Utorok, 26. september, 2017 | Meniny má Edita

Šaľa porazila Slaviu, UDHK neuspel v Senci

Netradične v piatok pokračovala hádzanárska interliga žien kompletným štvrtým kolom.

HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha 28:23 (18:10)
V dueli sa zrodilo zaslúžené víťazstvo domácich hráčok, keď jednoznačne dominovali v prvom polčase a do prestávky išli s náskokom ôsmich gólov. V druhom polčase domáce družstvo poľavilo a Slavii sa podarilo znížiť náskok. Družstvo zo Šale si však svoje víťazstvo ustrážilo.
Najviac gólov: Trochtová 8, Szarková 7/1, Súkenníková 4 - Knedlíková 6/1, Jačková 5, K. Černá 3
Pok. hody: 1/1 - 3/3, vylúčené: 1 - 2, rozhodovali: Mandák a Rudinský (obaja SR), 300 divákov.

Fotogalériu nájdete tu.

ŠKP Piccard Senec - UDHK ŠG Nitra 27:23 (14:8)
Hráčky Senca hrali disciplinovane, dodržiavali pokyny trénera a aj napriek drobných chybičkám a zaváhaniam doviedli svoje družstvo do víťazného konca.
Najviac gólov: Kodajová 6, Vasilenková 5/2, Palková 5 - J. Vargová 11/3, Šimáková 3, Bujnochová 2.
Pok. hody: 4/2 - 3/3, vylúčené: 6 - 2, rozhodovali: Budzák a Varga (obaja SR), 130 divákov.

Ostatné výsledky 4. kola: Michalovce - Veselí n/M. 25:25, Partizánske - Písek 31:25, Most - Zlín 34:22, Poruba – J. Hradec 39:17, Olomouc mal voľno.

1. Partizánske 4 4 0 0 122:93 8
2. Most 4 4 0 0 119:96 8
3. Michalovce 4 3 1 0 129:80 7
4. Poruba 4 3 0 1 134:104 6
5. Veselí 3 2 1 0 84:59 5
6. Šaľa 3 2 0 1 85:79 4
7. Slavia Praha 4 2 0 2 111:111 4
8. Olomouc 3 1 0 2 74:76 2