Utorok, 14. august, 2018 | Meniny má Mojmír

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

Víťazom kola je Vojtech Borka, ktorý uhádol 9 zápasov. Poradie na čele: 24 - Mária Balážová, Dražovce; 23 - Vladimír Nemšovský, Nitra, Boris Mesároš, Lehota, Filip Dobiáš, Čeľadice; atď.

Pre kartón piva Corgoň si prišiel víťaz 4. kola Jozef Gutai.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 5. kola

FC ViOn - FC Nitra 1:2 2
Šaľa - Senec 4:1 1
Kolárovo - ViOn B/Volk. 2:0 1
Močenok - Veľký Meder 0:2 2
Šoporňa - T. Hradská nehrali
H. Kráľová - Or. Potôň nehrali
Trnovec - Lužianky 2:1 1
Žirany - D. Krškany 1:4 2
Machulince - Skýcov 1:3 2
V. Mača - Tomášikovo 1:1 X
Galanta - Šúrovce 0:4 2
Jarok - Nové Sady nehrali
Ladice - T. Mlyňany 1:3 2

Poradie po 5. kole

24 - Mária Balážová, Dražovce

23 - Vladimír Nemšovský, Nitra, Boris Mesároš, Lehota, Filip Dobiáš, Čeľadice

Článok pokračuje pod video reklamou

22 - Jozef Šebík, Topoľčianky, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Baláž, Šaľa, Anka Dolníková, Michal n/Ž., Ladislav Odráška, H. Kráľová, Štefan Tóth, Klasov

21 - Lívia Šimončíková, Štefan Bede, Pavol Holták, Nitra, Dušan Petrovič, Obyce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Emil Dubec, Žikava, Pavol Pagáč, Ivanka, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ľubomír Sako, Kolíňany, František Andraško, Jelenec, Ján Kóssi, Čifáre

20 - Vladimír Kompas, Tatiana Bartakovičová, Nitra, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Juraj Bárek, Žirany, Ján Bliska, Juraj Bliska, D. Krškany, Vincent Hunka, Lužianky, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Jozef Kutak, Jarok, Vojtech Borka, Trstice

19 - Katarína Karcolová, Ľuboš Baranec, Pavol Guba, Karol Veľký, Pavel Buš, Barbora Mináriková, Jozef Paulík, Miroslav Zverka, Ivana Olšanská, Vlado Lyžičiar, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Kišac, Nové Sady, Marian Malík, Močenok, Ladislav Čekey, Pohranice, Marián Mateička, Behynce, Tibor Glovenský, Košúty, Ján Lipovský, Báb, Štefan Páleník, Prílepy, Ivan Ďurický, Branč, Milan Pagáč, Ivanka, Norbert Zsigmond, Nový Život, Tibor Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Štefan Mravík, Žitavany, Robert Darázs, Tešedíkovo, Martina Hippová, Milan Lazan, Július Miškovič, Šaľa, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Toman, D. Krškany, Miroslav Močol, Alekšince, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Viliam Félis, Vráble, Ján Jacsa, Žihárec

18 - Ladislav Baláži, Monika Skalická, Michal Hunka, Jozef Orel, Igor Drotár, Daniel Tasáry, Milan Ružička, Marián Benca, Ľudovít Breča, Jozef Nosian, František Grom, Jozef Nemeš st., Lenka Königová, Nitra, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Michal Hitka, Martin n/Ž., Henrich Richter, Bratislava, Viera Pavelková, Golianovo, Dušan Zabák, Lehota, Ivanko Vanko, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Martiška, Juraj Kadlieček, Dražovce, Pavel Babiak, Milan Kukučka, Žitavany, Alojz Rajtár, Sľažany, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Roman Bilický, Preseľany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Štefan Lahučký, Vinohrady n/V., Igor Tkáč, Tomáš Javor, Sereď, Emanuel Maňúch, Miloš Gál, Žirany, Štefan Hudec, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Pecho, Beladice, Milan Macho, M. Ripňany, Michaela Šimáková, D. Krškany, Ľuboš Nagy, Ľubomír Ballay, Jelenec, Tibor Berec, Lapáš, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Mária Lintnerová, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.

17 - Dionýz Pecháček, Dezider Zaujec, Pius Hajdák, Jarmila Saidová, Peter Solčiansky, Pavel Dojčar, Juraj Urban, Ivan Lauko, Laco Ištokovič, René Daniš, Monika Holtáková, Vladimír Papp, Ernest Szombath, Jozef Hudec ml., Ján Ehrenhold, Nitra, Adam Solár, Č. Kľačany, Jozef Šabo, Jozef Baťala, Peter Ondriaš, Žitavany, Milan Augustín, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Čepček, Marta Kunkelová, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Mirka Tóthová, Jozef Danada, Peter Visolajský, Tibor Odráška, Peter Zeleňák, Peter Hipp, Ján Martinek, Marek Sokol, Šaľa, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Stanislav Babocký, Ferko Valent, T. Mlyňany, Juraj Segíň, Stanislav Pacher, Anna Pacherová, Sľažany, Matúš Vajzer, Báb, Stanislav Packa, Vladimír Gombáš ml., Miloš Majdiak, Močenok, Peter Ryban, Nitr. Streda, Emil Remeň, Čeľadince, Miroslav Javor, Sereď, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ľudovít Valent, Košúty, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Tóth, Žihárec, Viliam Moravčík, Kajal, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Marián Valla, Juraj Valla, V. Zálužie, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Šrank, Lapáš, Marek Vlček, Lužianky, Peter Juhász, Kolíňany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jožko Černý, Rumanová, Peter Rybanský, Kapince, Tibor Šmitala, Milan Roman, Čab, Imrich Guzmický, Peter König, Ivanka, Ivan Kupec, Čakajovce, Valent Vaňo, Žirany, Alexander Kobza, Čechynce, Peter Eliáš, Lúčnica, Jozef Vodný, Babindol, Ladislav Németh, V. Úľany

16 - Iveta Schoberová, Ján Doboš, Patrik Andrášik, Martin Peniaško, Ľubica Tasáryová, Marián Grman, Ladislav Piška, Janka Račková, Pavel Hrnčár, Miroslav Fábry, Ľubomír Turňa, Anton Dano, Karol Ryba, Ľuboš Mičík, Milan Lacina, Ladislav Fazekaš, Roman Sýkora, Lukáč Karlubík, Ľudovít Kováč, Jozef Gutai, Michal Motúz, Jaroslav Andrášik, Katarína Spišáková, Marcel Pánis, Vanesa Pánisová, Ján Kmeťo, Mária Königová, Jozef Svitač, Ľudovít Konečný, Július Petrík, Daruška Horváthová, Michal Garay, Nitra, Ján Londák, Ján Školník, Simona Novotová, Zl. Moravce, Vladimír Kéri, Slepčany, Rudolf Slovák, Bešeňov, Július Szarka, Topoľnica, Jozef Homola, Hosťovce, György Jakubecz, H. Saliby, Peter Gyarfás, Štefan Straňák, Zolo Sabo, H. Kráľová, Kristína Líšková, Daniel Lörincz, Branč, Martina Segíňová, Sľažany, Daniel Mako, Čakajovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Branislav Kišac, Dalibor Greguš, Nové Sady, Lenka Zelenáková, Milan Šlosár, Čab, Vojtech Mesároš, Lehota, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Zoltán Jancsó, Eugen Takács, Vlčany, Marek Kalúz, Peter Sládeček, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Hamerlík, Jelka, František Kausek, Klasov, Patrik Dubnička, Váhovce, Pavel Kúsek, Žikava, Ladislav Marcinkó, Kajal, Juraj Bujko, Sládkovičovo, Jozef Labuda, Solčany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Marián Titka, Eva Ščepková, Šaľa, Karol Čurgali, Mojmírovce, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Ján Vaško, Terka Tasáryová, Ivanka, Roman Ács, D. Obdokovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Jozef Žemba, Rišňovce, Dušan Podhradský, D. Krškany, Pavol Török, V. Dolina, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, František Finta, Jelenec, Ján Dekan, Velčice, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Jozef Hoppan, Vráble, Anna Fazekašová, Neded

15 - Mária Sýkorová, Pavol Pavelka, Jana Peniašková, František Dedič, Miro Račko, Juraj Vencel, František Hrnčiar st., Ivan Kozár, Vlado Krajčovič, František Hrnčiar, Eugen Németh, Jozef Ehrenhold, Miroslav Raček, Peter Kardoš, Štefan Matesko, Boris Grežo, Nitra, Tibor Szekér, Pavel Bachan, Stanislav Pacher, Viliam Matejov, Ľubomír Novota, Jakub Kunkel, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Pavol Čerenka, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Jozef Králik, T. Mlyňany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Páleník, Jozef Repa, Prílepy, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ivan Tabaček, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Henrich Bíro, Ivan Tóth, Čakajovce, Ladislav Sivák, Žirany, Mikuláš Pintér, František Kóša, Branč, Roman Kühtreiber, Choča, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Imrich Hrdlica, Báb, Jaroslav Daniš, Michal Belan, Svätoplukovo, Roman Margetin, Jozef Horňák, Cyril Slamka, Jozef Rehuš, Mário Macháč, František Chudý, Rišňovce, Ján Ronin, Blahová, Kristián Varga, Tešedíkovo, Peter Kluka, Lapáš, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ivan Remeň, Nitr. Streda, Miňo Strapko ml., Tomáš Strapko, Jaromír Slíž, Ján Slíž, Emil Rusnák, Beladice, Iveta Remenárová, Sereď, Ľubomír Kollár, Monika Pápayová, H. Kráľová, Július Bradáč, Golianovo, Ondrej Kozolka, Volkovce, Juraj Csirik, Jozef Kučera, Roman Harčár, Marián Móri, Gabriel Odráška, Július Benkö st., Štefan Mrllák, Šaľa, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Ľuboš Galo, Janíkovce, Boris Lacika, Peter Vranský, Zbehy, Ján Félis, Žitavany, Róbert Šimák, Mário Pánis, D. Krškany, Michal Čery, Jelenec, Vladimír Tasáry, Roman Guzmický, Ivanka, Pavol Zachar, Malý Báb, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Lukáč, Lehota, Juraj Sádovský, Žitavce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jozef Török, Pata

14 - Juraj Náhlovský, Miloš Sýkora, Vladimír Rábek, Marián Barta, František Bojda, Imrich Ručkay, Štefan Zabák, Milan Rákoci, Pavel König, Peter Poljaček, Ľudo Horváth, Ivan Králiček, Nitra, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Paukov, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Lena Kunkelová, Praha, Július Pápay, H. Kráľová, Jana Gálová, Alexandra Gálová, Ján Kozla, Žirany, Ondrej Kišac, Nové Sady, Vladimír Miškolci, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, František Margetin, Ján Jambor, Rišňovce, Milan Bekéni, Jozef Sklenár, René Vincze, Pavol Uher, Margita Kališová, Pavol Sedliačik, Pavel Mihálik, Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, Dušan Švehla, Vladimír Holeček, Jana Dudonová, Sereď, Vincent Komačka, Topoľčany, Veronika Gubová, Levice, Jaroslav Dvorský, Pata, Milan Fúska, Branč, Pavol Bradáč, Golianovo, Tomáš Karácsony, Váhovce, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Harsányi, Veľká Mača, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Juraj Mészáros, Selice, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Miloš Macala, Gáň, Ladislav Babóti, Vlčany, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Albert Lauro, Čeľadice, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Kuzmický, Jaro Fabo, Ivanka, Soňa Galová, Janíkovce, Ján Ivančík, Lapáš, František Čaniga, Dražovce, Marek Fábry, Šurianky, Zoltán Kluka, Čechynce, Ľuboš Brath, Hosťová, Margita Pánisová, D. Krškany, Milan Minarovič, Behynce, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Toriška, Výčapy-Opatovce, Marek Desat, Podhorany, Imrich Valent, Lukáš Valent, Hosťovce, Miroslava Trungelová, Nová Ves n/Ž., Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Henrieta Fazekašová, Neded, Peter Svitač, Telince, Ľuboš Modzga (Šuker), Ján Golha, Vráble

13 - Ivan Ševčík, Stanislav Billik, Jozef Kováč, Mariana Letková, Dajana Borovská, Belo Gombík, Štefan Verták, Dušan Letko, Ľubomír Rák, Mirko Ištokovič, František Benc, Peter Bezák, Viera Lauková, Peter Plandora, Vlado Sásik, Martin Tesár, Mária Michalková, Ľudovít Laca st., Pavol Ďurina, Nitra, Bernardína Jobková, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Lýdia Augustínová, Helena Augustínová, Topoľčianky, Alojz Jenis, Jozef Pecho, Žitavany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Ivan Tóth, Anna Duczová, Dezider Lenčeš, Peter Odráška, H. Kráľová, Gašpar Gál, Jozef Gál, Róbert Bencz, Attila Sonlajtner, Žirany, Peter Vrabec, Jozef Čentéš, Čakajovce, Alexander Repta, Branč, Katka Kišacová, Nové Sady, Pavol Viskup, Jozef Švihorík, Báb, Dávid Jancsó, Vlčany, Miloš Remenár, Marián Tkáč, Sereď, Jaroslav Čerhák, Pavol Andel, Trnovec n/V., Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Vladimír Gálik, Jelenec, Juraj Vereš, Golianovo, Štefan Dubnička, Váhovce, Jozef Barát, Topoľčany, Juraj Káčer, Čaradice, Karol Mészáros ml., Ľuboš Plevka, Róbert Sedlák, Marián Kopáčik, Šaľa, Roland Takács, Kráľová n/V., Michal Jangl, Dol. Streda, Alexander Špánik, Šoporňa, Pavol Štefek, V. Dolina, Štefan Peťovský, Viktor Balko, Lužianky, Vladimír Kubala, Belince, Štefan Valovič, Boris Chudý, Rišňovce, Slavko Mikula, Zbehy, Zlatica Šimáková, Vlado Jánošík, František Šíma, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Filip Guzmický, Ivanka, Roman Fuska, Čab, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Jozef Andel, Jaroslav Grman, Miroslav Kováč, Attila Szolnoki, Vráble, Marián Pauk, Rumanová, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Milan Roško, Dyčka, Daniel Hudec, Čeľadice, Martin Kratochvíl, Žitavce, Katka Pálková, Jarok

12 - Erich Schober, Marian Muzika, Andrej Kudamik, Juraj Hrnčár, Pavol Mihalčín, Edita Buchová, Jozef Hudec, Mário Varga (Pacient), Nikola Moravčíková, Ján Hudec, Michal Lauko, Ivan Leckeš, Michal Borovský, Lenka Sýkorová, Nitra, Jozef Jamrich, Eva Lahučká, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Marek Hlava, Praha, Marek Lenický, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Peter Ambrózy, Selice, Pavol Kozma, Branč, Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Alena Šranková, Malý Lapáš, Mária Látečková, Stano Žákovič, Svätoplukovo, Miloš Ambruš (Šéfko), Vinohrady n/V., David Slíž, Sereď, Eva Gombášová, Vincent Tóth, Anton Majdiak, Močenok, Martin Kormoši, Slavo Kališ, Tibor Križovič, Šaľa, Július Čmehyl, H. Potôň, Margita Pavelková, Štefan Brat, Golianovo, Michal Palka, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Milan Javor, Šintava, František Szórád, Topoľníky, Vladimír Bielik, Jozef Haspra, Topoľčianky, Jaroslav Skačan, Žihárec, Juraj Dubeň, Lehota, Peter Matulník, Nové Sady, Jozef Kubáň, Alekšince, Július Galo, D. Krškany, Ivan Berec, Lužianky, Tomáš Kuna, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Imrich Drozdák, Babindol, Miroslav Vajzer, Ladislav Szöke, Vráble, Peter Šúchal, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Maroš Slovák, Mojzesovo, Adam Borbély, Jelenec

11 - Ladislav Skalický, Ladislav Pindeš, Anna Gombíková, Ján Barát, Mário Králiček, Stanislav Habáň, František Zelovič, Jozef Prešinský, František Filo, Eduard Szabo, Pavel Čvirik, Ľubomír Lenický, Jozef Kóša, Ladislav Nosian, Slavomír Kotrla, Martin Kuchar, Nitra, Filip Vašíček, Jozef Masár, Daniela Sečkárová, Denis Novota, František Kunkel, Zl. Moravce, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Ivan Lenický, H. Kráľová, Janka Gálová, Žirany, Mário Valky, Šintava, Erik Somor, Miroslav Tokár, Imrich Struhár, Radek Kováčik, Vráble, Ľudmila Trnková, Tomáš Molnár, Ľuboš Sabo, Sereď, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Popelka, Leopoldov, Viera Bradáčová, Ivan Bradáč, Kamil Gajdoš, Golianovo, Tatiana Mifková, Robert Ščepka, Tomáš Fleischman, Július Benkö ml., Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Miroslav Fúska, Sebastián Grznár, Rišňovce, Viliam Kudeláš, Rumanová, Jozef Chovanec, Šurianky, Andrej Švihorík, Báb, Daniel Antal, Čechynce, Ivan Mareček, Čab, Ľudovít Desat, Podhorany, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Tomek, Lúčnica, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Helena Kadliečková, Dražovce, Tomáš Veverka, P. Kesov, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Štefanka, Lužianky, Anton Ščasný, Zbehy, Jaroslav Korytár, Močenok

10 - Ján Hnilica, Milan Borovský, Ľudovít Laca, Štefan Dekány, Jozef Moder, Daniel Šípoš, Milan Petráš, Nitra, Dominika Studená, Irena Petková, Zl. Moravce, Ladislav Varga, Topoľnica, Gabriel Fazekaš, Neded, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Andrej Vereš, Golianovo, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Ladislav Nagy, Vráble, Peter Jobbágy, Roman Uher, Peter Lehocký, Šaľa, Jozef Štefák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Mário Fábry, Šurianky, František Imre st., Branč, Daša Kornutijová, Báb, Lucia Kunová, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Mário Slezák, Lukáčovce

9 - Ján Palka, Štefan Csampai, Peter Levčík, Igor Kotora, Gitka Letková, Oľga Krajčovičová, Silvia Hadová, Nitra, Ladislav Kéry, Volkovce, Miroslav Jančár, Komjatice, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Milan Strapko, Beladice, Jano Civáň, Dalibor Bradáč, Golianovo, Štefan Žarnócay, Vladimír Móri, Šaľa, Karin Vajzerová, Vráble, Pavol Grznár, Rišňovce, Emil Šatan, Vozokany, Andrej Repta, Branč, Róbert Gála, Jarok, Ján Pánis, D. Krškany, Saša Königová, Ivanka

8 - Lukáš Schober, Igor Candrák, Anna Ševčíková, Jozef Nedelka, Katarína Vargová, Mária Kóšová, Nitra, Filip Marinov, Rumanová, Juraj Šranko, Babindol, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Stanislav Vojtila, Jelenec, Silvester Lenčéš, Močenok, Zuzana Zabáková, Lehota, Marián Herceg, Pata, Róbert Pospiš, Šaľa, Zuzana Skačanová, Žihárec, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ľudo Čelinák, Miriama Ďurinová, Ľudmila Verešová, Golianovo, Peter Scheer, Kolíňany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Peter Macháč, Rišňovce, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Štefan Malý, Čaradice, Ladislav Gál, Žirany, Berto Guľka, Branč, Juraj Német, D. Lefantovce, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ladislav Holečka, Ladice

7 - Štefan Haringa, Milan Vörös, Matej Pelikán, Martin Krajčír, František Juhás, Šimon Šuník, Ľubomír Bartakovič, Roman Mečiar, Nitra, Ľudmila Hlinková, Vinodol, Miroslav Čulík, Nemčiňany, Jozef Lenčéš, Šaľa, Pavel Períček, Rišňovce, Ján Kollár, Zbehy, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Katarína Malá, Lukáš Vajzer, Vráble, Darina Blisková, Helena Blisková, D. Krškany, Markus Šinka, Jelenec

6 - Renáta Šebová, Ivan Magdolen, Patrik Studený, Silvia Madová, Nitra, Matúš Klučiar, Mária Virágová, Zl. Moravce, Zuzana Brzulová, H. Trsťany, Miriam Blisková, D. Krškany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Róbert Bosák, Lukáčovce, Štefan Török, Branč, Miroslav Sabo, Sereď, Kristián Pajer, Žirany

5 - Richard Magušín, Monika Kováčová, Ladislav Mráz, Nina Letková, Jozef Senneš, Nitra, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Ryban, Nitr. Streda, Natália Lörinczová, Lenka Reptová, Judita Bužíková, Anton Kazáň, Branč, Štefan Zeman, Jelenec, Jaroslav Toman, Čaradice, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Rudolf Kozma, Štitáre, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Peter Duchoň, Golianovo, Michal Kováč, Vráble, Marián Rajtár, Martin n/Ž.

4 - Jozef Pružinec, Ivan Balla, Dávid Said, Nitra, Štefan Chren (Šušo), Žitavany, Mária Petková, Slepčany, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Ivan Kozár ml., Janíkovce, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Alexander Takács, Kráľová n/V., Alexandra Karasová, Cabaj-Čápor, Juraj Hudec, Sľažany, Vlado Kupec, Zbehy, Braňo Blaho, Lúčnica n/Ž., Eva Eliášová, Lúčnica, Ján Lenický, H. Kráľová, Kristián Balko, Žirany, Jana Pacherová, Zl. Moravce

3 - Igor Galovič, Michal Gabay, Ingrid Moravčíková, Štefan Strieška, Patrik Moder, Kristián Frajka, Nitra, Marian Varga, Sľažany, Jozef Plesnivý, Peter Zaťko, Martin n/Ž., Jozef Brieška, Tek. Nemce, Vojtech Mládek, Podhorany, Vladimír Urban, Hájske, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Juraj Nemet, D. Lefantovce, Eva Uherová, Močenok, Zuzana Matušicová, Pata, Jarko Fúska, Zbehy, Martina Dubnická, Kolíňany, Júlia Zabáková, Lehota

2 - Jozef Drobec, Róbert Drenina, Milan Pučik, Nitra, Maroš Hitka, Martin n/Ž., Ján Petráš, Janka Jašiková, Šaľa, Jozef Malý, Marek Andel, Vráble, Hubert Magušín, Hostie, Roman Grznár, Rišňovce, Kamil Popelka, Hájske, Anton Sčasný, Zbehy, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce, Július Braun, Močenok

1 - Štefan Krajčír, Majo Varga, Miroslava Miháliková, Elena Poljačeková, Nitra, Ján Civáň, Tibor Karabinoš, Golianovo, Mária Magušínová, Hostie, Dávid Farár, Neded, Eva Pechová, Žitavany, Maroš Malík, Lukáš Minár, Močenok, Celestín Berecz, Branč, Jaro Fúska, Zbehy, Zoltán Bozay, Č. Brod

0 - Július Čmehýl ml., H. Potôň, František Piška, Erik Sovič, Nitra, Peter Bartoš, Nové Sady, Žaneta Galová, Janíkovce, Radoslav Bajnek, Vráble

Víťazom 5. kola je Vojtech Borka z Trstíc, ktorý uhádol 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Osem zápasov uhádli D. Petrovič, M. Hunka a A. Szolnoki.
Ak vám nesedia body, napíšte na martin.kilian@petitpress.sk.

Zdravíme tipérov

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ochrana pred tropickou horúčavou
  2. Keď Slováci krotia morský vietor
  3. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  4. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  5. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000€
  6. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  7. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií
  8. Vizuálny smog je problém
  9. Reportáž: Na Záhorí vyrábajú svetové omietky
  10. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou
  1. Keď Slováci krotia morský vietor
  2. Ochrana pred tropickou horúčavou
  3. Pivovar Šariš investoval do kultúry
  4. Už aj čerpacia stanica OMV Spišská Nová Ves je v novom šate
  5. Savills Investment Management kupuje Gdanski Business Center II
  6. Škôlka od srdca
  7. Zákazníkov sme odmenili darčekmi v hodnote 250 000€
  8. 10 tipov z histórie: ako zbohatnúť podľa úspešných velikánov
  9. Robila som domáci džem z ovocia z Kauflandu. Ako to dopadlo?
  10. Križovatka si vyžiada rozsiahlu odstávku teplej úžitkovej vody
  1. Porovnanie najobľúbenejších last minute destinácií 15 162
  2. Reportáž: Hranolky z McDonald’s sú zložené z 5 ingrediencií 9 681
  3. Vizuálny smog je problém 9 543
  4. Objavte najvzácnejšiu hubu na svete. Rastie na Liptove 7 417
  5. Volkswagen Arteon spája limuzínu s rodinou 5 445
  6. Spoznajte exotický Zanzibar od severu až po juh 4 577
  7. Prešovská Spinea tromfla Japoncov a spresnila roboty 4 397
  8. Dovolenka pri Mŕtvom mori a tipy na overené hotely 3 727
  9. Historickým vláčikom sa prichádza previezť stále viac turistov 3 630
  10. Najvýhodnejšia dovolenka v Tatrách a Liptove 3 491

Hlavné správy z MY Nitra

V okrese Dunajská Streda horel rodinný dom, môže za to nedbalosť

Pri požiari utrpeli dve osoby zranenia, boli intoxikované splodinami horenia, z toho jedna mala popáleniny prvého stupňa.

Na Mariánskej púti sa zídu veriaci slovenskej aj maďarskej národnosti

Súčasťou sobotňajšieho programu bude aj prednáška pre manželov a program pre deti s divadlom, hrami a prehliadkou Misijného múzea.

Nitra vyzýva ľudí, aby nahlásili neprístupné miesta

Nevidiaci a slabozrakí považujú za najväčší problém vlečúcu sa rekonštrukciu autobusovej stanice.

KOMERČNÝ ČLÁNOK

M. Benkovič: V Nitre by sme mali podporiť vznik komunitných záhrad, kultivujú životné prostredie i vzťahy medzi ľuďmi

Podľa slov Martina Benkoviča by bolo oveľa lepšie, keby mesto aktívnych ľudí podporilo a pomohlo im realizovať sa.

Stalkera bude Teatro Tatro hrať vo vojenskom stane FOTO+ VIDEO

Slovákov na Divadelnú Nitru vyberali štyri kurátorky. Každej zo slovenských inscenácií v hlavnom programe priradili organizátori niektoré zo slov REvanš, REinkarnácia, REtrospektíva, REflexia a REsocializácia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Spor o čiernu stavbu v Nitre graduje, stavebník dal rozpíliť zábradlie

Nariadenie o odstránení stavby je už právoplatné. Koná aj polícia.

Slovan vyrovnal v závere. Rozhodca mu pripiskoval, hneval sa brankár Nitry

Nitrania boli v Bratislave dve minúty od senzácie.

Polícii sa podarilo zadržať v Topoľčanoch dvoch drogových dílerov

Obvinení môžu stráviť vo väzení až 15 rokov.

Vybrali SME

Už ste čítali?