Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

Poradie na čele: 14 - Filip Vašíček, Miroslav Kováč, Vráble, Štefan Pilčík, Zl. Moravce. V 2. kole piati tipéri uhádli až 9 zápasov.

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišiel víťaz 1. kola Gabriel Fazekaš z Nededu.Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišiel víťaz 1. kola Gabriel Fazekaš z Nededu. (Zdroj: Jana Černáková)

Správne tipy 2. kola

Sereď - FC Nitra jun. 1:0 1
Slovan jun. - Šaľa 3:2 1
H. Kráľová - Neded 1:2 2
ČFK Nitra - ViOn B/Volk. 0:3 2
Močenok - Or. Potôň 4:0 1
Sľažany - Klasov 1:0 1
Diakovce - Čakajovce 4:0 1
Vinodol - Kolíňany 2:2 X
Slepčany - T. Mlyňany 0:1 2
Mostová - Tomášikovo 3:0 1

Poradie po 2. kole

14 - Filip Vašíček, Miroslav Kováč, Vráble, Štefan Pilčík, Zl. Moravce

13 - Dušan Švehla, Sereď, Gabriel Fazekaš, Neded, Stanislav Billik, Nitra, Miroslav Vajzer, Jaroslav Grman, Vráble, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, František Finta, Jelenec

Skryť Vypnúť reklamu

12 - Miroslav Zverka, Ľuboš Baranec, Jozef Nosian, Nitra, Pavel Gálik ml., Lovce, Tatiana Mifková, Pavel Mihálik, Juraj Žiačko, Šaľa, Silvester Lenčéš, Močenok, György Jakubecz, H. Saliby, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Virág, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Juraj Vojtek, Viktor Németh, Vráble, Martin Jurík, Čakajovce, František Andraško, Jelenec, Jozef Šabo, Žitavany, Michal Páleník, Prílepy, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peťo Bányi, D. Obdokovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jaroslav Valo, Tek. Nemce

11 - Milan Nagy, René Daniš, Ladislav Skalický, Ondrej Kišac, František Bojda, Eugen Németh, Barbora Mináriková, Nitra, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Martin Gyulai, Trnovec, Miroslav Javor, Jana Dudonová, Sereď, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Martina Segíňová, Sľažany, Gabriel Lencsés, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ján Wesolowski, Hlohovec, Marián Titka, Juraj Csirik, Peter Lehocký, Roland Csányi, Šaľa, Richard Buday, Ladice, Stanislav Packa, Močenok, Mária Látečková, Svätoplukovo, Štefan Popelka, Hájske, Viliam Félis, Renátka Bajneková, Ladislav Szöke, Ján Golha, Vráble, Mário Kramár, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Alexandra Gálová, Jana Gálová, Róbert Vaňo, Žirany, Matej Kuzmický, Ivanka, Katarína Vlčeková, Lužianky, Rado Vágai, Patrik Odráška, Čeľadice, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Oľga Pintérová, D. Krškany, František Kunkel, Lenka Kunkelová, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Emil Dubec, Žikava, Jozef Žemba, Rišňovce

Skryť Vypnúť reklamu

10 - Karol Ryba, Ľudovít Laca st., František Dedič, Katarína Billiková, Ľubomír Turňa, František Benc, Juraj Urban, Laco Ištokovič, Milan Lacina, Richard Magušín, Martin Peniaško, Igor Galovič, Jarmila Saidová, Július Kolník, Pavel König, Roman Sýkora, František Čaniga, Ivan Dominka, Jozef Ehrenhold, Ladislav Nosian, Peter Bíro, František Imre, Juraj Paška, Martin Krajčír, Jozef Prešinský, Ladislav Mráz, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Mária Roninová, Blahová, Jozef Török, Zuzana Matušicová, Pata, Henrich Richter, Bratislava, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Július Benkö st, Robert Ščepka, Tibor Odráška, František Szolík, Šaľa, Marek Tvrdoň, Gašpar Gál, Žirany, Milan Pagáč, Johanka Obložinská, Matúš Gregor, Ivanka, Ivan Mikušík, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Norbert Adamča, Marián Tkáč, Sereď, František Kóša, Branč, Štefan Lipovský, P. Sady, Jozef Borbély, V. Cetín, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Oskar Fördös, Č. Voda, Patrik Pacher, Emília Káčerová, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Norbert Zsigmond, N. Život, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Ján Félis, Žitavany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tibor Tóth, Žihárec, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Jozef Huňady, Vladimír Machata st., Lúčnica, Peter Paulis, M. Vozokany, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Csaba Šándor, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Filo, Juraj Filo, Mojmírovce, Juraj Dubeň, Boris Mesároš, Lehota, Milan Roman, Čab, Štefan Zeman, Matúš Jančo, Jelenec, Miroslav Piovarči, Lužianky, Peter Pecho, Beladice, Milan Greguš, Zbehy, Róbert Šimák, Martin Račko, Oľga Račková, D. Krškany, Štefan Macek, Vinodol, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jozef Joniak, Vráble, Jozef Šebík, Topoľčianky, Štefan Hrúzik, Hosťovce, František Šutka, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Peter Strieška, Volkovce, Viliam Čulík, Machulince, Jozef Kutak, Jarok

Skryť Vypnúť reklamu

9 - Michal Hunka, Ľubomír Ballay, David Karas, Maroš Karas, Juzek Karas, Štefan Bede, Igor Drotár, Vladimír Ťapušík ml., Ivan Kozár ml., Marek Sokol, Janka Račková, Marián Grman, Daruška Horváthová, Martin Lyžičiar, Imrich Hrdlica, Ivan Ševčík, Erich Schober, Andrej Šlosár, Jakub Kania, František Hrnčiar ml., Milan Petráš, Michal Motúz, Vladimír Kompas, Vladimír Krajčovič, Ján Ehrenhold, Peter Solčianský, Ľudovít Konečný, Slavomír Kotrla, Ivan Lauko, Štefan Matesko, Vladimír Nemšovský, Peter Bezák, Vojtech Porubský, František Filo, Nitra, Emília Frťalová, V. Ripňany, Jaroslav Čerhák, Alexander Kusý, Dušan Kolenčík, Trnovec, Anna Duczová, Ľubomír Straňák, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ján Gajdoš, N. Streda, Patrik Dubnička, Váhovce, Imrich Struhár, Lukáš Vajzer, Emília Malá, Anton Ďuriš, Ján Antalík, Vráble, Rudolf Kozma, Štitáre, Eva Súľovská, Jozef Štefák, Rišňovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Štefan Mrllák, Július Benkö ml., Július Miškovič, Gabriel Odráška, Pavol Uher, Jozef Danada, Marián Kopáčik, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Ladislav Babóti, Zoltán Jancsó, Vlčany, Peter Svitač, Telince, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Michal Hájnik, P. Sady, Július Oláh, Matúškovo, Ivan Bradáč, Golianovo, Marek Kutak, Lehota, Roman Bilický, Preseľany, Peter Ambrózy, Selice, Alfonz Ondrejmiška, Peter Tuhý, Dušan Gašparík, Machulince, Dušan Irsák, Sereď, Viliam Moravčík, Kajal, Matúš Vajzer, Pavol Zachar, Andrej Švihorík, Báb, Pavel Babiak, Žitavany, Ján Ďurfina, Ivan Bakyta, Jarok, Alojz Rajtár, Sľažany, Pavol Čerenka, Jozef Kukliš, Milan Augustín, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Vojtech Borka, Trstice, Pavol Pagáč, Peter König, Ján Vaško, Roman Guzmický, Marta Bystrická, Ivanka, Vladimír Machata ml., Lúčnica, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ján Jacsa, Žihárec, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Dušan Gál, Klasov, Marián Pauk, Jožko Černý, Marek Sabo, Rumanová, Henrich Bíro, Daniel Mako, Ivan Kupec, Ivan Tóth, Čakajovce, Štefan Peťovský, Viktor Balko, Lužianky, Peter Juhász, Kolíňany, Ivan Kozár, D. Krškany, Tibor Berec, Lapáš, Martina Bapčányová, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Daniel Lörincz, Andrej Repta, Branč, Ján Dekan, Velčice, Ján Slíž, Beladice, Peter Vranský, Zbehy, Gabriel Hipp, Močenok, Štefan Pupák, Hurbanovo, Marek Fábry, Šurianky, Martin Kornutij, V. Zálužie, Milan Macho, M. Ripňany, Marta Kunkelová, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Imrich Valent, Hosťovce, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Miroslav Kováč, Žikava, Vladimír Kéry, Slepčany, Štefan Páleník, Prílepy, Mário Slezák, Lukáčovce, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Martiška, Dražovce

8 - Ján Barát, Pavel Dojčar, Ján Hnilica, Vlado Sásik, Anton Dano, Zuzana Maťová, Miroslav Račko, Juraj Náhlovský, Miroslav Fábry, Boris Grežo, Tomáš Snop, Magdaléna Michaličková, Belo Gombík, Vladimír Ťapušík, Ivan Magdolen, Katka Kišacová, Dezider Zaujec, Jozef Svitač, Mária Königová, Jozef Kóša, Ladislav Fazekaš, František Juhász, Ján Hudec, Peter Kardoš, Juraj Holták, Miroslav Mada, Miroslav Bartoš, Richard Karabinoš, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Dušan Nagy, Michal Čery, Jelenec, Maroš Papp, Sereď, Miloš Remenár, Sereď, Štefan Dubnička, Tibor Karácsony, Váhovce, Juraj Segíň, Sľažany, Emil Remeň, Čeľadince, Ivan Remeň, Nit. Streda, Peter Visolajský, Marián Móri, Jozef Baláž, Jozef Sklenár, Ján Martinek, Janka Jašiková, Ján Szöcs, Róbert Sedlák, Slavo Kališ, Margita Kališová, Štefan Novák, Milan Bekéni, Jozef Kučera, Šaľa, Filip Marinov, Rumanová, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Rehuš, František Margetin, Pavel Períček, Rišňovce, Štefan Kočiš, Ondrej Hajdu, Trnovec, Andrej Maťo, Jarok, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Vojtech Szöke, V. Cetín, Vladimír Guláš, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Emil Podhradský, Richard Kollár, Lukáčovce, Juraj Bárek, Janka Gálová, Žirany, Marián Valla, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Emil Šatan, Vozokany, Juraj Minárik, Obyce, Katarína Malá, Miroslav Vojtek, Gabika Szökeová, Leonard Bednár, Ján Frajtík, Vráble, Florián Penzeš, H. Ohaj, Juraj Rosinský, Choča, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Ľubomír Martišovič, Jozef Toman, Dušan Podhradský, D. Krškany, Ján Kollár, Rudolf Lauko, Peter Debnár, Ivanko Vanko, Zbehy, Peter Štefanka, Bohuš Baják, Lužianky, Margita Pavelková, Peter Bradáč, Viera Pavelková, Vlastimil Záhon, Kamil Gajdoš, Imrich Maťo, Golianovo, Hanka Gálová, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Lukáš Takáč, Báb, Imrich Guzmický, Jozef Kuzmický, Mário Guzmický, Ivanka, Filip Dobiaš, Čeľadice, Vladimír Kubala, Belince, Marek Fábry ml., Šurianky, Marek Macek, Vinodol, Miroslav Močol, Aekšince, Milan Kristek, Alekšince, Peter Frajka, Irena Peťková, Eva Lahučká, Tibor Széker, Milan Mozeš, Zl. Moravce, Mária Kunkelová, Martin n/Ž., Lýdia Augustínová, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Jozef Žikavský, Skýcov, Martin Ribarič, Velčice, Juraj Sádovský, Žitavce, Miro Senneš, Močenok

7 - Jaroslav Korytár, Pevel Hrnčár, Marián Muzika, Juraj Hrnčár, Dionýz Pecháček, Ľubica Tasáryová, Juraj Chrapko, Július Petrík, Pius Hajdák, Anna Gombíková, Ján Doboš, Branislav Kišac, Dávid Said, Miloš Sýkora, Lenka Sýkorová, Ivan Leckeš, Jaroslav Andrášik, Vladimír Papp, Dušan Letko, Ľubomír Bartakovič, Jana Pavelková, Milan Ružička, Janka Hrivňáková, Edita Buchová, Alexander Meszáros, Michal Lichtner, Tomiš Lukáč, Nitra, Peter Vrabec, Ivan Macháč, Čakajovce, Marián Mateička, Milan Minarovič, Behynce, Peter Rosko, Galanta, Jozef Brieška, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Vincent Komačka, Peter Žitňanský, Jozef Barát, Topoľčany, Peter Ryban, Nit. Streda, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Peter Hipp, Milan Lazan, Marek Franko, Eva Uherová, Peter Zeleňák, René Vincze, Filip Harčár, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Juraj Mészáros, Selice, Igor Tkáč, David Slíž, Filip Šmátrla, Sereď, Ján Ronin, Blahová, Rudolf Macho, Kolíňany, Pavol Bradáč, Miriama Ďurinová, Golianovo, Štefan Varga, Topoľnica, Tibor Glovenský, Ľudovít Valent, Košúty, Miloš Gál st., Jozef Gál, Žirany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ľubomír Mikula, Lehota, Milan Javor, Šintava, Štefan Mravík, Jozef Baťala, Ján Gálik, Žitavany, Jozef Malý, Ľuboš Modzga (Šuker), Peter Trungel, Vráble, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Štefan Tóth, Klasov, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Milan Fúska, Alexander Repta, Branč, Peter Matulník, N. Sady, Katarína Pálková, Jarok, Pavol Holták, Július Galo, D. Krškany, Imrich Drozdák, Babindol, Terka Tasáryová, Ivanka, Peter Kluka, Lapáš, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Ivana Kunkelová, Ján Školník, Patrik Dubay, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Lukáš Hrozienčík, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Karel Poštulka, Topoľčianky, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ladislav Čekey, Pohranice

6 - Milan Rákoci, Štefan Dékány, Ľuboš Mičík, Jozef Paulík, Milan Vöröš, Katarína Karcolová, Jozef Senneš, Lenka Königová, Jozef Hudec st., Pavel Čvirik, Lukáš Bartakovič, Viliam Virgala, Peter Plandora, František Grom, Milan Németi, Ján Bernát, Nitra, Anna Fazekašová, Neded, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Ivan Ďurický, Branč, Ľudovít Čelinák, Viera Bradáčová, Július Bradáč, Golianovo, Ľuboš Motolík, Trnovec, Martin Pagáč, Filip Guzmický, Štefan Bystrický, Peťa Račková, Ivanka, Martin Rus, Lukáčovce, Timea Mészárosová, Martina Hippová, Martin Kormoši, Šaľa, Roman Margetin, Miroslav Fúska, Jozef Záhorský, Rišňovce, Michal Palka, Cabaj-Čápor, František Kausek, Klasov, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Anna Pacherová, Stanislav Pacher, Sľažany, Emanuel Maňúch, Valent Vaňo, Žirany, Štefan Kúsek, Hostie, Ladislav Nagy, Karol Bujalko, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Vojtech Mládek, Podhorany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Slavko Mikula, Zbehy, Juraj Német, D. Lefantovce, Tibor Šmitala, Ivan Mareček, Čab, Peter Zahnaš, Lužianky, Mário Pánis, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Dalibor Križma, Krnča, Jozef Kubáň, Alekšince, Ľubomír Bobok, Volkovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Lukáš Valent, Hosťovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Róbert Rosko, Tvrdošovce

5 - Ivan Eliaš, Daniel Tasáry, Kristína Orelová, Imrich Ručkay, Jozef Hudec ml., Mário Depeš, Marián Barta, Ján Kmeťo, Michal Garay, Janka Tichá, Naďa Liková, František Hrnčiar st., Nitra, Pavol Sámel, Tomáš Darázs, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Dávid Jancsó, Vlčany, Albert Lauro, Čeľadice, Pavol Štefek, V. Dolina, Peter Hamerlík, Jelka, Ľubomír Števanka, Preseľany, Zoltán Németh, N. Život, Jozef Roško, Dyčka, Jozef Čentéš, Čakajovce, Igor Horňáčik, Marián Kĺbik, Cabaj-Čápor, Július Vodný, Babindol, Vladimír Tasáry, Stanislav Nosian, Ľubor Kajaba, Peter Vašek, Ivanka, Ján Jambor, Rišňovce, Mária Bereczová, Juidita Bužíková, Branč, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Chovanec, Šurianky, Štefan Hudec, Karol Blažovič, Lužianky, Viliam Kudeláš, Rumanová, Jozef Masár, Peter Čepček, Zl. Moravce, Boris Kozma, Štitáre, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Andel, Vráble, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jaroslav Fúska, Zbehy, Ján Lipovský, Báb

4 - Mária Sýkorová, Matej Brandalík, Ján Palka, Dajana Borovská, Július Michalička, Jozef Moder, Michal Kálna, Ingrid Reptíková, Marek Rumanovský, Nitra, Daniela Drahovská, P. Sady, Ladislav Šóki, Diakovce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Eliáš, Lúčnica, Anton Berecz, Pavol Kozma, Branč, Tomáš Švec, Pohranice, Jozef Horňák, Štefan Valovič, Rišňovce, Jakub Kunkel, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, František Zaťko, Obyce, Miroslav Kováč ml., Žikava, Milan Šlosár, Čab

3 - Juraj Vencel, Monika Holtáková, Tomáš Gatko, Bohuš Gombík, Csampai, Mária Sásiková, Nitra, Vladimír Gál, Mojmírovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Peter Ondriaš, Žitavany, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Marcel Čerman, Peter Lidik, D. Obdokovce, Miloš Bystrický, Peťka Račková, Ivanka, Celestín Berecz, Branč, František Chudý, Rišňovce, Jaro Matejiček, Ondrej Molnár, Štitáre, Ladislav Piška, Chrenová, Pavol Sedliačik, Šaľa

2 - Inka Reptíková, Patrik Laca, Ján Šiška, M. Halmeš, Milan Borovský, Richard Vnučko, Nitra, Erik Kevin Mészáros, Gáň, Anka Kubalová, Sereď, Štefan Žarnócay, Šaľa, Tomáš Szabo, Galanta, Ľubomír Ondrejmiška, Topoľčany, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Watter, Rišňovce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Juraj Garay, M. Cetín, Martina Balážová, Ivanka, Jozef Hoppan, Vráble, Monika Ďurinová, Golianovo, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Lenka Reptová, Branč

1 - Matej Šimko, Močenok

V 2. kolo bolo maximom 9 uhádnutých zápasov. Trafili ich šiestti čitatelia: Miroslav Vajzer, Ľuboš Baranec, Miroslav Kováč, Emil Dubec, Marek Kalúz a Juraj Žiačko. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 17 049
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 881
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 030
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 015
  5. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 880
  6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 10 763
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 401
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 670
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 572
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 539
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nitrania dnes išli na veľké nákupy aj na cintoríny

Načo budú otvorené obchody, keď môžeme ísť len do potravín a lekární? pýtajú sa ľudia aj Zväz obchodu.

Mestský cintorín v Nitre.

Na župnom zastupiteľstve bol pozitívny poslanec. Testovali len ľudí, vedľa ktorých sedel

Viacerí poslanci apelujú na samosprávy, aby sa v tejto situácii rokovalo online.

Podžupanka Eva Antošová.
Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Herec Ivan Gontko: Ak zachraňujeme kultúru, zachraňujeme samých seba

Podľa nitrianskeho herca je kultúra ako roky predtým na okraji záujmu.

Pre Ivana Gontka je kultúra podstatou ľudského bytia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Ľudia stoja v radoch pred odbernými miestami

Odberové miestnosti sa otvorili o ôsmej hodine ráno.

Už ste čítali?