Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

Lenka Königová a Ivanko Vanko trafili 9 zápasov. Poradie na čele: 19 - Juraj Žiačko, Šaľa, Jaroslav Grman, Vráble, Martin Jurík, Čakajovce, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 2. kola Marek Kalúz z Veľkého Zálužia.Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 2. kola Marek Kalúz z Veľkého Zálužia. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 3. kola:

Košice - FC Nitra 0:2 2
Neded - ČFK Nitra 6:0 1
Beladice - Vlčany 4:2 1
V.-Opatovce - Čeľadice 0:1 2
Chrenová - Ivanka 2:4 2
Machulince - Sľažany 1:2 2
Klasov - Alekšince 2:3 2
Cabaj-Čápor - Báb 0:2 2
D. Krškany - Čechynce 1:3 2
Pusté Sady - Šoporňa 0:8 2

Poradie po 3. kole:

19 - Juraj Žiačko, Šaľa, Jaroslav Grman, Vráble, Martin Jurík, Čakajovce, Štefan Pilčík, Zl. Moravce

18 - Miroslav Zverka, Ladislav Skalický, Ľuboš Baranec, Nitra, Gabriel Fazekaš, Ján Árgyusi, Neded, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, František Finta, Jelenec, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peťo Bányi, D. Obdokovce

Skryť Vypnúť reklamu

17 - Karol Ryba, David Karas, Martin Peniaško, Július Kolník, Nitra, Dušan Švehla, Jana Dudonová, Sereď, Július Benkö st, Tatiana Mifková, Šaľa, Silvester Lenčéš, Močenok, Miroslav Vajzer, Filip Vašíček, Miroslav Kováč, Vráble, Jozef Virág, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jožko Černý, Rumanová, Rado Vágai, Čeľadice, Ivanko Vanko, Zbehy, Róbert Šimák, D. Krškany, Michal Páleník, Prílepy, Boris Mesároš, Lehota, Marek Kalúz, V. Zálužie

16 - Ľubomír Ballay, René Daniš, Štefan Bede, Stanislav Billik, Roman Sýkora, František Bojda, František Imre, Ivan Lauko, Nitra, Martin Gyulai, Trnovec, Pavel Gálik ml., Lovce, Miroslav Javor, Sereď, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Juraj Csirik, Peter Lehocký, Pavel Mihálik, Šaľa, František Kóša, Branč, Roman Bilický, Preseľany, Štefan Lipovský, P. Sady, György Jakubecz, H. Saliby, Matúš Vajzer, Báb, Stanislav Packa, Močenok, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Juraj Vojtek, Vráble, Jana Gálová, Žirany, Csaba Šándor, Kolíňany, Peter Ivančík, Koniarovce, Milan Greguš, Zbehy, Patrik Odráška, Čeľadice, Roman Guzmický, Ivanka, Marek Sabo, Rumanová, Lukáš Bíro, Čakajovce, Peter Strieška, Volkovce

Skryť Vypnúť reklamu

15 - František Benc, Laco Ištokovič, Erich Schober, Lenka Königová, Michal Motúz, Jozef Nosian, František Čaniga, Vladimír Kompas, Slavomír Kotrla, Martin Krajčír, Jozef Prešinský, Barbora Mináriková, Nitra, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Jaroslav Čerhák, Alexander Kusý, Trnovec, Martina Segíňová, Sľažany, Filip Marinov, Rumanová, Mária Roninová, Blahová, Jozef Török, Pata, Július Miškovič, Jozef Sklenár, Šaľa, František Margetin, Jozef Štefák, Rišňovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Milan Pagáč, Matúš Gregor, Ivanka, Richard Buday, Ladice, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Tóth, Žihárec, Štefan Popelka, Hájske, Renátka Bajneková, Anton Ďuriš, Vráble, Peter Paulis, M. Vozokany, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Alexandra Gálová, Žirany, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ivan Kozár, D. Krškany, Ivan Kupec, Čakajovce, Ján Slíž, Beladice, Štefan Zeman, František Andraško, Matúš Jančo, Jelenec, Andrej Švihorík, Báb, Gabriel Hipp, Močenok, Marek Fábry, Šurianky, Štefan Macek, Vinodol, Martin Kornutij, V. Zálužie, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Miroslav Močol, Aekšince, Jozef Šabo, Žitavany, František Kunkel, Zl. Moravce, František Šutka, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Lýdia Augustínová, Milan Augustín, Topoľčianky, Emil Dubec, Žikava, Juraj Sádovský, Žitavce, Jozef Kutak, Jarok

Skryť Vypnúť reklamu

14 - Milan Nagy, Juzek Karas, František Dedič, Katarína Billiková, Ľubomír Turňa, Ivan Kozár ml., Juraj Urban, Milan Lacina, Marián Grman, Milan Vöröš, Richard Magušín, Miroslav Fábry, Daruška Horváthová, Martin Lyžičiar, Boris Grežo, Tomáš Snop, Imrich Hrdlica, Ivan Ševčík, Ondrej Kišac, Jozef Svitač, Ivan Dominka, Vladimír Krajčovič, Eugen Németh, Jozef Ehrenhold, Ladislav Nosian, Peter Bíro, František Juhás, Juraj Paška, Michal Lichtner, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Ivan Tóth, Henrich Bíro, Čakajovce, Dušan Nagy, Jelenec, Ferko Valent, T. Mlyňany, Imrich Struhár, Viliam Félis, Viktor Németh, Ladislav Szöke, Vráble, Rudolf Kozma, Štitáre, Ivan Tabaček, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Eva Súľovská, Rišňovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Marián Titka, Július Benkö ml., Robert Ščepka, Ján Martinek, Ján Szöcs, Pavol Uher, Tibor Odráška, Slavo Kališ, František Szolík, Marián Kopáčik, Milan Bekéni, Šaľa, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Igor Tkáč, Sereď, Richard Kollár, Lukáčovce, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Oskar Fördös, Č. Voda, Norbert Zsigmond, N. Život, Miroslav Szlamka, Váhovce, Mário Kramár, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Ivan Bakyta, Katarína Pálková, Jarok, Janka Gálová, Žirany, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Matej Kuzmický, Peter König, Ján Vaško, Imrich Guzmický, Mário Guzmický, Ivanka, Peter Štefanka, Miroslav Piovarči, Viktor Balko, Lužianky, Juraj Filo, Mojmírovce, Daniel Lörincz, Branč, Peter Matulník, N. Sady, Juraj Dubeň, Lehota, Imrich Maťo, Golianovo, Filip Dobiaš, Čeľadice, Štefan Pupák, Hurbanovo, Marek Fábry ml., Šurianky, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Martin Račko, Oľga Račková, Oľga Pintérová, D. Krškany, Vincent Káčer, Eva Lahučká, Ľubomír Novota, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Dodo Augustín, Topoľčianky, Imrich Valent, Hosťovce, Viliam Čulík, Machulince, Miroslav Kováč, Žikava, Štefan Páleník, Prílepy, Zuzana Matušicová, Pata

13 - Ján Barát, Ľudovít Laca st., Pavel Dojčar, Zuzana Maťová, Jarmila Saidová, Katka Kišacová, Andrej Šlosár, Jakub Kania, Dezider Zaujec, Mária Königová, Pavel König, Peter Solčianský, Ján Hudec, Ľudovít Konečný, Peter Kardoš, Štefan Matesko, Ladislav Mráz, Vladimír Nemšovský, Vojtech Porubský, Nitra, Maroš Papp, Sereď, Miloš Remenár, Norbert Adamča, Sereď, Juraj Segíň, Sľažany, Anna Duczová, Gabriel Galbavý, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ján Gajdoš, N. Streda, Ján Wesolowski, Hlohovec, Andrej Maťo, Ján Ďurfina, Jarok, Martin Rus, Lukáčovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Marián Móri, Gabriel Odráška, Janka Jašiková, Róbert Sedlák, Margita Kališová, Roland Csányi, Štefan Novák, Jozef Danada, Martin Kormoši, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Svitač, Telince, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Peter Juhász, Kolíňany, Július Oláh, Matúškovo, Peter Ambrózy, Selice, Jozef Borbély, V. Cetín, Juraj Bárek, Žirany, Milan Javor, Šintava, Pavol Čerenka, Jozef Kukliš, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Emil Šatan, Vozokany, Pavol Pagáč, Marta Bystrická, Ivanka, Tibor Karácsony, Váhovce, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Ján Félis, Žitavany, Katarína Malá, Ján Frajtík, Peter Trungel, Gabika Szökeová, Jozef Joniak, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Huňady, Vladimír Machata st., Lúčnica, Dušan Gál, Klasov, Marián Pauk, Rumanová, Daniel Mako, Čakajovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Tibor Berec, Lapáš, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Peter Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Ján Dekan, Martin Ribarič, Velčice, Milan Roman, Čab, Peter Debnár, Zbehy, Pavol Zachar, Báb, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Peter Pecho, Beladice, Dušan Podhradský, D. Krškany, Vladimír Kubala, Belince, Marek Macek, Vinodol, Milan Macho, M. Ripňany, Peter Tuhý, Machulince, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Emília Káčerová, Marta Kunkelová, Lenka Kunkelová, Milan Mozeš, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Lukáš Hrozienčík, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Vladimír Kéry, Slepčany, Vlado Matušica, Hájske, Boris Kozma, Štitáre, Jozef Martiška, Dražovce, Jozef Žemba, Rišňovce, Andrej Repta, Judita Bužíková, Branč

12 - Michal Hunka, Maroš Karas, Ľubica Tasáryová, Igor Drotár, Vladimír Ťapušík ml., Kristína Orelová, Marek Sokol, Vlado Sásik, Juraj Chrapko, Janka Račková, Juraj Náhlovský, Igor Galovič, Pius Hajdák, Belo Gombík, Dávid Said, Ivan Magdolen, František Hrnčiar ml., Ivan Leckeš, Jaroslav Andrášik, Jozef Kóša, Jozef Hudec ml., Jana Pavelková, Ján Ehrenhold, Peter Plandora, Juraj Holták, Naďa Liková, Peter Bezák, Miroslav Mada, Alexander Meszáros, Miroslav Bartoš, František Filo, Nitra, Emília Frťalová, V. Ripňany, Marián Mateička, Behynce, Anna Fazekašová, Neded, Peter Rosko, Galanta, Gabriel Lešš, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ivan Remeň, Nit. Streda, Patrik Dubnička, Váhovce, Ľuboš Motolík, Štefan Kočiš, Ondrej Hajdu, Dušan Kolenčík, Trnovec, Štefan Mrllák, Jozef Baláž, Peter Zeleňák, Filip Harčár, Šaľa, Marek Tvrdoň, Gašpar Gál, Miloš Gál st., Jozef Gál, Žirany, Michal Hájnik, P. Sady, Viera Bradáčová, Ivan Bradáč, Vlastimil Záhon, Kamil Gajdoš, Golianovo, Emil Podhradský, Lukáčovce, Štefan Varga, Topoľnica, Alfonz Ondrejmiška, Dušan Gašparík, Machulince, Viliam Moravčík, Kajal, Marián Valla, V. Zálužie, Peter Hamerlík, Jelka, Ľubomír Mikula, Lehota, Marián Tkáč, Sereď, Alojz Rajtár, Sľažany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Vojtech Borka, Trstice, Jozef Malý, Miroslav Vojtek, Ján Antalík, Leonard Bednár, Vráble, Johanka Obložinská, Terka Tasáryová, Ivanka, Ferdinand Németh, Florián Penzeš, H. Ohaj, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Peter Vranský, Zbehy, Lukáš Takáč, Báb, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Chovanec, Šurianky, Milan Kristek, Alekšince, Michal Čery, Jelenec, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Jozef Šebík, Karel Poštulka, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Ľubomír Bobok, Volkovce, Peter Frajka, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Mária Kunkelová, Martin n/Ž., Ladislav Čekey, Pohranice

11 - Jaroslav Korytár, Marián Muzika, Ján Hnilica, Anton Dano, Katarína Karcolová, Jozef Senneš, Miroslav Račko, Magdaléna Michaličková, Anna Gombíková, Vladimír Ťapušík, Miloš Sýkora, Lenka Sýkorová, Milan Petráš, Pavel Čvirik, Ladislav Fazekaš, Ján Kmeťo, Janka Tichá, František Grom, Richard Karabinoš, Ján Palka, František Hrnčiar st., Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Ivan Ďurický, Milan Fúska, Alexander Repta, Branč, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Ryban, Nit. Streda, Emil Remeň, Čeľadince, Jozef Rehuš, Miroslav Fúska, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vincent Csongár, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Peter Hipp, Martina Hippová, Milan Lazan, Marek Franko, Jozef Kučera, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Vojtech Szöke, V. Cetín, Ján Ronin, Blahová, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ján Ligač, Marián Kĺbik, Cabaj-Čápor, Július Bradáč, Pavol Bradáč, Miriama Ďurinová, Golianovo, Marek Kutak, Lehota, Pavol Štefek, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Pavel Babiak, Žitavany, Emanuel Maňúch, Róbert Vaňo, Žirany, Juraj Minárik, Obyce, Ľuboš Modzga (Šuker), Ján Golha, Vráble, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Ján Jacsa, Žihárec, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ján Kollár, Rudolf Lauko, Slavko Mikula, Zbehy, Milan Minarovič, Behynce, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Filip Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Juraj Német, D. Lefantovce, Tibor Šmitala, Ivan Mareček, Čab, Imrich Drozdák, Babindol, Peter Kluka, Lapáš, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Viliam Kudeláš, Rumanová, Jozef Králik, T. Mlyňany, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Vladimír Gálik, Jelenec, Ondrej Molnár, Štitáre, Ľudovít Valent, Košúty, Miro Senneš, Močenok, Gustáv Molnár, P. Kesov

10 - Pavel Hrnčár, Dionýz Pecháček, Štefan Dékány, Daniel Tasáry, Vladimír Papp, Dušan Letko, Milan Ružička, Janka Hrivňáková, Milan Németi, Dajana Borovská, Ján Bernát, Marek Rumanovský, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ľudovít Čelinák, Margita Pavelková, Golianovo, Martin Pagáč, Vladimír Tasáry, Stanislav Nosian, Ivanka, Henrich Richter, Bratislava, Anka Kubalová, David Slíž, Sereď, Timea Mészárosová, Eva Uherová, René Vincze, Šaľa, Roman Margetin, Pavel Períček, Štefan Valovič, Rišňovce, Peter Žitňanský, Topoľčany, Dávid Jancsó, Vlčany, Tibor Glovenský, Košúty, Lukáš Vajzer, Vráble, František Kausek, Klasov, Stanislav Pacher, Sľažany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Mravík, Ján Gálik, Žitavany, Zoltán Németh, N. Život, Vladimír Machata ml., Lúčnica, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Valent Vaňo, Žirany, Pavol Holták, Mário Pánis, Margita Pánisová, Július Galo, D. Krškany, Peter Zahnaš, Karol Blažovič, Lužianky, Dalibor Križma, Krnča, Jozef Kubáň, Alekšince, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ján Školník, Tibor Széker, Peter Čepček, Zl. Moravce, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Róbert Rosko, Tvrdošovce, Ján Lipovský, Báb

9 - Juraj Hrnčár, Ľuboš Mičík, Imrich Ručkay, Július Petrík, Ján Doboš, Branislav Kišac, Jozef Hudec st., Ľubomír Bartakovič, Marián Barta, Tomiš Lukáč, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Miloš Macala, Gáň, Pavol Sámel, Tomáš Darázs, Šaľa, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Albert Lauro, Čeľadice, Dušan Irsák, Sereď, Ladislav Šóki, Diakovce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Anna Pacherová, Sľažany, Štefan Kúsek, Hostie, Ladislav Nagy, Emília Malá, Karol Bujalko, Vráble, Ondrej Kozolka, Volkovce, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Jozef Roško, Dyčka, Štefan Tóth, Klasov, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Vojtech Mládek, Podhorany, Štefan Bystrický, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Toman, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Patrik Dubay, Zl. Moravce, Mário Slezák, Lukáčovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Miroslav Kováč ml., Žikava

8 - Milan Rákoci, Juraj Vencel, Jozef Paulík, Mária Sýkorová, Michal Garay, Július Michalička, Michal Kálna, Nitra, Peter Visolajský, Pavol Sedliačik, Šaľa, Daniela Drahovská, P. Sady, Marián Strečka, Topoľčianky, Jozef Barát, Topoľčany, Peter Eliáš, Lúčnica, Juraj Rosinský, Choča, Jozef Čentéš, Čakajovce, Július Vodný, Babindol, Mária Bereczová, Pavol Kozma, Branč, Jozef Horňák, Rišňovce, Jozef Hoppan, Jozef Andel, Vráble, Irena Peťková, Jozef Masár, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Žikavský, Skýcov, František Zaťko, Obyce, Ľubor Kajaba, Peťka Račková, Ivanka, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab

7 - Edita Buchová, Mária Sásiková, Igor Candrák, Nitra, Ľubomír Ondrejmiška, Topoľčany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Watter, Rišňovce, Štefan Hudec, Lužianky, Filip Šmátrala, Sereď, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ivan Macháč, Čakajovce

6 - Lukáš Bartakovič, Viliam Virgala, Jaroslav Lazor, Ladislav Hrachovický, Nitra, Štefan Žarnócay, Šaľa, Tibor Bene, Peter Lidik, D. Obdokovce, Celestín Berecz, Branč, Peťa Račková, Ivanka, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Ladislav Piška, Chrenová, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ján Kocian, Dražovce, Stano Čapkovič, N. Sady, Ivan Varga, Jelenec

5 - Ivan Eliaš, Patrik Laca, Mário Depeš, Richard Vnučko, Andrej Kudamik, Edita Bachová, Igor Dubeň, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce, Juraj Garay, M. Cetín, Jaroslav Fúska, Zbehy, Roland Bárek, Žirany, Ivan Lenický, H. Kráľová, Rudolf Krajinčák, Báb

4 - Matej Brandalík, Jozef Moder, Ingrid Reptíková, Štefan Verták, Zdenka Gombíková, Peter Horváth, Igor Kotora st., Nitra, Anton Berecz, Branč, František Chudý, Rišňovce, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Peter Jobbágy, Šaľa, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ján Kováč, V. Cetín, Katarína Bezáková, Helena Bartošová, D. Krškany, Miloš Šelestiak, Nit. Streda, Ľudovít Desat, Podhorany, Tibor hupka, Výčapy-Opatovce, Pavol Novák, Sasinkovo

3 - Monika Holtáková, Tomáš Gatko, Bohuš Gombík, Csampai, Nitra, Vladimír Gál, Mojmírovce, Peter Ondriaš, Žitavany, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miloš Bystrický, Ivanka, Jaro Matejiček, Štitáre, Irena Valková, Miroslav Mihálka, Pavel Kúsek, Zl. Moravce, Štefan Račko, D. Krškany, Juraj Kadlieček, Dražovce

2 - Inka Reptíková, Ján Šiška, M. Halmeš, Milan Borovský, Nitra, Erik Kevin Mészáros, Gáň, Tomáš Szabo, Galanta, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zuzana Fajdová, Mariana Szökeová, D. Obdokovce, Martina Balážová, Ivanka, Monika Ďurinová, Golianovo, Lenka Reptová, Branč, Ivan Berec, Lužianky

1 - Matej Šimko, Močenok

V 3. kole bolo maximom až 9 uhádnutých zápasov. Zadarilo sa dvojici Lenka Königová - Ivanko Vanko. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v najbližších MY novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na 0905 550 775 alebo martin.kilian@petitpress.sk

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  10. Slovaktual umožní všetkým zamestnancom bezplatné testovanie
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 19 658
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 432
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 12 641
  4. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 8 407
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 8 267
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 7 774
  7. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 878
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 788
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 691
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 4 904
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ľudia čakajú na testovanie v areáli Špecializovanej nemocnice sv. Svorada na Zobore.

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Nehoda v Telinciach.

V okrese Nitra sa do druhého kola testovania zapoja všetky obce

V niektorých dedinách budú testovať len jeden deň.

Testovanie na nový koronavírus.

Vráble zintenzívnia boj s pandémiou, majú veľa hospitalizovaných v Nitre

Radnica požiadala dobrovoľných hasičov, aby vydezinfikovali autobusové zastávky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Vráble zintenzívnia boj s pandémiou, majú veľa hospitalizovaných v Nitre

Radnica požiadala dobrovoľných hasičov, aby vydezinfikovali autobusové zastávky.

Polícia sa k sankciám za porušenie lockdownu v Nitre nevyjadruje

Kto nemá potrebné doklady, otočia ho a nevpustia do mesta.

Majiteľ pohrebníctva: Nárast úmrtí je taký veľký, aký si za 20 rokov praxe nepamätám

Ivan Fontáni, majiteľ pohrebných služieb Silencia v Martine potvrdil, že úmrtnosť za november a december vzrástla oproti minulému roku o 70%. Nie všetci sú však „covidoví zosnulí“. Chladiace boxy si musia prenajímať v okolitých obciach.

Už ste čítali?