Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

Traja čitatelia uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 47 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Mária Látečková, Svätoplukovo; 46 - Karol Ryba, Nitra, Miroslav Kováč, Vráble; 45 - Jozef Török, Pata, Janka Račková, Nitra, atď.

Správne tipy 9. kola

FC Nitra - Trnava 1:3 2
Dun. Lužná - Šaľa 2:6 2
ČFK Nitra - Šurany 2:1 1
Šintava - Močenok 1:2 2
Lehota - Ivanka 4:0 1
Janíkovce - Sľažany 3:1 1
Čakajovce - Lužianky 1:1 X
N. Ves n/Ž. - Čechynce 2:2 X
Neverice - ViOn C/Hostie 3:2 1
Tomášikovo - Čierny Brod 2:0 1

Poradie po 9. kole:

47 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Mária Látečková, Svätoplukovo

46 - Karol Ryba, Nitra, Miroslav Kováč, Vráble

45 - Jozef Török, Pata, Janka Račková, Nitra

44 - Ladislav Mráz, Nitra, Ferko Valent, T. Mlyňany, Roman Bilický, Preseľany, Stanislav Packa, Močenok, Jana Gálová, Žirany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ladislav Čekey, Pohranice

Skryť Vypnúť reklamu

43 - Stanislav Billik, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Juraj Vojtek, Vráble, Alexandra Gálová, Žirany, Miroslav Kováč, Žikava, Peter Rajnoha, Zl. Moravce

42 - Michal Hunka, Ľubomír Ballay, Martin Peniaško, Daruška Horváthová, Vladimír Kompas, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Miloš Remenár, Sereď, Vojtech Borka, Trstice, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Marek Fábry, Šurianky, Róbert Šimák, D. Krškany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Judita Bužíková, Branč

41 - Milan Vöröš, Miroslav Račko, Miroslav Fábry, Imrich Hrdlica, Ivan Ševčík, Ľuboš Baranec, Janka Tichá, Nitra, Dušan Nagy, František Finta, Jelenec, Július Benkö ml., Šaľa, Jozef Borbély, V. Cetín, Jozef Labuda, Solčany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tibor Tóth, Žihárec, Jaroslav Grman, Viktor Németh, Vráble, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ivanko Vanko, Zbehy, Emil Dubec, Žikava, Vlado Matušica, Hájske, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Juraj Sádovský, Žitavce

Skryť Vypnúť reklamu

40 - Miroslav Zverka, Štefan Bede, Boris Grežo, Vladimír Krajčovič, Alexander Meszáros, Nitra, Jaroslav Čerhák, Ľuboš Motolík, Štefan Kočiš, Alexander Kusý, Trnovec, Jana Dudonová, Sereď, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Tibor Odráška, Šaľa, Silvester Lenčéš, Močenok, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ján Árgyusi, Neded, Milan Kukučka, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Žitavany, Janka Gálová, Žirany, Patrik Odráška, Čeľadice, Marek Fábry ml., Šurianky, Peter Kluka, Lapáš, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jozef Joniak, Vráble, Marta Kunkelová, František Kunkel, Viliam Matejov, Roman Rajnoha, Zl. Moravce

39 - František Dedič, Marek Sokol, Juraj Urban, Roman Sýkora, Jozef Prešinský, Nitra, Martin Gyulai, Trnovec, Dušan Švehla, Sereď, Pavel Gálik ml., Lovce, Gabriel Lencsés, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Rudolf Kozma, Štitáre, Marián Titka, Július Miškovič, Milan Lazan, Janka Jašiková, Štefan Novák, Pavel Mihálik, Juraj Žiačko, Šaľa, Milan Pagáč, Roman Guzmický, Ivanka, Štefan Varga, Topoľnica, Matúš Vajzer, Pavol Zachar, Báb, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Emil Šatan, Vozokany, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Peter Trungel, Filip Vašíček, Ladislav Szöke, Vráble, Henrich Bíro, Čakajovce, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Juhász, Kolíňany, Juraj Dubeň, Boris Mesároš, Lehota, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany

Skryť Vypnúť reklamu

38 - Ľubomír Turňa, Anton Dano, Milan Lacina, Richard Magušín, Juraj Náhlovský, Jakub Kania, Pavel König, František Bojda, Eugen Németh, Ivan Lauko, Barbora Mináriková, Nitra, Patrik Dubnička, Váhovce, Tatiana Mifková, Jozef Sklenár, Šaľa, Roman Margetin, Jozef Štefák, Rišňovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Miloš Gál st., Žirany, György Jakubecz, H. Saliby, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Pavol Pagáč, Matej Kuzmický, Ivanka, Ferdinand Németh, Florián Penzeš, H. Ohaj, Viliam Félis, Leonard Bednár, Vráble, Jožko Černý, Rumanová, Daniel Lörincz, Andrej Repta, Branč, Štefan Zeman, Jelenec, Gabriel Hipp, Močenok, Dušan Podhradský, Martin Račko, D. Krškany, Štefan Macek, Vinodol, Peter Strieška, Volkovce, Zuzana Matušicová, Pata, Jozef Kutak, Jarok

37 - Ján Hnilica, Katarína Billiková, Juraj Chrapko, Laco Ištokovič, Branislav Kišac, Lenka Königová, Pavel Čvirik, František Čaniga, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Mária Roninová, Blahová, Július Benkö st, Robert Ščepka, František Szolík, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Štefan Lipovský, P. Sady, Miroslav Vajzer, Gabika Szökeová, Vráble, Dušan Kolenčík, Trnovec, Patrik Pacher, Jozef Virág, Michaela Debnárová, Zl. Moravce, Jozef Gál, Žirany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Bradáč, Golianovo, Peter Pecho, Beladice, Imrich Guzmický, Peter Vašek, Ivanka, Marek Sabo, Rumanová, Miroslav Močol, Alekšince, Karol Blažovič, Lužianky, Jozef Kukliš, Karel Poštulka, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Viliam Čulík, Machulince, Štefan Valovič, Rišňovce

36 - Marián Muzika, Juraj Hrnčár, Pavel Dojčar, František Benc, Július Petrík, Martin Lyžičiar, Milan Petráš, Michal Motúz, Jozef Nosian, Ivan Dominka, František Imre, Miroslav Mada, Nitra, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Imrich Struhár, Renátka Bajneková, Anton Ďuriš, Vráble, Peter Hipp, Gabriel Odráška, Martin Kormoši, Milan Bekéni, Jozef Kučera, Šaľa, Marek Tvrdoň, Žirany, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Igor Tkáč, Marián Tkáč, Sereď, Pavol Bradáč, Golianovo, Peter Ambrózy, Selice, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Alojz Rajtár, Sľažany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ján Jacsa, Žihárec, Marián Pauk, Rumanová, Daniel Mako, Martin Jurík, Čakajovce, Ján Vaško, Marta Bystrická, Matúš Gregor, Peťka Račková, Ivanka, Peter Ivančík, Koniarovce, Peter Matulník, N. Sady, Ján Slíž, Beladice, Peter Debnár, Zbehy, Katarína Pálková, Jarok, Filip Dobiaš, Čeľadice, Dalibor Križma, Krnča, Oľga Račková, D. Krškany, Peter Tuhý, Machulince, Imrich Valent, Hosťovce, Vladimír Kéri, Slepčany

35 - David Karas, Ladislav Skalický, Zuzana Maťová, Magdaléna Michaličková, Dávid Said, Jozef Svitač, Mária Königová, Jozef Hudec ml., Marián Barta, Ján Kmeťo, Ján Hudec, Ľudovít Konečný, Štefan Matesko, Milan Nagy, Nitra, Anna Fazekašová, Neded, Ivan Ďurický, Branč, Ján Wesolowski, Hlohovec, Jozef Rehuš, František Margetin, Jozef Žemba, Rišňovce, Henrich Richter, Bratislava, Štefan Mrllák, Juraj Csirik, Peter Zeleňák, Jozef Danada, Šaľa, Peter Žitňanský, Topoľčany, Norbert Adamča, Sereď, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ivan Tóth, H. Kráľová, Tibor Glovenský, Košúty, Stanislav Pacher, Sľažany, Tibor Karácsony, Váhovce, Štefan Mravík, Žitavany, Štefan Popelka, Hájske, Vladimír Machata ml., Vladimír Machata st., Lúčnica, Peter König, Terka Tasáryová, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ivan Kozár, Oľga Pintérová, D. Krškany, Tibor Berec, Lapáš, Milan Minarovič, Behynce, Milan Roman, Čab, Slavko Mikula, Milan Greguš, Zbehy, Juraj Német, D. Lefantovce, Bohuš Baják, Lužianky, Štefan Pupák, Hurbanovo, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Jozef Hoppan, Vráble, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Vincent Káčer, Lenka Kunkelová, Milan Mozeš, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Martiška, Dražovce, Ondrej Molnár, Štitáre

34 - Juzek Karas, Marián Grman, Ivan Magdolen, Jozef Ehrenhold, Vladimír Nemšovský, Peter Bezák, Nitra, Gabika Fikselová, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Marián Mateička, Behynce, Juraj Segíň, Martina Segíňová, Sľažany, Gabriel Fazekaš, Neded, René Daniš, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Róbert Darázs, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Marián Móri, Timea Mészárosová, Martina Hippová, Jozef Baláž, Ján Martinek, Ján Szöcs, Pavol Uher, Marián Kopáčik, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Gašpar Gál, Žirany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, František Kóša, Branč, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Viera Bradáčová, Kamil Gajdoš, Golianovo, David Slíž, Sereď, Norbert Zsigmond, N. Život, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Jozef Roško, Dyčka, Ján Kóssi, Čifáre, Ján Antalík, Vráble, Katarína Vlčeková, Lužianky, Csaba Šándor, Kolíňany, Jozef Filo, Mojmírovce, Tibor Šmitala, Čab, Matúš Jančo, Jelenec, Marek Macek, Vinodol, Mário Guzmický, Ivanka, Ivana Kunkelová, Eva Lahučká, Ján Školník, Zl. Moravce, Michal Páleník, Prílepy, Miroslav Jobko, Č. Kľačany

33 - Pavel Hrnčár, Ján Barát, Štefan Dékány, Maroš Karas, Ivan Kozár ml., Ľuboš Mičík, Belo Gombík, Katka Kišacová, Lenka Sýkorová, Ondrej Kišac, Július Kolník, Vladimír Papp, Dušan Letko, Milan Ružička, Slavomír Kotrla, Martin Krajčír, Edita Buchová, Michal Lichtner, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Ivan Tóth, Ivan Kupec, Čakajovce, Miroslav Javor, Sereď, Ján Gajdoš, N. Streda, Filip Marinov, Rumanová, Róbert Sedlák, Slavo Kališ, Šaľa, Michal Hájnik, P. Sady, Ján Ligač, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Juraj Bárek, Žirany, Richard Kollár, Mário Slezák, Lukáčovce, Viliam Moravčík, Kajal, Lukáš Vajzer, Vráble, Marián Valla, Martin Kornutij, V. Zálužie, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Ľubomír Mikula, Lehota, Milan Javor, Šintava, Ján Kollár, Rudolf Lauko, Zbehy, Peter Štefanka, Štefan Peťovský, Lužianky, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Ján Dekan, Velčice, Vladimír Tasáry, Ivanka, Pavel Períček, Jozef Záhorský, Rišňovce, Mário Pánis, D. Krškany, Vladimír Kubala, Belince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., František Šutka, Č. Kľačany, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Boris Kozma, Štitáre, Gustáv Molnár, P. Kesov

32 - Daniel Tasáry, Ľubica Tasáryová, Igor Drotár, Vlado Sásik, Patrik Laca, Jozef Senneš, Anna Gombíková, Vladimír Ťapušík, Andrej Šlosár, Jozef Kóša, Ján Ehrenhold, Peter Plandora, Ladislav Nosian, Vojtech Porubský, Miroslav Bartoš, Ján Palka, František Hrnčiar st., Nitra, Maroš Papp, Sereď, Peter Rosko, Galanta, Anna Duczová, H. Kráľová, Peter Ryban, Nit. Streda, Daniela Drahovská, P. Sady, Ladislav Kéry, Volkovce, Štefan Žarnócay, Peter Lehocký, René Vincze, Šaľa, Dávid Jancsó, Vlčany, Július Oláh, Matúškovo, Július Bradáč, Margita Pavelková, Golianovo, Ladislav Šóki, Diakovce, Zoltán Németh, N. Život, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Jozef Huňady, Lúčnica, Valent Vaňo, Žirany, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Lukáš Takáč, Báb, Štefan Bystrický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Július Galo, D. Krškany, Ivan Mareček, Čab, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Milan Augustín, Topoľčianky, Martin Ribarič, Velčice, Miroslav Slovák, Dun. Streda

31 - Jaroslav Korytár, Jozef Paulík, Katarína Karcolová, Erich Schober, Ján Doboš, Jarmila Saidová, Ľubomír Bartakovič, Lukáš Bartakovič, Jana Pavelková, Peter Bíro, Peter Kardoš, Richard Karabinoš, Jaroslav Lazor, Nitra, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Vincent Komačka, Topoľčany, Martin Rus, Lukáčovce, Peter Svitač, Telince, Peter Hamerlík, Jelka, Oskar Fördös, Č. Voda, Ladislav Nagy, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Milan Fúska, Branč, Vojtech Mládek, Podhorany, Tibor Bene st., Peter Lidik, D. Obdokovce, Imrich Maťo, Golianovo, Filip Guzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Peter Zahnaš, Lužianky, Milan Kristek, Alekšince, Ľubomír Bobok, Volkovce, Emília Káčerová, Jozef Masár, Zl. Moravce, Alojz Jenis, Žitavany, Miroslav Fúska, Rišňovce, Marián Kĺbik, Cabaj-Čápor, Ľudovít Valent, Košúty, Filip Harčár, Šaľa, Milan Šlosár, Čab

30 - Jozef Hudec st., Peter Solčianský, František Juhás, Juraj Holták, Naďa Liková, Tomiš Lukáč, František Filo, Marek Rumanovský, Nitra, Emília Frťalová, V. Ripňany, Ivan Remeň, Nit. Streda, Peter Visolajský, Margita Kališová, Pavol Sedliačik, Peter Jobbágy, Šaľa, Andrej Maťo, Jarok, Miloš Macala, Gáň, Ján Ronin, Blahová, Rudolf Macho, Kolíňany, Marek Kutak, Lehota, Ľubomír Števanka, Preseľany, Johanka Obložinská, Ivanka, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Juraj Filo, Mojmírovce, Viera Pavelková, Golianovo, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Andrej Švihorík, Báb, Viktor Balko, Lužianky, Margita Pánisová, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Jozef Chovanec, Šurianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Viliam Kudeláš, Rumanová, Ján Golha, Vráble, Mária Kunkelová, Martin n/Ž., Dodo Augustín, Topoľčianky, Róbert Rosko, Tvrdošovce, Štefan Straňák, Ivan Lenický, H. Kráľová

29 - Ľudovít Laca st., Pius Hajdák, Mária Sýkorová, Miloš Sýkora, Štefan Verták, Andrej Kudamik, Nitra, Emil Remeň, Čeľadince, Anka Kubalová, Dušan Irsák, Sereď, Juraj Mészáros, Selice, Richard Buday, Ladice, Emil Podhradský, Lukáčovce, František Kausek, Štefan Tóth, Klasov, Ján Ďurfina, Jarok, Ondrej Kozolka, Volkovce, Attila Szolnoki, Dyčka, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Alexander Repta, Pavol Kozma, Branč, Miriama Ďurinová, Golianovo, Milan Macho, M. Ripňany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ladislav Piška, Chrenová, Ján Gálik, Žitavany

28 - Dionýz Pecháček, Juraj Vencel, Ivan Leckeš, Jaroslav Andrášik, Ladislav Fazekaš, Igor Candrák, Nitra, Ondrej Hajdu, Trnovec, Pavol Sámel, Šaľa, Ivan Bradáč, Golianovo, Emanuel Maňúch, Žirany, Jozef Barát, Topoľčany, Dušan Gál, Klasov, Jozef Čentéš, Čakajovce, Peter Vranský, Zbehy, Michal Čery, Jelenec, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Andel, Vráble, Ján Lipovský, Báb

27 - Imrich Ručkay, František Grom, Július Michalička, Nitra, Peter Vrabec, Ivan Macháč, Čakajovce, Eva Súľovská, Rišňovce, Peter Paulis, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Štefan Hudec, Lužianky, Ján Félis, Žitavany, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Peter Čepček, Zl. Moravce, František Zaťko, Obyce, Vladimír Gálik, Jelenec, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Pavel Kúsek, Žikava, Stano Čapkovič, N. Sady

26 - Dezider Zaujec, Dajana Borovská, Nitra, Albert Lauro, Čeľadice, Anna Pacherová, Sľažany, Imrich Drozdák, Babindol, Dušan Gašparík, Machulince, Lenka Reptová, Branč, Rudolf Krajinčák, Báb

25 - Milan Rákoci, Mária Maťová, Nitra, Štefan Kúsek, Hostie, Celestín Berecz, Branč, Jozef Toman, D. Krškany, Jozef Horňák, Rišňovce, Irena Peťková, Zl. Moravce, Karol Bujalko, Vráble, Ľudovít Desat, Podhorany

24 - Tomáš Darázs, Šaľa, Ivan Berec, Lužianky

23 - František Hrnčiar ml., Milan Németi, Nitra, Eva Uherová, Roland Csányi, Šaľa, Pavol Štefek, V. Dolina, Ján Frajtík, Vráble, Rado Vágai, Čeľadice, Tibor Széker, Zl. Moravce, Miro Senneš, Močenok, Ladislav Sivák, Žirany

22 - Tomáš Karácsony, Váhovce, Juraj Garay, M. Cetín, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ladislav Hrachovický, Nitra

21 - Igor Galovič, Michal Garay, Jozef Moder, Peter Horváth, Nitra, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Matej Šimko, Močenok, Emília Malá, Vráble, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Július Vodný, Babindol, František Chudý, Rišňovce, Pavol Novák, Sasinkovo, Miroslav Lenický, H. Kráľová

20 - Katarína Malá, Jozef Malý, Vráble, Juraj Paška, Milan Borovský, Ján Bernát, Nitra, Vojtech Szöke, V. Cetín, Jaroslav Valo, Tek. Nemce

19 - Miroslav Jančovič, V. Dolina, Štefan Csampai, Nitra, Filip Šmátrala, Sereď, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce

18 - Vladimír Ťapušík ml., Eduard Szabo, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Mariana Szökeová, D. Obdokovce

17 - Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Marek Lauko, Lužianky

16 - Ľubomír Ondrejmiška, Topoľčany, Tomáš Snop, Nitra, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., František Andraško, Jelenec, Lukáš Valent, Hosťovce

15 - Juraj Minárik, Obyce, Róbert Vaňo, Žirany, Igor Kotora st., Nitra, Kristína Molnárová, Štitáre

14 - Stanislav Nosian, Ivanka, Miroslav Mihálka, Zl. Moravce, Mariana Letková, Nitra

13 - Miroslav Vojtek, Vráble, Jozef Šebík, Topoľčianky, Patrik Dubay, Zl. Moravce, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Viktória Königová, Ivanka, Erika Kováč, Matúškovo

12 - Kristína Orelová, Janka Hrivňáková, Mária Sásiková, Michal Kálna, Nitra, Peter Eliáš, Lúčnica, Peter Frajka, Zl. Moravce, Jozef Žikavský, Skýcov, Ján Kocian, Dražovce

11 - Marek Franko, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Jozef Švihorík, Báb

10 - Martin Pagáč, Ivanka, Pavol Holták, Katarína Bezáková, D. Krškany, Tomáš Gatko, Zdenka Gombíková, Nitra, Jaro Matejiček, Štitáre, Marek Hlava, Praha

9 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Mária Bereczová, Branč, Miroslav Kováč ml., Žikava, Jaroslav Matejiček, Štitáre, Vojtech Mesároš, Lehota, Stanislav Zabák, Nitra, Marta Machatová, Jelenec

8 - Juraj Rosinský, Choča, Roland Bárek, Žirany, Jozef Švolík, Obyce, Jabar Said, Nitra

7 - Vladimír Gál, Mojmírovce, Bohuš Gombík, Richard Vnučko, Erik Sovič, Nitra, Saška Königová, Ivanka, Jakub Vojtek, Vráble

6 - Viliam Virgala, Patrik Polonec, Róbert Valentíny, Gitka Letková, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jaroslav Fúska, Zbehy, Štefan Račko, D. Krškany, Ivan Varga, Jelenec, Ján Jóža, Šaľa, Róbert Bencz, Žirany, Vojtech Gergel, Topoľčany

5 - Ivan Eliaš, Mário Depeš, Igor Dubeň, Štefan Zabák, Nitra, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miloš Ivanička, Zl. Moravce, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Ľuboš Plevka, Šaľa, Zoltán Struhár, Diakovce

4 - Anton Berecz, Branč, Matej Brandalík, Ingrid Reptíková, Marián Grman ml., Ľudovít Galgóci, Juraj Zámočník, Eduard Hrnčár, Nitra, Ján Kováč, V. Cetín, Helena Bartošová, Katarína Beláková, D. Krškany, Miloš Šelestiak, Nit. Streda, Iveta Matejová, Zl. Moravce, Veronika Kunčíková, Ivanka

3 - Peter Ondriaš, Žitavany, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miloš Bystrický, Jozef Čulák, Ivanka, Monika Holtáková, Peter Slezák, Nitra, Irena Valková, Zl. Moravce, Ľuboš Javorček, Zlaté Moravce, Pavel Dufek, Tek. Nemce, Simona Szolnokiová, Dyčka

2 - Inka Reptíková, Ján Šiška, M. Halmeš, Nitra, Tomáš Szabo, Galanta, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Martina Balážová, Mária Kajabová, Ivanka, Monika Ďurinová, Golianovo

1 - Peter Bujalko, Vráble, Nina Letková, Nitra

V 9. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich traja: Milan Nagy, Margita Kališová a Michaela Debnárová. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesesia body, ozvite sa na e-mail martin.kilian@petitpress.sk

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 008
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 492
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 295
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 547
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 12 463
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 093
  7. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 643
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 591
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 066
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 9 952
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Tradičné vianočné mestečko v Nitre nebude, neurobia ani klzisko na Župnom námestí

Mesto do poslednej chvíle verilo, že vianočné trhy budú. Vybralo aj predajcov.

Vlani boli mestské vianočné trhy len na Svätoplukovom námestí. Tento rok sa malo konať na troch miestach.

Kraj renovuje ďalšiu časť šalianskej polikliniky

Bez rekonštrukcií zatiaľ zostáva nemocničná časť. Podľa Prekopovej je o tomto objekte naďalej predčasné hovoriť.

Od pondelka pokračuje proces so starostom Dolného Chotára

Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku pokračuje od pondelka (26. 10.) pojednávanie so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol.

Starosta Dolného Chotára František Dora.
Jozef Blaško (9. 4. 1945 - 25. 10. 2020)

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Padol ďalší rekord. V Trenčianskom kraji odhalili takmer 400 prípadov nákazy

Ide o pozitívnych ľudí identifikovaných klasickou cestou pomocou PCR testov.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Už ste čítali?