Utorok, 26. september, 2017 | Meniny má Edita
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

Štyria čitatelia trafili 8 zápasov. Poradie na čele: 34 - Kristína Líšková, Branč; 33 - Ľ. Tasáryová, I. Leckeš, Nitra, D. Slíž, Sereď, M. Jančár, Komjatice, P. Bajla, N. Ves n/Ž., Janka Gálová, Žirany, A. Majdiak, Močenok, Š. Hudec, Lužianky, atď.

Správne tipy 6. kola

Litva - Slovensko 1:1 X
Šamorín - Šaľa 1:0 1
ČFK Nitra - FC ViOn B 0:0 X
Ivanka - Lapáš 2:1 1
Čechynce - Jelenec 3:0 1
Báb - Nevidzany 7:0 1
Trnovec - Cabaj-Čápor 3:3 X
Veľký Cetín - Vinodol 1:1 X
Topoľčianky - Hosťovce 5:0 1
H. Saliby - Mostová 2:1 1

Poradie po 6. kole

34 - Kristína Líšková, Branč

33 - Ľubica Tasáryová, Ivan Leckeš, Nitra, David Slíž, Sereď, Miroslav Jančár, Komjatice, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Janka Gálová, Žirany, Anton Majdiak, Močenok, Štefan Hudec, Lužianky

32 - Róbert Bačinský, Nitra, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Miloš Remenár, Sereď, Jana Gálová, Žirany, Peter Ondriaš, Žitavany, Jozef Záhorský, Rišňovce

31 - František Dedič, Július Petrík, Miro Račko, Nitra, Jaroslav Dvorský, Pata, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Kukliš, Topoľčianky, František Chudý, Roman Margetin, Rišňovce, Margita Pavelková, Golianovo, Jakub Kunkel, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Jozef Gál, Alexandra Gálová, Žirany, Jozef Barát, Topoľčany, František Andraško, Jelenec, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Katarína Bogádyová, Hájske, Milan Lazan, Šaľa

30 - František Hrnčiar ml., Ľudo Horváth, Daruška Horváthová, Nitra, Mário Slezák, Lukáčovce, Marián Malík, Močenok, Pavel Babiak, Alojz Jenis, Žitavany, György Jakubecz, H. Saliby, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Vlado Matušica, Hájske, Pavol Kozma, Branč, Mário Guzmický, Ivanka, Jozef Sklenár, Vladimír Móri, Šaľa, Jozef Žemba, Rišňovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Pavel Kúsek, Žikava

29 - Ján Hnilica, Dávid Said, Juraj Náhlovský, Daniel Tasáry, Ľubomír Lenický, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Roman Bilický, Preseľany, Ivan Remeň, Nit. Streda, Pavel Mihálik, Roman Harčár, Šaľa, Mária Látečková, Svätoplukovo, Andrej Maťo, Jarok, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Milan Kukučka, Žitavany, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Tibor Lisý, H. Ohaj, Dalibor Greguš, Čab, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Debnár, Zbehy, Terka Tasáryová, Ivanka, Mário Pánis, D. Krškany, Daniel Lörincz, Branč, Vladimír Bielik, Topoľčianky

28 - Stanislav Billík, Mária Sýkorová, Vlado Krajčovič, Marian Barta, Nitra, Marián Valla, V. Zálužie, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, René Daniš, Tibor Glovenský, Košúty, Štefan Peťovský, Lužianky, Dušan Švehla, Sereď, Sebastian Grznár, Rišňovce, Ján Jacsa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Anka Dolniková, Michal n/Ž., Ladislav Németh, V. Úľany, Andrej Repta, Branč, Jozef Labuda, Solčany, Jaroslav Grman, Radoslav Bajnek, Vráble, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Daniel Mako, Čakajovce, Miloš Gál st., Žirany, Štefan Deák, Sľažany, Miroslav Močol, Alekšince, Tibor Berec, Lapáš, Rudolf Lauko, Zbehy, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Jozef Králik, T. Mlyňany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Róbert Darázs, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Tibor Križovič, Levice, Miloš Macala, Gáň, Peter Hipp, Šaľa, Juraj Mészáros, Selice

27 - Miroslava Miháliková, Igor Candrák, Jarmila Saidová, Pavol Krajčo, Dezider Zaujec, Štefan Zabák, Vladimír Kompas, Pavel König, Eduard Szabó, Vlado Sásik, Milan Petráš, Roman Sýkora, Nitra, Marek Vlček, Lužianky, Henrich Richter, Bratislava, Albert Lauro, Čeľadice, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ján Jambor, Rišňovce, Jaromír Slíž, Beladice, Július Pápay, Štefan Straňák, Gabriela Odrášková, Zolo Sabo, H. Kráľová, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ivan Bakyta, Jarok, Štefan Račko, Krškany, Juraj Káčer, Čaradice, Tibor Tóth, Žihárec, Štefan Mravík, Žitavany, Ladislav Szöke, Vráble, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Florián Penzeš, H. Ohaj, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Miroslav Bartoš, Margita Pánisová, D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, Celestín Berecz, Branč, Zuzana Zabáková, Lehota, Vladimír Tasáry, Ivanka, Andrej Švihorík, Báb, Pavol Liesovský, V. Zálužie, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Vladimír Malý, Č. Kľačany, Emil Dubec, Žikava, Ľubomír Ballay, Jelenec, Jozef Baláž, Ján Martinek, Marián Kopáčik, Róbert Pospiš, Marek Mrllák, Ján Zeleňák, Šaľa, Ladislav Nagy, Diakovce, Ján Hraška, Nové Sady, Ivanko Vanko, Zbehy

26 - Pavel Hrnčár, Janka Račková, Michal Hunka, Laco Ištokovič, Ľuboš Baranec, Štefan Matesko, Nitra, Štefan Dubnička, Patrik Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Tibor Horváth, Komjatice, Mária Roninová, Blahová, Zuzana Matušicová, Pata, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vojtech Pec, Gabriel Odráška, Igor Zemko, Janka Jašiková, Margita Kališová, Jozef Kučera, Šaľa, Stanislav Packa, Močenok, Stanislav Pacher, Sľažany, Ivan Lenický, Peter Gyarfás, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ľuboš Nagy, Jelenec, Pavol Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Marta Kunkelová, Ľubomír Novota, Filip Vašíček, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Kristián Varga, Tešedíkovo, Milan Roško, Dyčka, Ondrej Kišac, Nové Sady, Ivan Tóth, Peter Vrabec, Čakajovce, Lívia Šimončíková, Pohranice, František Čaniga, Dražovce, Karol Blažovič, Viktor Balko, Lužianky, Tibor Bene st., Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ivan Ďurický, Branč, Pavol Andel, Ondrej Hajdu, Trnovec, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ján Dekan, Velčice, Imrich Drozdák, Babindol, Ivan Mareček, Čab, Miroslav Kováč st., Žikava, Viliam Moravčík, Kajal

25 - František Benc, Martin Peniaško, Patrik Andrášik, Jozef Kováč, Vlado Lyžičiar, Ľudovít Kováč, Martin Krajčír, Milan Ružička, Jakub Kania, Lenka Königová, Mária Königová, Jozef Nemeš st., Barbora Mináriková, Nitra, Ján Ligač, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Zsolt Kováč, Matúškovo, Jozef Török, Pata, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ján Hegyi, Jelka, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Emil Remeň, Čeľadince, Peter Kluka, Lapáš, František Kunkel, Peter Čepček, Timea Hlavová, Pavel Bachan, Irena Petková, Zl. Moravce, Ján Árgyusi, Neded, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Viliam Félis, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Vladimír Machata, Lúčnica, Attila Szolnoki, Dyčka, Judita Bužíková, Branč, Henrich Bíro, Čakajovce, Peter Pecho, Beladice, Norbert Borčin, Mojmírovce, Michal Čery, Štefan Zeman, Jelenec, Ľudovít Desat, Podhorany, Imrich Guzmický, Peter König, Ivanka, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce, Michal Palka, Cabaj, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Július Švec, Č. Kľačany, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Martina Hippová, René Vincze, Juraj Žiačko, Šaľa, Ladislav Kéry, Volkovce

24 - František Juhás, Štefan Bede, Igor Drotár, Ladislav Skalický, Pavel Dojčar, Vladimír Nemšovský, Edita Buchová, Jozef Gutai, Viera Lauková, Slavomír Kotrla, František Imre, Jaroslav Andrášik, Richard Magušín, Nitra, Marek Kalúz, V. Zálužie, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Vojtech Takács, Dlhá n/V., Rudolf Macho, Kolíňany, Emil Podhradský, Lukáčovce, Marin Kormoši, Marek Sokol, Róbert Ščepka, Eva Uherová, Marian Móri, Timea Mészárosová, Šaľa, František Margetin, Rišňovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Peter Ambrózy, Selice, Alojz Rajtár, Martina Segíňová, Filip Deák, Sľažany, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Erik Somor, Ladislav Nagy, Emil Filo, Vráble, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Dušan Kolenčík, Trnovec, Boris Mesároš, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Repa, Prílepy, Dušan Petrovič, Obyce, Anna Fazekašová, Neded, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ján Pintér, Ľubomír Martišovič, Krškany, Roman Obložinský, Milan Pagáč, Ivanka, Branislav Kišac, Nové Sady, František Finta, Jelenec, Michaela Franková, Neverice, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jožko Černý, Rumanová, Martin Jurík, Čakajovce, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Žitavany, Miroslav Kováč ml., Žikava, Imrich Valent, Hosťovce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, František Kausek, Klasov

23 - Juraj Urban, Marian Muzika, Ľubomír Turňa, Andrej Kudamik, Štefan Csampai, Jaroslav Korytár, František Hrnčiar st., Pius Hajdák, Ján Hudec, Jozef Hudec st., František Grom, Štefan Verták, František Bojda, Jana Pavelková, Michal Motúz, Ján Ehrenhold, Jozef Ehrenhold, Jozef Nosian, Július Kolník, Nitra, Ján Malý, Hosťová, Ondrej Molnár, Štitáre, Ján Ronin, Blahová, Ľudovít Valent, Košúty, Imrich Hrdlica, Báb, Tibor Odráška, Peter Visolajský, Tatiana Mifková, Július Benkö st., Július Benkö ml., Štefan Mrllák, Peter Jobbágy, Šaľa, Vojtech Borka, Trstice, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Anna Pacherová, Sľažany, Benjamín Odráška, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ján Slíž, Beladice, Ivan Bradáč, Golianovo, Emanuel Maňúch, Ján Kozla, Žirany, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Martin Kratochvíl, Žitavce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Hoppan, Vráble, Radko Hudec, Čeľadice, Mário Fábry, Šurianky, Marián Mateička, Behynce, Bartolomej Gulka, Branč, Peter Toriška, Výč.-Opatovce, Marián Pauk, Rumanová, Roman Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Milan Macho, M. Ripňany, Tomáš Švec, Pohranice, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Jozef Šebik, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Peter Tuhý, Machulince, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ivana Kunkelová, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Vranský, Zbehy

22 - Ľudovít Laca, Miroslav Zverka, Ľuboš Mičík, Dajana Borovská, Erich Schober, Ľudovít Konečný, Jozef Hudec ml., František Zelovič, Pavel Čvirik, Lukáč Karlubík, Karol Ryba, Martin Tesár, Ján Kmeťo, Anna Eššeová, Jozef Prešinský, Ľubomír Bartakovič, Peter Kardoš, Ladislav Fazekaš, Ľudovít Laca ml., Ľuboš Rák, Ján Palka, Nitra, Imrich Struhár, Vráble, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Peter Góra, Tešedíkovo, Pavol Vojtka, Jozef Danada, Peter Zeleňák, Šaľa, Juraj Kadlieček, Dražovce, Štefan Brath, Miriama Ďurinová, Golianovo, Ľuboš Motolík, Jaroslav Čerhák, Alexander Kusý, Trnovec, Tomáš Strapko, Beladice, Tomáš Karácsony, Váhovce, Peter Eliáš, Lúčnica, Anton Dobiaš, Čeľadice, Peter Kišac, Nové Sady, Jozef Štefák, Jozef Rehuš, Peter Macháč, Rišňovce, Peter Štefanka, Lužianky, Juraj Valla, Peter Sládeček, V. Zálužie, Pavol Štefek, Veľká Dolina, Róbert Šimák, Július Galo, D. Krškany, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Kutak, Jarok, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Lenka Lahučká, Čakajovce, Viliam Matejov, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Tóth, Klasov, Ján Kóssi, Čifáre, Ivan Domasta, Cabaj-Čápor

21 - Jaroslav Lazor, Miroslav Fábry, Ladislav Piška, Milan Lacina, Ivan Ševčík, Anna Gombíková, Peter Solčiansky, Ladislav Nosian, Miroslav Raček st., Jozef Kóša, Jaroslav König, Nitra, Matúš Vajzer, Lukáš Takáč, Báb, Peter Ryban, Nit. Streda, Milan Bekéni, Marián Titka, Pavol Sedliačik, Mirka Tóthová, Šaľa, Ivan Tóth, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Marian Tkáč, Miroslav Javor, Sereď, Gabriel Fazekaš, Neded, Štefan Varga, Topoľnica, Július Bradáč, Golianovo, Štefan Kočiš, Trnovec, Vojtech Mesároš, Lehota, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Martin Račko, Oľga Račková, Krškany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Vlado Kupec, Zbehy, Milan Minarovič, Behynce, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, František Šima, D. Krškany, Pavel Períček, Miroslav Fúska, Rišňovce, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Leonard Bednár, Miroslav Kováč, Vráble

20 - Imrich Ručkay, Juraj Hrnčár, Mariana Letková, Ľudovít Laca st., Belo Gombík, Michal Garay, Vanesa Pánisová, Ján Barát, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok, Vladimír Miškolci, Lehota, František Kóša, Branč, Dávid Jancsó, Vlčany, Jozef Lenčéš, Ľuboš Plevka, Július Miškovič, Šaľa, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ladislav Šóki, Diakovce, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ingrid Odrášková, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Jakub Macháč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Juraj Segíň, Sľažany, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Roman Rajnoha, Denis Novota, Zl. Moravce, Anton Ďuriš, Ján Golha, Vráble, Gabriela Sádovská, Žitavce, Katka Kišacová, Peter Matulník, Nové Sady, Peter Juhász, Ľubomír Sako, Kolíňany, Marek Fábry, Šurianky, Vladimír Gálik, Jelenec, Martin Kornutij, V. Zálužie, Ľubomír Rybár, Cabaj, Dušan Beder, Lapáš, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Slavko Mikula, Zbehy, Ján Félis, Žitavany

19 - Jozef Paulík, Štefan Dékány, Dionýz Pecháček, Boris Grežo, Ernest Szombath, Ivan Lauko, Nitra, Juraj Német, D. Lefantovce, Juraj Čurgaly, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Marek Tóth, H. Kráľová, Ľubomír Mikula, Lehota, Igor Tkáč, Sereď, Peter Hamerlík, Jelka, Vincent Komačka, Topoľčany, Henrieta Fazekašová, Neded, Emil Šatan, Vozokany, Peter Trungel, Vráble, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Chovanec, Šurianky, Ján Kollár, Zbehy, Alex Špánik, Šoporňa, Tomáš Kuna, Výč.-Opatovce, Matej Kuzmický, Filip Guzmický, Ivanka, Anton Pánis ml., Kostoľany p/T., Milan Augustín, Dodo Augustín, Topoľčianky, Michal Páleník, Prílepy, Juraj Csirik, Šaľa, Pavol Mikuš, Jed. Kostoľany, Juraj Vereš, Dalibor Bradáč, Golianovo, Milan Javor, Šintava, Rudolf Slovák, Bešenov

18 - Ladislav Baláži, Dušan Letko, Jozef Moder, Marcel Pánis, Vladimír Papp, Miloš Sýkora, Juraj Vencel, Nitra, Anna Duczová, H. Kráľová, Filip Marinov, Rumanová, Milan Fúska, Mikuláš Pintér, Štefan Fiala, Branč, Jozef Tomek, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Pavol Zachar, Báb, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Peter Lehocký, Ján Szöcs, František Szolík, Šaľa, Pavol Török, V. Dolina, Martin Lacika, Zbehy

17 - Ľubomír Maczvalda, Ján Doboš, Richard Kollárik, František Filo, Ivan Kozár, Jozef Svitač, Katarína Karcolová, Nitra, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Jaroslav Korytár, Močenok, Maroš Papp, Sereď, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Kúsek, Hostie, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Toman, Krškany, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Lukáš Valent, Hosťovce, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Adam Novák, Slavo Kališ, Pavol Uher, Šaľa, Vladimír Kéri, Slepčany

16 - Ján Lipovský, Báb, Ivan Bednárik, Marian Piterka, Svätoplukovo, Jozef Martiška, Dražovce, Július Szarka, Topoľnica, Margita Letková, Nitra, Peter Svitač, Telince, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jeremiáš Vnuk, Vráble, Jozef Virág, Ján Školník, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Dušan Gašparík, Machulince, Viera Bradáčová, Golianovo

15 - Marek Kasáš, Erik Sovič, Nitra, Jaroslav Antal, Topoľčianky, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Jozef Horňák, Rišňovce, Michal Belan, Svätoplukovo, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Tibor Šmitala, Čab, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Štefan Páleník, Prílepy, Róbert Sedlák, Šaľa, Imrich Maťo, Golianovo, Jozef Andel, Vráble, Pavol Viskup, Báb, Jozef Absolon, Žitavany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Gašpar Gál, Žirany

14 - Juraj Vojtek, Vráble, Juraj Rosinský, Choča, Jozef Masár, Zl. Moravce, Katarína Beľaková, D. Krškany, Mária Kóšová, Nitra, Michal Hitka, Martin n/Ž.

13 - Milan Vöröš, Milan Borovský, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Lenka Hlavová, Marek Hlava, Zl. Moravce, Štefan Valovič, Rišňovce, Alexander Repta, Branč

12 - Salo Berecz, Branč, Martin Hindák, Sereď, Stano Čapkovič, Nové Sady

11 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ivan Parma, Lukáš Zabák, Lehota, Janka Hrúziková, Hosťovce, Milan Greguš, Zbehy, Oľga Krajčovičová, Nitra, Stanislav Vojtila, Jelenec, Helena Plesnivá, Zl. Moravce

10 - Kristián Frajka, Zl. Moravce, Lenka Reptová, Branč, Jozef Vodný, Klasov, Peter Rybanský, Kapince, Tomáš Pecho, Beladice

9 - Miroslav Mada, Nitra, Jozef Švihorík, Báb, Simona Szolnokiová, Dyčka

8 - Roman Grznár, Rišňovce, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Karmažín, Sereď, Daniel Šípoš, Nitra

7 - Róbert Špánik, Šoporňa, Roman Trnkus, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Maryška Szökeová, D. Obdokovce, Milan Molnár, P. Kesov

6 - Peter Malina, Marika Kapustová, Gitka Letková, Róbert Drenina, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Rado Vágai, Čeľadice, Dušan Šimko, Šaľa, Juraj Gúlik, Slepčany, Katarína Chudá, Rišňovce

5 - Michal Čerhák, Jatov, Roman Kühtreiber, Choča, Róbert Čampai, Čechynce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jabar Said, Monika Raüfsteinová, Peter Tasáry, Pavol Ďurina, Nitra, Ivan Berec, Lužianky, Marián Straňák, H. Kráľová, Samo Račko, Ivanka, Ladislav Kuna, Martin n/Ž.

4 - Imrich Hrdlica, Rudolf Andel, Miroslav Fábry, Peter Bíro, Mária Sásiková, Iveta Schoberová, Drahomír Mego, Nitra, Zuzana Gajanová, Čakajovce, Igor Franko, Neverice, Kristína Horňáková, Rišňovce, Marián Varga, Sľažany, Jozef Pecho, Žitavany, Ladislav Varga, Topoľnica

3 - Igor Bielich, Partizánske, Matej Fábry, V. Cetín, Alexander Špánik, Šoporňa, Peter Popelka ml., Jarok, Ľubor Kajaba, Ivanka, Štefan Németh, Ladislav Murko, Nitra, Peter Bartoš, Nové Sady

2 - Štefan Török, Branč, Štefan Labdík, Lužianky, Igor Kotora, Nitra, Jaroslav Marták, Choča, Ladislav Gál, Žirany, Jozef Jurík, Volkovce

1 - Ľuboš Šlosár, Nové Sady, Katarína Billíková, Nitra

V 6. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali 4 tipéri: Celestín Berecz, Pavel Bachan, Irena Petková a Ivan Domasta. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Neznesiteľný smrad. Starosta a občania sa nezhodnú, z čoho pochádza 2 075
  2. Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy 810
  3. Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou Foto 391
  4. ViOnu šestnásty gól Šveca nestačil. Dubnica vyhrala futbalom (+FOTO) 375
  5. Zsebi porazil Čeľadice 265
  6. Vrábľania v derby naplno 248
  7. Hokejisti ako deň a noc 216
  8. Proti Macedóncom si trúfajú na postup 190
  9. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 188
  10. V nedeľu bude v Nitre reprezentačná hádzaná 170

Najčítanejšie správy

Nitra

Neznesiteľný smrad. Starosta a občania sa nezhodnú, z čoho pochádza

Malý Lapáš zažíva v poslednom období stavebný boom. Zápach sa podľa obyvateľov začal šíriť, keď napojili na starú čističku desiatky nových domov.

Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy

Dramatická situácia zrejme bude trvať až do polovice novembra. Vtedy majú otvoriť križovatku.

Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou

Podmienky krajského pamiatkového úradu zrušil odvolací orgán. Výbor mestskej časti má proti zámeru námietky.

ViOnu šestnásty gól Šveca nestačil. Dubnica vyhrala futbalom (+FOTO)

Vráble v sobotu ožili megašlágrom druhej ligy staršieho dorastu.

Zsebi porazil Čeľadice

IV. LIGA JV: Prvá výhra Kozároviec. Na dno klesol Veľký Meder. Čeľadice prehrali tretí zápas v rade.

Blízke regióny

Z polikliniky miznú kľučky aj záchodové dosky + FOTO

Minulý rok išlo do opráv a údržby mestskej polikliniky na Družbe 270-tisíc eur. Hlavnou prioritou sú sociálne zariadenia, tie sú však aj najčastejším terčom vandalov.

Podvod v Topoľčanoch. Na zájazd nešli, aj keď zaplatili

Obvinená môže stráviť za mrežami až desať rokov.

Voľby do VÚC 2017 Trnava: Kandidáti na poslancov

Pozrite si kompletný zoznam kandidátov na poslancov vo voľbách do VÚC 2017 v obvode Trnava.

Letné terasy pri kostole sa budúci rok neotvoria

Úrady vraj terasy pri kostole ticho tolerovali.

Kasai Slovakia plánuje postaviť nový výrobný závod v Leviciach

Spoločnosť Kasai Slovakia plánuje v Géni postaviť závod na výrobu plastových interiérových komponentov pre automobilový priemysel.

Všetky správy

Milióny na jeho plat? Prieskumy ukázali, že Sagan sa oplatí, tvrdí jeho šéf

Tím Bora-Hansgrohe má za sebou prvú sezónu v najvyššej lige. Očakávali sme viac, ale napokon to nebolo zlé, hovorí šéf tímu Ralph Denk.

Merckx: Súperi Saganovi len nahrávajú

Saganovi stačí na to, aby vyhral, získať desať metrov pred súpermi. Pri menej selektívnych pretekoch, je to pre ostatných až ponižujúce, vraví legenda.

Zánický: Sagan nepôjde do dôchodku tak neskoro ako iní pretekári

Petra Sagana musí cyklistika baviť. Nič iné ho v nej neudrží, vraví jeho mládežnícky tréner Peter Zánický.

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní na Slovensku vyhýbať ťažšie

Ministerstvo financií vysvetľuje, že zmenou chce zakročiť proti agresívnemu daňovému plánovaniu a presunu ziskov mimo územia Slovenskej republiky.

Radivojevič: Do Slovana som nemal ísť. Zničil ma Krikunov, ktorý bol blázon

Mrzí ma len jedno, že nám ušla medaila z olympiády, priznáva hokejista Branko Radivojevič, od tejto sezóny hráč Dukly Trenčín.

Kam vyraziť