Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

Piati tipéri uhádli 9 zápasov. Poradie na čele: 54 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.; 53 - Mária Látečková, Svätoplukovo; 52 - Stanislav Packa, Močenok, Miroslav Kováč, Vráble, atď.

Pre kartón piva si prišiel Slavomír Kališ zo Šale, ktorý ho vyhral na meno svojej mamy Margity.Pre kartón piva si prišiel Slavomír Kališ zo Šale, ktorý ho vyhral na meno svojej mamy Margity. (Zdroj: Vladka Michlíková)

Správne tipy 10. kola

Slovensko - Rusko 0:1 2
Vráble - FC Nitra jun. 2:0 1
H. Kráľová - Okoličná 1:4 2
Veľký Meder - Neded 3:0 1
Tešedíkovo - Zlaté Klasy 2:0 1
Golianovo - Čeľadice 0:1 2
Lehota - V. Zálužie 2:0 1
Mojmírovce - Diakovce 2:1 1
D. Krškany - Vinodol 1:0 1
H. Saliby - D. Saliby 2:1 1

Poradie po 10. kole

54 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.

53 - Mária Látečková, Svätoplukovo

52 - Stanislav Packa, Močenok, Miroslav Kováč, Vráble

51 - Juraj Vojtek, Vráble, Alexandra Gálová, Jana Gálová, Žirany, Marek Fábry, Šurianky

Skryť Vypnúť reklamu

50 - Karol Ryba, Janka Račková, Daruška Horváthová, Nitra, Jozef Török, Pata, Ferko Valent, T. Mlyňany, Roman Bilický, Preseľany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Dubaj, Topoľčianky

49 - Ľubomír Ballay, Milan Vöröš, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Vojtech Borka, Trstice, Miroslav Kováč, Žikava, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Judita Bužíková, Branč

48 - Štefan Bede, Stanislav Billik, Vladimír Kompas, Janka Tichá, Ladislav Mráz, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Jaroslav Grman, Vráble, Róbert Šimák, D. Krškany, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ladislav Čekey, Pohranice

47 - Miroslav Zverka, František Dedič, Imrich Hrdlica, Vladimír Krajčovič, Alexander Meszáros, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Lukáš Bíro, Čakajovce, Štefan Pilčík, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Vlado Matušica, Hájske, Marek Kalúz, V. Zálužie

Skryť Vypnúť reklamu

46 - Michal Hunka, Ľubomír Turňa, Martin Peniaško, Ľuboš Baranec, Nitra, Dušan Nagy, František Finta, Jelenec, Tibor Odráška, Šaľa, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Borbély, V. Cetín, Matúš Vajzer, Pavol Zachar, Báb, Ján Árgyusi, Neded, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Anka Dolníková, Michal n/Ž., Daniel Lörincz, Branč, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Kluka, Lapáš, Jozef Joniak, Vráble, Jozef Baťala, Žitavany, Emil Dubec, Žikava, Juraj Sádovský, Žitavce

45 - Marek Sokol, Juraj Náhlovský, Miroslav Fábry, Roman Sýkora, Eugen Németh, Barbora Mináriková, Nitra, Pavel Gálik ml., Lovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Ľuboš Motolík, Štefan Kočiš, Alexander Kusý, Dušan Kolenčík, Trnovec, Július Benkö ml., Šaľa, György Jakubecz, H. Saliby, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jozef Labuda, Solčany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tibor Tóth, Žihárec, Viktor Németh, Leonard Bednár, Vráble, Ivan Bakyta, Jarok, Janka Gálová, Žirany, Juraj Dubeň, Lehota, Patrik Odráška, Čeľadice, Roman Guzmický, Ivanka, Ivanko Vanko, Zbehy, Marek Fábry ml., Šurianky, Jozef Šabo, Žitavany

Skryť Vypnúť reklamu

44 - František Benc, Anton Dano, Juraj Urban, Boris Grežo, Ivan Ševčík, Lenka Königová, František Čaniga, Marián Barta, Nitra, Martin Gyulai, Trnovec, Július Miškovič, Pavel Mihálik, Šaľa, Milan Pagáč, Matej Kuzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Silvester Lenčéš, Močenok, Štefan Varga, Topoľnica, Štefan Lipovský, P. Sady, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Florián Penzeš, H. Ohaj, Peter Trungel, Vráble, Henrich Bíro, Čakajovce, Jozef Gál, Žirany, Peter Juhász, Kolíňany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Martin Račko, D. Krškany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Marta Kunkelová, František Kunkel, Viliam Matejov, Michaela Debnárová, Zl. Moravce, Vladimír Kéri, Slepčany, Boris Mesároš, Lehota

43 - Ján Hnilica, Katarína Billiková, Juraj Chrapko, Milan Lacina, Richard Magušín, Miroslav Račko, Branislav Kišac, František Bojda, Ivan Lauko, Nitra, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Dušan Švehla, Jana Dudonová, Sereď, Gabriel Lencsés, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Mária Roninová, Blahová, Július Benkö st, Janka Jašiková, Juraj Žiačko, Jozef Kučera, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Glovenský, Košúty, Alfonz Ondrejmiška, Viliam Čulík, Machulince, Miroslav Vajzer, Viliam Félis, Filip Vašíček, Ladislav Szöke, Vráble, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Pavol Pagáč, Ivanka, Milan Kukučka, Žitavany, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Ján Kóssi, Čifáre, Daniel Mako, Čakajovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Štefan Zeman, Jelenec, Peter Pecho, Beladice, Gabriel Hipp, Močenok, Bohuš Baják, Karol Blažovič, Lužianky, Štefan Macek, Vinodol, Marek Sabo, Rumanová, Miroslav Močol, Alekšince, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Strieška, Volkovce, Zuzana Matušicová, Pata, Andrej Repta, Branč, Jozef Kutak, Jarok

42 - Juraj Hrnčár, Pavel Dojčar, Laco Ištokovič, Zuzana Maťová, Július Petrík, Jakub Kania, Michal Motúz, Mária Königová, Pavel König, Jozef Nosian, Pavel Čvirik, Jozef Prešinský, Nitra, Ivan Ďurický, Branč, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Patrik Dubnička, Váhovce, Imrich Struhár, Vráble, Marián Titka, Robert Ščepka, Milan Lazan, Tatiana Mifková, Martin Kormoši, Šaľa, Peter Žitňanský, Topoľčany, Miloš Gál st., Žirany, Stanislav Pacher, Sľažany, Emil Šatan, Vozokany, Ján Vaško, Marta Bystrická, Ivanka, Peter Matulník, N. Sady, Ján Slíž, Beladice, Štefan Pupák, Hurbanovo, Dušan Podhradský, D. Krškany, Peter Tuhý, Machulince, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Karel Poštulka, Topoľčianky, Štefan Valovič, Rišňovce

41 - Marián Muzika, Milan Nagy, David Karas, Magdaléna Michaličková, Jozef Hudec ml., Ivan Dominka, Ján Kmeťo, Peter Bezák, Miroslav Mada, Nitra, Marián Mateička, Milan Minarovič, Behynce, Anna Fazekašová, Neded, Štefan Dubnička, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Rehuš, Rišňovce, Štefan Mrllák, Gabriel Odráška, Jozef Sklenár, František Szolík, Šaľa, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Marek Tvrdoň, Juraj Bárek, Žirany, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Zoltán Jancsó, Vlčany, Peter Ambrózy, Selice, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Jozef Virág, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Renátka Bajneková, Vráble, Marián Pauk, Jožko Černý, Rumanová, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Martin Jurík, Čakajovce, Milan Roman, Čab, Slavko Mikula, Milan Greguš, Zbehy, Imrich Guzmický, Peter Vašek, Ivanka, Oľga Pintérová, D. Krškany, Imrich Valent, Hosťovce

40 - Juzek Karas, Ladislav Skalický, Marián Grman, Martin Lyžičiar, Dávid Said, Ivan Magdolen, Milan Petráš, Jozef Svitač, Ľudovít Konečný, Nitra, Marián Móri, Juraj Csirik, Peter Hipp, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Vladimír Guláš, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Norbert Adamča, Igor Tkáč, David Slíž, Sereď, František Kóša, Branč, Pavol Bradáč, Peter Bradáč, Kamil Gajdoš, Golianovo, Ľubomír Mikula, Lehota, Jozef Roško, Dyčka, Ján Jacsa, Žihárec, Gabika Szökeová, Vráble, Peter König, Matúš Gregor, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Tibor Berec, Lapáš, Peter Debnár, Zbehy, Katarína Pálková, Jarok, Matúš Jančo, Jelenec, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Eva Lahučká, Ľubomír Novota, Zl. Moravce

39 - Pavel Hrnčár, René Daniš, Maroš Karas, Ľubica Tasáryová, Ivan Kozár ml., Anna Gombíková, Belo Gombík, František Imre, Slavomír Kotrla, Štefan Matesko, Nitra, Anna Duczová, Ivan Tóth, H. Kráľová, Peter Ryban, Nit. Streda, Rudolf Kozma, Štitáre, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Jozef Baláž, Ján Szöcs, Pavol Uher, Peter Zeleňák, Štefan Novák, Jozef Danada, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, František Margetin, Jozef Žemba, Rišňovce, Gašpar Gál, Žirany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Viera Bradáčová, Margita Pavelková, Golianovo, Alojz Rajtár, Sľažany, Norbert Zsigmond, N. Život, Štefan Mravík, Žitavany, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Anton Ďuriš, Ján Antalík, Jozef Hoppan, Vráble, Csaba Šándor, Kolíňany, Lukáš Takáč, Báb, Filip Dobiaš, Čeľadice, Dalibor Križma, Krnča, Ivan Mareček, Čab, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Mário Guzmický, Peťka Račková, Ivanka, Oľga Račková, D. Krškany, Lenka Kunkelová, Ivana Kunkelová, Ján Školník, Milan Mozeš, Zl. Moravce, František Šutka, Č. Kľačany, Michal Páleník, Štefan Páleník, Prílepy, Miroslav Slovák, Dun. Streda

38 - Ján Barát, Ondrej Kišac, Július Kolník, Jozef Ehrenhold, Ladislav Nosian, Ján Hudec, Nitra, Ivan Tóth, Ivan Kupec, Čakajovce, Juraj Segíň, Sľažany, Andrej Maťo, Jarok, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Timea Mészárosová, Martina Hippová, René Vincze, Milan Bekéni, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vladimír Machata ml., Vladimír Machata st., Lúčnica, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Katarína Vlčeková, Štefan Peťovský, Lužianky, Ivan Kozár, D. Krškany, Vojtech Mládek, Podhorany, Ľuboš Grofčík, Milan Kristek, Alekšince, Tibor Šmitala, Čab, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Martin Ribarič, Velčice, Mário Slezák, Lukáčovce, Ľubor Kajaba, Ivanka, Miroslav Fúska, Rišňovce, Jozef Martiška, Dražovce, Ondrej Molnár, Štitáre, Gustáv Molnár, P. Kesov

37 - Štefan Dékány, Daniel Tasáry, Patrik Laca, Katarína Karcolová, Mária Sýkorová, Katka Kišacová, Lenka Sýkorová, Vladimír Papp, Jozef Kóša, Dušan Letko, Ľubomír Bartakovič, Lukáš Bartakovič, Milan Ružička, Vladimír Nemšovský, Ján Palka, Tomiš Lukáč, František Hrnčiar st., Marek Rumanovský, Jaroslav Lazor, Nitra, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Gabriel Fazekaš, Neded, Filip Marinov, Rumanová, Ján Wesolowski, Hlohovec, Daniela Drahovská, Michal Hájnik, P. Sady, Ladislav Kéry, Volkovce, Peter Lehocký, Ján Martinek, Róbert Sedlák, Marián Kopáčik, Filip Harčár, Šaľa, Július Oláh, Matúškovo, Július Bradáč, Golianovo, Viliam Moravčík, Kajal, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Huňady, Lúčnica, Ján Kollár, Rudolf Lauko, Zbehy, Peter Štefanka, Lužianky, Martina Bapčányová, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Pavel Períček, Rišňovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Marek Macek, Vinodol, Ján Golha, Vráble, Michal Hitka, Martin n/Ž., Miroslav Jobko, Č. Kľačany

36 - Igor Drotár, Vlado Sásik, Ľuboš Mičík, Vladimír Ťapušík, Ján Doboš, Jarmila Saidová, Peter Plandora, Vojtech Porubský, Miroslav Bartoš, Michal Lichtner, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Maroš Papp, Sereď, Miroslav Javor, Marián Tkáč, Sereď, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ján Gajdoš, N. Streda, Štefan Žarnócay, Slavo Kališ, Peter Jobbágy, Šaľa, Dávid Jancsó, Vlčany, Ján Ronin, Blahová, Rudolf Macho, Kolíňany, Richard Kollár, Lukáčovce, Marián Valla, V. Zálužie, Peter Hamerlík, Jelka, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Oskar Fördös, Č. Voda, Ladislav Nagy, Vráble, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Valent Vaňo, Žirany, Peter Ivančík, Koniarovce, Viktor Balko, Štefan Hudec, Lužianky, Štefan Bystrický, Ivanka, Mário Pánis, Július Galo, D. Krškany, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Chovanec, Šurianky, Michal Čery, Jelenec, Emília Káčerová, Jakub Kunkel, Jozef Masár, Zl. Moravce, Milan Šlosár, Čab

35 - Jaroslav Korytár, Jozef Senneš, Pius Hajdák, Miloš Sýkora, Ivan Leckeš, Jana Pavelková, Ján Ehrenhold, Peter Solčianský, Edita Buchová, Richard Karabinoš, František Filo, Nitra, Gabriel Lešš, Štefan Straňák, Ivan Lenický, H. Kráľová, Peter Visolajský, Margita Kališová, Pavol Sedliačik, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava, Martin Rus, Lukáčovce, Juraj Mészáros, Selice, Marek Kutak, Lehota, Lukáš Vajzer, Vráble, František Kausek, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Popelka, Hájske, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Andrej Švihorík, Báb, Filip Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Tomáš Švec, Pohranice, Ľubomír Bobok, Volkovce, Alojz Jenis, Žitavany, Mária Kunkelová, Martin n/Ž., Milan Augustín, Topoľčianky, Marián Kĺbik, Cabaj-Čápor, Ľudovít Valent, Košúty, Jozef Záhorský, Rišňovce

34 - Erich Schober, Jozef Hudec st., Ladislav Fazekaš, Peter Bíro, Peter Kardoš, Naďa Liková, Štefan Verták, Igor Candrák, Nitra, Ivan Remeň, Nit. Streda, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Svitač, Telince, Emil Podhradský, Lukáčovce, Dušan Irsák, Sereď, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ľuboš Modzga (Šuker), Jozef Andel, Vráble, Imrich Maťo, Miriama Ďurinová, Golianovo, Peter Zahnaš, Lužianky, Margita Pánisová, D. Krškany, Vladimír Kubala, Belince, Milan Macho, M. Ripňany, Peter Lidik, D. Obdokovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky

33 - Imrich Ručkay, František Juhás, Martin Krajčír, Andrej Kudamik, Nitra, Emil Remeň, Čeľadince, Anka Kubalová, Sereď, Miloš Macala, Gáň, Pavol Sámel, Šaľa, Ivan Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Ladislav Šóki, Diakovce, Milan Javor, Šintava, Emanuel Maňúch, Žirany, Johanka Obložinská, Ivanka, Attila Szolnoki, Dyčka, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Milan Fúska, Branč, Ján Dekan, Velčice, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Martin Kornutij, V. Zálužie, Dodo Augustín, Topoľčianky, Boris Kozma, Štitáre, Slavomír Sysel, H. Kráľová

32 - Ľudovít Laca st., Juraj Vencel, Jozef Paulík, Andrej Šlosár, Nitra, Peter Rosko, Galanta, Ondrej Hajdu, Trnovec, Anna Pacherová, Sľažany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Zoltán Németh, N. Život, Alexander Repta, Pavol Kozma, Branč, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Toman, D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, Dušan Gašparík, Machulince, Irena Peťková, Zl. Moravce, Ladislav Piška, Chrenová, Ivan Macháč, Čakajovce

31 - Dionýz Pecháček, Jaroslav Andrášik, Dajana Borovská, Július Michalička, Nitra, Peter Vrabec, Jozef Čentéš, Čakajovce, Dušan Gál, Klasov, Juraj Filo, Mojmírovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Valkovič, M. Vozokany, Peter Čepček, Zl. Moravce, František Zaťko, Obyce, Ján Lipovský, Báb, Pavel Kúsek, Žikava, Ladislav Sivák, Žirany

30 - Dezider Zaujec, Juraj Holták, František Grom, Nitra, Emília Frťalová, V. Ripňany, Štefan Kúsek, Hostie, Viliam Kudeláš, Rumanová, Vladimír Gálik, Jelenec, Róbert Rosko, Tvrdošovce, Lenka Reptová, Branč

29 - Richard Buday, Ladice, Ján Ďurfina, Jarok, Celestín Berecz, Branč, Ján Gálik, Žitavany, Rudolf Krajinčák, Báb, Ľudovít Desat, Podhorany

28 - Albert Lauro, Čeľadice, Pavol Štefek, V. Dolina, Ján Félis, Žitavany, Tibor Széker, Zl. Moravce

27 - Matej Šimko, Miro Senneš, Močenok, Eva Súľovská, Rišňovce, Eva Uherová, Šaľa, Peter Paulis, M. Vozokany, Juraj Garay, M. Cetín, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Ivan Berec, Lužianky, Stano Čapkovič, N. Sady

26 - Milan Rákoci, Ladislav Hrachovický, Nitra, Emília Malá, Vráble, Dezider Lenčéš, Miroslav Lenický, H. Kráľová

25 - Michal Garay, Mária Maťová, Nitra, Karol Bujalko, Vráble

24 - Tomáš Darázs, Šaľa, Milan Borovský, Jozef Moder, Peter Horváth, Nitra

23 - Roland Csányi, Šaľa, Katarína Malá, Jozef Malý, Ján Frajtík, Vráble, František Hrnčiar ml., Milan Németi, Štefan Csampai, Nitra, Rado Vágai, Čeľadice, František Chudý, Rišňovce, Marek Lauko, Lužianky

22 - Tomáš Karácsony, Váhovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Eduard Szabo, Nitra

21 - Ľudovít Čelinák, Golianovo, Igor Galovič, Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Július Vodný, Babindol, Pavol Novák, Sasinkovo

20 - Vojtech Szöke, V. Cetín, Juraj Paška, Ján Bernát, Nitra, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Mariana Szökeová, D. Obdokovce

19 - Miroslav Jančovič, V. Dolina, Filip Šmátrala, Sereď, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce

18 - Vladimír Ťapušík ml., Mariana Letková, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Dušan Bogár, Kráľová n/V.

17 - Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Miroslav Mihálka, Zl. Moravce, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce

16 - Ľubomír Ondrejmiška, Topoľčany, Tomáš Snop, Nitra, Peter Eliáš, Lúčnica, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., František Andraško, Jelenec, Lukáš Valent, Hosťovce

15 - Juraj Minárik, Obyce, Róbert Vaňo, Žirany, Igor Kotora st., Nitra, Kristína Molnárová, Štitáre

14 - Stanislav Nosian, Ivanka, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Zdenka Gombíková, Nitra

13 - Miroslav Vojtek, Vráble, Jozef Šebík, Topoľčianky, Patrik Dubay, Zl. Moravce, Viktória Königová, Ivanka, Erika Kováč, Matúškovo, Marta Machatová, Jelenec

12 - Kristína Orelová, Janka Hrivňáková, Mária Sásiková, Michal Kálna, Nitra, Peter Frajka, Zl. Moravce, Jozef Žikavský, Skýcov, Ján Kocian, Dražovce, Marek Hlava, Praha

11 - Marek Franko, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Jozef Švolík, Obyce, Patrik Polonec, Erik Sovič, Nitra, Jozef Švihorík, Báb

10 - Martin Pagáč, Ivanka, Pavol Holták, Katarína Bezáková, Štefan Račko, D. Krškany, Tomáš Gatko, Gitka Letková, Nitra, Jaro Matejiček, Štitáre, Ľuboš Plevka, Šaľa

9 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Mária Bereczová, Branč, Miroslav Kováč ml., Žikava, Jaroslav Matejiček, Štitáre, Vojtech Mesároš, Lehota, Stanislav Zabák, Nitra, Katarína Beláková, D. Krškany

8 - Juraj Rosinský, Choča, Roland Bárek, Žirany, Jabar Said, Nitra

7 - Vladimír Gál, Mojmírovce, Bohuš Gombík, Richard Vnučko, Nitra, Saška Königová, Ivanka, Jakub Vojtek, Vráble

6 - Viliam Virgala, Róbert Valentíny, Eduard Hrnčár, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jaroslav Fúska, Zbehy, Ivan Varga, Jelenec, Ján Jóža, Šaľa, Róbert Bencz, Žirany, Vojtech Gergel, Topoľčany

5 - Ivan Eliaš, Mário Depeš, Igor Dubeň, Štefan Zabák, Nitra, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miloš Ivanička, Zl. Moravce, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Simona Szolnokiová, Dyčka, Zoltán Struhár, Diakovce

4 - Anton Berecz, Branč, Matej Brandalík, Ingrid Reptíková, Marián Grman ml., Ľudovít Galgóci, Juraj Zámočník, Nitra, Ján Kováč, V. Cetín, Helena Bartošová, D. Krškany, Miloš Šelestiak, Nit. Streda, Iveta Matejová, Zl. Moravce, Veronika Kunčíková, Ivanka, Lukáš Petroch, V. Krtíš

3 - Peter Ondriaš, Žitavany, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miloš Bystrický, Jozef Čulák, Ivanka, Monika Holtáková, Peter Slezák, Maxim Manduch, Nitra, Irena Valková, Zl. Moravce, Ľuboš Javorček, Zlaté Moravce, Pavel Dufek, Tek. Nemce

2 - Inka Reptíková, Ján Šiška, M. Halmeš, Radovan Balážik, Nitra, Tomáš Szabo, Galanta, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Martina Balážová, Mária Kajabová, Ivanka, Monika Ďurinová, Golianovo

1 - Peter Bujalko, Vráble, Nina Letková, Nitra

V 10. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov. Trafili ich piati: Ján Kóssi, Marián Barta, Terka Tasáryová, Marek Fábry a Štefan Hudec. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  2. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  3. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  4. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  5. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  6. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  8. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  9. Aj matematika sa dá skrotiť
  10. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Novinka medzi prefabrikátmi
  10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 16 720
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 391
  3. Aká je chémia vôní 12 399
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 11 215
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 383
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 893
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 640
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 278
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 782
  10. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 6 304
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.
Peter Dobiaš v reprezentačnom drese a s dcérkou.

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

VIDEO: Z podniku v Šali odniesli 10 nelegálnych kvízomatov

V podniku to istého majiteľa nedávno zasahovali aj v Galante.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Žilina chce krajšiu stanicu. Železnice tlačí do spoločného projektu

Samospráva predstavila plán obnovy hanby Žiliny.

Mladá vodička tvrdí, že policajt jej nadával

Správanie hliadky mestskej polície po dopravnej nehode vyvoláva pochybnosti.

Už ste čítali?