Pondelok, 15. október, 2018 | Meniny má Terézia

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

Deviati tipéri uhádli 8 zápasov. Poradie na čele: 17 - Mária Balážová, Boris Mesároš; 16 - Jozef Šebík, Vladimír Nemšovský, Emil Dubec, Ľubomír Števanka, Štefan Tóth, atď.

Pre kartón piva Corgoň si do redakcie prišiel víťaz 2. kola Ladislav Baláži.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 3. kola

Nitra jun. - Sereď 1:2 2
Želiezovce - Močenok 5:2 1
Váhovce - ViOn B/Volkovce 0:2 2
Ivanka - Alekšince 3:1 1
Č. Kľačany - Chrenová 1:2 2
Jarok - Cabaj-Čápor 2:1 1
Hosťová - Vinodol nehrali
Tek. Nemce - J. Kostoľany 5:1 1
Kynek - Veča 7:2 1
Veľká Mača - Mostová 0:1 2
Rátal sa rezervný zápas:
Slovensko - Litva 1:1 X

Poradie po 3. kole

17 - Mária Balážová, Dražovce, Boris Mesároš, Lehota

16 - Jozef Šebík, Topoľčianky, Vladimír Nemšovský, Nitra, Emil Dubec, Žikava, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Tóth, Klasov

Článok pokračuje pod video reklamou

15 - Lívia Šimončíková, Ivana Olšanská, Lenka Königová, Nitra, Juraj Bárek, Žirany, Ivan Bakyta, Jarok, Pavol Pagáč, Ivanka, Jozef Baláž, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ladislav Odráška, H. Kráľová, František Andraško, Jelenec, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V.

14 - Monika Skalická, Pavol Guba, Jozef Orel, Pavel Dojčar, Štefan Bede, Pavel Buš, Ľudovít Breča, Nitra, Dušan Zabák, Lehota, Ján Bliska, Jozef Toman, Michaela Šimáková, D. Krškany, Štefan Páleník, Prílepy, František Kóša, Branč, Milan Pagáč, Ivanka, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Miroslav Močol, Alekšince, Milan Greguš, Zbehy, Tibor Berec, Lapáš, Ján Kóssi, Čifáre, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Vodný, Babindol

13 - Pius Hajdák, Karol Veľký, Jozef Paulík, Ľudovít Kováč, Katarína Spišáková, Pavol Holták, Jozef Hudec ml., Vladimír Kompas, Mária Michalková, Ľudovít Konečný, František Grom, Nitra, Peter Rajnoha, Jozef Virág, Zl. Moravce, Jozef Baťala, Jozef Pecho, Žitavany, Ľubomír Mikula, Lehota, Ľubomír Straňák, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Peter Kišac, Nové Sady, Juraj Bliska, D. Krškany, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Stanislav Packa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ladislav Čekey, Pohranice, Roman Bilický, Preseľany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Tibor Glovenský, Košúty, Pavel Kúsek, Žikava, Ivan Ďurický, Branč, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Zeleňák, Štefan Mrllák, Milan Lazan, Július Miškovič, Šaľa, Marián Valla, V. Zálužie, Vincent Hunka, Lužianky, Peter Pecho, Beladice, Milan Macho, M. Ripňany, Miloš Gál, Valent Vaňo, Žirany, Jozef Švihorík, Báb, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Ľuboš Nagy, Jelenec, Jozef Kutak, Jarok

12 - Dionýz Pecháček, Dezider Zaujec, Katarína Karcolová, Iveta Schoberová, Ľuboš Baranec, Ladislav Baláži, Igor Drotár, Stanislav Billik, Daniel Tasáry, Marián Grman, Juraj Urban, Barbora Mináriková, Roman Sýkora, Marián Benca, Lukáč Karlubík, Vladimír Papp, Martin Tesár, Štefan Zabák, Ernest Szombath, Jozef Svitač, Ján Ehrenhold, Mário Varga (Pacient), Jozef Nemeš st., Tatiana Bartakovičová, Vlado Lyžičiar, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Adam Solár, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Pavel Bachan, Ján Školník, Marta Kunkelová, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Vladimír Kéri, Slepčany, Dušan Petrovič, Obyce, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Peter Ondriaš, Pavel Babiak, Žitavany, Michal Hitka, Martin n/Ž., Július Szarka, Topoľnica, György Jakubecz, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Henrich Bíro, Čakajovce, Pavol Kozma, Branč, Branislav Kišac, Dalibor Greguš, Nové Sady, Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Alena Šranková, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Ivanko Vanko, Zbehy, Peter Hamerlík, Jelka, František Kausek, Klasov, Miroslav Javor, Tomáš Javor, Sereď, Miloš Majdiak, Močenok, Ján Lipovský, Báb, Monika Pápayová, H. Kráľová, Štefan Lahučký, Vinohrady n/V., Jozef Kukliš, Topoľčianky, Norbert Zsigmond, Nový Život, Emanuel Maňúch, Žirany, Tomáš Karácsony, Tibor Karácsony, Váhovce, Tibor Tóth, Žihárec, Viliam Moravčík, Kajal, Tibor Odráška, Roman Harčár, Martina Hippová, Marián Móri, Marián Titka, Marek Sokol, Šaľa, Jozef Šrank, Lapáš, Marek Vlček, Štefan Hudec, Lužianky, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Peter Juhász, Kolíňany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Ján Vaško, Terka Tasáryová, Ivanka, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Miroslav Vajzer, Vráble, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.

11 - Juraj Náhlovský, Jarmila Saidová, Peter Solčiansky, Vladimír Rábek, Jana Peniašková, Ladislav Piška, Ladislav Pindeš, Janka Račková, Anton Dano, Ľuboš Mičík, Ivan Lauko, Laco Ištokovič, Ladislav Fazekaš, Monika Holtáková, Milan Ružička, Jozef Gutai, Michal Motúz, Jozef Prešinský, Jaroslav Andrášik, Vanesa Pánisová, Ján Kmeťo, Miroslav Zverka, Jozef Nosian, Mária Königová, Eugen Németh, Miroslav Raček, Július Petrík, Daruška Horváthová, Nitra, Ján Londák, Simona Novotová, Jakub Kunkel, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Jozef Králik, Ferko Valent, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Peter Páleník, Jozef Repa, Prílepy, Rudolf Slovák, Bešeňov, Zuzana Lovászová, Peter Gyarfás, Anna Duczová, H. Kráľová, Kristína Líšková, Mikuláš Pintér, Branč, Martina Segíňová, Juraj Segíň, Stanislav Pacher, Anna Pacherová, Alojz Rajtár, Sľažany, Ladislav Sivák, Žirany, Henrich Richter, Bratislava, Viera Pavelková, Golianovo, Vladimír Miškolci, Vojtech Mesároš, Lehota, Jozef Martiška, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jozef Danada, Peter Hipp, Ján Martinek, Šaľa, Marian Malík, Močenok, Marek Kalúz, Peter Sládeček, V. Zálužie, Patrik Dubnička, Váhovce, David Slíž, Igor Tkáč, Sereď, Marián Mateička, Behynce, Peter Ryban, Nitr. Streda, Emil Remeň, Čeľadince, Tomáš Strapko, Jaromír Slíž, Beladice, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Eugen Takács, Vlčany, Jozef Labuda, Solčany, Štefan Mravík, Milan Kukučka, Ján Félis, Žitavany, Štefan Kúsek, Hostie, Robert Darázs, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Gabriel Chrenko, Pavol Török, V. Dolina, Karol Čurgali, Mojmírovce, Ján Jambor, Cyril Slamka, Jozef Rehuš, Boris Chudý, Rišňovce, Anton Bapčány, Roman Ács, D. Obdokovce, Karol Blažovič, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Vranský, Rudolf Lauko, Zbehy, Jožko Černý, Rumanová, Michal Čery, Ľubomír Ballay, Jelenec, Peter Rybanský, Kapince, Andrej Švihorík, Báb, Imrich Guzmický, Roman Guzmický, Ivanka, Ivan Kupec, Čakajovce, Pavol Zachar, Malý Báb, Pavol Andel, Trnovec n/V., Ján Dekan, Velčice, Viliam Félis, Vráble, Peter Eliáš, Lúčnica, Michal Kaplán, Č. Hrádok

10 - Ján Doboš, Mária Sýkorová, Patrik Andrášik, Martin Peniaško, Andrej Kudamik, Ľubica Tasáryová, Dajana Borovská, Belo Gombík, Ján Barát, Miroslav Fábry, Ľubomír Turňa, Karol Ryba, Dušan Letko, Ľubomír Rák, René Daniš, Juraj Vencel, Ivan Kozár, Marián Barta, Peter Bezák, Vlado Krajčovič, Viera Lauková, František Bojda, Jozef Ehrenhold, Peter Kardoš, Štefan Matesko, Peter Poljaček, Boris Grežo, Ľudo Horváth, Nitra, Tibor Szekér, Eva Lahučká, Peter Čepček, Ľubomír Novota, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Pavol Čerenka, Jozef Dubaj, Milan Augustín, Topoľčianky, Ľubomír Bobok, Volkovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Homola, Hosťovce, Ivan Tóth, Marek Lenický, Ľubomír Kollár, Štefan Straňák, H. Kráľová, Mirka Tóthová, Peter Visolajský, Jozef Sklenár, Eva Ščepková, Šaľa, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Daniel Mako, Ivan Tóth, Peter Vrabec, Čakajovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ondrej Kišac, Peter Matulník, Nové Sady, Roman Kühtreiber, Choča, Imrich Hrdlica, Báb, Roman Margetin, Jozef Žemba, Mário Macháč, Rišňovce, Ján Ronin, Blahová, Zoltán Jancsó, Vlčany, Erik Somor, Jozef Hoppan, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Dušan Švehla, Iveta Remenárová, Tomáš Molnár, Marián Tkáč, Sereď, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Vincent Komačka, Topoľčany, Veronika Gubová, Levice, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Ľudovít Valent, Košúty, Július Bradáč, Golianovo, Vojtech Borka, Trstice, Ján Árgyusi, Neded, Roland Takács, Kráľová n/V., Michal Belan, Svätoplukovo, Juraj Valla, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Štefan Peťovský, Lužianky, Ján Slíž, Emil Rusnák, Beladice, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Soňa Galová, Janíkovce, Boris Lacika, Zbehy, Ján Ivančík, V. Lapáš, Marek Fábry, Šurianky, Zlatica Šimáková, Margita Pánisová, Július Galo, Dušan Podhradský, Mário Pánis, D. Krškany, Zoltán Kluka, Čechynce, Milan Roman, Čab, Hanka Gálová, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Jaro Fabo, Peter König, Ivanka, František Finta, Jelenec, Rudolf Macho, Kolíňany, Daniel Lörincz, Branč, Marek Desat, Podhorany, Peter Lukáč, Lehota, Peter Šúchal, Lúčnica, Miroslava Trungelová, Mária Lintnerová, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Daniel Hudec, Čeľadice, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Jozef Török, Pata

9 - Ladislav Varga, Štefan Varga, Topoľnica, Erich Schober, Pavol Pavelka, Michal Hunka, Ivan Ševčík, Mariana Letková, Anna Gombíková, Juraj Hrnčár, František Dedič, František Zelovič, František Hrnčiar st., Imrich Ručkay, Peter Plandora, Marcel Pánis, Eduard Szabo, Ján Hudec, Ľudovít Laca st., Oľga Krajčovičová, Ivan Králiček, Nitra, Bernardína Jobková, Č. Kľačany, Jozef Šabo, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Tuhý, Machulince, Lýdia Augustínová, Helena Augustínová, Jozef Haspra, Topoľčianky, Stanislav Pacher, Jozef Masár, Daniela Sečkárová, Dominika Studená, Denis Novota, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Lena Kunkelová, Praha, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Július Pápay, Zolo Sabo, Peter Odráška, H. Kráľová, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Katka Kišacová, Nové Sady, Matúš Vajzer, Pavol Viskup, Báb, Lenka Zelenáková, Čab, Alexandra Gálová, Žirany, Andrej Maťo, Jarok, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, František Margetin, Štefan Valovič, František Chudý, Rišňovce, Milan Bekéni, Martin Kormoši, Juraj Csirik, Robert Ščepka, Karol Mészáros ml., Pavol Uher, Jozef Kučera, Tomáš Fleischman, Margita Kališová, Róbert Sedlák, Pavol Sedliačik, Gabriel Odráška, Július Benkö st., Marián Kopáčik, Šaľa, Dušan Kolenčík, Štefan Kočiš, Alexander Kusý, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Mário Valky, Šintava, Peter Kluka, Lapáš, Ivan Remeň, Nitr. Streda, Miňo Strapko ml., Beladice, Miloš Remenár, Jana Dudonová, Sereď, Ladislav Marcinkó, Kajal, Jaroslav Dvorský, Pata, Milan Fúska, Branč, Viera Bradáčová, Juraj Vereš, Golianovo, Štefan Dubnička, Váhovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Juraj Káčer, Čaradice, Jozef Harsányi, Veľká Mača, Juraj Mészáros, Selice, Alexander Špánik, Šoporňa, Miloš Macala, Gáň, Ladislav Babóti, Vlčany, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Jozef Kuzmický, Filip Guzmický, Ivanka, Vladimír Kubala, Belince, Ľuboš Galo, Janíkovce, Róbert Šimák, František Šíma, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Ivan Berec, Lužianky, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Andel, Karin Vajzerová, Ján Golha, Vráble, Marián Pauk, Rumanová, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Milan Roško, Dyčka, Juraj Sádovský, Žitavce, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Maroš Slovák, Mojzesovo, Adam Borbély, Jelenec, Lukáš Valent, Hosťovce

8 - Lukáš Schober, Miloš Sýkora, Igor Candrák, Marian Muzika, Ladislav Skalický, Anna Ševčíková, Jozef Kováč, Štefan Csampai, Pavel Hrnčár, Miro Račko, Mário Králiček, Mirko Ištokovič, Milan Lacina, František Benc, Pavol Mihalčín, Edita Buchová, Jozef Hudec, František Hrnčiar, Vlado Sásik, Milan Rákoci, Pavel König, Katarína Vargová, Nikola Moravčíková, Jozef Kóša, Pavol Ďurina, Nitra, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Marek Hlava, Praha, František Kunkel, Zl. Moravce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Gabriel Fazekaš, Neded, Gašpar Gál, Jana Gálová, Róbert Bencz, Žirany, Kristián Varga, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ľudmila Trnková, Vladimír Holeček, Sereď, Miloš Ambruš (Šéfko), Vinohrady n/V., Jozef Horňák, Miroslav Fúska, Sebastián Grznár, Rišňovce, Vincent Tóth, Anton Majdiak, Močenok, Juraj Šranko, Imrich Drozdák, Babindol, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Július Čmehyl, H. Potôň, Vladimír Gálik, Jelenec, Pavol Bradáč, Ivan Bradáč, Ľudo Čelinák, Kamil Gajdoš, Golianovo, Milan Javor, Šintava, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Gabriel Lešš, H. Kráľová, René Vincze, Štefan Žarnócay, Ľuboš Plevka, Slavo Kališ, Šaľa, Michal Jangl, Dol. Streda, Pavol Štefek, V. Dolina, Slavko Mikula, Anton Ščastný, Zbehy, František Čaniga, Dražovce, Viliam Kudeláš, Rumanová, Jozef Chovanec, Šurianky, Vladimír Tasáry, Ivanka, Milan Minarovič, Behynce, Roman Fuska, Ivan Mareček, Čab, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Ľubomír Rybár, Cabaj, Imrich Valent, Hosťovce, Miroslav Tokár, Imrich Struhár, Ladislav Szöke, Vráble, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Martin Kratochvíl, Žitavce, Jozef Tomek, Lúčnica, Ladislav Németh, V. Úľany

7 - Štefan Haringa, Ján Hnilica, Peter Levčík, Štefan Verták, Milan Borovský, Matej Pelikán, Martin Krajčír, František Filo, František Juhás, Štefan Dekány, Pavel Čvirik, Šimon Šuník, Ľubomír Lenický, Daniel Šípoš, Roman Mečiar, Milan Petráš, Michal Garay, Nitra, Jozef Jamrich, Filip Vašíček, Zl. Moravce, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Ivan Lenický, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Ladislav Kéry, Volkovce, Filip Marinov, Rumanová, Peter Ambrózy, Selice, Miroslav Jančár, Komjatice, Ľudmila Hlinková, Vinodol, Alexander Repta, Branč, Jozef Čentéš, Čakajovce, Janka Gálová, Attila Sonlajtner, Ján Kozla, Žirany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Milan Strapko, Beladice, Ľuboš Sabo, Sereď, Stanislav Vojtila, Jelenec, Silvester Lenčéš, Močenok, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Margita Pavelková, Štefan Brat, Dalibor Bradáč, Golianovo, Zuzana Zabáková, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Barát, Topoľčany, Tatiana Mifková, Peter Jobbágy, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Albert Lauro, Čeľadice, Mário Fábry, Šurianky, Peter Scheer, Kolíňany, Ľuboš Brath, Hosťová, Vlado Jánošík, Darina Blisková, Helena Blisková, D. Krškany, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Ján Ligač, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Viktor Balko, Lužianky, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Daniel Antal, Čechynce, Ľudovít Desat, Podhorany, Jaroslav Grman, Miroslav Kováč, Lukáš Vajzer, Vráble, Štefan Malý, Čaradice, Helena Kadliečková, Dražovce, Peter Svitač, Telince, Tomáš Veverka, P. Kesov, Katka Pálková, Jarok

6 - Renáta Šebová, Ján Palka, Stanislav Habáň, Ľudovít Laca, Ivan Magdolen, Igor Kotora, Ľubomír Bartakovič, Ladislav Nosian, Michal Lauko, Ivan Leckeš, Lenka Sýkorová, Nitra, Zuzana Brzulová, H. Trsťany, Miriam Blisková, D. Krškany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Mária Látečková, Ľuboš Lacina, Stano Žákovič, Svätoplukovo, Dávid Jancsó, Vlčany, Miroslav Čulík, Nemčiňany, Eva Gombášová, Jaroslav Korytár, Močenok, Michal Palka, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ladislav Nagy, Vráble, František Szórád, Topoľníky, Róbert Pospiš, Tibor Križovič, Vladimír Móri, Július Benkö ml., Pavel Mihálik, Šaľa, Jozef Štefák, Jozef Záhorský, Pavol Grznár, Rišňovce, Ján Kollár, Zbehy, Daša Kornutijová, Báb, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Henrieta Fazekašová, Neded, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Tibor Hupka, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Emil Šatan, Vozokany, Peter Štefanka, Lužianky

5 - Richard Magušín, Monika Kováčová, Milan Vörös, Jozef Nedelka, Mária Kóšová, Ladislav Mráz, Patrik Studený, Silvia Madová, Slavomír Kotrla, Michal Borovský, Nitra, Matúš Klučiar, Irena Petková, Zl. Moravce, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Ryban, Nitr. Streda, Jano Civáň, Andrej Vereš, Golianovo, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Popelka, Leopoldov, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Marián Herceg, Pata, Jozef Lenčéš, Šaľa, Pavel Períček, Rišňovce, František Imre st., Natália Lörinczová, Štefan Török, Branč, Štefan Zeman, Jelenec, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Jaroslav Toman, Čaradice, Radek Kováčik, Attila Szolnoki, Vráble, Mário Slezák, Lukáčovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Róbert Gála, Jarok, Ján Pánis, D. Krškany, Ladislav Holečka, Ladice

4 - Jozef Pružinec, Ivan Balla, Jozef Moder, Gitka Letková, Martin Kuchar, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Mária Petková, Slepčany, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Ivan Kozár ml., Janíkovce, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Alexander Takács, Kráľová n/V., Zuzana Skačanová, Žihárec, Alexandra Karasová, Cabaj-Čápor, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Peter Macháč, Rišňovce, Katarína Malá, Vráble, Anna Fazekašová, Neded, Juraj Hudec, Sľažany, Andrej Repta, Branč, Rudolf Kozma, Štitáre, Ľubor Kajaba, Ivanka, Braňo Blaho, Lúčnica n/Ž.

3 - Igor Galovič, Michal Gabay, Ingrid Moravčíková, Štefan Strieška, Nitra, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Štefan Chren (Šušo), Žitavany, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Jozef Gál, Ladislav Gál, Žirany, Paľo Mihálik, Roman Uher, Peter Lehocký, Šaľa, Vladimír Urban, Hájske, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Juraj Nemet, D. Lefantovce, Markus Šimka, Jelenec, Eva Uherová, Močenok, Miroslav Sabo, Sereď, Zuzana Matušicová, Pata, Miriama Ďurinová, Golianovo, Berto Guľka, Lenka Reptová, Branč, Jarko Fúska, Vlado Kupec, Zbehy, Martina Dubnická, Kolíňany, Júlia Zabáková, Lehota, Eva Eliášová, Lúčnica

2 - Marian Varga, Sľažany, Maroš Hitka, Peter Zaťko, Martin n/Ž., Róbert Bosák, Lukáčovce, Ján Petráš, Janka Jašiková, Šaľa, Jozef Malý, Marek Andel, Vráble, Mária Virágová, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Hubert Magušín, Hostie, Roman Grznár, Rišňovce, Kamil Popelka, Hájske, Anton Sčasný, Zbehy, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce, Július Braun, Močenok, Ľudmila Verešová, Golianovo, Jozef Drobec, Róbert Drenina, Nitra

1 - Vojtech Mládek, Podhorany, Maroš Malík, Močenok, Ján Civáň, Golianovo, Mária Magušínová, Hostie, Štefan Krajčír, Majo Varga, Nina Letková, Nitra

0 - Július Čmehýl ml., H. Potôň

V 3. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, trafili ich deviati tipéri: Vladimír Nemšovský, Boris Mesároš, Emil Dubec, František Kóša, Miroslav Szlamka, Ľubomír Sako, Ján Félis, Anton Kostoláni a Anton Ščastný. Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň, sa dozviete v utorňajších MY novinách.

Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu?
  2. Košická spoločnosť Ness formálne otvorila office v Poprade
  3. Odborári pokračujú v zbieraní podpisov za zastropovanie dôchodku
  4. Domov sa skladá z detailov – dolaďte ten svoj na Moddome
  5. Hyundai i20 – Ideálny parťák
  6. Ako znížiť spotrebu energie v obciach a mestách
  7. Kvíz o zatepľovaní zvládne iba odborník. Trúfate si?
  8. Vodič dostal jasný odkaz: Na cyklotrase sa neparkuje
  9. Poznáte zaujímavosti Malty? Tieto lákajú turistov najviac
  10. Mesto pravidelne mešká s úhradou dotácií pre Partizán Bardejov
  1. Výhody virtuálneho sídla spoločnosti
  2. Medzinárodný týždeň na EU v Bratislave
  3. Košická spoločnosť Ness formálne otvorila office v Poprade
  4. Ako znížiť spotrebu energie v obciach a mestách
  5. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu?
  6. Hyundai i20 – Ideálny parťák
  7. Kvíz o zatepľovaní zvládne iba odborník. Trúfate si?
  8. Domov sa skladá z detailov – dolaďte ten svoj na Moddome
  9. Odborári pokračujú v zbieraní podpisov za zastropovanie dôchodku
  10. Registrácia ochrannej známky
  1. Odborníčka na výživu: Večera maximálne 4 hodiny pred spánkom 21 380
  2. Sládok Pilsner Urquell: Neviem prečo zdokonalovať Prazdroj 13 689
  3. Poznáte zaujímavosti Malty? Tieto lákajú turistov najviac 11 328
  4. Kvíz o zatepľovaní zvládne iba odborník. Trúfate si? 11 281
  5. Vodič dostal jasný odkaz: Na cyklotrase sa neparkuje 6 765
  6. Nepodceňujte príznaky psoriázy 4 912
  7. Prečo úspešní odchádzajú od nedokončených úloh? 2 471
  8. Odborári pokračujú v zbieraní podpisov za zastropovanie dôchodku 2 300
  9. Dlhopisy s fixným výnosom 6,6 % p.a. 2 082
  10. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu? 1 862

Hlavné správy z MY Nitra

V Nitre pri rieke by mala vyrásť promenáda s nákupným centrom

Z plánovanej stavby stojí len kostra. Teraz jej časť búrajú.

Šesťbodový víkend Rytierov

Hokejbalisti Nitry zvládli dva domáce zápasy a držia sa na treťom mieste tabuľky.

Galád navaril futbalistom

Dvadsaťsedem hráčov a členov realizačného tímu sa doma u Galáda najedlo a zabavilo.

Na Pyramíde je záhradný domček, za noc sa platí dobrovoľná suma

Načasovanie nebolo ideálne. Pôsobí ako predvolebná kampaň viceprimátora.

V úseku Ludanice – Koniarovce – Jelšovce bude výluka

Železničiari budú zajtra a pozajtra opravovať koľajnice.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Poľovníka na Orave v lese napadol medveď

Muž leží s mnohopočetnými tržnými ranami v trstenskej nemocnici.

V Hriňovej našli bronzovú dýku starú asi tritisíc rokov

V horskom prostredí Hriňovej ide o prvý takýto nález.

Hokejový talent hrával aj vo Švédsku či Fínsku: Radšej budem amatérom

Hokejista Martin Pavlíček pôsobil vo viacerých destináciách Európy.

Vybrali SME

Už ste čítali?