Utorok, 26. september, 2017 | Meniny má Edita
Pridajte si svoje mesto

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

Víťazom kola je Jana Gálová zo Žirian, ktorá uhádla všetkých 10 zápasov. Päť tipérov získalo 9 bodov. Poradie na čele: 74 - Jozef Gál, Žirany; 73 - Janka Gálová, Žirany; 72 - Pavol Kozma, Branč; 71 - Miloš Remenár, Sereď; atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 12. kola Ján Kollár zo Zbehov.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 13. kola

FC Nitra - FC ViOn 1:1 X
Vrakúň - Močenok 2:0 1
ČFK Nitra - Šurany 2:1 1
Beladice - T. Hradská 3:2 1
Janíkovce - Alekšince 1:1 X
Mojmírovce - Lužianky 5:2 1
Výčapy-Opatovce - Selice 3:1 1
Hosťová - D. Krškany 3:1 1
Obyce - Machulince 2:1 1
Vinohrady - D. Saliby 1:4 2

Poradie po 13. kole

74 - Jozef Gál, Žirany

73 - Janka Gálová, Žirany

72 - Pavol Kozma, Branč

71 - Miloš Remenár, Sereď

70 - Mário Slezák, Lukáčovce, György Jakubecz, H. Saliby, Milan Lazan, Šaľa, Jozef Kukliš, Topoľčianky

69 - Ľubica Tasáryová, Nitra, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Hipp, Šaľa

68 - Pavel Mihálik, Šaľa, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jana Gálová, Žirany

67 - Mária Sýkorová, Nitra, Jaroslav Dvorský, Pata, Sebastian Grznár, Rišňovce, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Roman Bilický, Preseľany, Peter Ondriaš, Žitavany, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Tibor Berec, Lapáš, Vladimír Móri, Šaľa

66 - Juraj Náhlovský, Daniel Tasáry, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Marián Malík, Močenok, Ivan Bakyta, Jarok, František Andraško, Jelenec, Štefan Hudec, Lužianky, Tibor Hupka, Výč.-Opatovce, Jozef Žemba, Rišňovce

65 - Štefan Zabák, Róbert Bačinský, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, František Chudý, Rišňovce, Pavel Babiak, Alojz Jenis, Žitavany, Mária Látečková, Svätoplukovo, Kristína Líšková, Branč, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Anna Fazekašová, Neded, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Labuda, Solčany, Ondrej Kišac, Nové Sady, Terka Tasáryová, Ivanka, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Michal Kaplán, Č. Hrádok

64 - František Dedič, Július Petrík, Ivan Leckeš, Nitra, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ľubomír Novota, Zl. Moravce, Lívia Šimončíková, Pohranice, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Debnár, Zbehy, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ján Hraška, Nové Sady

63 - René Daniš, Eduard Szabó, Roman Sýkora, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Margita Pavelková, Golianovo, Jaromír Slíž, Beladice, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Branislav Kišac, Nové Sady, Tibor Bene st., D. Obdokovce, Oľga Matejová, Zl. Moravce, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Emil Dubec, Žikava, Ján Martinek, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Ladislav Kéry, Volkovce

62 - Stanislav Billík, Slavomír Kotrla, Nitra, Tibor Glovenský, Košúty, Patrik Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ladislav Németh, V. Úľany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., František Čaniga, Dražovce, Bohuš Baják, Lužianky, Ivan Ďurický, Branč, Zolo Sabo, H. Kráľová, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ľubomír Ballay, Jelenec, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Tibor Križovič, Levice, Martina Hippová, Marián Kopáčik, René Vincze, Ján Zeleňák, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Juraj Mészáros, Selice

61 - Ľudo Horváth, Pavol Krajčo, Jozef Gutai, Štefan Matesko, Barbora Mináriková, Nitra, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Stanislav Packa, Močenok, Stanislav Pacher, Sľažany, Štefan Mravík, Žitavany, Milan Roško, Dyčka, Jaroslav Grman, Vráble, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Kutak, Jarok, Andrej Švihorík, Báb, Martin Jurík, Čakajovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Július Benkö st., Marek Mrllák, Šaľa

60 - Martin Peniaško, Ján Hnilica, Jarmila Saidová, Karol Ryba, Martin Tesár, Martin Krajčír, Vlado Sásik, Jozef Nemeš st., Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Mária Roninová, Blahová, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Alojz Rajtár, Sľažany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Marta Kunkelová, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Kristián Varga, Tešedíkovo, Vlado Matušica, Katarína Bogádyová, Hájske, Emil Filo, Radoslav Bajnek, Vráble, Mário Kramár, N. Ves n/Ž., Alexandra Gálová, Žirany, Dalibor Greguš, Ivan Mareček, Čab, Ladislav Čekey, Pohranice, Mário Fábry, Šurianky, Michal Čery, Jelenec, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Imrich Drozdák, Babindol, František Kausek, Klasov, Ivan Kozár ml., Janíkovce

59 - Miroslav Fábry, Vlado Lyžičiar, Dávid Said, Vlado Krajčovič, Vladimír Kompas, Viera Lauková, Mária Königová, Ján Barát, Nitra, Štefan Peťovský, Viktor Balko, Lužianky, Zsolt Kováč, Matúškovo, Zoltán Jancsó, Vlčany, Martin Kormoši, Tibor Odráška, Róbert Ščepka, Šaľa, Roman Margetin, Rišňovce, Ivan Remeň, Nit. Streda, Peter Kluka, Lapáš, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Jozef Barát, Topoľčany, Viliam Félis, Vráble, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Ľubomír Martišovič, Krškany, Ivan Tóth, Henrich Bíro, Čakajovce, Milan Minarovič, Behynce, Hanka Gálová, Výč.-Opatovce, Daniel Lörincz, Branč, Peter Tuhý, Machulince, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Viliam Moravčík, Kajal, Juraj Barczi, Tešedíkovo

58 - František Juhás, Miroslava Miháliková, Patrik Andrášik, Ľubomír Turňa, František Hrnčiar ml., Pius Hajdák, Igor Candrák, Dezider Zaujec, Ján Hudec, Marcel Pánis, Nitra, Marián Valla, V. Zálužie, Marek Vlček, Lužianky, Zuzana Matušicová, Pata, Dušan Švehla, David Slíž, Sereď, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Albert Lauro, Čeľadice, Peter Visolajský, Róbert Pospiš, Šaľa, Emil Remeň, Čeľadince, Ján Slíž, Beladice, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Tóth, Žihárec, František Finta, Jelenec, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Peter Juhász, Kolíňany, Juraj Dubeň, Lehota, Marián Mateička, Behynce, Pavol Andel, Trnovec, Ľudovít Desat, Podhorany, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Šebik, Topoľčianky, Viliam Matejov, Timea Hlavová, Zl. Moravce, Pavel Kúsek, Žikava, Jozef Baťala, Žitavany, Ladislav Nagy, Diakovce

57 - František Benc, Pavel Hrnčár, Janka Račková, František Bojda, Jana Pavelková, Jozef Ehrenhold, Ľubomír Lenický, Nitra, Imrich Hrdlica, Báb, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vladimír Miškolci, Lehota, Emil Podhradský, Lukáčovce, Vojtech Pec, Šaľa, Patrik Pacher, František Kunkel, Zl. Moravce, Ferko Valent, Jozef Králik, T. Mlyňany, Andrej Maťo, Jarok, Július Pápay, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Miroslav Jančár, Komjatice, Dušan Kolenčík, Štefan Kočiš, Trnovec, Martin Račko, Krškany, Peter Kišac, Nové Sady, Jozef Hoppan, Vráble, Celestín Berecz, Branč, Miroslav Močol, Alekšince, Margita Pánisová, D. Krškany, Milan Roman, Čab, Peter Sládeček, V. Zálužie, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Milan Pagáč, Ivanka

56 - Imrich Ručkay, Ľudovít Konečný, Vanesa Pánisová, Ernest Szombath, Ivan Lauko, Jaroslav Andrášik, Richard Magušín, Nitra, Jozef Török, Pata, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Roman Harčár, Jozef Sklenár, Marián Titka, Pavol Sedliačik, Šaľa, Ján Jambor, Rišňovce, Milan Kukučka, Žitavany, Mária Lintnerová, N. Ves n/Ž., Vladimír Machata, Lúčnica, Radko Hudec, Čeľadice, Vladimír Gálik, Jelenec, Gustáv Molnár, P. Kesov, Peter Toriška, Výč.-Opatovce, Milan Šlosár, Čab, Filip Guzmický, Ivanka, Ľubomír Rybár, Cabaj, Filip Vašíček, Peter Čepček, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Jaroslav Skačan, Žihárec, Peter Strieška, Volkovce

55 - Štefan Bede, Igor Drotár, Michal Hunka, Jaroslav Korytár, Laco Ištokovič, Pavel Dojčar, Daruška Horváthová, Peter Solčiansky, Lukáč Karlubík, Ján Kmeťo, Ladislav Fazekaš, Ján Ehrenhold, Nitra, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, František Margetin, Rišňovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Martina Segíňová, Sľažany, Dušan Petrovič, Obyce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ján Pintér, Krškany, Ladislav Szöke, Vráble, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Roman Obložinský, Mário Guzmický, Vladimír Tasáry, Peter König, Ivanka, Miroslav Bartoš, Július Galo, D. Krškany, Katka Kišacová, Nové Sady, Jozef Chovanec, Šurianky, Gabriel Odráška, Timea Mészárosová, Juraj Žiačko, Jozef Kučera, Šaľa, Milan Macho, M. Ripňany, Lenka Lahučká, Čakajovce, Peťo Bányi, D. Obdokovce, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Ján Kóssi, Čifáre

54 - Juraj Urban, Jozef Kováč, Ladislav Nosian, František Zelovič, Marian Barta, Peter Kardoš, Pavel König, Július Kolník, Nitra, Anna Duczová, Ivan Lenický, H. Kráľová, Peter Ryban, Nit. Streda, Ľuboš Motolík, Trnovec, Vincent Komačka, Topoľčany, Andrej Repta, Branč, Tibor Šebök, Martina Filová, N. Hrnčiarovce, Štefan Račko, Krškany, Ladislav Nagy, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Tibor Lisý, H. Ohaj, Attila Szolnoki, Dyčka, Denis Novota, Tibor Szekér, Zl. Moravce, Peter Štefanka, Lužianky, Ján Kozla, Žirany, Ján Kollár, Martin Lacika, Zbehy, Peter Macháč, Rišňovce, Juraj Csirik, Jozef Baláž, Peter Lehocký, Šaľa, Miloš Macala, Gáň, Pavol Török, V. Dolina

53 - Jaroslav Lazor, Ladislav Skalický, Štefan Csampai, Milan Lacina, Dajana Borovská, Ján Doboš, Jozef Nosian, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Lenčéš, Pavol Vojtka, Milan Bekéni, Igor Zemko, Peter Zeleňák, Šaľa, Ján Gajdoš, Nit. Streda, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Juraj Segíň, Sľažany, Oľga Račková, Krškany, Bartolomej Gulka, Branč, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Šabo, Žitavany, Július Švec, Č. Kľačany, Peter Vranský, Zbehy, Irena Petková, Zl. Moravce

52 - Jozef Paulík, Ľudovít Laca, Miro Račko, František Hrnčiar st., Ľudovít Laca st., Boris Grežo, Vladimír Nemšovský, Jozef Hudec ml., František Grom, Milan Ružička, Lenka Königová, Ľudovít Laca ml., Ľuboš Rák, Nitra, Ľudovít Valent, Košúty, Peter Ambrózy, Selice, Jozef Danada, Tatiana Mifková, Janka Jašiková, Šaľa, Ivan Tóth, H. Kráľová, Jaroslav Korytár, Močenok, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Boris Mesároš, Lehota, Milan Strapko, Beladice, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Karol Blažovič, Lužianky, Štefan Fiala, Branč, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Pavol Liesovský, V. Zálužie, Alexander Kobza, Čechynce, Lukáš Valent, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Rajnoha, Zl. Moravce

51 - Marian Muzika, Andrej Kudamik, Štefan Dékány, Erich Schober, Štefan Verták, Ľubomír Bartakovič, Milan Petráš, Miroslav Raček st., Miloš Sýkora, Ján Palka, Nitra, Ondrej Molnár, Štitáre, Matúš Vajzer, Báb, Ján Jacsa, Žihárec, Štefan Brath, Golianovo, Martin Kratochvíl, Žitavce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Anton Majdiak, Močenok, Peter Pecho, Beladice, František Šima, D. Krškany, Peter Matulník, Nové Sady, Michal Palka, Cabaj, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Eva Lahučká, Zl. Moravce, Štefan Tóth, Klasov, Jozef Andel, Vráble, Ivan Domasta, Cabaj-Čápor, Milan Javor, Šintava, Gašpar Gál, Žirany

50 - Juraj Hrnčár, Anna Gombíková, Michal Garay, Jozef Prešinský, Michal Motúz, Jozef Svitač, Nitra, Dávid Jancsó, Vlčany, Jozef Martiška, Dražovce, Anna Pacherová, Sľažany, Ľubomír Mikula, Lehota, Miroslav Javor, Sereď, Emanuel Maňúch, Miloš Gál st., Žirany, Daniel Mako, Čakajovce, Jozef Štefák, Jozef Rehuš, Rišňovce, Juraj Valla, V. Zálužie, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Milan Augustín, Topoľčianky, Michal Páleník, Prílepy, Július Benkö ml., Peter Jobbágy, Šaľa, Slavko Mikula, Ivanko Vanko, Zbehy, Pavol Mikuš, J. Kostoľany

49 - Ľubomír Maczvalda, Ladislav Piška, Ľudovít Kováč, František Imre, Ivan Kozár, Vladimír Papp, Nitra, Ján Hegyi, Jelka, Peter Svitač, Telince, Anton Dobiaš, Čeľadice, Miriama Ďurinová, Golianovo, Norbert Borčin, Mojmírovce, Vlado Kupec, Zbehy, Tomáš Kuna, Výč.-Opatovce, Dušan Beder, Lapáš, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Peter Vrabec, Čakajovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Jozef Masár, Zl. Moravce, Vladimír Kéri, Slepčany, Ján Félis, Žitavany

48 - Ladislav Baláži, Belo Gombík, Edita Buchová, Jozef Hudec st., Pavel Čvirik, Juraj Vencel, Nitra, Juraj Német, D. Lefantovce, František Kóša, Mikuláš Pintér, Branč, Erik Somor, Vráble, Igor Tkáč, Sereď, Peter Hamerlík, Jelka, Tomáš Strapko, Beladice, Jozef Virág, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Katarína Pálková, Jarok, Pavol Štefek, Veľká Dolina, Jozef Tvrdoň, H. Krškany, Jozef Kuzmický, Ivanka, Tomáš Švec, Pohranice, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Pavel Períček, Rišňovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Marian Móri, Margita Kališová, Pavol Uher, Šaľa, Pavol Viskup, Báb

47 - Ľuboš Mičík, Margita Letková, Dionýz Pecháček, Ľuboš Baranec, Jozef Kóša, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Július Bradáč, Pavol Bradáč, Viera Pavelková, Golianovo, Vojtech Mesároš, Lehota, Ján Golha, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Matej Kuzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Eva Uherová, Šaľa, Rudolf Slovák, Bešenov

46 - Katarína Karcolová, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Vojtech Borka, Trstice, Július Szarka, Topoľnica, Ivan Bradáč, Golianovo, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Florián Penzeš, H. Ohaj, Tibor Šmitala, Čab, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Štefan Mrllák, Šaľa, Štefan Valovič, Rišňovce

45 - Ľubomír Kollár, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ľubomír Števanka, Preseľany, Emil Šatan, Vozokany, Alexej Pavlov, N. Ves n/Ž., Ladislav Babóti, Vlčany, Július Miškovič, Šaľa, Viera Bradáčová, Golianovo, Peter Rybanský, Kapince

44 - Jozef Moder, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok, Marek Tóth, H. Kráľová, Peter Trungel, Leonard Bednár, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica, Ján Školník, Zl. Moravce, Marek Fábry, Šurianky

43 - Ján Ronin, Blahová, Imrich Struhár, Vráble, Filip Marinov, Marián Pauk, Rumanová, Milan Fúska, Judita Bužíková, Branč, Michal Belan, Svätoplukovo, Štefan Páleník, Prílepy, Slavo Kališ, Šaľa

42 - Milan Borovský, Dušan Letko, Nitra, Ladislav Šóki, Diakovce, Štefan Kúsek, Hostie, Juraj Vereš, Golianovo, Helena Plesnivá, Zl. Moravce

41 - Mariana Letková, Jakub Kania, Nitra, Csaba Sándor, Kolíňany, Anka Dolniková, Michal n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Róbert Sedlák, Šaľa

40 - František Filo, Nitra, Tomáš Karácsony, Váhovce, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Toman, Krškany, Štefan Zeman, Jelenec, Štefan Bapčány, D. Obdokovce, Mirka Tóthová, Šaľa, Lukáš Zabák, Lehota

39 - Gabriela Odrášková, H. Kráľová, Maroš Papp, Sereď, Alexander Repta, Branč, Dalibor Bradáč, Golianovo, Simona Szolnokiová, Dyčka, Jozef Vodný, Klasov

38 - Ján Malý, Hosťová, Marian Tkáč, Sereď, Štefan Deák, Sľažany, Lukáš Takáč, Báb, Jožko Černý, Rumanová, Anton Pánis ml., Kostoľany p/T., Jozef Plesnivý, Zl. Moravce
37 - Jozef Repa, Prílepy, Marek Hlava, Zl. Moravce, Miroslav Kováč, Vráble
36 - Miroslava Trungelová, N. Ves n/Ž., Jozef Horňák, Rišňovce, Alex Špánik, Šoporňa, Miroslav Kováč ml., Miroslav Kováč st., Žikava
35 - Milan Vöröš, Erik Sovič, Nitra, Michaela Franková, Neverice, Ján Dekan, Velčice
34 - Benjamín Odráška, H. Kráľová
33 - Pavol Ďurina, Nitra, Pavol Zachar, Báb, Lenka Hlavová, Zl. Moravce, František Szolík, Ľuboš Plevka, Šaľa, Filip Deák, Sľažany, Katarína Chudá, Rišňovce
32 - Juraj Káčer, Čaradice, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Zuzana Zabáková, Lehota
31 - Daniel Šípoš, Nitra, Jaroslav Antal, Topoľčianky, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Katarína Beľaková, D. Krškany, Peter Bartoš, Nové Sady
30 - Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Ingrid Odrášková, H. Kráľová
29 - Lenka Kunkelová, Zl. Moravce
28 - Ivan Ševčík, Jaroslav König, Nitra, Ján Lipovský, Báb, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Ján Szöcs, Šaľa, Lenka Reptová, Branč, Miroslav Piovarči, Lužianky
27 - Anna Eššeová, Mária Kóšová, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
26 - Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Miroslav Zverka, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Anton Ďuriš, Vráble, Jozef Čentéš, Čakajovce
25 - Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Richard Kollárik, Nitra
24 - Marek Sokol, Šaľa, Jabar Said, Nitra
23 - Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Dušan Šimko, Šaľa, Juraj Gúlik, Slepčany
22 - Peter Góra, Tešedíkovo, Róbert Šimák, D. Krškany, Milan Molnár, P. Kesov
21 - Jakub Macháč, Čakajovce, Henrieta Fazekašová, Neded, Miroslav Fúska, Rišňovce
20 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Gabriela Sádovská, Žitavce
19 - Juraj Čurgaly, Janíkovce, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Imrich Maťo, Golianovo, Michal Hitka, Martin n/Ž.
18 - Oľga Krajčovičová, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady, Jozef Absolon, Žitavany, Róbert Bencz, Žirany, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Andrej Vereš, Golianovo
17 - Daniela Drahovská, Pusté Sady, Filip Dobiaš, Čeľadice, Adam Novák, Šaľa, Róbert Drenina, Nitra, Daniela Sečkárová, Zl. Moravce
16 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jeremiáš Vnuk, Vráble, Marian Piterka, Svätoplukovo, Dušan Gašparík, Machulince
15 - Marek Kasáš, Nitra, Vladimír Čurgaly, Janíkovce, Mária Petková, Slepčany
14 - Juraj Vojtek, Vráble, Juraj Rosinský, Choča, Milan Greguš, Zbehy
13 - Juraj Minárik, Obyce, Jozef Švihorík, Báb
12 - Salo Berecz, Branč, Martin Hindák, Sereď, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce
11 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ivan Parma, Lehota, Janka Hrúziková, Hosťovce, Stanislav Vojtila, Jelenec, Marián Varga, Sľažany
10 - Kristián Frajka, Zl. Moravce, Tomáš Pecho, Beladice, Ján Civáň, Golianovo
9 - Miroslav Mada, Gitka Letková, Nitra, Jozef Pecho, Žitavany
8 - Roman Grznár, Rišňovce, Milan Karmažín, Sereď, Ivan Vajzer, Báb
7 - Róbert Špánik, Šoporňa, Roman Trnkus, Mária Sýkorová, Nitra, Lucia Gunišová, Choča, Maryška Szökeová, D. Obdokovce, Peter Zaťko, Martin n/Ž.
6 - Peter Malina, Marika Kapustová, Ladislav Murko, Tibor Polonec, Nitra, Norbert Zsigmond, Nový Život, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Rado Vágai, Čeľadice, Marián Straňák, H. Kráľová, Jozef Jurík, Volkovce, Lucia Remenárová, Sereď
5 - Michal Čerhák, Jatov, Roman Kühtreiber, Choča, Róbert Čampai, Čechynce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ivan Berec, Lužianky, Monika Raüfsteinová, Peter Tasáry, Michal Borovský, Milan Dobiaš, Jozef Senneš, Nitra, Samo Račko, Ivanka, Ladislav Kuna, Martin n/Ž., Timotej Slíž, Beladice, Ján Jašik, Ladislav Héviz, Šaľa, Jozef Szombath, Pohranice, Štefan Šodel, M. Lapáš
4 - Imrich Hrdlica, Rudolf Andel, Miroslav Fábry, Peter Bíro, Mária Sásiková, Iveta Schoberová, Drahomír Mego, Martin Hrnčár, Mária Korgová, Ján Varga, Nitra, Zuzana Gajanová, Čakajovce, Igor Franko, Neverice, Kristína Horňáková, Rišňovce, Ladislav Varga, Peter Varga, Topoľnica, Marek Fiksel, H. Lefantovce, Július Braun, Močenok
3 - Igor Bielich, Partizánske, Matej Fábry, V. Cetín, Alexander Špánik, Šoporňa, Peter Popelka ml., Jarok, Ľubor Kajaba, Matej Guzmický, Ivanka, Štefan Németh, Nina Letková, Marián Hudek, Nitra, Vincent Horváth, Šaľa
2 - Štefan Török, Branč, Štefan Labdík, Lužianky, Igor Kotora, Nitra, Jaroslav Marták, Choča, Ladislav Gál, Žirany, Helena Kadlieček, Dražovce
1 - Ľuboš Šlosár, Nové Sady, Katarína Billíková, Nitra

Víťazom kola je Jana Gálová zo Žirian, ktorá uhádla všetkých 10 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken. Päť tipérov získalo 9 bodov.

Ak vám nesedia body, ozvite sa na tel. č. 0905 550 775 alebo e-mail martin.kilian@petitpress.sk.

(Pozn. Preverili sme tiket 11. kola Jozefa Kukliša. Ukázalo sa, že sme ho mali v systéme chybne nahodený, v skutočnosti uhádol 8 bodov, nie 4, takže v súčte má po 13. kole už 70 bodov. To len na vysvetlenie aj pre tých, čo rátajú, kto získal koľko bodov.)

Zdravíme tipérov

Šport

 


  1. Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou Foto 1 112
  2. Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy 805
  3. Hokejisti ako deň a noc 701
  4. V Starom meste bude informačný systém za takmer 50-tisíc Foto 604
  5. Kladivo 456
  6. Proti Macedóncom si trúfajú na postup 387
  7. Spadol z neba 330
  8. Voľby do VÚC 2017 Nitra: Zoznam kandidátov na poslancov 255
  9. Firma chce zameniť pozemky a zastavať zelené parkovisko na nábreží Foto 178
  10. Oba tituly pre družstvá ŠK ŠOG Nitra, chlapci AC Stavbár strieborní 148

Najčítanejšie správy

Nitra

Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou

Podmienky krajského pamiatkového úradu zrušil odvolací orgán. Výbor mestskej časti má proti zámeru námietky.

Autá čakajú v dlhých kolónach, meškanie majú aj autobusy

Dramatická situácia zrejme bude trvať až do polovice novembra. Vtedy majú otvoriť križovatku.

Hokejisti ako deň a noc

Proti Trenčínu si debut v drese Nitry odbil 17-ročný Andrej Kollár.

V Starom meste bude informačný systém za takmer 50-tisíc

V mestskej časti majú osadiť 34 stĺpov a vyše tri stovky tabuliek.

Kladivo

Stopér Nitričky Richard Križan v sobotu oslavoval 20 rokov, pre ultras z Plášťoviec vybavoval 27 lístkov.

Blízke regióny

Podvod v Topoľčanoch. Na zájazd nešli, aj keď zaplatili

Obvinená môže stráviť za mrežami až desať rokov.

Výškovú budovu v Partizánskom uzatvorili. Pripravujú ju na zbúranie

Primátor mesta pripustil, že bytoviek, ktoré by sa mohli zbúrať, je v meste viac. Bývalí nájomníci nechali po sebe spúšť.

Polícia hľadá hnedý Mercedes bez spätného zrkadla. Zachytil a ťažko zranil chodkyňu

Mladá žena ktorá kráčala v sobotu večer popri ceste z Pohronského Ruskova do Hronoviec.

Prvý Novozámčan na listine rozhodcov FIFA

Peter Kováč bude rozhodovať aj medzinárodné zápasy

Kandidáti na poslancov sú známi, najväčší boj bude v obvode Piešťany

Záujem kandidovať do Zastupiteľstva Trnavského samosprávneho kraja prejavilo spolu 247 kandidátov. Z nich tvoria ženy len asi pätnásť percent, stolička v župnom parlamente láka najmä starostov a podnikateľov.

Všetky správy

Pozrite si záver MS z Bergenu, ktorý nebol v televízii

Zábery z helikoptéry ukazujú nástupy v posledných kilometroch aj to, ako skupina favoritov dostihla úniky.

Štvrtý titul? O rok naň Sagan môže zabudnúť

Trať majstrovstiev sveta v Innsbrucku v roku 2018 je samý kopec.

Ešte v marci robil v obleku kľuky. Železná vôľa urobila z Jana Třísku Američana

Legendárny herec z Obecnej školy sa už v Česku necítil doma.

Kam vyraziť