Štvrtok, 17. jún, 2021 | Meniny má AdolfKrížovkyKrížovky

Vianočný turnaj MY Nitrianskych novín pokračuje druhým dňom

Dvadsiaty ročník oblastnej fázy obľúbeného turnaja pokračoval v mestskej hale kvalifikáciou, v ktorej 21 mužstiev bojovalo o päť miesteniek do hlavného dňa.

V utorok boli v akcii aj obhajcovia trofeje z Výčap-Opatoviec.V utorok boli v akcii aj obhajcovia trofeje z Výčap-Opatoviec. (Zdroj: Martin Kilian)

SKUPINA E

Lapáš - Selice 6:2, 2., 13. a 19. Kozár, 14. Ambroz, 16. Schwarcz, 17. Husár -17. a 18. Klačman.
Klasov - Branč 4:2, 9. a 16. Z. Gyepes, 14. R. Gyepes, 17. Novotný - 1. Lörincz, 11. Vrábel.
Lapáš - Branč 4:2, 9. a 14. Krkoška, 7. a 20. Ambroz - 9. Lörincz, 12. Tóth.
Klasov - Selice 6:4, 2. a 11. Z. Gyepes, 13. a 16. Novotný, 15. Kramár, 20. Bako - 5. a 14. Gráf, 14. Klačman, 16. Prepelica.
Selice - Branč 7:3, 18. a 20. Klačman, 17. a 19. Iványi, 7. Šuster, 11. Chovanec, 19. Gráf - 16. a 20. Čapo, 2. Kučerka, 4. Lörincz.
Klasov - Lapáš 4:4, 9. a 19. Z. Gyepes, 11. Novotný, 17. Bako - 19. a 20. Schwarcz 8. Krkoška, 20. Ambroz.

Skryť Vypnúť reklamu

1. V. Lapáš 3 2 1 0 14:8 7
2. Klasov 3 2 1 0 14:10 7
3. Selice 3 1 0 2 13:15 3
4. Branč 3 0 0 3 7:15 0
Lapáš postúpil do hlavného hracieho dňa.

SKUPINA F

Č. Kľačany - Rumanová 1:4, 14. L. Švec - 6. Rác, 7. Novosedlík, 9. Viskup, 15. Šrámek.
Janíkovce - Čakajovce 3:1, 6. a 19. Lenčéš, 7. Frťala - 4. M. Greguš.
Č. Kľačany - Čakajovce 6:8, 11. a 13. L. Švec, 3. Šútor, 6. Chren, 12. Šabík, 16. Cigáň - 1., 3. a 15. Bíro, 2. Mládek, 5. M. Greguš, 6. Václav, 7. R. Greguš, 11. Pružinec.
Janíkovce - Rumanová 8:1, 8., 14. a 16. Galo, 7. Frťala, 8. Gúcky, 10. Prešinský, 11. Lenčéš, 17. Modzga - 13. Bábik.
Rumanová - Čakajovce 5:3, 2. a 7. Šrámek, 3. Bábik, 5. Sudovský, 16. Slamka - 11. a 13. Pružinec, 17. R. Greguš
Janíkovce - Č. Kľačany 3:4, 4. Lenčéš, 7. Gúcky, 8. Galo - 10. a 11. J.Švec, 1. a 20. Šútor

Skryť Vypnúť reklamu

1. Janíkovce 3 2 0 1 14:6
2. Rumanová 3 2 0 1 10:12 6
3. Čakajovce 3 1 0 2 12:14 3
4. Č. Kľačany 3 1 0 2 11:14 3
Janíkovce postúpili do hlavného hracaieho dňa.

SKUPINA G

Hosťová - Jelenec 5:0, 11. a 19. Palla, 3 .M. Balko, 15. Kazán, 17. Gál.
Golianovo - V. Cetín 3:2, 9. a 16. Jamrich, 2. P. Bradáč - 10. Szusztor, 12. Porubský.
Hosťová - V. Cetín 7:3, 10. a 12. Raučina 4. a 14. M. Balko, 10. Palla, 18. Boszorád, 19. Pavel - 13. a 18. Szusztor, 9. Majerčík.
Golianovo - Jelenec 5:3, 10. Maďar, 13. Čelinák, 16. Jamrich, 19. Zborovan, 19. P. Bradáč - 4. Nagy, 14. Turan, 17. Richter
Jelenec - V. Cetín 6:4, 7., 8. a 18. Nagy, 16. a 20. Hok, 17. Turan - 3. a 13. Szusztor, 9. a 20. Majerčík
Golianovo - Hosťová 1:6, 10. Gažo - 4. a 13. M. Balko, 12. a 16. Palla, 12. Bozsorád, 17. Rondoš (p).

Skryť Vypnúť reklamu

1. Hosťová 3 3 0 0 18:4 9
2. Golianovo 3 2 0 1 9:9 6
3. Jelenec 3 1 0 2 9:14 3
4. V. Cetín 3 0 0 3 9:16 0
Hosťová postúpila do hlavného hracieho dňa.

SKUPINA H

Čechynce - Kolíňany 8:1, 5., 9. a 13. J. Kluka, 7. Patúc, 8. Rus, 13. Ra. Šuba, 15. K. Šuba, 20. Marčan - 17. Augustín.
Nevidzany - N. Hrnčiarovce 2:5, 16. Odrážka, 17. Solárik - 5. a 11. Tábi, 13. a 18. Krošlák, 2. Zachar.
Čechynce - N. Hrnčiarovce 8:3, 6. Patúc, 8. Ro. Šuba, 8., 9. a 19. Ra. Šuba, 11. a 13. J. Kluka, 20. Marčan - 10. a 19. Tábi, 16. vlastný (Marčan).
Nevidzany - Kolíňany 3:5, 3. Mladý, 6. Klas, 18. Fruni - 1., 2., 20. a 20. Zelovič, 18. Augustín.
Kolíňany - N. Hrnčiarovce 6:6, 2., 2. a 12. Zelovič, 15. a 20. Bulla, 4. Vavrovič - 11. a 17. Tábi, 3. M. Szombat, 7. Skyba, 11. P. Szombat, 14. L. Szombat.
Nevidzany - Čechynce 2:2, 11. Klas, 14. Bujalko - 3. a 5. Rus.

1. Čechynce 3 2 1 0 18:6 7
2. N. Hrnčiarovce 3 1 1 1 11:16 4
3. Kolíňany 3 1 1 1 11:17 4
4. Nevidzany 3 0 1 2 7:12 1
Čechynce postúpili do hlavného hracieho dňa.

SKUPINA J

Báb - Rišňovce 2:1, 8. Hrdlica, 12. Mego - 4. Látečka
Lehota - Neverice 4:1, 5. a 10. Bernáth, 6. Nemeš, 8. M. Psota - 9. Pavlovič
Výčapy-Opatovce - Báb 3:2, 4. a 16. Martonka, 11. Kováč - 7. T. Ďuračka, 9. Pintér (p).
Lehota - Rišňovce 3:2, 3. a 14. Muzika, 1. M. Psota - 1. Kroppel, 7. Korec.
V.-Opatovce - Neverice 7:4, 2., 7. a 10. Martonka 1. a 12. Tóth, 11. Kováč, 18 .Hrnčár - 3. a 4. Viglacký, 7. Halmeš, 16. Pavlovič.
Lehota - Báb 1:2, 6. Bernáth - 7. Hozák, 7. Beňuš.
Neverice - Rišňovce 3:4, 6. Malák, 9. Michalka, 12. Pavlovič - 1. Látečka, 3. Lazarčík, 15. J. Kemláge, 16. M. Kemláge
Lehota - V.-Opatovce 2:7, 2. Muzika, 6. Majerhoffer - 5. a 10. Pavlovič, 7. a 12. Martonka,
1. Tóth, 2. Král, 14. Gábriš.
Báb - Neverice 6:6, 3. T. Ďuračka, 3. M. Ďuračka, 7. Beňuš, 8. Takáč, 10. Pintér, 14. Grobarčík - 4. a 15. Malák, 15. a 16. Viglacký, 9. Gálik, 10. Pavlovič.
V.-Opatovce - Rišňovce 3:6, 1. Baláž, 8. M. Arpáš, 11. Martonka - 2. a 2. Korec, 3 .Sersen, 4. Fiala, 7. Látečka, 15. Záhončík

1. V. Opatovce 4 3 0 1 20:14 9
2. Báb 4 2 1 1 12:11 7
3. Lehota 4 2 0 2 10:12 6
4. Rišňovce 4 2 0 2 14:10 6
5. Neverice 4 0 1 3 14:21 1

Výčapy-Opatovce postúpili do hlavného hracieho dňa.

AKO NASTÚPILI

V. LAPÁŠ: Oláh, Oškerský, Kóša, Bogyo, Kozár, Husár, Krkoška, Molnár, Schwarcz, Balla, Berec, Ambroz, Slíž.
SELICE: Strapek, Iványi, Prepelica, Šuster, Klačman, Gráf, Chovanec, Urbanovič.
RUMANOVÁ: Bagocký, Novosedlík, Slamka, Ľ. Varga, Bábik, Rác, Šramek, Sudovský, T. Varga, Ölvecký, Viskup, Holčík.
Č. KĽAČANY: J. Švec, Chren, Šabík, Šútor, Cigáň, Drobný, Ondrek, L. Švec.
KLASOV: Domanický, Kramár, Seneši, Szalai, Novotný, Z. Gyepes, Bako, Levický, R. Gyepes.
JANÍKOVCE: Krátky, Hamar, Ballay, Lukáč, Domasta, Gucký, Mikulášik, Frťala, Galo, Lenčéš, Slezák, Bibeň, Modzga, Prešinský.
ČAKAJOVCE: P. Mako, M. Mako, Mládek, Toman, Václav, Pružinec, M. Greguš, R. Greguš, Bača, Bíro, Bačinský.
BRANČ: Németh, Vrábel, Čapo, Tóth, Labuda, Lörincz, Kučerka, Stojka, Kapalla, Selecký, Látečka, Hric, Pénzeš.
JELENEC: P. Kubalák, Richter, Nagy, Gálik, Hok, Borbély, Jiránek, J. Kubalák, Turan, Zeman, Mikle.
HOSŤOVÁ: Rondoš, Palla, Kazán, Földessy, Gál, Pavel, Bozsorád, Raučina, R. Balko, M. Balko.
KOLÍŇANY: Chovanec, Dóci, Kováč, Bulla, Zelovič, Molnár, Balko, Augustín, Szórád, Miškovič, Vavrovič, Cimerman.
ČECHYNCE: Navrátil, Šindler, Ra. Šuba, Patúc, Marčan, Ro. Šuba, Rus, J. Kluka, K. Šuba, Kupeček, R. Kluka, Csámpai, Turba, Greguš.
NEVIDZANY: Pichňa, Baláž, Eigrai, Sabol, Valkovič, Fruni, Solárik, Mladý, Šabík, Bujalko, Odrážka, Strieška, Klas.
GOLIANOVO: Bányi, M. Bradáč, M. Majerčík, O. Majerčík, Gažo, Zborovan, Maďar, Mikláš, Jamrich, Čelinák, P. Bradáč.
NEVERICE: Halmeš, Michalka, Malák, Pavlovič, Szekely, Viglacký, Mikulajčik, Gálik, Borčin, Dujíček, Katula, Segényi, Žikavský.
BÁB: Pintér, Michalička, Kozák, T. Ďuračka, Beňuš, Hrdlica, Grobarčík, Mega, M. Ďuračka, Takáč, Grežo, Koszorú, Tomša.
LEHOTA: J. Psota, Antoni, Bede, Majerhoffer, Muzika, Feher, M. Psota, Mesároš, Bernáth, Durdiak, Lichtner, Nemeš, Maťuš.
VÝČAPY-OPATOVCE: Gábriš, Král, Pavlovič, Kováč, Klenka, Hrnčár, M. Arpáš, Martonka, Baláž, J. Arpáš, Kuna, Tóth, Sahulčík.

Fotogaléria Martina Kiliana














































Program hlavného turnaja - 28. 12.

SKUPINA A
8.00 Sľažany - Ivanka
8.45 Tešedíkovo - Lapáš
9.30 Sľažany - Lapáš
10.15 Tešedíkovo - Ivanka
11.00 Ivanka - Lapáš
11.45 Tešedíkovo - Sľažany

SKUPINA B
8.22 Zbehy - Čechynce
9.07 ViOn B/Volkovce - Janíkovce
9.52 Zbehy - Janíkovce
10.37 ViOn B/Volkovce - Čechynce
11.22 Čechynce - Janíkovce
12.07 ViOn B - Zbehy

SKUPINA C
12.30 Alekšince - Chrenová
13.15 Močenok - Výčapy-Opatovce
14.00 Alekšince - Výčapy-Opatovce
14.45 Močenok - Chrenová
15.30 Chrenová - Výčapy-Opatovce
16.15 Močenok - Alekšince

SKUPINA D
12.52 Čeľadice - V. Zálužie
13.37 Kráľová n/V. - Hosťová
14.22 Čeľadice - Hosťová
15.07 Kráľová n/V. - V. Zálužie
15.52 V. Zálužie - Hosťová
16.37 Kráľová n/V. - Čeľadice

ŠTVRŤFINÁLE
17.00 A1 - C2
17.23 D1 - B2
17.46 C1 - A2
18.10 B1 - D2

SEMIFINÁLE
18.34 víťazi 1. a 2. štvrťfinále
18.57 víťazi 3. a 4. štvrťfinále

O 3. MIESTO
19.20

FINÁLE
19.45.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Rady nad zlato: Naučte sa pripraviť dezerty ako z cukrárne
  2. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  3. Crème de la crème po slovensky
  4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  5. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  6. Po Slovensku na motorke
  7. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  8. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  9. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  10. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  1. Crème de la crème po slovensky
  2. Rady nad zlato: Naučte sa pripraviť dezerty ako z cukrárne
  3. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  4. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  5. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Začíname prikrmovať: Ako vybrať detskú ovocnú výživu?
  8. Arónia: Spoznajte jej zázračné účinky na zdravie, chutné recepty
  9. Po Slovensku na motorke
  10. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 25 224
  2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 14 192
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 12 917
  4. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 11 105
  5. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 10 876
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 7 702
  7. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 223
  8. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 6 992
  9. Po Slovensku na motorke 5 438
  10. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 4 858
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Čoskoro tridsiatnik Tomáš Darnady má vliať janíkovskému futbalu nový život. Z príchodu novej sily sa teší aj legendárny funkcionár klubu Jozef Dolinský (vpravo).

Nebude to tak, že ktosi len v nedeľu príde po päťdesiat eur a zdúchne preč, hlási Darnady.


6 h
Toto najstaršie ihrisko plánujú zrušiť, bude tu lúka s grillmi. Kolotoč ako historický artefakt zostane.

Daniele a muflóny bude možné pozorovať aj z mosta s vyhliadkou. Tam, kde je teraz obora, bude ďalšie detské ihrisko.


6 h
Sovíčatá vypadli z hniezda na strome v areáli školského parku.

Nečakane vypadli z hniezda na strome v areáli školského parku.


ZŠ J. V. Šimka Žitavany a 1 ďalší 15 h
Vedúci zásahového tímu Jaroslav Slašťan.

Medvede sa v minulosti v našom regióne nevyskytovali.


9 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

K príčine smrti sa vyjadria, až keď budú k dispozícii laboratórne výsledky. Predbežne to s očkovaním nesúvislo.


15. jún

Podobné prípady sa stali na viacerých miestach Slovenska.


14 h

Osoba na 15 metrov štvorcových už nie je limitom pre prevádzky v zelených a žltých okresoch.


TASR 14. jún

Zrazená osoba utrpela doposiaľ nezistené zranenia.


SITA 15. jún

Už ste čítali?