Utorok, 26. september, 2017 | Meniny má Edita
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

Víťazom kola je Ján Zeleňák s 8 bodmi. Poradie na čele: 14 - Miloš Remenár, Sereď, Peťo Bányi, D. Obdokovce; 13 - Tibor Hamara, Samuel Darázs, Kristína Líšková, Miloš Gál st., Róbert Bačinský, Roman Guzmický, Tibor Berec, atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 1. kola Peter Bányi z Dolných Obdokoviec.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 2. kola

Nitra - B. Bystrica 1:1 X
FC ViOn - Prešov 2:0 1
Šaľa - Michalovce 3:1 1
ČFK Nitra - V. Meder 2:3 2
H. Kráľová - Šoporňa 3:1 1
Č. Kľačany - Nevidzany 0:1 2
Mojmírovce - Hájske 1:2 2
Dyčka - D. Krškany 1:2 2
T. Nemce - ViOn C/Hostie 2:1 1
Matúškovo - Mostová 3:2 1

Poradie po 2. kole

14 - Miloš Remenár, Sereď, Peťo Bányi, D. Obdokovce

13 - Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Kristína Líšková, Branč, Miloš Gál st., Žirany, Róbert Bačinský, Nitra, Roman Guzmický, Ivanka, Tibor Berec, Lapáš

12 - Marián Malík, Anton Majdiak, Močenok, Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jana Gálová, Žirany, Vlado Matušica, Katarína Bogádyová, Hájske, Pavol Krajčo, Juraj Náhlovský, Vlado Krajčovič, Vladimír Kompas, Nitra, Pavel Kúsek, Žikava, Ján Zeleňák, Šaľa

11 - René Daniš, Pavel Hrnčár, Ladislav Skalický, Miro Račko, Laco Ištokovič, Ján Hnilica, Jozef Hudec st., Daniel Tasáry, Ľubica Tasáryová, Jakub Kania, Ivan Leckeš, Barbora Mináriková, Nitra, Jaroslav Dvorský, Pata, Marek Vlček, Štefan Hudec, Lužianky, David Slíž, Sereď, Zoltán Jancsó, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Sebastian Grznár, František Chudý, Roman Margetin, Rišňovce, Ján Jacsa, Žihárec, Roman Bilický, Preseľany, Stanislav Packa, Močenok, Andrej Maťo, Jarok, György Jakubecz, H. Saliby, Miroslav Jančár, Komjatice, Ladislav Németh, V. Úľany, Andrej Repta, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Labuda, Solčany, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Alexandra Gálová, Janka Gálová, Žirany, Daniel Mako, Čakajovce, Jozef Kubáň, Miroslav Močol, Alekšince, Dalibor Greguš, Čab, Martin Kornutij, Peter Sládeček, V. Zálužie, Ľudovít Desat, Podhorany, Terka Tasáryová, Jozef Kuzmický, Ivanka, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Jozef Sklenár, Milan Lazan, Šaľa, Štefan Zeman, Jelenec, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Šabo, Žitavany, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Vincent Csongár, Tešedíkovo, Miloš Macala, Gáň

10 - Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Tibor Horváth, Komjatice, Ondrej Molnár, Štitáre, Tibor Glovenský, Košúty, Henrich Richter, Bratislava, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Mário Slezák, Lukáčovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ján Hegyi, Jelka, Margita Pavelková, Ivan Bradáč, Golianovo, Ivan Lenický, Peter Gyarfáš, Július Pápay, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Jakub Kunkel, František Kunkel, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Kristián Varga, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ivan Bakyta, Jarok, Ladislav Nagy, Ľuboš Modzga (Šuker), Jozef Hoppan, Vráble, Peter Ondriaš, Žitavany, Tibor Tóth, Žihárec, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Milan Roško, Dyčka, Tibor Lisý, H. Ohaj, Rudolf Hitka, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Daruška Horváthová, Dezider Zaujec, Edita Buchová, Karol Ryba, Lenka Königová, Mária Königová, Jozef Nosian, Vlado Sásik, Jaroslav Andrášik, Milan Petráš, Jozef Nemeš st., Nitra, Ľubomír Martišovič, Krškany, František Finta, František Andraško, Jelenec, Mário Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Marian Piterka, Svätoplukovo, Róbert Šimák, D. Krškany, Ivan Mareček, Čab, Pavol Liesovský, V. Zálužie, Rudolf Lauko, Zbehy, Lenka Lahučká, Čakajovce, Michal Kaplán, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Július Benkö st., Eva Uherová, Janka Jašiková, Vladimír Móri, Peter Hipp, Marián Kopáčik, Marek Mrllák, Juraj Žiačko, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Ladislav Nagy, Diakovce

9 - Marián Valla, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, František Juhás, Štefan Bede, Igor Drotár, František Dedič, Miroslava Miháliková, Michal Hunka, Jaroslav Korytár, František Hrnčiar ml., Pavel Dojčar, Ľuboš Baranec, Erich Schober, Ľudo Horváth, Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Dávid Said, Miroslav Mada, Jozef Hudec ml., František Grom, Jozef Gutai, František Zelovič, Anna Eššeová, Ján Ehrenhold, Štefan Matesko, Ľubomír Lenický, Miroslav Raček st., Roman Sýkora, Nitra, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Štefan Peťovský, Viktor Balko, Lužianky, Zuzana Matušicová, Jozef Török, Pata, Anna Duczová, Marek Tóth, Benjamín Odráška, Ľubomír Straňák, Štefan Straňák, Gabriel Galbavý, Zolo Sabo, H. Kráľová, František Margetin, Jozef Záhorský, Jozef Žemba, Rišňovce, Vojtech Pec, Peter Visolajský, Pavel Mihálik, Jozef Danada, Roman Harčár, Gabriel Odráška, Štefan Mrllák, Ján Martinek, Timea Mészárosová, Margita Kališová, Šaľa, Peter Ambrózy, Juraj Mészáros, Selice, Emil Remeň, Čeľadince, Alojz Rajtár, Štefan Deák, Sľažany, Peter Kluka, Dušan Beder, Lapáš, Csaba Sándor, Kolíňany, Pavel Babiak, Štefan Mravík, Jozef Baťala, Žitavany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jaromír Slíž, Ján Slíž, Beladice, Štefan Brath, Július Bradáč, Miriama Ďurinová, Viera Pavelková, Golianovo, Ľuboš Nagy, Michal Čery, Ľubomír Ballay, Jelenec, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Marta Kunkelová, Peter Čepček, Timea Hlavová, Zl. Moravce, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Gál, Žirany, Štefan Dubnička, Tomáš Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Viliam Félis, Radoslav Bajnek, Vráble, Florián Penzeš, H. Ohaj, Peter Eliáš, Lúčnica, Branislav Kišac, Peter Matulník, Nové Sady, Ivan Tóth, Peter Vrabec, Čakajovce, Katarína Pálková, Jarok, Lívia Šimončíková, Pohranice, Radko Hudec, Čeľadice, Pavol Štefek, Veľká Dolina, Mário Fábry, Šurianky, Tibor Bene st., Anton Bapčány, D. Obdokovce, Lukáš Takáč, Andrej Švihorík, Báb, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Bartolomej Gulka, Daniel Lörincz, Branč, Ján Dekan, Velčice, Peter Toriška, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Zuzana Zabáková, Lehota, Jožko Černý, Rumanová, Imrich Drozdák, Babindol, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Alexander Kobza, Čechynce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Miroslav Kováč ml., Žikava, Peter Tuhý, Machulince, Jaroslav Skačan, Žihárec, Juraj Barczi, Tešedíkovo

8 - Ján Malý, Hosťová, František Benc, Martin Peniaško, Marian Muzika, Janka Račková, Patrik Andrášik, Stanislav Billík, Štefan Csampay, Dušan Letko, Igor Candrák, Mária Sýkorová, Jarmila Saidová, Vladimír Nemšovský, Peter Solčiansky, Vanesa Pánisová, Lukáč Karlubík, Štefan Verták, Marian Barta, Martin Krajčír, Ľubomír Bartakovič, Pavel König, Edurard Szabó, Nitra, Dušan Švehla, Maroš Papp, Sereď, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Zsolt Kováč, Matúškovo, Albert Lauro, Čeľadice, Rudolf Macho, Kolíňany, František Kóša, Celestín Berecz, Branč, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Dávid Jancsó, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ivan Remeň, Nit. Streda, Ladislav Šóki, Diakovce, Ivan Tóth, H. Kráľová, Filip Marinov, Marián Pauk, Rumanová, Ján Jambor, Peter Macháč, Rišňovce, Mária Látečková, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Anka Dolniková, Michal n/Ž., Jakub Macháč, Martin Jurík, Čakajovce, Dušan Kolenčík, Ľuboš Motolík, Trnovec, Martina Segíňová, Sľažany, Vojtech Mesároš, Lehota, Jozef Repa, Prílepy, Patrik Dubnička, Váhovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ján Pintér, Martin Račko, Miroslav Bartoš, Jozef Toman, Krškany, Jozef Barát, Topoľčany, Roman Rajnoha, Štefan Pilčík, Ivana Kunkelová, Stanislav Pacher, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Milan Kukučka, Žitavany, Jeremiáš Vnuk, Emil Filo, Vráble, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Martin Kratochvíl, Žitavce, Juraj Šranko, Babindol, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Kišac, Nové Sady, Ladislav Čekey, Tomáš Švec, Pohranice, František Čaniga, Dražovce, Karol Blažovič, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Marek Fábry, Šurianky, Peter Debnár, Zbehy, Michaela Franková, Neverice, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ján Vaško, Imrich Guzmický, Ivanka, Tatiana Mifková, Július Benkö ml., Marek Sokol, Igor Zemko, Marian Móri, Martina Hippová, Róbert Pospiš, Šaľa, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Pavol Zachar, Báb, Margita Pánisová, D. Krškany, Milan Roman, Čab, Jozef Králik, T. Mlyňany, Dodo Augustín, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Emil Dubec, Žikava, Ladislav Kéry, Volkovce

7 - Juraj Német, D. Lefantovce, Mária Roninová, Blahová, Ľudovít Valent, Košúty, Imrich Struhár, Erik Somor, Ladislav Szöke, Peter Trungel, Ján Golha, Jaroslav Grman, Vráble, Jaroslav Lazor, Jozef Paulík, Imrich Ručkay, Juraj Urban, Milan Vöröš, Ľubomír Turňa, Andrej Kudamik, Jozef Kováč, Štefan Dékány, Mariana Letková, Milan Lacina, Dajana Borovská, Ján Hudec, Štefan Zabák, Pavel Čvirik, Milan Ružička, Peter Kardoš, Michal Motúz, Jozef Ehrenhold, Slavomír Kotrla, Ján Barát, František Imre, Július Kolník, Nitra, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Emil Podhradský, Lukáčovce, Marin Kormoši, Pavol Vojtka, Juraj Csirik, Jozef Baláž, Peter Lehocký, Ján Szöcs, René Vincze, Peter Jobbágy, Šaľa, Róbert Špánik, Šoporňa, Peter Góra, Tešedíkovo, Stanislav Pacher, Sľažany, Ivan Parma, Juraj Dubeň, Lehota, Ingrid Odrášková, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Štefan Varga, Topoľnica, Peter Hamerlík, Jelka, Štefan Kočiš, Alexander Kusý, Trnovec, Tomáš Strapko, Beladice, Miroslav Javor, Sereď, Štefan Račko, Krškany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Káčer, Čaradice, Ondrej Kozolka, Volkovce, Emil Šatan, Vozokany, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Gabriela Sádovská, Žitavce, Jozef Virág, Filip Vašíček, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Katka Kišacová, Ondrej Kišac, Nové Sady, Norbert Borčin, Mojmírovce, Michal Belan, Svätoplukovo, Vladimír Gálik, Jelenec, Milan Minarovič, Behynce, Lucia Kunová, Výčapy, Jozef Kutak, Jarok, Ľubomír Rybár, Michal Palka, Cabaj, František Šima, D. Krškany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Miroslav Drahoš, Imrich Valent, Hosťovce, Miroslav Kováč st., Žikava, Lucia Gunišová, Choča, Alojz Jenis, Žitavany, Dušan Gašparík, Machulince, Tibor Križovič, Levice, Ivanko Vanko, Zbehy

6 - Marek Kasáš, Ľubomír Maczvalda, Ľuboš Mičík, Margita Letková, Ľubomír Rák, Peter Malina, Dionýz Pecháček, Ľudovít Laca st., Ivan Ševčík, Anna Gombíková, Jozef Moder, Ľudovít Konečný, Michal Garay, Viera Lauková, Richard Kollárik, Jozef Prešinský, František Bojda, Jana Pavelková, Ladislav Fazekaš, Marcel Pánis, Nitra, Ján Ronin, Blahová, Silvester Lenčéš, Močenok, Imrich Hrdlica, Báb, Vladimír Miškolci, Boris Mesároš, Lehota, Jaroslav Antal, Pavol Čerenka, Jozef Šebik, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Lenčéš, Milan Bekéni, Adam Novák, Marián Titka, Róbert Ščepka, Slavo Kališ, Pavol Sedliačik, Ľuboš Plevka, Jozef Kučera, Šaľa, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Peter Ryban, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Ferko Valent, Miloš Plaštiak, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Igor Tkáč, Sereď, Július Szarka, Topoľnica, Milan Fúska, Mikuláš Pintér, Branč, Peter Svitač, Telince, Pavol Bradáč, Golianovo, Juraj Segíň, Sľažany, Anna Fazekašová, Henrieta Fazekašová, Neded, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Oľga Račková, Krškany, Emanuel Maňúch, Žirany, Štefan Kúsek, Hostie, Juraj Minárik, Obyce, Juraj Vojtek, Anton Ďuriš, Vráble, Vladimír Machata, Lúčnica, Mário Kramár, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Roman Obložinský, Ivanka, Anton Dobiaš, Filip Dobiaš, Čeľadice, Henrich Bíro, Jozef Čentéš, Čakajovce, Peter Štefanka, Lužianky, Jozef Rehuš, Rišňovce, Peter Juhász, Ľubomír Sako, Kolíňany, Peter Pecho, Beladice, Ján Školník, Eva Lahučká, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Marián Mateička, Behynce, Jozef Chovanec, Šurianky, Vlado Kupec, Ján Kollár, Zbehy, Pavol Andel, Ondrej Hajdu, Trnovec, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Július Galo, D. Krškany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Janka Hrúziková, Hosťovce, Anton Pánis ml., Kostoľany p/T., Ľubomír Antal, Július Švec, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., František Kausek, Klasov, Vladimír Kéri, Slepčany

5 - Ľudovít Laca, Juraj Hrnčár, Ladislav Baláži, Pius Hajdák, Belo Gombík, Ladislav Nosian, Ľudovít Kováč, Martin Tesár, Ján Kmeťo, František Filo, Ľudovít Laca ml., Jaroslav König, Nitra, Matúš Vajzer, Báb, Vojtech Borka, Trstice, Anna Pacherová, Sľažany, Ľubomír Mikula, Lehota, Gabriel Fazekaš, Neded, Michal Čerhák, Jatov, Miroslav kováč, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Denis Novota, Lenka Hlavová, Jozef Masár, Jozef Plesnivý, Peter Rajnoha, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Pavol Kozma, Salo Berecz, Branč, Ján Kozla, Žirany, Jozef Horňák, Miroslav Fúska, Rišňovce, Juraj Valla, V. Zálužie, Tomáš Kuna, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce, Matej Kuzmický, Filip Guzmický, Peter König, Ivanka, Milan Šlosár, Tibor Šmitala, Čab, Roman Kühtreiber, Choča, Róbert Čampai, Čechynce, Michal Páleník, Prílepy, Pavol Uher, Peter Zeleňák, Július Miškovič, Mirka Tóthová, Šaľa, Štefan Tóth, Klasov, Ján Kóssi, Čifáre, Ján Hraška, Nové Sady

4 - Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Jozef Martiška, Dražovce, Roman Grznár, Pavel Períček, Štefan Valovič, Rišňovce, Imrich Hrdlica, Miroslav Zverka, Július Petrík, Rudolf Andel, Miroslav Fábry, Ladislav Piška, Milan Borovský, Ján Doboš, Roman Trnkus, Ernest Szombath, Ivan Lauko, Peter Bíro, Jozef Svitač, Vladimír Papp, Mária Sásiková, Mária Kóšová, Jozef Kóša, Miloš Sýkora, Ján Palka, Richard Magušín, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Tibor Odráška, Šaľa, Patrik Pacher, Irena Petková, Zl. Moravce, Jaroslav Korytár, Močenok, Ján Hruška, Nové Sady, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Zuzana Gajanová, Čakajovce, Štefan Fiala, Branč, Alex Špánik, Šoporňa, Milan Macho, M. Ripňany, Lukáš Valent, Hosťovce, Juraj Rosinský, Choča, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Igor Franko, Neverice, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Filip Deák, Sľažany, Peter Vranský, Martin Lacika, Zbehy, Leonard Bednár, Vráble, Pavol Mikuš, Jed. Kostoľany, Peter Strieška, Volkovce, Milan Pagáč, Ivanka

3 - Martin Mindák, Marian Tkáč, Martin Hindák, Sereď, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Miroslav Fábry, František Hrnčiar st., Július Petrík, Ivan Kozár, Oľga Krajčovičová, Jabar Said, Juraj Vencel, Erik Sovič, Nitra, Igor Bielich, Partizánske, Vincent Komačka, Topoľčany, Norbert Zsigmond, Nový Život, Judita Bužíková, Lenka Reptová, Branč, Jozef Štefák, Rišňovce, Matej Fábry, V. Cetín, Róbert Sedlák, František Szolík, Šaľa, Milan Greguš, Zbehy, Alexander Špánik, Šoporňa, Vlado Jánošík, D. Krškany, Pavol Török, V. Dolina, Peter Popelka ml., Jarok, Ján Lipovský, Jozef Švihorík, Báb, Jozef Andel, Vráble, Michal Hitka, Martin n/Ž., Ľubor Kajaba, Ivanka

2 - Štefan Török, Alexander Repta, Branč, Štefan Labdík, Lužianky, Štefan Páleník, Prílepy, Igor Kotora, Ľuboš Rák, Nitra, Rado Vágai, Čeľadice, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Slavko Mikula, Zbehy, Dušan Podhradský, Katarína Beľaková, D. Krškany, Jaroslav Marták, Choča, Kristián Frajka, Zl. Moravce, Ivan Domasta, Cabaj-Čápor, Ladislav Gál, Žirany, Viera Bradáčová, Juraj Vereš, Golianovo, Dušan Šimko, Šaľa

1 - Katarína Karcolová, Nitra

0 - Imrich Maťo, Golianovo

Víťazom 2. kola je Ján Zeleňák zo Šale, ktorý uhádol osem zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Sedem zápasov trafili ôsmi tipujúci.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk, alebo zavolajte na 0905 550 775.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Neznesiteľný smrad. Starosta a občania sa nezhodnú, z čoho pochádza 1 312
  2. Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy 1 123
  3. Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou Foto 522
  4. Hokejisti ako deň a noc 477
  5. Proti Macedóncom si trúfajú na postup 293
  6. Vrábľania v derby naplno 202
  7. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 200
  8. Kladivo 192
  9. Zsebi porazil Čeľadice 162
  10. Spadol z neba 161

Najčítanejšie správy

Nitra

Neznesiteľný smrad. Starosta a občania sa nezhodnú, z čoho pochádza

Malý Lapáš zažíva v poslednom období stavebný boom. Zápach sa podľa obyvateľov začal šíriť, keď napojili na starú čističku desiatky nových domov.

Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy

Dramatická situácia zrejme bude trvať až do polovice novembra. Vtedy majú otvoriť križovatku.

Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou

Podmienky krajského pamiatkového úradu zrušil odvolací orgán. Výbor mestskej časti má proti zámeru námietky.

Hokejisti ako deň a noc

Proti Trenčínu si debut v drese Nitry odbil 17-ročný Andrej Kollár.

Proti Macedóncom si trúfajú na postup

Mladí Nitrania sa v stredu predstavia v mládežníckej obdobe Lige majstrov.

Blízke regióny

Z polikliniky miznú kľučky aj záchodové dosky + FOTO

Minulý rok išlo do opráv a údržby mestskej polikliniky na Družbe 270-tisíc eur. Hlavnou prioritou sú sociálne zariadenia, tie sú však aj najčastejším terčom vandalov.

Podvod v Topoľčanoch. Na zájazd nešli, aj keď zaplatili

Obvinená môže stráviť za mrežami až desať rokov.

Polícia hľadá hnedý Mercedes bez spätného zrkadla. Zachytil a ťažko zranil chodkyňu

Mladá žena ktorá kráčala v sobotu večer popri ceste z Pohronského Ruskova do Hronoviec.

Výškovú budovu v Partizánskom uzatvorili. Pripravujú ju na zbúranie

Primátor mesta pripustil, že bytoviek, ktoré by sa mohli zbúrať, je v meste viac. Bývalí nájomníci nechali po sebe spúšť.

Voľby do VÚC 2017 Trnava: Kandidáti na poslancov

Pozrite si kompletný zoznam kandidátov na poslancov vo voľbách do VÚC 2017 v obvode Trnava.

Všetky správy

Štvrtý titul? O rok naň Sagan môže zabudnúť

Trať majstrovstiev sveta v Innsbrucku v roku 2018 je samý kopec.

Milióny na jeho plat? Prieskumy ukázali, že Sagan sa oplatí, tvrdí jeho šéf

Tím Bora-Hansgrohe má za sebou prvú sezónu v najvyššej lige. Očakávali sme viac, ale napokon to nebolo zlé, hovorí šéf tímu Ralph Denk.

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní na Slovensku vyhýbať ťažšie

Ministerstvo financií vysvetľuje, že zmenou chce zakročiť proti agresívnemu daňovému plánovaniu a presunu ziskov mimo územia Slovenskej republiky.

Zánický: Sagan nepôjde do dôchodku tak neskoro ako iní pretekári

Petra Sagana musí cyklistika baviť. Nič iné ho v nej neudrží, vraví jeho mládežnícky tréner Peter Zánický.

Kam vyraziť