Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

Víťazom kola je 8-bodová Jana Pavelková z Nitry. Poradie na čele: 67 - Marek Rajtár; 66 - Daruška Horváthová, Jozef Dubaj; 65 - Janka Račková, Pavol Lieskovský, Miroslav Kováč z Vrábeľ, atď.

Správne tipy 13. kola

FC Nitra - Ružomberok 2:3 2
Dun. Streda - FC ViOn 0:2 2
Vinohrady - Zlaté Klasy 0:5 2
Výč.-Opatovce - Ivanka 2:2 X
Žitavany - Alekšince 0:3 2
Golianovo - Sľažany 1:0 1
Čakajovce - Rišňovce 2:1 1
Kolíňany - Čechynce 1:1 X
Veľký Cetín - Hosťová 0:0 X
Č. Hrádok - Topoľčianky 0:6 2

Poradie po 13. kole

67 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.
66 - Daruška Horváthová, Nitra, Jozef Dubaj, Topoľčianky
65 - Janka Račková, Nitra, Stanislav Packa, Močenok, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Miroslav Kováč, Vráble
64 - Ľubomír Ballay, Nitra, Alexandra Gálová, Žirany, Jozef Štefák, Rišňovce, Marek Fábry, Šurianky
63 - Mária Látečková, Svätoplukovo, Jaroslav Grman, Juraj Vojtek, Vráble
62 - Stanislav Billik, Nitra, Ferko Valent, T. Mlyňany, Roman Bilický, Preseľany, Jana Gálová, Žirany, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Judita Bužíková, Branč
61 - Karol Ryba, Janka Tichá, Ladislav Mráz, Nitra, Dušan Nagy, Jelenec, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Silvester Lenčéš, Močenok, Vojtech Borka, Trstice, Ivan Bakyta, Jarok, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Patrik Odráška, Čeľadice, Miroslav Kováč, Žikava, Michaela Debnárová, Zl. Moravce
60 - Imrich Hrdlica, Vladimír Kompas, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Štefan Kočiš, Trnovec, Róbert Šimák, D. Krškany, Emil Dubec, Žikava, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ľubomír Antal, Č. Kľačany
59 - Milan Vöröš, Juraj Náhlovský, Ľuboš Baranec, Alexander Meszáros, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Jozef Török, Pata, Štefan Varga, Topoľnica, Matúš Vajzer, Báb, Dušan Kolenčík, Trnovec, Jozef Labuda, Solčany, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Daniel Lörincz, Branč, Roman Guzmický, Ivanka, Ivanko Vanko, Zbehy, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Kluka, Lapáš, Peťo Bányi, D. Obdokovce
58 - Miroslav Fábry, Barbora Mináriková, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Ľuboš Motolík, Alexander Kusý, Trnovec, Tibor Odráška, Šaľa, Tibor Tóth, Žihárec, Florián Penzeš, H. Ohaj, Viktor Németh, Vráble, Miroslav Piovarči, Lužianky, Marek Sabo, Rumanová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Zuzana Matušicová, Pata
57 - Michal Hunka, Štefan Bede, František Dedič, Katarína Billiková, Juraj Urban, Richard Magušín, Ivan Ševčík, Pavel König, Marián Barta, Vladimír Krajčovič, Jozef Prešinský, Nitra, Martin Gyulai, Trnovec, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Július Miškovič, Pavel Mihálik, Šaľa, Jozef Borbély, V. Cetín, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Emil Šatan, Vozokany, Ján Árgyusi, Neded, Matej Kuzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Milan Minarovič, Behynce, František Finta, Jelenec, Marek Fábry ml., Šurianky, Karol Blažovič, Lužianky, Jozef Šabo, Žitavany, František Kunkel, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ladislav Čekey, Pohranice
56 - Juraj Hrnčár, Milan Nagy, František Benc, Juraj Chrapko, Zuzana Maťová, Július Petrík, Michal Motúz, Pavel Čvirik, Nitra, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Dušan Švehla, Jana Dudonová, Sereď, Július Benkö ml., Tatiana Mifková, Šaľa, Roman Margetin, Rišňovce, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Ambrózy, Selice, Tibor Glovenský, Košúty, Štefan Lipovský, P. Sady, György Jakubecz, H. Saliby, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Viliam Félis, Peter Trungel, Ladislav Szöke, Jozef Joniak, Vráble, Jozef Gál, Žirany, Juraj Dubeň, Lehota, Lukáš Bíro, Čakajovce, Juraj Sádovský, Žitavce
55 - Pavel Hrnčár, Ľubomír Turňa, Anton Dano, Laco Ištokovič, Martin Peniaško, Branislav Kišac, Roman Sýkora, František Bojda, František Čaniga, Ján Kmeťo, Eugen Németh, Nitra, Marián Titka, Július Benkö st, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Miloš Gál st., Žirany, Stanislav Pacher, Sľažany, Milan Kukučka, Jozef Baťala, Žitavany, Ján Kóssi, Čifáre, Henrich Bíro, Daniel Mako, Čakajovce, Ján Vaško, Peter Vašek, Ivanka, Gabriel Hipp, Močenok, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Králik, T. Mlyňany, Karel Poštulka, Topoľčianky, Viliam Matejov, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Leonard Bednár, Vráble
54 - David Karas, Marek Sokol, Lenka Königová, Ivan Lauko, Nitra, Peter Ryban, Nit. Streda, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Robert Ščepka, Juraj Žiačko, Jozef Kučera, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Marek Tvrdoň, Janka Gálová, Žirany, František Kóša, Branč, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Patrik Pacher, Jozef Virág, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Filip Vašíček, Vráble, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Pavol Zachar, Báb, Peter Pecho, Beladice, Marta Bystrická, Ivanka, Štefan Macek, Vinodol, Martin Račko, D. Krškany, Peter Strieška, Volkovce, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Kutak, Jarok
53 - Miroslav Zverka, Ján Hnilica, Ivan Kozár ml., Marián Grman, Miroslav Račko, Martin Lyžičiar, Boris Grežo, Jozef Svitač, Mária Königová, Slavomír Kotrla, Štefan Matesko, Nitra, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Štefan Mrllák, Milan Lazan, Gabriel Odráška, Peter Zeleňák, Martin Kormoši, Šaľa, Peter Žitňanský, Topoľčany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ján Ligač, Cabaj-Čápor, David Slíž, Sereď, Štefan Mravík, Žitavany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Roško, Dyčka, Anton Ďuriš, Vráble, Ján Slíž, Beladice, Štefan Zeman, Jelenec, Tibor Šmitala, Čab, Miroslav Močol, Alekšince, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Eva Lahučká, Štefan Pilčík, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Vladimír Kéri, Slepčany, Jozef Žemba, Rišňovce, Andrej Repta, Branč, Gustáv Molnár, P. Kesov
52 - Marián Muzika, Ladislav Skalický, Milan Lacina, Dávid Said, Ľudovít Konečný, Nitra, Anna Fazekašová, Neded, Ivan Ďurický, Branč, Patrik Dubnička, Tibor Karácsony, Váhovce, Imrich Struhár, Miroslav Vajzer, Vráble, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Janka Jašiková, Róbert Sedlák, Štefan Novák, Milan Bekéni, Šaľa, Ivan Tóth, H. Kráľová, Alojz Rajtár, Sľažany, Ján Jacsa, Žihárec, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Debnár, Slavko Mikula, Zbehy, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Katarína Pálková, Jarok, Dušan Podhradský, Oľga Račková, D. Krškany, Peter Tuhý, Viliam Čulík, Machulince, Ivana Kunkelová, Milan Mozeš, Zl. Moravce, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Martiška, Dražovce, Štefan Valovič, Rišňovce, Peťka Račková, Ivanka
51 - Maroš Karas, Juzek Karas, Ľubica Tasáryová, Katarína Karcolová, Anna Gombíková, Mária Sýkorová, Jakub Kania, Ladislav Nosian, František Imre, Miroslav Mada, Ján Palka, František Hrnčiar st., Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Ivan Tóth, Čakajovce, Pavel Gálik ml., Lovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Juraj Csirik, Peter Hipp, Jozef Sklenár, Ján Szöcs, Šaľa, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Norbert Adamča, Sereď, Pavol Bradáč, Golianovo, Ľubomír Mikula, Lehota, Renátka Bajneková, Vráble, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Csaba Šándor, Ľubomír Sako, Kolíňany, Peter König, Imrich Guzmický, Filip Guzmický, Matúš Gregor, Jozef Kuzmický, Ivanka, Peter Matulník, N. Sady, Štefan Pupák, Hurbanovo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Oľga Pintérová, D. Krškany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Emília Káčerová, Zl. Moravce, František Šutka, Č. Kľačany, Michal Páleník, Prílepy
50 - Pavel Dojčar, René Daniš, Igor Drotár, Patrik Laca, Pius Hajdák, Belo Gombík, Ján Doboš, Július Kolník, Milan Petráš, Jozef Hudec ml., Ivan Dominka, Ján Ehrenhold, Nitra, Maroš Papp, Sereď, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Anna Duczová, H. Kráľová, Andrej Maťo, Jarok, Marián Móri, Pavol Uher, Jozef Danada, Marián Kopáčik, Šaľa, Milan Pagáč, Ľubor Kajaba, Ivanka, Gašpar Gál, Žirany, Michal Hájnik, P. Sady, Igor Tkáč, Sereď, Július Oláh, Matúškovo, Viera Bradáčová, Golianovo, Richard Kollár, Lukáčovce, Jozef Huňady, Lúčnica, Gabika Szökeová, Vráble, Marián Pauk, Rumanová, Peter Juhász, Kolíňany, Martin Jurík, Čakajovce, Milan Roman, Ivan Mareček, Čab, Lukáš Takáč, Báb, Ľubomír Bobok, Volkovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy
49 - Daniel Tasáry, Jozef Kóša, Dušan Letko, Jana Pavelková, Jozef Ehrenhold, Peter Solčianský, Naďa Liková, Edita Buchová, Vladimír Nemšovský, Peter Bezák, Jaroslav Lazor, Nitra, Miroslav Javor, Sereď, Juraj Segíň, Sľažany, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Ondrej Hajdu, Trnovec, Martina Hippová, Jozef Baláž, Peter Lehocký, René Vincze, František Szolík, Filip Harčár, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Július Bradáč, Margita Pavelková, Kamil Gajdoš, Golianovo, Juraj Bárek, Žirany, Marián Valla, V. Zálužie, Gabriel Galbavý, Ladislav Odráška, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ladislav Nagy, Ján Antalík, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ivan Kozár, D. Krškany, Tibor Berec, Lapáš, Pavel Períček, Jozef Horňák, Rišňovce, Viktor Balko, Lužianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Jobko, Č. Kľačany
48 - Jaroslav Korytár, Ján Barát, Vlado Sásik, Ľuboš Mičík, Imrich Ručkay, Jarmila Saidová, Katka Kišacová, Jozef Nosian, Milan Ružička, Ján Hudec, Vojtech Porubský, Igor Candrák, Nitra, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Emil Remeň, Čeľadince, Ján Gajdoš, N. Streda, Mária Roninová, Blahová, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Martinek, Šaľa, František Margetin, Rišňovce, Dávid Jancsó, Vlčany, Lukáš Vajzer, Jozef Hoppan, Vráble, Ľubomír Rybár, Marián Kĺbik, Cabaj-Čápor, Jožko Černý, Rumanová, Ľubomír Martišovič, Mário Pánis, D. Krškany, Martina Bapčányová, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Ivan Kupec, Čakajovce, Imrich Maťo, Golianovo, Juraj Német, D. Lefantovce, Štefan Bystrický, Ivanka, Bohuš Baják, Lužianky, Dalibor Križma, Krnča, Vladimír Kubala, Belince, Imrich Valent, Hosťovce, Ján Školník, Zl. Moravce, Mário Slezák, Lukáčovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ivan Lenický, H. Kráľová
47 - Vladimír Ťapušík, Miloš Sýkora, Ivan Magdolen, Lenka Sýkorová, Ivan Leckeš, Lukáš Bartakovič, Peter Bíro, Peter Kardoš, Marek Rumanovský, Nitra, Pavol Sámel, Slavo Kališ, Margita Kališová, Šaľa, Pavol Pagáč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Barát, Topoľčany, Ľuboš Modzga (Šuker), Ján Golha, Jozef Andel, Vráble, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Štefan Tóth, Klasov, Ján Kollár, Zbehy, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Chovanec, Šurianky, Marek Macek, Vinodol, Milan Kristek, Alekšince, Štefan Hudec, Lužianky, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Ondrej Molnár, Štitáre
46 - Štefan Dékány, Juraj Vencel, Ondrej Kišac, Vladimír Papp, František Juhás, Michal Lichtner, Tomiš Lukáč, Nitra, Gabriel Lešš, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Daniela Drahovská, P. Sady, Štefan Žarnócay, Timea Mészárosová, Šaľa, Rudolf Macho, Kolíňany, František Kausek, Klasov, Peter Hamerlík, Jelka, Oskar Fördös, Č. Voda, Ľubomír Števanka, Preseľany, Vladimír Machata st., Lúčnica, Milan Fúska, Branč, Milan Greguš, Zbehy, Miriama Ďurinová, Golianovo, Tomáš Švec, Pohranice, Michal Čery, Jelenec, Mária Kunkelová, Martin n/Ž., Ľudovít Valent, Košúty, Jozef Záhorský, Rišňovce, Milan Šlosár, Čab
45 - Jozef Paulík, Erich Schober, Ľubomír Bartakovič, Richard Karabinoš, František Filo, Nitra, Ivan Remeň, Nit. Streda, Miloš Macala, Gáň, Marián Strečka, Lýdia Augustínová, Milan Augustín, Topoľčianky, Viera Pavelková, Golianovo, Vojtech Mládek, Podhorany, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Peter Zahnaš, Lužianky, Margita Pánisová, Július Galo, D. Krškany, Milan Macho, M. Ripňany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Peter Jobbágy, Šaľa
44 - Ladislav Fazekaš, Miroslav Bartoš, Andrej Kudamik, Nitra, Martin Rus, Emil Podhradský, Lukáčovce, Viliam Moravčík, Kajal, Ladislav Šóki, Diakovce, Anna Pacherová, Sľažany, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Vladimír Machata ml., Lúčnica, Peter Bradáč, Golianovo, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Toman, D. Krškany, Pavol Sedliačik, Šaľa
43 - Dionýz Pecháček, Jozef Senneš, Štefan Verták, Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Svitač, Telince, Ondrej Kozolka, Volkovce, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Štefanka, Katarína Vlčeková, Lužianky, Alexander Repta, Branč, Andrej Švihorík, Báb, Michal Hitka, Martin n/Ž., Dodo Augustín, Topoľčianky, Tibor Széker, Zl. Moravce, Martin Ribarič, Velčice, Vladimír Gálik, Jelenec
42 - Jozef Hudec st., Peter Plandora, Nitra, Ján Ronin, Blahová, Norbert Zsigmond, N. Život, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Čepček, Zl. Moravce, Pavol Kozma, Branč
41 - Magdaléna Michaličková, Dezider Zaujec, František Grom, Nitra, Dušan Irsák, Sereď, Miro Senneš, Močenok
40 - Eva Uherová, Šaľa, Ivan Bradáč, Golianovo, Štefan Kúsek, Hostie, Johanka Obložinská, Ivanka, Dajana Borovská, Nitra, Ivan Macháč, Čakajovce, Pavel Kúsek, Žikava, Ladislav Sivák, Žirany
39 - Jozef Čentéš, Čakajovce, Jaroslav Andrášik, Nitra, Peter Visolajský, Šaľa, Rudolf Kozma, Štitáre, Albert Lauro, Filip Dobiaš, Čeľadice, Marek Kutak, Lehota, Emanuel Maňúch, Valent Vaňo, Žirany, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Dušan Gál, Klasov, Mário Guzmický, Ivanka, Irena Peťková, Zl. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Miroslav Fúska, Rišňovce, Miroslav Lenický, H. Kráľová
38 - Ľudovít Laca st., Milan Borovský, Nitra, Ján Dekan, Velčice, Juraj Garay, M. Cetín, Lenka Reptová, Branč, Ivan Berec, Lužianky, Ľudovít Desat, Podhorany
37 - Milan Rákoci, Nitra, Matej Šimko, Močenok, Pavol Štefek, V. Dolina, Štefan Popelka, Hájske, Emília Malá, Vráble, Jozef Filo, Mojmírovce, František Chudý, Rišňovce, Dušan Gašparík, Machulince, Ladislav Piška, Chrenová, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
36 - Marián Tkáč, Sereď, Peter Ivančík, Koniarovce, František Zaťko, Obyce, Peter Horváth, Ladislav Hrachovický, Eduard Szabo, Nitra
35 - Henrich Richter, Bratislava, Ján Gálik, Žitavany, Mariana Szökeová, D. Obdokovce, Mária Maťová, Nitra
34 - Peter Lidik, D. Obdokovce, Ján Félis, Žitavany
33 - Anka Kubalová, Sereď, Milan Javor, Šintava, Michal Garay, Martin Krajčír, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Boris Kozma, Štitáre, Róbert Rosko, Tvrdošovce, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce
32 - Peter Rosko, Galanta, Zoltán Németh, N. Život, Andrej Šlosár, Nitra, Rudolf Krajinčák, Báb, Marek Lauko, Lužianky
31 - Peter Eliáš, Lúčnica, Juraj Filo, Mojmírovce, Štefan Csampai, Július Michalička, Nitra, Ján Lipovský, Báb, Pavol Novák, Sasinkovo
30 - Emília Frťalová, V. Ripňany, Juraj Holták, Nitra, Viliam Kudeláš, Rumanová
29 - Richard Buday, Ladice, Ján Ďurfina, Jarok, Celestín Berecz, Branč, Milan Németi, Mariana Letková, Nitra
27 - Eva Súľovská, Rišňovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Jozef Moder, Nitra, Stano Čapkovič, N. Sady
26 - Marta Machatová, Jelenec
25 - Karol Bujalko, Vráble
24 - Tomáš Darázs, Šaľa, Igor Kotora st., Erik Sovič, Nitra
23 - Roland Csányi, Ľuboš Plevka, Šaľa, Katarína Malá, Jozef Malý, Ján Frajtík, Vráble, František Hrnčiar ml., Nitra, Rado Vágai, Čeľadice, Miroslav Mihálka, Zl. Moravce
22 - Tomáš Karácsony, Váhovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Zdenka Gombíková, Nitra
21 - Ľudovít Čelinák, Golianovo, Igor Galovič, Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Július Vodný, Babindol
20 - Vojtech Szöke, V. Cetín, Juraj Paška, Ján Bernát, Patrik Polonec, Nitra, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce
19 - Miroslav Jančovič, V. Dolina, Filip Šmátrala, Sereď, Vojtech Mesároš, Lehota, Gitka Letková, Nitra
18 - Vladimír Ťapušík ml., Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Plesnivý, Zl. Moravce
17 - Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Jozef Švolík, Obyce, Jabar Said, Nitra
16 - Ľubomír Ondrejmiška, Topoľčany, Tomáš Snop, Nitra, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., František Andraško, Jelenec, Lukáš Valent, Hosťovce
15 - Juraj Minárik, Obyce, Róbert Vaňo, Žirany, Štefan Račko, D. Krškany, Kristína Molnárová, Štitáre, Lukáš Petroch, V. Krtíš
14 - Stanislav Nosian, Ivanka, Marek Hlava, Praha, Simona Szolnokiová, Dyčka, Eduard Hrnčár, Nitra
13 - Miroslav Vojtek, Vráble, Jozef Šebík, Topoľčianky, Patrik Dubay, Zl. Moravce, Viktória Königová, Ivanka, Erika Kováč, Matúškovo
12 - Kristína Orelová, Janka Hrivňáková, Mária Sásiková, Michal Kálna, Nitra, Peter Frajka, Zl. Moravce, Jozef Žikavský, Skýcov, Ján Kocian, Dražovce
11 - Marek Franko, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Jozef Švihorík, Báb
10 - Martin Pagáč, Ivanka, Pavol Holták, Katarína Bezáková, D. Krškany, Tomáš Gatko, Nitra, Jaro Matejiček, Štitáre, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce, Mária Kováčová, Vráble
9 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Mária Bereczová, Branč, Miroslav Kováč ml., Žikava, Jaroslav Matejiček, Štitáre, Stanislav Zabák, Maxim Manduch, Nitra, Katarína Beláková, D. Krškany
8 - Juraj Rosinský, Choča, Roland Bárek, Žirany, Zoltán Struhár, Diakovce
7 - Vladimír Gál, Mojmírovce, Bohuš Gombík, Richard Vnučko, Nina Letková, Juraj Zámočník, Radovan Balážik, Nitra, Saška Königová, Ivanka, Jakub Vojtek, Vráble
6 - Viliam Virgala, Róbert Valentíny, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jaroslav Fúska, Zbehy, Ivan Varga, Jelenec, Ján Jóža, Šaľa, Róbert Bencz, Žirany, Vojtech Gergel, Topoľčany, Pavel Dufek, Tek. Nemce, Magdaléna Reptová, Branč, Lenka Tomanová, Čab
5 - Ivan Eliaš, Mário Depeš, Igor Dubeň, Štefan Zabák, Ján Szabóo, Nitra, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miloš Ivanička, Zl. Moravce, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Július Braun, Močenok
4 - Anton Berecz, Branč, Matej Brandalík, Ingrid Reptíková, Marián Grman ml., Ľudovít Galgóci, Peter Kišac, Ľudovít Tarko, Nitra, Ján Kováč, V. Cetín, Helena Bartošová, D. Krškany, Miloš Šelestiak, Nit. Streda, Iveta Matejová, Zl. Moravce, Veronika Kunčíková, Ivanka
3 - Peter Ondriaš, Žitavany, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miloš Bystrický, Jozef Čulák, Ivanka, Monika Holtáková, Peter Slezák, Svätopluk Krčmárik, Patrik Moder, Nitra, Irena Valková, Zl. Moravce, Ľuboš Javorček, Zlaté Moravce
2 - Inka Reptíková, Ján Šiška, M. Halmeš, Nitra, Tomáš Szabo, Galanta, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Martina Balážová, Mária Kajabová, Ivanka, Monika Ďurinová, Golianovo, Gabriela Szökeová st., Vráble
1 - Peter Bujalko, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

Víťazom kola je Jana Pavelková z Nitry, ktorá ako jediná uhádla 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.
Len pripomíname, že naša súťaž má 15 kôl.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  7. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  9. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  10. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 19 290
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 19 194
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 138
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 065
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 661
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 368
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 971
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 594
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 311
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 310
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Celoplošné testovanie v Nitre: Prihlásilo sa už vyše päťsto dobrovoľníkov

Krajský lekár Ľubomír Ševčík hovorí, že najťažšie zrejme bude zabezpečiť dostatok zdravotníkov. Vyzýva ich, aby sa prihlásili.

Tradičné vianočné mestečko v Nitre nebude, neurobia ani klzisko na Župnom námestí

Mesto do poslednej chvíle verilo, že vianočné trhy budú. Vybralo aj predajcov.

Vlani boli mestské vianočné trhy len na Svätoplukovom námestí. Tento rok sa malo konať na troch miestach.

Kraj renovuje ďalšiu časť šalianskej polikliniky

Bez rekonštrukcií zatiaľ zostáva nemocničná časť. Podľa Prekopovej je o tomto objekte naďalej predčasné hovoriť.

Od pondelka pokračuje proces so starostom Dolného Chotára

Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku pokračuje od pondelka (26. 10.) pojednávanie so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol.

Starosta Dolného Chotára František Dora.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?