Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

Trojica J. Török, F. Valent a L. Čekey uhádla 8 zápasov. Poradie na čele: 38 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.; 37 - Jozef Török, Pata; 35 - Ľubomír Ballay, Nitra, Ferko Valent, T. Mlyňany, Stanislav Packa, Močenok, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ivanko Vanko,

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 6. kola Vladimír Krajčovič z Nitry.Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 6. kola Vladimír Krajčovič z Nitry. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 7. kola

FC Nitra - Senica 0:0 X
FC ViOn - Trnava 0:1 2
Nitra jun. - Šaľa 2:1 1
ViOn B/Volk. - Šurany 2:1 1
Vinohrady - Lehnice 1:3 2
Machulince - Ivanka 2:1 1
V.-Opatovce - Alekšince 1:2 2
Zbehy - Sľažany 1:0 1
Lapáš - Čeľadice 3:2 1
Hájske - Báb 5:2 1

Poradie po 7. kole

38 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.

37 - Jozef Török, Pata

35 - Ľubomír Ballay, Nitra, Ferko Valent, T. Mlyňany, Stanislav Packa, Močenok, Mária Látečková, Svätoplukovo, Ivanko Vanko, Zbehy

34 - Karol Ryba, Ľuboš Baranec, Vladimír Kompas, Vladimír Krajčovič, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Miroslav Kováč, Vráble, Vlado Matušica, Hájske, Juraj Sádovský, Žitavce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Miroslav Kováč, Žikava

Skryť Vypnúť reklamu

33 - Ľuboš Motolík, Trnovec, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Ladislav Szöke, Vráble, Róbert Šimák, D. Krškany, Ladislav Mráz, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ladislav Čekey, Pohranice

32 - Janka Račková, Milan Vöröš, Richard Magušín, Martin Peniaško, Miroslav Fábry, Boris Grežo, Ivan Ševčík, Nitra, Jana Dudonová, Sereď, Silvester Lenčéš, Močenok, Roman Bilický, Preseľany, Matúš Vajzer, Báb, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Tóth, Žihárec, Jaroslav Grman, Viktor Németh, Jozef Joniak, Vráble, Jana Gálová, Žirany, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Štefan Zeman, Jelenec, Miroslav Piovarči, Lužianky, Roman Guzmický, Matúš Gregor, Ivanka, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Kluka, Lapáš, Jozef Šabo, Žitavany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Andrej Repta, Branč, Jozef Kutak, Jarok

Skryť Vypnúť reklamu

31 - Michal Hunka, Štefan Bede, Stanislav Billik, Marek Sokol, Imrich Hrdlica, Jozef Nosian, Jozef Prešinský, Nitra, Jaroslav Čerhák, Štefan Kočiš, Trnovec, Janka Jašiková, Juraj Žiačko, Šaľa, Milan Pagáč, Ivanka, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Borbély, V. Cetín, Stanislav Babocký, Jozef Králik, T. Mlyňany, Patrik Pacher, Marta Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Emil Šatan, Vozokany, Milan Kukučka, Žitavany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Záhorský, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Henrich Bíro, Čakajovce, Jožko Černý, Rumanová, Ivan Bakyta, Jarok, Alexandra Gálová, Žirany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Filo, Mojmírovce, František Finta, Jelenec, Patrik Odráška, Čeľadice, Marek Fábry, Šurianky, Peter Strieška, Volkovce, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Emil Dubec, Žikava, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Boris Mesároš, Lehota, Zuzana Matušicová, Pata, Leonard Bednár, Vráble, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Judita Bužíková, Branč

Skryť Vypnúť reklamu

30 - Miroslav Zverka, Ľubomír Turňa, Milan Lacina, František Bojda, Ivan Lauko, Barbora Mináriková, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Dušan Nagy, Jelenec, Pavel Gálik ml., Lovce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Mária Roninová, Blahová, Rudolf Kozma, Štitáre, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Július Miškovič, Jozef Sklenár, Ján Szöcs, Štefan Novák, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, František Kóša, Branč, Vojtech Borka, Trstice, Jozef Labuda, Solčany, Florián Penzeš, H. Ohaj, Juraj Vojtek, Anton Ďuriš, Vráble, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Janka Gálová, Žirany, Ján Vaško, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Štefák, Rišňovce, Martin Jurík, Lukáš Bíro, Čakajovce, Pavol Zachar, Báb, Štefan Macek, Vinodol, Martin Račko, D. Krškany, Viliam Matejov, Roman Rajnoha, Zl. Moravce

29 - František Dedič, Marián Grman, Miroslav Račko, Daruška Horváthová, Július Kolník, Lenka Königová, Michal Motúz, Roman Sýkora, Ivan Dominka, Eugen Németh, Martin Krajčír, Miroslav Mada, Alexander Meszáros, Nitra, Dušan Švehla, Igor Tkáč, Sereď, Ján Wesolowski, Hlohovec, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Július Benkö ml., Tibor Odráška, Jozef Danada, Pavel Mihálik, Šaľa, Richard Buday, Ladice, Alfonz Ondrejmiška, Peter Tuhý, Machulince, Miroslav Vajzer, Gabika Szökeová, Vráble, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ján Jacsa, Žihárec, Katarína Vlčeková, Lužianky, Peter Juhász, Kolíňany, Daniel Lörincz, Branč, Peter Matulník, N. Sady, Juraj Dubeň, Lehota, Peter Debnár, Zbehy, Martin Kornutij, V. Zálužie, Marek Fábry ml., Šurianky, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jozef Baťala, Žitavany, Ondrej Molnár, Štitáre, Peter Vašek, Ivanka

28 - František Benc, Juraj Chrapko, Ladislav Skalický, Jozef Senneš, Juraj Náhlovský, Július Petrík, Martin Lyžičiar, Pavel König, Jozef Hudec ml., František Čaniga, Ján Kmeťo, Ján Hudec, František Imre, Janka Tichá, Štefan Matesko, Nitra, Martin Gyulai, Trnovec, Štefan Dubnička, Váhovce, Ľubomír Kollár, Ivan Tóth, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Marián Titka, Robert Ščepka, Pavol Uher, Peter Zeleňák, František Szolík, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Roman Margetin, Rišňovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Štefan Lipovský, P. Sady, György Jakubecz, H. Saliby, Alojz Rajtár, Sľažany, Jozef Virág, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Viliam Félis, Filip Vašíček, Ján Antalík, Vráble, Jozef Gál, Žirany, Matej Kuzmický, Marta Bystrická, Terka Tasáryová, Ivanka, Peter Ivančík, Koniarovce, Ján Slíž, Beladice, Katarína Pálková, Jarok, Lukáš Takáč, Báb, Gabriel Hipp, Močenok, Filip Dobiaš, Čeľadice, Marek Sabo, Rumanová, Miroslav Močol, Alekšince, Ivan Mareček, Čab, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Viliam Čulík, Machulince, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Martiška, Dražovce

27 - Juraj Hrnčár, David Karas, Ján Hnilica, Katarína Billiková, Anton Dano, Juraj Urban, Ondrej Kišac, Jakub Kania, Jozef Svitač, Mária Königová, Dušan Letko, Jozef Ehrenhold, Michal Lichtner, František Filo, Marek Rumanovský, Nitra, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Miroslav Javor, Sereď, Adam Liptai (Gudi), Ladislav Babóti, Vlčany, Martina Segíňová, Sľažany, Patrik Dubnička, Váhovce, Imrich Struhár, Peter Trungel, Vráble, Juraj Csirik, Milan Lazan, Gabriel Odráška, Tatiana Mifková, Ján Martinek, Slavo Kališ, Marián Kopáčik, Milan Bekéni, Jozef Kučera, Šaľa, Marek Tvrdoň, Miloš Gál st., Žirany, Peter Žitňanský, Topoľčany, Peter Ambrózy, Selice, Viliam Moravčík, Kajal, Dušan Kolenčík, Trnovec, Peter Hamerlík, Jelka, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Milan Javor, Šintava, Pavol Pagáč, Peter König, Peťka Račková, Ivanka, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Peter Paulis, M. Vozokany, Marián Pauk, Rumanová, Daniel Mako, Čakajovce, Peter Štefanka, Karol Blažovič, Lužianky, Csaba Šándor, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ivan Kozár, Dušan Podhradský, Oľga Račková, Oľga Pintérová, D. Krškany, Milan Greguš, Zbehy, Juraj Német, D. Lefantovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Michal Páleník, Prílepy, Imrich Valent, Hosťovce, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Karel Poštulka, Topoľčianky, Štefan Valovič, Rišňovce

26 - Pavel Dojčar, René Daniš, Daniel Tasáry, Igor Drotár, Ľuboš Mičík, Laco Ištokovič, Erich Schober, Branislav Kišac, Dávid Said, Ivan Magdolen, Katka Kišacová, Milan Petráš, Pavel Čvirik, Peter Solčianský, Slavomír Kotrla, Juraj Holták, Richard Karabinoš, František Hrnčiar st., Nitra, Marián Mateička, Behynce, Anna Fazekašová, Neded, Maroš Papp, Sereď, Ivan Ďurický, Branč, Timea Mészárosová, Július Benkö st, Martina Hippová, Róbert Sedlák, Martin Kormoši, Šaľa, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Norbert Adamča, Sereď, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Pavol Bradáč, Imrich Maťo, Golianovo, Tibor Glovenský, Košúty, Juraj Bárek, Žirany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Tibor Karácsony, Váhovce, Norbert Zsigmond, N. Život, Štefan Mravík, Žitavany, Renátka Bajneková, Vráble, Juraj Filo, Mojmírovce, Peter Pecho, Beladice, Pavel Períček, Jozef Žemba, Rišňovce, Mário Pánis, Július Galo, D. Krškany, Matúš Jančo, Jelenec, Marek Macek, Vinodol, Milan Kristek, Alekšince, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Vincent Káčer, Jozef Masár, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Dodo Augustín, Topoľčianky, Vladimír Kéri, Slepčany

25 - Jaroslav Korytár, Marián Muzika, Juzek Karas, Ľubica Tasáryová, Ivan Kozár ml., Vlado Sásik, Magdaléna Michaličková, Lenka Sýkorová, Jozef Kóša, Marián Barta, Peter Plandora, Ladislav Nosian, Peter Bíro, Edita Buchová, Miroslav Bartoš, Nitra, Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Ryban, Nit. Streda, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Rehuš, František Margetin, Jozef Záhorský, Rišňovce, Martin Rus, Richard Kollár, Lukáčovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Marián Móri, Peter Lehocký, Filip Harčár, Šaľa, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Marián Strečka, Lýdia Augustínová, Milan Augustín, Topoľčianky, Gašpar Gál, Žirany, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Viera Bradáčová, Július Bradáč, Peter Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, David Slíž, Marián Tkáč, Sereď, Ján Ďurfina, Jarok, Ľubomír Mikula, Lehota, Stanislav Pacher, Sľažany, Zoltán Németh, N. Život, Štefan Popelka, Hájske, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Jozef Roško, Dyčka, Vladimír Machata ml., Jozef Huňady, Lúčnica, Štefan Peťovský, Bohuš Baják, Lužianky, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Slavko Mikula, Zbehy, Filip Guzmický, Mário Guzmický, Ivanka, Dalibor Križma, Krnča, Alojz Jenis, Žitavany, Ivana Kunkelová, Ján Školník, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Miroslav Jobko, Č. Kľačany

24 - Ľudovít Laca st., Štefan Dékány, Maroš Karas, Katarína Karcolová, Belo Gombík, Vladimír Ťapušík, Jarmila Saidová, Andrej Šlosár, Vladimír Papp, František Juhás, Ľudovít Konečný, Peter Kardoš, Naďa Liková, Vojtech Porubský, Nitra, Emília Frťalová, V. Ripňany, Juraj Segíň, Sľažany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ján Gajdoš, N. Streda, Jozef Baláž, Pavol Sámel, Šaľa, Peter Svitač, Telince, Dávid Jancsó, Vlčany, Michal Hájnik, P. Sady, Ján Ronin, Blahová, Ladislav Šóki, Diakovce, František Kausek, Klasov, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Attila Szolnoki, Dyčka, Vladimír Machata st., Lúčnica, Ján Kollár, Rudolf Lauko, Zbehy, Tibor Berec, Lapáš, Martina Bapčányová, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Alexander Repta, Branč, Milan Roman, Čab, Ľuboš Grofčík, Jozef Kubáň, Alekšince, Viktor Balko, Peter Zahnaš, Lužianky, Vladimír Kubala, Belince, Michal Čery, Jelenec, Ľubomír Bobok, Volkovce, František Šutka, Č. Kľačany, Ľubomír Novota, Milan Mozeš, Zl. Moravce, Martin Ribarič, Velčice, Miroslav Fúska, Rišňovce, Boris Kozma, Štitáre, Marián Kĺbik, Cabaj-Čápor, Gustáv Molnár, P. Kesov

23 - Pavel Hrnčár, Ján Barát, Juraj Vencel, Zuzana Maťová, Miloš Sýkora, František Hrnčiar ml., Ivan Leckeš, Dezider Zaujec, Jozef Hudec st., Milan Ružička, Vladimír Nemšovský, Peter Bezák, Ján Palka, Tomiš Lukáč, Andrej Kudamik, Nitra, Peter Rosko, Galanta, Vincent Komačka, Topoľčany, Ivan Remeň, Nit. Streda, Daniela Drahovská, P. Sady, Andrej Maťo, Jarok, Henrich Richter, Bratislava, Štefan Mrllák, Štefan Žarnócay, Peter Hipp, Roland Csányi, René Vincze, Pavol Sedliačik, Šaľa, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ivan Bradáč, Miriama Ďurinová, Golianovo, Lukáš Vajzer, Ján Frajtík, Vráble, Oskar Fördös, Č. Voda, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Kóssi, Čifáre, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Milan Fúska, Pavol Kozma, Branč, Ján Dekan, Velčice, Milan Minarovič, Behynce, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Vladimír Tasáry, Štefan Bystrický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Rado Vágai, Čeľadice, Andrej Švihorík, Báb, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Jozef Chovanec, Šurianky, Milan Macho, M. Ripňany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Emília Káčerová, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Mária Kunkelová, Martin n/Ž., Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ľudovít Valent, Košúty

22 - Dionýz Pecháček, Jozef Paulík, Patrik Laca, Pius Hajdák, Ján Doboš, Ľubomír Bartakovič, Jana Pavelková, Ján Ehrenhold, Július Michalička, Jaroslav Lazor, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Peter Vrabec, Jozef Čentéš, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Anna Duczová, Ivan Lenický, H. Kráľová, Emil Remeň, Čeľadince, Peter Visolajský, Šaľa, Eva Súľovská, Rišňovce, Anka Kubalová, Sereď, Juraj Mészáros, Selice, Július Oláh, Matúškovo, Marek Kutak, Lehota, Marián Valla, V. Zálužie, Emanuel Maňúch, Žirany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Johanka Obložinská, Ivanka, Ľuboš Modzga (Šuker), Ján Golha, Jozef Andel, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, Margita Pavelková, Kamil Gajdoš, Golianovo, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Peter Vranský, Zbehy, Margita Pánisová, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Róbert Rosko, Tvrdošovce

21 - Igor Galovič, Anna Gombíková, Mária Sýkorová, Jaroslav Andrášik, Lukáš Bartakovič, Ladislav Fazekaš, František Grom, Dajana Borovská, Igor Candrák, Nitra, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Ondrej Hajdu, Trnovec, Albert Lauro, Čeľadice, Dušan Irsák, Sereď, Ladislav Nagy, Jozef Hoppan, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Valent Vaňo, Žirany, Július Vodný, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Lidik, D. Obdokovce, Dušan Gašparík, Machulince, Ján Félis, Žitavany, Peter Čepček, Zl. Moravce, Mário Slezák, Lukáčovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Ladislav Piška, Chrenová, Ján Lipovský, Báb, Michaela Debnárová, Zlaté Moravce

20 - Milan Nagy, Imrich Ručkay, Juraj Paška, Ján Bernát, Štefan Verták, Nitra, Miloš Macala, Gáň, Margita Kališová, Šaľa, Vojtech Szöke, V. Cetín, Rudolf Macho, Kolíňany, Emil Podhradský, Lukáčovce, Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Kúsek, Hostie, Emília Malá, Vráble, Vojtech Mládek, Podhorany, Viliam Kudeláš, Rumanová, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., František Zaťko, Obyce, Ján Gálik, Žitavany, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Štefan Straňák, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Miro Senneš, Močenok, Rudolf Krajinčák, Báb, Ivan Berec, Lužianky, Stano Čapkovič, N. Sady

19 - Milan Németi, Nitra, Dušan Gál, Klasov, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Tomáš Švec, Pohranice, Filip Šmátrala, Sereď, Karol Bujalko, Vráble, Peter Jobbágy, Šaľa

18 - Milan Rákoci, Vladimír Ťapušík ml., Nitra, Tomáš Darázs, Šaľa, Pavel Babiak, Žitavany, Anna Pacherová, Sľažany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Katarína Malá, Vráble, Celestín Berecz, Branč, Jozef Toman, D. Krškany, Irena Peťková, Zl. Moravce, Ivan Macháč, Čakajovce

17 - Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Malý, Vráble, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Jozef Moder, Nitra, Pavel Kúsek, Žikava

16 - Eva Uherová, Šaľa, Ľubomír Ondrejmiška, Topoľčany, Tomáš Snop, Nitra, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., František Andraško, Jelenec, Juraj Garay, M. Cetín, Štefan Hudec, Lužianky, Lukáš Valent, Hosťovce, Tibor Széker, Zl. Moravce, Lenka Reptová, Branč

15 - Matej Šimko, Močenok, Tomáš Karácsony, Váhovce, Juraj Minárik, Obyce, Róbert Vaňo, Žirany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Igor Kotora st., Ladislav Hrachovický, Nitra, Kristína Molnárová, Štitáre

14 - Stanislav Nosian, Ivanka, Štefan Csampai, Peter Horváth, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany

13 - Miroslav Vojtek, Vráble, Michal Garay, Nitra, Jozef Šebík, Topoľčianky, Patrik Dubay, Zl. Moravce, Mariana Szökeová, D. Obdokovce, Pavol Novák, Sasinkovo, Ladislav Sivák, Žirany

12 - Kristína Orelová, Janka Hrivňáková, Milan Borovský, Mária Sásiková, Michal Kálna, Mária Maťová, Nitra, František Chudý, Rišňovce, Peter Frajka, Zl. Moravce, Jozef Žikavský, Skýcov, Miroslav Lenický, H. Kráľová

11 - Marek Franko, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Miroslav Mihálka, Zl. Moravce, Mariana Letková, Nitra

10 - Martin Pagáč, Ivanka, Pavol Holták, Katarína Bezáková, D. Krškany, Tomáš Gatko, Eduard Szabo, Nitra, Jaro Matejiček, Štitáre, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce

9 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Mária Bereczová, Branč, Miroslav Kováč ml., Žikava, Zdenka Gombíková, Nitra, Ján Kocian, Dražovce, Jaroslav Matejiček, Štitáre, Vojtech Mesároš, Lehota

8 - Peter Eliáš, Lúčnica, Juraj Rosinský, Choča, Roland Bárek, Žirany, Viktória Königová, Ivanka, Marek Lauko, Lužianky

7 - Vladimír Gál, Mojmírovce, Richard Vnučko, Nitra, Erika Kováč, Matúškovo, Jakub Vojtek, Vráble

6 - Viliam Virgala, Patrik Polonec, Róbert Valentíny, Stanislav Zabák, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce, Ivan Varga, Jelenec, Ján Jóža, Šaľa

5 - Ivan Eliaš, Mário Depeš, Igor Dubeň, Štefan Zabák, Nitra, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Jaroslav Fúska, Zbehy, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miloš Ivanička, Zl. Moravce, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Jozef Švihorík, Báb

4 - Anton Berecz, Branč, Matej Brandalík, Ingrid Reptíková, Marián Grman ml., Jabar Said, Nitra, Jozef Plesnivý, Iveta Matejová, Zl. Moravce, Ján Kováč, V. Cetín, Helena Bartošová, D. Krškany, Miloš Šelestiak, Nit. Streda

3 - Peter Ondriaš, Žitavany, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miloš Bystrický, Jozef Čulák, Ivanka, Monika Holtáková, Bohuš Gombík, Nitra, Irena Valková, Zl. Moravce, Štefan Račko, D. Krškany, Ľuboš Javorček, Zlaté Moravce, Jozef Švolík, Obyce, Pavel Čerenka, Topoľčianky

2 - Inka Reptíková, Ján Šiška, M. Halmeš, Nitra, Tomáš Szabo, Galanta, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Martina Balážová, Saška Königová, Mária Kajabová, Ivanka, Monika Ďurinová, Golianovo

1 - Peter Bujalko, Vráble

Najviac - 8 zápasov - uhádli traja tipéri: Jozef Török z Paty, Ferko Valent z T. Mlynian a Ladislav Čekey z Pohraníc.

Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám chýbajú body, ozvite sa na martin.kilian@petitpress.sk.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  3. Zázračná škola so zelenou strechou
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Crème de la crème po slovensky
  7. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  8. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  9. Po Slovensku na motorke
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  1. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  3. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  4. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  5. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  6. Zázračná škola so zelenou strechou
  7. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  8. Crème de la crème po slovensky
  9. Rady nad zlato: Naučte sa pripraviť dezerty ako z cukrárne
  10. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 27 587
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 12 099
  3. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 11 704
  4. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 8 924
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 7 485
  6. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 344
  7. Po Slovensku na motorke 5 992
  8. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 5 875
  9. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 258
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 4 191
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Cesta do práce.

Mesto avizuje zmenu. Chce, aby prispeli aj firmy. Tie hovoria o nerovnakom prístupe.


58m
Ako si vybrať turistickú obuv? Poradí vám Lukáš Majerčák, expert z Intersportu.

Radí expert Lukáš Majerčák zo spoločnosti Intersport.


3 h
Ilustračná foto.

Na mieste zasahuje Vrtuľníková záchranná zdravotná služba, ktorá preváža jednu zranenú osobu do nemocnice.


SITA 16 h

Diskusiu sledujte naživo vo štvrtok o 14. hodine.


15. jún

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Nečakaná správa o skone Júliusa Kohúta zasiahla mnohých.


19 h

Ľudia nemajú šancu na voľný prístup k vodnej ploche.


17. jún

Zásahový tím evidoval o výskyte medvedice v dedine vyše 70 hlásení a sťažností.


21 h

Medvede sa v minulosti v našom regióne nevyskytovali.


16. jún

Už ste čítali?