Nedeľa, 24. september, 2017 | Meniny má Ľuboš, Ľubor
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

Piati tipéri uhádli v 10. kole 9 zápasov. Poradie na čele: 55 - Patrik Andrášik, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž.; 54 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Irena Petková, Zl. Moravce; 53 - Miroslav Drahoš, Hosťovce, atď.

Správne tipy 10. kola

FC Nitra - Senica 1:0 1
FC ViOn - Trnava 0:2 2
Topoľčany - Nitra jun. 1:3 2
Vrakúň - Šurany 3:2 1
Vlčany - Močenok 1:1 X
Trstice - Ohrady 2:0 1
Lapáš - Sľažany 2:0 1
Lúčnica n/Ž. - Dyčka 3:1 1
Nová Ves n/Ž. - Hosťová 1:0 1
Veľké Úľany - Šoporňa 3:0 1

Poradie po 10. kole

55 - Patrik Andrášik, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž.

54 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Irena Petková, Zl. Moravce

53 - Miroslav Drahoš, Hosťovce

52 - Miloš Gál st., Žirany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marta Kunkelová, Zl. Moravce

51 - Vojtech Borka, Trstice, Patrik Dubnička, Váhovce, Stanislav Packa, Močenok, Ivan Ďurický, Branč, Tibor Bene, D. Obdokovce, Viliam Félis, Jakub Vojtek, Vráble, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Maroš Sádovský, Žitavce

50 - Rudolf Matejov, Skýcov, Marián Zlatňanský (Orol), Zl. Moravce, Alexandra Gálová, Žirany, Kristián Varga, Tešedíkovo, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Adam Novák, Šaľa

49 - Roman Sýkora, Marcel Pánis, Juraj Náhlovský, Eugen Németh, Ľubomír Ballay, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Török, Pata, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Joniak, Vráble, Mária Látečková, Svätoplukovo

48 - Karol Ryba, Jana Pavelková, Ivan Lauko, Laco Ištokovič, Daruška Horváthová, Nitra, Július Galo, D. Krškany, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Peter Pecho, Beladice, Ladislav Čekey, Pohranice, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marianna Rajtárová, Martin n/Ž., Juraj Vojtek, Vráble, Mário Kramár, N. Ves n/Ž.

47 - Vladimír Kompas, Martin Krajčír, Martin Tesár, Jakub Kania, Nitra, Rudolf Lauko, Zbehy, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ivan Remeň, Nit. Streda, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Daniel Lörincz, Branč, Bohuš Baják, Lužianky, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Masár, Zl. Moravce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Janka Jašiková, Šaľa

46 - Jozef Paulík, Miroslav Fábry, František Dedič, Igor Dubeň, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Páleník, Prílepy, Ondrej Molnár, Štitáre, Dávid Jancsó, Vlčany, Roman Margetin, Rišňovce, Tibor Horváth, Komjatice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Henrich Bíro, Čakajovce, Peter Kišac, Nové Sady, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Marek Eiselle, Močenok

45 - Ivan Leckeš, Maroš Karas, Juraj Urban, Ernest Szombath, Jarmila Saidová, Nitra, Viliam Matejov, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Zoltán Jancsó, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Filip Marinov, Rumanová, Csaba Sándor, Kolíňany, Dušan Kolenčík, Trnovec, Pavel Mihálik, Tibor Odráška, Milan Lazan, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava, Miloš Remenár, Sereď, Vojtech Mesároš, Lehota, Matúš Vajzer, Báb, Jozef Rehuš, Rišňovce, György Jakubecz, H. Saliby, Miroslav Piovarči, Lužianky, Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Šabo, Žitavany, Štefan Tóth, Klasov, Jaroslav Grman, Vráble

44 - Juraj Hrnčár, Ján Hnilica, Dávid Said, Ladislav Mráz, Jozef Nedelka, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Tibor Bene st., Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Tibor Šmitala, Čab, Filip Dobiaš, Čeľadice, Tibor Glovenský, Ľudovít Valent, Košúty, Peter Vašek, Terka Tasáryová, Ivanka, Stanislav Pacher, Sľažany, Ján Jambor, Rišňovce, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Jana Gálová, Jozef Gál, Žirany, Milan Minarovič, Behynce, Lukáš Bíro, Čakajovce, František Finta, Jelenec, Vincent Csongár, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Peter Tuhý, Dušan Gašparík, Machulince, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Vráble

43 - František Imre, Alexander Meszáros, Igor Drotár, Ivan Kozár ml., Mária Sýkorová, Pavel König, Viera Lauková, Lenka Königová, Anton Dano, Vlado Lyžičiar, Ľudo Horváth, Nitra, Dušan Beder, Lapáš, Milan Strapko, Beladice, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Jozef Repa, Prílepy, František Kóša, Judita Bužíková, Branč, Peter Hamerlík, Jelka, Anna Fazekašová, Neded, Andrej Maťo, Ivan Bakyta, Jarok, Margita Pánisová, D. Krškany, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Peter Gyárfás, Miroslav Lenický, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Matej Kuzmický, Peter König, Ivanka, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, Martin Jurík, Čakajovce, Lívia Šimončíková, Pohranice, Mário Fábry, Šurianky, Marián Mateička, Behynce, Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Kučera, Peter Lehocký, Šaľa, Emil Dubec, Žikava, Ivana Kunkelová, Ján Školník, Zl. Moravce, Ján Kóssi, Čifáre, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Peťo Bányi, D. Obdokovce

42 - Peter Bezák, Štefan Dékány, Marián Grman, Ján Barát, Dajana Borovská, Katarína Karcolová, Miro Račko, Miroslav Mada, Ľuboš Baranec, Barbora Mináriková, Nitra, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Alojz Rajtár, Sľažany, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Toman, D. Krškany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ján Hegyi, Jelka, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Záhorský, Rišňovce, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, František Andraško, Jelenec, Peter Kluka, Lapáš, Július Benkö ml., Ján Martinek, Ján Zeleňák, Robert Ščepka, Martina Hippová, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Pavel Kúsek, Žikava, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ján Antalík, Vráble, Ivanko Vanko, Zbehy

41 - Imrich Ručkay, Richard Magušín, Michal Hunka, Ľuboš Mičík, Štefan Zabák, Mária Königová, Ján Kmeťo, Michal Garay, Milan Ružička, Boris Grežo, Ľudovít Kováč, Nitra, Pavol Pagáč, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Barát, Topoľčany, Viera Bradáčová, Golianovo, Maroš Papp, Sereď, Jozef Žemba, Rišňovce, Oľga Račková, D. Krškany, Ľubomír Rybár, Cabaj, Zuzana Matušicová, Pata, Juraj Segíň, Sľažany, Ľuboš Motolík, Trnovec, Ľuboš Grofčík, Miroslav Močol, Alekšince, Juraj Sabo, Rumanová, Jozef Kutak, Jarok, Ivan Mareček, Čab, Peter Debnár, Kristína Králiková, Zbehy, Ján Rigler, Bratislava, Ivan Lenický, H. Kráľová, Peter Hipp, Gabriel Odráška, Pavol Sedliačik, Jozef Baláž, Šaľa, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Dušan Gál, Klasov, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Filip Vašíček, Jozef Hoppan, Vráble

40 - Dezider Zaujec, František Juhás, Milan Vöröš, Stanislav Billík, Ján Palka, Jozef Kóša, Andy Jaršinská, Miroslav Zverka, Marián Barta, Jozef Ehrenhold, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Kúsek, Hostie, Ladislav Nagy, Jozef Andel, Ján Golha, Vráble, Tibor Tóth, Žihárec, Peter Matulník, Nové Sady, Martin Kormoši, Tatiana Mifková, Ján Petráš, Eva Ščepková, Marián Kopáčik, Juraj Csirik, Šaľa, Anna Duczová, H. Kráľová, Marián Tkáč, Miroslav Javor, Sereď, Ladislav Németh, V. Úľany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Anna Pacherová, Sľažany, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Emil Remeň, Čeľadince, Martin Račko, Oľga Pinterová, D. Krškany, Miroslav Bystrický, Milan Pagáč, Ivanka, Juraj Bárek, Žirany, Marek Fábry, Šurianky, Lukáš Takáč, Báb, Pavol Andel, Alexander Kusy, Trnovec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Tomáš Švec, Pohranice, Ladislav Babóti, Vlčany, Imrich Valent, Hosťovce, Igor Horňáčik, Cabaj, Viktor Balko, Lužianky

39 - Pavel Čvirik, René Daniš, František Benc, Jaroslav Lazor, Milan Lacina, Marek Ševčík, Vladimír Ťapušík, Miloš Sýkora, Ľudovít Konečný, Michal Motúz, Peter Bíro, Tatiana Kuchárová, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Roman Rajnoha, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Peter Štefanka, Lužianky, Milan Šlosár, Čab, Dušan Švehla, Sereď, Ferko Valent, T. Mlyňany, Roman Bilický, Preseľany, Zsolt Kováč, Matúškovo, Štefan Straňák, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Visolajský, František Szolík, Ján Szöcs, Štefan Mrllák, Šaľa, Helena Bartošová, D. Krškany, Daniel Mako, Ivan Tóth, Čakajovce, Ondrej Kišac, Nové Sady, Andrej Repta, Bartolomej Gulka, Branč, Michal Čery, Jelenec, František Čaniga, Dražovce, Ján Dekan, Velčice, Juraj Mészáros, Selice, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Silvester Lenčéš, Močenok, Janka Gálová, Žirany, Július Bradáč, Golianovo

38 - Július Kolník, Eduard Szabó, Peter Plandora, Vlado Krajčovič, Martin Peniaško, Pavel Hrnčár, Dušan Letko, Mariana Letková, Anna Gombíková, Ľubica Tasáryová, Ladislav Nosian, Jozef Hudec ml., Edita Buchová, Nitra, Milan Kukučka, Žitavany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ján Kozla, Žirany, Marián Valla, V. Zálužie, Zolo Sabo, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Vladimír Gálik, Jelenec, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Ryban, Nit. Streda, Pavol Bradáč, Margita Pavelková, Golianovo, Ivan Kozár, D. Krškany, Marta Bystrická, Ivanka, Lukáš Valent, Hosťovce, Pavol Török, V. Dolina, Alexander Kobza, Čechynce, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Peter Strieška, Volkovce, Emil Rusnák, Beladice, Ján Jacsa, Žihárec, Katarína Chudá, Rišňovce

37 - Ladislav Baláži, Ľudovít Laca, Belo Gombík, Daniel Tasáry, Jozef Hudec st., Ľubomír Lenický, Jozef Prešinský, Jaroslav Andrášik, Nitra, Jozef Sklenár, Ľuboš Plevka, Juraj Žiačko, Šaľa, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Labuda, Solčany, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Ivan Kupec, Čakajovce, Jozef Martiška, Dražovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Rudolf Krajinčák, Báb, Igor Tkáč, Sereď, Ladislav Šóki, Diakovce, Tomáš Strapko, Beladice, Jozef Kucharik, Krtovce, Peter Zahnaš, Lužianky, Katka Kišacová, Branislav Kišac, Nové Sady, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ivan Tóth, H. Kráľová, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Štefan Valovič, Rišňovce, Nikola Nosianová, Roman Obložinský, Ivanka, Mikuláš Pintér, Branč, Vlado Jánošík, D. Krškany, Vojtech Kováč, Žirany, Ondrej Hajdu, Trnovec, Jozef Baťala, Žitavany, Vladimír Kéri, Slepčany, Sidónia Boboková, Volkovce

36 - Slavomír Kotrla, Štefan Bede, Ján Doboš, Jozef Nosian, Katarína Dobiašová, František Hrnčiar st., Ladislav Fazekaš, Nitra, Peter Ondriaš, Žitavany, Marek Macek, Vinodol, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jaroslav Dvorský, Pata, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Margetin, Rišňovce, Jana Dudonová, Sereď, Peťka Račková, Ivanka, Marián Pauk, Rumanová, Jakub Macháč, Čakajovce, Milan Roman, Čab, Juraj Német, D. Lefantovce, Peter Jobbágy, Marián Titka, Margita Kališová, René Vincze, Šaľa, Gabriel Hipp, Močenok, Vladimír Bielik, Lýdia Augustínová, Milan Augustín, Topoľčianky, Peter Čepček, Denis Novota, Zl. Moravce, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce

35 - Juraj Vencel, Štefan Bystrický, Vlado Sásik, Ján Ehrenhold, Štefan Matesko, František Grom, Nitra, Marián Šlagor, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Štefan Peťovský, Lužianky, Ján Slíž, Beladice, Helena Privarová, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Katarína Pálková, Jarok, Peter Ambrózy, Selice, Peter Svitač, Telince, František Kausek, Klasov, Vincent Komačka, Topoľčany, Alexander Repta, Branč, Ľuboš Nagy, Jelenec, Ján Vaško, Štefan Račko, Ivanka, Albert Lauro, Čeľadice, Július Benkö st., Marián Móri, Karol Mészáros, Šaľa, František Kunkel, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Anton Ďuriš, Erik Somor, Vráble, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Ján Félis, Žitavany

34 - Ľubomír Bartakovič, Dionýz Pecháček, Milan Borovský, Valéria Volfová, František Hrnčiar ml., Ján Hudec, Jaroslav Korytár, Nitra, Pepo Hasilla, V. Zálužie, Ladislav Kéry, Volkovce, Michal Palka, Cabaj, Milan Fúska, Branč, Dušan Irsák, Sereď, Peter Juhász, Kolíňany, Jozef Danada, Šaľa, Viera Pavelková, Imrich Maťo, Golianovo, Timea Aghová, Trstice, Lena Kunkelová, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Jozef Roško, Dyčka, Peter Bajla, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Emília Malá, Ladislav Szöke, Vráble, Gabriela Odrášková, H. Kráľová

33 - David Karas, Marián Muzika, Ľudovít Laca st., Ladislav Skalický, Vladimír Nemšovský, Vladimír Ťapušík ml., Erik Sovič, Igor Kotora, Peter Kardoš, Ľubomír Rák, Nitra, Karol Čurgali, Mojmírovce, Július Pápay, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Július Oláh, Matúškovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Čentéš, Čakajovce, Martina Segíňová, Sľažany, Michal Páleník, Prílepy, Roman Guzmický, Ivanka, Erik Fábry, V. Cetín, Slavko Mikula, Zbehy, Miriama Ďurinová, Golianovo, Róbert Sedlák, Július Miškovič, Pavol Uher, Šaľa, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Malý, Leonard Bednár, Vráble, Marek Jókai, H. Ohaj, Kristína Líšková, Branč

32 - Ľubomír Turňa, František Filo, Erich Schober, Vladimír Papp, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Dávid Slíž, Sereď, Milan Bekéni, Šaľa, Pavol Kozma, Branč, Štefan Kočiš, Trnovec, Juraj Gutman, Choča, Matej Šimko, Močenok, Milan Macho, M. Ripňany, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Emil Podhradský, Lukáčovce, Gabika Szökeová, Vráble, Jaroslav Skačan, Žihárec

31 - Štefan Macek, Vinodol, Marián Kĺbik, Cabaj, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jožko Černý, Rumanová, Peter Vrabec, Čakajovce, Imrich Drozdák, Babindol, Pavel Períček, Jozef Štefák, František Chudý, Rišňovce, Peter Vranský, Zbehy, Dodo Augustín, Topoľčianky, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Attila Szolnoki, Simona Szolnokiová, Dyčka, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Andrej Kudamik, Nitra

30 - Pius Hajdák, Jozef Svitač, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Katarína Vlčeková, Lužianky, Mário Slezák, Michaela Záhorská, Lukáčovce, Peter Zeleňák, Štefan Žarnócay, Anton Uher, Šaľa, Peter Rosina, Velčice, Maroš Slovák, Mojzesovo, Peter Trungel, Vráble, Pavol Štefek, V. Dolina

29 - Miloslav Paluš, Peter Solčiansky, Jozef Moder, František Bojda, Pavel Dojčar, Nitra, Július Szarka, Topoľnica, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ján Kollár, Zbehy, Filip Guzmický, Ivanka, Miroslav Fúska, Rišňovce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce

28 - Tatiana Bartakovičová, Nitra, Róbert Pospiš, Slavo Kališ, Šaľa, Milan Kristek, Alekšince, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Dodo Korgo, Klasov, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Štefan Brath, Golianovo

27 - Milan Javor, Šintava, Dušan Podhradský, D. Krškany, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Michal Lauko, Nitra, Roman Grznár, Rišňovce

26 - Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Peter Frajka, Zl. Moravce, Marián Grman, Katarína Malá, Vráble, Marek Hlava, Praha

25 - Ladislav Pindeš, Milan Petráš, Nitra, Jozef Borbély, V. Cetín, Alojz Jenis, Žitavany, Gašpar Gál, Žirany

24 - Igor Galovič, Nitra, Richard Jasan, Mechenice, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Natália Gregorová, Ivanka, Tibor Berec, Lapáš

23 - Lenka Reptová, Branč, Peter Bodi, Zbehy, Imrich Struhár, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica

22 - Norbert Zsigmond, N. Život, Gabriel Chrenko, V. Dolina

21 - Boris Kučerka, Miroslav Markusek, Mária Kóšová, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Rasťo Kazík, Topoľčianky

20 - Ľuboš Fúska, Nitra, Róbert Bencz, Žirany, Matej Šabo, Obyce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Janka Pavlíková, Martin n/Ž.

19 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Mário Guzmický, Ivanka

18 - Jaro Fúska, Zbehy, Ján Malý, Hosťová

17 - Jana Račková, Nitra, Andrej Švihorík, Báb, Martin Antl, V. Zálužie, Pavol Kuna, Šaľa, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Jozef Švolík, Obyce

16 - Marek Marcinkech, Vinodol, Peter Góra, Tešedíkovo

15 - Šimon Šuník, Nitra, Peter Kramný, Kolíňany, Milan Tatranský, Ivanka, Valent Vaňo, Žirany

14 - Viliam Kudeláš, Rumanová, Juraj Mikuš, Zbehy, Jozef Horňák, Rišňovce, Karol Bujalko, Vráble, Marek Balko, Klasov, Samuel Brida, V. Zálužie, Michal Belan, Svätoplukovo

13 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Karol Kuruc, Mojmírovce, Ivan Čimo, Lenka Sýkorová, Nitra, Róbert Cámpai, Čechynce, Anton Škrabala, Rišňovce, Jozef Huňady, Lúčnica, Martin Kratochvíl, Žitavce, Janka Paulíková, Martin n/Ž., Martin Školník, Zl. Moravce, Pavol Pavlatovský, Lipová

12 - Juraj Burian, Mostová, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová

11 - Marián Balko, Peter Jamrich, Klasov, Ivan Magdolen, Rozália Kotorová, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce

10 - Marianka Szökeová, D. Obdokovce, Ján Šiška, Jabar Said, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Peter Obložinský, Ivanka, Ján Mráz, Topoľčianky

9 - Štefan Maťo, V. Cetín, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Boris Kozma, Rudolf Kozma, Štitáre, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Popelka, Hájske, Erik Minár, Obyce, Patrik Benček, Zl. Moravce

8 - Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Vajzer, Vráble, Timea Kunkelová, Zl. Moravce

7 - Ondrej Hupka, Čakajovce, Monika Lukyová, Beladice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Tibor Kazaň, Branč

6 - Patrik Odráška, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Arpád Varga, Neded, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Alexander Györóg, D. Saliby, Marek Horváth, Oľga Krajjčovičová, Nitra

5 - Silvia Madová, Ľubo Penzeš, Pavol Ďurina, Nitra, Peťa Kozmová, Štitáre, Ján Bucheň, Zl. Moravce, František Szórád, Topoľníky, Kristián Tvrdoň, Žirany, Juraj Vereš, Golianovo

4 - Roland Bárek, Attila Sonlajtner, Žirany, Lukáš Bartakovič, Milan Krupa, Eva Grmanová, Juraj Greguš, Michal Barta, Nina Letková, Nitra, Jaroslav Slamka, Báb, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Michal Kováč, Vráble, Miroslav Kováč, Žikava, Matej Sabo, Obyce

3 - Celestín Berecz, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Nikoleta Palovčíková, Tes. Mlyňany, Július Vodný, Babindol, Pavol Novák, Sasinkovo, Marián Grman ml., Nitra, Dušan Brňo, Lukáčovce

2 - Vladimír Kupec, Zbehy, Ľubica Volšíková, Ivanka, František Šima, D. Krškany, Štefan Chren, Žitavany

1 - Timea Hlavová, Zl. Moravce, Milan Hamala, Šurany

Maximom v 10. kole bolo 9 zápasov. Uhádli ich Csaba Sándor, Milan Vöröš, Jana Gálová, Lívia Šimončíková a Irena Petková.

Šport

 


  1. Firma chce zameniť pozemky a zastavať zelené parkovisko na nábreží Foto 2 096
  2. Mesto vymenilo starú budovu za novú. Zmluvu už roky skúma súd Foto 417
  3. Smrť trojročného dieťaťa: Nemocnica pochybila 335
  4. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 319
  5. Fotogaléria: Šaľa - Prievidza 2:1 Foto 281
  6. Fotogaléria: FC Nitra - Ružomberok 0:0 Foto 260
  7. Zo Smeru odišlo hromadne 22 členov, nepáčila sa im politika strany 246
  8. Dievčatá zo západu sú najlepšie 185
  9. Voľby do VÚC 2017 Šaľa: Zoznam kandidátov na poslancov 130
  10. Hrať v nitrianskom divadle je môj splnený sen, hovorí Ján Koleník 97

Najčítanejšie správy

Nitra

Firma chce zameniť pozemky a zastavať zelené parkovisko na nábreží

Obetujú poslanci pozemky so stromami pri rieke, aby zachránili zelenú plochu na Podzámskej ulici?

Mesto vymenilo starú budovu za novú. Zmluvu už roky skúma súd

Bývalý dom opatrovateľskej služby chátra a stáva sa nebezpečným pre okolie. Na liste vlastníctva ho má stále mesto.

Smrť trojročného dieťaťa: Nemocnica pochybila

Úrad pre dohľad už uzavrel vyšetrovanie. Nedostatky zistil aj vo vedení zdravotnej dokumentácie.

Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov

Vo volebnom obvode Nitra si zvolíme 13 poslancov. O 13 poslaneckých kresiel sa uchádza 82 kandidátov. Prinášame vám ich mená, vek, povolanie a politické zaradenie.

Fotogaléria: Šaľa - Prievidza 2:1

Futbalisti Dusla dnes dosiahli prvé víťazstvo na domácej pôde v tejto sezóne. Hostia z Prievidze dohrávali bez troch vylúčených hráčov.

Blízke regióny

Voľby do VÚC 2017 Trnava: Kandidáti na poslancov

Pozrite si kompletný zoznam kandidátov na poslancov vo voľbách do VÚC 2017 v obvode Trnava.

Gymnazista z Levíc je najmladším tanečníkom televíznej šou

Filip Buránsky (18) získal základy v levickom klube Junilev. S tancom začínal ako osemročný.

Heroín, kokaín, extáza a vedrá marihuany. V Maduniciach bola razia

Drogy má ešte potvrdiť expertíza. Pán „domáci“ všetko dobrovoľne vydal a nekládol odpor. Z marihuany mal vyrábať rôzne masti a ponúkať ich na sociálnych sieťach.

Na hradby použili asi 20 miliónov tehál, ich záchranu ocenili

Výročnú cenu časopisu Pamiatky a múzeá za rok 2016 získalo v kategórii „Obnova“ mestské opevnenie v Trnave.

V Bratislave víťazstvo hostí

Topoľčianski hokejisti vyhrali i druhý zápas na ľade súpera, nováčikovi z Bratislavy nadelili šesť gólov.

Všetky správy

Z KĽDR hlásili slabé zemetrasenie, už nehovoria o výbuchu

Otrasy najprv pripisovali ďalšiemu možnému testu.

Sagan: Okruh? Načo by som si ho dnes išiel pozrieť, veď zajtra ho uvidím

Peter Sagan v nedeľu zabojuje o tretí titul majstra sveta za sebou. Už nemám čo stratiť, hovorí.

Zarába rekordne veľa, ale žije ako vojak. Stačilo, hovorí Madonna

Trvá dvadsať minút, kým jej po koncerte prestane pískať v ušiach.

Nórsky divák nevedel, že Sagana na Tour de France vylúčili

Mnoho vlajok, hluk i emócie. Ľudia v Nórsku si majstrovstvá sveta v cyklistike užívajú.

Kam vyraziť