Semifinále - 1. zápas: Slávia EU Bratislava - Volley project UKF Nitra 3:0 (9, 19, 13). Slávia vstúpila do zápasu razantne. Veľmi dobre podávala, s čím si hosťujúce hráčky nevedeli poradiť. Domáce si tak postupne vypracovali náskok 14:2. Nitrianky sa trápili s nahrávkou, následne v útoku a favorit nakoniec prvý set s prehľadom vyhral. Úvod druhej časti bol už omnoho vyrovnanejší, predsa sa však prejavili skúsenosti a kvalita domáceho tímu, ktorý aj druhý set vyhral. Tretia časť priniesla znovu dominanciu Slávie, ktorá bola najvýraznejšia v koncovke setu. Slávia sa po jasnom víťazstve ujala vedenia v sérii 1:0 na zápasy.
UKF: D. Hradecká, Richweissová, Kukučková, Stümpelová, Štrbová, Frindtová, libero L. Hradecká (Grulišová, Mikulajová, Ružbaská).
Ľuboš Červeň, tréner: „V prvom sete sme boli veľmi kŕčovití, tak vystrašené oči som už dlho nevidel. Je to každopádne pre nás skúsenosť a je pre naše hráčky výborné, že môžu hrať proti takémuto súperovi. V druhom sete sme sa chvíľku držali, čo bolo pozitívne, doma to bude z našej strany určite lepšie.“
Stav série: 1:0. Druhý zápas sa hrá v sobotu v Nitre. Séria sa hrá na tri víťazné zápasy.
O umiestnenie - 1. zápas: COP Nitra - Vistareal Pezinok 0:3 (-22, -15, -19). Nitrianky mali veľmi dobrý vstup do stretnutia a s Pezinkom držali bez problémov krok. V značnej miere im to umožnili aj samotné súperky, ktoré v prvom sete vyprodukovali veľké množstvo chýb, a tak po druhej technickej prestávke viedli domáce 16:14. Potom ale sériou šiestich bodov v rade Pezinok otočil na 16:20 a v dramatickom závere úvodnej časti sa napokon ujal vedenia. V ďalšom priebehu už potom mali hostky jasne hru pod kontrolou. Domáce sa hlavne v druhom sete ťažko presadzovali v útoku a nevynútenými chybami prispeli k jeho hladkému priebehu v prospech súpera. Podobne sa hra vyvíjala aj v poslednom sete, v ktorom nakoniec Pezinok rozhodol o svojom presvedčivom víťazstve.
COP: Hudecová, Začková, Kmecová, Grolmusová, Bibková, Šipková, libero Pisarčíková (Maštalírová, Písečná, Budáčová, Poláčková).
Tomáš Varga, tréner: „Som veľmi sklamaný z prístupu niektorých hráčok. Mám taký dojem, že pre niektoré skončila sezóna druhým zápasom so Sláviou a prístup je katastrofálny. Keď prišla na palubovku mladá krv, ktorá chcela hrať, ožili sme a Pezinok, ktorý bol dnes snáď najzdolateľnejší v tejto sezóne, sme potrápili. Hlavne preto ma mrzí, ako zápas dopadol. Určite bude v šatni prievan, pretože to nemôže zostať len tak. V každom prípade nás tento zápas buď nakopne, alebo položí.“
Séria sa hrá na dva hrané zápasy, odveta bude 30. 3. v Pezinku.