Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 15. kole

V poslednom 15. kole šiesti čitatelia uhádli 9 zápasov. Konečné poradie: 80 - Daruška Horváthová, Marek Rajtár, 79 - Stanislav Packa, Jozef Dubaj, 78 - Pavol Lieskovský, atď.

Peter Ryban a Peter Kluka pred týždňom uhádli všetkých 10 zápasov. Kartón piva, určený pre víťaza kola, si museli rozdeliť.Peter Ryban a Peter Kluka pred týždňom uhádli všetkých 10 zápasov. Kartón piva, určený pre víťaza kola, si museli rozdeliť. (Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 15. kola

D. Streda B - Palárikovo 2:1 1
Bánovce - Levice 1:0 1
Močenok - Ohrady 2:1 1
Vlčany - Orech. Potôň 2:3 2
Šintava - Tešedíkovo 2:1 1
Vinohrady - Trh. Hradská 0:3 2
Radošina - Jacovce 3:2 1
Sľažany - Alekšince 4:1 1
Janíkovce - V. Zálužie 4:3 1
Lapáš - Lehota 4:1 1

Konečné poradie po 15. kole

80 - Daruška Horváthová, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
79 - Stanislav Packa, Močenok, Jozef Dubaj, Topoľčianky
78 - Pavol Lieskovský, V. Zálužie
77 - Dušan Nagy, Jelenec, Alexandra Gálová, Žirany, Patrik Odráška, Čeľadice, Marek Fábry, Šurianky, Peter Kluka, Lapáš
76 - Janka Račková, Nitra
75 - Mária Látečková, Svätoplukovo, Juraj Vojtek, Miroslav Kováč, Vráble, Marek Kalúz, V. Zálužie
74 - Ľubomír Ballay, Karol Ryba, Juraj Náhlovský, Imrich Hrdlica, Nitra, Roman Bilický, Preseľany, Jana Gálová, Žirany, Jozef Štefák, Rišňovce, Michaela Debnárová, Zl. Moravce
73 - Tibor Horváth, Komjatice, Alexander Kusý, Trnovec, Vojtech Borka, Trstice, Tibor Tóth, Žihárec, Jaroslav Grman, Vráble, Barbora Mináriková, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Emil Dubec, Žikava, Judita Bužíková, Branč
72 - Marián Mateička, Behynce, Štefan Kočiš, Dušan Kolenčík, Trnovec, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Daniel Lörincz, Branč, Terka Tasáryová, Ivanka, Ladislav Mráz, Nitra, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany
71 - Zuzana Maťová, Ľuboš Baranec, Vladimír Kompas, Vladimír Krajčovič, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Peter Ryban, Nit. Streda, Ferko Valent, T. Mlyňany, Štefan Lipovský, P. Sady, Matúš Vajzer, Báb, Ján Árgyusi, Neded, Viktor Németh, Vráble, Ivan Bakyta, Jarok, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jaroslav Polák, V. Ripňany
70 - Štefan Bede, František Dedič, Milan Vöröš, Richard Magušín, Pavel König, Janka Tichá, Nitra, Tibor Glovenský, Košúty, György Jakubecz, H. Saliby, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Jozef Labuda, Solčany, Milan Kukučka, Žitavany, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Jozef Gál, Žirany, Ján Vaško, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota, Milan Minarovič, Behynce, Pavol Zachar, Báb, František Finta, Jelenec, Gabriel Hipp, Močenok, Marek Sabo, Rumanová
69 - Katarína Billiková, František Benc, Juraj Chrapko, Roman Sýkora, Jozef Prešinský, Alexander Meszáros, Nitra, Jana Dudonová, Sereď, Július Miškovič, Pavel Mihálik, Šaľa, Roman Margetin, Rišňovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Štefan Varga, Topoľnica, Krisztián Varga, Tešedíkovo, Ján Kóssi, Čifáre, Roman Guzmický, Ivanka, Ivanko Vanko, Zbehy, Matúš Jančo, Jelenec, Karol Blažovič, Lužianky, Jozef Šabo, Žitavany, Peťo Bányi, D. Obdokovce
68 - Ľubomír Turňa, Juraj Urban, Marián Grman, Martin Peniaško, Miroslav Fábry, Lenka Königová, Nitra, Anna Fazekašová, Neded, Ľuboš Motolík, Trnovec, Július Benkö st, Tibor Odráška, Šaľa, Marek Tvrdoň, Žirany, Jozef Borbély, V. Cetín, Florián Penzeš, H. Ohaj, Viliam Félis, Vráble, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Ján Slíž, Beladice, Štefan Macek, Vinodol, Jozef Králik, T. Mlyňany, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Žikava, Ladislav Čekey, Pohranice
67 - Michal Hunka, Milan Nagy, Stanislav Billik, Ivan Kozár ml., Anton Dano, František Čaniga, Ján Kmeťo, Slavomír Kotrla, Nitra, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jozef Török, Zuzana Matušicová, Pata, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Marián Titka, Július Benkö ml., Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Zoltán Jancsó, Vlčany, Patrik Pacher, Jozef Virág, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Emil Šatan, Vozokany, Peter Trungel, Jozef Joniak, Vráble, Henrich Bíro, Čakajovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Marek Fábry ml., Šurianky, Viliam Čulík, Machulince
66 - Pavel Hrnčár, Ladislav Skalický, Branislav Kišac, Dávid Said, Michal Motúz, Marián Barta, Nitra, Jozef Rehuš, Rišňovce, Štefan Mrllák, Gabriel Odráška, Tatiana Mifková, Juraj Žiačko, Šaľa, Silvester Lenčéš, Močenok, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Miloš Gál st., Žirany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Ferdinand Németh, H. Ohaj, Ladislav Szöke, Vráble, Peter Debnár, Zbehy, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Peter Pecho, Beladice, Marta Bystrická, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Baťala, Žitavany, Peter Strieška, Volkovce, Ľubomír Novota, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Boris Mesároš, Lehota
65 - Laco Ištokovič, Milan Lacina, Martin Lyžičiar, Ján Doboš, Jozef Svitač, Mária Königová, Ivan Lauko, Štefan Matesko, Nitra, Ivan Tóth, Čakajovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Patrik Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Imrich Struhár, Filip Vašíček, Leonard Bednár, Vráble, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Peter Hipp, Robert Ščepka, Milan Lazan, Jozef Sklenár, Martin Kormoši, Milan Bekéni, Šaľa, František Kóša, Branč, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Stanislav Pacher, Sľažany, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Roško, Dyčka, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Miroslav Močol, Alekšince, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Štefan Valovič, Rišňovce
64 - Juraj Hrnčár, Ľubica Tasáryová, Boris Grežo, Anna Gombíková, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Dušan Švehla, Sereď, Ivan Ďurický, Branč, Anna Duczová, H. Kráľová, Juraj Csirik, Pavol Uher, Šaľa, Viera Bradáčová, Golianovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Tibor Karácsony, Váhovce, Renátka Bajneková, Vráble, Jozef Huňady, Lúčnica, Ján Jacsa, Žihárec, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Martin Račko, D. Krškany, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Žemba, Rišňovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Kutak, Jarok
63 - Pavel Dojčar, René Daniš, David Karas, Juzek Karas, Igor Drotár, Belo Gombík, Eugen Németh, František Imre, Ľudovít Konečný, Vladimír Nemšovský, Nitra, Andrej Maťo, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Baláž, Peter Zeleňák, Jozef Kučera, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Juraj Mészáros, Selice, Peter Žitňanský, Topoľčany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ľubomír Mikula, Lehota, Alojz Rajtár, Sľažany, Anton Ďuriš, Vráble, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Matej Kuzmický, Peter König, Matúš Gregor, Jozef Kuzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Peter Matulník, N. Sady, Slavko Mikula, Zbehy, Tibor Šmitala, Ivan Mareček, Čab, Jozef Kukliš, Topoľčianky, František Šutka, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Vladimír Kéri, Slepčany, Štefan Páleník, Prílepy
62 - Maroš Karas, Ľuboš Mičík, Jozef Paulík, Katarína Karcolová, Pius Hajdák, Mária Sýkorová, Jozef Nosian, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Emil Remeň, Čeľadince, Ján Martinek, Róbert Sedlák, František Szolík, Šaľa, Gašpar Gál, Žirany, Igor Tkáč, Sereď, Csaba Šándor, Ľubomír Sako, Kolíňany, Margita Pavelková, Golianovo, Viktor Balko, Lužianky, Filip Guzmický, Peťka Račková, Ivanka, Oľga Pintérová, D. Krškany
61 - Marián Muzika, Imrich Ručkay, Vladimír Ťapušík, Miloš Sýkora, Katka Kišacová, Július Kolník, Ján Ehrenhold, Ladislav Nosian, Peter Kardoš, Nitra, Gabika Fikselová, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Miroslav Javor, Sereď, Ondrej Hajdu, Trnovec, Peter Lehocký, Marián Kopáčik, Šaľa, Milan Pagáč, Ivanka, Ivan Mikušík, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Július Oláh, Matúškovo, Peter Ambrózy, Selice, Marián Valla, V. Zálužie, Janka Gálová, Žirany, Rudolf Lauko, Zbehy, Štefan Peťovský, Lužianky, Ivan Kozár, D. Krškany, Tibor Berec, Lapáš, Imrich Maťo, Golianovo, Peter Tuhý, Machulince, Emília Káčerová, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Mário Slezák, Lukáčovce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Andrej Repta, Branč
60 - Jaroslav Korytár, Ján Barát, Štefan Dékány, Daniel Tasáry, Milan Petráš, Vladimír Papp, Dušan Letko, Jozef Ehrenhold, Ján Palka, František Hrnčiar st., Jaroslav Lazor, Nitra, Juraj Segíň, Sľažany, Martina Hippová, Ján Szöcs, Jozef Danada, Šaľa, Michal Hájnik, P. Sady, Ivan Tóth, H. Kráľová, Pavol Bradáč, Miriama Ďurinová, Golianovo, František Kausek, Klasov, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ján Antalík, Vráble, Marián Pauk, Rumanová, Ľubomír Martišovič, Róbert Šimák, Oľga Račková, D. Krškany, Martin Jurík, Čakajovce, Milan Greguš, Zbehy, Štefan Bystrický, Ivanka, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Ľudovít Valent, Košúty
59 - Ján Hnilica, Július Petrík, Lenka Sýkorová, Jakub Kania, Ivan Leckeš, Pavel Čvirik, Peter Solčianský, Edita Buchová, Igor Candrák, Nitra, Ján Gajdoš, N. Streda, Ján Wesolowski, Hlohovec, Marián Móri, Janka Jašiková, Slavo Kališ, Šaľa, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Július Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Richard Kollár, Lukáčovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Nagy, Gabika Szökeová, Jozef Hoppan, Vráble, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Štefan Tóth, Klasov, Daniel Mako, Čakajovce, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Juraj Német, D. Lefantovce, Dalibor Križma, Krnča, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Michal Čery, Jelenec, Štefan Hudec, Lužianky, Michal Páleník, Prílepy, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Jozef Martiška, Dražovce, Milan Šlosár, Čab, Ivan Lenický, H. Kráľová
58 - Vlado Sásik, Jozef Kóša, Jana Pavelková, Ján Hudec, Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Gabriel Lencsés, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Štefan Žarnócay, Šaľa, Norbert Adamča, Sereď, Miroslav Vajzer, Vráble, Jozef Barát, Topoľčany, Peter Juhász, Kolíňany, Milan Roman, Čab, Štefan Zeman, Jelenec, Peter Zahnaš, Lužianky, Marek Macek, Vinodol, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Vincent Káčer, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Milan Augustín, Karel Poštulka, Topoľčianky, Miroslav Jobko, Č. Kľačany, Miroslav Slovák, Dun. Streda
57 - Ivan Ševčík, Jarmila Saidová, Milan Ružička, František Juhás, Marek Rumanovský, Nitra, Martin Gyulai, Trnovec, Maroš Papp, Sereď, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Daniela Drahovská, P. Sady, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Hamerlík, Jelka, Peter Gyarfás, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Milan Fúska, Branč, Bohuš Baják, Lužianky, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Andel, Vráble, Filip Harčár, Šaľa
56 - Jozef Hudec ml., Andrej Kudamik, Nitra, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Timea Mészárosová, Pavol Sedliačik, Šaľa, David Slíž, Sereď, Štefan Kúsek, Hostie, Jožko Černý, Rumanová, Lukáš Takáč, Báb, Jozef Toman, Mário Pánis, D. Krškany, Milan Macho, M. Ripňany, Ján Golha, Vráble, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Masár, Zl. Moravce, Ondrej Molnár, Štitáre, Juraj Sádovský, Žitavce
55 - Juraj Vencel, Ondrej Kišac, František Bojda, Ľubomír Bartakovič, Ladislav Fazekaš, Miroslav Mada, Vojtech Porubský, František Filo, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Margita Kališová, Šaľa, František Margetin, Pavel Períček, Rišňovce, Emil Podhradský, Lukáčovce, Lukáš Vajzer, Vráble, Vladimír Machata st., Lúčnica, Peter Vranský, Zbehy, Tibor Széker, Zl. Moravce
54 - Marek Sokol, Jozef Senneš, Peter Bíro, Miroslav Bartoš, Nitra, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Svitač, Telince, Ján Kollár, Zbehy, Imrich Drozdák, Babindol, Vladimír Kubala, Belince, Milan Kristek, Alekšince, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ján Školník, Zl. Moravce, Vladimír Gálik, Jelenec, Peter Jobbágy, Šaľa
53 - Miroslav Zverka, Miroslav Račko, Erich Schober, Jaroslav Andrášik, Ivan Dominka, Naďa Liková, Štefan Verták, Nitra, Ivan Remeň, Nit. Streda, Martin Rus, Lukáčovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Vladimír Machata ml., Lúčnica, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Attila Szolnoki, Dyčka, Július Galo, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Miro Senneš, Močenok
52 - Ľudovít Laca st., Ivan Magdolen, František Grom, Richard Karabinoš, Michal Lichtner, Nitra, Pavol Sámel, René Vincze, Štefan Novák, Šaľa, Ladislav Šóki, Diakovce, Anna Pacherová, Sľažany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Štefanka, Lužianky, Vlado Matušica, Hájske, Milan Mozeš, Zl. Moravce, Ladislav Sivák, Žirany
51 - Dionýz Pecháček, Lukáš Bartakovič, Tomiš Lukáč, Nitra, Pavel Gálik ml., Lovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Alexander Repta, Branč, Margita Pánisová, D. Krškany, Mária Kunkelová, Martin n/Ž., Pavel Kúsek, Žikava, Miroslav Lenický, H. Kráľová
50 - Patrik Laca, Dezider Zaujec, Jozef Hudec st., Peter Horváth, Eduard Szabo, Nitra, Peter Čepček, Zl. Moravce
49 - Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Miloš Macala, Gáň, Eva Uherová, Šaľa, Juraj Bárek, Žirany, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Katarína Vlčeková, Lužianky, Kamil Gajdoš, Golianovo, Peter Bezák, Nitra, Pavol Kozma, Branč
48 - Mária Roninová, Blahová, Viliam Moravčík, Kajal, Johanka Obložinská, Ivanka, Dušan Gál, Klasov, Ivan Kupec, Čakajovce, Juraj Garay, M. Cetín, Imrich Valent, Hosťovce, Marián Kĺbik, Cabaj-Čápor
47 - Albert Lauro, Čeľadice, Ivan Bradáč, Golianovo, Pavol Pagáč, Ivanka, Jozef Chovanec, Šurianky, Martin Ribarič, Velčice, Mária Maťová, Nitra
46 - Oskar Fördös, Č. Voda, Ladislav Piška, Chrenová, Dajana Borovská, Nitra, Ivan Macháč, Čakajovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce
45 - Marián Strečka, Topoľčianky, Valent Vaňo, Žirany, Vojtech Mládek, Podhorany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Milan Borovský, Nitra, Ivan Berec, Lužianky
44 - Milan Rákoci, Nitra, Emanuel Maňúch, Žirany, Peter Bradáč, Golianovo
43 - Štefan Popelka, Hájske, Andrej Švihorík, Báb, Michal Garay, Nitra, František Chudý, Rišňovce, Ján Félis, Žitavany, Stanislav Janov, Č. Kľačany
42 - Ján Ronin, Blahová, Norbert Zsigmond, N. Život, Jozef Čentéš, Čakajovce, Peter Plandora, Nitra, Alojz Jenis, Žitavany, Irena Peťková, Zl. Moravce, Lenka Reptová, Branč, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
41 - Dušan Irsák, Sereď, Magdaléna Michaličková, Nitra, Mariana Szökeová, D. Obdokovce
39 - Peter Visolajský, Šaľa, Rudolf Kozma, Štitáre, Marek Kutak, Lehota, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Filip Dobiaš, Čeľadice, Mário Guzmický, Ivanka, Miroslav Fúska, Rišňovce
38 - Andrej Šlosár, Mariana Letková, Nitra, Ján Dekan, Velčice
37 - Matej Šimko, Močenok, Emília Malá, Vráble, Jozef Filo, Mojmírovce, Dušan Gašparík, Machulince
36 - Marián Tkáč, Sereď, Peter Ivančík, Koniarovce, František Zaťko, Obyce, Ladislav Hrachovický, Nitra
35 - Henrich Richter, Bratislava, Peter Eliáš, Lúčnica, Ján Gálik, Žitavany
34 - Peter Lidik, D. Obdokovce
33 - Anka Kubalová, Sereď, Milan Javor, Šintava, Martin Krajčír, Štefan Csampai, Jozef Moder, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Boris Kozma, Štitáre, Róbert Rosko, Tvrdošovce
32 - Peter Rosko, Galanta, Zoltán Németh, N. Život, Rudolf Krajinčák, Báb, Marek Lauko, Lužianky
31 - Juraj Filo, Mojmírovce, Július Michalička, Nitra, Ján Lipovský, Báb, Miroslav Mihálka, Zl. Moravce, Pavol Novák, Sasinkovo
30 - Emília Frťalová, V. Ripňany, Juraj Holták, Nitra, Viliam Kudeláš, Rumanová
29 - Richard Buday, Ladice, Ján Ďurfina, Jarok, Celestín Berecz, Branč, Milan Németi, Nitra, Marta Machatová, Jelenec
27 - Eva Súľovská, Rišňovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Stano Čapkovič, N. Sady, Lukáš Petroch, V. Krtíš
26 - Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Ľuboš Plevka, Šaľa
25 - Karol Bujalko, Vráble, Viktória Königová, Ivanka, Simona Szolnokiová, Dyčka
24 - Tomáš Darázs, Šaľa, Igor Kotora st., Patrik Polonec, Erik Sovič, Nitra
23 - Roland Csányi, Šaľa, Katarína Malá, Jozef Malý, Ján Frajtík, Vráble, František Hrnčiar ml., Nitra, Rado Vágai, Čeľadice, Štefan Račko, D. Krškany
22 - Tomáš Karácsony, Váhovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Zdenka Gombíková, Nitra
21 - Ľudovít Čelinák, Golianovo, Igor Galovič, Nitra, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Július Vodný, Babindol, Jozef Švolík, Obyce
20 - Vojtech Szöke, V. Cetín, Juraj Paška, Ján Bernát, Gitka Letková, Nitra, Jaroslav Valo, Tek. Nemce
19 - Miroslav Jančovič, V. Dolina, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Filip Šmátrala, Sereď, Vojtech Mesároš, Lehota
18 - Vladimír Ťapušík ml., Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Dušan Bogár, Kráľová n/V.
17 - Igor Horňáčik, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Jabar Said, Eduard Hrnčár, Nitra
16 - Ľubomír Ondrejmiška, Topoľčany, Tomáš Snop, Nitra, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., František Andraško, Jelenec, Lukáš Valent, Hosťovce
15 - Juraj Minárik, Obyce, Róbert Vaňo, Žirany, Kristína Molnárová, Štitáre
14 - Stanislav Nosian, Ivanka, Marek Hlava, Praha
13 - Miroslav Vojtek, Vráble, Jozef Šebík, Topoľčianky, Patrik Dubay, Zl. Moravce, Erika Kováč, Matúškovo, Katarína Beláková, D. Krškany
12 - Kristína Orelová, Janka Hrivňáková, Mária Sásiková, Michal Kálna, Maxim Manduch, Nitra, Peter Frajka, Zl. Moravce, Jozef Žikavský, Skýcov, Ján Kocian, Dražovce
11 - Marek Franko, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Jozef Švihorík, Báb
10 - Martin Pagáč, Ivanka, Pavol Holták, Katarína Bezáková, D. Krškany, Tomáš Gatko, Igor Dubeň, Nitra, Jaro Matejiček, Štitáre, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce, Mária Kováčová, Vráble
9 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Vladimír Gombáš ml., Július Braun, Močenok, Mária Bereczová, Magdaléna Reptová, Branč, Miroslav Kováč ml., Žikava, Jaroslav Matejiček, Štitáre, Stanislav Zabák, Nitra
8 - Juraj Rosinský, Choča, Roland Bárek, Žirany, Zoltán Struhár, Diakovce
7 - Vladimír Gál, Mojmírovce, Bohuš Gombík, Richard Vnučko, Nina Letková, Juraj Zámočník, Radovan Balážik, Nitra, Saška Königová, Ivanka, Jakub Vojtek, Vráble
6 - Viliam Virgala, Róbert Valentíny, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jaroslav Fúska, Zbehy, Ivan Varga, Jelenec, Ján Jóža, Šaľa, Róbert Bencz, Žirany, Vojtech Gergel, Topoľčany, Pavel Dufek, Tek. Nemce, Lenka Tomanová, Čab
5 - Ivan Eliaš, Mário Depeš, Štefan Zabák, Ján Szabóo, Nitra, Ivan Magdolen st., Janíkovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miloš Ivanička, Zl. Moravce, Tomáš Kuzmický, Ivanka
4 - Anton Berecz, Branč, Matej Brandalík, Ingrid Reptíková, Marián Grman ml., Ľudovít Galgóci, Peter Kišac, Ľudovít Tarko, Nitra, Ján Kováč, V. Cetín, Helena Bartošová, D. Krškany, Miloš Šelestiak, Nit. Streda, Iveta Matejová, Zl. Moravce, Veronika Kunčíková, Ivanka, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce
3 - Peter Ondriaš, Žitavany, Marcel Čerman, D. Obdokovce, Miloš Bystrický, Jozef Čulák, Ivanka, Monika Holtáková, Peter Slezák, Svätopluk Krčmárik, Patrik Moder, Nitra, Irena Valková, Zl. Moravce, Ľuboš Javorček, Zlaté Moravce
2 - Inka Reptíková, Ján Šiška, M. Halmeš, Nitra, Tomáš Szabo, Galanta, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zuzana Fajdová, D. Obdokovce, Martina Balážová, Mária Kajabová, Ivanka, Monika Ďurinová, Golianovo, Gabriela Szökeová st., Vráble
1 - Peter Bujalko, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

Konečné poradie považujte zatiaľ za neoficiálne, nemožno totiž vylúčiť, že sme sa niekde pomýlili a preto do piatku prijímame prípadné reklamácie.
Ak sa na čele nič nezmení, tak o poradí na prvých štyroch miestach rozhodlo špeciálne pravidlo o vyššom počte lepších výsledkov v jednotlivých kolách.

Porovnanie na 1.-2. mieste
Horváthová 455433567864668 - dvakrát trafila 8 zápasov
Rajtár 576655445746358 - len raz trafil 8

Porovnanie na 3.-4. mieste
Packa 475626536864377 - raz trafil 8, trikrát 7
Dubaj 355455476665558 - raz trafil 8, raz 7

Takže konečné poradie na čele by malo byť: 1. Daruška Horváthová, 2. Marek Rajtár, 3. Stanislav Packa, 4. Jozef Dubaj. Oficiálne to bude zverejnené v pondelňajších MY novinách.

V 15. kole šiesti tipéri uhádli 9 zápasov. Sú to: Anna Fazekašová, Anna Duczová, Ivan Tabaček, Juraj Náhlovský, Dávid Said a Gabriel Hipp. Vyžrebovali sme Annu Duczovú z Hornej Kráľovej. Tá vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Skryť Vypnúť reklamu

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  7. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  1. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  2. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  3. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  4. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  5. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  6. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  7. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  8. Budovanie zelenej značky
  9. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  10. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 21 091
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 20 969
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 17 580
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 710
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 318
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 055
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 497
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 366
  9. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020 7 259
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 202
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Najlepšie výsledky zaznamenali v druhom kole, najhoršie v prvom.

16 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

25. jan
Klaudio Farmadín vedie Športový klub Farmex Nitra. Nedávno vybudovali nové ihrisko s umelým povrchom a šprintérsku rovinku.

Jeho zverenci majú stále šancu prebojovať sa na olympiádu do Tokia.

18 h
Riaditeľ nemocnice Dubaj a primátor Hattas.

Testovanie sa má stať trvalou súčasťou nášho života na najbližšie mesiace a možno aj roky, hovorí riaditeľ nemocnice Milan Dubaj.

25. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

10 h

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

25. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

25. jan

Podľa aktuálne nastavených parametrov a údajov len z MOM, zriadených rezortom zdravotníctva, by si v Banskobystrickom kraji zopakovali testovanie v šiestich okresoch.

25. jan

Už ste čítali?