Sobota, 23. september, 2017 | Meniny má Zdenka
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

Víťazom 7. kola je Ján Zeleňák zo Šale, ktorý uhádol 9 zápasov. Poradie na čele: 39 - Kristína Líšková, Branč; 38 - Miloš Remenár, Sereď, Janka Gálová, Žirany, Pavol Kozma, Branč; 37 - Miroslav Jančár, Komjatice, Jozef Gál, Žirany, Ľubica Tasáryová, Nitra

Pre kartón piva si prišiel víťaz 6. kola Pavel Bachan zo Zlatých Moraviec.(Zdroj: Dušan Tarko)

Správne tipy 7. kola:

FC Nitra - Trnava 1:3 2
FC ViOn - Slovan 3:1 1
Vráble - Sereď 2:1 1
Lehnice - Vlčany 1:1 X
Zbehy - Alekšince 2:3 2
Č. Kľačany - Žitavany 2:2 X
Vinodol - Horný Ohaj 4:2 1
D. Obdokovce - N. Hrnčiarovce 0:5 2
Č. Hrádok - Martin n/Ž. 0:2 2
Sereď B - Pusté Úľany 1:1 X

Poradie po 7. kole

39 - Kristína Líšková, Branč

38 - Miloš Remenár, Sereď, Janka Gálová, Žirany, Pavol Kozma, Branč

37 - Miroslav Jančár, Komjatice, Jozef Gál, Žirany, Ľubica Tasáryová, Nitra

36 - František Hrnčiar ml., Ivan Leckeš, Nitra, Jaroslav Dvorský, Pata, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Jana Gálová, Žirany, Anton Majdiak, Močenok, Štefan Hudec, Lužianky, Milan Lazan, Ján Zeleňák, Šaľa

35 - Gabriel Chrenko, V. Dolina, František Chudý, Jozef Záhorský, Jozef Žemba, Rišňovce, György Jakubecz, H. Saliby, Jozef Barát, Topoľčany, Peter Ondriaš, Žitavany, Róbert Bačinský, Nitra, Mário Pánis, D. Krškany, Oľga Matejová, Zl. Moravce

34 - Július Petrík, Daniel Tasáry, Nitra, Marián Valla, V. Zálužie, David Slíž, Sereď, Mário Slezák, Lukáčovce, Roman Margetin, Rišňovce, Roman Bilický, Preseľany, Pavel Mihálik, Jozef Sklenár, Peter Hipp, Šaľa, Marián Malík, Močenok, Margita Pavelková, Golianovo, Andrej Maťo, Jarok, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Vlado Matušica, Katarína Bogádyová, Hájske, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Alexandra Gálová, Žirany, František Andraško, Jelenec, Jozef Kubáň, Alekšince, Terka Tasáryová, Ivanka, Pavel Kúsek, Žikava

33 - Ľudo Horváth, Daruška Horváthová, Mária Sýkorová, Dezider Zaujec, Nitra, Mária Roninová, Blahová, Dušan Švehla, Sereď, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Samuel Darázs, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ivan Remeň, Nit. Streda, Pavel Babiak, Alojz Jenis, Žitavany, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Debnár, Zbehy, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Andrej Švihorík, Báb, Daniel Lörincz, Branč, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Vladimír Móri, Šaľa

32 - František Dedič, Miro Račko, Stanislav Billík, Ján Hnilica, Vlado Lyžičiar, Jarmila Saidová, Juraj Náhlovský, Vladimír Kompas, Marian Barta, Eduard Szabó, Milan Petráš, Nitra, Marek Vlček, Štefan Peťovský, Lužianky, Henrich Richter, Bratislava, Albert Lauro, Čeľadice, Sebastian Grznár, Ján Jambor, Rišňovce, Vojtech Pec, Roman Harčár, Šaľa, Mária Látečková, Svätoplukovo, Štefan Straňák, H. Kráľová, Andrej Repta, Branč, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ladislav Szöke, Jaroslav Grman, Vráble, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Ivan Tóth, Daniel Mako, Čakajovce, Mário Guzmický, Ivanka, Ladislav Čekey, Pohranice, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Imrich Drozdák, Babindol, Tibor Berec, Lapáš, Rudolf Lauko, Zbehy, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Emil Dubec, Žikava, Juraj Mészáros, Selice

31 - René Daniš, Janka Račková, Miroslava Miháliková, Igor Candrák, Dávid Said, Edita Buchová, Štefan Zabák, Vlado Sásik, Barbora Mináriková, Ľubomír Lenický, Roman Sýkora, Nitra, Stanislav Babocký, Kamil Oravec, Jozef Králik, T. Mlyňany, Tibor Hamara, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Tibor Horváth, Komjatice, Marek Kalúz, V. Zálužie, Tibor Glovenský, Košúty, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ján Jacsa, Tibor Tóth, Žihárec, Stanislav Pacher, Štefan Deák, Sľažany, Anka Dolniková, Michal n/Ž., Marta Kunkelová, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Gabriela Odrášková, Zolo Sabo, H. Kráľová, Ladislav Németh, V. Úľany, Ivan Bakyta, Jarok, Štefan Račko, Krškany, Jozef Labuda, Solčany, Milan Kukučka, Žitavany, Tibor Lisý, H. Ohaj, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Lívia Šimončíková, Pohranice, Dalibor Greguš, Čab, Viktor Balko, Lužianky, Celestín Berecz, Branč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Miroslav Močol, Alekšince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ľubomír Ballay, Jelenec, Jozef Baláž, Ján Martinek, Martina Hippová, Marián Kopáčik, Róbert Pospiš, Marek Mrllák, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Miloš Macala, Gáň, Ondrej Hajdu, Trnovec

30 - František Benc, Martin Peniaško, Pavel Hrnčár, Patrik Andrášik, Pavol Krajčo, Vlado Krajčovič, Milan Ružička, Mária Königová, Pavel König, Štefan Matesko, Ján Palka, Nitra, Štefan Dubnička, Patrik Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Zuzana Matušicová, Pata, Emil Podhradský, Lukáčovce, František Margetin, Rišňovce, Stanislav Packa, Močenok, Alojz Rajtár, Sľažany, Jaromír Slíž, Peter Pecho, Beladice, Ivan Lenický, Peter Gyarfás, Július Pápay, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Juraj Káčer, Čaradice, Ľudovít Brath, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Ľuboš Modzga (Šuker), Radoslav Bajnek, Vráble, Florián Penzeš, H. Ohaj, Milan Roško, Dyčka, Miroslav Bartoš, Margita Pánisová, D. Krškany, Branislav Kišac, Ján Hraška, Nové Sady, František Čaniga, Dražovce, Miloš Gál st., Žirany, Ivan Ďurický, Branč, Viera Pavelková, Golianovo, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce, Peter Vrabec, Čakajovce, Peter Čepček, Zl. Moravce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Róbert Ščepka, Janka Jašiková, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Ladislav Nagy, Diakovce, Ivanko Vanko, Zbehy

29 - Ladislav Skalický, Michal Hunka, Jozef Kováč, Ľuboš Baranec, Martin Krajčír, František Bojda, Slavomír Kotrla, Jozef Nemeš st., Richard Magušín, Nitra, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Zsolt Kováč, Matúškovo, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Marin Kormoši, Peter Visolajský, Timea Mészárosová, Margita Kališová, René Vincze, Peter Jobbágy, Jozef Kučera, Šaľa, Ján Hegyi, Jelka, Erik Somor, Vráble, Ľuboš Nagy, Štefan Zeman, Jelenec, Pavol Bradáč, Golianovo, Milan Strapko, Beladice, Kristián Varga, Tešedíkovo, Tibor Šebök, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Ján Árgyusi, Neded, Štefan Mravík, Jozef Baťala, Žitavany, Vladimír Machata, Lúčnica, Attila Szolnoki, Dyčka, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Ondrej Kišac, Nové Sady, Henrich Bíro, Čakajovce, Karol Blažovič, Lužianky, Pavol Andel, Trnovec, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Michaela Franková, Neverice, Peter Toriška, Výč.-Opatovce, Zuzana Zabáková, Lehota, Ivan Mareček, Čab, Pavol Liesovský, Peter Sládeček, V. Zálužie, Alexander Kobza, Čechynce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Viliam Moravčík, Kajal, Ladislav Kéry, Volkovce

28 - František Juhás, Ľubomír Turňa, Laco Ištokovič, Pavel Dojčar, Pius Hajdák, František Grom, Jozef Gutai, Ľudovít Kováč, Jakub Kania, Jozef Nosian, František Imre, Jaroslav Andrášik, Július Kolník, Nitra, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ján Ronin, Blahová, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Rudolf Macho, Kolíňany, Pavol Vojtka, Gabriel Odráška, Tatiana Mifková, Július Benkö st., Igor Zemko, Juraj Žiačko, Šaľa, Patrik Pacher, Filip Vašíček, Irena Petková, Zl. Moravce, Peter Kluka, Lapáš, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Štefan Brath, Golianovo, Dušan Kolenčík, Trnovec, Martina Segíňová, Filip Deák, Sľažany, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Repa, Prílepy, Dušan Petrovič, Obyce, Anna Fazekašová, Neded, Ján Pintér, Krškany, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Peter Kišac, Nové Sady, Judita Bužíková, Bartolomej Gulka, Branč, Ján Kozla, Žirany, Ľudovít Desat, Podhorany, Ján Dekan, Velčice, Marián Pauk, Rumanová, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Šabo, Žitavany, Jozef Šebik, Topoľčianky, Miroslav Kováč ml., Miroslav Kováč st., Žikava, Juraj Barczi, Tešedíkovo, František Kausek, Klasov

27 - Juraj Urban, Erich Schober, Lukáč Karlubík, Štefan Verták, Martin Tesár, Anna Eššeová, Peter Kardoš, Lenka Königová, Ján Ehrenhold, Nitra, Imrich Hrdlica, Báb, Jozef Török, Pata, Ľubomír Kollár, Benjamín Odráška, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Tibor Odráška, Július Benkö ml., Marian Móri, Šaľa, Peter Ambrózy, Selice, Emil Remeň, Čeľadince, František Kunkel, Timea Hlavová, Ivana Kunkelová, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Oľga Račková, Ľubomír Martišovič, Krškany, Ladislav Nagy, Emil Filo, Viliam Félis, Miroslav Kováč, Vráble, Martin Kratochvíl, Žitavce, Roman Obložinský, Imrich Guzmický, Peter König, Ivanka, Anton Dobiaš, Radko Hudec, Čeľadice, František Finta, Michal Čery, Jelenec, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Mário Fábry, Šurianky, Marián Mateička, Behynce, Jozef Kutak, Jarok, Milan Šlosár, Čab, Tomáš Švec, Pohranice, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Michal Palka, Cabaj, Peter Tuhý, Machulince, Ľubomír Antal, Július Švec, Č. Kľačany, Imrich Valent, Hosťovce, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Alexander Kusý, Trnovec

26 - Štefan Bede, Igor Drotár, Ľudovít Laca, Miroslav Zverka, Marian Muzika, Juraj Hrnčár, Andrej Kudamik, Štefan Csampai, Jaroslav Korytár, Milan Lacina, Dajana Borovská, František Hrnčiar st., Anna Gombíková, Vladimír Nemšovský, Ľudovít Konečný, Jozef Hudec ml., Jozef Hudec st., Viera Lauková, Karol Ryba, Jana Pavelková, Ladislav Fazekaš, Jozef Ehrenhold, Ľuboš Rák, Nitra, Ondrej Molnár, Štitáre, Ľudovít Valent, Košúty, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Jozef Danada, Eva Uherová, Pavol Sedliačik, Šaľa, Anna Pacherová, Sľažany, Gabriel Fazekaš, Neded, Ján Slíž, Beladice, Ľuboš Motolík, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Miroslav Javor, Sereď, Martin Račko, Krškany, Emanuel Maňúch, Žirany, Jozef Hoppan, Vráble, Jozef Štefák, Pavel Períček, Rišňovce, Miriama Ďurinová, Golianovo, Peter Štefanka, Lužianky, Pavol Štefek, Veľká Dolina, Gustáv Molnár, P. Kesov, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Ján Vaško, Roman Guzmický, Jozef Kuzmický, Milan Pagáč, Ivanka, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Lenka Lahučká, Čakajovce, Viliam Matejov, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ján Kóssi, Čifáre, Ivan Domasta, Cabaj-Čápor

25 - Jaroslav Lazor, Ľudovít Laca st., Belo Gombík, Ján Hudec, Peter Solčiansky, František Zelovič, Ján Kmeťo, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Matúš Vajzer, Lukáš Takáč, Báb, Adam Liptai (Gudi), Ladislav Babóti, Vlčany, Vojtech Borka, Trstice, Peter Ryban, Nit. Streda, Milan Bekéni, Štefan Mrllák, Peter Zeleňák, Šaľa, Ivan Tóth, H. Kráľová, Štefan Varga, Topoľnica, Juraj Kadlieček, Dražovce, Július Bradáč, Golianovo, Štefan Kočiš, Trnovec, Tomáš Strapko, Beladice, Pavol Čerenka, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Juraj Šranko, Babindol, Peter Eliáš, Lúčnica, Denis Novota, Zl. Moravce, Jozef Rehuš, Peter Macháč, Rišňovce, Juraj Valla, V. Zálužie, Norbert Borčin, Mojmírovce, Vlado Kupec, Ján Kollár, Zbehy, Filip Guzmický, Ivanka, Ľubomír Rybár, Cabaj, František Šima, Július Galo, D. Krškany, Milan Macho, M. Ripňany, Milan Roman, Čab, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Štefan Tóth, Klasov, Leonard Bednár, Vráble, Peter Strieška, Volkovce

24 - Imrich Ručkay, Ľuboš Mičík, Miroslav Fábry, Ladislav Piška, Mariana Letková, Ivan Ševčík, Ladislav Nosian, Vanesa Pánisová, Pavel Čvirik, Jozef Prešinský, Michal Motúz, Ján Barát, Ľudovít Laca ml., Jozef Kóša, Jaroslav König, Juraj Vencel, Nitra, František Kóša, Branč, Dávid Jancsó, Vlčany, Jozef Lenčéš, Marek Sokol, Juraj Csirik, Mirka Tóthová, Šaľa, Ladislav Šóki, Diakovce, Ferko Valent, T. Mlyňany, Juraj Segíň, Sľažany, Vojtech Mesároš, Lehota, Ondrej Kozolka, Volkovce, Katarína Pálková, Jarok, Peter Juhász, Kolíňany, Vladimír Gálik, Jelenec, Milan Minarovič, Behynce, Jožko Černý, Rumanová, Peter Matulník, Nové Sady, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Anton Pánis ml., Kostoľany p/T., Milan Augustín, Topoľčianky, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Ingrid Odrášková, H. Kráľová, Pavol Mikuš, J. Kostoľany

23 - Jozef Paulík, Ladislav Baláži, Dionýz Pecháček, Michal Garay, Marcel Pánis, Ernest Szombath, Ivan Lauko, Miloš Sýkora, Nitra, Juraj Német, D. Lefantovce, Imrich Struhár, Ján Golha, Vráble, Vladimír Miškolci, Lehota, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Marek Tóth, H. Kráľová, Peter Hamerlík, Jelka, Ivan Bradáč, Juraj Vereš, Dalibor Bradáč, Golianovo, Vincent Komačka, Topoľčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Roman Rajnoha, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Katka Kišacová, Nové Sady, Mikuláš Pintér, Štefan Fiala, Branč, Jozef Chovanec, Marek Fábry, Šurianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Dušan Beder, Lapáš, Dodo Augustín, Topoľčianky, Michal Páleník, Prílepy, Marián Titka, Róbert Sedlák, Július Miškovič, Šaľa, Peter Vranský, Slavko Mikula, Zbehy, Ján Félis, Žitavany

22 - Ľubomír Maczvalda, Ján Doboš, Miroslav Raček st., Jozef Svitač, Vladimír Papp, Nitra, Anna Duczová, H. Kráľová, Peter Góra, Tešedíkovo, Filip Marinov, Rumanová, Ľubomír Mikula, Lehota, Marian Tkáč, Igor Tkáč, Sereď, Jaroslav Korytár, Močenok, Anton Ďuriš, Peter Trungel, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Virág, Zl. Moravce, Róbert Šimák, D. Krškany, Tomáš Kuna, Výč.-Opatovce, Pavol Zachar, Báb, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Ján Szöcs, Ľuboš Plevka, Šaľa, Pavol Török, V. Dolina, Martin Lacika, Zbehy, Rudolf Slovák, Bešenov

21 - Štefan Dékány, Dušan Letko, Boris Grežo, Richard Kollárik, Ivan Kozár, Katarína Karcolová, Nitra, Jozef Martiška, Dražovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Jakub Macháč, Čakajovce, Henrieta Fazekašová, Neded, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Lukáš Valent, Hosťovce, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Pavol Uher, Šaľa, Miroslav Fúska, Rišňovce, Milan Javor, Šintava, Gašpar Gál, Žirany

20 - Silvester Lenčéš, Močenok, Ján Lipovský, Báb, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Július Szarka, Topoľnica, Milan Borovský, Nitra, Milan Fúska, Branč, Peter Svitač, Telince, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Štefan Kúsek, Hostie, Emil Šatan, Vozokany, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Gabriela Sádovská, Žitavce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ján Školník, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Martin Kornutij, V. Zálužie, Štefan Páleník, Prílepy, Peter Lehocký, Slavo Kališ, František Szolík, Šaľa, Vladimír Kéri, Slepčany, Viera Bradáčová, Golianovo, Miroslav Piovarči, Lužianky

19 - František Filo, Erik Sovič, Nitra, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Maroš Papp, Sereď, Jozef Toman, Krškany, Alex Špánik, Šoporňa, Matej Kuzmický, Ivanka, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Imrich Maťo, Golianovo, Katarína Beľaková, D. Krškany, Jozef Andel, Vráble

18 - Jaroslav Antal, Topoľčianky, Jozef Moder, Nitra, Michal Belan, Svätoplukovo, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Masár, Marek Hlava, Zl. Moravce, Štefan Valovič, Rišňovce, Pavol Viskup, Báb

17 - Daniela Drahovská, Pusté Sady, Filip Dobiaš, Čeľadice, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Adam Novák, Šaľa, Alexander Repta, Branč

16 - Milan Vöröš, Margita Letková, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jeremiáš Vnuk, Vráble, Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Marian Piterka, Svätoplukovo, Dušan Gašparík, Machulince, Helena Plesnivá, Zl. Moravce

15 - Marek Kasáš, Nitra, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Lenka Hlavová, Zl. Moravce, Stano Čapkovič, Nové Sady, Jozef Absolon, Žitavany, Jozef Vodný, Klasov, Lukáš Zabák, Lehota

14 - Juraj Vojtek, Vráble, Juraj Rosinský, Choča, Milan Greguš, Zbehy, Mária Kóšová, Nitra, Michal Hitka, Martin n/Ž., Lenka Reptová, Branč, Peter Rybanský, Kapince

13 - Juraj Minárik, Obyce

12 - Salo Berecz, Branč, Martin Hindák, Sereď, Simona Szolnokiová, Dyčka

11 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ivan Parma, Lehota, Janka Hrúziková, Hosťovce, Oľga Krajčovičová, Daniel Šípoš, Pavol Ďurina, Nitra, Stanislav Vojtila, Jelenec

10 - Kristián Frajka, Zl. Moravce, Tomáš Pecho, Beladice, Juraj Gúlik, Slepčany, Katarína Chudá, Rišňovce

9 - Miroslav Mada, Gitka Letková, Nitra, Jozef Švihorík, Báb, Dušan Šimko, Šaľa

8 - Roman Grznár, Rišňovce, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Jabar Said, Nitra, Milan Karmažín, Sereď, Peter Bartoš, Nové Sady

7 - Róbert Špánik, Šoporňa, Roman Trnkus, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Maryška Szökeová, D. Obdokovce, Milan Molnár, P. Kesov

6 - Peter Malina, Marika Kapustová, Róbert Drenina, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Rado Vágai, Čeľadice, Marián Straňák, H. Kráľová

5 - Michal Čerhák, Jatov, Roman Kühtreiber, Choča, Róbert Čampai, Čechynce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ivan Berec, Lužianky, Monika Raüfsteinová, Peter Tasáry, Nitra, Samo Račko, Ivanka, Ladislav Kuna, Martin n/Ž.

4 - Imrich Hrdlica, Rudolf Andel, Miroslav Fábry, Peter Bíro, Mária Sásiková, Iveta Schoberová, Drahomír Mego, Nitra, Zuzana Gajanová, Čakajovce, Igor Franko, Neverice, Kristína Horňáková, Rišňovce, Marián Varga, Sľažany, Jozef Pecho, Žitavany, Ladislav Varga, Topoľnica, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Marek Fiksel, H. Lefantovce

3 - Igor Bielich, Partizánske, Matej Fábry, V. Cetín, Alexander Špánik, Šoporňa, Peter Popelka ml., Jarok, Ľubor Kajaba, Matej Guzmický, Ivanka, Štefan Németh, Ladislav Murko, Nitra

2 - Štefan Török, Branč, Dušan Podhradský, D. Krškany, Štefan Labdík, Lužianky, Igor Kotora, Nitra, Jaroslav Marták, Choča, Ladislav Gál, Róbert Bencz, Žirany, Jozef Jurík, Volkovce

1 - Ľuboš Šlosár, Nové Sady, Katarína Billíková, Nitra

Víťazom 7. kola Ján Zeleňák zo Šale, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Smrť trojročného dieťaťa: Nemocnica pochybila 1 159
  2. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 923
  3. Voľby do VÚC 2017 Šaľa: Zoznam kandidátov na poslancov 412
  4. Rumanová na hody s Nitrou 297
  5. Zo Smeru odišlo hromadne 22 členov, nepáčila sa im politika strany 268
  6. Gól jesene č. 5: Peter Grobarčík a jeho nečakaný veterný vinkel (+VIDEO) 188
  7. Voľby do VÚC 2017 Zlaté Moravce: Zoznam kandidátov na poslancov 178
  8. Hrať v nitrianskom divadle je môj splnený sen, hovorí Ján Koleník 162
  9. Rodičia sa sťažujú na podmienky v triede a škole 157
  10. Naraz odstúpilo celé vedenie dediny. Starosta hovorí o šikanovaní podnikateľom 139

Najčítanejšie správy

Nitra

Smrť trojročného dieťaťa: Nemocnica pochybila

Úrad pre dohľad už uzavrel vyšetrovanie. Nedostatky zistil aj vo vedení zdravotnej dokumentácie.

Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov

Vo volebnom obvode Nitra si zvolíme 13 poslancov. O 13 poslaneckých kresiel sa uchádza 82 kandidátov. Prinášame vám ich mená, vek, povolanie a politické zaradenie.

Voľby do VÚC 2017 Šaľa: Zoznam kandidátov na poslancov

O funkciu poslanca v obvode Šale sa uchádza 19 kandidátov, z toho sú dve ženy.

Rumanová na hody s Nitrou

Futbalových prvoligistov pohostia v ďalšej obci v regióne.

Zo Smeru odišlo hromadne 22 členov, nepáčila sa im politika strany

V obci Rišňovce sa prakticky rozpadla miestna organizácia strany Smer-SD. Z jedného z najsilnejších klubov v Nitrianskom okrese odišlo 22 členov.

Blízke regióny

Heroín, kokaín, extáza a vedrá marihuany. V Maduniciach bola razia

Drogy má ešte potvrdiť expertíza. Pán „domáci“ všetko dobrovoľne vydal a nekládol odpor. Z marihuany mal vyrábať rôzne masti a ponúkať ich na sociálnych sieťach.

Gymnazista z Levíc je najmladším tanečníkom televíznej šou

Filip Buránsky (18) získal základy v levickom klube Junilev. S tancom začínal ako osemročný.

Voľby do VÚC 2017 Nové Zámky, Komáro: Zoznam kandidátov na poslancov

O zložení krajského zastupiteľstva a predsedovi samosprávneho kraja rozhodnú občania vo voľbách 4. novembra. Pozrite si, ktorý kandiduje v okresoch Nové Zámky a Komárno.

Medializácia zabrala, nezvestného muža už našli

Polícia pátrala po Igorovi Tvaroškovi, naposledy ho videli v polovici septembra.

Auto nechajte doma. Cestovanie bude v Leviciach a Šahách zajtra zadarmo

V autobusoch MHD v tento deň revízora nestretnete. Vyhrať môžete kredit na čipovú kartu.

Všetky správy

Česi mieria do čiernej diery Európy. Všetko pre korunu

Je možné, že šanca ľahkého vstupu do eurozóny čoskoro zmizne.

Lipšic dostal za nehodu z minulého roka podmienečný trest

Okresný súd v Bratislave odsúdil bývalého poslanca a ministra Daniela Lipšica.

Má tu veľkú základňu, hovoria o Uhríkovi v Nitre. Súperi kandidatúru extrémistu zľahčujú

V Banskobystrickom kraji kandidáti zisťujú preferencie pravidelne, v Nitre je zatiaľ ticho.

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

Žitňanská chce, aby polícia vysvetľovala, prečo nekoná. Poslanci váhajú

Ak vyšetrovatelia či prokuratúra podrobnosti nepovedia, musia to zdôvodniť. Mimovládne organizácie možnosť odmietnutia znepokojila.

Kam vyraziť