Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

Šiesti čitatelia uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 42 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.; 41 - Karol Ryba, Nitra, Mária Látečková, Svätoplukovo; 40 - Jozef Török, Pata, Miroslav Kováč, Vráble, atď.

Správne tipy 8. kola

B. Bystrica - FC ViOn 0:1 2
Nové Zámky - Nitra jun. 1:0 1
Pezinok - Sereď 3:1 1
Topoľníky - Komárno 2:2 X
H. Kráľová - Sládkovičovo 1:2 2
Ivanka - Čeľadice 2:0 1
Rišňovce - Báb 5:1 1
D. Krškany - Kolíňany 1:0 1
Branč - Vinodol 0:3 2
ViOn C/Hostie - Č. Kľačany 4:1 1

Poradie po 8. kole

42 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.

41 - Karol Ryba, Nitra, Mária Látečková, Svätoplukovo

40 - Jozef Török, Pata, Miroslav Kováč, Vráble

39 - Ferko Valent, T. Mlyňany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Vladimír Kompas, Nitra, Ivanko Vanko, Zbehy, Marek Kalúz, V. Zálužie, Miroslav Kováč, Žikava

Skryť Vypnúť reklamu

38 - Ľubomír Ballay, Janka Račková, Milan Vöröš, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Stanislav Packa, Močenok, Juraj Vojtek, Vráble, Jana Gálová, Žirany, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Jozef Dubaj, Topoľčianky, Vlado Matušica, Hájske, Ľubomír Antal, Č. Kľačany

37 - Stanislav Billik, Martin Peniaško, Ivan Ševčík, Jozef Prešinský, Ladislav Mráz, Nitra, Dušan Nagy, Jelenec, Pavel Gálik ml., Lovce, Jana Dudonová, Sereď, Ľuboš Motolík, Alexander Kusý, Trnovec, Silvester Lenčéš, Močenok, Roman Bilický, Preseľany, Jozef Borbély, V. Cetín, Matúš Vajzer, Báb, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Tóth, Žihárec, Jaroslav Grman, Jozef Joniak, Vráble, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Alexandra Gálová, Žirany, Marek Fábry, Šurianky, František Kunkel, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Juraj Sádovský, Žitavce, Judita Bužíková, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Kutak, Jarok

Skryť Vypnúť reklamu

36 - Michal Hunka, Miroslav Fábry, Boris Grežo, Imrich Hrdlica, Ľuboš Baranec, Vladimír Krajčovič, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Rudolf Kozma, Štitáre, Milan Pagáč, Roman Guzmický, Matúš Gregor, Ivanka, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Vojtech Borka, Trstice, Viktor Németh, Vráble, Ivan Bakyta, Jarok, Štefan Zeman, František Finta, Jelenec, Miroslav Piovarči, Lužianky, Róbert Šimák, D. Krškany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Kluka, Lapáš, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jozef Šabo, Žitavany, Marta Kunkelová, Štefan Pilčík, Viliam Matejov, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peťo Bányi, D. Obdokovce

35 - Štefan Bede, František Dedič, Richard Magušín, Eugen Németh, Barbora Mináriková, Alexander Meszáros, Daruška Horváthová, Nitra, Jaroslav Čerhák, Štefan Kočiš, Trnovec, Gabriel Lencsés, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Tibor Odráška, Štefan Novák, Pavel Mihálik, Juraj Žiačko, Šaľa, Jozef Labuda, Solčany, Milan Kukučka, Jozef Baťala, Žitavany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ladislav Szöke, Leonard Bednár, Vráble, Henrich Bíro, Čakajovce, Janka Gálová, Žirany, Matej Kuzmický, Ivanka, Štefan Macek, Vinodol, Marek Fábry ml., Šurianky, Peter Strieška, Volkovce, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Emil Dubec, Žikava, Boris Mesároš, Lehota

Skryť Vypnúť reklamu

34 - Marek Sokol, Juraj Chrapko, Milan Lacina, Miroslav Račko, Juraj Náhlovský, Roman Sýkora, František Bojda, Jozef Nosian, Janka Tichá, Ivan Lauko, Nitra, Dušan Švehla, Sereď, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Mária Roninová, Blahová, Marián Titka, Július Benkö ml., Július Miškovič, Janka Jašiková, Šaľa, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, František Kóša, Daniel Lörincz, Andrej Repta, Branč, Štefan Varga, Topoľnica, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Lipovský, P. Sady, Pavol Čerenka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Patrik Pacher, Jozef Virág, Zl. Moravce, Emil Šatan, Vozokany, Florián Penzeš, H. Ohaj, Viliam Félis, Peter Trungel, Gabika Szökeová, Vráble, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Peter Juhász, Kolíňany, Jozef Filo, Mojmírovce, Pavol Zachar, Báb, Katarína Pálková, Jarok, Patrik Odráška, Čeľadice, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Králik, T. Mlyňany, Štefan Valovič, Rišňovce

33 - Pavel Dojčar, Miroslav Zverka, Ľubomír Turňa, Anton Dano, Ladislav Skalický, Juraj Urban, Jakub Kania, Lenka Königová, Pavel König, František Čaniga, František Imre, Martin Krajčír, Miroslav Mada, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Adam Liptai (Gudi), Zoltán Jancsó, Vlčany, Ján Wesolowski, Hlohovec, Robert Ščepka, Jozef Sklenár, Ján Szöcs, Pavol Uher, Jozef Danada, Šaľa, Ivan Tóth, H. Kráľová, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Anton Ďuriš, Filip Vašíček, Ján Antalík, Vráble, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Jožko Černý, Marek Sabo, Rumanová, Daniel Mako, Martin Jurík, Čakajovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ján Vaško, Terka Tasáryová, Ivanka, Ivan Kozár, Martin Račko, D. Krškany, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Ján Slíž, Beladice, Juraj Dubeň, Lehota, Peter Debnár, Zbehy, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Miroslav Močol, Alekšince, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Tuhý, Machulince, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Zuzana Matušicová, Pata

32 - Juraj Hrnčár, David Karas, Ján Hnilica, Katarína Billiková, František Benc, Marián Grman, Július Petrík, Dávid Said, Július Kolník, Michal Motúz, Mária Königová, Pavel Čvirik, Ivan Dominka, Nitra, Martin Gyulai, Trnovec, Patrik Dubnička, Váhovce, Imrich Struhár, Miroslav Vajzer, Vráble, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Július Benkö st, Milan Lazan, Tatiana Mifková, František Szolík, Martin Kormoši, Jozef Kučera, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Igor Tkáč, Marián Tkáč, Sereď, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Pavol Bradáč, Golianovo, Miloš Gál st., Jozef Gál, Žirany, Alojz Rajtár, Sľažany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Pavol Pagáč, Peter Vašek, Peťka Račková, Ivanka, Marián Pauk, Rumanová, Peter Matulník, N. Sady, Milan Roman, Čab, Lukáš Takáč, Báb, Gabriel Hipp, Močenok, Juraj Német, D. Lefantovce, Dušan Podhradský, Oľga Pintérová, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Imrich Valent, Hosťovce, Michal Páleník, Štefan Páleník, Prílepy, Viliam Čulík, Machulince, Karel Poštulka, Topoľčianky, Vladimír Kéri, Slepčany, Jozef Martiška, Dražovce, Ondrej Molnár, Štitáre, Jozef Žemba, Rišňovce

31 - Martin Lyžičiar, René Daniš, Juzek Karas, Jozef Senneš, Magdaléna Michaličková, Branislav Kišac, Ivan Magdolen, Jozef Svitač, Jozef Hudec ml., Dušan Letko, Marián Barta, Ján Kmeťo, Jozef Ehrenhold, Ján Hudec, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Anna Fazekašová, Neded, Juraj Segíň, Stanislav Pacher, Sľažany, Ivan Ďurický, Branč, Ladislav Kéry, Volkovce, Juraj Csirik, Gabriel Odráška, Jozef Baláž, Peter Zeleňák, Milan Bekéni, Šaľa, Roman Margetin, Rišňovce, Marek Tvrdoň, Gašpar Gál, Žirany, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Peter Žitňanský, Topoľčany, Norbert Adamča, Sereď, Viera Bradáčová, Golianovo, Dušan Kolenčík, Trnovec, Norbert Zsigmond, N. Život, Štefan Mravík, Žitavany, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Jozef Roško, Dyčka, Renátka Bajneková, Vráble, Ján Jacsa, Žihárec, Peter Štefanka, Katarína Vlčeková, Lužianky, Peter König, Marta Bystrická, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Milan Greguš, Zbehy, Štefan Pupák, Hurbanovo, Matúš Jančo, Jelenec, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Vincent Káčer, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Gustáv Molnár, P. Kesov

30 - Pavel Hrnčár, Marián Muzika, Ján Barát, Igor Drotár, Ivan Kozár ml., Ľuboš Mičík, Laco Ištokovič, Belo Gombík, Ondrej Kišac, Jozef Kóša, Ľudovít Konečný, Juraj Holták, Edita Buchová, Štefan Matesko, Michal Lichtner, Nitra, Maroš Papp, Sereď, Miroslav Javor, David Slíž, Sereď, Ján Gajdoš, N. Streda, Gabriel Fazekaš, Neded, Martina Segíňová, Sľažany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Marián Móri, Timea Mészárosová, Martina Hippová, Peter Lehocký, Ján Martinek, Slavo Kališ, Marián Kopáčik, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, František Margetin, Pavel Períček, Miroslav Fúska, Rišňovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Július Bradáč, Peter Bradáč, Golianovo, Peter Ambrózy, Selice, Tibor Glovenský, Košúty, Viliam Moravčík, Kajal, Ladislav Šóki, Diakovce, Marián Valla, V. Zálužie, Ľubomír Mikula, Lehota, Milan Javor, Šintava, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Štefan Popelka, Hájske, Vladimír Machata ml., Jozef Huňady, Vladimír Machata st., Lúčnica, Ján Kóssi, Čifáre, Rudolf Lauko, Slavko Mikula, Zbehy, Štefan Peťovský, Bohuš Baják, Lužianky, Csaba Šándor, Kolíňany, Tibor Berec, Lapáš, Juraj Filo, Mojmírovce, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Peter Pecho, Beladice, Filip Guzmický, Mário Guzmický, Ivanka, Tibor Šmitala, Ivan Mareček, Čab, Július Galo, Oľga Račková, D. Krškany, Dalibor Križma, Krnča, Vladimír Kubala, Belince, Marek Macek, Vinodol, Lenka Kunkelová, Ivana Kunkelová, Ľubomír Novota, Milan Mozeš, Zl. Moravce, Peter Gyarfás, H. Kráľová, František Šutka, Č. Kľačany

29 - Štefan Dékány, Vlado Sásik, Zuzana Maťová, Vladimír Ťapušík, Milan Petráš, Ján Ehrenhold, Peter Solčianský, Slavomír Kotrla, Vladimír Nemšovský, Peter Bezák, Marek Rumanovský, Nitra, Gabika Fikselová, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Jozef Rehuš, Jozef Záhorský, Rišňovce, Henrich Richter, Bratislava, Štefan Mrllák, Peter Hipp, Róbert Sedlák, Šaľa, Richard Buday, Ladice, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Juraj Bárek, Žirany, Richard Kollár, Lukáčovce, František Kausek, Klasov, Peter Hamerlík, Jelka, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Tibor Karácsony, Váhovce, Zoltán Németh, N. Život, Ján Kollár, Zbehy, Milan Fúska, Branč, Ján Dekan, Martin Ribarič, Velčice, Kamil Gajdoš, Imrich Maťo, Golianovo, Milan Minarovič, Behynce, Martin Kornutij, V. Zálužie, Jozef Kuzmický, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Masár, Michaela Debnárová, Zl. Moravce, Milan Augustín, Topoľčianky, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Boris Kozma, Štitáre

28 - Jaroslav Korytár, Maroš Karas, Daniel Tasáry, Jozef Paulík, Katarína Karcolová, Erich Schober, Katka Kišacová, Lenka Sýkorová, Milan Ružička, Peter Plandora, Ladislav Nosian, Peter Kardoš, Naďa Liková, Miroslav Bartoš, František Filo, Jaroslav Lazor, Nitra, Ivan Tóth, Ivan Kupec, Čakajovce, Anna Duczová, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Daniela Drahovská, Michal Hájnik, P. Sady, Štefan Žarnócay, René Vincze, Filip Harčár, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Peter Svitač, Telince, Dávid Jancsó, Vlčany, Ján Ronin, Blahová, Július Oláh, Matúškovo, György Jakubecz, H. Saliby, Lukáš Vajzer, Jozef Hoppan, Vráble, Johanka Obložinská, Ivanka, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Margita Pavelková, Golianovo, Ľuboš Grofčík, Milan Kristek, Alekšince, Viktor Balko, Peter Zahnaš, Lužianky, Mário Pánis, D. Krškany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Dodo Augustín, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Mário Slezák, Lukáčovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Marián Kĺbik, Cabaj-Čápor, Ľudovít Valent, Košúty

27 - Ľubica Tasáryová, Juraj Vencel, Anna Gombíková, Ján Doboš, Jarmila Saidová, Andrej Šlosár, Vladimír Papp, Peter Bíro, František Juhás, Vojtech Porubský, Richard Karabinoš, Tomiš Lukáč, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Emília Frťalová, V. Ripňany, Peter Rosko, Galanta, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Ryban, Nit. Streda, Andrej Maťo, Jarok, Martin Rus, Lukáčovce, Eva Súľovská, Rišňovce, Juraj Mészáros, Selice, Ivan Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Marek Kutak, Lehota, Oskar Fördös, Č. Voda, Ondrej Kozolka, Volkovce, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Paulis, M. Vozokany, Štefan Tóth, Klasov, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Alexander Repta, Branč, Vladimír Tasáry, Štefan Bystrický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Chovanec, Šurianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Milan Macho, M. Ripňany, Viliam Kudeláš, Rumanová, Alojz Jenis, Žitavany, Jakub Kunkel, Ján Školník, Zl. Moravce, Mária Kunkelová, Martin n/Ž., Štefan Straňák, Ivan Lenický, H. Kráľová, Pavol Sedliačik, Šaľa, Milan Šlosár, Čab

26 - Ľudovít Laca st., Miloš Sýkora, Jaroslav Andrášik, Jozef Hudec st., Ľubomír Bartakovič, Lukáš Bartakovič, Jana Pavelková, Ladislav Fazekaš, František Hrnčiar st., Andrej Kudamik, Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ivan Remeň, Nit. Streda, Peter Visolajský, Šaľa, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Nagy, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Andrej Švihorík, Báb, Imrich Drozdák, Babindol, Miriama Ďurinová, Golianovo, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Vladimír Gálik, Jelenec, Ladislav Piška, Chrenová, Ján Gálik, Žitavany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Pavol Kozma, Branč

25 - Milan Nagy, Imrich Ručkay, Patrik Laca, Pius Hajdák, Ivan Leckeš, Dezider Zaujec, František Grom, Ján Palka, Július Michalička, Štefan Verták, Igor Candrák, Nitra, Emil Remeň, Čeľadince, Anka Kubalová, Sereď, Ondrej Hajdu, Trnovec, Miloš Macala, Gáň, Pavol Sámel, Peter Jobbágy, Šaľa, Rudolf Macho, Kolíňany, Emil Podhradský, Lukáčovce, Ján Ďurfina, Jarok, Jozef Barát, Topoľčany, Valent Vaňo, Žirany, Vojtech Mládek, Podhorany, Margita Pánisová, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Lidik, D. Obdokovce, Ján Golha, Jozef Andel, Vráble, Ján Félis, Žitavany, Peter Čepček, Zl. Moravce, Róbert Rosko, Tvrdošovce

24 - Dionýz Pecháček, Mária Sýkorová, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Michal Čery, Jelenec, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Lipovský, Báb, Stano Čapkovič, N. Sady

23 - Milan Rákoci, František Hrnčiar ml., Dajana Borovská, Nitra, Roland Csányi, Šaľa, Albert Lauro, Rado Vágai, Čeľadice, Dušan Irsák, Sereď, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Frajtík, Vráble, Dušan Gál, Klasov, Stanislav Janov, Č. Kľačany, František Zaťko, Obyce, Ivan Macháč, Čakajovce, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Pavel Kúsek, Žikava

22 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Margita Kališová, Šaľa, Anna Pacherová, Sľažany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Emanuel Maňúch, Žirany, Jozef Toman, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Milan Németi, Nitra, Dušan Gašparík, Machulince, Irena Peťková, Zl. Moravce, Rudolf Krajinčák, Báb, Ivan Berec, Lužianky

21 - Ľudovít Čelinák, Golianovo, Igor Galovič, Jozef Moder, Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Július Vodný, Babindol, Celestín Berecz, Lenka Reptová, Branč, Štefan Hudec, Lužianky, Tibor Széker, Zl. Moravce, Karol Bujalko, Vráble

20 - Eva Uherová, Tomáš Darázs, Šaľa, Vojtech Szöke, V. Cetín, Pavol Štefek, V. Dolina, Emília Malá, Vráble, Juraj Paška, Ján Bernát, Nitra, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Miro Senneš, Močenok, Ľudovít Desat, Podhorany

19 - Miroslav Jančovič, V. Dolina, Filip Šmátrala, Sereď, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ladislav Hrachovický, Mária Maťová, Nitra

18 - Vladimír Ťapušík ml., Peter Horváth, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Katarína Malá, Vráble, Miroslav Lenický, H. Kráľová, Ladislav Sivák, Žirany

17 - Jozef Malý, Vráble, Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Michal Garay, Milan Borovský, Nitra, Juraj Garay, M. Cetín

16 - Ľubomír Ondrejmiška, Topoľčany, Tomáš Snop, Eduard Szabo, Nitra, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., František Andraško, Jelenec, František Chudý, Rišňovce, Lukáš Valent, Hosťovce, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Pavol Novák, Sasinkovo

15 - Matej Šimko, Močenok, Juraj Minárik, Obyce, Róbert Vaňo, Žirany, Mariana Szökeová, D. Obdokovce, Igor Kotora st., Nitra, Kristína Molnárová, Štitáre

14 - Stanislav Nosian, Ivanka, Štefan Csampai, Nitra

13 - Miroslav Vojtek, Vráble, Jozef Šebík, Topoľčianky, Patrik Dubay, Miroslav Mihálka, Zl. Moravce, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Viktória Königová, Ivanka, Erika Kováč, Matúškovo, Marek Lauko, Lužianky

12 - Kristína Orelová, Janka Hrivňáková, Mária Sásiková, Michal Kálna, Nitra, Peter Frajka, Zl. Moravce, Jozef Žikavský, Skýcov, Ján Kocian, Dražovce

11 - Marek Franko, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Mariana Letková, Nitra

10 - Martin Pagáč, Ivanka, Pavol Holták, Katarína Bezáková, D. Krškany, Tomáš Gatko, Nitra, Jaro Matejiček, Štitáre

9 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Mária Bereczová, Branč, Miroslav Kováč ml., Žikava, Zdenka Gombíková, Stanislav Zabák, Nitra, Jaroslav Matejiček, Štitáre, Vojtech Mesároš, Lehota

8 - Peter Eliáš, Lúčnica, Juraj Rosinský, Choča, Roland Bárek, Žirany, Jabar Said, Nitra, Jozef Švihorík, Báb

7 - Vladimír Gál, Mojmírovce, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Bohuš Gombík, Richard Vnučko, Nitra, Saška Königová, Ivanka, Jakub Vojtek, Vráble

6 - Viliam Virgala, Patrik Polonec, Róbert Valentíny, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jaroslav Fúska, Zbehy, Ivan Varga, Jelenec, Ján Jóža, Šaľa, Róbert Bencz, Žirany, Marek Hlava, Praha

5 - Ivan Eliaš, Mário Depeš, Igor Dubeň, Štefan Zabák, Nitra, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miloš Ivanička, Zl. Moravce, Tomáš Kuzmický, Ivanka

4 - Anton Berecz, Branč, Matej Brandalík, Ingrid Reptíková, Marián Grman ml., Ľudovít Galgóci, Nitra, Ján Kováč, V. Cetín, Helena Bartošová, Katarína Beláková, D. Krškany, Miloš Šelestiak, Nit. Streda, Iveta Matejová, Zl. Moravce, Ľuboš Plevka, Šaľa, Marta Machatová, Jelenec

3 - Peter Ondriaš, Žitavany, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miloš Bystrický, Jozef Čulák, Ivanka, Monika Holtáková, Peter Slezák, Nitra, Irena Valková, Zl. Moravce, Štefan Račko, D. Krškany, Ľuboš Javorček, Zlaté Moravce, Jozef Švolík, Obyce

2 - Inka Reptíková, Ján Šiška, M. Halmeš, Erik Sovič, Nitra, Tomáš Szabo, Galanta, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Martina Balážová, Mária Kajabová, Ivanka, Monika Ďurinová, Golianovo

1 - Peter Bujalko, Vráble

V 8. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich šiesti čitatelia: Pavol Čerenka, Juraj Vojtek, Milan Roman, Hanka Gálová, Vladimír Malý a Michaela Debnárová. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. Päť chýb pri zateplení strechy
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  6. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 469
  2. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 15 454
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 286
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 619
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 893
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 940
  7. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 9 870
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 530
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 451
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 251
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Psychiater v Nitrianskom kraji mal ordinovať takmer 24 hodín denne

Zdravotnej poisťovni mal lekár spôsobiť škodu za viac ako 110 000 eur.

Ilustračné foto.
Aktualizované o stanovisko hovorcu siete nemocníc.

Peniaze za potvrdenie úmrtia člena rodiny na koronavírus nemocnice nedávajú. Ani tá galantská

Ako uviedla krajská policajná hovorkyňa, informácie sa nezakladajú na pravde a ten, kto ich šíri a verejne zdieľa v statusoch, sa môže dopustiť trestného činu.

Spisovateľka Katarína Kuniková: Občas sa obávam, že to, čo dávam na papier, sa mi prihodí

Autorka dvoch úspešných románov už pracuje na novom príbehu. Svojich čitateľov rozdelila na dve odlišné skupiny.

Katarína Kuniková počas krstu svojej druhej knihy.

Šalianska radnica počas sviatkov posilní na cintorínoch hliadky mestskej polície

Šalianska radnica sprístupní od budúceho týždňa cintoríny v upravenom prevádzkovom čase. Ich brány budú od 26. októbra do 2. novembra otvorené od 8. do 22. hodiny.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Samosprávy finišujú s prípravami na pilotné testovanie na COVID-19, ktoré sa začne už zajtra ráno.

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?