Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

V 5. kole bolo maximom sedem uhádnutých zápasov, čo dokázalo až 19 tipérov. Poradie na čele: 30 - Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jakub Vojtek, Vráble; 29 - Vlado Matušica, Hájske, Stanislav Babocký, T. Mlyňany

Správne tipy 5. kola

Trenčín - FC Nitra 5:2 1
Košice - FC ViOn 0:1 2
Nemšová - Vráble 1:0 1
Topoľčany - Pezinok 1:1 X
Sládkovičovo - Neded 2:0 1
Okoč-Sokolec - Tešedíkovo 2:1 1
Lapáš - Janíkovce 1:0 1
Trnovec - Lužianky 1:0 1
Branč - Hosťová 2:1 1
Velčice - Č. Kľačany 1:2 2

Poradie po 5. kole

30 - Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Jakub Vojtek, Vráble

29 - Vlado Matušica, Hájske, Stanislav Babocký, T. Mlyňany

28 - Vladimír Kompas, Ladislav Mráz, Nitra, Miloš Gál st., Žirany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž.

Skryť Vypnúť reklamu

27 - Štefan Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Filip Marinov, Rumanová, Jozef Török, Pata, Alexandra Gálová, Žirany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jarmila Saidová, Nitra, Jozef Kuzmický, Ivanka, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Filip Vašíček, Ján Antalík, Vráble, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Maroš Sádovský, Žitavce, Mária Látečková, Svätoplukovo

26 - Ivan Leckeš, Roman Sýkora, Marcel Pánis, Viera Lauková, Nitra, Rudolf Matejov, Skýcov, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Pavel Mihálik, Šaľa, Vojtech Mesároš, Lehota, Jozef Toman, D. Krškany, Ivan Ďurický, Branč, Kristián Varga, Tešedíkovo, Matej Kuzmický, Peter König, Ivanka, Peter Pecho, Beladice, Peter Tuhý, Machulince, Marta Kunkelová, Irena Petková, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Marianna Rajtárová, Martin n/Ž., Štefan Tóth, Klasov, Marek Eiselle, Močenok, Kristína Králiková, Zbehy

Skryť Vypnúť reklamu

25 - Martin Krajčír, Jaroslav Lazor, Maroš Karas, Juraj Hrnčár, Karol Ryba, Martin Tesár, Miroslav Mada, Ľuboš Baranec, Eugen Németh, Laco Ištokovič, Katarína Dobiašová, Jakub Kania, Nitra, Rudolf Lauko, Zbehy, Patrik Dubnička, Váhovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ľudovít Valent, Košúty, Štefan Straňák, Ľubomír Kollár, Miroslav Lenický, H. Kráľová, Viera Bradáčová, Golianovo, Henrich Richter, Bratislava, Tomáš Strapko, Beladice, Miloš Remenár, Sereď, Július Galo, D. Krškany, Martin Jurík, Čakajovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Daniel Lörincz, Branč, Bohuš Baják, Lužianky, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Kučera, Milan Lazan, Šaľa, Jakub Kunkel, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Viliam Félis, Jozef Malý, Vráble

Skryť Vypnúť reklamu

24 - Jozef Paulík, František Dedič, Patrik Andrášik, Igor Drotár, Stanislav Billík, Miro Račko, Mária Sýkorová, Juraj Náhlovský, Ivan Lauko, Anton Dano, Jozef Nedelka, Daruška Horváthová, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Marek Macek, Vinodol, Ján Kozla, Žirany, Ivan Kupec, Henrich Bíro, Čakajovce, Martin Kormoši, Adam Novák, Martina Hippová, Šaľa, Anna Duczová, H. Kráľová, Ondrej Molnár, Štitáre, Jozef Repa, Prílepy, Igor Tkáč, Dávid Slíž, Miroslav Javor, Sereď, Ivan Remeň, Nit. Streda, Stanislav Packa, Močenok, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Jozef Žemba, Rišňovce, Judita Bužíková, Branč, Ivan Bakyta, Jarok, Juraj Segíň, Sľažany, Milan Minarovič, Behynce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Terka Tasáryová, Imrich Guzmický, Ivanka, Erik Fábry, V. Cetín, Michaela Záhorská, Lukáčovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Juraj Mészáros, Selice, Juraj Minárik, Obyce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ján Školník, Zl. Moravce, Juraj Vojtek, Vráble, Peťo Bányi, D. Obdokovce

23 - Peter Bezák, Štefan Dékány, Ján Hnilica, Ivan Kozár ml., Juraj Urban, Jana Pavelková, Pavel König, Miroslav Zverka, Igor Dubeň, Ľubomír Ballay, Boris Grežo, Nitra, Štefan Mravík, Jozef Šabo, Žitavany, Marián Zlatňanský (Orol), Zl. Moravce, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Tibor Glovenský, Košúty, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Peter Vašek, Ivanka, Dávid Jancsó, Vlčany, Zsolt Kováč, Matúškovo, Gabriel Fazekaš, Neded, Ján Jambor, Rišňovce, Dušan Kolenčík, Pavol Andel, Trnovec, Andrej Maťo, Jarok, Margita Pánisová, Mário Pánis, Oľga Pinterová, D. Krškany, Peter Kišac, Nové Sady, Jozef Gál, Žirany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Zuzana Matušicová, Pata, Rudolf Macho, Kolíňany, Matej Šimko, Močenok, František Finta, Jelenec, Peter Kluka, Lapáš, Peter Hipp, Ján Zeleňák, Gabriel Odráška, Pavol Sedliačik, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Miloš Macala, Gáň, Emil Dubec, Žikava, Jozef Hoppan, Jozef Joniak, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Ivanko Vanko, Zbehy

22 - Vlado Krajčovič, René Daniš, František Juhás, David Karas, Miroslav Fábry, Dušan Letko, Ernest Szombath, Ladislav Nosian, Vlado Lyžičiar, Nitra, Vojtech Borka, Trstice, Peter Ondriaš, Žitavany, Filip Dobiaš, Čeľadice, Zolo Sabo, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Milan Strapko, Beladice, Marián Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, Peter Juhász, Kolíňany, Alojz Rajtár, Sľažany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Ľubomír Rybár, Cabaj, Tibor Horváth, Komjatice, Andrej Repta, Bartolomej Gulka, Branč, Lukáš Valent, Hosťovce, György Jakubecz, H. Saliby, Ján Hegyi, Jelka, Juraj Bárek, Žirany, Marek Fábry, Šurianky, Juraj Sabo, Rumanová, Ivan Mareček, Čab, Ján Martinek, Tibor Odráška, Štefan Mrllák, Janka Jašiková, Šaľa, Pavel Kúsek, Žikava, Štefan Zeman, Jelenec, Anna Fazekašová, Neded, Eva Lahučká, Zl. Moravce

21 - František Imre, Alexander Meszáros, Eduard Szabó, Boris Kučerka, Marián Grman, Ján Barát, Miloslav Paluš, Štefan Zabák, Vladimír Ťapušík, Miloš Sýkora, Dávid Said, Jozef Kóša, František Hrnčiar ml., Michal Garay, Jozef Nosian, Ján Hudec, Marián Barta, Jozef Ehrenhold, Milan Ružička, Peter Bíro, Nitra, Štefan Kúsek, Hostie, Juraj Kadlieček, František Čaniga, Dražovce, Viliam Matejov, Pavel Bachan, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Martina Bapčányová, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ján Slíž, Beladice, Dušan Beder, Lapáš, Helena Privarová, D. Krškany, Karol Čurgali, Mojmírovce, Ladislav Kéry, Sidónia Boboková, Volkovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Dušan Švehla, Sereď, Rudolf Krajinčák, Matúš Vajzer, Báb, Vladimír Gombáš ml., Silvester Lenčéš, Močenok, František Kóša, Branč, Roman Margetin, František Margetin, Jozef Rehuš, Štefan Valovič, Rišňovce, Adam Liptai (Gudi), Ladislav Babóti, Vlčany, Pavol Bradáč, Golianovo, Boris Mesároš, Lehota, Peter Zahnaš, Lužianky, Ondrej Kišac, Nové Sady, Jana Gálová, Janka Gálová, Žirany, Milan Pagáč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Lívia Šimončíková, Pohranice, Mário Fábry, Šurianky, Richard Jasan, Mechenice, Peter Debnár, Zbehy, Ján Rigler, Bratislava, Miroslav Močol, Alekšince, Tatiana Mifková, Ján Petráš, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Ján Golha, Jaroslav Grman, Vráble, Peter Bajla, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Igor Horňáčik, Cabaj, Kamil Oravec, T. Mlyňany

20 - Slavomír Kotrla, Dezider Zaujec, František Benc, Imrich Ručkay, Marián Muzika, Milan Lacina, Ľuboš Mičík, Ľuboš Fúska, Ján Doboš, Mária Königová, Igor Kotora, Jozef Hudec st., Štefan Matesko, Nitra, Jozef Sklenár, Peter Visolajský, Milan Bekéni, Július Benkö ml., František Szolík, Peter Jobbágy, Štefan Žarnócay, Marián Titka, Eva Ščepková, Robert Ščepka, Šaľa, Pavol Pagáč, Miroslav Bystrický, Ivanka, Kamil Popelka, Hájske, Ladislav Nagy, Jozef Andel, Miroslav Kováč, Vráble, Roman Rajnoha, Lena Kunkelová, Zl. Moravce, Tibor Tóth, Žihárec, Štefan Peťovský, Peter Štefanka, Lužianky, Milan Šlosár, Čab, Peter Matulník, Nové Sady, Július Pápay, Peter Gyárfás, Ivan Lenický, H. Kráľová, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jaroslav Dvorský, Pata, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Marián Kĺbik, Michal Palka, Cabaj, Peter Svitač, Telince, Ladislav Németh, V. Úľany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Csaba Sándor, Kolíňany, Anna Pacherová, Martina Segíňová, Sľažany, Ladislav Šóki, Diakovce, Viera Pavelková, Imrich Maťo, Golianovo, Ivan Tóth, Čakajovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Ľuboš Motolík, Ondrej Hajdu, Alexander Kusy, Trnovec, Ľuboš Nagy, Michal Čery, Jelenec, Pavol Török, V. Dolina, Lukáš Takáč, Báb, Vlado Jánošík, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Timea Aghová, Trstice, Michal Hitka, Martin n/Ž., Jozef Baťala, Žitavany, Vladimír Kéri, Slepčany, Ján Kóssi, Čifáre, Dodo Korgo, Klasov, Emil Rusnák, Beladice

19 - Pavel Čvirik, Richard Magušín, Pavel Hrnčár, Marek Ševčík, Dajana Borovská, Anna Gombíková, Katarína Karcolová, Pius Hajdák, Vladimír Nemšovský, Štefan Bystrický, Jozef Svitač, Barbora Mináriková, Andy Jaršinská, Vlado Sásik, Lenka Königová, Jozef Hudec ml., Peter Kardoš, Ľudovít Konečný, Ľudo Horváth, František Hrnčiar st., Ladislav Fazekaš, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Ján Árgyusi, Neded, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Macek, Vinodol, Zlatica Šimáková, Ivan Kozár, Martin Račko, D. Krškany, Tibor Šmitala, Čab, Katarína Pálková, Jarok, Ľubomír Mikula, Lehota, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Milan Javor, Šintava, Peter Žitňanský, Vincent Komačka, Topoľčany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Peter Hamerlík, Jelka, Maroš Papp, Sereď, Jozef Kucharik, Krtovce, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Daniel Mako, Čakajovce, Katka Kišacová, Nové Sady, Bernardína Jobková, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Bodi, Peter Vranský, Zbehy, Štefan Kočiš, Trnovec, Ján Vaško, Nikola Nosianová, Roman Obložinský, Mário Guzmický, Ivanka, Albert Lauro, Čeľadice, Jozef Chovanec, Šurianky, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Marián Mateička, Behynce, Alexander Kobza, Čechynce, Imrich Hrdlica, Báb, Mikuláš Pintér, Branč, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, František Andraško, Jelenec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Ján Szöcs, Peter Lehocký, Pavol Uher, Juraj Žiačko, Margita Kališová, Šaľa, Vladimír Bielik, Lýdia Augustínová, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jozef Plesnivý, Peter Čepček, Denis Novota, Zl. Moravce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Dušan Gál, Klasov, Maroš Slovák, Mojzesovo, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Viktor Balko, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Simona Szolnokiová, Dyčka

18 - Július Kolník, Peter Plandora, Martin Peniaško, Ladislav Baláži, Juraj Vencel, Ladislav Skalický, Ľudovít Laca, Mariana Letková, Belo Gombík, Ján Palka, Erik Sovič, Valéria Volfová, Ján Kmeťo, Ján Ehrenhold, Jozef Prešinský, Ľudovít Kováč, Nitra, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Pepo Hasilla, V. Zálužie, Ján Malý, Hosťová, Peter Ambrózy, Selice, Jozef Borbély, V. Cetín, Štefan Varga, Topoľnica, Patrik Pacher, Stanislav Pacher, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Stanislav Pacher, Sľažany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Peter Ryban, Nit. Streda, František Kausek, Klasov, Margita Pavelková, Július Bradáč, Golianovo, Peťka Račková, Natália Gregorová, Ivanka, Oľga Račková, D. Krškany, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Milan Roman, Čab, Jozef Kutak, Jarok, Ján Dekan, Velčice, Juraj Gutman, Choča, Vojtech Kováč, Žirany, Marián Móri, Július Miškovič, Ľuboš Plevka, Marián Kopáčik, Šaľa, Gabriel Hipp, Močenok, Milan Augustín, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Marián Grman, Vráble, Ján Félis, Žitavany

17 - Igor Galovič, Ľudovít Laca st., Štefan Bede, Milan Vöröš, František Filo, Jana Račková, Vladimír Ťapušík ml., Edita Buchová, Ľubomír Lenický, Vladimír Papp, Tatiana Kucharová, Jaroslav Andrášik, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Emil Šatan, Vozokany, Milan Kukučka, Žitavany, Norbert Zsigmond, N. Život, Marián Valla, Martin Antl, V. Zálužie, Jozef Martiška, Dražovce, Milan Fúska, Alexander Repta, Branč, Dušan Irsák, Sereď, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Jozef Danada, Július Benkö st., Róbert Sedlák, Pavol Kuna, René Vincze, Šaľa, Helena Bartošová, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Jakub Macháč, Čakajovce, Branislav Kišac, Nové Sady, Marta Bystrická, Ivanka, Michal Páleník, Prílepy, Imrich Drozdák, Babindol, Andrej Švihorík, Báb, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Jozef Štefák, Katarína Chudá, Rišňovce, Slavko Mikula, Zbehy, Milan Kristek, Alekšince, Peter Frajka, Zl. Moravce, Anton Ďuriš, Peter Trungel, Katarína Malá, Ladislav Szöke, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka

16 - Miroslav Markusek, Ľubomír Turňa, Ladislav Pindeš, Dionýz Pecháček, Michal Hunka, Ľubica Tasáryová, Peter Solčiansky, Jozef Moder, Erich Schober, Michal Motúz, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol, Július Oláh, Matúškovo, Emil Remeň, Čeľadince, Dušan Podhradský, D. Krškany, Jožko Černý, Rumanová, Peter Vrabec, Čakajovce, Róbert Pospiš, Karol Mészáros, Šaľa, Ivan Tóth, H. Kráľová, Pavel Períček, Jozef Záhorský, Rišňovce, Roman Guzmický, Filip Guzmický, Štefan Račko, Ivanka, Peter Góra, Tešedíkovo, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jozef Roško, Dyčka, Imrich Struhár, Emília Malá, Leonard Bednár, Vráble, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Marek Jókai, H. Ohaj

15 - Ľubomír Bartakovič, Tatiana Bartakovičová, Šimon Šuník, Daniel Tasáry, František Bojda, Michal Lauko, Ľubomír Rák, Nitra, Vladimír Gálik, Jelenec, Jozef Kubáň, Alekšince, Pavol Kozma, Branč, Tomáš Kuna, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce, Ján Kollár, Milan Greguš, Zbehy, Juraj Német, D. Lefantovce, Peter Kramný, Kolíňany, František Kunkel, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Dodo Augustín, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Milan Tatranský, Ivanka, Jozef Baláž, Šaľa, Zuzana Lovászová, H. Kráľová

14 - Milan Borovský, František Grom, Nitra, Jaro Fúska, Juraj Mikuš, Zbehy, Katarína Vlčeková, Lužianky, Július Szarka, Topoľnica, Viliam Kudeláš, Rumanová, Miroslav Fúska, Jozef Horňák, Rišňovce, Milan Macho, M. Ripňany, Slavo Kališ, Peter Zeleňák, Juraj Csirik, Šaľa, Karol Bujalko, Erik Somor, Vráble, Ján Jacsa, Žihárec, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Pavol Štefek, V. Dolina

13 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Gabriel Chrenko, V. Dolina, Lenka Reptová, Branč, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Karol Kuruc, Mojmírovce, Ivan Čimo, Nitra, Róbert Cámpai, Čechynce, Anton Škrabala, Rišňovce, Miriama Ďurinová, Golianovo, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Jozef Huňady, Lúčnica, Martin Kratochvíl, Žitavce, Tibor Berec, Lapáš, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Emil Podhradský, Lukáčovce, Martin Školník, Zl. Moravce

12 - Juraj Burian, Mostová, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, František Chudý, Rišňovce, Jaroslav Korytár, Nitra, Gabika Szökeová, Vráble, Jaroslav Skačan, Žihárec

11 - Ivan Magdolen, Mária Kóšová, Milan Petráš, Andrej Kudamik, Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Marián Balko, Klasov, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Anton Uher, Šaľa, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Peter Eliáš, Lúčnica, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Kristína Líšková, Branč

10 - Ján Šiška, Pavel Dojčar, Nitra, Marianka Szökeová, D. Obdokovce, Peter Rosina, Velčice, Dezider Lenčéš, Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Gašpar Gál, Róbert Bencz, Žirany, Peter Obložinský, Ivanka, Roman Grznár, Rišňovce, Matej Šabo, Jozef Švolík, Obyce, Janka Paulíková, Janka Pavlíková, Martin n/Ž.

9 - Štefan Maťo, V. Cetín, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Boris Kozma, Rudolf Kozma, Štitáre, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Popelka, Hájske, Erik Minár, Obyce, Štefan Brat, Golianovo

8 - Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Vajzer, Vráble, Rozália Kotorová, Nitra, Samuel Brida, V. Zálužie, Pavol Pavlatovský, Lipová

7 - Ondrej Hupka, Čakajovce, Monika Lukyová, Beladice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Lenka Sýkorová, Nitra, Marek Balko, Klasov, Tibor Kazaň, Branč

6 - Patrik Odráška, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Arpád Varga, Neded, Pavol Petrík, Behynce, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Marek Hlava, Praha, Valent Vaňo, Žirany, Alexander Györóg, D. Saliby, Marek Horváth, Nitra, Peter Jamrich, Klasov

5 - Silvia Madová, Ľubo Penzeš, Pavol Ďurina, Nitra, Peťa Kozmová, Štitáre, Ján Bucheň, Zl. Moravce, František Szórád, Topoľníky, Kristián Tvrdoň, Žirany

4 - Roland Bárek, Attila Sonlajtner, Žirany, Jaroslav Slamka, Báb, Lukáš Bartakovič, Milan Krupa, Jabar Said, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Kováč, Žikava

3 - Celestín Berecz, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Nikoleta Palovčíková, Tes. Mlyňany, Michal Kováč, Vráble, Július Vodný, Babindol, Pavol Novák, Sasinkovo, Marián Grman ml., Nitra, Dušan Brňo, Lukáčovce

2 - Vladimír Kupec, Zbehy, František Šima, D. Krškany, Michal Belan, Svätoplukovo

V 5. kole bolo maximom sedem uhádnutých zápasov, čo dokázalo až 19 tipérov. Sú to: Ivan Leckeš, Štefan Dubnička, Juraj Hrnčár, Alexandra Gálová, Eugen Németh, Jozef Kuzmický, Imrich Guzmický, Ladislav Mráz, Tibor Bene, Jakub Kania, Ľudovít Desat, Vladimír Malý, Marianna Rajtárová, Filip Vašíček, Mário Kramár, Ján Antalík, Janka Jašiková, Mária Látečková, Janka Pavlíková.
V pondelok sa dozviete, koho sme vyžrebovali. Víťaz vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Ak vám nesedia body, ozvite sa na e-mail: martin.kilian@petitpress.sk.
Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  3. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  4. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Magazín SME Ženy už v predaji
  2. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  5. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  6. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  7. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 35 543
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 23 833
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 19 663
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 293
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 16 374
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 13 377
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 291
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 308
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 299
  10. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 487
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Štart výroby nového produktu v Zlatých Moravciach

Spoločnosť Secop s.r.o. plánuje zdvojnásobiť výrobu hermetických kompresorov v nasledujúcich 4 rokoch.

Už oficiálne: FC Nitra má nového majoritného akcionára

Karová má oddnes absolútne rozhodovacie právo.

Erika Karová je oddnes už aj na papieri šéfkou FC Nitra.

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre dostane nový vzhľad

Modernizácia čaká aj vnútorné priestory všetkých troch blokov študentského domova.

Ilustračné foto

Primátor Hattas: Situácia je v Nitre veľmi kritická, chýbajú lekári

V pätnástich dedinách budú testovať len jeden deň.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Vodič autobusu náraz neprežil. Cesta je neprejazdná

Dôvody, pre ktoré vodič náhle zmenil smer jazdy, polícia preveruje.

Situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy zaznamenali rekord v počte pozitívne testovaných

Za jediný deň pribudlo na Liptove 254 ľudí, ktorým potvrdili nákazu koronavírusom.

Zoznam odberných miest v liptovských mestách

Pozrite si, na akých miestach sa bude konať celoplošné testovanie na Covid-19 v liptovských mestách.

Už ste čítali?