Utorok, 18. december, 2018 | Meniny má Sláva, Slávka

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

V 7. koloe bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali až 16 súťažiaci. Poradie na čele: 34 - Boris Mesároš, Lívia Šimončíková; 33 - Vladimír Nemšovský, Filip Dobiáš; 32 - Ivan Bakyta, Vladimír Kompas, atď.

Po kartón piva si prišiel Miroslav Kováč z Vrábeľ (víťaz 6. kola), ktorý tipuje aj na syna Michala. Inak, je to tréner futbalistov Lapáša.(Zdroj: Martin Kilian)

Správne tipy 7. kola:

FC Nitra - B. Bystrica 3:1 1
FC ViOn - Prešov 0:0 X
Šaľa - Michalovce 1:0 1
Šurany - ViOn B/Volkovce 3:0 1
Veľké Úľany - Čeľadice 2:0 1
Ohrady - Trh. Hradská 1:1 X
Ivanka - Jelenec 3:1 1
Mojmírovce - Nové Sady 4:1 1
Diakovce - Lužianky 0:1 2
Tek. Nemce - Obyce 0:5 2

Poradie po 7. kole

34 - Boris Mesároš, Lehota, Lívia Šimončíková, Nitra

33 - Vladimír Nemšovský, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice

32 - Ivan Bakyta, Jarok, Vladimír Kompas, Nitra

31 - Ladislav Čekey, Pohranice, Pavol Pagáč, Ivanka, Pavel Buš, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Ladislav Odráška, H. Kráľová

30 - František Dedič, Milan Ružička, Nitra, Jozef Virág, Zl. Moravce, Peter Kišac, Nové Sady, Ján Lipovský, Báb, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Baláž, Šaľa, Anka Dolníková, Michal n/Ž.

29 - Peter Strieška, Volkovce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Miroslav Drahoš, Hosťovce, Mária Balážová, Dražovce, Matúš Vajzer, Báb, Pavel Babiak, Žitavany, Ivan Ďurický, Branč, Igor Tkáč, Sereď, Vojtech Borka, Trstice, Robert Darázs, Tešedíkovo, Milan Lazan, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Štefan Hudec, Vincent Hunka, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vladimír Papp, Nitra, František Andraško, Jelenec, Alexander Kobza, Čechynce, Ján Jacsa, Žihárec, Štefan Tóth, Klasov, Ladislav Németh, V. Úľany

28 - Jarmila Saidová, Michal Hunka, Igor Drotár, Ladislav Piška, Štefan Bede, Miro Račko, Marián Benca, Pavol Holták, Milan Rákoci, Ivana Olšanská, Vlado Lyžičiar, Nitra, Dušan Petrovič, Obyce, Ľubomír Mikula, Lehota, Juraj Bárek, Miloš Gál, Žirany, Jaroslav Daniš, Svätoplukovo, Jozef Martiška, Dražovce, Stanislav Packa, Močenok, Patrik Pacher, Zl. Moravce, Stanislav Pacher, Alojz Rajtár, Sľažany, Marián Mateička, Behynce, Roman Bilický, Preseľany, Emil Dubec, Žikava, Milan Pagáč, Ján Vaško, Ivanka, Norbert Zsigmond, Nový Život, Marek Sokol, Šaľa, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Jozef Kutak, Jarok, Ľubomír Ballay, Jelenec, Ján Kóssi, Čifáre, Viliam Félis, Vráble

27 - Katarína Karcolová, Ľuboš Baranec, Ľubica Tasáryová, Daniel Tasáry, Marián Grman, Ivan Lauko, Ernest Szombath, Miroslav Zverka, Tatiana Bartakovičová, Nitra, Michal Hitka, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Jozef Homola, Hosťovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Stanislav Babocký, Ferko Valent, T. Mlyňany, Viera Pavelková, Golianovo, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jozef Gajdacs, Michal n/O., Štefan Páleník, Prílepy, Štefan Lahučký, Vinohrady n/V., Jozef Kukliš, Topoľčianky, Samuel Darázs, Tešedíkovo, Július Miškovič, Šaľa, Marián Valla, V. Zálužie, Jozef Toman, D. Krškany, Peter Pecho, Beladice, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Terka Tasáryová, Ivanka, Milan Roman, Čab, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Michal Kaplán, Č. Hrádok, Mária Lintnerová, Nová Ves n/Ž.

26 - Dezider Zaujec, Pius Hajdák, Peter Solčiansky, Pavel Dojčar, Miroslav Fábry, Jozef Paulík, František Bojda, Jozef Nosian, Jozef Hudec ml., Ján Ehrenhold, Štefan Matesko, Jozef Nemeš st., Július Petrík, Nitra, Milan Augustín, Topoľčianky, Peter Páleník, Prílepy, Rudolf Slovák, Bešeňov, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Imrich Hrdlica, Báb, Zoltán Jancsó, Vlčany, Marek Kalúz, V. Zálužie, Anna Pacherová, Sľažany, Tibor Glovenský, Košúty, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Juraj Bujko, Sládkovičovo, František Kóša, Branč, Tomáš Javor, Sereď, Tibor Karácsony, Váhovce, Milan Kukučka, Žitavany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Martina Hippová, Gabriel Odráška, Šaľa, Miroslav Piovarči, Lužianky, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Juhász, Kolíňany, Tibor Bene, D. Obdokovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Imrich Guzmický, Ivanka, Ivan Kupec, Čakajovce, František Finta, Jelenec, Peter Lukáč, Lehota

25 - Mária Sýkorová, Ladislav Baláži, Martin Peniaško, Karol Veľký, Jozef Kováč, Juraj Urban, Laco Ištokovič, Ladislav Fazekaš, Roman Sýkora, Jozef Gutai, Mária Königová, Eugen Németh, Ľudovít Konečný, František Grom, Jozef Kóša, Boris Grežo, Daruška Horváthová, Ľudo Horváth, Pavol Ďurina, Nitra, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Jozef Baťala, Žitavany, Juraj Segíň, Sľažany, Branislav Kišac, Dalibor Greguš, Nové Sady, Dušan Zabák, Vojtech Mesároš, Lehota, Ján Bliska, Dušan Podhradský, D. Krškany, Alexandra Gálová, Ján Kozla, Žirany, Jozef Danada, Štefan Mrllák, Šaľa, Marian Malík, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Štefan Varga, Topoľnica, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Jozef Horňák, Jozef Žemba, Mário Macháč, Rišňovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Kollár, Zolo Sabo, H. Kráľová, Štefan Lipovský, Pusté Sady, Eugen Takács, Vlčany, Vladimír Gálik, Ľuboš Nagy, Jelenec, Milan Fúska, Branč, Tibor Tóth, Žihárec, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Albert Lauro, Čeľadice, Jozef Kuzmický, Peter König, Ivanka, Tibor Šmitala, Čab, Miroslav Močol, Alekšince, Hanka Gálová, Výčapy-Opatovce, Tibor Berec, Lapáš, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Rudolf Macho, Kolíňany, Ján Dekan, Velčice, Kamil Oravec, T. Mlyňany, Juraj Sádovský, Žitavce, Miroslav Kováč, Vráble

24 - Dionýz Pecháček, Juraj Náhlovský, Patrik Andrášik, Pavel Hrnčár, Ľubomír Turňa, Ľuboš Mičík, René Daniš, Barbora Mináriková, Ivan Kozár, Ľudovít Breča, Vlado Krajčovič, Katarína Spišáková, Marcel Pánis, Vanesa Pánisová, Jozef Svitač, Jozef Ehrenhold, Lenka Königová, Michal Garay, Lenka Sýkorová, Nitra, Peter Rajnoha, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Šabo, Ján Félis, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Janka Pavlíková, Martin n/Ž., Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ivan Tóth, Čakajovce, Ondrej Kišac, Nové Sady, Henrich Richter, Bratislava, Juraj Bliska, Mário Pánis, D. Krškany, Ivanko Vanko, Milan Greguš, Zbehy, Lenka Zelenáková, Čab, Dušan Kolenčík, Trnovec n/V., Kristián Varga, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Peter Hamerlík, Jelka, Vladimír Holeček, Sereď, Emil Remeň, Čeľadince, Miloš Majdiak, Močenok, Štefan Straňák, Slavomír Sysel, H. Kráľová, Ľudovít Valent, Košúty, Július Bradáč, Golianovo, Emanuel Maňúch, Žirany, Juraj Csirik, Jozef Kučera, Peter Zeleňák, Peter Hipp, Marián Móri, Eva Ščepková, Šaľa, Viliam Moravčík, Kajal, Jozef Harsányi, Veľká Mača, Miloš Macala, Gáň, Juraj Valla, Peter Sládeček, V. Zálužie, Jozef Šrank, Lapáš, Marek Vlček, Lužianky, Karol Čurgali, Mojmírovce, Jaromír Slíž, Ján Slíž, Beladice, Soňa Galová, Janíkovce, Marek Fábry, Šurianky, Vladimír Tasáry, Ivanka, Pavol Zachar, Malý Báb, Peter Eliáš, Lúčnica, Jozef Vodný, Babindol, Adam Borbély, Jelenec, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., František Chudý, Rišňovce

23 - Ján Doboš, Miloš Sýkora, Pavol Pavelka, Monika Skalická, Jana Peniašková, Pavol Guba, Jozef Orel, Janka Račková, Karol Ryba, František Benc, Monika Holtáková, Lukáč Karlubík, František Hrnčiar, Jaroslav Andrášik, Ján Kmeťo, Pavel König, Nikola Moravčíková, Ivan Leckeš, Nitra, Bernardína Jobková, Miroslav Mihálka, Č. Kľačany, Jozef Dubaj, Topoľčianky, Stanislav Pacher, Peter Čepček, Viliam Matejov, Ľubomír Novota, Jozef Paukov, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Július Pápay, Zuzana Lovászová, H. Kráľová, Daniel Mako, Čakajovce, Mikuláš Pintér, Daniel Lörincz, Branč, Jana Gálová, Žirany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vladimír Miškolci, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Roman Margetin, Ján Jambor, Rišňovce, Pavol Viskup, Báb, Milan Bekéni, Peter Visolajský, René Vincze, Roman Harčár, Ján Martinek, Marián Titka, Šaľa, Peter Kluka, Lapáš, František Kausek, Klasov, Dušan Švehla, Sereď, Ivan Remeň, Peter Ryban, Nitr. Streda, Eva Gombášová, Močenok, Ladislav Marcinkó, Kajal, Margita Pavelková, Pavol Bradáč, Golianovo, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Mészáros, Selice, Ladislav Babóti, Vlčany, Vlasta Prosnanová, Lukáčovce, Ľuboš Galo, Janíkovce, Milan Macho, M. Ripňany, Roman Ács, D. Obdokovce, Milan Šlosár, Čab, Ľuboš Brath, Hosťová, Roman Guzmický, Jaro Fabo, Ivanka, Bohuš Baják, Lužianky, Jaroslav Grman, Vráble, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Anna Fazekašová, Neded, Emil Rusnák, Beladice, Jozef Török, Pata

22 - Marian Muzika, Mariana Letková, Belo Gombík, Juraj Hrnčár, Dušan Letko, Milan Lacina, František Zelovič, František Hrnčiar st., Marián Barta, Viera Lauková, Michal Motúz, Štefan Zabák, Nitra, Adam Solár, Č. Kľačany, Peter Tuhý, Machulince, Jozef Králik, T. Mlyňany, Daniela Sečkárová, Ivana Kunkelová, František Kunkel, Irena Petková, Zl. Moravce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Július Szarka, Topoľnica, György Jakubecz, H. Saliby, Peter Vrabec, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Gál, Janka Gálová, Žirany, Ján Ronin, Blahová, Iveta Remenárová, Miloš Remenár, Miroslav Javor, Sereď, Veronika Gubová, Levice, Anna Duczová, H. Kráľová, Jaroslav Dvorský, Pata, Štefan Brat, Golianovo, Pavol Uher, Tibor Odráška, Ľuboš Plevka, Tomáš Fleischman, Margita Kališová, Július Benkö st., Marián Kopáčik, Pavel Mihálik, Šaľa, Michal Jangl, Dol. Streda, Štefan Peťovský, Lužianky, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Cyril Slamka, Rišňovce, Ján Ivančík, Lapáš, Slavko Mikula, Zbehy, Jožko Černý, Rumanová, Jozef Chovanec, Šurianky, Milan Minarovič, Behynce, Pavol Török, V. Dolina, Anton Kostoláni, Malý Lapáš, Jozef Andel, Vráble, Imrich Valent, Hosťovce, Mário Kramár, Nová Ves n/Ž., Milan Roško, Dyčka, Eva Bodorová, Vieska n/Ž., Helena Kadliečková, Dražovce, Peter Rybanský, Kapince

21 - Iveta Schoberová, Štefan Verták, Ľubomír Rák, Stanislav Habáň, Ľudovít Laca, Ľudovít Kováč, Imrich Ručkay, Jozef Prešinský, Jozef Hudec, Vlado Sásik, Pavel Čvirik, Peter Kardoš, Ivan Králiček, Nitra, Tibor Szekér, Simona Novotová, Zl. Moravce, Vladimír Kéri, Slepčany, Ivan Tóth, Ivan Lenický, Peter Gyarfás, Monika Pápayová, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Mirka Tóthová, Pavol Sedliačik, Šaľa, Martina Segíňová, Sľažany, Gašpar Gál, Žirany, Katka Kišacová, Nové Sady, Peter Orlíček, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, František Margetin, Rišňovce, Dávid Jancsó, Vlčany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Miňo Strapko ml., Beladice, Pavel Kúsek, Žikava, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Jana Dudonová, Sereď, Tomáš Karácsony, Váhovce, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Haspra, Topoľčianky, Roland Takács, Kráľová n/V., Alexander Špánik, Šoporňa, Ľuboš Grofčík, Alekšince, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Boris Lacika, Zbehy, Michal Čery, Jelenec, Margita Pánisová, Vlado Jánošík, D. Krškany, Filip Guzmický, Ivanka, Viktor Balko, Lužianky, Peter Toriška, Tibor Hupka, Výčapy-Opatovce, Daniel Antal, Čechynce, Miroslav Vajzer, Jozef Hoppan, Ladislav Szöke, Vráble, Miroslava Trungelová, Alexej Pavlov, Nová Ves n/Ž.

20 - Vladimír Rábek, Ivan Ševčík, Štefan Csampai, Ladislav Pindeš, Anna Gombíková, Ján Hnilica, Peter Bezák, Edita Buchová, Peter Plandora, Miroslav Raček, Milan Petráš, Nitra, Pavel Bachan, Zl. Moravce, Rudolf Hitka, Martin n/Ž., Ľubomír Bobok, Ondrej Kozolka, Volkovce, Kristína Líšková, Branč, Henrich Bíro, Čakajovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Tomáš Strapko, Beladice, Tomáš Molnár, Sereď, Attila Sonlajtner, Valent Vaňo, Žirany, Martin Kormoši, Róbert Sedlák, Tibor Križovič, Július Benkö ml., Šaľa, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Michal Belan, Svätoplukovo, Štefan Valovič, Jozef Rehuš, Boris Chudý, Rišňovce, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Michaela Šimáková, D. Krškany, Tomáš Švec, Pohranice, Roman Fuska, Čab, Lucia Kunová, Výčapy-Opatovce, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Svitač, Telince, Anton Ščasný, Zbehy

19 - Ján Barát, Anton Dano, Igor Kotora, Štefan Dekány, Ľubomír Lenický, Ján Hudec, Peter Poljaček, Michal Lauko, Slavomír Kotrla, Martin Kuchar, Silvia Madová, Nitra, Jozef Jamrich, Eva Lahučká, Ján Školník, Zl. Moravce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Frajka, Vieska n/Ž., Marek Hlava, Praha, Marek Lenický, H. Kráľová, Ladislav Sivák, Žirany, Mária Látečková, Ľuboš Lacina, Svätoplukovo, Mário Valky, Šintava, Jozef Repa, Prílepy, Vincent Komačka, Topoľčany, Vincent Tóth, Anton Majdiak, Močenok, Štefan Kočiš, Pavol Andel, Trnovec n/V., Ján Árgyusi, Neded, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Sklenár, Tatiana Mifková, Robert Ščepka, Vladimír Móri, Šaľa, Jaroslav Skačan, Žihárec, Vladimír Kubala, Belince, Mário Fábry, Šurianky, Zoltán Kluka, Čechynce, František Imre st., Branč, Miro Senneš, Cabaj-Čápor, Tomáš Kuna, Výčapy-Opatovce, Ivan Mareček, Čab, Marek Desat, Podhorany, Lukáš Valent, Hosťovce, Tomáš Veverka, P. Kesov, Róbert Gála, Jarok, Attila Szolnoki, Michal Kováč, Vráble

18 - Ladislav Skalický, Andrej Kudamik, Dajana Borovská, Juraj Vencel, Mária Kóšová, Ladislav Nosian, Nitra, Jozef Masár, Zl. Moravce, Lena Kunkelová, Praha, Róbert Bencz, Žirany, David Slíž, Marián Tkáč, Sereď, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jozef Popelka, Leopoldov, Andrej Vereš, Kamil Gajdoš, Golianovo, Štefan Dubnička, Váhovce, Daniela Drahovská, Pusté Sady, Karol Mészáros ml., Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Pavel Períček, Sebastián Grznár, Rišňovce, Peter Vranský, Zbehy, Peter Matulník, Nové Sady, Július Galo, D. Krškany, Marián Pauk, Rumanová, Martin Kratochvíl, Žitavce, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Jozef Tomek, Juraj Bíňovský, Lúčnica, Ján Golha, Radek Kováčik, Vráble, Katka Pálková, Jarok, Peter Štefanka, Lužianky, Jaroslav Korytár, Močenok, Ladislav Holečka, Ladice

17 - Ján Palka, Mirko Ištokovič, František Filo, Ľudovít Laca st., Jozef Moder, Nitra, Filip Vašíček, Denis Novota, Zl. Moravce, Helena Augustínová, Topoľčianky, Peter Ondriaš, Žitavany, Ladislav Varga, Topoľnica, Ladislav Kéry, Volkovce, Peter Ambrózy, Selice, Patrik Dubnička, Váhovce, Ľuboš Sabo, Sereď, Július Čmehyl, H. Potôň, Viera Bradáčová, Golianovo, Ladislav Nagy, Imrich Struhár, Vráble, František Szórád, Topoľníky, Peter Jobbágy, Slavo Kališ, Peter Lehocký, Šaľa, Jozef Štefák, Miroslav Fúska, Rišňovce, František Čaniga, Dražovce, Róbert Šimák, František Šíma, D. Krškany, Ivan Berec, Lužianky, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Šúchal, Lúčnica, Mário Slezák, Lukáčovce

16 - Milan Borovský, Pavol Mihalčín, Nitra, Ján Londák, Zl. Moravce, Jozef Pecho, Žitavany, Erik Somor, Miroslav Tokár, Vráble, Ján Gajdoš, Nitr. Streda, Milan Strapko, Beladice, Jano Civáň, Dalibor Bradáč, Golianovo, Zuzana Skačanová, Žihárec, Pavol Štefek, V. Dolina, Zlatica Šimáková, Ján Pánis, D. Krškany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Henrieta Fazekašová, Neded, Csaba Sándor, Kolíňany, Emil Šatan, Vozokany

15 - Erich Schober, Anna Ševčíková, Daniel Šípoš, Nitra, Roman Kühtreiber, Choča, Miloš Ambruš (Šéfko), Vinohrady n/V., Ivan Bradáč, Golianovo, Juraj Káčer, Čaradice, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Juraj Dubeň, Lehota, Ján Kollár, Zbehy, Imrich Drozdák, Babindol, Karin Vajzerová, Vráble, Ladislav Gál, Žirany, Berto Guľka, Branč, Eva Eliášová, Lúčnica, Saša Königová, Ivanka

14 - Milan Vörös, Peter Levčík, Gitka Letková, Nitra, Silvester Lenčéš, Močenok, Juraj Vereš, Miriama Ďurinová, Ľudmila Verešová, Golianovo, Roman Rajnoha, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Roman Uher, Šaľa, Stano Žákovič, Svätoplukovo, Daša Kornutijová, Báb, Peter Macháč, Rišňovce, Lukáš Vajzer, Vráble, Miroslav Sabo, Sereď, Juraj Német, D. Lefantovce, Ľubomír Kuna, Výčapy-Opatovce, Markus Šinka, Jelenec

13 - Stanislav Billik, Martin Tesár, Mária Michalková, Eduard Szabo, Ľubomír Bartakovič, Michal Borovský, Nitra, Matúš Klučiar, Zl. Moravce, Jozef Plesnivý, Martin n/Ž., Filip Marinov, Rumanová, Alexander Repta, Branč, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Milan Javor, Šintava, Peter Scheer, Kolíňany, Jozef Švihorík, Báb, Daniel Hudec, Čeľadice, Štefan Malý, Jaroslav Toman, Čaradice

12 - Ivan Magdolen, Mário Varga (Pacient), Oľga Krajčovičová, Dávid Said, Jozef Senneš, Nitra, Pavol Kozma, Branč, Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Alena Šranková, Malý Lapáš, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Kubáň, Alekšince, Maroš Slovák, Mojzesovo, Vlado Kupec, Zbehy, Peter Duchoň, Golianovo, Kristián Pajer, Žirany

11 - Mário Králiček, Milan Pučik, Cyril Renčko, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Miroslav Jančár, Komjatice, Ľudmila Trnková, Sereď, Juraj Šranko, Babindol, Marián Herceg, Pata, Jozef Lenčéš, Šaľa, Viliam Kudeláš, Rumanová, Andrej Švihorík, Báb, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Andrej Repta, Branč, Ľubor Kajaba, Ivanka

10 - Dominika Studená, Zl. Moravce, Stanislav Vojtila, Jelenec, Martin Kriššák, Poľný Kesov, Pavol Grznár, Rišňovce, Tomáš Kuzmický, Ivanka, Tibor Karabinoš, Golianovo, Anton Kazáň, Branč

9 - Štefan Chren (Šušo), Žitavany, Štefan Žarnócay, Janka Jašiková, Šaľa, Nina Letková, Nitra, Ján Lenický, H. Kráľová

8 - Lukáš Schober, Igor Candrák, Jozef Nedelka, Katarína Vargová, Nitra, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Zuzana Zabáková, Lehota, Ľudo Čelinák, Golianovo, Ľubomír Rybár, Cabaj, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Lenka Reptová, Branč, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Peter Bartoš, Nové Sady

7 - Štefan Haringa, Matej Pelikán, Martin Krajčír, František Juhás, Šimon Šuník, Roman Mečiar, Miroslava Miháliková, Kristián Frajka, Jabar Said, Nitra, Ľudmila Hlinková, Vinodol, Miroslav Čulík, Nemčiňany, Katarína Malá, Vráble, Darina Blisková, Helena Blisková, D. Krškany, Kristián Balko, Ján Gál, Žirany, Oľga Matejová, Zl. Moravce

6 - Renáta Šebová, Jozef Drobec, Ivan Balla, Patrik Studený, Ivor Vinohradský, Nitra, Maroš Hitka, Peter Zaťko, Martin n/Ž., Zuzana Brzulová, H. Trsťany, Miriam Blisková, D. Krškany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Róbert Bosák, Lukáčovce, Štefan Török, Branč, Mária Virágová, Zl. Moravce, Marek Andel, Vráble

5 - Peter Vašek, Ivanka, Richard Magušín, Monika Kováčová, Ladislav Mráz, Erik Sovič, Nitra, Jozef Ryban, Nitr. Streda, Natália Lörinczová, Judita Bužíková, Branč, Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Malý, Vráble, Rudolf Kozma, Štitáre, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Edo Zabák, Lehota, Matej Šimko, Močenok

4 - Mária Petková, Slepčany, Ivan Kozár ml., Janíkovce, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Alexander Takács, Kráľová n/V., Alexandra Karasová, Cabaj-Čápor, Jozef Pružinec, Patrik Moder, Matúš Turňa, Nitra, Juraj Hudec, Marián Varga, Sľažany, Braňo Blaho, Lúčnica n/Ž., Jana Pacherová, Zl. Moravce

3 - Marian Varga, Sľažany, Igor Galovič, Michal Gabay, Ingrid Moravčíková, Štefan Strieška, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Vladimír Urban, Hájske, Juraj Nemet, D. Lefantovce, Eva Uherová, Močenok, Zuzana Matušicová, Pata, Jarko Fúska, Zbehy, Martina Dubnická, Kolíňany, Júlia Zabáková, Lehota, Dušan Chrenko, Lúčnica, Jozef Bradáč, Golianovo

2 - Ján Petráš, Šaľa, Hubert Magušín, Hostie, Roman Grznár, Rišňovce, Kamil Popelka, Hájske, Anton Sčasný, Zbehy, Zuzana Kunová, Výčapy-Opatovce, Július Braun, Močenok, Róbert Drenina, Nitra

1 - Štefan Krajčír, Majo Varga, Elena Poljačeková, Nitra, Maroš Malík, Lukáš Minár, Močenok, Ján Civáň, Golianovo, Mária Magušínová, Hostie, Dávid Farár, Neded, Eva Pechová, Žitavany, Celestín Berecz, Branč, Jaro Fúska, Zbehy, Zoltán Bozay, Č. Brod

0 - Július Čmehýl ml., H. Potôň, František Piška, Nitra, Albert Malenčík, D. Krškany, Žaneta Galová, Janíkovce, Radoslav Bajnek, Vráble

Osem zápasov uhádli 16 súťažiaci: M. Vajzer, I. Hrdlica, L. Šimončíková, M. Račko, V. Gálik, M. Palka, O. Hajdu, M. Ružička, K. Blažovič, F. Dobiáš, S. Galová, M. Gál, J. Vaško, V. Kompas, M. Kováč, L. Sýkorová.

Kto z nich vyhrá kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Zdravíme tipérov.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nezabudnite na sporenie na dôchodok! Ušetríte na daniach
  2. Alexej Fulmek: Bol som dlho v SME
  3. Sprievodca pivnou kultúrou v Berlíne. Majú Nemci dobré pivo?
  4. Nestíhate nakupovať darčeky?
  5. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  6. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska
  7. Vzťah k seniorom chce zmeniť výzvou
  8. Brzdia vás technické výpadky vo výrobe?
  9. Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie
  10. Mobil banking VÚB opäť bližšie k najlepšej bankovej aplikácii
  1. Nový kancelársky koncept myhive už aj v Bratislave
  2. Sprievodca pivnou kultúrou v Berlíne. Majú Nemci dobré pivo?
  3. Alexej Fulmek: Bol som dlho v SME
  4. HC Košice podporí „štefanskym“ zápasom košickú detskú onkológiu
  5. ZSSK posilňuje pred sviatkami vlaky InterCity
  6. Zamestnanci Tesco venovali pomoci komunitám 1000 hodín
  7. 4 body úspechu realizácie stavby
  8. BIT arbitration within the context of recent CJEU decision
  9. Nezabudnite na sporenie na dôchodok! Ušetríte na daniach
  10. Nestíhate nakupovať darčeky?
  1. Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie 74 921
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 17 762
  3. Bangkok, Phuket, pláže, chrámy: Za 13 dní to naj z Thajska 11 681
  4. Nezabudnite na sporenie na dôchodok! Ušetríte na daniach 6 543
  5. Alexej Fulmek: Bol som dlho v SME 5 898
  6. Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre 4 004
  7. Kartou míňame viac. Čo by obchodníci mali vedieť o zákazníkoch 3 510
  8. Na čo dbať pri výbere nehnuteľnosti? Tu je niekoľko rád 3 116
  9. Sprievodca pivnou kultúrou v Berlíne. Majú Nemci dobré pivo? 2 449
  10. Venujte na Vianoce darček plný informácií! 2 445

Hlavné správy z MY Nitra

Nového konateľa Galandie poslanci neodobrili

V meste je kvôli termálnemu kúpalisku dusno už tri roky.

Na trhoch obmedzili plast, pribudla aj nová výzdoba

Za poháre musia návštevníci zložiť zálohu.

Dobrovoľníci centra Maltézskej pomoci vyzbierali 6545 eur predajom punču

Nitrianskemu Hospicu u Bernadetky pomôže výťažok z ôsmeho ročníka charitatívneho projektu.

Vianočné a silvestrovské behy lákajú

Na záver roka si môžete zabehať na viacerých bežeckých podujatiach - súťažných aj nesúťažných.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Lesné cesty v parkoch stavali bez povolenia

Súkromní obhospodarovatelia lesov z Liptova 
dostali pokuty.

Pri zrážke rýchlika s autom zomrela matka s dcérou

Vodička Renaultu vošla na priecestie, keď tadiaľ prechádzal vlak.

Žiaci v Trenčíne majú najmodernejšiu učebňu v Európe

Špičkové zariadenie vyvíjali piati odborníci tri roky.

Poznáte ich? Ženy vybrali peniaze z cudzej karty + FOTO

Polícia prosí verejnosť o pomoc pri stotožnení dvoch žien.

Vybrali SME

Už ste čítali?