Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

Víťazom 3. kola je Dávid Slíž zo Serede, ktorý trafil 8 zápasov. Poradie na čele: 19 - Filip Marinov, Rumanová, Miroslav Javor, Sereď, Štefan Hudec, Lužianky, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jakub Vojtek, Vráble, atď.

Správne tipy 3. kola:

FC ViOn - Ružomberok 3:5 2
Nitra jun. - Sereď 0:0 X
Topoľčany - Vráble 1:3 2
Bánovce - Gabčíkovo 2:0 1
ČFK Nitra - Neded 1:2 2
Kráľová n/V. - Z. Klasy 2:0 1
Lapáš - Zbehy 0:0 X
Žirany - Hosťová 1:2 2
Branč - D. Krškany 1:3 2
Obyce - Neverice 0:2 2

Poradie po 3. kole:

19 - Filip Marinov, Rumanová, Miroslav Javor, Sereď, Štefan Hudec, Lužianky, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jakub Vojtek, Vráble

18 - Martin Tesár, Marcel Pánis, Nitra, Martin Kormoši, Šaľa, Dávid Slíž, Sereď, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Peter König, Ivanka, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Michal Kaplán, Č. Hrádok

Skryť Vypnúť reklamu

17 - Ľuboš Baranec, Laco Ištokovič, Nitra, Ľudovít Valent, Košúty, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Miloš Remenár, Sereď, Vojtech Mesároš, Lehota, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Miloš Gál st., Žirany, Martin Jurík, Čakajovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Erik Fábry, V. Cetín, Peter Pecho, Beladice, Pavol Kuna, Šaľa, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Masár, Ján Školník, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Rudolf Matejov, Skýcov, Viliam Félis, Vráble, Maroš Sádovský, Žitavce

16 - Boris Kučerka, René Daniš, Jozef Paulík, Ján Hnilica, Dušan Letko, Igor Dubeň, Daruška Horváthová, Nitra, Ján Slíž, Tomáš Strapko, Beladice, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jozef Török, Pata, Jozef Repa, Prílepy, Ján Jambor, Rišňovce, Pavel Mihálik, Milan Lazan, Adam Novák, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Judita Bužíková, Branč, Ľubomír Kollár, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Matej Kuzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Lívia Šimončíková, Pohranice, Ľubomír Sako, Kolíňany, Matej Šimko, Močenok, Štefan Zeman, Jelenec, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Mária Rajtárová, Mariana Rajtárová, Martin n/Ž., Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Viktor Balko, Lužianky, Kristína Králiková, Zbehy

Skryť Vypnúť reklamu

15 - Štefan Dékány, Vladimír Kompas, Roman Sýkora, Martin Krajčír, Jaroslav Lazor, Miroslav Fábry, Ľudovít Laca st., Ivan Kozár ml., Juraj Urban, Marek Ševčík, Mária Sýkorová, Jozef Svitač, Erik Sovič, Pavel König, Igor Kotora, Ivan Lauko, Viera Lauková, František Hrnčiar ml., Ján Hudec, Katarína Dobiašová, Ladislav Mráz, Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Nitra, Ján Árgyusi, Gabriel Fazekaš, Neded, Tibor Bene st., Tibor Bene, D. Obdokovce, Ivan Kupec, Čakajovce, Patrik Dubnička, Štefan Dubnička, Váhovce, Tibor Glovenský, Košúty, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Zsolt Kováč, Matúškovo, Dušan Kolenčík, Trnovec, Jana Dudonová, Sereď, Viera Bradáčová, Golianovo, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Margita Pánisová, Július Galo, Mário Pánis, Oľga Pinterová, D. Krškany, Ivan Ďurický, Branč, Zuzana Matušicová, Pata, Juraj Segíň, Martina Segíňová, Sľažany, Ľuboš Nagy, František Finta, Jelenec, Rudolf Macho, Kolíňany, Milan Minarovič, Behynce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Marek Fábry, Šurianky, Juraj Sabo, Rumanová, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Michaela Záhorská, Lukáčovce, Ján Martinek, Ján Zeleňák, Marián Titka, Gabriel Odráška, Martina Hippová, Šaľa, Emil Dubec, Žikava, Ivana Kunkelová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Šabo, Žitavany, Filip Vašíček, Juraj Vojtek, Jozef Malý, Jozef Hoppan, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Mária Látečková, Svätoplukovo, Silvester Lenčéš, Marek Eiselle, Močenok, Ivanko Vanko, Zbehy

Skryť Vypnúť reklamu

14 - Ján Kozla, Žirany, Peter Bezák, Alexander Meszáros, František Juhás, Maroš Karas, David Karas, Richard Magušín, Štefan Bede, Karol Ryba, Stanislav Billík, Ernest Szombath, Štefan Zabák, Miro Račko, Jarmila Saidová, Juraj Náhlovský, Eugen Németh, Vlado Sásik, Michal Garay, Peter Kardoš, Jakub Kania, Ľubomír Ballay, Nitra, Jozef Sklenár, Peter Hipp, Peter Jobbágy, Július Miškovič, Ján Szöcs, Tibor Odráška, Eva Ščepková, Štefan Mrllák, Margita Kališová, Šaľa, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Barát, Topoľčany, Marián Zlatňanský (Orol), Irena Petková, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Zlatica Šimáková, Helena Privarová, D. Krškany, Filip Dobiaš, Čeľadice, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zolo Sabo, Anna Duczová, Štefan Straňák, H. Kráľová, Marián Chobot, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Marián Tkáč, Igor Tkáč, Sereď, Milan Javor, Šintava, Dávid Jancsó, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Vladimír Gombáš ml., Stanislav Packa, Močenok, Roman Bilický, Preseľany, Július Oláh, Matúškovo, František Kóša, Andrej Repta, Daniel Lörincz, Mikuláš Pintér, Branč, Peter Juhász, Csaba Sándor, Kolíňany, Pavol Bradáč, Imrich Maťo, Golianovo, Matúš Vajzer , Báb, Andrej Maťo, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Žemba, Rišňovce, Ľubomír Rybár, Igor Horňáčik, Cabaj, Tibor Horváth, Komjatice, Ivan Tóth, Henrich Bíro, Čakajovce, György Jakubecz, H. Saliby, Ján Hegyi, Jelka, Milan Pagáč, Vladimír Tasáry, Milan Tatranský, Ivanka, Mário Fábry, Šurianky, Richard Jasan , Mechenice, Peter Debnár, Zbehy, Ľudovít Desat, Podhorany, Ladislav Čekey, Pohranice, Miroslav Szlamka, Váhovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Juraj Mészáros, Selice, Imrich Valent, Hosťovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Lýdia Augustínová, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ján Golha, Jozef Joniak, Ján Antalík, Vráble, Štefan Tóth, Klasov, Július Pavlov, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Peťo Bányi, D. Obdokovce, Dušan Gašparík, Machulince

13 - Ivan Leckeš, Peter Plandora, Šimon Šuník, Vlado Krajčovič, Marián Grman, Ján Barát, Patrik Andrášik, Igor Drotár, Milan Vöröš, Miloslav Paluš, Ján Palka, Vladimír Ťapušík, Vladimír Nemšovský, Miroslav Mada, Mária Königová, Ladislav Nosian, Miroslav Zverka, Anton Dano, Jozef Hudec st., Jozef Ehrenhold, Jozef Nedelka, Nitra, Vojtech Borka, Timea Aghová, Trstice, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Kúsek, Hostie, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Labuda, Solčany, Martina Bapčányová, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Rudolf Lauko, Peter Bodi, Zbehy, Katarína Pálková, Jozef Kutak, Jarok, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Marián Kĺbik, Cabaj, Peter Svitač, Telince, Ondrej Molnár, Štitáre, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Štefan Varga, Topoľnica, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Alojz Rajtár, Sľažany, Anna Fazekašová, Neded, Ivan Remeň, Nit. Streda, Roman Margetin, František Margetin, Jozef Rehuš, Rišňovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Kucharik, Krtovce, Margita Pavelková, Golianovo, Marián Pauk, Rumanová, Alexandra Gálová, Jozef Gál, Janka Gálová, Žirany, Ondrej Kišac, Peter Kišac, Nové Sady, Miroslav Bystrický, Jozef Kuzmický, Roman Guzmický, Imrich Guzmický, Ivanka, Štefan Kočiš, Trnovec, Lukáš Valent, Hosťovce, Andrej Švihorík, Lukáš Takáč, Báb, Bartolomej Gulka, Branč, Lukáš Bíro, Čakajovce, Michal Čery, Jelenec, Ľuboš Grofčík, Miroslav Močol, Alekšince, František Čaniga, Dražovce, Miroslav Lenický, H. Kráľová, Róbert Cámpai, Čechynce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Bohuš Baják, Lužianky, Vlado Jánošík, D. Krškany, Peter Kluka, Lapáš, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Tatiana Mifková, Ján Petráš, Pavol Uher, Pavol Sedliačik, Robert Ščepka, Marián Kopáčik, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Miloš Macala, Gáň, Michal Hitka, Martin n/Ž., Pavel Kúsek, Žikava, Jakub Kunkel, Peter Čepček, Stanislav Pacher, Pavel Bachan, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Žitavany, Sidónia Boboková, Volkovce, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Huňady, Lúčnica, Emil Rusnák, Beladice, Katarína Malá, Vráble, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Martin Kratochvíl, Žitavce

12 - Igor Galovič, František Benc, Imrich Ručkay, Juraj Vencel, Juraj Hrnčár, Pavel Hrnčár, Milan Lacina, František Dedič, Ľuboš Mičík, Dajana Borovská, Anna Gombíková, František Filo, Jana Pavelková, Katarína Karcolová, Pius Hajdák, Ján Doboš, Dávid Said, Andy Jaršinská, Lenka Königová, Jozef Hudec ml., Ján Ehrenhold, Milan Ružička, Jozef Prešinský, Peter Bíro, František Hrnčiar st., Nitra, Ondrej Kozolka, Ladislav Kéry, Peter Strieška, Volkovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Roman Rajnoha, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Peter Ondriaš, Štefan Mravík, Alojz Jenis, Žitavany, Štefan Macek , Marek Macek, Vinodol, Dušan Beder, Lapáš, Milan Šlosár, Čab, Peter Matulník, Nové Sady, Marián Valla, V. Zálužie, Milan Strapko, Beladice, Peter Ambrózy, Selice, Jaroslav Dvorský, Pata, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Peter Vašek, Ján Vaško, Nikola Nosianová, Roman Obložinský, Ivanka, Milan Fúska, Alexander Repta, Branč, Dušan Švehla, Maroš Papp, Sereď, Peter Žitňanský, Topoľčany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Hamerlík, Jelka, Stanislav Pacher, Sľažany, František Kausek, Klasov, Boris Mesároš, Lehota, Ivan Kozár, Jozef Toman, Martin Račko, Helena Bartošová, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Peter Zahnaš, Lužianky, Jožko Černý, Rumanová, Jana Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Mário Slezák, Lukáčovce, Ľuboš Motolík, Pavol Andel, Alexander Kusy, Trnovec, Albert Lauro, Čeľadice, Pavol Török, V. Dolina, Marián Mateička, Behynce, Milan Macho, M. Ripňany, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Jozef Kučera, Štefan Žarnócay, Peter Lehocký, Juraj Žiačko, Janka Jašiková, Šaľa, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Vladimír Kéri, Slepčany, Maroš Slovák, Mojzesovo, Imrich Struhár, Vráble

11 - Pavel Čvirik, František Imre, Slavomír Kotrla, Eduard Szabo, Dezider Zaujec, Martin Peniaško, Miroslav Markusek, Ľubomír Turňa, Ladislav Pindeš, Milan Borovský, Mariana Letková, Belo Gombík, Ľuboš Fúska, Miloš Sýkora, Vladimír Ťapušík ml., Barbora Mináriková, Valéria Volfová, Ján Kmeťo, Jozef Nosian, Štefan Matesko, František Grom, Ľudo Horváth, Nitra, Kamil Popelka, Hájske, Emil Šatan, Vozokany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Norbert Zsigmond, N. Život, Peter Štefanka, Lužianky, Tibor Šmitala, Čab, Július Pápay, Ľubomír Straňák, Peter Gyárfás, Ivan Tóth, H. Kráľová, Michal Palka, Cabaj, Ľubomír Mikula, Lehota, Rudolf Krajinčák, Imrich Hrdlica, Báb, Anna Pacherová, Sľažany, Patrik Pacher, Lena Kunkelová, Denis Novota, Zl. Moravce, Peter Visolajský, Jozef Danada, Slavo Kališ, Július Benkö ml., Július Benkö st., Marián Móri, Ľuboš Plevka, Šaľa, Peter Ryban, Nit. Streda, Dušan Podhradský, Oľga Račková, D. Krškany, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Viera Pavelková, Golianovo, Peter Vrabec, Daniel Mako, Jakub Macháč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Branislav Kišac, Nové Sady, Marta Bystrická, Ivanka, Karol Kuruc, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Štefan Valovič, Katarína Chudá, Rišňovce, Ján Dekan, Velčice, Slavko Mikula, Milan Greguš, Zbehy, Ján Rigler, Bratislava, Milan Kristek, Alekšince, Martin Antl, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Tomáš Švec, Pohranice, Peter Góra, Tešedíkovo, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Frajka, Machulince, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Rasťo Kazík, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Attila Szolnoki, Dyčka, Emília Malá, Miroslav Kováč, Vráble, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Marek Jókai, H. Ohaj

10 - Július Kolník, Ladislav Baláži, Marián Muzika, Ladislav Skalický, Ľudovít Laca, Ľubica Tasáryová, Jana Račková, Ján Šiška, Štefan Bystrický, Jozef Kóša, Ľubomír Lenický, Marián Barta, Michal Motúz, Tatiana Kucharová, Nitra, Pavol Pagáč, Filip Guzmický, Ivanka, Ladislav Nagy, Anton Ďuriš, Ľuboš Modzga (Šuker), Jaroslav Grman, Ladislav Szöke, Vráble, Tibor Tóth, Ján Jacsa, Žihárec, Marianka Szökeová, D. Obdokovce, Katarína Vlčeková, Štefan Peťovský, Lužianky, Ján Malý, Hosťová, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Jozef Borbély, V. Cetín, Dušan Irsák, Sereď, Ladislav Németh, V. Úľany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Emil Remeň, Čeľadince, Ladislav Šóki, Diakovce, Milan Bekéni, Róbert Sedlák, Peter Zeleňák, Karol Mészáros, Jozef Baláž, Šaľa, Viliam Kudeláš, Rumanová, Pavol Kozma, Branč, Katka Kišacová, Nové Sady, Michal Páleník, Prílepy, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Ján Kollár, Peter Vranský, Zbehy, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Alexander Kobza, Čechynce, Juraj Gutman, Choča, Jozef Štefák, Rišňovce, František Andraško, Jelenec, Vojtech Kováč, Žirany, Ivan Lenický, H. Kráľová, Ondrej Hajdu, Trnovec, Gabriel Hipp, Močenok, Vladimír Bielik, Dodo Augustín, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Dodo Korgo, Klasov, Simona Szolnokiová, Dyčka

9 - Ľubomír Bartakovič, Dionýz Pecháček, Daniel Tasáry, Peter Solčiansky, Jozef Moder, Erich Schober, Ivan Magdolen, Ivan Čimo, Vladimír Papp, Ľudovít Konečný, Jaroslav Andrášik, Jaroslav Korytár, Nitra, Štefan Maťo, V. Cetín, Pepo Hasilla, V. Zálužie, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Jozef Martiška, Dražovce, Marek Marcinkech, Vinodol, Gabriel Galbavý, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Jozef Kubáň, Alekšince, Boris Kozma, Rudolf Kozma, Štitáre, Juraj Burián, Mostová, Róbert Pospiš, René Vincze, Šaľa, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Pavel Babiak, Ján Félis, Žitavany, Milan Roman, Ivan Mareček, Čab, Jozef Andel, Marián Grman, Vráble, Pavel Períček, František Chudý, Rišňovce, Peter Kramný, Kolíňany, Štefan Pilčík, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Dušan Gál, Klasov, Štefan Popelka, Hájske, Natália Gregorová, Štefan Račko, Ivanka, Július Bradáč, Golianovo

8 - Michal Hunka, František Bojda, Ladislav Fazekaš, Nitra, Jaro Fúska, Zbehy, Július Szarka, Topoľnica, Peťka Račková, Mário Guzmický, Ivanka, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Imrich Drozdák, Babindol, Karol Blažovič, Lužianky, Juraj Német, D. Lefantovce, Jozef Horňák, Anton Škrabala, Rišňovce, František Szolík, Šaľa, František Kunkel, Ľubomír Novota, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Peter Trungel, Miroslav Vajzer, Vráble, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Jozef Švolík, Obyce

7 - Tatiana Bartakovičová, Ľudovít Kováč, Michal Lauko, Nitra, Ondrej Hupka, Čakajovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Vladimír Gálik, Jelenec, Marián Balko, Klasov, Juraj Mikuš, Zbehy, Jozef Záhorský, Roman Grznár, Rišňovce, Miriama Ďurinová, Golianovo, Karol Bujalko, Leonard Bednár, Erik Somor, Vráble, Róbert Bencz, Žirany, Ľubor Kajaba, Ivanka, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Pavol Štefek, V. Dolina

6 - Edita Buchová, Mária Kóšová, Nitra, Miroslav Fúska, Rišňovce, Patrik Odráška, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Arpád Varga, Neded, Anton Uher, Šaľa, Jozef Roško, Dyčka, Pavol Petrík, Behynce, Peter Toriška, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Tibor Berec, Lapáš, Marek Hlava, Praha, Gabika Szökeová, Vráble

5 - Silvia Madová, Lenka Sýkorová, Ľubo Penzeš, Rozália Kotorová, Ľubomír Rák, Nitra, Peťa Kozmová, Štitáre, Lenka Reptová, Branč, Ján Bucheň, Martin Školník, Zl. Moravce, Peter Rosina, Velčice, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Peter Obložinský, Ivanka, Emil Podhradský, Lukáčovce, Juraj Csirik, Šaľa, Erik Minár, Obyce

4 - Roland Bárek, Gašpar Gál, Attila Sonlajtner, Žirany, Jaroslav Slamka, Báb, Dezider Lenčéš, Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Monika Lukyová, Beladice, Lukáš Bartakovič, Milan Petráš, Milan Krupa, Nitra, Gabika Fikselová, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Janka Paulíková, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Eliáš, Lúčnica, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Štefan Brat, Golianovo, Alexander Györóg, D. Saliby, Kristína Líšková, Branč, Miroslav Kováč, Žikava

3 - Celestín Berecz, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Nikoleta Palovčíková, Tes. Mlyňany, Michal Kováč, Vráble, Július Vodný, Babindol, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Marek Balko, Peter Jamrich, Klasov, Pavol Novák, Sasinkovo, Samuel Brida, V. Zálužie, Marek Horváth, Andrej Kudamik, Marián Grman ml., Nitra

2 - Vladimír Kupec, Zbehy, Matej Šabo, Obyce, Valent Vaňo, Žirany, Pavel Dojčar, Nitra

Víťazom 3. kola je Dávid Slíž zo Serede, ktorý trafil 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Ak vám nesedia body, ozvite sa na e-mail martin.kilian@petitpress.sk, vašu žiadosť prešetríme.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  2. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  3. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  5. Aj matematika sa dá skrotiť
  6. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  7. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  8. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  9. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  10. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Novinka medzi prefabrikátmi
  10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 16 720
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 391
  3. Aká je chémia vôní 12 399
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 11 215
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 383
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 893
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 640
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 278
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 782
  10. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 6 304
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.
Peter Dobiaš v reprezentačnom drese a s dcérkou.

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

VIDEO: Z podniku v Šali odniesli 10 nelegálnych kvízomatov

V podniku to istého majiteľa nedávno zasahovali aj v Galante.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Žilina chce krajšiu stanicu. Železnice tlačí do spoločného projektu

Samospráva predstavila plán obnovy hanby Žiliny.

Mladá vodička tvrdí, že policajt jej nadával

Správanie hliadky mestskej polície po dopravnej nehode vyvoláva pochybnosti.

Už ste čítali?