Nedeľa, 20. august, 2017 | Meniny má Anabela
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

Víťazom 5. kola je Tomáš Pecho z Beladíc, ktorý uhádol 10 zápasov! Poradie na čele: 28 - Kristína Líšková, Branč, Miloš Remenár, Sereď, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Janka Gálová, Žirany, František Andraško, Jelenec, atď.

Správne tipy 5. kola

L. Mikuláš - Šaľa 0:1 2
Moravany - Nitra jun. 5:1 1
Neded - Palárikovo 2:2 X
Beladice - Čeľadice 3:1 1
Zlaté Klasy - Vlčany 0:0 X
Jelenec - Alekšince 1:1 X
Jarok - Výč.-Opatovce 1:2 2
Klasov - Horný Ohaj 2:3 2
ViOn C/Hostie - Skýcov 1:0 1
Sereď B - Matúškovo 5:1 1

Poradie po 5. kole

28 - Kristína Líšková, Branč, Miloš Remenár, Sereď, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Janka Gálová, Žirany, František Andraško, Jelenec

27 - Ľubica Tasáryová, Ivan Leckeš, Július Petrík, Nitra, David Slíž, Sereď, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Miroslav Jančár, Komjatice, Jana Gálová, Žirany, Anton Majdiak, Močenok

26 - Daruška Horváthová, Róbert Bačinský, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Jakub Kunkel, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Peter Ondriaš, Žitavany, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Sklenár, Šaľa, Miloš Macala, Gáň

25 - Miro Račko, Juraj Náhlovský, Nitra, Jaroslav Dvorský, Pata, Gabriel Chrenko, V. Dolina, František Chudý, Jozef Záhorský, Jozef Žemba, Rišňovce, Pavel Babiak, Žitavany, Margita Pavelková, Golianovo, Andrej Maťo, Jarok, György Jakubecz, H. Saliby, Alexandra Gálová, Žirany, Daniel Mako, Čakajovce, Mário Guzmický, Ivanka, Dalibor Greguš, Čab, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Tibor Berec, Lapáš, Katarína Bogádyová, Hájske, Pavel Kúsek, Žikava

24 - František Dedič, František Hrnčiar ml., Ján Hnilica, Ľudo Horváth, Dávid Said, Dezider Zaujec, Daniel Tasáry, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Tibor Glovenský, Košúty, Dušan Švehla, Sereď, Mário Slezák, Lukáčovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Anka Dolniková, Michal n/Ž., Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ladislav Németh, V. Úľany, Jozef Barát, Topoľčany, Tibor Lisý, H. Ohaj, Jozef Kubáň, Miroslav Močol, Alekšince, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Michal Kaplán, Č. Hrádok, Alojz Jenis, Žitavany, Marek Sokol, Milan Lazan, Ján Martinek, Vladimír Móri, Peter Hipp, Ján Zeleňák, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Pavol Kozma, Branč, Jozef Gál, Žirany

23 - René Daniš, Pavol Krajčo, Vlado Krajčovič, Marian Barta, Jakub Kania, Roman Sýkora, Nitra, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Henrich Richter, Bratislava, Roman Bilický, Preseľany, Pavel Mihálik, Roman Harčár, Janka Jašiková, Róbert Pospiš, Šaľa, Marián Malík, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Mária Látečková, Svätoplukovo, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Patrik Dubnička, Váhovce, Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Andrej Repta, Branč, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Tóth, Jaroslav Skačan, Žihárec, Štefan Mravík, Milan Kukučka, Žitavany, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Jaroslav Grman, Vráble, Bohuš Baják, Viktor Balko, Lužianky, Miloš Gál st., Žirany, Štefan Deák, Sľažany, Peter Debnár, Rudolf Lauko, Ivanko Vanko, Zbehy, Ľudovít Desat, Podhorany, Terka Tasáryová, Ivanka, Pavol Liesovský, V. Zálužie, Mário Pánis, D. Krškany, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Ladislav Nagy, Diakovce

22 - Stanislav Billík, Igor Candrák, Jarmila Saidová, Vladimír Kompas, Mária Königová, Eduard Szabó, Milan Petráš, Ľubomír Lenický, Nitra, Marián Valla, V. Zálužie, Marek Vlček, Lužianky, Albert Lauro, Čeľadice, Zoltán Jancsó, Vlčany, Sebastian Grznár, Ján Jambor, Rišňovce, Ján Jacsa, Žihárec, Ivan Remeň, Nit. Streda, Stanislav Packa, Močenok, Július Pápay, Štefan Straňák, Zolo Sabo, H. Kráľová, Milan Strapko, Beladice, Kristián Varga, Tešedíkovo, Ivan Bakyta, Jarok, Štefan Račko, Krškany, Juraj Káčer, Čaradice, Ladislav Szöke, Viliam Félis, Ľuboš Modzga (Šuker), Radoslav Bajnek, Vráble, Florián Penzeš, H. Ohaj, Milan Roško, Dyčka, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Daniel Lörincz, Judita Bužíková, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, Róbert Šimák, Margita Pánisová, D. Krškany, Michaela Franková, Neverice, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ivan Mareček, Čab, Štefan Zeman, Jelenec, Filip Vašíček, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Miroslav Kováč st., Emil Dubec, Žikava, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tibor Križovič, Levice, Marek Mrllák, René Vincze, Juraj Žiačko, Jozef Kučera, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice, Ján Hraška, Nové Sady

21 - Pavel Hrnčár, Miroslava Miháliková, Michal Hunka, Laco Ištokovič, Mária Sýkorová, František Grom, Jozef Gutai, Štefan Zabák, Martin Krajčír, Slavomír Kotrla, Štefan Matesko, Barbora Mináriková, Miroslav Raček st., Jaroslav König, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Mária Roninová, Blahová, Marek Kalúz, V. Zálužie, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Štefan Peťovský, Karol Blažovič, Lužianky, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Zsolt Kováč, Matúškovo, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Peter Ambrózy, Selice, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Peter Visolajský, Gabriel Odráška, Jozef Baláž, Igor Zemko, Martina Hippová, Marián Kopáčik, Timea Mészárosová, Margita Kališová, Šaľa, Alojz Rajtár, Martina Segíňová, Sľažany, Jaromír Slíž, Beladice, Ivan Lenický, Peter Gyarfás, Slavomír Sysel, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ľuboš Nagy, František Finta, Ľubomír Ballay, Jelenec, František Kunkel, Ľubomír Novota, Timea Hlavová, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Anna Fazekašová, Neded, Ladislav Nagy, Vráble, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Attila Szolnoki, Dyčka, Ondrej Kišac, Nové Sady, Ivan Ďurický, Branč, Lívia Šimončíková, Pohranice, František Čaniga, Dražovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ján Dekan, Velčice, Zuzana Zabáková, Lehota, Jožko Černý, Rumanová, Imrich Drozdák, Babindol, Andrej Švihorík, Báb, Alexander Kobza, Čechynce, Július Švec, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Viliam Moravčík, Kajal, Juraj Barczi, Tešedíkovo, František Kausek, Klasov

20 - Štefan Bede, Martin Peniaško, Ladislav Skalický, Janka Račková, Patrik Andrášik, Ľubomír Turňa, Jaroslav Korytár, Ľuboš Baranec, Erich Schober, Vlado Lyžičiar, Edita Buchová, Lukáč Karlubík, Štefan Verták, Karol Ryba, Milan Ružička, Lenka Königová, Pavel König, Vlado Sásik, František Imre, Jaroslav Andrášik, Július Kolník, Ľudovít Laca ml., Ľuboš Rák, Nitra, Ján Ronin, Blahová, Ľudovít Valent, Košúty, Zuzana Matušicová, Jozef Török, Pata, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Emil Podhradský, Lukáčovce, Ján Hegyi, Jelka, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Stanislav Pacher, Sľažany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Benjamín Odráška, H. Kráľová, Ivan Bradáč, Pavol Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Dušan Kolenčík, Pavol Andel, Trnovec, Boris Mesároš, Lehota, Tomáš Karácsony, Váhovce, Roman Rajnoha, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Martin Kratochvíl, Gabriela Sádovská, Žitavce, Miroslav Bartoš, D. Krškany, Branislav Kišac, Nové Sady, Ľubomír Martišovič, Krškany, Henrich Bíro, Peter Vrabec, Martin Jurík, Čakajovce, Radko Hudec, Čeľadice, Tibor Bene st., Anton Bapčány, D. Obdokovce, Norbert Borčin, Mojmírovce, Martin Kornutij, V. Zálužie, Imrich Guzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Tatiana Mifková, Július Benkö ml., Šaľa, Tomáš Švec, Pohranice, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Michal Palka, Cabaj, Štefan Hrúzik, Imrich Valent, Hosťovce, Miroslav Kováč ml., Žikava, Peter Tuhý, Machulince, Marek Rajtár, Martin n/Ž.

19 - František Juhás, František Benc, Jaroslav Lazor, Igor Drotár, Marian Muzika, Jozef Kováč, Štefan Csampai, Mariana Letková, Milan Lacina, Pavel Dojčar, Vladimír Nemšovský, Ľudovít Konečný, Jozef Hudec ml., Jozef Hudec st., Ľudovít Kováč, Ľubomír Bartakovič, František Bojda, Jana Pavelková, Ján Ehrenhold, Jozef Nosian, Jozef Nemeš st., Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Marin Kormoši, Vojtech Pec, Július Benkö st., Eva Uherová, Štefan Mrllák, Marian Móri, Šaľa, František Margetin, Jozef Rehuš, Rišňovce, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Vojtech Borka, Trstice, Peter Kluka, Lapáš, Erik Somor, Emil Filo, Vráble, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Štefan Brath, Golianovo, Štefan Kočiš, Ľuboš Motolík, Ondrej Hajdu, Trnovec, Jozef Repa, Prílepy, Dušan Petrovič, Obyce, Tibor Šebök, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Ján Pintér, Krškany, Ján Árgyusi, Neded, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Vladimír Machata, Peter Eliáš, Lúčnica, Peter Kišac, Nové Sady, Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Pecho, Beladice, Juraj Dubeň, Lehota, Michal Čery, Jelenec, Celestín Berecz, Bartolomej Gulka, Branč, Lukáš Takáč, Báb, Alex Špánik, Šoporňa, Gustáv Molnár, P. Kesov, Peter Toriška, Tibor Hupka, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Ján Vaško, Peter König, Milan Pagáč, Ivanka, Peter Sládeček, V. Zálužie, Jozef Šebik, Topoľčianky, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Jozef Baťala, Žitavany, Ladislav Kéry, Volkovce, Filip Deák, Sľažany

18 - Miroslav Zverka, Andrej Kudamik, Dajana Borovská, František Hrnčiar st., Pius Hajdák, Ján Hudec, Peter Solčiansky, František Zelovič, Viera Lauková, Martin Tesár, Anna Eššeová, Jozef Prešinský, Peter Kardoš, Michal Motúz, Richard Magušín, Nitra, Juraj Német, D. Lefantovce, Ondrej Molnár, Štitáre, Imrich Struhár, Jozef Hoppan, Vráble, Imrich Hrdlica, Báb, Dávid Jancsó, Ladislav Babóti, Vlčany, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Tibor Odráška, Pavol Vojtka, Jozef Danada, Róbert Ščepka, Peter Zeleňák, Šaľa, Emil Remeň, Čeľadince, Ladislav Šóki, Diakovce, Patrik Pacher, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ingrid Odrášková, H. Kráľová, Ján Slíž, Tomáš Strapko, Beladice, Július Bradáč, Miriama Ďurinová, Golianovo, Vojtech Mesároš, Lehota, Miroslav Javor, Sereď, Martin Račko, Oľga Račková, Krškany, Emanuel Maňúch, Žirany, Jozef Tomek, Lúčnica, Roman Obložinský, Ivanka, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Štefák, Peter Macháč, Rišňovce, Pavol Štefek, Veľká Dolina, Mário Fábry, Šurianky, Marián Mateička, Behynce, Marián Pauk, Rumanová, Milan Macho, M. Ripňany, Jozef Šabo, Žitavany, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Štefan Tóth, Klasov, Ján Kóssi, Čifáre

17 - Imrich Ručkay, Ľudovít Laca, Juraj Urban, Ľuboš Mičík, Miroslav Fábry, Ľudovít Laca st., Ivan Ševčík, Belo Gombík, Anna Gombíková, Ladislav Nosian, Vanesa Pánisová, Pavel Čvirik, Ján Kmeťo, Jozef Ehrenhold, Ján Palka, Nitra, Peter Góra, Tešedíkovo, Milan Bekéni, Adam Novák, Marián Titka, Peter Jobbágy, Ľuboš Plevka, Mirka Tóthová, Šaľa, Anna Pacherová, Juraj Segíň, Sľažany, Ivan Tóth, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Marian Tkáč, Igor Tkáč, Sereď, Štefan Varga, Topoľnica, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Hamerlík, Jelka, Jaroslav Čerhák, Alexander Kusý, Trnovec, Ondrej Kozolka, Volkovce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Emil Šatan, Vozokany, Anton Ďuriš, Peter Trungel, Ján Golha, Leonard Bednár, Vráble, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Peter Štefanka, Lužianky, Filip Dobiaš, Čeľadice, Juraj Valla, V. Zálužie, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Marek Fábry, Šurianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Jozef Kutak, Jarok, Milan Šlosár, Čab, Ľubomír Rybár, Cabaj, František Šima, Július Galo, D. Krškany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Dušan Beder, Lapáš, Lenka Lahučká, Čakajovce, Pavel Bachan, Peter Rajnoha, Irena Petková, Zl. Moravce, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Peter Vranský, Zbehy, Ján Félis, Žitavany

16 - Juraj Hrnčár, Boris Grežo, Michal Garay, Ladislav Fazekaš, Ján Barát, Jozef Kóša, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok, Vladimír Miškolci, Ľubomír Mikula, Lehota, František Kóša, Branč, Jozef Lenčéš, Pavol Sedliačik, Július Miškovič, Šaľa, Peter Ryban, Nit. Streda, Marek Tóth, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Henrieta Fazekašová, Neded, Ján Kozla, Žirany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jeremiáš Vnuk, Vráble, Juraj Šranko, Babindol, Anton Dobiaš, Čeľadice, Katka Kišacová, Peter Matulník, Nové Sady, Marian Piterka, Svätoplukovo, Milan Minarovič, Behynce, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Milan Roman, Čab, Anton Pánis ml., Kostoľany p/T., Dodo Augustín, Topoľčianky, Eva Lahučká, Jozef Plesnivý, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Dušan Gašparík, Machulince, Slavko Mikula, Zbehy, Pavol Mikuš, Jed. Kostoľany

15 - Ladislav Baláži, Ladislav Piška, Štefan Dékány, Dušan Letko, Marcel Pánis, Ernest Szombath, Ivan Lauko, Richard Kollárik, Miloš Sýkora, Nitra, Matúš Vajzer, Pavol Zachar, Báb, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Filip Marinov, Rumanová, Jakub Macháč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Pavol Čerenka, Milan Augustín, Topoľčianky, Štefan Kúsek, Hostie, Denis Novota, Ján Školník, Zl. Moravce, Jozef Toman, Krškany, Jozef Horňák, Pavel Períček, Miroslav Fúska, Rišňovce, Vlado Kupec, Zbehy, Vladimír Gálik, Jelenec, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Lukáš Valent, Hosťovce, Juraj Csirik, Peter Lehocký, Šaľa, Peter Strieška, Volkovce, Vladimír Kéri, Slepčany, Juraj Vereš, Golianovo, Milan Javor, Šintava, Jozef Absolon, Žitavany

14 - Marek Kasáš, Jozef Paulík, Ľubomír Maczvalda, Margita Letková, Dionýz Pecháček, Jozef Moder, František Filo, Jozef Svitač, Vladimír Papp, Juraj Vencel, Nitra, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Anna Duczová, H. Kráľová, Július Szarka, Topoľnica, Milan Fúska, Mikuláš Pintér, Štefan Fiala, Branč, Maroš Papp, Sereď, Juraj Vojtek, Miroslav Kováč, Vráble, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Peter Juhász, Kolíňany, Jozef Chovanec, Šurianky, Ján Kollár, Zbehy, Tomáš Kuna, Výč.-Opatovce, Filip Guzmický, Ivanka, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Juraj Rosinský, Choča, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Michal Páleník, Prílepy, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ján Szöcs, Pavol Uher, Šaľa, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Pavol Török, V. Dolina, Ivan Domasta, Cabaj-Čápor, Dalibor Bradáč, Golianovo

13 - Ján Lipovský, Báb, Milan Vöröš, Nitra, Peter Svitač, Telince, Ľubomír Števanka, Preseľany, Juraj Minárik, Obyce, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Matej Kuzmický, Ivanka, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Slavo Kališ, František Szolík, Šaľa, Martin Lacika, Zbehy, Rudolf Slovák, Bešenov

12 - Ján Doboš, Ivan Kozár, Nitra, Ivan Bednárik, Michal Belan, Svätoplukovo, Jaroslav Antal, Topoľčianky, Jozef Martiška, Dražovce, Jaroslav Korytár, Močenok, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Virág, Zl. Moravce, Tibor Šmitala, Čab, Štefan Páleník, Prílepy, Salo Berecz, Branč, Jozef Andel, Vráble, Martin Hindák, Sereď, Viera Bradáčová, Golianovo, Gašpar Gál, Žirany

11 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Csaba Sándor, Kolíňany, Ivan Parma, Lehota, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Janka Hrúziková, Hosťovce, Milan Greguš, Zbehy, Katarína Beľaková, D. Krškany, Katarína Karcolová, Nitra, Miroslav Piovarči, Lužianky, Helena Plesnivá, Zl. Moravce

10 - Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Róbert Sedlák, Šaľa, Imrich Maťo, Golianovo, Kristián Frajka, Marek Hlava, Zl. Moravce, Erik Sovič, Nitra, Pavol Viskup, Báb, Tomáš Pecho, Beladice

9 - Milan Borovský, Miroslav Mada, Mária Kóšová, Nitra, Lenka Hlavová, Zl. Moravce, Jozef Švihorík, Báb, Michal Hitka, Martin n/Ž., Alexander Repta, Branč, Stano Čapkovič, Nové Sady

8 - Roman Grznár, Štefan Valovič, Rišňovce, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Lenka Reptová, Branč, Milan Karmažín, Sereď, Simona Szolnokiová, Dyčka

7 - Róbert Špánik, Šoporňa, Roman Trnkus, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Maryška Szökeová, D. Obdokovce

6 - Peter Malina, Oľga Krajčovičová, Marika Kapustová, Gitka Letková, Róbert Drenina, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Rado Vágai, Čeľadice, Jozef Vodný, Klasov, Lukáš Zabák, Lehota, Peter Rybanský, Kapince

5 - Jabar Said, Monika Raüfsteinová, Peter Tasáry, Daniel Šípoš, Nitra, Michal Čerhák, Jatov, Roman Kühtreiber, Choča, Róbert Čampai, Čechynce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Dušan Šimko, Šaľa, Ivan Berec, Lužianky, Stanislav Vojtila, Jelenec, Marián Straňák, H. Kráľová, Samo Račko, Ivanka

4 - Imrich Hrdlica, Rudolf Andel, Miroslav Fábry, Peter Bíro, Mária Sásiková, Iveta Schoberová, Nitra, Zuzana Gajanová, Čakajovce, Igor Franko, Neverice, Kristína Horňáková, Rišňovce, Marián Varga, Sľažany

3 - Štefan Németh, Ladislav Murko, Pavol Ďurina, Nitra, Igor Bielich, Partizánske, Matej Fábry, V. Cetín, Alexander Špánik, Šoporňa, Peter Popelka ml., Jarok, Ľubor Kajaba, Ivanka

2 - Štefan Török, Branč, Dušan Podhradský, D. Krškany, Štefan Labdík, Lužianky, Igor Kotora, Nitra, Jaroslav Marták, Choča, Ladislav Gál, Žirany, Jozef Jurík, Volkovce, Juraj Gúlik, Slepčany

1 - Ľuboš Šlosár, Nové Sady, Katarína Billíková, Nitra

Víťazom 5. kola je Tomáš Pecho z Beladíc, ktorý uhádol 10 zápasov! Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Nitrana vyhlásili v Amerike za majstra sveta v tancovaní Video 2 260
  2. Ihrisko za Dominom, kde chceli parkovať úradníci, zrekonštruujú 1 627
  3. Na bicykli z Paríža do Vrábeľ Foto 525
  4. Nemocnici chýba heliport, novú súťaž na projekt stále nevypísali Foto 263
  5. Gól jesene č. 1: torpédo Damiána Bariša (+VIDEO) 206
  6. Nitra príde do Žitavian 203
  7. Fotogaléria: FC Nitra U19 - Senica 0:0 Foto 190
  8. Nezvestného M.Horvátha našla polícia dezorientovaného a vo vážnom stave 160
  9. Dubajová pomôže Seredi 105
  10. Mesto už vybralo firmu, ktorá spevní baňu. Zastavia zosuv ulice? Foto 90

Najčítanejšie správy

Nitra

Nitrana vyhlásili v Amerike za majstra sveta v tancovaní

Finálové vystúpenie zaujalo porotcov aj preto, že Norbert Grofčík v ňom za pár desiatok sekúnd predviedol niekoľko tanečných štýlov.

Ihrisko za Dominom, kde chceli parkovať úradníci, zrekonštruujú

Radnica sa rozhodne medzi tromi alternatívami. Vylúčená nie je ani dostavba a prestrešenie.

Na bicykli z Paríža do Vrábeľ

Trio nadšencov prejazdilo v sedle bicykla za 15 dní 1800 kilometrov.

Nemocnici chýba heliport, novú súťaž na projekt stále nevypísali

Nemocnica potrebuje nový súhlas z ministerstva. Dôvodom je vyššia cena zákazky.

Gól jesene č. 1: torpédo Damiána Bariša (+VIDEO)

Futbalisti FC ViOn uspeli v stredu v pohárovom zápase na ihrisku treťoligovej Beluše. Jeho ozdobou bola trefa stredopoliara hostí.

Blízke regióny

Po derby zostali zničené toalety

Sobotné derby, ktoré skončilo prehrou domácich, malo predohru ešte mimo štadióna. Fanúšikovia Slovana sa predviedli na toaletách.

Policajné manévre: Pozrite si fotogalériu z derby

Trnavský Spartak dnes na Štadióne Antona Malatinského hostil odvekých rivalov z Bratislavy. Pozrite si atmosféru pred zápasom i počas neho na fotografiách.

Nešťastie v Zámkoch. Chlapček vypadol zo štvrtého poschodia

Len trojročný Adrián vypadol v Nových Zámkoch zo štvrtého poschodia bytovky na Léckej ulici.

Historické hradby Trnava zvýrazní ilumináciou

Nasvietená bude asi štyristo metrová časť hradieb popri frekventovanej Hlbokej ulici.

Parkovací dom pre bicykle musia ukotviť na pilóty

Trnave sa podarilo získať eurofondy na plnoautomatický parkovací dom pre bicykle. Stáť by mal v priestore medzi železničnou a autobusovou stanicou, jeho predpokladaná cena je takmer 439-tisíc eur bez DPH.

Všetky správy

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

Podnikajú na hranici prežitia. V kráľovstve polievok sa držková nevarí

Do niekoľkých hrncov naložili dvaja Bratislavčania svojho tvorivého ducha i značnú časť finančných úspor.

Sagan má výraznú tvár, je fotogenický. Je to prosto chlap, tvrdí fotografka z Tour

Češka Markéta Navrátilová bola dlhé roky jedinou ženou, ktorá fotila Tour de France z motorky.

Zomrel účastník motoristického podujatia v Lehote pod Vtáčnikom

Smrť tridsaťjedenročného pretekára nezapríčinila nehoda.

V garáži opatruje rodinné dedičstvo: Škodu 120 GLS

Najdrahšia verzia škodovky mala ako jediná olejový chladič, majiteľom však robil problémy.

Kam vyraziť