Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

Víťazom kola je Marek Tvrdoň zo Žirian, ktorý uhádol 7 zápasov. Poradie na čele: 29 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.; 27 - Karol Ryba, Nitra, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ivanko Vanko, Zbehy; atď.

Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišiel víťaz 4. kola Štefan Varga z Topoľnice.Pre kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken si prišiel víťaz 4. kola Štefan Varga z Topoľnice. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 5. kola

Galanta - Levice 1:1 X
ČFK Nitra - Vrakúň 1:2 2
Beladice - Močenok 1:3 2
Vinohrady - Kráľová n/V. 2:1 1
Klasov - Ivanka 3:5 2
Lehota - Alekšince 2:2 X
Nevidzany - Čeľadice 1:1 X
Jarok - Báb 2:3 2
Dyčka - Čechynce 3:3 X
Sereď B - D. Saliby 1:6 2

Poradie po 5. kole

29 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.

27 - Karol Ryba, Nitra, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ivanko Vanko, Zbehy

26 - Miroslav Zverka, Nitra, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Juraj Sádovský, Žitavce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany

Skryť Vypnúť reklamu

25 - Ľubomír Ballay, Stanislav Billik, Ivan Ševčík, Ľuboš Baranec, Jozef Nosian, Nitra, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Silvester Lenčéš, Močenok, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Matúš Gregor, Ivanka, Peter Strieška, Volkovce, Emil Dubec, Miroslav Kováč, Žikava, Peťo Bányi, D. Obdokovce

24 - Štefan Bede, Boris Grežo, Július Kolník, Michal Motúz, Vladimír Kompas, Nitra, Dušan Švehla, Sereď, Jozef Török, Pata, Július Miškovič, Šaľa, Roman Bilický, Preseľany, Matúš Vajzer, Báb, Stanislav Packa, Močenok, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ladislav Szöke, Miroslav Kováč, Vráble, Jožko Černý, Rumanová, Jozef Štefák, Rišňovce, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Šabo, Žitavany, František Kunkel, Zl. Moravce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Andrej Repta, Branč

23 - Milan Vöröš, Miroslav Fábry, Imrich Hrdlica, Lenka Königová, Jozef Hudec ml., Nitra, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Pavel Gálik ml., Lovce, Jana Dudonová, Sereď, Martina Segíňová, Sľažany, Mária Roninová, Blahová, Štefan Kočiš, Trnovec, Tatiana Mifková, Juraj Žiačko, Šaľa, Marek Tvrdoň, Žirany, Milan Pagáč, Matej Kuzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, František Kóša, Judita Bužíková, Branč, Štefan Varga, Topoľnica, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Virág, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Jaroslav Grman, Juraj Vojtek, Viktor Németh, Anton Ďuriš, Vráble, Henrich Bíro, Čakajovce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., František Finta, Jelenec, Patrik Odráška, Čeľadice, Róbert Šimák, D. Krškany, Štefan Macek, Vinodol, Štefan Páleník, Prílepy, Vlado Matušica, Hájske

Skryť Vypnúť reklamu

22 - Michal Hunka, David Karas, Maroš Karas, Katarína Billiková, Janka Račková, Milan Lacina, Vladimír Krajčovič, Ján Hudec, Jozef Prešinský, Michal Lichtner, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Ľuboš Motolík, Trnovec, Eva Súľovská, Rišňovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Juraj Csirik, Jozef Sklenár, Tibor Odráška, Peter Zeleňák, Šaľa, Ivan Tóth, H. Kráľová, Miroslav Vajzer, Jozef Joniak, Vráble, Patrik Pacher, Vincent Káčer, Lenka Kunkelová, Viliam Matejov, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Emil Šatan, Vozokany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Ivan Bakyta, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Filo, Mojmírovce, Štefan Zeman, Jelenec, Marek Fábry, Marek Fábry ml., Šurianky, Martin Račko, D. Krškany, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Peter Paulis, M. Vozokany, Jozef Dubaj, Topoľčianky

Skryť Vypnúť reklamu

21 - Ľubomír Turňa, Marek Sokol, Ladislav Skalický, Marián Grman, Jozef Senneš, Martin Peniaško, Daruška Horváthová, Erich Schober, Katka Kišacová, Jozef Svitač, František Bojda, František Čaniga, František Imre, Slavomír Kotrla, Miroslav Mada, Nitra, Dušan Nagy, Jelenec, Miloš Remenár, Sereď, Martin Rus, Lukáčovce, Július Benkö ml., Peter Lehocký, Ján Szöcs, Pavol Uher, Slavo Kališ, Pavel Mihálik, Šaľa, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Pavol Pagáč, Ján Vaško, Imrich Guzmický, Ivanka, Florián Penzeš, H. Ohaj, Viliam Félis, Renátka Bajneková, Peter Trungel, Ján Antalík, Vráble, Janka Gálová, Žirany, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Gabriel Hipp, Močenok, Štefan Pupák, Hurbanovo, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Miroslav Močol, Alekšince, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Kluka, Lapáš, Lukáš Bíro, Čakajovce, Oľga Pintérová, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Michal Páleník, Prílepy, Boris Mesároš, Lehota, Zuzana Matušicová, Pata, Jozef Martiška, Dražovce

20 - René Daniš, Juzek Karas, Daniel Tasáry, František Benc, Vlado Sásik, Martin Lyžičiar, Ondrej Kišac, Andrej Šlosár, Jakub Kania, Mária Königová, Roman Sýkora, Ivan Dominka, Eugen Németh, Jozef Ehrenhold, Janka Tichá, Juraj Paška, Martin Krajčír, Ivan Lauko, Edita Buchová, Alexander Meszáros, Richard Karabinoš, František Filo, Marek Rumanovský, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Martin Gyulai, Alexander Kusý, Dušan Kolenčík, Trnovec, Ivan Ďurický, Daniel Lörincz, Branč, Gabriel Lencsés, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ján Wesolowski, Hlohovec, Ferko Valent, T. Mlyňany, Patrik Dubnička, Váhovce, Imrich Struhár, Vráble, Rudolf Kozma, Štitáre, Marián Titka, Július Benkö st, Janka Jašiková, Róbert Sedlák, Štefan Novák, Jozef Danada, Marián Kopáčik, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, František Margetin, Pavel Períček, Rišňovce, Igor Tkáč, Sereď, Peter Ambrózy, Selice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Lipovský, P. Sady, Miloš Gál st., Alexandra Gálová, Jana Gálová, Žirany, Marián Valla, Martin Kornutij, V. Zálužie, Milan Javor, Šintava, Alojz Rajtár, Sľažany, Tibor Tóth, Žihárec, Zoltán Németh, N. Život, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Csaba Šándor, Kolíňany, Peter König, Marta Bystrická, Mário Guzmický, Peter Vašek, Ivanka, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Ivan Kupec, Čakajovce, Imrich Maťo, Golianovo, Rado Vágai, Filip Dobiaš, Čeľadice, Miroslav Piovarči, Karol Blažovič, Lužianky, Milan Greguš, Zbehy, Vladimír Kubala, Belince, Marek Macek, Vinodol, Marek Sabo, Rumanová, Ivan Mareček, Čab, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marta Kunkelová, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Imrich Valent, Hosťovce, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Kutak, Jarok

19 - Ľudovít Laca st., František Dedič, Juraj Urban, Miroslav Račko, Jozef Kóša, Dušan Letko, Peter Plandora, Peter Bíro, František Juhás, Barbora Mináriková, Štefan Matesko, Ladislav Mráz, Miroslav Bartoš, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Maroš Papp, Sereď, Miroslav Javor, Sereď, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Henrich Richter, Bratislava, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Štefan Mrllák, Robert Ščepka, Gabriel Odráška, Ján Martinek, František Szolík, Milan Bekéni, Šaľa, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Svitač, Telince, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Dávid Jancsó, Vlčany, Michal Hájnik, P. Sady, Július Bradáč, Pavol Bradáč, Golianovo, György Jakubecz, H. Saliby, Pavol Čerenka, Dodo Augustín, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Vojtech Borka, Trstice, Norbert Zsigmond, N. Život, Štefan Popelka, Hájske, Ján Jacsa, Žihárec, Gabika Szökeová, Leonard Bednár, Vráble, Marián Pauk, Rumanová, Daniel Mako, Čakajovce, Ján Kollár, Peter Debnár, Zbehy, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Juhász, Kolíňany, Peter Ivančík, Koniarovce, Juraj Filo, Mojmírovce, Peter Matulník, N. Sady, Juraj Dubeň, Lehota, Milan Roman, Čab, Vladimír Tasáry, Peťka Račková, Ivanka, Lukáš Takáč, Báb, Viktor Balko, Lužianky, Jozef Chovanec, Šurianky, Oľga Račková, D. Krškany, Jozef Baťala, Žitavany, Michal Hitka, Martin n/Ž., František Šutka, Č. Kľačany, Viliam Čulík, Machulince, Martin Ribarič, Velčice

18 - Jaroslav Korytár, Juraj Hrnčár, Ľubica Tasáryová, Ivan Kozár ml., Juraj Chrapko, Anton Dano, Laco Ištokovič, Richard Magušín, Juraj Náhlovský, Magdaléna Michaličková, Vladimír Ťapušík, Branislav Kišac, Ivan Magdolen, Dezider Zaujec, Milan Petráš, Milan Ružička, Ján Kmeťo, Ladislav Nosian, Peter Solčianský, Juraj Holták, Nitra, Emília Frťalová, V. Ripňany, Anna Fazekašová, Neded, Peter Rosko, Galanta, Juraj Segíň, Sľažany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ján Gajdoš, N. Streda, Filip Marinov, Rumanová, Marián Móri, Timea Mészárosová, Margita Kališová, Filip Harčár, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Vojtech Szöke, V. Cetín, Gašpar Gál, Žirany, Peter Žitňanský, Topoľčany, Richard Buday, Ladice, Norbert Adamča, Sereď, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ján Ronin, Blahová, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ivan Bradáč, Peter Bradáč, Golianovo, Viliam Moravčík, Kajal, Lukáš Vajzer, Katarína Malá, Ján Frajtík, Filip Vašíček, Vráble, Pavel Babiak, Žitavany, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Oskar Fördös, Č. Voda, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Tibor Karácsony, Váhovce, Vladimír Machata st., Lúčnica, Peter Štefanka, Lužianky, Ivan Kozár, Mário Pánis, Július Galo, Dušan Podhradský, D. Krškany, Martina Bapčányová, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ján Slíž, Beladice, Ľuboš Grofčík, Milan Kristek, Alekšince, Andrej Švihorík, Báb, Filip Guzmický, Ivanka, Tibor Šmitala, Čab, Matúš Jančo, Michal Čery, Jelenec, Milan Macho, M. Ripňany, Peter Tuhý, Machulince, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Karel Poštulka, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Ľubomír Novota, Ján Školník, Milan Mozeš, Zl. Moravce, Vladimír Kéri, Slepčany, Marián Kĺbik, Cabaj-Čápor, Štefan Valovič, Jozef Záhorský, Rišňovce

17 - Ján Barát, Pavel Dojčar, Ján Hnilica, Július Petrík, Belo Gombík, František Hrnčiar ml., Ivan Leckeš, Pavel König, Ladislav Fazekaš, Naďa Liková, František Grom, Vladimír Nemšovský, Vojtech Porubský, Nitra, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Ľudovít Čelinák, Viera Pavelková, Vlastimil Záhon, Golianovo, Jozef Rehuš, Rišňovce, Andrej Maťo, Jarok, Ladislav Kéry, Volkovce, Ondrej Hajdu, Trnovec, Martina Hippová, Milan Lazan, Roland Csányi, Martin Kormoši, Šaľa, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Kolíňany, Marek Kutak, Lehota, Jozef Borbély, V. Cetín, Richard Kollár, Lukáčovce, Dušan Irsák, Sereď, Ladislav Šóki, Diakovce, Peter Hamerlík, Jelka, Peter Gyarfás, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Malý, Vráble, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Jozef Huňady, Lúčnica, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Dušan Gál, Klasov, Tibor Berec, Lapáš, Milan Minarovič, Behynce, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Pavol Zachar, Báb, Slavko Mikula, Zbehy, Peter Pecho, Beladice, Peter Zahnaš, Lužianky, Terka Tasáryová, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jozef Králik, T. Mlyňany, Alojz Jenis, Ján Félis, Žitavany, Mária Kunkelová, Martin n/Ž., Milan Augustín, Topoľčianky, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Boris Kozma, Ondrej Molnár, Štitáre, Miro Senneš, Močenok, Gustáv Molnár, P. Kesov

16 - Marián Muzika, Štefan Dékány, Igor Drotár, Ľuboš Mičík, Zuzana Maťová, Igor Galovič, Tomáš Snop, Pius Hajdák, Miloš Sýkora, Jarmila Saidová, Lenka Sýkorová, Jaroslav Andrášik, Vladimír Papp, Ľubomír Bartakovič, Marián Barta, Ján Ehrenhold, Peter Kardoš, Ján Palka, František Hrnčiar st., Ján Bernát, Nitra, Peter Vrabec, Ivan Tóth, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ivan Remeň, Nit. Streda, Peter Visolajský, Jozef Baláž, Jozef Kučera, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Marián Strečka, Topoľčianky, Albert Lauro, Čeľadice, Viera Bradáčová, Miriama Ďurinová, Golianovo, František Kausek, Klasov, Marián Tkáč, Sereď, Stanislav Pacher, Sľažany, Emanuel Maňúch, Jozef Gál, Žirany, Štefan Mravík, Žitavany, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Milan Fúska, Alexander Repta, Branč, Július Vodný, Babindol, František Andraško, Jelenec, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Lidik, D. Obdokovce, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ľubomír Bobok, Volkovce, Dušan Gašparík, Machulince, Emília Káčerová, Ivana Kunkelová, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Róbert Rosko, Tvrdošovce, Jozef Žemba, Rišňovce, Vladimír Romanovský, D. Krškany

15 - Pavel Hrnčár, Milan Nagy, Vladimír Ťapušík ml., Katarína Karcolová, Dávid Said, Jozef Hudec st., Jana Pavelková, Ľudovít Konečný, Peter Bezák, Dajana Borovská, Július Michalička, Lukáč Tomiš, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Štefan Dubnička, Váhovce, Anna Duczová, H. Kráľová, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Ryban, Nit. Streda, Emil Remeň, Čeľadince, Daniela Drahovská, P. Sady, Juraj Mészáros, Selice, Eva Uherová, Tomáš Darázs, Šaľa, Július Oláh, Matúškovo, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Tibor Glovenský, Košúty, Juraj Bárek, Róbert Vaňo, Valent Vaňo, Žirany, Ján Ďurfina, Jarok, Ľubomír Mikula, Lehota, Anna Pacherová, Sľažany, Juraj Minárik, Obyce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Roško, Dyčka, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Štefan Peťovský, Lužianky, Margita Pavelková, Kamil Gajdoš, Golianovo, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Peter Vranský, Zbehy, Dalibor Križma, Krnča, Jozef Kubáň, Alekšince, Ľubor Kajaba, Ivanka, Karol Bujalko, Vráble

14 - Juraj Vencel, Anna Gombíková, Ján Doboš, Pavel Čvirik, Nitra, Anka Kubalová, David Slíž, Filip Šmátrala, Sereď, Peter Hipp, Pavol Sámel, René Vincze, Pavol Sedliačik, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Emil Podhradský, Lukáčovce, Ladislav Nagy, Ján Golha, Jozef Andel, Vráble, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Ján Dekan, Velčice, Celestín Berecz, Branč, Juraj Német, D. Lefantovce, Štefan Bystrický, Ivanka, Imrich Drozdák, Babindol, Irena Peťková, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, František Zaťko, Obyce, Miroslav Fúska, Rišňovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Ľudovít Valent, Košúty, Ivan Macháč, Čakajovce, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ján Lipovský, Báb, Stano Čapkovič, N. Sady

13 - Dionýz Pecháček, Mária Sýkorová, Jaroslav Lazor, Štefan Verták, Andrej Kudamik, Nitra, Štefan Žarnócay, Šaľa, Ľubomír Ondrejmiška, Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Kúsek, Hostie, Johanka Obložinská, Ivanka, Vladimír Machata ml., Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre, Miroslav Vojtek, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Toman, Margita Pánisová, D. Krškany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Patrik Dubay, Zl. Moravce, Pavol Kozma, Branč, Milan Šlosár, Čab

12 - Kristína Orelová, Jozef Paulík, Imrich Ručkay, Patrik Laca, Lukáš Bartakovič, Janka Hrivňáková, Milan Németi, Mária Sásiková, Michal Kálna, Nitra, Pavol Štefek, V. Dolina, Emília Malá, Vráble, Stanislav Nosian, Ivanka, Tomáš Švec, Pohranice, Jozef Horňák, František Chudý, Rišňovce, Viliam Kudeláš, Rumanová, Peter Frajka, Peter Čepček, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jozef Žikavský, Skýcov, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Gálik, Žitavany, Ivan Lenický, H. Kráľová, Rudolf Krajinčák, Báb, Ivan Berec, Lužianky

11 - Jozef Moder, Ladislav Hrachovický, Igor Candrák, Nitra, Marek Franko, Peter Jobbágy, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Vojtech Mládek, Ľudovít Desat, Podhorany, Ján Jambor, Rišňovce, Tibor Széker, Zl. Moravce, Mário Slezák, Lukáčovce, Ladislav Piška, Chrenová, Štefan Straňák, H. Kráľová

10 - Milan Rákoci, Michal Garay, Igor Kotora st., Nitra, Martin Pagáč, Ivanka, Pavol Holták, D. Krškany, Juraj Garay, M. Cetín, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Hoppan, Vráble, Mariana Szökeová, D. Obdokovce, Pavol Novák, Sasinkovo

9 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Mária Bereczová, Lenka Reptová, Branč, Miroslav Kováč ml., Žikava, Dezider Lenčéš, H. Kráľová

8 - Peter Eliáš, Lúčnica, Juraj Rosinský, Choča, Tomáš Gatko, Štefan Csampai, Peter Horváth, Nitra, Michaela Debnárová, Zlaté Moravce

7 - Matej Šimko, Močenok, Jozef Watter, Rišňovce, Richard Vnučko, Nitra, Jakub Vojtek, Vráble

6 - Viliam Virgala, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jaro Matejiček, Štitáre, Miroslav Mihálka, Zl. Moravce, Ján Kocian, Dražovce, Ivan Varga, Jelenec

5 - Ivan Eliaš, Mário Depeš, Milan Borovský, Igor Dubeň, Mária Maťová, Štefan Zabák, Nitra, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Jaroslav Fúska, Zbehy, Pavel Kúsek, Miloš Ivanička, Zl. Moravce, Roland Bárek, Žirany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Kristína Molnárová, Štitáre, Tomáš Kuzmický, Ivanka

4 - Anton Berecz, Branč, Matej Brandalík, Ingrid Reptíková, Zdenka Gombíková, Mariana Letková, Nitra, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Ján Kováč, V. Cetín, Katarína Bezáková, Helena Bartošová, D. Krškany, Miloš Šelestiak, Nit. Streda, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Erika Kováč, Matúškovo

3 - Vladimír Gál, Mojmírovce, Peter Ondriaš, Žitavany, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miloš Bystrický, Jozef Čulák, Ivanka, Monika Holtáková, Bohuš Gombík, Nitra, Irena Valková, Zl. Moravce, Štefan Račko, D. Krškany, Ľuboš Javorček, Zlaté Moravce, Jozef Švolík, Obyce

2 - Inka Reptíková, Ján Šiška, M. Halmeš, Patrik Polonec, Nitra, Tomáš Szabo, Galanta, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Martina Balážová, Saška Königová, Mária Kajabová, Ivanka, Monika Ďurinová, Golianovo, Jaroslav Matejiček, Štitáre

1 - Peter Bujalko, Vráble, Eduard Szabo, Nitra, Viktória Königová, Ivanka

Víťazom 5. kola je Marek Tvrdoň zo Žirian, ktorý uhádol 7 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na martin.kilian@petitpress.sk.


Víťazom 3. kola bol Ivan Vanko zo Zbehov. V aktuálnom vydaní MY Nitrianskych novín bol pri jeho fotografii uvedený nesprávny popisok. Obom dotknutým tipérom sa ospravedlňujeme

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  2. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  3. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  5. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  6. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  7. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  8. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  9. Nie je to len chlapská záležitosť
  10. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Novinka medzi prefabrikátmi
  10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 17 192
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 488
  3. Aká je chémia vôní 12 860
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 653
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 447
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 976
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 671
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 282
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 838
  10. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 6 796
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.
Peter Dobiaš v reprezentačnom drese a s dcérkou.

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

VIDEO: Z podniku v Šali odniesli 10 nelegálnych kvízomatov

V podniku to istého majiteľa nedávno zasahovali aj v Galante.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Mladá vodička tvrdí, že policajt jej nadával

Správanie hliadky mestskej polície po dopravnej nehode vyvoláva pochybnosti.

Žilina chce krajšiu stanicu. Železnice tlačí do spoločného projektu

Samospráva predstavila plán obnovy hanby Žiliny.

Už ste čítali?