Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

Dvaja tipéri uhádli všetkých 10 zápasov! Poradie na čele: 72 - Marek Rajtár, Stanislav Packa, Daruška Horváthová; 71 - Jozef Dubaj, Pavol Lieskovský, Jozef Štefák, Marek Fábry, atď.

Pre pivo si prišla víťazka 13. kola Jana Pavelková. Prišla s dcérami Miriam a Dominikou, tipuje však manžel Peter.Pre pivo si prišla víťazka 13. kola Jana Pavelková. Prišla s dcérami Miriam a Dominikou, tipuje však manžel Peter. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 14. kola

FC Nitra - Trenčín 0:0 X
Púchov - Vráble 2:1 1
Galanta - Piešťany 1:3 2
Gabčíkovo - Komárno 2:0 1
Nový Život - Neded 0:1 2
H. Kráľová - Šurany 3:4 2
Okoč-Sokolec - Močenok 0:4 2
Klasov - Čeľadice 1:3 2
Lehota - Janíkovce 4:2 1
Košúty - D. Saliby 1:5 2

Poradie po 14. kole

72 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Stanislav Packa, Močenok, Daruška Horváthová, Nitra
71 - Jozef Dubaj, Topoľčianky, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Štefák, Rišňovce, Marek Fábry, Šurianky
70 - Dušan Nagy, Jelenec, Alexandra Gálová, Žirany, Miroslav Kováč, Vráble
69 - Karol Ryba, Janka Račková, Nitra, Patrik Odráška, Čeľadice, Peter Kluka, Lapáš, Michaela Debnárová, Zl. Moravce
68 - Ľubomír Ballay, Nitra, Roman Bilický, Preseľany, Jaroslav Grman, Juraj Vojtek, Vráble, Ivan Bakyta, Jarok, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Judita Bužíková, Branč
67 - Imrich Hrdlica, Ladislav Mráz, Nitra, Ferko Valent, T. Mlyňany, Alexander Kusý, Trnovec, Vojtech Borka, Trstice, Mária Látečková, Svätoplukovo, Jana Gálová, Žirany, Ivanko Vanko, Zbehy, Emil Dubec, Žikava, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ľubomír Antal, Č. Kľačany
66 - Stanislav Billik, Barbora Mináriková, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Štefan Kočiš, Trnovec, Silvester Lenčéš, Močenok, Matúš Vajzer, Báb, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Tibor Tóth, Žihárec, Daniel Lörincz, Branč, Roman Guzmický, Ivanka, Roman Rajnoha, Zl. Moravce
65 - Juraj Náhlovský, Ľuboš Baranec, Vladimír Kompas, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Tibor Odráška, Šaľa, Dušan Kolenčík, Trnovec, Miroslav Piovarči, Lužianky, Terka Tasáryová, Ivanka, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Marek Sabo, Rumanová, Lukáš Bíro, Čakajovce, Peťo Bányi, D. Obdokovce
64 - Michal Hunka, Štefan Bede, Vladimír Krajčovič, Janka Tichá, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Peter Ryban, Nit. Streda, Florián Penzeš, H. Ohaj, Pavol Zachar, Báb, Marek Fábry ml., Šurianky
63 - Pavel Hrnčár, František Dedič, Katarína Billiková, Juraj Chrapko, Juraj Urban, Zuzana Maťová, Richard Magušín, Miroslav Fábry, Pavel König, Jozef Prešinský, Nitra, Jozef Török, Pata, Július Miškovič, Pavel Mihálik, Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, Štefan Lipovský, P. Sady, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Labuda, Solčany, Viktor Németh, Vráble, Jozef Gál, Žirany, Matej Kuzmický, Ján Vaško, Ivanka, Milan Minarovič, Behynce, František Finta, Matúš Jančo, Jelenec, Jozef Šabo, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Miroslav Kováč, Žikava
62 - Ľubomír Turňa, František Benc, Anton Dano, Milan Vöröš, Michal Motúz, Roman Sýkora, František Čaniga, Marián Barta, Nitra, Ľuboš Motolík, Trnovec, Július Benkö ml., Július Benkö st, Tatiana Mifková, Šaľa, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Tibor Glovenský, Košúty, György Jakubecz, H. Saliby, Emil Šatan, Vozokany, Milan Kukučka, Žitavany, Ján Kóssi, Čifáre, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Peter Trungel, Jozef Joniak, Vráble, Henrich Bíro, Čakajovce, Juraj Dubeň, Lehota, Karol Blažovič, Lužianky, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Zuzana Matušicová, Pata
61 - Juraj Hrnčár, Marián Grman, Martin Peniaško, Lenka Königová, Ján Kmeťo, Alexander Meszáros, Nitra, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jana Dudonová, Sereď, Robert Ščepka, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Roman Margetin, Štefan Valovič, Rišňovce, Marek Tvrdoň, Miloš Gál st., Žirany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Ambrózy, Selice, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Miloš Plaštiak, Jozef Králik, T. Mlyňany, Viliam Félis, Vráble, Gabriel Hipp, Močenok, Marta Bystrická, Ivanka, Martin Račko, D. Krškany, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Vladimír Kéri, Slepčany, Ladislav Čekey, Pohranice
60 - Milan Nagy, Ivan Kozár ml., Laco Ištokovič, Branislav Kišac, Eugen Németh, Slavomír Kotrla, Nitra, Dušan Švehla, Sereď, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Rehuš, Rišňovce, Imrich Struhár, Ladislav Szöke, Vráble, Štefan Mrllák, Marián Titka, Gabriel Odráška, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ladislav Babóti, Zoltán Jancsó, Vlčany, František Kóša, Branč, Jozef Borbély, V. Cetín, Patrik Pacher, Eva Lahučká, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Ján Slíž, Peter Pecho, Beladice, Ľuboš Grofčík, Miroslav Močol, Alekšince, Róbert Šimák, D. Krškany, Štefan Macek, Vinodol, Jozef Baťala, Žitavany, Peter Strieška, Volkovce, Viliam Čulík, Machulince, Boris Mesároš, Lehota, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Kutak, Jarok
59 - Július Petrík, Martin Lyžičiar, Mária Königová, Pavel Čvirik, Ivan Lauko, Nitra, Anna Fazekašová, Neded, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Milan Lazan, Jozef Sklenár, Juraj Žiačko, Milan Bekéni, Šaľa, Michal Palka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Peter Žitňanský, Topoľčany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Virág, František Kunkel, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Roško, Dyčka, Anton Ďuriš, Vráble, Daniel Mako, Čakajovce, Peter Debnár, Slavko Mikula, Zbehy, Katarína Pálková, Jarok, Dušan Podhradský, D. Krškany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Jozef Žemba, Rišňovce, Gustáv Molnár, P. Kesov
58 - David Karas, Ladislav Skalický, Boris Grežo, Milan Petráš, Ľudovít Konečný, Štefan Matesko, Nitra, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Patrik Dubnička, Váhovce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Juraj Csirik, Peter Hipp, Peter Zeleňák, Martin Kormoši, Šaľa, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Miroslav Vajzer, Renátka Bajneková, Filip Vašíček, Leonard Bednár, Vráble, Ľubomír Mikula, Lehota, Alojz Rajtár, Sľažany, Peter Juhász, Kolíňany, Štefan Zeman, Jelenec, Imrich Guzmický, Matúš Gregor, Ivanka, Tibor Šmitala, Čab, Oľga Račková, D. Krškany, Jozef Kukliš, Karel Poštulka, Topoľčianky, František Šutka, Č. Kľačany
57 - Marián Muzika, René Daniš, Juzek Karas, Ľubica Tasáryová, Milan Lacina, Pius Hajdák, Ivan Ševčík, Anna Gombíková, Ján Doboš, Dávid Said, Jozef Svitač, František Imre, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Ivan Tóth, Čakajovce, Martin Gyulai, Trnovec, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ivan Ďurický, Branč, Ján Wesolowski, Hlohovec, Jozef Baláž, Pavol Uher, Róbert Sedlák, František Szolík, Šaľa, Vladimír Guláš, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Ivan Tóth, H. Kráľová, Pavol Bradáč, Golianovo, Tibor Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Jozef Huňady, Lúčnica, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Matulník, N. Sady, Tibor Bene st., Anton Bapčány, D. Obdokovce, Filip Guzmický, Jozef Kuzmický, Ľubor Kajaba, Peťka Račková, Ivanka, Lenka Kunkelová, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy
56 - Pavel Dojčar, Maroš Karas, Imrich Ručkay, Katarína Karcolová, Belo Gombík, Mária Sýkorová, Július Kolník, Dušan Letko, Ján Ehrenhold, Ladislav Nosian, Vladimír Nemšovský, Ján Palka, František Hrnčiar st., Nitra, Miroslav Javor, Igor Tkáč, David Slíž, Sereď, Vincent Komačka, Topoľčany, Andrej Maťo, Jarok, Peter Lehocký, Ján Szöcs, Jozef Kučera, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Milan Pagáč, Peter König, Ivanka, Viera Bradáčová, Golianovo, Marián Valla, V. Zálužie, Ján Jacsa, Žihárec, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ivan Kozár, Oľga Pintérová, D. Krškany, Viktor Balko, Lužianky, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ivan Mareček, Čab, Juraj Sádovský, Žitavce, Andrej Repta, Branč
55 - Ján Barát, Daniel Tasáry, Ján Hnilica, Igor Drotár, Ľuboš Mičík, Vladimír Ťapušík, Katka Kišacová, Jakub Kania, František Bojda, Miroslav Mada, Jaroslav Lazor, Nitra, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Anna Duczová, Štefan Straňák, H. Kráľová, Emil Remeň, Čeľadince, Ondrej Hajdu, Trnovec, Ján Martinek, Janka Jašiková, Marián Kopáčik, Šaľa, Gašpar Gál, Janka Gálová, Žirany, Július Oláh, Matúškovo, Lukáš Vajzer, Vráble, Rudolf Lauko, Zbehy, Csaba Šándor, Kolíňany, Tibor Berec, Lapáš, Margita Pavelková, Imrich Maťo, Golianovo, Milan Roman, Čab, Štefan Bystrický, Ivanka, Peter Tuhý, Machulince, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Mário Slezák, Lukáčovce, Jozef Martiška, Dražovce, Ondrej Molnár, Štitáre
54 - Jaroslav Korytár, Marek Sokol, Jozef Paulík, Vladimír Papp, Jozef Nosian, Jana Pavelková, Peter Bíro, Peter Kardoš, Igor Candrák, Nitra, Maroš Papp, Sereď, Štefan Dubnička, Váhovce, Marián Móri, Martina Hippová, Slavo Kališ, Jozef Danada, Filip Harčár, Šaľa, Michal Hájnik, P. Sady, Richard Kollár, Lukáčovce, František Kausek, Klasov, Tibor Hamara, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Gabika Szökeová, Vráble, Marián Pauk, Rumanová, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Viera Pavelková, Miriama Ďurinová, Golianovo, Martin Jurík, Čakajovce, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Horňák, Rišňovce, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Michal Páleník, Prílepy, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľudovít Valent, Košúty
53 - Miroslav Zverka, Štefan Dékány, Vlado Sásik, Miroslav Račko, Miloš Sýkora, Jozef Kóša, Ivan Dominka, Jozef Ehrenhold, Peter Solčianský, Ján Hudec, Edita Buchová, Marek Rumanovský, Nitra, Juraj Segíň, Sľažany, Ladislav Kéry, Volkovce, Norbert Adamča, Sereď, Dávid Jancsó, Vlčany, Rudolf Macho, Kolíňany, Július Bradáč, Golianovo, Peter Hamerlík, Jelka, Gabriel Galbavý, Ivan Lenický, H. Kráľová, Jozef Barát, Topoľčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Nagy, Ján Antalík, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Štefan Tóth, Klasov, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Milan Greguš, Zbehy, Juraj Német, D. Lefantovce, Dalibor Križma, Krnča, Štefan Hudec, Lužianky, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Milan Šlosár, Čab
52 - Jarmila Saidová, Ivan Magdolen, Jozef Hudec ml., Milan Ružička, František Juhás, Vojtech Porubský, Michal Lichtner, Nitra, Ján Gajdoš, N. Streda, Daniela Drahovská, P. Sady, Štefan Žarnócay, Timea Mészárosová, Štefan Novák, Šaľa, František Margetin, Rišňovce, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Zahnaš, Lužianky, Milan Macho, M. Ripňany, Michal Čery, Jelenec, Jakub Kunkel, Jozef Masár, Milan Mozeš, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Milan Augustín, Topoľčianky, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Andel, Vráble
51 - Lenka Sýkorová, Ivan Leckeš, Naďa Liková, Tomiš Lukáč, Nitra, Pavel Gálik ml., Lovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Margita Kališová, Šaľa, Emil Podhradský, Lukáčovce, Milan Fúska, Branč, Pavel Períček, Rišňovce, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Golha, Jozef Hoppan, Vráble, Ján Školník, Zl. Moravce
50 - Juraj Vencel, Patrik Laca, Ladislav Fazekaš, Miroslav Bartoš, František Filo, Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Martin Rus, Lukáčovce, Pavol Sámel, Pavol Sedliačik, Peter Jobbágy, Šaľa, Vladimír Machata ml., Lúčnica, Jožko Černý, Rumanová, Ján Kollár, Peter Vranský, Zbehy, Lukáš Takáč, Báb, Jozef Toman, Mário Pánis, D. Krškany, Marek Macek, Vinodol, Milan Kristek, Alekšince, Ľubomír Bobok, Volkovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Slavomír Sysel, H. Kráľová
49 - Jozef Senneš, Erich Schober, Ondrej Kišac, Ľubomír Bartakovič, František Grom, Peter Bezák, Andrej Kudamik, Nitra, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Martina Segíňová, Sľažany, Miloš Macala, Gáň, René Vincze, Šaľa, Peter Svitač, Telince, Juraj Bárek, Žirany, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Vladimír Machata st., Lúčnica, Katarína Vlčeková, Lužianky, Kamil Gajdoš, Golianovo, Imrich Drozdák, Babindol, Michal Hitka, Martin n/Ž., Tibor Széker, Zl. Moravce
48 - Mária Kunkelová, Martin n/Ž., Richard Karabinoš, Štefan Verták, Nitra, Ivan Remeň, Nit. Streda, Mária Roninová, Blahová, Viliam Moravčík, Kajal, Štefan Kúsek, Hostie, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Ivan Kupec, Čakajovce, Alexander Repta, Branč, Margita Pánisová, Július Galo, D. Krškany, Vladimír Kubala, Belince, Imrich Valent, Hosťovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Marián Kĺbik, Cabaj-Čápor
47 - Jaroslav Andrášik, Jozef Hudec st., Lukáš Bartakovič, Nitra, Anna Pacherová, Sľažany, Pavol Pagáč, Ivanka, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Chovanec, Šurianky, Martin Ribarič, Velčice, Ladislav Sivák, Žirany
46 - Dionýz Pecháček, Ľudovít Laca st., Nitra, Eva Uherová, Šaľa, Ladislav Šóki, Diakovce, Oskar Fördös, Č. Voda, Peter Štefanka, Lužianky, Tomáš Švec, Pohranice, Miro Senneš, Močenok, Ivan Macháč, Čakajovce, Pavel Kúsek, Žikava
45 - Marián Strečka, Topoľčianky, Pavol Štefek, V. Dolina, Dezider Zaujec, Nitra, Valent Vaňo, Žirany, Vojtech Mládek, Podhorany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Pavol Kozma, Branč
44 - Ivan Bradáč, Peter Bradáč, Golianovo, Emanuel Maňúch, Žirany, Johanka Obložinská, Ivanka, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Miroslav Lenický, H. Kráľová
43 - Milan Borovský, Dajana Borovská, Peter Horváth, Eduard Szabo, Nitra, Albert Lauro, Čeľadice, Štefan Popelka, Hájske, Andrej Švihorík, Báb, Stanislav Janov, Č. Kľačany
42 - Ján Ronin, Blahová, Norbert Zsigmond, N. Život, Dušan Gál, Klasov, Jozef Čentéš, Čakajovce, Peter Plandora, Nitra, Alojz Jenis, Žitavany, Irena Peťková, Peter Čepček, Zl. Moravce, Lenka Reptová, Branč, Ľudovít Desat, Podhorany
41 - Milan Rákoci, Magdaléna Michaličková, Nitra, Dušan Irsák, Sereď, Juraj Garay, M. Cetín, Ivan Berec, Lužianky, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce
40 - Mária Maťová, Nitra
39 - Peter Visolajský, Šaľa, Rudolf Kozma, Štitáre, Marek Kutak, Lehota, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Filip Dobiaš, Čeľadice, Mário Guzmický, Ivanka, Miroslav Fúska, Rišňovce, Ladislav Piška, Chrenová
38 - Andrej Šlosár, Nitra, Ján Dekan, Velčice, Ján Félis, Žitavany
37 - Matej Šimko, Močenok, Emília Malá, Vráble, Jozef Filo, Mojmírovce, František Chudý, Rišňovce, Dušan Gašparík, Machulince, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
36 - Marián Tkáč, Sereď, Peter Ivančík, Koniarovce, Michal Garay, Ladislav Hrachovický, Nitra, František Zaťko, Obyce, Mariana Szökeová, D. Obdokovce
35 - Henrich Richter, Bratislava, Ján Gálik, Žitavany
34 - Peter Lidik, D. Obdokovce
33 - Anka Kubalová, Sereď, Milan Javor, Šintava, Martin Krajčír, Štefan Csampai, Jozef Moder, Mariana Letková, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Boris Kozma, Štitáre, Róbert Rosko, Tvrdošovce
32 - Peter Rosko, Galanta, Zoltán Németh, N. Život, Rudolf Krajinčák, Báb, Marek Lauko, Lužianky
31 - Peter Eliáš, Lúčnica, Juraj Filo, Mojmírovce, Július Michalička, Nitra, Ján Lipovský, Báb, Pavol Novák, Sasinkovo
30 - Emília Frťalová, V. Ripňany, Juraj Holták, Nitra, Viliam Kudeláš, Rumanová
29 - Richard Buday, Ladice, Ján Ďurfina, Jarok, Celestín Berecz, Branč, Milan Németi, Nitra, Marta Machatová, Jelenec
27 - Eva Súľovská, Rišňovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Stano Čapkovič, N. Sady
26 - Miroslav Mihálka, Zl. Moravce, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Ľuboš Plevka, Šaľa
25 - Karol Bujalko, Vráble
24 - Tomáš Darázs, Šaľa, Igor Kotora st., Patrik Polonec, Erik Sovič, Nitra
23 - Roland Csányi, Šaľa, Katarína Malá, Jozef Malý, Ján Frajtík, Vráble, František Hrnčiar ml., Nitra, Rado Vágai, Čeľadice
22 - Tomáš Karácsony, Váhovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Zdenka Gombíková, Nitra
21 - Ľudovít Čelinák, Golianovo, Igor Galovič, Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Július Vodný, Babindol, Jozef Švolík, Obyce, Lukáš Petroch, V. Krtíš
20 - Vojtech Szöke, V. Cetín, Juraj Paška, Ján Bernát, Nitra, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Štefan Račko, D. Krškany
19 - Miroslav Jančovič, V. Dolina, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Filip Šmátrala, Sereď, Vojtech Mesároš, Lehota, Gitka Letková, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka
18 - Vladimír Ťapušík ml., Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Viktória Königová, Ivanka
17 - Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Jabar Said, Eduard Hrnčár, Nitra
16 - Ľubomír Ondrejmiška, Topoľčany, Tomáš Snop, Nitra, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., František Andraško, Jelenec, Lukáš Valent, Hosťovce
15 - Juraj Minárik, Obyce, Róbert Vaňo, Žirany, Kristína Molnárová, Štitáre
14 - Stanislav Nosian, Ivanka, Marek Hlava, Praha
13 - Miroslav Vojtek, Vráble, Jozef Šebík, Topoľčianky, Patrik Dubay, Zl. Moravce, Erika Kováč, Matúškovo, Katarína Beláková, D. Krškany
12 - Kristína Orelová, Janka Hrivňáková, Mária Sásiková, Michal Kálna, Maxim Manduch, Nitra, Peter Frajka, Zl. Moravce, Jozef Žikavský, Skýcov, Ján Kocian, Dražovce
11 - Marek Franko, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Jozef Švihorík, Báb
10 - Martin Pagáč, Ivanka, Pavol Holták, Katarína Bezáková, D. Krškany, Tomáš Gatko, Igor Dubeň, Nitra, Jaro Matejiček, Štitáre, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce, Mária Kováčová, Vráble
9 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vladimír Gombáš ml., Július Braun, Močenok, Mária Bereczová, Magdaléna Reptová, Branč, Miroslav Kováč ml., Žikava, Jaroslav Matejiček, Štitáre, Stanislav Zabák, Nitra
8 - Juraj Rosinský, Choča, Roland Bárek, Žirany, Zoltán Struhár, Diakovce
7 - Vladimír Gál, Mojmírovce, Bohuš Gombík, Richard Vnučko, Nina Letková, Juraj Zámočník, Radovan Balážik, Nitra, Saška Königová, Ivanka, Jakub Vojtek, Vráble
6 - Viliam Virgala, Róbert Valentíny, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jaroslav Fúska, Zbehy, Ivan Varga, Jelenec, Ján Jóža, Šaľa, Róbert Bencz, Žirany, Vojtech Gergel, Topoľčany, Pavel Dufek, Tek. Nemce, Lenka Tomanová, Čab
5 - Ivan Eliaš, Mário Depeš, Štefan Zabák, Ján Szabóo, Nitra, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miloš Ivanička, Zl. Moravce, Tomáš Kuzmický, Ivanka
4 - Anton Berecz, Branč, Matej Brandalík, Ingrid Reptíková, Marián Grman ml., Ľudovít Galgóci, Peter Kišac, Ľudovít Tarko, Nitra, Ján Kováč, V. Cetín, Helena Bartošová, D. Krškany, Miloš Šelestiak, Nit. Streda, Iveta Matejová, Zl. Moravce, Veronika Kunčíková, Ivanka
3 - Peter Ondriaš, Žitavany, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miloš Bystrický, Jozef Čulák, Ivanka, Monika Holtáková, Peter Slezák, Svätopluk Krčmárik, Patrik Moder, Nitra, Irena Valková, Zl. Moravce, Ľuboš Javorček, Zlaté Moravce
2 - Inka Reptíková, Ján Šiška, M. Halmeš, Nitra, Tomáš Szabo, Galanta, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Martina Balážová, Mária Kajabová, Ivanka, Monika Ďurinová, Golianovo, Gabriela Szökeová st., Vráble, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce
1 - Peter Bujalko, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

Víťazmi kola sú Peter Ryban a Peter Kluka, ktorí uhádli všetkých 10 zápasov! Rozdelia si preto kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Ak vám nesedia body, napíšte na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  9. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  10. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 19 799
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 19 103
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 092
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 158
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 660
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 348
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 891
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 575
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 294
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 289
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Celoplošné testovanie v Nitre: Prihlásilo sa už vyše päťsto dobrovoľníkov

Krajský lekár Ľubomír Ševčík hovorí, že najťažšie zrejme bude zabezpečiť dostatok zdravotníkov. Vyzýva ich, aby sa prihlásili.

Tradičné vianočné mestečko v Nitre nebude, neurobia ani klzisko na Župnom námestí

Mesto do poslednej chvíle verilo, že vianočné trhy budú. Vybralo aj predajcov.

Vlani boli mestské vianočné trhy len na Svätoplukovom námestí. Tento rok sa malo konať na troch miestach.

Kraj renovuje ďalšiu časť šalianskej polikliniky

Bez rekonštrukcií zatiaľ zostáva nemocničná časť. Podľa Prekopovej je o tomto objekte naďalej predčasné hovoriť.

Od pondelka pokračuje proces so starostom Dolného Chotára

Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku pokračuje od pondelka (26. 10.) pojednávanie so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol.

Starosta Dolného Chotára František Dora.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?