Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

Víťazom kola je Ivan Bakyta z Jarku, ktorý uhádol 9 zápasov. Poradie na čele: 64 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.; 62 - Pavol Lieskovský, V. Zálužie; 61 - Janka Račková, Nitra, Jozef Dubaj, Topoľčianky, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 12. kola Silvester Lenčéš s manželkou.Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 12. kola Silvester Lenčéš s manželkou. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 12. kola

FC ViOn - FC Nitra 1:1 X
Pezinok - Vráble 2:0 1
Slovan jun. - Nitra jun. 5:2 1
Váhovce - Neded 2:3 2
Trh. Hradská - Močenok 1:0 1
Alekšince - Čeľadice 1:0 1
Mojmírovce - Báb 4:1 1
Skýcov - Velčice 1:0 1
Kynek - Hruboňovo 3:5 2
Košúty - Mostová 1:1 X

Poradie po 12. kole

64 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.

62 - Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Stanislav Packa, Močenok

61 - Janka Račková, Nitra, Jozef Dubaj, Topoľčianky

60 - Stanislav Billik, Daruška Horváthová, Nitra, Ferko Valent, T. Mlyňany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Juraj Vojtek, Miroslav Kováč, Vráble, Alexandra Gálová, Žirany, Marek Fábry, Šurianky

Skryť Vypnúť reklamu

59 - Ľubomír Ballay, Nitra, Roman Bilický, Preseľany, Ivan Bakyta, Jarok, Miroslav Kováč, Žikava

58 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Vojtech Borka, Trstice, Jaroslav Grman, Vráble, Jana Gálová, Žirany, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Judita Bužíková, Branč

57 - Ladislav Mráz, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Silvester Lenčéš, Močenok, Jozef Štefák, Rišňovce, Patrik Odráška, Čeľadice, Róbert Šimák, D. Krškany, Emil Dubec, Žikava, Ľubomír Antal, Č. Kľačany

56 - Karol Ryba, Milan Vöröš, Juraj Náhlovský, Imrich Hrdlica, Ľuboš Baranec, Vladimír Kompas, Nitra, Dušan Nagy, Jelenec, Miloš Remenár, Sereď, Jozef Török, Pata, Alexander Kusý, Trnovec, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Peter Kluka, Lapáš, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ladislav Čekey, Pohranice

Skryť Vypnúť reklamu

55 - František Dedič, Janka Tichá, Nitra, Ľuboš Motolík, Trnovec, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Borbély, V. Cetín, Tibor Tóth, Žihárec, Daniel Lörincz, Branč, Miroslav Piovarči, Lužianky, Roman Guzmický, Ivanka, Ivanko Vanko, Zbehy, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Peťo Bányi, D. Obdokovce

54 - Štefan Bede, Juraj Urban, Martin Peniaško, Vladimír Krajčovič, Barbora Mináriková, Nitra, Martin Gyulai, Štefan Kočiš, Trnovec, Július Benkö ml., Július Miškovič, Tibor Odráška, Šaľa, Tibor Glovenský, Košúty, Matúš Vajzer, Pavol Zachar, Báb, Jozef Labuda, Solčany, Florián Penzeš, H. Ohaj, Janka Gálová, Žirany, František Finta, Jelenec, Marek Fábry ml., Šurianky, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Karol Blažovič, Lužianky, Jozef Šabo, Žitavany, František Kunkel, Roman Rajnoha, Michaela Debnárová, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Zuzana Matušicová, Pata, Juraj Sádovský, Žitavce

Skryť Vypnúť reklamu

53 - Michal Hunka, Miroslav Zverka, Katarína Billiková, František Benc, Juraj Chrapko, Zuzana Maťová, Miroslav Fábry, Pavel König, Marián Barta, Jozef Prešinský, Alexander Meszáros, Nitra, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Tatiana Mifková, Šaľa, Roman Margetin, Rišňovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Ambrózy, Selice, Štefan Lipovský, P. Sady, György Jakubecz, H. Saliby, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ján Árgyusi, Neded, Viktor Németh, Jozef Joniak, Miroslav Vajzer, Vráble, Juraj Dubeň, Lehota, Milan Minarovič, Behynce, Terka Tasáryová, Ivanka, Marek Sabo, Rumanová, Jozef Baťala, Žitavany, Štefan Pilčík, Zl. Moravce

52 - Juraj Hrnčár, Marek Sokol, Richard Magušín, Ivan Ševčík, Branislav Kišac, Roman Sýkora, Pavel Čvirik, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Jana Dudonová, Sereď, Július Benkö st, Šaľa, Emil Šatan, Vozokany, Milan Kukučka, Žitavany, Viliam Félis, Leonard Bednár, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Gál, Žirany, Daniel Mako, Lukáš Bíro, Čakajovce, Matej Kuzmický, Ivanka, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Pecho, Beladice, Martin Račko, D. Krškany, Viliam Matejov, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Boris Mesároš, Lehota, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Kutak, Jarok

51 - Milan Nagy, Ján Hnilica, Ľubomír Turňa, Anton Dano, Laco Ištokovič, Július Petrík, Boris Grežo, Michal Motúz, František Bojda, Ján Kmeťo, Eugen Németh, Nitra, Dušan Švehla, Sereď, Pavel Gálik ml., Lovce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Marián Titka, Robert Ščepka, Juraj Žiačko, Jozef Kučera, Šaľa, Marek Tvrdoň, Žirany, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Stanislav Pacher, Sľažany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Peter Trungel, Filip Vašíček, Ladislav Szöke, Vráble, Henrich Bíro, Čakajovce, Ján Vaško, Marta Bystrická, Ivanka, Ján Slíž, Beladice, Tibor Šmitala, Čab, Štefan Macek, Vinodol, Jozef Králik, T. Mlyňany, Peter Strieška, Volkovce, Karel Poštulka, Topoľčianky

50 - Pavel Hrnčár, David Karas, Dávid Said, Jakub Kania, Mária Königová, František Čaniga, Nitra, Štefan Mrllák, Pavel Mihálik, Šaľa, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Norbert Adamča, Sereď, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Miloš Gál st., Žirany, Patrik Pacher, Jozef Virág, Zl. Moravce, Tibor Karácsony, Váhovce, Peter Debnár, Slavko Mikula, Zbehy, Štefan Zeman, Jelenec, Gabriel Hipp, Močenok, Oľga Račková, D. Krškany, Vladimír Kéri, Slepčany, Jozef Martiška, Dražovce, Peter Vašek, Peťka Račková, Ivanka

49 - Marián Muzika, Juzek Karas, Milan Lacina, Marián Grman, Miroslav Račko, Martin Lyžičiar, Anna Gombíková, Jozef Svitač, Lenka Königová, Ivan Lauko, Štefan Matesko, Peter Bezák, Nitra, Štefan Dubnička, Patrik Dubnička, Váhovce, Ivan Ďurický, František Kóša, Andrej Repta, Branč, Adam Liptai (Gudi), Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Ryban, Nit. Streda, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Rehuš, Štefan Valovič, Rišňovce, Róbert Darázs, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Juraj Csirik, Milan Lazan, Gabriel Odráška, Janka Jašiková, Peter Zeleňák, František Szolík, Martin Kormoši, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Milan Pagáč, Ivanka, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., David Slíž, Sereď, Juraj Bárek, Žirany, Alojz Rajtár, Sľažany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Štefan Mravík, Žitavany, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Ján Jacsa, Žihárec, Tomáš Kuna, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Matúš Jančo, Jelenec, Dušan Podhradský, D. Krškany, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Tuhý, Viliam Čulík, Machulince, František Šutka, Č. Kľačany, Eva Lahučká, Ľubomír Novota, Zl. Moravce

48 - Pavel Dojčar, René Daniš, Ivan Kozár ml., Ladislav Skalický, Belo Gombík, Jozef Hudec ml., Ivan Dominka, Ľudovít Konečný, Slavomír Kotrla, Nitra, Ivan Tóth, Čakajovce, Anna Fazekašová, Neded, Ľubomír Kollár, Anna Duczová, Ivan Tóth, H. Kráľová, Mária Roninová, Blahová, Ján Wesolowski, Hlohovec, Imrich Struhár, Renátka Bajneková, Anton Ďuriš, Gabika Szökeová, Vráble, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Peter Hipp, Šaľa, Peter Žitňanský, Topoľčany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Zoltán Jancsó, Vlčany, Michal Hájnik, P. Sady, Pavol Bradáč, Golianovo, Dušan Kolenčík, Trnovec, Jozef Roško, Dyčka, Marián Pauk, Rumanová, Csaba Šándor, Kolíňany, Imrich Guzmický, Matúš Gregor, Ivanka, Bohuš Baják, Lužianky, Dalibor Križma, Krnča, Oľga Pintérová, D. Krškany, Ivana Kunkelová, Milan Mozeš, Zl. Moravce, Imrich Valent, Hosťovce, Jozef Žemba, Rišňovce, Gustáv Molnár, P. Kesov

47 - Ján Barát, Maroš Karas, Ľubica Tasáryová, Július Kolník, Ladislav Nosian, Miroslav Mada, Nitra, Juraj Segíň, Sľažany, Andrej Maťo, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Baláž, Peter Lehocký, Jozef Sklenár, Ján Szöcs, Róbert Sedlák, René Vincze, Štefan Novák, Marián Kopáčik, Šaľa, Igor Tkáč, Sereď, Július Oláh, Matúškovo, Ľubomír Mikula, Lehota, Jozef Huňady, Lúčnica, Jožko Černý, Rumanová, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter König, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Margita Pavelková, Golianovo, Peter Matulník, N. Sady, Lukáš Takáč, Báb, Pavel Períček, Rišňovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Ivan Mareček, Čab, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Michal Páleník, Prílepy, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany

46 - Ľuboš Mičík, Mária Sýkorová, Ján Doboš, Milan Petráš, Jozef Kóša, Jozef Nosian, Jozef Ehrenhold, Peter Solčianský, Ján Hudec, František Imre, Naďa Liková, Vojtech Porubský, Ján Palka, Tomiš Lukáč, František Hrnčiar st., Jaroslav Lazor, Nitra, Vincent Komačka, Topoľčany, Ladislav Kéry, Ľubomír Bobok, Volkovce, Marián Móri, Pavol Uher, Filip Harčár, Šaľa, František Margetin, Rišňovce, Gašpar Gál, Žirany, Viera Bradáčová, Kamil Gajdoš, Golianovo, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Oskar Fördös, Č. Voda, Vladimír Machata st., Lúčnica, Ján Antalík, Vráble, Tibor Šebök, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Peter Juhász, Kolíňany, Martin Jurík, Čakajovce, Milan Roman, Čab, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Jozef Kuzmický, Ivanka, Emília Káčerová, Vincent Káčer, Zl. Moravce

45 - Daniel Tasáry, Igor Drotár, Patrik Laca, Pius Hajdák, Jarmila Saidová, Ivan Magdolen, Katka Kišacová, Lenka Sýkorová, Dušan Letko, Milan Ružička, Ján Ehrenhold, Vladimír Nemšovský, Igor Candrák, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Maroš Papp, Sereď, Emil Remeň, Čeľadince, Ján Gajdoš, N. Streda, Ondrej Hajdu, Trnovec, Martina Hippová, Šaľa, Július Bradáč, Golianovo, Richard Kollár, Mário Slezák, Lukáčovce, Lukáš Vajzer, Jozef Hoppan, Vráble, Marián Valla, V. Zálužie, Pavol Pagáč, Filip Guzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ladislav Odráška, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Ján Kollár, Rudolf Lauko, Zbehy, Ivan Kozár, Mário Pánis, D. Krškany, Martina Bapčányová, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Ivan Kupec, Čakajovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Viktor Balko, Štefan Hudec, Lužianky, Marek Macek, Vinodol, Milan Kristek, Alekšince, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Mária Kunkelová, Martin n/Ž., Štefan Páleník, Prílepy, Miroslav Slovák, Dun. Streda

44 - Jaroslav Korytár, Štefan Dékány, Vlado Sásik, Katarína Karcolová, Vladimír Ťapušík, Vladimír Papp, Nitra, Miroslav Javor, Sereď, Gabriel Lešš, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Daniela Drahovská, P. Sady, Martin Rus, Lukáčovce, Ján Martinek, Milan Bekéni, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Ladislav Nagy, Ľuboš Modzga (Šuker), Jozef Andel, Vráble, Vladimír Machata ml., Lúčnica, Tibor Berec, Lapáš, Peter Bradáč, Golianovo, Vladimír Tasáry, Štefan Bystrický, Ivanka, Milan Greguš, Zbehy, Július Galo, D. Krškany, Vladimír Kubala, Belince, Jozef Masár, Ján Školník, Zl. Moravce, Jozef Záhorský, Rišňovce

43 - Imrich Ručkay, Jozef Senneš, Miloš Sýkora, Ivan Leckeš, Ľubomír Bartakovič, Peter Bíro, Peter Kardoš, Edita Buchová, Michal Lichtner, Nitra, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Timea Mészárosová, Šaľa, František Kausek, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Barát, Topoľčany, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Peter Štefanka, Katarína Vlčeková, Lužianky, Imrich Maťo, Golianovo, Imrich Drozdák, Babindol, Tomáš Švec, Pohranice, Jozef Horňák, Rišňovce, Michal Čery, Jelenec, Ján Golha, Vráble, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Martin Ribarič, Velčice, Marián Kĺbik, Cabaj-Čápor, Ľudovít Valent, Košúty, Milan Šlosár, Čab

42 - Juraj Vencel, Erich Schober, Ondrej Kišac, Peter Plandora, Richard Karabinoš, František Filo, Marek Rumanovský, Nitra, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ivan Remeň, Nit. Streda, Gabriel Fazekaš, Neded, Štefan Žarnócay, Pavol Sámel, Margita Kališová, Jozef Danada, Peter Jobbágy, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Dávid Jancsó, Vlčany, Ján Ronin, Blahová, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Hamerlík, Jelka, Anna Pacherová, Sľažany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Norbert Zsigmond, N. Život, Ľubomír Martišovič, Margita Pánisová, D. Krškany, Viera Pavelková, Golianovo, Peter Vranský, Zbehy, Peter Zahnaš, Lužianky, Jozef Chovanec, Šurianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Alojz Jenis, Žitavany, Ondrej Molnár, Štitáre, Slavomír Sysel, Ivan Lenický, H. Kráľová

41 - Dionýz Pecháček, Jozef Paulík, Magdaléna Michaličková, Jana Pavelková, František Juhás, Miroslav Bartoš, Nitra, Slavo Kališ, Pavol Sedliačik, Šaľa, Emil Podhradský, Lukáčovce, Dušan Irsák, Sereď, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Miriama Ďurinová, Golianovo, Milan Macho, M. Ripňany, Milan Augustín, Topoľčianky

40 - Ladislav Fazekaš, Štefan Verták, Andrej Kudamik, Nitra, Marián Strečka, Dodo Augustín, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Peter Svitač, Telince, Viliam Moravčík, Kajal, Johanka Obložinská, Ivanka, Milan Fúska, Branč, Ivan Macháč, Čakajovce, Ladislav Sivák, Žirany

39 - Jozef Hudec st., Lukáš Bartakovič, Nitra, Peter Visolajský, Šaľa, Rudolf Kozma, Štitáre, Marek Kutak, Lehota, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Dušan Gál, Klasov, Valent Vaňo, Žirany, Alexander Repta, Pavol Kozma, Branč, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Toman, D. Krškany, Mário Guzmický, Ivanka, Tibor Széker, Zl. Moravce, Miroslav Fúska, Rišňovce, Vladimír Gálik, Jelenec

38 - Ľudovít Laca st., Dezider Zaujec, Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Attila Szolnoki, Dyčka, Ján Dekan, Velčice, Andrej Švihorík, Báb, Irena Peťková, Zl. Moravce, Pavel Kúsek, Žikava

37 - Martina Segíňová, Sľažany, Ivan Bradáč, Golianovo, Ladislav Šóki, Diakovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Popelka, Hájske, Jozef Filo, Mojmírovce, František Grom, Nitra, Dušan Gašparík, Machulince, Peter Čepček, Zl. Moravce, Miro Senneš, Močenok, Ľudovít Desat, Podhorany

36 - Jaroslav Andrášik, Dajana Borovská, Ladislav Hrachovický, Nitra, Eva Uherová, Šaľa, Marián Tkáč, Sereď, Emanuel Maňúch, Žirany, Štefan Kúsek, Hostie, Peter Ivančík, Koniarovce, František Zaťko, Obyce, Ivan Berec, Lužianky

35 - Milan Rákoci, Nitra, Matej Šimko, Močenok, Henrich Richter, Bratislava, Juraj Garay, M. Cetín, Ladislav Piška, Chrenová, Ján Gálik, Žitavany, Lenka Reptová, Branč, Miroslav Lenický, H. Kráľová

34 - Albert Lauro, Čeľadice, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Čentéš, Čakajovce, Peter Lidik, D. Obdokovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Stanislav Janov, Č. Kľačany

33 - Anka Kubalová, Sereď, Milan Javor, Šintava, Emília Malá, Vráble, Martin Krajčír, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, František Chudý, Rišňovce, Boris Kozma, Štitáre, Róbert Rosko, Tvrdošovce

32 - Milan Borovský, Peter Horváth, Eduard Szabo, Nitra, Peter Rosko, Galanta, Zoltán Németh, N. Život, Andrej Šlosár, Ján Félis, Žitavany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Rudolf Krajinčák, Báb, Marek Lauko, Lužianky

31 - Juraj Filo, Mojmírovce, Július Michalička, Nitra, Ján Lipovský, Báb, Pavol Novák, Sasinkovo

30 - Emília Frťalová, V. Ripňany, Juraj Holták, Michal Garay, Nitra, Viliam Kudeláš, Rumanová

29 - Richard Buday, Ladice, Ján Ďurfina, Jarok, Celestín Berecz, Branč, Milan Németi, Nitra, Mariana Szökeová, D. Obdokovce

28 - Štefan Csampai, Mária Maťová, Nitra, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce

27 - Eva Súľovská, Rišňovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Stano Čapkovič, N. Sady

26 - Peter Eliáš, Lúčnica, Mariana Letková, Nitra

25 - Karol Bujalko, Vráble

24 - Tomáš Darázs, Šaľa, Jozef Moder, Nitra

23 - Roland Csányi, Šaľa, Katarína Malá, Jozef Malý, Ján Frajtík, Vráble, František Hrnčiar ml., Nitra, Rado Vágai, Čeľadice, Marta Machatová, Jelenec

22 - Tomáš Karácsony, Váhovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Vladimír Romanovský, D. Krškany

21 - Ľudovít Čelinák, Golianovo, Igor Galovič, Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Július Vodný, Babindol

20 - Vojtech Szöke, V. Cetín, Juraj Paška, Ján Bernát, Igor Kotora st., Patrik Polonec, Erik Sovič, Nitra, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Ľuboš Plevka, Šaľa

19 - Miroslav Jančovič, V. Dolina, Filip Šmátrala, Sereď, Miroslav Mihálka, Zl. Moravce, Vojtech Mesároš, Lehota

18 - Vladimír Ťapušík ml., Zdenka Gombíková, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Plesnivý, Zl. Moravce

17 - Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Jozef Švolík, Obyce

16 - Ľubomír Ondrejmiška, Topoľčany, Tomáš Snop, Nitra, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., František Andraško, Jelenec, Lukáš Valent, Hosťovce

15 - Juraj Minárik, Obyce, Róbert Vaňo, Žirany, Štefan Račko, D. Krškany, Kristína Molnárová, Štitáre, Jabar Said, Gitka Letková, Nitra

14 - Stanislav Nosian, Ivanka, Marek Hlava, Praha, Eduard Hrnčár, Nitra

13 - Miroslav Vojtek, Vráble, Jozef Šebík, Topoľčianky, Patrik Dubay, Zl. Moravce, Viktória Königová, Ivanka, Erika Kováč, Matúškovo, Lukáš Petroch, V. Krtíš

12 - Kristína Orelová, Janka Hrivňáková, Mária Sásiková, Michal Kálna, Nitra, Peter Frajka, Zl. Moravce, Jozef Žikavský, Skýcov, Ján Kocian, Dražovce

11 - Marek Franko, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Jozef Švihorík, Báb, Simona Szolnokiová, Dyčka

10 - Martin Pagáč, Ivanka, Pavol Holták, Katarína Bezáková, D. Krškany, Tomáš Gatko, Nitra, Jaro Matejiček, Štitáre

9 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Mária Bereczová, Branč, Miroslav Kováč ml., Žikava, Jaroslav Matejiček, Štitáre, Stanislav Zabák, Maxim Manduch, Nitra, Katarína Beláková, D. Krškany, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce

8 - Juraj Rosinský, Choča, Roland Bárek, Žirany, Zoltán Struhár, Diakovce

7 - Vladimír Gál, Mojmírovce, Bohuš Gombík, Richard Vnučko, Nina Letková, Juraj Zámočník, Nitra, Saška Königová, Ivanka, Jakub Vojtek, Vráble

6 - Viliam Virgala, Róbert Valentíny, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jaroslav Fúska, Zbehy, Ivan Varga, Jelenec, Ján Jóža, Šaľa, Róbert Bencz, Žirany, Vojtech Gergel, Topoľčany, Pavel Dufek, Tek. Nemce, Magdaléna Reptová, Branč, Mária Kováčová, Vráble, Lenka Tomanová, Čab

5 - Ivan Eliaš, Mário Depeš, Igor Dubeň, Štefan Zabák, Ján Szabóo, Nitra, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miloš Ivanička, Zl. Moravce, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Július Braun, Močenok

4 - Anton Berecz, Branč, Matej Brandalík, Ingrid Reptíková, Marián Grman ml., Ľudovít Galgóci, Peter Kišac, Ľudovít Tarko, Nitra, Ján Kováč, V. Cetín, Helena Bartošová, D. Krškany, Miloš Šelestiak, Nit. Streda, Iveta Matejová, Zl. Moravce, Veronika Kunčíková, Ivanka

3 - Peter Ondriaš, Žitavany, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miloš Bystrický, Jozef Čulák, Ivanka, Monika Holtáková, Peter Slezák, Svätopluk Krčmárik, Nitra, Irena Valková, Zl. Moravce, Ľuboš Javorček, Zlaté Moravce

2 - Inka Reptíková, Ján Šiška, M. Halmeš, Radovan Balážik, Nitra, Tomáš Szabo, Galanta, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Martina Balážová, Mária Kajabová, Ivanka, Monika Ďurinová, Golianovo, Gabriela Szökeová st., Vráble

1 - Peter Bujalko, Vráble

Víťazom 12. kola je Ivan Bakyta z Jarku, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  2. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  6. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  7. Pomáhajte čítaním
  8. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  9. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  10. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  1. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  4. Pomáhajte čítaním
  5. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  6. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  8. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  9. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  10. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 27 829
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 083
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 236
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 686
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 12 616
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 865
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 855
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 001
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 786
  10. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 300
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Viliam Turan na archívnej fotografii.

V Nitre zohnali stany, testovať budú aj ľudí z auta

V piatok sa už testovať nebude, len cez víkend.

Primátor koordinuje rozhodnutia s armádou.

Galéria i múzeum sú zatvorené, niektoré aktivity presunuli na internet

Online budú k dispozícii aktuálne výstavy i projekt pre deti.

Nitrianska galéria.

Sú pozitívni a chodia na nákupy, tvrdia susedia

Primátor Zlatých Moraviec reaguje, že situácia je pod kontrolou.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Epidemiológovia v Trenčíne vyšetrujú ohniská nákazy v dvoch závodoch

V rámci Slovenska prevažuje reťazové šírenie ochorenia v rodinách.

Agrokomplex musí po desaťročiach odstrániť svoj ikonický nápis

Konštrukciu vytvorili v roku 1974. Jej súčasťou bol aj klas.

Tu sú výsledky víkendového testovania na Orave. Prečo ste boli vy?

Za tri dni otestovali odberové tímy 91 505 ľudí. Do karantény poslali 3 904 infikovaných.

Už ste čítali?