Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

Poradie na čele: 73 - Peter Hipp, Šaľa, Peter Kluka, Lapáš; 72 - Peter Debnár, Zbehy, Emil Dubec, Žikava, Vlado Lyžičiar, Nitra, Viliam Félis, Vráble; 71 - Belo Gombík, Lenka Königová, Nitra. V 14. kole ôsmi súťažiaci uhádli až 9 zápasov.

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si už prišiel víťaz 13. kola Ladislav Fazekaš z Nitry.Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si už prišiel víťaz 13. kola Ladislav Fazekaš z Nitry. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 14. kola

ČFK Nitra - Dubnica B 1:6 2
Topoľníky - Galanta 1:1 X
H. Kráľová - Komárno 0:2 2
Šurany - Levice 1:2 2
Hurbanovo - Veľké Lovce 0:1 2
Orech. Potôň - Váhovce 4:2 1
Lapáš - Alekšince 0:3 2
Poľný Kesov - Trnovec 2:5 2
H. Lefantovce - Nové Sady 2:6 2
Topoľnica - Jelka 0:4 2

Poradie po 14. kole

73 - Peter Hipp, Šaľa, Peter Kluka, Lapáš

72 - Peter Debnár, Zbehy, Emil Dubec, Žikava, Vlado Lyžičiar, Nitra, Viliam Félis, Vráble

71 - Belo Gombík, Lenka Königová, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

70 - Gabriel Chrenko, V. Dolina, Tibor Karacsony, Váhovce, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Ivan Mareček, Čab

69 - Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Norbert Zsigmond, Nový Život, Jana Gálová, Žirany, Pavol Krajčo, Nitra, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Stanislav Babocký, T. Mlyňany

68 - Ľubomír Turňa, Barbora Mináriková, Ľubomír Ballay, Nitra, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Milan Lazan, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, František Andraško, Jelenec, Miroslav Piovarči, Lužianky, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ján Antalík, Vráble

67 - Stanislav Pacher, Sľažany, Marián Titka, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Borbély, V. Cetín, Michal Hunka, Nitra, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Pavol Pagáč, Ivanka, Alexandra Gálová, Žirany, Michal Čery, Jelenec, Bohuš Baják, Lužianky, Ivan Kupec, Čakajovce, Nikola Hladká, Rumanová, Ján Slíž, Beladice, Tibor Bene, D. Obdokovce, Juraj Minárik, Obyce, Filip Vašíček, Miroslav Kováč, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

66 - Ján Doboš, Daruška Horváthová, Boris Grežo, Nitra, Ondrej Molnár, Štitáre, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ján Dekan, Velčice, Martin Tesár, Vanesa Pánisová, Ján Šimák, D. Krškany, Peter Matulník, Nové Sady, Juraj Dubeň, Lehota, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Henrich Richter, Bratislava, Ján Kóssi, Čifáre, Ferdinand Németh, Marcel Hoppan, H. Ohaj, Jozef Joniak, Miroslav Vajzer, Vráble, Eva Súľovská, Rišňovce

65 - Anna Gombíková, Karol Ryba, Štefan Matesko, Pavel König, Milan Ružička, Nitra, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Zoltán Jancsó, Vlčany, Pavel Mihálik, Janka Jašiková, Juraj Žiačko, Šaľa, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Anna Dúczová, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Jozef Gál, Žirany, Jozef Kutak, Jarok, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Rudolf Lauko, Zbehy, Július Pavlov, N. Ves n/Ž.

Skryť Vypnúť reklamu

64 - Ján Barát, Vladimír Ťapušík, Stanislav Billík, Juraj Urban, Miroslav Račko, Anton Dano, František Dedič, Patrik Rumanovský, Miroslav Zverka, Alexander Meszáros, Mária Königová, Roman Sýkora, Nitra, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Vašek, Ivanka, Štefan Mravík, Žitavany, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Karol Blažovič, Lužianky, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Andrej Švihorík, Báb, František Finta, Jelenec, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Boris Mesároš, Lehota

63 - Vladimír Nemšovský, Ivan Lauko, Pavel Dojčar, Daniel Tasáry, Ľubica Tasáryová, Imrich Hrdlica, Milan Lacina, Vladimír Krajčovič, Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Emil Remeň, Čeľadince, Gabriel Fazekaš, Neded, Stanislav Packa, Močenok, Alojz Rajtár, Sľažany, Martina Hippová, Šaľa, Ivan Tóth, Čakajovce, Matúš Vajzer, Báb, Ivan Bakyta, Jarok, Ján Ronin, Blahová, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Imrich Guzmický, Ivanka, Tibor Šmitala, Čab, Marek Macek, Vinodol, Tibor Lisý, H. Ohaj

62 - Michal Garay, Juraj Hrnčár, Richard Magušín, Nitra, Anna Kubalová, Dávid Slíž, Sereď, Gabriel Odráška, Ján Szöcs, Marek Sokol, Marián Móri, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Anton Bapčány, D. Obdokovce, Štefan Tóth, Klasov, Ľuboš Modzga (Šuker), Jozef Hoppan, Vráble

61 - Lenka Sýkorová, Miroslav Fábry, Peter Kardoš, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Záhorský, Rišňovce, Andrej Segíň, Sľažany, Marián Mateička, Behynce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Milan Bekéni, Štefan Mrllák, Jozef Baláž, Ján Martinek, Jozef Sklenár, Pavol Sámel, Šaľa, Oľga Račková, D. Krškany, Zuzana Baranová, Michalovce, Lukáš Valent, Hosťovce, Alojz Jenis, Jozef Šabo, Žitavany, Tibor Tóth, Žihárec, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Kubáň, Alekšince, Mário Fábry, Šurianky, Viera Pavelková, Golianovo, Anton Ďuriš, Jaroslav Grman, Vráble, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Viliam Matejov, Eva Lahučká, Zl. Moravce

60 - Jozef Rehuš, Rišňovce, Pavel Babiak, Žitavany, Jozef Danada, Tibor Odráška, Juraj Csirik, Šaľa, Július Petrík, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Valer Kulich, N. Hrnčiarovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Jozef Labuda, Solčany, Anton Čurgali, Mojmírovce, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Miroslav Močol, Alekšince, Marek Fábry, Šurianky, Viktor Balko, Lužianky, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Ladislav Vašek, Branč, Peter Pecho, Beladice, Jozef Šebík, Topoľčianky, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ľubomír Novota, Zl. Moravce

59 - Mária Sýkorová, Jarmila Saidová, Miroslav Mada, Dušan Letko, Imrich Ručkay, Andrej Stoklas, Vladimír Papp, Jozef Prešinský, Peter Plandora, Jaroslav Andrášik, Pavel Čvirik, Kristína Orelová, Nitra, Marián Račko, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Török, Pata, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Klučár, H. Obdokovce, Ján Argyusi, Neded, Mário Pánis, D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, Daniel Lörincz, Branč, Milan Augustín st., Topoľčianky, Viliam Čulík, Machulince, Tibor Széker, Zl. Moravce, Florián Penzeš, H. Ohaj, Jozef Andel, Vráble, Ján Gálik, Žitavany

58 - Dávid Said, Štefan Bede, Ján Hnilica, Ivan Magdolen, Ľudovít Konečný, Ladislav Nosian, Nitra, Timea Aghová, Trstice, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Vladimír Urban, Hájske, Roman Bilický, Preseľany, Miroslav Borbély, Jelenec, Róbert Ščepka, Timea Mészárosová, Šaľa, Peter Svitač, Telince, Juraj Mészáros, Selice, Jozef Čentéš, Čakajovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Barát, Topoľčany, Imrich Maťo, Golianovo, Jozef Škvaril st., Margita Pánisová, Jozef Ehrenhold, D. Krškany, Milan Roman, Čab, Terka Tasáryová, Peter König, Matej Kuzmický, Ivanka, Lýdia Augustínová, Topoľčianky

57 - René Daniš, Marián Muzika, Pavel Hrnčár, Katarína Karcolová, Jozef Viskup, Vladimír Kompas, Martin Viskup, Ladislav Fazekaš, Nitra, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Štefan Bystrický, Roman Guzmický, Ivanka, Peter Ryban, Nitr. Streda, Imrich Valent, Hosťovce, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Peter Lehocký, Július Benkö st., Jozef Kučera, Šaľa, Pavol Kozma, František Kóša, Branč, Juraj Garay, M. Cetín, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., György Jakubecz, H. Saliby, Tibor Glovenský, Košúty, Milan Kukučka, Žitavany, Vlastimil Záhon, Golianovo, Milan Minarovič, Behynce, Marek Tvrdoň, Žirany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ján Jacsa, Žihárec

56 - Patrik Andrášik, Michal Bíro, Igor Drotár, Katarína Kuchárová, Jozef Petrovič, Michal Motúz, Ján Ehrenhold, Jabar Said, Nitra, Vincent Komačka, Topoľčany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Milan Fúska, Branč, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Dušan Švehla, Sereď, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Michal Borovský, H. Saliby, Ladislav Nagy, Vráble, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Štefan Varga, Topoľnica, Tibor Berec, Lapáš, Marián Pauk, Alekšince, Jozef Chovanec, Šurianky, Dušan Gašparík, Machulince, Mária Látečková, Svätoplukovo, Soňa Valentová, T. Mlyňany

55 - Renáta Baksová, Maroš Karas, František Benc, Martin Peniaško, Pius Hajdák, Marián Barta, Jozef Hudec ml., Jana Pavelková, Nitra, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Tibor Križovič, Levice, Pavol Uher, Šaľa, Judita Bužíková, Ivan Ďurický, Branč, Roman Kutak, Tomášikovo, Daniel Mako, Čakajovce, Norbert Adamča, Sereď, Patrik Dubnička, Váhovce, Gašpar Gál, Žirany, Katarína Pálková, Jarok, Július Galo, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Miro Senneš, Močenok, Miriama Ďurinová, Golianovo, Viktor Németh, Vráble

54 - Katka Kišacová, Jozef Senneš, František Grom, Ján Hudec, Ján Kmeťo, Ivan Leckeš, Michal Lauko, Ivan Kozár, Ján Palka, Nitra, Ivan Remeň, Nit. Streda, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Ladislav Šóki, Diakovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Marián Strečka ml., Milan Augustín ml., Topoľčianky, Oľga Pintérová, D. Krškany, Peter Visolajský, René Vincze, Šaľa, Henrich Bíro, Čakajovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Mária Vargová, Neded, Milan Greguš, Zbehy, Emil Šatan, Vozokany, Kamil Gajdoš, Golianovo, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Baťala, Jozef Pecho, Žitavany, Ján Školník, Zl. Moravce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Korgo, Klasov, Juraj Segíň, Sľažany, Martin Pagáč, Ivanka, Katarína Vlčeková, Lužianky, Peter Tuhý, Machulince, Janka Gálová, Žirany

53 - Róbert Baláži, Jozef Paulík, František Bojda, Nitra, Miroslav Javor, Sereď, Július Benkö ml., Marián Kopáčik, Margita Kališová, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Martin Račko, D. Krškany, Július Bíro, V. Zálužie, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Martin Jurík, Čakajovce, Filip Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Štefan Hudec, Lužianky

52 - Zdenko Senneš, Milan Vörös, František Filo, Dionýz Pecháček, Jaroslav Korytár, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Jana Dudonová, Sereď, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Štefan Žarnócay, Šaľa, Slavko Mikula, Ján Kollár, Zbehy, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Toman, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice

51 - Miloš Sýkora, Ivan Kozár ml., David Karas, Martin Krajčír, Ľudovít Kováč, Nitra, Maroš Papp, Sereď, Anna Pacherová, Sľažany, Milan Macho, M. Ripňany, Milan Javor, Šintava, Tomáš Ševčík, T. Mlyňany, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Mário Guzmický, Ivanka, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Vincent Káčer, Emília Káčerová, Peter Čepček, Zl. Moravce, Ivanko Vanko, Zbehy, Peter Strieška, Volkovce

50 - Marián Grman, Ladislav Skalický, Ľuboš Mičík, František Hrnčiar st., Nitra, Ján Wesolowski, Hlohovec, Rudolf Matušica, Jaroslav Dvorský, Pata, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Dávid Jancsó, Vlčany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Peter Hamerlík, Jelka, Igor Tkáč, Sereď, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Ján Szöke, V. Cetín, Štefan Valovič, Rišňovce, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Roško, Dyčka

49 - Ernest Szombath, Jozef Svitač, Ľubomír Bartakovič, František Imre, František Juhás, Nitra, Tatiana Mifková, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Vranský, Zbehy, Štefan Macek, Vinodol, Emil Podhradský, Lukáčovce

48 - Dianka Račková, Roman Ražný, Laco Ištokovič, Adriana Šišková, Vladimír Ťapušík ml., Michal Lichtner, Nitra, Dušan Nagy, Jelenec, Miloš Macala, Gáň, Slavo Kališ, Šaľa, Jozef Štefák, Rišňovce, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Peter Juhász, Kolíňany

47 - Ľubomír Mikula, Lehota, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Solčianský, Nitra, Karol Čurgali, Mojmírovce, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ladislav Szöke, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka

46 - Erich Schober, Dajana Borovská, Nitra, Juraj Baša, Sereď, Katarína Hudáková, Rišňovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ivanka Kunkelová, Jozef Masár, Zl. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Imrich Struhár, Vráble, Vojtech Porubský, D. Krškany

45 - Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Kamil Popelka, Hájske, Jozef Kóša, Dezider Zaujec, Nitra, Július Oláh, Matúškovo

44 - Milan Nagy, Jozef Hudec st., Igor Kotora st., Milan Borovský, Jakub Kadiš, Nitra, Pavel Períček, Rišňovce, Jozef Homola, Hosťovce, Peter Trungel, Vráble

43 - Milan Rákoci, Milan Petráš, František Hrnčiar ml., Lukáč Tomiš, Štefan Dékány, Nitra, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Helena Bartošová, D. Krškany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Celestín Berecz, Branč, Miroslav Fúska, Rišňovce, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor

42 - Ľudovít Laca st., Janka Račková, Nitra, František Kausek, Klasov, Juraj Bárek, Žirany, Ján Jambor, Rišňovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Ladislav Kéry, Volkovce, Rado Vágai, Čeľadice

41 - Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Roman Uher, Šaľa, Peťka Račková, Ivanka, Marián Tkáč, Sereď, Lenka Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Imrich Drozdák, Bábindol

40 - Peter Ambrózy, Selice, Milan Strapko, Beladice, Filip Marinov, Rumanová, Ladislav Sivák (Onur), Žirany, Vlado Sásik, Lukáš Bartakovič, Inka Reptíková, Nitra, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Žemba, Rišňovce

39 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Martin Rus, Lukáčovce, Peter Zeleňák, Šaľa, Štefan Csampai, Nitra

38 - Juraj Kadlieček, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Miloš Bystrický, Ivanka, Jozef Švihorík, Báb, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Michal Hitka, Martin n/Ž.

37 - Gabriel Molnár, Galanta, Ondrej Kišac, Nitra

36 - Alexander Repta, Branč, Peter Mikula, Alekšince, Peter Modzga, Vráble, Peter Paulis, M. Vozokany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

35 - Pavol Kuna, Šaľa, Miloš Gál st., Žirany, Andrej Repta, Branč, Erik Sovič, Nitra, Juraj Tóth, Močenok, Tomáš Križovič, Levice

34 - Peter Šimko, Močenok, Marek Kasáš, Jozef Nosian, Nitra, Martina Balážová, Ivanka, Štefan Peťovský, Lužianky, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky

33 - Miloš Remenár, Sereď, Mikuláš Pintér, Branč, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Ladislav Adame, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany

32 - Vojtech Szöke, V. Cetín, Peter Ondriaš, Žitavany, Jozef Watter, Rišňovce, Jozef Malý, Karol Bujalko, Vráble, Jozef Moder, Nitra

31 - Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Andrej Kušnír, Čeľadice, Matúš Dillhoff, Ladislav Piška, Ján Bulinský, Nitra, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Mária Miškovičová, Jelenec

30 - Szilárd Hajdú, Tešedíkovo, Anna Gažová, Nitra, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Renáta Mikulová, Alekšince, Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Marián Grman, Vráble

29 - Juraj Meliška, Sľažany, Igor Remenár, Vinohrady n/V.

28 - Peter Jasenec, Martin Kormoši, Šaľa, Štefan Mozola, Nitra, František Margetin, Rišňovce

27 - Juraj Barantal, V. Zálužie, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ladislav Gál, Žirany, Rastislav Štefánik, Ľuboš Baranec, Nitra, Július Vodný, Babindol, Zsolt Király, Č. Voda

26 - František Pribela, Šintava, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Lukáš Bíro, Čakajovce, Branislav Kišac, Nitra

25 - Peter Vrabec, Čakajovce, Katarína Škrovánková, D. Vestenice, Vladimír Krajčovič, Oponice, Katarína Malá, Vráble, Miroslav Bystrický, Ivanka

24 - Marián Herceg, Pata, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Matej Pelikán, Nitra

23 - Anton Berecz, Branč, František Čaniga, Peter Bezák, Pavol Varga, Nitra, Lukáš Hegedüš, Ladice

22 - Krisztián Varga, Tešedíkovo, Ján Šiška, Juraj Náhlovský, Nikoleta Bartakovičová, Peter Kišac, Juraj Vencel, Nitra, Ladislav Janec, Tomášikovo, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Vojtech Gergel, Topoľčany, Peter Odráška, H. Kráľová

21 - Emerencia Horváthová, Komjatice, Lukáš Takáč, Báb

20 - Jozef Horňák, Rišňovce, Gabriel Danko, Žitavany, Juraj Káčer, Čaradice, Jozef Švolík, Obyce

19 - Dušan Podhradský, Róbert Jánošík, D. Krškany, Ivan Bielik, Topoľčany, Alica Ševčíková, Solčany

18 - Ronald Frkala, H. Kráľová, Erik Kevin Mészáros, Gáň, Štefan Török, Branč

17 - Július Braun, Močenok, Ján Lipovský, Báb, Ľudovít Laca ml., Nitra, Július Bradáč, Golianovo, Peter Bohunický, Sereď, Gabriela Szökeová, Vráble, Jozef Pánis, D. Krškany

16 - Janka Hrivňáková, Katarína Spišáková, Anton Lieskovský, Marika Kapustová, Nitra

15 - Miroslav Studený, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Leonard Bednár, Vráble, Peter Szórád, Kolíňany, Miroslav Jančovič, V. Dolina

14 - Tomáš Darázs, Tešedíkovo, Vlasta Klištincová, Sasinkovo, Štefan Karvay, Čakajovce, Tomáš Snop, Nitra, Radoslav Bajnek, Vráble, Róbert Vaňo , Žirany, Saša Königová, Ivanka

13 - Patrik Šíma, Šaľa, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Róbert Berec, Lapáš, Filip Deák, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Mariana Letková, Nitra, Viktória Königová, Ivanka

12 - Roman Ács, D. Obdokovce, Richard Vnučko, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Lenka Reptová , Branč

11 - Štefan Finta, Jarok, Anna Galbavá, Nitra, Irena Peťková, Zl. Moravce

10 - Libor Vinkler, Šaľa, Juraj Chovanec, Zuzana Vencelová, Nitra, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Lukáš Garaj, Báb

9 - Vlado Matušica, Hájske, Saška Königová, Ivanka, Šimon Šuník, Peter Krajčo, Miroslav Raček, Nitra

8 - Bianka Kokešová, H. Kráľová, Juraj Minár, Zl. Moravce, Peter Šabo, Ivanka, Ján Cserepes, Hlohovec

7 - Adam Novák, Šaľa, Igor Galovič, Nitra, Anton Krajačič, H. Kráľová, Dávid Hamar, Klasov, Ladislav Zuzík, Žirany

6 - Patrik Finta, Jarok, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Peter Bodi, Zbehy, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Peter Páleník, Prílepy, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Denis Marcinkech, Vinodol

5 - Vincent Gunda, Alekšince, Lubor Kajaba, Ivanka, Katarína Beláková, D. Krškany, Gejza Makács, Neded, Roland Bárek, Žirany, Peter Bujalko, Vráble, Gita Hrnčárová, Nitra

4 - Matej Meleg, Sereď, Peter Bleho, Ján Jóža, Šaľa, Mário Šándor, Naďa Zlatňanská, Ivan Eliaš, Peter Poljaček, Juraj Chudiak, Igor Dubeň, Juraj Hunka, Margita Letková , Michal Papp, Nitra, Peter Lenárt, H. Saliby, Martin Hraška, Nové Sady, Ján Laca st., D. Obdokovce, Otto Benc, Salo Berecz, Branč, Jaroslav Fúska, Zbehy, Ján Marták, Choča, Emil Kasáš, Lužianky, Juraj Bujko, Žihárec, Miloš Šelestiak , Nitr. Streda, Miro Sojka, Mankovce, Gabika Szökeová, Vráble

3 - Jozef Repa, Prílepy, Roman Vrábel, Blažej Paukeje, Simona Bulinská, Ľudovít Desat, Mariana Barátová , Nitra, Erik Fábry, V. Cetín, Adam Kováč, Babindol, Miloš Janek, Vráble, Vojtech Galaba, Zl. Moravce, Ján Petráš, Róbert Sedlák, Šaľa, Simona Szolnokiová, Dyčka, Eva Pechová , Žitavany

2 - Peter Žitňanský, Topoľčany, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Gabriela Fikselová, Výčapy-Opatovce, Erik Bulinský, Nitra

1 - Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Vladimír Kováč, Lovce, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Ingrid Reptíková, Nitra, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor

V 14. kole ôsmi tipéri uhádli 9 zápasov. Sú to: Jozef Senneš, Ivan Tóth, Tibor Horváth, Jozef Chovanec, Ivan Leckeš, Štefan Páleník, Miroslav Jobko a Michal Lauko. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Zdravíme tipérov (a ospravedlňujeme sa za zdržanie)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  2. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  5. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  6. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  7. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  8. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  9. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  10. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  1. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  2. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  3. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  5. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  6. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  8. Budúcnosť M&A v Európe
  9. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  10. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 24 910
  2. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 20 262
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 459
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 10 974
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 697
  6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 583
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 263
  8. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 8 048
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 038
  10. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 7 898
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Polícia pátra po mužovi z Topoľčianok, rodine sa neozval od júna

Podľa informácií sa prechodne zdržiava v Bratislave.

Polícia v Nitre žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 53-ročnom Tiborovi Chudom z Topoľčianok.

Nové divadlo uvedie premiéru hry Rozprávky po telefóne

Inscenácia vznikla na motívy jednej z najúspešnejších kníh slávneho talianskeho rozprávkara.

Nové divadlo uvedie premiéru hry Rozprávky po telefóne.

Z auta ukradol ruksak s peňaženkou. Polícii tvrdil, že peniaze dal chudobným

24-ročného mladíka len nedávno pustili z výkonu trestu.

V Šali prikrmujú mačky, vplýva to aj na výskyt hlodavcov

Potravu možno nájsť pri vchodoch do panelákov či smetných nádobách.

Misky s krmivom na Ulici L. Novomestského v Šali.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

FOTO: Po obrovských tolstolobikoch prišli na rad skutoční králi priehrady Ružiná

Vo vodnom diele Ružiná prebieha už štvrtý deň záchranný odlov rýb.

Tragická nehoda na R1: Vodiča († 52) vymrštilo z auta

Nehoda sa stala na diaľničnom úseku medzi Zvolenom a Žiarom.

Demänovská dolina už nevládze, na petíciu nie je neskoro

Nestíha elektrika, už ani zdroje pitnej vody.

Už ste čítali?