Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

Najlepší v kole boli 8-bodoví Silvester Lenčéš a Jozef Štefák. Poradie na čele: 58 - Stanislav Packa, Močenok, Marek Rajtár, Martin n/Ž.; 56 - Janka Račková, Daruška Horváthová, Nitra, Mária Látečková, Svätoplukovo, Juraj Vojtek, Miroslav Kováč, Vráble, P

Pre kartón piva Corgoň si prišiel aj víťaz 10. kola Marián Barta z Nitry.Pre kartón piva Corgoň si prišiel aj víťaz 10. kola Marián Barta z Nitry. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 11. kola

FC Nitra - B. Bystrica 2:2 X
Ružomberok - FC ViOn 4:0 1
Šamorín - Šaľa 0:2 2
Vráble - Slovan jun. 3:5 2
Sládkovičovo - Šurany 2:2 X
Kráľová n/V. - Močenok 4:1 1
Vlčany - Lehnice 0:2 2
Lapáš - Alekšince 2:2 X
Poľný Kesov - Rumanová 0:3 2
N. Hrnčiarovce - Hosťová 0:0 X

Poradie po 11. kole

58 - Marek Rajtár, Marti n/Ž., Stanislav Packa, Močenok
56 - Janka Račková, Daruška Horváthová, Nitra, Mária Látečková, Svätoplukovo, Juraj Vojtek, Miroslav Kováč, Vráble, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Dubaj, Topoľčianky
55 - Alexandra Gálová, Žirany, Marek Fábry, Šurianky, Miroslav Kováč, Žikava
54 - Karol Ryba, Nitra, Ferko Valent, T. Mlyňany, Roman Bilický, Preseľany, Jana Gálová, Žirany, Judita Bužíková, Branč
53 - Ľubomír Ballay, Stanislav Billik, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Grman, Vráble
52 - Štefan Bede, Ladislav Mráz, Nitra, Jozef Török, Pata, Silvester Lenčéš, Močenok, Vojtech Borka, Trstice, Patrik Odráška, Čeľadice, Róbert Šimák, D. Krškany, Vlado Matušica, Hájske, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ladislav Čekey, Pohranice
51 - Martin Peniaško, Imrich Hrdlica, Ľuboš Baranec, Vladimír Kompas, Vladimír Krajčovič, Nitra, Dušan Nagy, Jelenec, Miloš Remenár, Sereď, Alexander Kusý, Trnovec, Tibor Tóth, Žihárec, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Jozef Štefák, Rišňovce, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany
50 - Miroslav Zverka, Katarína Billiková, Ľubomír Turňa, Milan Vöröš, Juraj Náhlovský, Janka Tichá, Alexander Meszáros, Nitra, Štefan Kočiš, Trnovec, Tibor Odráška, Pavel Mihálik, Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ivan Bakyta, Jarok, Daniel Lörincz, Branč, František Finta, Jelenec, Roman Guzmický, Ivanka, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Kluka, Lapáš, Emil Dubec, Žikava, Roman Rajnoha, Peter Rajnoha, Zl. Moravce
49 - Michal Hunka, František Dedič, František Benc, Juraj Urban, Barbora Mináriková, Nitra, Ľuboš Motolík, Trnovec, Július Benkö ml., Július Miškovič, Šaľa, Roman Margetin, Rišňovce, Štefan Lipovský, P. Sady, Jozef Borbély, V. Cetín, Ján Árgyusi, Neded, Ferdinand Németh, Florián Penzeš, H. Ohaj, Viktor Németh, Jozef Joniak, Vráble, Janka Gálová, Žirany, Pavol Zachar, Báb, Terka Tasáryová, Ivanka, Marek Fábry ml., Šurianky, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Žitavany, František Kunkel, Štefan Pilčík, Michaela Debnárová, Zl. Moravce, Zuzana Matušicová, Pata, Juraj Sádovský, Žitavce
48 - Marek Sokol, Juraj Chrapko, Richard Magušín, Miroslav Fábry, Roman Sýkora, Nitra, Jaroslav Čerhák, Martin Gyulai, Dušan Kolenčík, Trnovec, Jana Dudonová, Sereď, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Tatiana Mifková, Šaľa, Tibor Glovenský, Košúty, György Jakubecz, H. Saliby, Matúš Vajzer, Báb, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Gál, Žirany, Matej Kuzmický, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota, Miroslav Piovarči, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Pecho, Beladice, Marek Sabo, Rumanová, Martin Račko, D. Krškany, Jozef Králik, T. Mlyňany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Vladimír Kéri, Slepčany
47 - Pavel Dojčar, Ján Hnilica, Milan Lacina, Boris Grežo, Ivan Ševčík, Pavel König, František Čaniga, Marián Barta, Eugen Németh, Nitra, Marián Mateička, Milan Minarovič, Behynce, Dušan Švehla, Sereď, Pavel Gálik ml., Lovce, Marián Titka, Július Benkö st, Juraj Žiačko, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Miroslav Vajzer, Viliam Félis, Peter Trungel, Leonard Bednár, Vráble, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Milan Kukučka, Žitavany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ján Kóssi, Čifáre, Henrich Bíro, Daniel Mako, Čakajovce, Štefan Zeman, Jelenec, Gabriel Hipp, Močenok, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Karel Poštulka, Topoľčianky, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Kutak, Jarok
46 - Pavel Hrnčár, Juraj Hrnčár, Milan Nagy, David Karas, Anton Dano, Laco Ištokovič, Miroslav Račko, Branislav Kišac, Jakub Kania, Lenka Königová, Michal Motúz, Mária Königová, František Bojda, Jozef Nosian, Pavel Čvirik, Ján Kmeťo, Ivan Lauko, Jozef Prešinský, Nitra, Ivan Ďurický, Andrej Repta, Branč, Mária Roninová, Blahová, Marek Tvrdoň, Žirany, Milan Pagáč, Marta Bystrická, Ivanka, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Peter Ambrózy, Selice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Stanislav Pacher, Sľažany, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Tibor Karácsony, Váhovce, Filip Vašíček, Vráble, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Juhász, Kolíňany, Ján Slíž, Beladice, Peter Debnár, Zbehy, Dušan Podhradský, D. Krškany, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Strieška, Volkovce, Martin Kormoši, Šaľa, Štefan Valovič, Rišňovce
45 - Július Petrík, Anna Gombíková, Dávid Said, Nitra, Štefan Dubnička, Patrik Dubnička, Váhovce, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Peter Ryban, Nit. Streda, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Jozef Rehuš, Rišňovce, Štefan Mrllák, Robert Ščepka, Milan Lazan, Janka Jašiková, Jozef Kučera, Šaľa, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Peter Žitňanský, Topoľčany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Juraj Bárek, Miloš Gál st., Žirany, Alojz Rajtár, Sľažany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Pavol Pagáč, Ján Vaško, Imrich Guzmický, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Virág, Zl. Moravce, Renátka Bajneková, Ladislav Szöke, Gabika Szökeová, Vráble, Ján Jacsa, Žihárec, Katarína Pálková, Jarok, Ivanko Vanko, Zbehy, Tibor Šmitala, Čab, Matúš Jančo, Jelenec, Štefan Macek, Vinodol, Peter Tuhý, Viliam Čulík, Machulince, Štefan Hrúzik, Hosťovce, František Šutka, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany
44 - Marián Muzika, Juzek Karas, Ladislav Skalický, Belo Gombík, Jozef Svitač, Ivan Dominka, Peter Bezák, Nitra, Anna Fazekašová, Neded, Filip Marinov, Marián Pauk, Rumanová, Imrich Struhár, Vráble, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Juraj Csirik, Gabriel Odráška, Peter Zeleňák, František Szolík, Milan Bekéni, Šaľa, Vladimír Guláš, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Norbert Adamča, Sereď, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ivan Tóth, H. Kráľová, Ľubomír Mikula, Lehota, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Jozef Roško, Dyčka, Csaba Šándor, Kolíňany, Tomáš Kuna, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Tibor Berec, Lapáš, Peter Bradáč, Golianovo, Martin Jurík, Čakajovce, Slavko Mikula, Zbehy, Štefan Pupák, Hurbanovo, Matúš Gregor, Ivanka, Michal Páleník, Prílepy, Imrich Valent, Hosťovce, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Jozef Martiška, Dražovce
43 - Marián Grman, Martin Lyžičiar, Július Kolník, Milan Petráš, Jozef Hudec ml., Ľudovít Konečný, Slavomír Kotrla, Miroslav Mada, Nitra, Ivan Tóth, Čakajovce, Anna Duczová, H. Kráľová, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Ladislav Kéry, Volkovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Marián Móri, Peter Hipp, Jozef Sklenár, Ján Szöcs, Pavol Uher, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, František Kóša, Branč, David Slíž, Sereď, Štefan Mravík, Žitavany, Jožko Černý, Rumanová, Štefan Peťovský, Bohuš Baják, Lužianky, Peter König, Peťka Račková, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Kamil Gajdoš, Golianovo, Milan Roman, Ivan Mareček, Čab, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Juraj Német, D. Lefantovce, Oľga Račková, Oľga Pintérová, D. Krškany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vincent Káčer, Ivana Kunkelová, Ľubomír Novota, Milan Mozeš, Zl. Moravce, Jozef Žemba, Rišňovce, Igor Tkáč, Sereď, Gustáv Molnár, P. Kesov
42 - Ján Barát, René Daniš, Ivan Kozár ml., Zuzana Maťová, Ivan Magdolen, Jozef Ehrenhold, František Imre, Štefan Matesko, Ján Palka, František Hrnčiar st., Marek Rumanovský, Nitra, Juraj Segíň, Sľažany, Ján Wesolowski, Hlohovec, Martina Hippová, Jozef Baláž, Peter Lehocký, Róbert Sedlák, René Vincze, Jozef Danada, Filip Harčár, Šaľa, Gašpar Gál, Žirany, Július Oláh, Matúškovo, Viera Bradáčová, Pavol Bradáč, Golianovo, Norbert Zsigmond, N. Život, Jozef Huňady, Lúčnica, Anton Ďuriš, Ján Antalík, Jozef Hoppan, Vráble, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ivan Kupec, Čakajovce, Peter Matulník, N. Sady, Lukáš Takáč, Báb, Mário Pánis, D. Krškany, Dalibor Križma, Krnča, Jozef Kuzmický, Ivanka, Lenka Kunkelová, Ján Školník, Zl. Moravce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ondrej Molnár, Štitáre
41 - Štefan Dékány, Maroš Karas, Ľubica Tasáryová, Ľuboš Mičík, Katarína Karcolová, Magdaléna Michaličková, Mária Sýkorová, Ján Doboš, Jarmila Saidová, Lenka Sýkorová, Vladimír Papp, Milan Ružička, Ladislav Nosian, Peter Solčianský, Jaroslav Lazor, Nitra, Vincent Komačka, Topoľčany, Daniela Drahovská, P. Sady, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Novák, Marián Kopáčik, Šaľa, František Margetin, Pavel Períček, Rišňovce, Július Bradáč, Margita Pavelková, Golianovo, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vladimír Machata ml., Lúčnica, Ivan Kozár, Július Galo, D. Krškany, Vojtech Mládek, Podhorany, Tibor Bene st., Anton Bapčány, D. Obdokovce, Milan Greguš, Zbehy, Viktor Balko, Lužianky, Filip Guzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Milan Kristek, Alekšince, Michal Hitka, Martin n/Ž., Martin Ribarič, Velčice, Štefan Páleník, Prílepy, Mário Slezák, Lukáčovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda
40 - Daniel Tasáry, Igor Drotár, Vlado Sásik, Patrik Laca, Jozef Senneš, Pius Hajdák, Ondrej Kišac, Jozef Kóša, Ľubomír Bartakovič, Ján Ehrenhold, Ján Hudec, Vojtech Porubský, Igor Candrák, Nitra, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Maroš Papp, Miroslav Javor, Sereď, Ján Gajdoš, N. Streda, Martin Rus, Richard Kollár, Lukáčovce, Ján Martinek, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Viliam Moravčík, Kajal, Oskar Fördös, Č. Voda, Štefan Popelka, Hájske, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Vladimír Machata st., Lúčnica, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Ján Kollár, Rudolf Lauko, Zbehy, Peter Štefanka, Katarína Vlčeková, Štefan Hudec, Lužianky, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Štefan Bystrický, Ivanka, Vladimír Kubala, Belince, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Emília Káčerová, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Mária Kunkelová, Martin n/Ž., Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Milan Šlosár, Čab
39 - Jaroslav Korytár, Erich Schober, Vladimír Ťapušík, Katka Kišacová, Dušan Letko, Lukáš Bartakovič, Vladimír Nemšovský, Michal Lichtner, Tomiš Lukáč, František Filo, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Peter Visolajský, Pavol Sámel, Slavo Kališ, Peter Jobbágy, Šaľa, Rudolf Kozma, Štitáre, Juraj Mészáros, Selice, Dávid Jancsó, Vlčany, Ján Ronin, Blahová, Rudolf Macho, Kolíňany, Marek Kutak, Lehota, Lukáš Vajzer, Ľuboš Modzga (Šuker), Ján Golha, Vráble, František Kausek, Štefan Tóth, Klasov, Marián Valla, V. Zálužie, Ladislav Odráška, Štefan Straňák, H. Kráľová, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Valent Vaňo, Žirany, Vladimír Tasáry, Mário Guzmický, Ivanka, Filip Dobiaš, Čeľadice, Tomáš Švec, Pohranice, Jozef Chovanec, Šurianky, Marek Macek, Vinodol, Michal Čery, Jelenec, Miroslav Fúska, Rišňovce, Marián Kĺbik, Cabaj-Čápor, Ľudovít Valent, Košúty
38 - Juraj Vencel, Imrich Ručkay, Miloš Sýkora, Jana Pavelková, Peter Plandora, Peter Bíro, Peter Kardoš, Edita Buchová, Richard Karabinoš, Nitra, Gabriel Lešš, Slavomír Sysel, Ivan Lenický, H. Kráľová, Emil Remeň, Čeľadince, Gabriel Fazekaš, Neded, Štefan Žarnócay, Timea Mészárosová, Pavol Sedliačik, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Barát, Topoľčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Nagy, Jozef Andel, Vráble, Peter Zahnaš, Lužianky, Margita Pánisová, D. Krškany, Miriama Ďurinová, Golianovo, Milan Macho, M. Ripňany, Jozef Masár, Zl. Moravce, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Záhorský, Rišňovce
37 - Dionýz Pecháček, Ivan Leckeš, Ladislav Fazekaš, František Juhás, Štefan Verták, Nitra, Ivan Remeň, Nit. Streda, Ondrej Hajdu, Trnovec, Margita Kališová, Šaľa, Peter Svitač, Telince, Michal Hájnik, P. Sady, Emil Podhradský, Lukáčovce, Dušan Irsák, Sereď, Ladislav Šóki, Diakovce, Anna Pacherová, Sľažany, Johanka Obložinská, Ivanka, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Milan Fúska, Branč, Jozef Filo, Mojmírovce, Viera Pavelková, Golianovo, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Peter Vranský, Zbehy, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Horňák, Rišňovce, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Dušan Gašparík, Machulince, Alojz Jenis, Žitavany, Dodo Augustín, Lýdia Augustínová, Topoľčianky
36 - Marián Tkáč, Sereď, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Ivančík, Koniarovce, Imrich Maťo, Golianovo, Naďa Liková, Miroslav Bartoš, Andrej Kudamik, Nitra, Ivan Macháč, Čakajovce
35 - Ľudovít Laca st., Jozef Paulík, Jozef Hudec st., Nitra, Martina Segíňová, Sľažany, Henrich Richter, Bratislava, Ivan Bradáč, Golianovo, Ondrej Kozolka, Volkovce, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Ján Dekan, Velčice, Alexander Repta, Branč, Andrej Švihorík, Báb, Jozef Toman, D. Krškany, Pavel Kúsek, Žikava, Ladislav Sivák, Žirany
34 - Peter Vrabec, Jozef Čentéš, Čakajovce, František Grom, Nitra, Peter Lidik, D. Obdokovce, Irena Peťková, Peter Čepček, Zl. Moravce, Ladislav Piška, Chrenová, Miro Senneš, Močenok
33 - Dezider Zaujec, Jaroslav Andrášik, Martin Krajčír, Dajana Borovská, Nitra, Anka Kubalová, Sereď, Milan Javor, Šintava, Emanuel Maňúch, Žirany, Štefan Kúsek, Hostie, Martin Kornutij, V. Zálužie, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Tibor Széker, Zl. Moravce, Boris Kozma, Štitáre, Vladimír Gálik, Jelenec, Róbert Rosko, Tvrdošovce, Pavol Kozma, Branč, Ľudovít Desat, Podhorany
32 - Peter Rosko, Galanta, Eva Uherová, Šaľa, Zoltán Németh, N. Život, Andrej Šlosár, Nitra, František Zaťko, Obyce, Ján Gálik, Žitavany, Rudolf Krajinčák, Báb, Ivan Berec, Lužianky
31 - Matej Šimko, Močenok, Pavol Štefek, V. Dolina, Dušan Gál, Klasov, Juraj Filo, Mojmírovce, Július Michalička, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Ján Lipovský, Báb
30 - Emília Frťalová, V. Ripňany, Albert Lauro, Čeľadice, Juraj Holták, Ladislav Hrachovický, Nitra, Juraj Garay, M. Cetín, Viliam Kudeláš, Rumanová, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Miroslav Lenický, H. Kráľová
29 - Milan Rákoci, Milan Németi, Milan Borovský, Nitra, Richard Buday, Ladice, Ján Ďurfina, Jarok, Emília Malá, Vráble, Celestín Berecz, Branč, František Chudý, Rišňovce
28 - Ján Félis, Žitavany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
27 - Eva Súľovská, Rišňovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Michal Garay, Peter Horváth, Nitra, Stano Čapkovič, N. Sady
26 - Pavol Novák, Sasinkovo, Eduard Szabo, Nitra, Marek Lauko, Lužianky
25 - Štefan Csampai, Mária Maťová, Nitra, Karol Bujalko, Vráble
24 - Tomáš Darázs, Šaľa, Jozef Moder, Mariana Letková, Nitra, Mariana Szökeová, D. Obdokovce
23 - Roland Csányi, Šaľa, Katarína Malá, Jozef Malý, Ján Frajtík, Vráble, František Hrnčiar ml., Nitra, Rado Vágai, Čeľadice
22 - Tomáš Karácsony, Váhovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce
21 - Ľudovít Čelinák, Golianovo, Igor Galovič, Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Július Vodný, Babindol
20 - Vojtech Szöke, V. Cetín, Peter Eliáš, Lúčnica, Juraj Paška, Ján Bernát, Nitra, Jaroslav Valo, Tek. Nemce
19 - Miroslav Jančovič, V. Dolina, Filip Šmátrala, Sereď, Miroslav Mihálka, Zl. Moravce
18 - Vladimír Ťapušík ml., Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Dušan Bogár, Kráľová n/V.
17 - Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Jozef Švolík, Obyce, Marta Machatová, Jelenec
16 - Ľubomír Ondrejmiška, Topoľčany, Tomáš Snop, Erik Sovič, Nitra, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., František Andraško, Jelenec, Lukáš Valent, Hosťovce
15 - Juraj Minárik, Obyce, Róbert Vaňo, Žirany, Igor Kotora st., Nitra, Kristína Molnárová, Štitáre, Ľuboš Plevka, Šaľa
14 - Stanislav Nosian, Ivanka, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Zdenka Gombíková, Patrik Polonec, Nitra, Marek Hlava, Praha
13 - Miroslav Vojtek, Vráble, Jozef Šebík, Topoľčianky, Patrik Dubay, Zl. Moravce, Viktória Königová, Ivanka, Erika Kováč, Matúškovo, Vojtech Mesároš, Lehota, Gitka Letková, Nitra
12 - Kristína Orelová, Janka Hrivňáková, Mária Sásiková, Michal Kálna, Nitra, Peter Frajka, Zl. Moravce, Jozef Žikavský, Skýcov, Ján Kocian, Dražovce
11 - Marek Franko, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Jabar Said, Nitra, Jozef Švihorík, Báb
10 - Martin Pagáč, Ivanka, Pavol Holták, Katarína Bezáková, Štefan Račko, D. Krškany, Tomáš Gatko, Nitra, Jaro Matejiček, Štitáre, Lukáš Petroch, V. Krtíš
9 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Mária Bereczová, Branč, Miroslav Kováč ml., Žikava, Jaroslav Matejiček, Štitáre, Stanislav Zabák, Eduard Hrnčár, Nitra, Katarína Beláková, D. Krškany
8 - Juraj Rosinský, Choča, Roland Bárek, Žirany, Zoltán Struhár, Diakovce
7 - Vladimír Gál, Mojmírovce, Bohuš Gombík, Richard Vnučko, Juraj Zámočník, Nitra, Saška Königová, Ivanka, Jakub Vojtek, Vráble, Simona Szolnokiová, Dyčka
6 - Viliam Virgala, Róbert Valentíny, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jaroslav Fúska, Zbehy, Ivan Varga, Jelenec, Ján Jóža, Šaľa, Róbert Bencz, Žirany, Vojtech Gergel, Topoľčany, Pavel Dufek, Tek. Nemce, Magdaléna Reptová, Branč
5 - Ivan Eliaš, Mário Depeš, Igor Dubeň, Štefan Zabák, Nina Letková, Maxim Manduch, Ján Szabóo, Nitra, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miloš Ivanička, Zl. Moravce, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce
4 - Anton Berecz, Branč, Matej Brandalík, Ingrid Reptíková, Marián Grman ml., Ľudovít Galgóci, Peter Kišac, Nitra, Ján Kováč, V. Cetín, Helena Bartošová, D. Krškany, Miloš Šelestiak, Nit. Streda, Iveta Matejová, Zl. Moravce, Veronika Kunčíková, Ivanka
3 - Peter Ondriaš, Žitavany, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miloš Bystrický, Jozef Čulák, Ivanka, Monika Holtáková, Peter Slezák, Nitra, Irena Valková, Zl. Moravce, Ľuboš Javorček, Zlaté Moravce
2 - Inka Reptíková, Ján Šiška, M. Halmeš, Radovan Balážik, Nitra, Tomáš Szabo, Galanta, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Martina Balážová, Mária Kajabová, Ivanka, Monika Ďurinová, Golianovo
1 - Peter Bujalko, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

V 11. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich Silvester Lenčéš z Močenka a Jozef Štefák z Rišňoviec. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách. Prípadne, ak obaja súhlasia s tým, že si kartón rozdelia, nech napíšu na martin.kilian@petitpress.sk. Ak vám nesedia body, tiež napíšte na uvedenú mailovú adresu.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  4. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  5. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  6. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  7. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  9. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  1. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  2. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  3. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
  6. Škola môže vyzerať aj inak!
  7. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  8. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  9. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  10. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 733
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 367
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 22 306
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 089
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 782
  6. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 11 803
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 396
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 11 221
  9. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 532
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 513
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na koronavírus zomrel v galantskej nemocnici 43-ročný pacient

V domácej karanténe je šesť zamestnancov.

Galantská nemocnica.

Faško asi neostane, už sedel s Karom. Kde v zahraničí ho chcú?

Nechcel som ostať v Nitre, ale spravil som dobre, odfukuje si kométa Fortuna ligy.

Mestský úrad v Šali.

Divadlo Andreja Bagara obnovilo svoj online program

V rámci neho ponúka aj rozhovory s hereckými legendami.

V rámci online programu "spoluVYHRÁME" divadlo ponúka výber pútavých rozhovorov s hereckými legendami, ktoré boli piliermi nášho divadla, alebo sa výrazne podieľali na jeho formovaní, ako bol napríklad aj Jozef Dóczy.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Pacientov a pokút v Trnave pribúda

Celoplošné testovanie čaká Trnavu už tento víkend.

Virológ Klempa: Najbližšie týždne budú pre nás veľmi ťažké

Boris Klempa tvrdí, že celoplošné testovanie je teoreticky skvelá vec. Treba však brať do úvahy všetky okolnosti či riziká.

Už ste čítali?