Štvrtok, 17. august, 2017 | Meniny má Milica
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

Víťazom kola je 8-bodový Ivan Lauko. Poradie na čele: 61 - Patrik Andrášik, Nitra; 60 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany; 59 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.; 58 - Stanislav Packa, Močenok, Miroslav Szlamka, Váhovce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, atď.

Správne tipy 11. kola

FC Nitra - Trnava 0:2 2
FC ViOn - Trenčín 2:3 2
Nemšová - Šaľa 1:2 2
Nitra jun. - Vráble 0:1 2
Veľké Lovce - Neded 2:1 1
H. Kráľová - Nový Život 2:2 X
Machulince - Zbehy 3:1 1
Topoľčianky - Č. Kľačany 2:1 1
ViOn C/Hostie - Neverice 1:4 2
Čierny Brod - Mostová 0:1 2

Poradie po 11. kole

61 - Patrik Andrášik, Nitra

60 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany

59 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.

58 - Stanislav Packa, Močenok, Miroslav Szlamka, Váhovce, Miroslav Drahoš, Hosťovce

57 - Irena Petková, Zl. Moravce

56 - Rudolf Matejov, Skýcov, Alexandra Gálová, Žirany, Kristián Varga, Tešedíkovo, Ivan Lauko, Nitra

55 - Marcel Pánis, Juraj Náhlovský, Eugen Németh, Nitra, Patrik Dubnička, Štefan Dubnička, Váhovce, Miloš Gál st., Žirany, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Viliam Félis, Vráble, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Maroš Sádovský, Žitavce

54 - Vojtech Borka, Trstice, Marián Zlatňanský (Orol), Zl. Moravce, Jozef Török, Pata, Július Galo, D. Krškany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Laco Ištokovič, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky, Tibor Bene, D. Obdokovce

53 - Roman Sýkora, Karol Ryba, Jana Pavelková, Nitra, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Joniak, Vráble, Mária Látečková, Svätoplukovo

52 - Miroslav Fábry, Ľubomír Ballay, Daruška Horváthová, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Pecho, Beladice, Adam Novák, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marianna Rajtárová, Martin n/Ž., Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Jakub Vojtek, Vráble, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Mário Kramár, N. Ves n/Ž.

51 - Vladimír Kompas, Nitra, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Pavel Mihálik, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava, Mário Pánis, D. Krškany, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Masár, Zl. Moravce, Juraj Vojtek, Vráble, Marek Eiselle, Močenok

50 - Martin Krajčír, František Dedič, Martin Tesár, Ernest Szombath, Jarmila Saidová, Igor Dubeň, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Rudolf Lauko, Zbehy, Tibor Glovenský, Košúty, Peter Vašek, Ivanka, Ondrej Molnár, Štitáre, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Roman Margetin, Rišňovce, Dušan Kolenčík, Trnovec, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Kišac, Nové Sady, Daniel Lörincz, Branč, Peter Tuhý, Dušan Gašparík, Machulince, Jozef Šabo, Žitavany, Štefan Tóth, Klasov, Janka Jašiková, Šaľa

49 - Maroš Karas, Juraj Urban, Jakub Kania, Jozef Nedelka, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Štefan Páleník, Prílepy, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Tibor Šmitala, Čab, Filip Dobiaš, Čeľadice, Zoltán Jancsó, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Csaba Sándor, Kolíňany, Ivan Remeň, Nit. Streda, Miloš Remenár, Sereď, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Matúš Vajzer, Báb, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Henrich Bíro, Čakajovce, Jozef Gál, Žirany, György Jakubecz, H. Saliby, Miroslav Piovarči, Lužianky, Marián Mateička, Behynce, Ľudovít Desat, Podhorany, Tibor Odráška, Šaľa, Emil Dubec, Žikava, Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Pavel Bachan, Zl. Moravce

48 - Ivan Leckeš, Jozef Paulík, Ján Hnilica, Mária Sýkorová, Pavel König, Lenka Königová, Nitra, Martina Bapčányová, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Milan Strapko, Beladice, Marek Kalúz, V. Zálužie, Dávid Jancsó, Vlčany, Vojtech Mesároš, Lehota, Margita Pánisová, D. Krškany, Jana Gálová, Žirany, Peter Gyárfás, Miroslav Lenický, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ján Hegyi, Jelka, Matej Kuzmický, Peter König, Terka Tasáryová, Ivanka, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Lívia Šimončíková, Pohranice, Vincent Csongár, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Milan Lazan, Šaľa, Pavel Kúsek, Žikava, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Jaroslav Grman, Vráble

47 - Juraj Hrnčár, Michal Hunka, Igor Drotár, Miro Račko, Barbora Mináriková, Viera Lauková, Michal Garay, Anton Dano, Ladislav Mráz, Vlado Lyžičiar, Nitra, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Ľudovít Valent, Košúty, Filip Marinov, Juraj Sabo, Rumanová, Jozef Repa, Prílepy, František Kóša, Judita Bužíková, Branč, Peter Hamerlík, Jelka, Andrej Maťo, Jozef Kutak, Jarok, Ľubomír Rybár, Cabaj, Juraj Segíň, Sľažany, Lukáš Bíro, Martin Jurík, Čakajovce, Mário Fábry, Šurianky, Jozef Záhorský, Rišňovce, Imrich Hrdlica, Báb, František Andraško, Jelenec, Jozef Kučera, Gabriel Odráška, Pavol Sedliačik, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Ivana Kunkelová, Eva Lahučká, Ján Školník, Zl. Moravce, Ján Kóssi, Čifáre

46 - František Imre, Ján Barát, Ivan Kozár ml., Katarína Karcolová, Dávid Said, Ľudo Horváth, Nitra, Dušan Beder, Lapáš, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Alojz Rajtár, Stanislav Pacher, Sľažany, Anna Fazekašová, Neded, Ján Jambor, Rišňovce, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Toman, D. Krškany, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Andrej Repta, Branč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ľubomír Sako, Kolíňany, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Peter Debnár, Zbehy, František Finta, Jelenec, Peter Hipp, Ján Martinek, Robert Ščepka, Martina Hippová, Šaľa, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble

45 - Peter Bezák, Štefan Dékány, Alexander Meszáros, Vlado Krajčovič, Marián Grman, Imrich Ručkay, Mária Königová, Jozef Ehrenhold, Milan Ružička, Nitra, Pavol Pagáč, Imrich Guzmický, Ivanka, Gabriel Lešš, Ivan Lenický, H. Kráľová, Ivan Bakyta, Jarok, Daniel Mako, Čakajovce, Zuzana Matušicová, Pata, Ivan Mareček, Čab, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Kluka, Lapáš, Július Benkö ml., Ján Zeleňák, Peter Lehocký, Juraj Csirik, Šaľa, Imrich Valent, Hosťovce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Dušan Gál, Klasov, Ján Antalík, Vráble, Ivanko Vanko, Zbehy

44 - František Juhás, František Benc, Richard Magušín, Ľuboš Mičík, Marek Ševčík, Dajana Borovská, Ján Palka, Miloš Sýkora, Ľuboš Baranec, Ján Kmeťo, Marián Barta, Michal Motúz, Peter Bíro, Boris Grežo, Ľudovít Kováč, Nitra, Milan Kukučka, Žitavany, Zolo Sabo, Anna Duczová, Ivan Tóth, H. Kráľová, Marián Tkáč, Maroš Papp, Sereď, Štefan Varga, Topoľnica, Ladislav Németh, V. Úľany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Gabriel Fazekaš, Neded, Viera Bradáčová, Pavol Bradáč, Július Bradáč, Golianovo, Tomáš Strapko, Beladice, Jozef Žemba, Rišňovce, Oľga Račková, D. Krškany, Ľuboš Motolík, Alexander Kusy, Trnovec, Milan Pagáč, Ivanka, Juraj Bárek, Žirany, Milan Minarovič, Behynce, Michal Čery, Jelenec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, František Szolík, Ján Szöcs, Eva Ščepková, Štefan Mrllák, Jozef Baláž, Šaľa, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Filip Vašíček, Vráble

43 - Dezider Zaujec, Pavel Hrnčár, Ľubica Tasáryová, Daniel Tasáry, Miroslav Mada, Jozef Kóša, Ľudovít Konečný, Nitra, Štefan Kúsek, Hostie, Roman Rajnoha, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Tibor Tóth, Žihárec, Juraj Kadlieček, František Čaniga, Dražovce, Peter Matulník, Ondrej Kišac, Nové Sady, Marián Valla, V. Zálužie, Roman Bilický, Preseľany, Zsolt Kováč, Matúškovo, Peter Visolajský, Tatiana Mifková, Marián Kopáčik, Šaľa, Emil Remeň, Čeľadince, Miroslav Javor, Sereď, Ivan Kozár, Helena Bartošová, Oľga Pinterová, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ivan Tóth, Čakajovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Andel, Jozef Hoppan, Vráble, Bartolomej Gulka, Branč, Marek Fábry, Šurianky, Lukáš Takáč, Báb, Pavol Andel, Trnovec, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Tomáš Švec, Pohranice, Ladislav Babóti, Vlčany, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Peťo Bányi, D. Obdokovce

42 - Eduard Szabó, René Daniš, Jaroslav Lazor, Milan Lacina, Stanislav Billík, Andy Jaršinská, Miroslav Zverka, Ľubomír Lenický, Tatiana Kuchárová, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Peter Štefanka, Lužianky, Štefan Straňák, H. Kráľová, Anna Pacherová, Sľažany, Martin Račko, D. Krškany, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Pavol Török, V. Dolina, Ján Dekan, Velčice, Alexander Kobza, Čechynce, Ján Petráš, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Jozef Plesnivý, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Ján Golha, Vráble, Emil Rusnák, Beladice, Ján Jacsa, Žihárec, Silvester Lenčéš, Močenok, Janka Gálová, Žirany

41 - Július Kolník, Martin Peniaško, Ladislav Baláži, Milan Vöröš, Dušan Letko, Mariana Letková, Štefan Zabák, Anna Gombíková, Vladimír Ťapušík, Ladislav Nosian, Jozef Hudec ml., Nitra, Jozef Sklenár, Július Benkö st., Margita Kališová, Šaľa, Ladislav Nagy, Erik Somor, Vráble, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Barát, Topoľčany, Milan Šlosár, Čab, Katarína Pálková, Jarok, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jaroslav Dvorský, Pata, Dušan Švehla, Jana Dudonová, Sereď, František Margetin, Štefan Valovič, Katarína Chudá, Rišňovce, Ladislav Šóki, Diakovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Marta Bystrická, Nikola Nosianová, Ivanka, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Chovanec, Šurianky, Mikuláš Pintér, Branč, Ján Rigler, Bratislava, Vojtech Kováč, Žirany, Lýdia Augustínová, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Sidónia Boboková, Volkovce, Igor Horňáčik, Cabaj, Viktor Balko, Lužianky, Kristína Králiková, Zbehy

40 - Pavel Čvirik, Peter Plandora, Dionýz Pecháček, Štefan Bede, Belo Gombík, Vlado Sásik, Jozef Hudec st., Edita Buchová, Ladislav Fazekaš, Jaroslav Andrášik, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Ján Kozla, Žirany, Ján Slíž, Beladice, Martin Kormoši, Marián Móri, Juraj Žiačko, René Vincze, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Peter Svitač, Telince, Jozef Martiška, Dražovce, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Vladimír Gálik, Jelenec, Igor Tkáč, Sereď, Ferko Valent, T. Mlyňany, Peter Ryban, Nit. Streda, Jozef Kucharik, Krtovce, Margita Pavelková, Golianovo, Peter Zahnaš, Lužianky, Peťka Račková, Miroslav Bystrický, Roman Obložinský, Štefan Račko, Ivanka, Marián Pauk, Rumanová, Juraj Német, D. Lefantovce, Ondrej Hajdu, Trnovec, Gabriel Hipp, Močenok, Jozef Baťala, Ján Félis, Žitavany, Peter Čepček, Zl. Moravce, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce

39 - Slavomír Kotrla, Juraj Vencel, Ľudovít Laca, Milan Borovský, Ján Doboš, Štefan Bystrický, Jozef Nosian, Jozef Prešinský, Štefan Matesko, František Hrnčiar st., Jaroslav Korytár, Nitra, Peter Ambrózy, Selice, Peter Juhász, Kolíňany, Katka Kišacová, Branislav Kišac, Nové Sady, Ľuboš Nagy, Jelenec, Milan Roman, Čab, Ján Vaško, Ivanka, Peter Jobbágy, Karol Mészáros, Šaľa, František Kunkel, Denis Novota, Zl. Moravce, Juraj Minárik, Obyce, Milan Augustín, Topoľčianky, Vladimír Kéri, Slepčany, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Gabriela Odrášková, H. Kráľová

38 - Ľubomír Turňa, Ján Ehrenhold, František Grom, Nitra, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Štefan Peťovský, Lužianky, Helena Privarová, D. Krškany, Dušan Irsák, Sereď, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Rudolf Krajinčák, Báb, Vincent Komačka, Topoľčany, Viera Pavelková, Golianovo, Jakub Macháč, Čakajovce, Marián Titka, Šaľa, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce

37 - Ľudovít Laca st., Vladimír Nemšovský, Valéria Volfová, Ján Hudec, Vladimír Papp, Ľubomír Rák, Nitra, Miloš Kečkéš, V. Zálužie, Ivan Kupec, Jozef Čentéš, Čakajovce, Július Pápay, H. Kráľová, Michal Palka, Cabaj, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Július Oláh, Matúškovo, Jozef Danada, Ľuboš Plevka, Šaľa, František Kausek, Klasov, Pavol Kozma, Kristína Líšková, Branč, Martina Segíňová, Sľažany, Pavel Períček, Rišňovce, Imrich Maťo, Golianovo, Lena Kunkelová, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Anton Ďuriš, Ladislav Szöke, Leonard Bednár, Vráble, Emil Podhradský, Lukáčovce, Jaroslav Skačan, Žihárec

36 - David Karas, Ladislav Skalický, Katarína Dobiašová, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Peter Ondriaš, Žitavany, Marek Macek, Vinodol, Karol Čurgali, Mojmírovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Gabriel Galbavý, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Milan Bekéni, Július Miškovič, Šaľa, Jozef Kubáň, Alekšince, Roman Guzmický, Ivanka, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Miriama Ďurinová, Golianovo, Dodo Augustín, Topoľčianky, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Simona Szolnokiová, Dyčka

35 - Marián Muzika, František Filo, Jozef Moder, Erich Schober, Jozef Svitač, Peter Kardoš, Andrej Kudamik, Nitra, Milan Fúska, Alexander Repta, Branč, Albert Lauro, Čeľadice, Slavko Mikula, Zbehy, Róbert Sedlák, Pavol Uher, Šaľa, Gabika Szökeová, Vráble, Štefan Brath, Golianovo, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce

34 - Ľubomír Bartakovič, František Hrnčiar ml., Nitra, Pepo Hasilla, V. Zálužie, Ľubomír Mikula, Lehota, Jožko Černý, Rumanová, Imrich Drozdák, Babindol, Filip Guzmický, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany, Timea Aghová, Trstice, Lukáš Hrozienčík, Č. Kľačany, Jozef Roško, Attila Szolnoki, Dyčka, Emília Malá, Vráble, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., František Chudý, Rišňovce

33 - Peter Solčiansky, Pius Hajdák, Vladimír Ťapušík ml., Erik Sovič, Igor Kotora, Nitra, Kamil Popelka, Hájske, Július Szarka, Topoľnica, Peter Vrabec, Čakajovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Michal Páleník, Prílepy, Štefan Kočiš, Trnovec, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Erik Fábry, V. Cetín, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Vranský, Zbehy, Peter Zeleňák, Šaľa, Michal Hitka, Martin n/Ž., Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Jozef Malý, Vráble, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marek Jókai, H. Ohaj, Pavol Štefek, V. Dolina

32 - Ondrej Kozolka, Volkovce, Dávid Slíž, Sereď, Ján Kollár, Milan Greguš, Zbehy, Juraj Gutman, Choča, Matej Šimko, Močenok, Milan Kristek, Alekšince, Anton Uher, Šaľa, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Pavel Dojčar, Nitra

31 - Štefan Macek, Vinodol, Katarína Vlčeková, Lužianky, Marián Kĺbik, Cabaj, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Slavo Kališ, Šaľa, Marián Grman, Vráble, Marek Hlava, Praha

30 - Michaela Záhorská, Lukáčovce, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Rosina, Velčice, Maroš Slovák, Mojzesovo, Peter Trungel, Vráble, Roman Grznár, Rišňovce

29 - Ladislav Pindeš, Miloslav Paluš, František Bojda, Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Miroslav Fúska, Rišňovce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Tibor Berec, Lapáš, Peter Eliáš, Lúčnica

28 - Tatiana Bartakovičová, Milan Petráš, Nitra, Róbert Pospiš, Šaľa, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Dodo Korgo, Klasov, Gašpar Gál, Žirany

27 - Milan Javor, Šintava, Dušan Podhradský, D. Krškany, Michal Lauko, Nitra

26 - Peter Frajka, Zl. Moravce, Katarína Malá, Vráble

25 - Jozef Borbély, V. Cetín, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Alojz Jenis, Žitavany

24 - Igor Galovič, Mária Kóšová, Nitra, Richard Jasan, Mechenice, Natália Gregorová, Ivanka

23 - Lenka Reptová, Branč, Peter Bodi, Zbehy, Imrich Struhár, Vráble

22 - Norbert Zsigmond, N. Život

21 - Boris Kučerka, Miroslav Markusek, Nitra, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Rasťo Kazík, Topoľčianky

20 - Ľuboš Fúska, Nitra, Róbert Bencz, Žirany, Matej Šabo, Jozef Švolík, Obyce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Janka Pavlíková, Martin n/Ž.

19 - Zlatica Šimáková, D. Krškany, Peter Žitňanský, Topoľčany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Mário Guzmický, Ivanka, Janka Paulíková, Martin n/Ž.

18 - Jaro Fúska, Zbehy, Ján Malý, Hosťová, Jozef Horňák, Rišňovce, Valent Vaňo, Žirany

17 - Jana Račková, Nitra, Andrej Švihorík, Báb, Martin Antl, V. Zálužie, Pavol Kuna, Šaľa, Milan Ďurkovič, D. Saliby

16 - Marek Marcinkech, Vinodol, Peter Góra, Tešedíkovo, Michal Belan, Svätoplukovo

15 - Šimon Šuník, Lenka Sýkorová, Nitra, Peter Kramný, Kolíňany, Milan Tatranský, Ivanka

14 - Viliam Kudeláš, Rumanová, Juraj Mikuš, Zbehy, Karol Bujalko, Vráble, Marek Balko, Klasov, Samuel Brida, V. Zálužie

13 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Karol Kuruc, Mojmírovce, Ivan Čimo, Nitra, Róbert Cámpai, Čechynce, Anton Škrabala, Rišňovce, Jozef Huňady, Lúčnica, Martin Kratochvíl, Žitavce, Martin Školník, Zl. Moravce, Pavol Pavlatovský, Lipová

12 - Juraj Burian, Mostová, Štefan Pilčík, Patrik Benček, Zl. Moravce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová

11 - Marián Balko, Peter Jamrich, Klasov, Ivan Magdolen, Rozália Kotorová, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Juraj Vereš, Golianovo

10 - Marianka Szökeová, D. Obdokovce, Ján Šiška, Jabar Said, Nitra, Pavol Petrík, Behynce, Peter Obložinský, Ivanka, Ján Mráz, Topoľčianky

9 - Štefan Maťo, V. Cetín, Ivan Berec (Putin), Lužianky, Boris Kozma, Rudolf Kozma, Štitáre, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Popelka, Hájske, Erik Minár, Obyce

8 - Karol Blažovič, Lužianky, Miroslav Vajzer, Vráble, Timea Kunkelová, Zl. Moravce

7 - Ondrej Hupka, Čakajovce, Monika Lukyová, Beladice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Tibor Kazaň, Branč

6 - Patrik Odráška, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Arpád Varga, Neded, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Alexander Györóg, D. Saliby, Marek Horváth, Oľga Krajjčovičová, Nitra

5 - Silvia Madová, Ľubo Penzeš, Pavol Ďurina, Michal Barta, Nitra, Peťa Kozmová, Štitáre, Ján Bucheň, Zl. Moravce, František Szórád, Topoľníky, Kristián Tvrdoň, Žirany, Štefan Chren, Žitavany, Ivan Bradáč, Golianovo

4 - Roland Bárek, Attila Sonlajtner, Žirany, Jaroslav Slamka, Báb, Lukáš Bartakovič, Milan Krupa, Eva Grmanová, Juraj Greguš, Nina Letková, Nitra, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Michal Kováč, Vráble, Miroslav Kováč, Žikava, Matej Sabo, Obyce, Ferdinand Németh, H. Ohaj

3 - Celestín Berecz, Branč, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Nikoleta Palovčíková, Tes. Mlyňany, Július Vodný, Babindol, Pavol Novák, Sasinkovo, Marián Grman ml., Nitra, Dušan Brňo, Lukáčovce, Štefan Uharček, D. Krškany, Ladislav Kuna, Zl. Moravce

2 - Vladimír Kupec, Zbehy, František Šima, D. Krškany

1 - Timea Hlavová, Zl. Moravce, Milan Hamala, Šurany

Víťazom 11. kola je Ivan Lauko, ktorý uhádol 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Oprava: V pondelňajšom vydaní MY novín sme uviedli, ako tipovalo osem lídrov v 11. kole. Nedopatrením sme pri tipoch M. Drahoša urobili chybu, keď sme na začiatku jeho tipov napísali tri iksy namiesto troch dvojok. M. Drahoš nás na túto chybu v pondelok telefonicky upozornil. Po preštudovaní jeho tiketu sme mu dali za pravdu. Takže v 11. kole uhádol 5 bodov, nie 2. Ospravedlňujeme sa.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Prezidentova žena 929
  2. Fotogaléria: Bytča – FC Nitra 1:8 Foto 744
  3. SFZ rozdeľuje dotácie 698
  4. Trstice siahali v Topoľníkoch po troch bodoch 338
  5. Parádny štart Zbehov, hrdinom KFC Denis Rábek (+VIDEO) 318
  6. Ako chlapec našiel kosť mastodonta, dnes má s manželkou vlastné múzeum 253
  7. Nad Nitrou lietajú historické lietadlá z piatich krajín. Najstarší je slovenský vetroň z roku 1946 235
  8. Pripomenú si 300 rokov od narodenia Márie Terézie 218
  9. Leví kráľ Niba 152
  10. Treťoligista má nového trénera 151

Najčítanejšie správy

Nitra

Prezidentova žena

Nevie, čo je ofsajd a ani to nepotrebuje vedieť. Napriek tomu by futbal v Čeľadiciach bez nej nebol tým, čím je.

Fotogaléria: Bytča – FC Nitra 1:8

Futbalisti FC Nitra splnili povinnosť a na ihrisku štvrtoligistu zo žilinského regiónu dosiahli v pohári presvedčivé víťazstvo.

SFZ rozdeľuje dotácie

Dobrá správa pre futbalové kluby z regiónu, viaceré sa môžu pustiť do projektov.

Trstice siahali v Topoľníkoch po troch bodoch

V. LIGA JUH: Pata, Šoporňa i Horné Saliby odštartovali vydretými domácimi víťazstvami. Hostia získali len dva body.

Parádny štart Zbehov, hrdinom KFC Denis Rábek (+VIDEO)

V. LIGA STRED: Šláger kola rozhodol pre Alekšince dvojgólový Matej Fuska. Nevidzany proti Jacovciam otočili výsledok. Tréner V. Zálužia striedal po polčase troch hráčov.

Blízke regióny

Rušeň sa zrazil s kamiónom, šofér z Turecka nerešpektoval STOP-ku +foto

Nehoda sa stala ešte včera popoludní na železničnom priecestí v Dunajskej Strede. O nehode už informovali aj policajti.

Zobrala si cudziu peňaženku z pultu, teraz jej hrozí rok za mrežami

Polícia pátra po totožnosti ženy, ktorá je podozrivá z prečinu zatajenia veci.

Topoľčianske mestské legendy: Únosy v dodávke i miznúci ľudia v Tribečskom pohorí

Pred šiestimi rokmi bolo celé mesto na nohách kvôli fámam o únosoch. Miznúci ľudia v Tribečskom pohorí sú tiež veľmi nepravdepodobní.

V Kalnej došlo k náhlej zmene. Povedie ju Éhn

Tréner Peter Éhn absolvoval s mužstvom pred súťažou tri spoločné tréningy.

FOTOGALÉRIA: Pozri si bábätká z levickej pôrodnice, ktoré sme privítali v 32. týždni

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v levickej nemocnici počas uplynulého týždňa a ich fotky sme zverejnili aj v pondelňajšom vydaní MY Týždeň na Pohroní.

Všetky správy

Plavčan vo štvrtok skončí, Danko chce štyri dni na premýšľanie (minúta po minúte)

Predseda SNS hovorí o potrebe obnoviť dôveru v koalícii.

Štyri vety, ktorými Fico odôvodnil koniec Plavčana. Hodia sa aj na Kaliňáka

Pokyn na výmenu ministra školstva z SNS Petra Plavčana zdôvodnil premiér Robert Fico aj bojom proti netransparentnému správaniu sa.

Reportér Týždňa Magušin: Videl som, ako Fico Danka prekvapil a rozčúlil

Redaktor Týždňa Michal Magušin sa so šéfom SNS Andrejom Dankom rozprával vo chvíli, keď sa dozvedel o pokyne na odvolanie ministra školstva Petra Plavčana (nominant SNS).

Súboj v koalícii Danko rozpútal a aj naň doplatil

Šéf SNS zváži odchod z politiky. Politológ hovorí, že predvídateľnosť jeho krokov sa stále znižuje.

Ficov perfektný deň a Dankova estráda ega

Novinári sa prehrabávali v úlomkoch Dankovho poníženia, aby zistili, čo presne povedal.

Kam vyraziť