Nedeľa, 24. september, 2017 | Meniny má Ľuboš, Ľubor
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

Vo 4. kole najviac - 9 zápasov - uhádli Jozef Toman a Jozef Masár. Poradie na čele: 26 - Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Masár, Zl. Moravce; 25 - Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jakub Vojtek, Vráble; atď.

Pre kartón piva Corgoň prišiel víťaz 3. kola Dávid Slíž zo Serede.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 4. kola:

FC Nitra - FC ViOn 1:0 1
Pezinok - Šaľa 0:0 X
Moravany - Sereď 1:1 X
Beladice - Kráľová n/V. 4:1 1
Zbehy - Čeľadice 3:0 1
Výč.-Opatovce - Žitavany 0:3 2
Lehota - Sľažany 3:1 1
Svätoplukovo - Báb 4:5 2
N. Hrnčiarovce - Čechynce 3:1 1
Tomášikovo - D. Saliby 2:1 1

Poradie po 4. kole

26 - Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Masár, Zl. Moravce

25 - Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jakub Vojtek, Vráble

24 - Filip Marinov, Rumanová, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Laco Ištokovič, Nitra, Michal Kaplán, Č. Hrádok

23 - Rudolf Matejov, Skýcov, Jozef Török, Pata, Dávid Slíž, Miroslav Javor, Sereď, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Eva Bodorová, Vieska n/Ž.

22 - Roman Sýkora, Karol Ryba, Martin Tesár, Jarmila Saidová, Ľuboš Baranec, Viera Lauková, Nitra, Miloš Kečkéš, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ľudovít Valent, Košúty, Jozef Repa, Prílepy, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Pavel Mihálik, Šaľa, Viera Bradáčová, Golianovo, Miloš Remenár, Sereď, Vojtech Mesároš, Lehota, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Miloš Gál st., Žirany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Pecho, Beladice, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Tuhý, Machulince, Viliam Félis, Vráble, Maroš Sádovský, Žitavce, Marek Eiselle, Močenok, Kristína Králiková, Zbehy

21 - Boris Kučerka, Maroš Karas, Marcel Pánis, Mária Sýkorová, Ladislav Mráz, Daruška Horváthová, Nitra, Martin Kormoši, Adam Novák, Šaľa, Tibor Glovenský, Košúty, Gabriel Lešš, Ľubomír Kollár, Miroslav Lenický, H. Kráľová, Zoltán Jancsó, Vlčany, Dušan Kolenčík, Trnovec, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Toman, Július Galo, Oľga Pinterová, D. Krškany, Jozef Žemba, Rišňovce, Judita Bužíková, Ivan Ďurický, Daniel Lörincz, Branč, Peter König, Terka Tasáryová, Ivanka, Miroslav Piovarči, Bohuš Baják, Lužianky, Martin Jurík, Čakajovce, Lívia Šimončíková, Pohranice, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Michaela Záhorská, Lukáčovce, Ivana Kunkelová, Marta Kunkelová, Irena Petková, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Štefan Tóth, Klasov, Jozef Hoppan, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ivanko Vanko, Zbehy

20 - Štefan Dékány, Martin Krajčír, František Juhás, Jozef Paulík, Miroslav Fábry, Ján Hnilica, Dušan Letko, Stanislav Billík, Miroslav Mada, Ivan Lauko, Igor Dubeň, Anton Dano, Ján Hudec, Katarína Dobiašová, Nitra, Marián Zlatňanský (Orol), Zl. Moravce, Tibor Bene st., Peťo Bányi, D. Obdokovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Ivan Kupec, Čakajovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Ondrej Molnár, Štitáre, Dávid Jancsó, Vlčany, Zsolt Kováč, Matúškovo, Štefan Straňák, H. Kráľová, Stanislav Packa, Matej Šimko, Močenok, Tomáš Strapko, Beladice, Alexandra Gálová, Žirany, Zuzana Matušicová, Pata, Juraj Segíň, Sľažany, György Jakubecz, H. Saliby, Matej Kuzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, Milan Minarovič, Behynce, Marek Fábry, Šurianky, Pavol Andel, Trnovec, Erik Fábry, V. Cetín, František Finta, Jelenec, Ladislav Čekey, Pohranice, Ján Martinek, Milan Lazan, Martina Hippová, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Emil Dubec, Žikava, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Filip Vašíček, Juraj Vojtek, Jozef Malý, Jozef Joniak, Ján Antalík, Vráble, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Mária Látečková, Svätoplukovo

19 - Peter Bezák, Alexander Meszáros, Ivan Leckeš, Vlado Krajčovič, René Daniš, Jaroslav Lazor, Marián Grman, Richard Magušín, František Dedič, Patrik Andrášik, Igor Drotár, Ivan Kozár ml., Juraj Urban, Miloslav Paluš, Miro Račko, Juraj Náhlovský, Jozef Svitač, Pavel König, Andy Jaršinská, František Hrnčiar ml., Milan Ružička, Jozef Nedelka, Vlado Lyžičiar, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Mravík, Jozef Šabo, Žitavany, Zlatica Šimáková, Mário Pánis, D. Krškany, Ján Kozla, Žirany, Ján Slíž, Beladice, Filip Dobiaš, Čeľadice, Patrik Dubnička, Váhovce, Anna Duczová, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marián Tkáč, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Milan Javor, Šintava, František Kóša, Bartolomej Gulka, Branč, Peter Juhász, Kolíňany, Anna Fazekašová, Neded, Ján Jambor, Rišňovce, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Tibor Horváth, Komjatice, Ivan Bakyta, Jarok, Henrich Bíro, Čakajovce, Peter Kišac, Nové Sady, Juraj Sabo, Rumanová, Peter Hipp, Ján Zeleňák, Jozef Kučera, Ján Petráš, Marián Titka, Tibor Odráška, Gabriel Odráška, Pavol Sedliačik, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Imrich Valent, Hosťovce, Pavel Kúsek, Žikava, Jakub Kunkel, Pavel Bachan, Ján Školník, Zl. Moravce, Marianna Rajtárová, Martin n/Ž., Sidónia Boboková, Volkovce, Silvester Lenčéš, Močenok

18 - František Imre, David Karas, Juraj Hrnčár, Štefan Zabák, Anna Gombíková, Vladimír Ťapušík, Dávid Said, Erik Sovič, Eugen Németh, Ladislav Nosian, Igor Kotora, Miroslav Zverka, Michal Garay, Peter Kardoš, Jozef Ehrenhold, Jakub Kania, Ľubomír Ballay, Boris Grežo, František Hrnčiar st., Nitra, Ján Árgyusi, Gabriel Fazekaš, Neded, Štefan Kúsek, Hostie, Viliam Matejov, Lena Kunkelová, Peter Rajnoha, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Marek Macek, Vinodol, Helena Privarová, Margita Pánisová, D. Krškany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zolo Sabo, H. Kráľová, Alfonz Ondrejmiška, Dušan Gašparík, Machulince, Marián Chobot, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Roman Bilický, Preseľany, Alojz Rajtár, Sľažany, Ivan Remeň, Nit. Streda, Roman Margetin, Rišňovce, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Pavol Bradáč, Imrich Maťo, Golianovo, Vincent Komačka, Topoľčany, Matúš Vajzer , Báb, Andrej Maťo, Jozef Kutak, Jarok, Ľubomír Rybár, Cabaj, Ondrej Kišac, Nové Sady, Jana Gálová, Jozef Gál, Juraj Bárek, Janka Gálová, Žirany, Andrej Repta, Branč, Lukáš Valent, Hosťovce, Ľuboš Nagy, Michal Čery, Štefan Zeman, Jelenec, Ján Hegyi, Jelka, Vladimír Tasáry, Peter Vašek, Ivanka, Mário Fábry, Šurianky, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Kluka, Lapáš, Tatiana Mifková, Štefan Mrllák, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Baťala, Žitavany, Peter Bajla, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ján Kóssi, Čifáre

17 - František Benc, Juraj Vencel, Pavel Hrnčár, Ján Barát, Ľudovít Laca st., Ľuboš Mičík, Marek Ševčík, Ernest Szombath, Belo Gombík, Ľuboš Fúska, Jana Pavelková, Katarína Karcolová, Miloš Sýkora, Vladimír Ťapušík ml., Mária Königová, Jozef Nosian, Ľubomír Lenický, Marián Barta, Nitra, Jozef Sklenár, Peter Jobbágy, Július Miškovič, Ľuboš Plevka, Pavol Kuna, Eva Ščepková, Šaľa, Ľubomír Števanka, Preseľany, Marián Šlagor, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Jozef Labuda, Solčany, Peter Ondriaš, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy, Dušan Beder, Lapáš, Milan Šlosár, Čab, Peter Matulník, Nové Sady, Katarína Pálková, Jarok, Milan Strapko, Beladice, Ladislav Kéry, Volkovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Juraj Čurgaly, Janíkovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marián Kĺbik, Igor Horňáčik, Cabaj, Ľubomír Mikula, Boris Mesároš, Lehota, Milan Pagáč, Imrich Guzmický, Roman Obložinský, Ivanka, Milan Fúska, Mikuláš Pintér, Branč, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Rudolf Krajinčák, Andrej Švihorík, Lukáš Takáč, Báb, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Csaba Sándor, Kolíňany, Anna Pacherová, Stanislav Pacher, Martina Segíňová, Sľažany, František Kausek, Klasov, Peter Zahnaš, Lužianky, Martin Račko, Vlado Jánošík, D. Krškany, Viera Pavelková, Golianovo, Daniel Mako, Lukáš Bíro, Čakajovce, František Čaniga, Dražovce, Richard Jasan , Mechenice, Marián Mateička, Behynce, Peter Debnár, Zbehy, Miroslav Močol, Alekšince, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Miloš Macala, Gáň, Alexander Kusy, Trnovec, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Peter Frajka, Zl. Moravce, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Ján Golha, Vráble

16 - Pavel Čvirik, Slavomír Kotrla, Eduard Szabó, Dezider Zaujec, Martin Peniaško, Imrich Ručkay, Milan Lacina, Štefan Bede, Mariana Letková, František Filo, Pius Hajdák, Ján Doboš, Valéria Volfová, Ján Kmeťo, Vlado Sásik, Jozef Hudec ml., Jozef Hudec st., Jozef Prešinský, Štefan Matesko, Ľudovít Konečný, Peter Bíro, Tatiana Kucharová, Nitra, Kamil Popelka, Hájske, Roman Rajnoha, Patrik Pacher, Jozef Plesnivý, Peter Čepček, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Žitavany, Tibor Tóth, Žihárec, Juraj Kadlieček, Dražovce, Štefan Macek , Vinodol, Peter Štefanka, Lužianky, Jaroslav Dvorský, Pata, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Michal Palka, Cabaj, Peter Svitač, Telince, Dušan Švehla, Maroš Papp, Sereď, Ladislav Németh, V. Úľany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., František Margetin, Štefan Valovič, Rišňovce, Milan Bekéni, František Szolík, Štefan Žarnócay, Ján Szöcs, Peter Lehocký, Pavol Uher, Robert Ščepka, Marián Kopáčik, Juraj Žiačko, Margita Kališová, Šaľa, Ivan Kozár, Oľga Račková, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Margita Pavelková, Golianovo, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Jožko Černý, Rumanová, Ivan Tóth, Čakajovce, Miroslav Bystrický, Ján Vaško, Nikola Nosianová, Ivanka, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Peter Bodi, Zbehy, Ľuboš Motolík, Štefan Kočiš, Trnovec, Albert Lauro, Čeľadice, Jozef Andel, Imrich Struhár, Emília Malá, Miroslav Kováč, Vráble, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Alexander Kobza, Čechynce, Ivan Mareček, Čab, František Andraško, Jelenec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Tomáš Švec, Pohranice, Ivan Lenický, H. Kráľová, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Timea Aghová, Trstice, Peter Góra, Tešedíkovo, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Peter Strieška, Volkovce, Vladimír Kéri, Slepčany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Maroš Slovák, Mojzesovo, Attila Szolnoki, Simona Szolnokiová, Dyčka, Dodo Korgo, Klasov

15 - Július Kolník, Vladimír Kompas, Peter Plandora, Šimon Šuník, Miroslav Markusek, Ladislav Baláži, Marián Muzika, Ladislav Skalický, Milan Vöröš, Dajana Borovská, Ján Palka, Vladimír Nemšovský, Štefan Bystrický, Jozef Kóša, Lenka Königová, Ľudo Horváth, Jaroslav Andrášik, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ladislav Nagy, Ľuboš Modzga (Šuker), Katarína Malá, Jaroslav Grman, Vráble, Norbert Zsigmond, N. Život, Pepo Hasilla, Marián Valla, V. Zálužie, Štefan Peťovský, Lužianky, Tibor Šmitala, Čab, Július Pápay, Gabriel Galbavý, Peter Gyárfás, H. Kráľová, Ján Malý, Hosťová, Peter Ambrózy, Selice, Jozef Borbély, V. Cetín, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Kucharik, Krtovce, Jozef Kubáň, Milan Kristek, Alekšince, Helena Bartošová, D. Krškany, Peťka Račková, Roman Guzmický, Filip Guzmický, Milan Tatranský, Ivanka, Marián Pauk, Rumanová, Peter Vrabec, Jakub Macháč, Čakajovce, Katka Kišacová, Nové Sady, Jozef Rehuš, Rišňovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Pavol Török, V. Dolina, Imrich Hrdlica, Báb, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Slavko Mikula, Milan Greguš, Zbehy, Ján Rigler, Bratislava, Július Benkö ml., Róbert Sedlák, Marián Móri, Janka Jašiková, Jozef Baláž, René Vincze, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Ladislav Babóti, Vlčany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Denis Novota, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Dušan Gál, Klasov, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Emil Rusnák, Beladice, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok

14 - Igor Galovič, Ľubomír Turňa, Ladislav Pindeš, Ľubica Tasáryová, Jozef Moder, Jana Račková, Barbora Mináriková, Ján Ehrenhold, Michal Motúz, František Grom, Ladislav Fazekaš, Nitra, Pavol Pagáč, Marta Bystrická, Natália Gregorová, Mário Guzmický, Ivanka, Emil Šatan, Vozokany, Jaro Fúska, Juraj Mikuš, Zbehy, Jozef Martiška, Dražovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Dušan Irsák, Sereď, Július Oláh, Matúškovo, Peter Visolajský, Jozef Danada, Július Benkö st., Šaľa, Emil Remeň, Čeľadince, Peter Ryban, Nit. Streda, Ladislav Šóki, Diakovce, Viliam Kudeláš, Rumanová, Branislav Kišac, Nové Sady, Jozef Čentéš, Čakajovce, Alexander Repta, Branč, Michal Páleník, Prílepy, Milan Roman, Čab, Imrich Drozdák, Babindol, Pavel Períček, Jozef Záhorský, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Ján Dekan, Velčice, Juraj Gutman, Choča, Martin Antl, V. Zálužie, Vojtech Kováč, Žirany, Milan Augustín, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Marián Grman, Anton Ďuriš, Karol Bujalko, Vráble, Ján Jacsa, Žihárec, Viktor Balko, Lužianky, Július Bradáč, Golianovo

13 - Ľubomír Bartakovič, Dionýz Pecháček, Ľudovít Laca, Milan Borovský, Daniel Tasáry, Ivan Čimo, Vladimír Papp, Ľudovít Kováč, Peter Solčiansky, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Katarína Vlčeková, Lužianky, Marek Marcinkech, Vinodol, Dušan Podhradský, D. Krškany, Pavol Kozma, Branč, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Karol Kuruc, Mojmírovce, Lucia Kunová, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Ján Kollár, Peter Vranský, Zbehy, Róbert Cámpai, Čechynce, Jozef Horňák, Anton Škrabala, Rišňovce, Peter Zeleňák, Karol Mészáros, Šaľa, Gabriel Hipp, Močenok, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jozef Huňady, Lúčnica, Martin Kratochvíl, Žitavce, Ladislav Szöke, Vráble, Marek Jókai, H. Ohaj, Štefan Račko, Ivanka, Ján Félis, Žitavany

12 - Tatiana Bartakovičová, Erich Schober, Michal Lauko, Jaroslav Korytár, Ľubomír Rák, Nitra, Vladimír Gálik, Jelenec, Juraj Burian, Mostová, Juraj Német, D. Lefantovce, Milan Macho, M. Ripňany, Miriama Ďurinová, Golianovo, Slavo Kališ, Šaľa, František Kunkel, Štefan Pilčík, Ľubomír Novota, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Gabriel Lencsés, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Leonard Bednár, Vráble

11 - Michal Hunka, František Bojda, Edita Buchová, Mária Kóšová, Nitra, Július Szarka, Topoľnica, Marián Balko, Klasov, Róbert Pospiš, Anton Uher, Juraj Csirik, Šaľa, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Miroslav Fúska, Katarína Chudá, Rišňovce, Peter Kramný, Kolíňany, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Peter Trungel, Erik Somor, Vráble, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce

10 - Ján Šiška, Nitra, Marianka Szökeová, D. Obdokovce, Gabriel Chrenko, Pavol Štefek, V. Dolina, Lenka Reptová, Branč, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Jozef Roško, Dyčka, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce, Peter Obložinský, Ivanka, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Emil Podhradský, Lukáčovce, Janka Paulíková, Martin n/Ž.

9 - Štefan Maťo, V. Cetín, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Boris Kozma, Rudolf Kozma, Štitáre, Ivan Magdolen, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Peter Rosina, Velčice, Štefan Popelka, Hájske, František Chudý, Rišňovce, Erik Minár, Obyce, Peter Eliáš, Lúčnica, Gabika Szökeová, Vráble, Kristína Líšková, Branč

8 - Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Vajzer, Vráble, Gašpar Gál, Žirany, Milan Petráš, Rozália Kotorová, Andrej Kudamik, Nitra, Jozef Švolík, Obyce, Martin Školník, Zl. Moravce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce

7 - Ondrej Hupka, Čakajovce, Monika Lukyová, Beladice, Róbert Bencz, Žirany, Tibor Berec, Lapáš, Ľubor Kajaba, Ivanka, Roman Grznár, Rišňovce, Štefan Brat, Golianovo, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Pavel Dojčar, Nitra, Jaroslav Skačan, Žihárec

6 - Patrik Odráška, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Arpád Varga, Neded, Pavol Petrík, Behynce, Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Marek Hlava, Praha, Valent Vaňo, Žirany, Samuel Brida, V. Zálužie, Alexander Györóg, D. Saliby

5 - Silvia Madová, Lenka Sýkorová, Ľubo Penzeš, Pavol Ďurina, Nitra, Peťa Kozmová, Štitáre, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Matej Šabo, Obyce, Marek Balko, Peter Jamrich, Klasov, František Szórád, Topoľníky, Tibor Kazaň, Branč, Kristián Tvrdoň, Žirany

4 - Roland Bárek, Attila Sonlajtner, Žirany, Lukáš Bartakovič, Milan Krupa, Nitra, Jaroslav Slamka, Báb, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Kováč, Žikava, Pavol Pavlatovský, Lipová

3 - Celestín Berecz, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Nikoleta Palovčíková, Tes. Mlyňany, Michal Kováč, Vráble, Július Vodný, Babindol, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Pavol Novák, Sasinkovo, Marek Horváth, Marián Grman ml., Nitra, Dušan Brňo, Lukáčovce

2 - Vladimír Kupec, Zbehy, Ľubica Volšíková, Ivanka

Vo 4. kole najviac - až 9 zápasov - uhádli Jozef Toman z D. Krškán a Jozef Masár zo Zlatých Moraviec. Prosíme ich, aby sa ozvali na e-mail martin.kilian@petitpress.sk alebo mobil 0905 550 775 a dali vedieť, či súhlasia s rozdelením kartónu piva Corgoň, alebo máme žrebovať.
Ak vám nesedia body, tiež sa ozvite na rovnaký e-mail, vašu vec prešetríme.
Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Firma chce zameniť pozemky a zastavať zelené parkovisko na nábreží Foto 2 068
  2. Mesto vymenilo starú budovu za novú. Zmluvu už roky skúma súd Foto 417
  3. Smrť trojročného dieťaťa: Nemocnica pochybila 335
  4. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 318
  5. Fotogaléria: Šaľa - Prievidza 2:1 Foto 279
  6. Fotogaléria: FC Nitra - Ružomberok 0:0 Foto 258
  7. Zo Smeru odišlo hromadne 22 členov, nepáčila sa im politika strany 246
  8. Dievčatá zo západu sú najlepšie 185
  9. Voľby do VÚC 2017 Šaľa: Zoznam kandidátov na poslancov 130
  10. Hrať v nitrianskom divadle je môj splnený sen, hovorí Ján Koleník 96

Najčítanejšie správy

Nitra

Firma chce zameniť pozemky a zastavať zelené parkovisko na nábreží

Obetujú poslanci pozemky so stromami pri rieke, aby zachránili zelenú plochu na Podzámskej ulici?

Mesto vymenilo starú budovu za novú. Zmluvu už roky skúma súd

Bývalý dom opatrovateľskej služby chátra a stáva sa nebezpečným pre okolie. Na liste vlastníctva ho má stále mesto.

Smrť trojročného dieťaťa: Nemocnica pochybila

Úrad pre dohľad už uzavrel vyšetrovanie. Nedostatky zistil aj vo vedení zdravotnej dokumentácie.

Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov

Vo volebnom obvode Nitra si zvolíme 13 poslancov. O 13 poslaneckých kresiel sa uchádza 82 kandidátov. Prinášame vám ich mená, vek, povolanie a politické zaradenie.

Fotogaléria: Šaľa - Prievidza 2:1

Futbalisti Dusla dnes dosiahli prvé víťazstvo na domácej pôde v tejto sezóne. Hostia z Prievidze dohrávali bez troch vylúčených hráčov.

Blízke regióny

Voľby do VÚC 2017 Trnava: Kandidáti na poslancov

Pozrite si kompletný zoznam kandidátov na poslancov vo voľbách do VÚC 2017 v obvode Trnava.

Gymnazista z Levíc je najmladším tanečníkom televíznej šou

Filip Buránsky (18) získal základy v levickom klube Junilev. S tancom začínal ako osemročný.

Heroín, kokaín, extáza a vedrá marihuany. V Maduniciach bola razia

Drogy má ešte potvrdiť expertíza. Pán „domáci“ všetko dobrovoľne vydal a nekládol odpor. Z marihuany mal vyrábať rôzne masti a ponúkať ich na sociálnych sieťach.

Na hradby použili asi 20 miliónov tehál, ich záchranu ocenili

Výročnú cenu časopisu Pamiatky a múzeá za rok 2016 získalo v kategórii „Obnova“ mestské opevnenie v Trnave.

V Bratislave víťazstvo hostí

Topoľčianski hokejisti vyhrali i druhý zápas na ľade súpera, nováčikovi z Bratislavy nadelili šesť gólov.

Všetky správy

Z KĽDR hlásili slabé zemetrasenie, už nehovoria o výbuchu

Otrasy najprv pripisovali ďalšiemu možnému testu.

Sagan: Okruh? Načo by som si ho dnes išiel pozrieť, veď zajtra ho uvidím

Peter Sagan v nedeľu zabojuje o tretí titul majstra sveta za sebou. Už nemám čo stratiť, hovorí.

Zarába rekordne veľa, ale žije ako vojak. Stačilo, hovorí Madonna

Trvá dvadsať minút, kým jej po koncerte prestane pískať v ušiach.

Nórsky divák nevedel, že Sagana na Tour de France vylúčili

Mnoho vlajok, hluk i emócie. Ľudia v Nórsku si majstrovstvá sveta v cyklistike užívajú.

Kam vyraziť