Sobota, 23. september, 2017 | Meniny má Zdenka
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

Víťazom kola je Jozef Kukliš z Topoľčianok, ktorý trafil 9 zápasov! Poradie na čele: 36 - Jakub Vojtek, Vráble; 35 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jozef Masár, Zl. Moravce, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel Eugen Németh, ktorý mal šťastie pri minulotýždňovom žrebovaní medzi najlepšími - sedembodovými.(Zdroj: Dušan Tarko)

Správne tipy 6. kola:
FC ViOn - Senica 1:1 X
Vráble - Šamorín 3:0 1
Nové Zámky - Sereď 0:0 X
Beladice - Lehnice 0:2 2
Janíkovce - Čeľadice 2:1 1
Lapáš - Ivanka 2:1 1
Jarok - Hájske 0:2 2
Vinodol - Čechynce 0:2 2
Obyce - Topoľčianky 1:3 2
Mostová - D. Saliby 2:1 1

Poradie po 6. kole:

36 - Jakub Vojtek, Vráble

35 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jozef Masár, Zl. Moravce

34 - Miloš Gál st., Žirany, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Drahoš, Hosťovce

33 - Vladimír Kompas, Jarmila Saidová, Nitra, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ivan Ďurický, Branč, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Tibor Bene, D. Obdokovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Tuhý, Machulince, Ivana Kunkelová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Maroš Sádovský, Žitavce

32 - Martin Krajčír, Nitra, Ľudovít Valent, Košúty, Filip Marinov, Rumanová, Ivan Remeň, Nit. Streda, Alexandra Gálová, Žirany, Kristián Varga, Tešedíkovo, Peter Pecho, Beladice, Irena Petková, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Marianna Rajtárová, Martin n/Ž., Viliam Félis, Filip Vašíček, Vráble, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Mária Látečková, Svätoplukovo

31 - Roman Sýkora, Maroš Karas, Patrik Andrášik, Marcel Pánis, Ivan Lauko, Nitra, Rudolf Matejov, Skýcov, Štefan Dubnička, Váhovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jozef Török, Zuzana Matušicová, Pata, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Miroslav Lenický, H. Kráľová, Vladimír Malý, Č. Kľačany

30 - Ivan Leckeš, Karol Ryba, Juraj Urban, Viera Lauková, Laco Ištokovič, Ladislav Mráz, Jakub Kania, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Marián Zlatňanský (Orol), Emília Káčerová, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Patrik Dubnička, Váhovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Pavel Mihálik, Ján Zeleňák, Šaľa, Viera Bradáčová, Golianovo, Henrich Richter, Bratislava, Miloš Remenár, Sereď, Vojtech Mesároš, Lehota, Jozef Gál, Žirany, Juraj Segíň, Sľažany, Matej Kuzmický, Peter König, Imrich Guzmický, Ivanka, Miroslav Piovarči, Lužianky, Martin Jurík, Čakajovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Erik Fábry, V. Cetín, Ľudovít Desat, Podhorany, Juraj Mészáros, Selice, Štefan Tóth, Klasov, Juraj Vojtek, Jozef Joniak, Ján Antalík, Vráble, Marek Eiselle, Močenok, Kristína Králiková, Zbehy

29 - Jaroslav Lazor, Jozef Paulík, Miroslav Fábry, Juraj Hrnčár, František Dedič, Ján Hnilica, Ivan Kozár ml., Jana Pavelková, Miroslav Mada, Eugen Németh, Katarína Dobiašová, Jozef Nedelka, Ľubomír Ballay, Daruška Horváthová, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Peter Ondriaš, Štefan Mravík, Žitavany, Rudolf Lauko, Ivanko Vanko, Zbehy, Ivan Kupec, Henrich Bíro, Čakajovce, Milan Strapko, Beladice, Marek Kalúz, V. Zálužie, Tibor Glovenský, Košúty, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Toman, Július Galo, D. Krškany, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Ľubomír Rybár, Cabaj, Judita Bužíková, Daniel Lörincz, Branč, Ľubomír Straňák, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Milan Minarovič, Behynce, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Pavol Andel, Trnovec, Bohuš Baják, Lužianky, Ladislav Čekey, Pohranice, Pavol Sedliačik, Milan Lazan, Martina Hippová, Šaľa, Emil Dubec, Žikava, Ján Školník, Zl. Moravce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj

28 - Štefan Dékány, Alexander Meszáros, Vlado Krajčovič, David Karas, Martin Tesár, Ernest Szombath, Mária Sýkorová, Dávid Said, Juraj Náhlovský, Ľuboš Baranec, Pavel König, Miroslav Zverka, Igor Dubeň, Anton Dano, Boris Grežo, Nitra, Jozef Sklenár, Martin Kormoši, Ján Martinek, Janka Jašiková, Šaľa, Tibor Bene st., Martina Bapčányová, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Marek Macek, Vinodol, Filip Dobiaš, Čeľadice, Anna Duczová, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ondrej Molnár, Štitáre, Jozef Repa, Prílepy, Dávid Jancsó, Vlčany, Gabriel Fazekaš, Anna Fazekašová, Neded, Stanislav Packa, Matej Šimko, Močenok, Mário Pánis, D. Krškany, Tibor Horváth, Komjatice, Ivan Bakyta, Jarok, Andrej Repta, Branč, Lukáš Valent, Hosťovce, Ján Hegyi, Jelka, Marek Fábry, Mário Fábry, Šurianky, Juraj Sabo, Rumanová, Terka Tasáryová, Ivanka, František Finta, Štefan Zeman, Jelenec, Peter Kluka, Lapáš, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Malý, Jozef Hoppan, Vráble

27 - František Juhás, Richard Magušín, Ján Barát, Milan Lacina, Igor Drotár, Dušan Letko, Stanislav Billík, Miro Račko, František Hrnčiar ml., Nitra, Viliam Matejov, Lena Kunkelová, Pavel Bachan, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Ladislav Kéry, Volkovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Peter Vašek, Ivanka, Dušan Švehla, Dávid Slíž, Miroslav Javor, Sereď, Roman Bilický, Preseľany, František Kóša, Branč, Alojz Rajtár, Sľažany, Roman Margetin, Jozef Žemba, Jozef Rehuš, Rišňovce, Dušan Kolenčík, Alexander Kusy, Trnovec, Margita Pánisová, D. Krškany, Peter Kišac, Nové Sady, György Jakubecz, H. Saliby, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Ivan Mareček, Čab, Peter Debnár, Zbehy, Ján Rigler, Bratislava, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Kučera, Tibor Odráška, Gabriel Odráška, Adam Novák, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Pavel Kúsek, Žikava, Jaroslav Grman, Vráble

26 - František Imre, Peter Bezák, Slavomír Kotrla, René Daniš, Miloslav Paluš, Vladimír Ťapušík, Katarína Karcolová, Ján Doboš, Ladislav Nosian, Michal Garay, Jozef Ehrenhold, Milan Ružička, Vlado Lyžičiar, Nitra, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Miloš Kečkéš, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Štefanka, Lužianky, Ján Kozla, Jana Gálová, Žirany, Dušan Beder, Lapáš, Peter Matulník, Nové Sady, Zolo Sabo, Peter Gyárfás, H. Kráľová, Alfonz Ondrejmiška, Dušan Gašparík, Machulince, Igor Tkáč, Jana Dudonová, Sereď, Ferko Valent, T. Mlyňany, Peter Juhász, Rudolf Macho, Kolíňany, Stanislav Pacher, Sľažany, Ján Jambor, Rišňovce, Tomáš Strapko, Beladice, Boris Mesároš, Lehota, Matúš Vajzer, Imrich Hrdlica, Báb, Oľga Pinterová, D. Krškany, Marián Pauk, Rumanová, Milan Pagáč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Bartolomej Gulka, Branč, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Lívia Šimončíková, Pohranice, Marián Mateička, Behynce, Alexander Kobza, Čechynce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Michaela Záhorská, Lukáčovce, Ján Petráš, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ján Kóssi, Čifáre

25 - Imrich Ručkay, Ladislav Baláži, Dajana Borovská, Štefan Zabák, Mária Königová, Jozef Kóša, Andy Jaršinská, Jozef Nosian, Lenka Königová, Ján Hudec, Jozef Hudec st., Peter Kardoš, Marián Barta, Štefan Matesko, Peter Bíro, Nitra, Ladislav Nagy, Jozef Andel, Ján Golha, Miroslav Kováč, Vráble, Juraj Kadlieček, Dražovce, Štefan Peťovský, Peter Zahnaš, Lužianky, Tibor Šmitala, Čab, Marián Kĺbik, Michal Palka, Cabaj, Marián Tkáč, Sereď, Rudolf Krajinčák, Lukáš Takáč, Báb, Ladislav Németh, V. Úľany, Vladimír Gombáš ml., Silvester Lenčéš, Močenok, Zsolt Kováč, Matúškovo, Csaba Sándor, Kolíňany, Anna Pacherová, Martina Segíňová, Sľažany, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Pavol Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ondrej Kišac, Nové Sady, Miroslav Bystrický, Nikola Nosianová, Roman Obložinský, Ivanka, Ľuboš Motolík, Ondrej Hajdu, Trnovec, Štefan Valovič, Rišňovce, Miroslav Močol, Alekšince, František Andraško, Jelenec, Ivan Lenický, H. Kráľová, Peter Hipp, Július Benkö ml., František Szolík, Štefan Žarnócay, Peter Lehocký, Robert Ščepka, Šaľa, Timea Aghová, Trstice, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Michal Hitka, Martin n/Ž., Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Kamil Oravec, T. Mlyňany

24 - Igor Galovič, Eduard Szabó, Marián Grman, Ľuboš Mičík, Marek Ševčík, Belo Gombík, Anna Gombíková, Miloš Sýkora, Ján Kmeťo, Jozef Prešinský, Ľudovít Konečný, Ľudo Horváth, Ľudovít Kováč, Ladislav Fazekaš, Nitra, Pavol Pagáč, Ján Vaško, Natália Gregorová, Ivanka, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Slíž, Emil Rusnák, Beladice, Karol Čurgali, Mojmírovce, Jaroslav Dvorský, Pata, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Visolajský, Peter Jobbágy, Ján Szöcs, Jozef Baláž, Šaľa, František Kausek, Dodo Korgo, Klasov, Maroš Papp, Sereď, Jozef Kucharik, Krtovce, Oľga Račková, Vlado Jánošík, D. Krškany, Daniel Mako, Ivan Tóth, Čakajovce, Katka Kišacová, Nové Sady, Ľuboš Nagy, Michal Čery, Jelenec, Pavol Török, V. Dolina, František Čaniga, Dražovce, Richard Jasan, Mechenice, Imrich Valent, Hosťovce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Sidónia Boboková, Volkovce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Igor Horňáčik, Cabaj, Janka Gálová, Žirany, Viktor Balko, Lužianky

23 - Pavel Čvirik, Peter Plandora, Dezider Zaujec, František Benc, Martin Peniaško, Pavel Hrnčár, Marián Muzika, Ján Palka, Vladimír Ťapušík ml., Štefan Bystrický, Barbora Mináriková, Erik Sovič, Vlado Sásik, Ján Ehrenhold, Tatiana Kucharová, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Labuda, Solčany, Štefan Macek, Vinodol, Katarína Pálková, Jozef Kutak, Jarok, Marián Valla, V. Zálužie, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Peter Ambrózy, Selice, Peter Svitač, Telince, Jozef Martiška, Dražovce, Dušan Irsák, Sereď, Štefan Varga, Topoľnica, Milan Javor, Šintava, Peter Hamerlík, Jelka, Patrik Pacher, Denis Novota, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Emil Remeň, Čeľadince, Peter Ryban, Nit. Streda, František Margetin, Rišňovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Martin Račko, D. Krškany, Marta Bystrická, Ivanka, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Peter Bodi, Peter Vranský, Zbehy, Štefan Kočiš, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jozef Chovanec, Šurianky, Juraj Gutman, Choča, Vojtech Kováč, Žirany, Gabriel Hipp, Močenok, Marián Kopáčik, Štefan Mrllák, Šaľa, Vladimír Bielik, Lýdia Augustínová, Milan Augustín, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce, Vladimír Kéri, Slepčany, Marián Grman, Vráble, Maroš Slovák, Mojzesovo, Ján Jacsa, Žihárec

22 - Ľubomír Turňa, Juraj Vencel, Daniel Tasáry, František Filo, Jozef Moder, Pius Hajdák, Jozef Svitač, Igor Kotora, Jozef Hudec ml., Jaroslav Andrášik, Nitra, Kamil Popelka, Hájske, Ján Árgyusi, Neded, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Tibor Tóth, Žihárec, Norbert Zsigmond, N. Život, Pepo Hasilla, V. Zálužie, Helena Privarová, Ivan Kozár, Helena Bartošová, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Július Pápay, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ľubomír Mikula, Lehota, Ľuboš Lacina, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Jozef Borbély, V. Cetín, Vladimír Gálik, Jelenec, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Július Oláh, Matúškovo, Milan Bekéni, Tatiana Mifková, Róbert Sedlák, Pavol Uher, Eva Ščepková, Juraj Žiačko, Margita Kališová, Šaľa, Margita Pavelková, Imrich Maťo, Július Bradáč, Golianovo, Jakub Macháč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Alexander Repta, Mikuláš Pintér, Branč, Alojz Jenis, Jozef Baťala, Ján Félis, Žitavany, Milan Roman, Čab, Juraj Bárek, Žirany, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Ján Dekan, Velčice, Tomáš Švec, Pohranice, František Kunkel, Peter Čepček, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Dušan Gál, Klasov, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Jozef Roško, Dyčka, Emília Malá, Ľuboš Modzga (Šuker), Ladislav Szöke, Vráble, Katarína Chudá, Rišňovce

21 - Július Kolník, Boris Kučerka, Ľudovít Laca, Štefan Bede, Milan Vöröš, Mariana Letková, Ľubica Tasáryová, Peter Solčiansky, Vladimír Nemšovský, Valéria Volfová, Edita Buchová, Michal Motúz, František Grom, Ľubomír Rák, Nitra, Milan Fúska, Branč, Milan Kukučka, Žitavany, Jozef Danada, Július Benkö st., Marián Móri, Marián Titka, Ľuboš Plevka, Juraj Csirik, René Vincze, Šaľa, Ladislav Šóki, Diakovce, Peťka Račková, Filip Guzmický, Ivanka, Branislav Kišac, Nové Sady, Ivan Tóth, H. Kráľová, Michal Páleník, Prílepy, Albert Lauro, Čeľadice, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Peter Frajka, Zl. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Leonard Bednár, Vráble, Pavol Štefek, V. Dolina, Simona Szolnokiová, Dyčka

20 - Ľubomír Bartakovič, Ladislav Pindeš, Ľudovít Laca st., Ladislav Skalický, Michal Hunka, Ľuboš Fúska, Ľubomír Lenický, Vladimír Papp, Michal Lauko, Nitra, Milan Šlosár, Čab, Jozef Kubáň, Milan Kristek, Alekšince, Róbert Pospiš, Šaľa, Mário Slezák, Lukáčovce, Imrich Drozdák, Babindol, Roman Guzmický, Štefan Račko, Ivanka, Juraj Német, D. Lefantovce, Slavko Mikula, Zbehy, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Anton Ďuriš, Imrich Struhár, Peter Trungel, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok

19 - Tatiana Bartakovičová, Erich Schober, František Hrnčiar st., Nitra, Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Pavel Períček, Miroslav Fúska, Rišňovce, Milan Macho, M. Ripňany, Július Miškovič, Karol Mészáros, Šaľa, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Katarína Malá, Vráble, Mário Guzmický, Ivanka, Zuzana Lovászová, H. Kráľová

18 - Dionýz Pecháček, Andrej Kudamik, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Malý, Hosťová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Jožko Černý, Rumanová, Pavol Kozma, Kristína Líšková, Branč, Peter Zeleňák, Šaľa, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Peter Toriška, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Erik Somor, Vráble, Marek Jókai, H. Ohaj

17 - Milan Borovský, Jana Račková, František Bojda, Milan Petráš, Nitra, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Andrej Švihorík, Báb, Jozef Štefák, František Chudý, Rišňovce, Martin Antl, V. Zálužie, Pavol Kuna, Šaľa, Tibor Berec, Lapáš, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Peter Eliáš, Lúčnica, Jaroslav Skačan, Žihárec

16 - Miroslav Markusek, Jaroslav Korytár, Nitra, Július Szarka, Topoľnica, Marek Marcinkech, Vinodol, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Vrabec, Čakajovce, Miriama Ďurinová, Golianovo, Slavo Kališ, Šaľa, Peter Góra, Tešedíkovo, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Dezider Lenčéš, Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Emil Podhradský, Lukáčovce

15 - Šimon Šuník, Mária Kóšová, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Ján Kollár, Zbehy, Peter Kramný, Kolíňany, Peter Rosina, Velčice, Milan Tatranský, Ivanka, Roman Grznár, Rišňovce, Štefan Brath, Golianovo, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce

14 - Jaro Fúska, Juraj Mikuš, Zbehy, Katarína Vlčeková, Lužianky, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Viliam Kudeláš, Rumanová, Jozef Horňák, Rišňovce, Anton Uher, Šaľa, Karol Bujalko, Vráble, Gašpar Gál, Žirany, Matej Šabo, Jozef Švolík, Obyce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce

13 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Karol Kuruc, Mojmírovce, Ivan Čimo, Pavel Dojčar, Nitra, Róbert Cámpai, Čechynce, Anton Škrabala, Rišňovce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Jozef Huňady, Lúčnica, Martin Kratochvíl, Žitavce, Martin Školník, Zl. Moravce, Gabika Szökeová, Vráble, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Pavol Pavlatovský, Lipová

12 - Juraj Burian, Mostová, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Marek Balko, Klasov, Valent Vaňo, Žirany

11 - Marián Balko, Peter Jamrich, Klasov, Ivan Magdolen, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Samuel Brida, V. Zálužie

10 - Marianka Szökeová, D. Obdokovce, Ján Šiška, Nitra, Róbert Bencz, Žirany, Peter Obložinský, Ivanka, Janka Paulíková, Martin n/Ž.

9 - Štefan Maťo, V. Cetín, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Boris Kozma, Rudolf Kozma, Štitáre, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Popelka, Hájske, Erik Minár, Obyce

8 - Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Vajzer, Vráble, Rozália Kotorová, Nitra

7 - Ondrej Hupka, Čakajovce, Monika Lukyová, Beladice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Lenka Sýkorová, Nitra, Marek Hlava, Praha, Tibor Kazaň, Branč

6 - Patrik Odráška, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Arpád Varga, Neded, Pavol Petrík, Behynce, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Alexander Györóg, D. Saliby, Marek Horváth, Nitra

5 - Silvia Madová, Ľubo Penzeš, Pavol Ďurina, Nitra, Peťa Kozmová, Štitáre, Ján Bucheň, Zl. Moravce, František Szórád, Topoľníky, Kristián Tvrdoň, Žirany

4 - Roland Bárek, Attila Sonlajtner, Žirany, Lukáš Bartakovič, Milan Krupa, Jabar Said, Eva Grmanová, Juraj Greguš, Nitra, Jaroslav Slamka, Báb, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Kováč, Žikava, Michal Belan, Svätoplukovo

3 - Celestín Berecz, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Nikoleta Palovčíková, Tes. Mlyňany, Michal Kováč, Vráble, Július Vodný, Babindol, Pavol Novák, Sasinkovo, Marián Grman ml., Nitra, Dušan Brňo, Lukáčovce

2 - Vladimír Kupec, Zbehy, Ľubica Volšíková, Ivanka, František Šima, D. Krškany

Víťazom kola je Jozef Kukliš z Topoľčianok, ktorý trafil 9 zápasov! Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Ak vám nesedia body, ozvite sa na e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Smrť trojročného dieťaťa: Nemocnica pochybila 1 196
  2. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 936
  3. Voľby do VÚC 2017 Šaľa: Zoznam kandidátov na poslancov 412
  4. Rumanová na hody s Nitrou 295
  5. Zo Smeru odišlo hromadne 22 členov, nepáčila sa im politika strany 261
  6. Gól jesene č. 5: Peter Grobarčík a jeho nečakaný veterný vinkel (+VIDEO) 198
  7. Voľby do VÚC 2017 Zlaté Moravce: Zoznam kandidátov na poslancov 186
  8. Hrať v nitrianskom divadle je môj splnený sen, hovorí Ján Koleník 163
  9. Rodičia sa sťažujú na podmienky v triede a škole 154
  10. Naraz odstúpilo celé vedenie dediny. Starosta hovorí o šikanovaní podnikateľom 143

Najčítanejšie správy

Nitra

Smrť trojročného dieťaťa: Nemocnica pochybila

Úrad pre dohľad už uzavrel vyšetrovanie. Nedostatky zistil aj vo vedení zdravotnej dokumentácie.

Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov

Vo volebnom obvode Nitra si zvolíme 13 poslancov. O 13 poslaneckých kresiel sa uchádza 82 kandidátov. Prinášame vám ich mená, vek, povolanie a politické zaradenie.

Voľby do VÚC 2017 Šaľa: Zoznam kandidátov na poslancov

O funkciu poslanca v obvode Šale sa uchádza 19 kandidátov, z toho sú dve ženy.

Rumanová na hody s Nitrou

Futbalových prvoligistov pohostia v ďalšej obci v regióne.

Zo Smeru odišlo hromadne 22 členov, nepáčila sa im politika strany

V obci Rišňovce sa prakticky rozpadla miestna organizácia strany Smer-SD. Z jedného z najsilnejších klubov v Nitrianskom okrese odišlo 22 členov.

Blízke regióny

Heroín, kokaín, extáza a vedrá marihuany. V Maduniciach bola razia

Drogy má ešte potvrdiť expertíza. Pán „domáci“ všetko dobrovoľne vydal a nekládol odpor. Z marihuany mal vyrábať rôzne masti a ponúkať ich na sociálnych sieťach.

Gymnazista z Levíc je najmladším tanečníkom televíznej šou

Filip Buránsky (18) získal základy v levickom klube Junilev. S tancom začínal ako osemročný.

Voľby do VÚC 2017 Nové Zámky, Komáro: Zoznam kandidátov na poslancov

O zložení krajského zastupiteľstva a predsedovi samosprávneho kraja rozhodnú občania vo voľbách 4. novembra. Pozrite si, ktorý kandiduje v okresoch Nové Zámky a Komárno.

Auto nechajte doma. Cestovanie bude v Leviciach a Šahách zajtra zadarmo

V autobusoch MHD v tento deň revízora nestretnete. Vyhrať môžete kredit na čipovú kartu.

Medializácia zabrala, nezvestného muža už našli

Polícia pátrala po Igorovi Tvaroškovi, naposledy ho videli v polovici septembra.

Všetky správy

Česi mieria do čiernej diery Európy. Všetko pre korunu

Je možné, že šanca ľahkého vstupu do eurozóny čoskoro zmizne.

Lipšic dostal za nehodu z minulého roka podmienečný trest

Okresný súd v Bratislave odsúdil bývalého poslanca a ministra Daniela Lipšica.

Má tu veľkú základňu, hovoria o Uhríkovi v Nitre. Súperi kandidatúru extrémistu zľahčujú

V Banskobystrickom kraji kandidáti zisťujú preferencie pravidelne, v Nitre je zatiaľ ticho.

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

Žitňanská chce, aby polícia vysvetľovala, prečo nekoná. Poslanci váhajú

Ak vyšetrovatelia či prokuratúra podrobnosti nepovedia, musia to zdôvodniť. Mimovládne organizácie možnosť odmietnutia znepokojila.

Kam vyraziť