Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

Z 2. kola sa odohrali len štyri zápasy. Vaše hlasovanie dopadlo výsledkom 50 ku 50, takže sme sa rozhodli, že v duchu pravidiel súťaže zarátame len tieto zápasy a nebudeme čakať na výsledky dohrávok.

Pre kartón piva Corgoň si ako prvá v tejto súťaži prišla Mária Balážová z Dražoviec.Pre kartón piva Corgoň si ako prvá v tejto súťaži prišla Mária Balážová z Dražoviec. (Zdroj: Dušan Tarko)

Druhé kolo výrazne poznačila nepriazeň počasia. Odohrali sa len štyri zápasy. Dali sme vám možnosť hlasovať, čo s tým. Hlasovanie dopadlo výsledkom 50 ku 50, takže sme sa rozhodli, že v duchu pravidiel súťaže zarátame tieto zápasy a nebudeme čakať na výsledky dohrávok.

Správne tipy 2. kola

Senica - FC Nitra 2:1 1
Trenčín - FC ViOn 1:1 X
Šaľa - Dun. Streda nehrali
Vráble - Piešťany nehrali
N. Mesto - FC Nitra jun. nehrali
Zlaté Klasy - Čeľadice nehrali
Trh. Hradská - Vlčany nehrali
Golianovo - Lapáš nehrali
Čechynce - Sľažany nehrali
Košúty - Pusté Úľany 0:1 2
Myjava - Ružomberok 1:0 1

Skryť Vypnúť reklamu

Poradie po 2. kole

11 - Mária Balážová, Dražovce, Anka Dolníková, Michal n/Ž.

10 - Slavomír Sysel, H. Kráľová, Lenka Königová, Nitra, Ján Kóssi, Čifáre

9 - Dionýz Pecháček, Ladislav Baláži, Štefan Bede, Pavel Buš, Jozef Paulík, František Grom, Ivana Olšanská, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Adam Solár, Č. Kľačany, Dušan Petrovič, Obyce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Pavol Kozma, Ivan Ďurický, Branč, Juraj Bárek, Žirany, Boris Mesároš, Lehota, Anna Pacherová, Sľažany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Tibor Glovenský, Košúty, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Mrllák, Július Miškovič, Šaľa, Filip Dobiáš, Čeľadice, Michaela Šimáková, D. Krškany, František Andraško, Jelenec, Tibor Berec, Lapáš, Štefan Tóth, Klasov

Skryť Vypnúť reklamu

8 - Iveta Schoberová, Pavol Guba, Karol Veľký, Jozef Orel, Vladimír Nemšovský, Lívia Šimončíková, Pavel Dojčar, Ľudovít Breča, Katarína Spišáková, Ján Kmeťo, Miroslav Zverka, Jozef Hudec ml., Mária Michalková, Vlado Lyžičiar, Nitra, Peter Rajnoha, Ján Školník, Jozef Virág, Marta Kunkelová, Jakub Kunkel, Patrik Pacher, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Vladimír Kéri, Slepčany, Ľubomír Mikula, Dušan Zabák, Lehota, Ľubomír Straňák, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Daniel Mako, Čakajovce, Ivan Bakyta, Jarok, Ján Bliska, Juraj Bliska, D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, Stanislav Pacher, Alojz Rajtár, Sľažany, Emil Dubec, Pavel Kúsek, Žikava, Ján Lipovský, Báb, Štefan Páleník, Prílepy, Norbert Zsigmond, Nový Život, Tibor Tóth, Ján Jacsa, Žihárec, Pavol Pagáč, Ivanka, Jozef Baláž, Šaľa, Michal Belan, Svätoplukovo, Miroslav Piovarči, Vincent Hunka, Lužianky, Jaromír Slíž, Beladice, Milan Macho, M. Ripňany, Miroslav Močol, Alekšince, Milan Greguš, Zbehy, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Vodný, Babindol, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.

Skryť Vypnúť reklamu

7 - Pius Hajdák, Juraj Náhlovský, Erich Schober, Jarmila Saidová, Ľuboš Baranec, Vladimír Rábek, Monika Skalická, Jana Peniašková, Štefan Haringa, Stanislav Billik, Daniel Tasáry, Ladislav Piška, Dajana Borovská, Juraj Urban, Ľuboš Mičík, Ivan Lauko, Dušan Letko, Ľubomír Rák, Matej Pelikán, Monika Holtáková, Barbora Mináriková, Ivan Kozár, Lukáč Karlubík, Edita Buchová, Imrich Ručkay, František Juhás, Pavol Holták, Martin Tesár, Jozef Nosian, Mária Königová, Vladimír Kompas, Jozef Svitač, Ján Hudec, Tatiana Bartakovičová, Ľudovít Laca st., Peter Poljaček, Daruška Horváthová, Nitra, Tibor Szekér, Ján Londák, Simona Novotová, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Jozef Králik, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Helena Augustínová, Topoľčianky, Jozef Baťala, Jozef Pecho, Pavel Babiak, Milan Kukučka, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ľubomír Bobok, Ondrej Kozolka, Volkovce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Rudolf Slovák, Bešeňov, Michal Hitka, Martin n/Ž., Július Szarka, Topoľnica, György Jakubecz, H. Saliby, Mirka Tóthová, Juraj Csirik, Tibor Odráška, Roman Harčár, Slavo Kališ, Margita Kališová, Peter Zeleňák, Marián Móri, Milan Lazan, Šaľa, Peter Gyarfás, H. Kráľová, Martina Segíňová, Juraj Segíň, Sľažany, Henrich Bíro, Čakajovce, Ladislav Sivák, Emanuel Maňúch, Žirany, Ľudmila Hlinková, Vinodol, Peter Kišac, Peter Matulník, Nové Sady, Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Alena Šranková, Malý Lapáš, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Ivanko Vanko, Rudolf Lauko, Zbehy, Juraj Kadlieček, Dražovce, Vojtech Mesároš, Lehota, Stanislav Packa, Miloš Majdiak, Močenok, Peter Hamerlík, Jelka, Patrik Dubnička, Tomáš Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Repa, Prílepy, David Slíž, Miroslav Javor, Sereď, Peter Ryban, Nitr. Streda, Vincent Komačka, Topoľčany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Veronika Gubová, Levice, Ľudovít Valent, Košúty, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Štefan Lahučký, Vinohrady n/V., Viera Bradáčová, Golianovo, Milan Pagáč, Ján Vaško, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Labuda, Solčany, Štefan Kúsek, Hostie, Viliam Moravčík, Kajal, Roland Takács, Kráľová n/V., Juraj Valla, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Šrank, Lapáš, Marek Vlček, Štefan Peťovský, Ivan Berec, Lužianky, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Toman, Július Galo, D. Krškany, Peter Pecho, Emil Rusnák, Beladice, Soňa Galová, Janíkovce, Ján Ivančík, V. Lapáš, Zoltán Kluka, Čechynce, Peter Rybanský, Kapince, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Andrej Švihorík, Báb, Pavol Török, V. Dolina, Ľuboš Nagy, Jelenec, Daniel Lörincz, Branč, Peter Eliáš, Lúčnica, Daniel Hudec, Čeľadice, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž., Boris Chudý, Rišňovce

6 - Dezider Zaujec, Katarína Karcolová, Lukáš Schober, Ján Doboš, Igor Candrák, Ivan Ševčík, Renáta Šebová, Igor Drotár, Marián Grman, Ladislav Pindeš, Janka Račková, Juraj Hrnčár, Anton Dano, Karol Ryba, Miro Račko, Milan Lacina, René Daniš, Ladislav Fazekaš, Milan Ružička, Martin Krajčír, Roman Sýkora, Marián Benca, Peter Bezák, Ľudovít Kováč, Jozef Gutai, Michal Motúz, Jozef Prešinský, Ivan Magdolen, Jaroslav Andrášik, Marcel Pánis, Vanesa Pánisová, Štefan Zabák, Ernest Szombath, Eugen Németh, Ján Ehrenhold, Jozef Ehrenhold, Mário Varga (Pacient), Ľudovít Konečný, Jozef Nemeš st., Július Petrík, Nitra, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Eva Lahučká, Jozef Masár, Denis Novota, Ľubomír Novota, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Milan Augustín, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Alojz Jenis, Peter Ondriaš, Žitavany, Peter Páleník, Prílepy, Janka Pavlíková, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ivan Tóth, Anna Duczová, Ľubomír Kollár, Monika Pápayová, Štefan Straňák, Zolo Sabo, H. Kráľová, Filip Marinov, Jožko Černý, Rumanová, Kristína Líšková, Mikuláš Pintér, František Kóša, Branč, Peter Vrabec, Čakajovce, Tibor Šebök, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Ondrej Kišac, Dalibor Greguš, Nové Sady, Henrich Richter, Bratislava, Roman Kühtreiber, Choča, Zuzana Brzulová, H. Trsťany, Miriam Blisková, Zlatica Šimáková, František Šíma, Mário Pánis, D. Krškany, Lenka Zeleňáková, Čab, Jozef Martiška, Dražovce, Roman Margetin, Ján Jambor, Jozef Žemba, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jozef Danada, Peter Visolajský, Jozef Sklenár, Tatiana Mifková, Robert Ščepka, René Vincze, Pavol Uher, Róbert Sedlák, Pavol Sedliačik, Peter Hipp, Martina Hippová, Ján Martinek, Gabriel Odráška, Marek Sokol, Šaľa, Dávid Jancsó, Zoltán Jancsó, Eugen Takács, Ladislav Babóti, Vlčany, Erik Somor, Jozef Andel, Miroslav Vajzer, Viliam Félis, Vráble, Marek Kalúz, Marián Valla, Peter Sládeček, V. Zálužie, František Kausek, Klasov, Marián Mateička, Behynce, Emil Remeň, Čeľadince, Roman Bilický, Preseľany, Miňo Strapko ml., Tomáš Strapko, Ján Slíž, Beladice, Vincent Tóth, Močenok, Marián Tkáč, Igor Tkáč, Tomáš Javor, Sereď, Štefan Kočiš, Ondrej Hajdu, Pavol Andel, Trnovec n/V., Ladislav Marcinkó, Kajal, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Jaroslav Dvorský, Pata, Štefan Brat, Kamil Gajdoš, Golianovo, Milan Javor, Šintava, František Szórád, Topoľníky, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Juraj Káčer, Čaradice, Robert Darázs, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Jozef Harsányi, Veľká Mača, Juraj Mészáros, Selice, Alexander Špánik, Šoporňa, Miloš Macala, Gáň, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Karol Čurgali, Mojmírovce, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Ľubomír Sako, Peter Juhász, Kolíňany, Jozef Kuzmický, Terka Tasáryová, Roman Guzmický, Ivanka, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Boris Lacika, Peter Vranský, Zbehy, Tibor Bene, D. Obdokovce, Miloš Gál, Valent Vaňo, Žirany, Michal Čery, František Finta, Jelenec, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Švihorík, Báb, Tomáš Švec, Pohranice, Pavol Macho, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Jozef Kutak, Jarok, Alexander Kobza, Čechynce, Ján Dekan, Velčice, Peter Lukáč, Lehota, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Šúchal, Lúčnica, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Henrieta Fazekašová, Neded

5 - Pavol Pavelka, Patrik Andrášik, Ladislav Skalický, Richard Magušín, Monika Kováčová, Ľubica Tasáryová, Jozef Kováč, Štefan Csampai, Mariana Letková, Pavel Hrnčár, Ján Barát, Miroslav Fábry, Ľubomír Turňa, František Benc, Juraj Vencel, Stanislav Habáň, Jozef Nedelka, František Zelovič, Pavol Mihalčín, František Hrnčiar st., Marián Barta, Vlado Krajčovič, Vladimír Papp, Viera Lauková, Peter Plandora, Vlado Sásik, Eduard Szabo, Šimon Šuník, Ladislav Mráz, Boris Grežo, Ľudo Horváth, Nitra, Pavel Bachan, Stanislav Pacher, Daniela Sečkárová, Peter Čepček, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Jozef Šabo, Štefan Mravík, Žitavany, Pavol Čerenka, Jozef Dubaj, Vladimír Bielik, Jozef Haspra, Topoľčianky, Lena Kunkelová, Praha, Július Pápay, H. Kráľová, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Jozef Homola, Hosťovce, Stanislav Babocký, Ferko Valent, T. Mlyňany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Peter Vašek, Jaro Fabo, Peter König, Ivanka, Alexander Repta, Milan Fúska, Natália Lörinczová, Branč, Branislav Kišac, Nové Sady, Viera Pavelková, Július Bradáč, Juraj Vereš, Ivan Bradáč, Ľudo Čelinák, Golianovo, Vladimír Miškolci, Lehota, Matúš Vajzer, Báb, Andrej Maťo, Jarok, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Marian Malík, Močenok, Milan Bekéni, Martin Kormoši, Jozef Lenčéš, Jozef Kučera, Marián Titka, Július Benkö st., Šaľa, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Kristián Varga, Tešedíkovo, Mário Valky, Šintava, Peter Kluka, Lapáš, Dušan Švehla, Vladimír Holeček, Iveta Remenárová, Miloš Remenár, Tomáš Molnár, Ľuboš Sabo, Jana Dudonová, Sereď, Ivan Remeň, Ján Gajdoš, Jozef Ryban, Nitr. Streda, Jozef Horňák, Cyril Slamka, Mário Macháč, Sebastián Grznár, František Chudý, Rišňovce, Attila Sonlajtner, Ján Kozla, Žirany, Július Čmehyl, H. Potôň, Vladimír Gálik, Štefan Zeman, Ľubomír Ballay, Jelenec, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Marián Herceg, Pata, Vojtech Borka, Trstice, Ladislav Nagy, Miroslav Tokár, Jozef Hoppan, Ľuboš Modzga (Šuker), Karin Vajzerová, Ján Golha, Vráble, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Karácsony, Váhovce, Štefan Hudec, Karol Blažovič, Bohuš Baják, Lužianky, Vladimír Kubala, Belince, Ľuboš Galo, Janíkovce, František Čaniga, Dražovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Róbert Šimák, Margita Pánisová, Dušan Podhradský, D. Krškany, Roman Fuska, Čab, Ján Ligač, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Ivan Kupec, Čakajovce, Lucia Kunová, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce, Pavol Zachar, Malý Báb, Imrich Drozdák, Babindol, Rudolf Macho, Kolíňany, Marián Pauk, Rumanová, Marek Desat, Podhorany, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Martin Kratochvíl, Žitavce

4 - Mária Sýkorová, Peter Solčiansky, Michal Hunka, Martin Peniaško, Anna Ševčíková, Andrej Kudamik, Ján Palka, Belo Gombík, Milan Borovský, Mário Králiček, Mirko Ištokovič, Laco Ištokovič, Jozef Pružinec, František Filo, Jozef Hudec, František Hrnčiar, Ivan Balla, Milan Rákoci, Miroslav Raček, Pavel Čvirik, Peter Kardoš, Štefan Matesko, Ľubomír Lenický, Jozef Kóša, Nitra, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Filip Vašíček, Viliam Matejov, Dominika Studená, Zl. Moravce, Peter Tuhý, Machulince, Rudolf Hitka, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Peter Frajka, Vieska n/Ž., Marek Hlava, Praha, Mária Petková, Slepčany, Ladislav Varga, Štefan Varga, Topoľnica, Marek Lenický, Ivan Lenický, Peter Odráška, H. Kráľová, Peter Ambrózy, Selice, Gašpar Gál, Jana Gálová, Alexandra Gálová, Žirany, Ivan Tóth, Jozef Čentéš, Čakajovce, Imrich Hrdlica, Báb, František Margetin, Štefan Valovič, Jozef Štefák, Miroslav Fúska, Rišňovce, Ján Ronin, Blahová, Ľudmila Trnková, Sereď, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Miloš Ambruš (Šéfko), Vinohrady n/V., Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Miroslav Čulík, Nemčiňany, Eva Gombášová, Anton Majdiak, Silvester Lenčéš, Močenok, Milan Strapko, Beladice, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Jaroslav Čerhák, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Stanislav Vojtila, Adam Borbély, Jelenec, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Margita Pavelková, Pavol Bradáč, Golianovo, Zuzana Zabáková, Lehota, Jozef Popelka, Leopoldov, Štefan Dubnička, Váhovce, Karol Mészáros ml., Peter Jobbágy, Štefan Žarnócay, Ľuboš Plevka, Tomáš Fleischman, Július Benkö ml., Marián Kopáčik, Eva Ščepková, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Michal Jangl, Dol. Streda, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Alexandra Karasová, Cabaj-Čápor, Pavol Štefek, V. Dolina, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Albert Lauro, Čeľadice, Roman Ács, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Peter Scheer, Kolíňany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ľuboš Brath, Hosťová, Stano Žákovič, Svätoplukovo, Viktor Balko, Lužianky, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Milan Roško, Dyčka, Juraj Sádovský, Žitavce, Katarína Malá, Ladislav Szöke, Vráble, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Maroš Slovák, Mojzesovo, Anna Fazekašová, Neded

3 - Miloš Sýkora, Marian Muzika, Milan Vörös, Anna Gombíková, Ján Hnilica, Peter Levčík, František Dedič, Igor Galovič, František Bojda, Michal Gabay, Pavel König, Katarína Vargová, Nikola Moravčíková, Štefan Dekány, Mária Kóšová, Daniel Šípoš, Oľga Krajčovičová, Ivan Králiček, Nitra, Matúš Klučiar, Jozef Jamrich, Zl. Moravce, Jozef Plesnivý, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Štefan Chren (Šušo), Ján Félis, Žitavany, Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ladislav Kéry, Volkovce, Miroslav Jančár, Komjatice, Jozef Gál, Róbert Bencz, Janka Gálová, Žirany, Katka Kišacová, Nové Sady, Mária Látečková, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Pavol Viskup, Daša Kornutijová, Báb, Paľo Mihálik, Róbert Pospiš, Tibor Križovič, Vladimír Móri, Šaľa, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Gabriel Galbavý, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Dalibor Bradáč, Golianovo, Michal Palka, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Barát, Topoľčany, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Juraj Dubeň, Lehota, Vladimír Urban, Hájske, Pavel Períček, Jozef Záhorský, Peter Macháč, Pavol Grznár, Rišňovce, Slavko Mikula, Zbehy, Juraj Nemet, D. Lefantovce, Mário Fábry, Marek Fábry, Jozef Chovanec, Šurianky, Vlado Jánošík, D. Krškany, Milan Minarovič, Behynce, Filip Guzmický, Ivanka, František Imre st., Štefan Török, Andrej Repta, Branč, Ľubomír Rybár, Cabaj, Ľudovít Desat, Podhorany, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Jaroslav Grman, Imrich Struhár, Vráble, Markus Šimka, Jelenec, Eva Uherová, Močenok, Zuzana Matušicová, Pata, Katka Pálková, Jarok

2 - Jozef Drobec, Štefan Verták, Ľudovít Laca, Igor Kotora, Ľubomír Bartakovič, Jozef Moder, Roman Mečiar, Pavol Ďurina, Ladislav Nosian, Nitra, Marian Varga, Sľažany, František Kunkel, Irena Petková, Mária Virágová, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Maroš Hitka, Peter Zaťko, Martin n/Ž., Róbert Bosák, Mário Slezák, Lukáčovce, Jano Civáň, Andrej Vereš, Golianovo, Juraj Šranko, Babindol, Zuzana Skačanová, Žihárec, Roman Uher, Ján Petráš, Peter Lehocký, Pavel Mihálik, Šaľa, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Ján Kollár, Anton Sčasný, Zbehy, Viliam Kudeláš, Rumanová, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Daniel Antal, Čechynce, Ivan Mareček, Čab, Miroslav Kováč, Jozef Malý, Radek Kováčik, Vráble, Jozef Tomek, Lúčnica, Lukáš Valent, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Štefan Malý, Čaradice, Helena Kadliečková, Dražovce, Darina Blisková, Helena Blisková, D. Krškany, Hubert Magušín, Hostie, Roman Grznár, Rišňovce, Tibor Hupka, Výčpay-Opatovce, Peter Svitač, Telince, Jozef Török, Pata, Ladislav Németh, V. Úľany, Tomáš Veverka, P. Kesov, Csaba Sándor, Kolíňany, Emil Šatan, Vozokany, Kamil Popelka, Hájske, Ladislav Gál, Žirany, Juraj Német, D. Lefantovce, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Zuzana Kunová, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce, Július Braun, Močenok

1 - Štefan Krajčír, Patrik Studený, Ingrid Moravčíková, Gitka Letková, Michal Lauko, Majo Varga, Milan Petráš, Michal Garay, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Lukáš Vajzer, Vráble, Jaroslav Toman, Čaradice, Miroslav Sabo, Sereď, Maroš Malík, Močenok, Ján Civáň, Golianovo, Mária Magušínová, Hostie, Peter Štefanka, Lužianky, Berto Guľka, Branč

0 - Alexander Takács, Kráľová n/V., Juraj Hudec, Sľažany, Július Čmehýl ml., H. Potôň, Silvia Madová, Nitra, Miriama Ďurinová, Golianovo, Jarko Fúska, Zbehy

V 2. kole bolo maximom 4 uhádnuté zápasy, trafili ich šiesti tipujúci: Rudolf Slovák, Ladislav Baláži, Tibor Odráška, Július Miškovič, Jozef Šrank a Slavomír Sysel. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  2. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  8. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  9. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 30 567
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 27 986
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 12 413
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 112
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 845
  6. Ohlúpli sme počas Covid roka? 8 322
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 490
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 558
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 287
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 5 005
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Marián Tvrdoň je v Ústí nad Labem už sedem rokov, letné (18. 8.) 27. narodeniny však už možno oslávi na lukratívnejšej adrese.

Ščasný: Máme na stred II. ligy, bez posíl tu nebudem

Už teraz je neskoro, vie tréner Nitry po vyhorení so Šamorínom.

Tréner Nitry Michal Ščasný.
Pre obyvateľov Galanty už funguje online rezervačný systém.

Koronavírus: Odberné miesta v Galante (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Galante

V Nitre otvorili tri materské školy a päť školských klubov

Riaditeľky posudzujú zamestnanie oboch rodičov.

Ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Odišiel prvý tréner majstra sveta, lúčil sa s ním aj hokejový reprezentant

Gustáv „Guňo“ Buček nás opustil 7. januára vo veku 77 rokov.

Už ste čítali?