovce

35 - Pavol Kuna, Peter Zeleňák, Šaľa, Miloš Gál st., Žirany, Erik Sovič, Nitra, Juraj Tóth, Močenok, Martin Kriššák, Poľný Kesov

34 - Peter Šimko, Močenok, Marek Kasáš, Nitra, Alexander Repta, Branč, Martina Balážová, Ivanka, Jozef Švihorík, Báb, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Modzga, Vráble, Jozef Dubaj, Topoľčianky

33 - Ladislav Adame, Ondrej Kišac, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Mikuláš Pintér, Branč, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Kolíňany

32 - Vojtech Szöke, V. Cetín, Peter Ondriaš, Žitavany, Jozef Watter, Rišňovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Malý, Karol Bujalko, Vráble, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Jozef Moder, Nitra

31 - Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Andrej Kušnír, Čeľadice, Andrej Repta, Branč, Matúš Dillhoff, Nitra, Kristián Frajka, Zl. Moravce

30 - Szilárd Hajdú, Tešedíkovo, Anna Gažová, Nitra, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Renáta Mikulová, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž.

29 - Juraj Meliška, Sľažany, Igor Remenár, Vinohrady n/V., Marián Grman, Vráble

28 - Peter Jasenec, Martin Kormoši, Šaľa, Štefan Mozola, Nitra

27 - Juraj Barantal, V. Zálužie, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ladislav Gál, Žirany, Rastislav Štefánik, Ján Bulinský, Ľuboš Baranec, Jozef Nosian, Nitra, Július Vodný, Babindol, Zsolt Király, Č. Voda, Mária Miškovičová, Jelenec

26 - František Pribela, Šintava, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Lukáš Bíro, Čakajovce

25 - Peter Vrabec, Čakajovce, Katarína Škrovánková, D. Vestenice, Vladimír Krajčovič, Oponice, Katarína Malá, Vráble, Ladislav Piška, Nitra, Miroslav Bystrický, Ivanka

24 - Marián Herceg, Pata, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Matej Pelikán, Nitra

23 - Anton Berecz, Branč, František Čaniga, Peter Bezák, Pavol Varga, Nitra, Lukáš Hegedüš, Ladice, František Margetin, Rišňovce

22 - Krisztián Varga, Tešedíkovo, Ján Šiška, Juraj Náhlovský, Nikoleta Bartakovičová, Branislav Kišac, Nitra, Ladislav Janec, Tomášikovo, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Vojtech Gergel, Topoľčany, Peter Odráška, H. Kráľová

21 - Emerencia Horváthová, Komjatice, Lukáš Takáč, Báb

20 - Jozef Horňák, Rišňovce, Gabriel Danko, Žitavany, Juraj Káčer, Čaradice, Jozef Švolík, Obyce

19 - Dušan Podhradský, Róbert Jánošík, D. Krškany, Ivan Bielik, Topoľčany, Alica Ševčíková, Solčany

18 - Ronald Frkala, H. Kráľová, Erik Kevin Mészáros, Gáň, Štefan Török, Branč, Juraj Vencel, Nitra

17 - Július Braun, Močenok, Ján Lipovský, Báb, Ľudovít Laca ml., Peter Kišac, Nitra, Július Bradáč, Golianovo, Peter Bohunický, Sereď, Gabriela Szökeová, Vráble, Jozef Pánis, D. Krškany

16 - Janka Hrivňáková, Katarína Spišáková, Anton Lieskovský, Marika Kapustová, Nitra

15 - Miroslav Studený, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Leonard Bednár, Vráble, Peter Szórád, Kolíňany, Miroslav Jančovič, V. Dolina

14 - Tomáš Darázs, Tešedíkovo, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Karvay, Čakajovce, Tomáš Snop, Nitra, Radoslav Bajnek, Vráble, Róbert Vaňo , Žirany, Saša Königová, Ivanka

13 - Patrik Šíma, Šaľa, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Róbert Berec, Lapáš, Filip Deák, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Mariana Letková, Nitra, Viktória Königová, Ivanka

12 - Roman Ács, D. Obdokovce, Richard Vnučko, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lenka Reptová , Branč

11 - Štefan Finta, Jarok, Anna Galbavá, Nitra, Irena Peťková, Zl. Moravce

10 - Libor Vinkler, Šaľa, Juraj Chovanec, Zuzana Vencelová, Nitra, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Lukáš Garaj, Báb

9 - Vlado Matušica, Hájske, Saška Königová, Ivanka, Šimon Šuník, Peter Krajčo, Miroslav Raček, Nitra

8 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Juraj Minár, Zl. Moravce, Peter Šabo, Ivanka, Ján Cserepes, Hlohovec

7 - Adam Novák, Šaľa, Igor Galovič, Nitra, Anton Krajačič, H. Kráľová, Dávid Hamar, Klasov, Ladislav Zuzík, Žirany

6 - Patrik Finta, Jarok, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Peter Bodi, Zbehy, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Peter Páleník, Prílepy, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Denis Marcinkech, Vinodol

5 - Vincent Gunda, Alekšince, Lubor Kajaba, Ivanka, Katarína Beláková, D. Krškany, Gejza Makács, Neded, Roland Bárek, Žirany, Peter Bujalko, Vráble, Gita Hrnčárová, Nitra

4 - Matej Meleg, Sereď, Peter Bleho, Ján Jóža, Šaľa, Mário Šándor, Naďa Zlatňanská, Ivan Eliaš, Peter Poljaček, Juraj Chudiak, Igor Dubeň, Juraj Hunka, Margita Letková , Nitra, Peter Lenárt, H. Saliby, Martin Hraška, Nové Sady, Ján Laca st., D. Obdokovce, Otto Benc, Salo Berecz, Branč, Jaroslav Fúska, Zbehy, Ján Marták, Choča, Emil Kasáš, Lužianky, Juraj Bujko, Žihárec, Miloš Šelestiak , Nitr. Streda, Miro Sojka, Mankovce, Gabika Szökeová, Vráble

3 - Jozef Repa, Prílepy, Roman Vrábel, Blažej Paukeje, Simona Bulinská, Ľudovít Desat, Mariana Barátová , Nitra, Erik Fábry, V. Cetín, Adam Kováč, Babindol, Miloš Janek, Vráble, Vojtech Galaba, Zl. Moravce, Ján Petráš, Róbert Sedlák, Šaľa, Simona Szolnokiová, Dyčka, Eva Pechová , Žitavany

2 - Peter Žitňanský, Topoľčany, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Erik Bulinský, Nitra

1 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Vladimír Kováč, Lovce, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Ingrid Reptíková, Nitra, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor

V 13. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich: Peter Kluka, Ivan Leckeš, Ladislav Fazekaš a Juraj Vencel. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  1. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
  2. Škola môže vyzerať aj inak!
  3. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  4. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  5. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  6. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  7. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  8. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  9. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  10. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 524
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 470
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 22 085
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 052
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 851
  6. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 11 654
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 351
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 10 559
  9. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 485
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 469
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na koronavírus zomrel v galantskej nemocnici 43-ročný pacient

V domácej karanténe je šesť zamestnancov.

Galantská nemocnica.

Faško asi neostane, už sedel s Karom. Kde v zahraničí ho chcú?

Nechcel som ostať v Nitre, ale spravil som dobre, odfukuje si kométa Fortuna ligy.

Mestský úrad v Šali.

Divadlo Andreja Bagara obnovilo svoj online program

V rámci neho ponúka aj rozhovory s hereckými legendami.

V rámci online programu "spoluVYHRÁME" divadlo ponúka výber pútavých rozhovorov s hereckými legendami, ktoré boli piliermi nášho divadla, alebo sa výrazne podieľali na jeho formovaní, ako bol napríklad aj Jozef Dóczy.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Pacientov a pokút v Trnave pribúda

Celoplošné testovanie čaká Trnavu už tento víkend.

Virológ Klempa: Najbližšie týždne budú pre nás veľmi ťažké

Boris Klempa tvrdí, že celoplošné testovanie je teoreticky skvelá vec. Treba však brať do úvahy všetky okolnosti či riziká.

Už ste čítali?